[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1955
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  CWKS Warszawa 22 28 12 4 6 48-21 6 2 3 26-9 6 2 3 22-12
2.  Stal Sosnowiec 22 27 10 7 5 30-16 8 2 1 23-8 2 5 4 7-8
3.  Ruch Chorzów 22 25 7 11 4 34-25 5 5 1 17-6 2 6 3 17-19 2 3 1 1 0 3-0
4.  Gwardia Warszawa 22 25 11 3 8 38-30 6 1 4 23-17 5 2 4 15-13 2 1 0 1 1 0-3
5.  Lechia Gdańsk 22 23 8 7 7 19-15 4 4 3 11-7 4 3 4 8-8 2 1 0 1 1 0-1
6.  Garbarnia Kraków 22 23 9 5 8 25-21 5 3 3 10-5 4 2 5 15-16 2 3 1 1 0 1-0
7.  Wisła Kraków 22 22 10 2 10 26-29 6 2 3 18-13 4 0 7 8-16
8.  Włókniarz Łódź 22 21 8 5 9 27-37 6 2 3 15-15 2 3 6 12-22
9.  Kolejarz Poznań 22 19 7 5 10 24-35 5 4 2 17-13 2 1 8 7-22
10.  Gwardia Bydgoszcz 22 18 6 6 10 18-26 6 2 3 12-7 0 4 7 6-19
11.  Sparta Bytom 22 17 5 7 10 23-36 3 4 4 17-16 2 3 6 6-20
12.  Górnik Radlin 22 16 5 6 11 20-41 5 3 3 17-10 0 3 8 3-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 CWKS Warszawa    1-0 3-0 2-3 0-1 5-0 2-0 2-3 0-0 2-1 0-0 9-1 
 2 Stal Sosnowiec1-1     1-1 1-0 0-2 2-1 1-0 6-2 1-0 2-1 4-0 4-0 
 3 Ruch Chorzów4-1 0-0     0-0 0-0 3-0 3-0 1-0 0-3 0-0 1-1 5-1 
 4 Gwardia Warszawa1-5 0-2 0-3     1-0 2-2 3-0 1-0 1-2 4-1 7-1 3-1 
 5 Lechia Gdańsk0-1 0-0 2-2 1-1     0-1 2-1 2-0 3-0 1-0 0-1 0-0 
 6 Garbarnia Kraków0-1 1-2 2-0 2-0 0-0     0-1 1-1 2-0 0-0 1-0 1-0 
 7 Wisła Kraków0-3 0-0 6-2 1-0 1-3 0-3     1-1 3-1 2-0 3-0 1-0 
 8 Włókniarz Łódź1-5 2-1 0-0 3-2 3-0 0-4 1-0     2-0 3-0 0-3* 0-0 
 9 Kolejarz Poznań2-1 0-0 1-5 1-2 1-1 2-0 3-1 1-1     2-2 2-0 2-0 
 10 Gwardia Bydgoszcz2-0 1-0 0-0 0-1 1-0 0-3 0-1 5-2 1-0     2-0 0-0 
 11 Sparta Bytom0-3 1-1 2-2 1-3 1-0 1-1 0-2 1-2 3-1 1-1     6-0 
 12 Górnik Radlin1-1 2-1 2-2 1-3 0-1 1-0 1-2 1-0 6-0 2-0 0-0     

Kolejka 1

CWKS Warszawa 0-0 Kolejarz Poznań 20 marca, 11:15 (5000)
Garbarnia Kraków 2-0 Gwardia Warszawa 20 marca, 12:00 (8000)
Włókniarz Łódź 1-0 Wisła Kraków 20 marca, 12:00 (12 000)
Gwardia Bydgoszcz 0-0 Ruch Chorzów 20 marca, 12:00 (7000)
Sparta Bytom 1-0 Lechia Gdańsk 20 marca, 12:00 (6000)
Stal Sosnowiec 4-0 Górnik Radlin 20 marca, 12:00 (8000)

Kolejka 2

Górnik Radlin 2-0 Gwardia Bydgoszcz 27 marca, 12:00 (3000)
Kolejarz Poznań 0-0 Stal Sosnowiec 27 marca, 12:00 (15 000)
Lechia Gdańsk 2-0 Włókniarz Łódź 27 marca, 12:00 (12 000)
Ruch Chorzów 3-0 Garbarnia Kraków 27 marca, 12:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 7-1 Sparta Bytom 27 marca, 14:00 (12 000)
Wisła Kraków 0-3 CWKS Warszawa 27 marca, 15:00 (12 000)

Kolejka 3

CWKS Warszawa 0-1 Lechia Gdańsk 3 kwietnia, 12:00 (20 000)
Sparta Bytom 2-2 Ruch Chorzów 3 kwietnia, 15:00 (25 000)
Garbarnia Kraków 1-0 Górnik Radlin 3 kwietnia, 15:30 (12 000)
Włókniarz Łódź 3-2 Gwardia Warszawa 3 kwietnia, 16:00 (30 000)
Stal Sosnowiec 1-0 Wisła Kraków 3 kwietnia, 16:00 (20 000)
Gwardia Bydgoszcz 1-0 Kolejarz Poznań 3 kwietnia (8000)

Kolejka 4

Wisła Kraków 2-0 Gwardia Bydgoszcz 17 kwietnia, 11:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 0-0 Stal Sosnowiec 17 kwietnia, 15:00 (20 000)
Górnik Radlin 0-0 Sparta Bytom 17 kwietnia, 16:00 (3000)
Gwardia Warszawa 1-5 CWKS Warszawa 17 kwietnia, 16:00 (30 000)
Ruch Chorzów 1-0 Włókniarz Łódź 17 kwietnia, 16:00 (10 000)
Kolejarz Poznań 2-0 Garbarnia Kraków 17 kwietnia, 16:30 (8000)

Kolejka 5

CWKS Warszawa 3-0 Ruch Chorzów 24 kwietnia, 11:00 (22 000)
Gwardia Bydgoszcz 1-0 Lechia Gdańsk 24 kwietnia, 16:00 (7000)
Sparta Bytom - Kolejarz Poznań 24 kwietnia, 16:00 (6000)
mecz przerwany w 8. minucie przy stanie 0-0 / unieważniony
Stal Sosnowiec 1-0 Gwardia Warszawa 24 kwietnia, 16:00 (17 000)
Garbarnia Kraków 0-1 Wisła Kraków 24 kwietnia, 16:30 (20 000)
Włókniarz Łódź 0-0 Górnik Radlin 24 kwietnia, 16:30 (15 000)
Sparta Bytom 3-1 Kolejarz Poznań 1 czerwca, 17:30 (8000)

Kolejka 6

Lechia Gdańsk 0-1 Garbarnia Kraków 2 maja, 16:30 (12 000)
Ruch Chorzów 0-0 Stal Sosnowiec 8 maja, 16:00 (40 000)
Gwardia Warszawa 4-1 Gwardia Bydgoszcz 8 maja, 16:30 (6000)
Kolejarz Poznań 1-1 Włókniarz Łódź 8 maja, 16:30 (8000)
Wisła Kraków 3-0 Sparta Bytom 8 maja, 16:30 (12 000)
Górnik Radlin 1-1 CWKS Warszawa 8 maja (7000)

Kolejka 7

Ruch Chorzów 0-0 Gwardia Warszawa 12 maja, 17:00 (15 000)
Sparta Bytom 1-2 Włókniarz Łódź 14 maja, 17:00 (10 000)
CWKS Warszawa 1-0 Stal Sosnowiec 14 maja, 17:30 (22 000)
Kolejarz Poznań 2-0 Górnik Radlin 15 maja, 17:00 (7000)
Wisła Kraków 1-3 Lechia Gdańsk 15 maja, 17:00 (12 000)
Gwardia Bydgoszcz 0-3 Garbarnia Kraków 15 maja, 17:00 (4000)

Kolejka 8

Kolejarz Poznań 1-2 Gwardia Warszawa 5 czerwca, 17:00 (8000)
Lechia Gdańsk 0-0 Górnik Radlin 5 czerwca, 17:00 (20 000)
Włókniarz Łódź 3-0 Gwardia Bydgoszcz 5 czerwca, 17:00 (15 000)
Sparta Bytom 1-1 Stal Sosnowiec 5 czerwca, 17:00 (35 000)
Wisła Kraków 6-2 Ruch Chorzów 5 czerwca, 17:00 (15 000)
CWKS Warszawa 5-0 Garbarnia Kraków 3 lipca, 17:30 (10 000)

Kolejka 9

Garbarnia Kraków 1-0 Sparta Bytom 9 czerwca, 17:30 (12 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Lechia Gdańsk 9 czerwca, 17:30 (6000)
Włókniarz Łódź 2-1 Stal Sosnowiec 9 czerwca, 17:30 (30 000)
Ruch Chorzów 0-3 Kolejarz Poznań 9 czerwca, 17:30 (8000)
Górnik Radlin 1-2 Wisła Kraków 9 czerwca (5000)
Gwardia Bydgoszcz 2-0 CWKS Warszawa 9 czerwca (8000)

Kolejka 10

CWKS Warszawa 2-3 Włókniarz Łódź 12 czerwca, 17:00 (22 000)
Lechia Gdańsk 2-2 Ruch Chorzów 12 czerwca, 17:30 (18 000)
Wisła Kraków 3-1 Kolejarz Poznań 12 czerwca, 17:30 (10 000)
Górnik Radlin 1-3 Gwardia Warszawa 12 czerwca (6000)
Sparta Bytom 1-1 Gwardia Bydgoszcz 12 czerwca (8000)
Stal Sosnowiec 2-1 Garbarnia Kraków 12 czerwca (20 000)

Kolejka 11

Garbarnia Kraków 1-1 Włókniarz Łódź 19 czerwca, 11:00 (12 000)
Górnik Radlin 2-2 Ruch Chorzów 19 czerwca, 16:00 (6000)
Lechia Gdańsk 3-0 Kolejarz Poznań 19 czerwca, 17:00 (22 000)
Sparta Bytom 0-3 CWKS Warszawa 19 czerwca, 17:30 (15 000)
Stal Sosnowiec 2-1 Gwardia Bydgoszcz 19 czerwca, 17:30 (20 000)
Gwardia Warszawa 3-0 Wisła Kraków 19 czerwca (5000)

Kolejka 12

Garbarnia Kraków 2-0 Kolejarz Poznań 17 sierpnia, 17:00 (10 000)
CWKS Warszawa 2-3 Gwardia Warszawa 17 sierpnia, 17:00 (15 000)
Włókniarz Łódź 0-0 Ruch Chorzów 17 sierpnia, 17:00 (35 000)
Gwardia Bydgoszcz 0-1 Wisła Kraków 17 sierpnia, 17:00 (3000)
Sparta Bytom 6-0 Górnik Radlin 17 sierpnia (8000)
Stal Sosnowiec 0-2 Lechia Gdańsk 17 sierpnia (20 000)

Kolejka 13

Kolejarz Poznań 2-1 CWKS Warszawa 21 sierpnia, 16:00 (10 000)
Górnik Radlin 2-1 Stal Sosnowiec 21 sierpnia, 16:15 (7000)
Lechia Gdańsk 0-1 Sparta Bytom 21 sierpnia, 16:30 (15 000)
Ruch Chorzów 0-0 Gwardia Bydgoszcz 21 sierpnia, 16:30 (6000)
Wisła Kraków 1-1 Włókniarz Łódź 21 sierpnia, 16:30 (15 000)
Gwardia Warszawa 2-2 Garbarnia Kraków 21 sierpnia, 17:00 (8000)

Kolejka 14

Gwardia Bydgoszcz - Górnik Radlin 27 sierpnia (4000)
na boisku 2-1 / unieważniony
CWKS Warszawa 2-0 Wisła Kraków 28 sierpnia, 16:30 (15 000)
Włókniarz Łódź 3-0 Lechia Gdańsk 28 sierpnia, 16:30 (30 000)
Garbarnia Kraków - Ruch Chorzów 28 sierpnia, 16:45 (5000)
na boisku 7-2 / unieważniony
Sparta Bytom 1-3 Gwardia Warszawa 28 sierpnia (15 000)
Stal Sosnowiec 1-0 Kolejarz Poznań 28 sierpnia (10 000)
Garbarnia Kraków 2-0 Ruch Chorzów 29 września, 15:30 (15 000)
Gwardia Bydgoszcz 0-0 Górnik Radlin 30 października (5000)

Kolejka 15

Wisła Kraków 0-0 Stal Sosnowiec 4 września, 10:00 (12 000)
Kolejarz Poznań 2-2 Gwardia Bydgoszcz 4 września, 16:00 (12 000)
Górnik Radlin 1-0 Garbarnia Kraków 4 września, 16:15 (8000)
Gwardia Warszawa 1-0 Włókniarz Łódź 4 września, 16:30 (30 000)
Lechia Gdańsk 0-1 CWKS Warszawa 4 września, 16:30 (20 000)
Ruch Chorzów 1-1 Sparta Bytom 20 października, 14:30 (26 000)

Kolejka 16

Górnik Radlin 1-0 Włókniarz Łódź 25 września, 15:00 (15 000)
Ruch Chorzów 4-1 CWKS Warszawa 25 września, 15:00 (25 000)
Gwardia Warszawa 0-2 Stal Sosnowiec 25 września, 15:30 (20 000)
Lechia Gdańsk 1-0 Gwardia Bydgoszcz 25 września, 15:30 (12 000)
Wisła Kraków 0-3 Garbarnia Kraków 25 września, 15:45 (15 000)
Kolejarz Poznań 2-0 Sparta Bytom 25 września (7000)

Kolejka 17

CWKS Warszawa 9-1 Górnik Radlin 2 października, 14:00 (20 000)
Sparta Bytom 0-2 Wisła Kraków 2 października, 14:30 (6000)
Stal Sosnowiec 1-1 Ruch Chorzów 2 października, 15:00 (20 000)
Garbarnia Kraków 0-0 Lechia Gdańsk 2 października, 15:30 (10 000)
Włókniarz Łódź 2-0 Kolejarz Poznań 2 października (25 000)
Gwardia Bydgoszcz 0-1 Gwardia Warszawa 20 października (5000)

Kolejka 18

Górnik Radlin 6-0 Kolejarz Poznań 9 października, 14:00 (6000)
Garbarnia Kraków 0-0 Gwardia Bydgoszcz 9 października, 15:00 (8000)
Lechia Gdańsk 2-1 Wisła Kraków 9 października, 15:00 (20 000)
Włókniarz Łódź 0-3 Sparta Bytom 9 października (30 000)
(wo)
mecz przerwany w 58. minucie przy stanie 1-2
Gwardia Warszawa 0-3 Ruch Chorzów 9 listopada, 14:00 (7000)
Stal Sosnowiec 1-1 CWKS Warszawa 20 listopada, 10:00 (20 000)

Kolejka 19

Kolejarz Poznań 1-1 Lechia Gdańsk 16 października, 11:00 (6000)
Ruch Chorzów 5-1 Górnik Radlin 16 października, 14:30 (8000)
Wisła Kraków 1-0 Gwardia Warszawa 16 października, 15:00 (15 000)
CWKS Warszawa 0-0 Sparta Bytom 16 października (10 000)
Włókniarz Łódź 0-4 Garbarnia Kraków 16 października (20 000)
Gwardia Bydgoszcz 1-0 Stal Sosnowiec 16 października (5000)

Kolejka 20

Garbarnia Kraków 0-1 CWKS Warszawa 23 października, 11:00 (25 000)
Górnik Radlin 0-1 Lechia Gdańsk 23 października, 11:00 (6000)
Stal Sosnowiec 4-0 Sparta Bytom 23 października, 11:00 (20 000)
Gwardia Warszawa 1-2 Kolejarz Poznań 23 października, 14:30 (6000)
Gwardia Bydgoszcz 5-2 Włókniarz Łódź 23 października (7000)
Ruch Chorzów 3-0 Wisła Kraków 27 listopada, 11:00 (5000)

Kolejka 21

Kolejarz Poznań 1-5 Ruch Chorzów 6 listopada, 11:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 1-1 Gwardia Warszawa 6 listopada, 11:00 (18 000)
Sparta Bytom 1-1 Garbarnia Kraków 6 listopada, 11:00 (10 000)
Stal Sosnowiec 6-2 Włókniarz Łódź 6 listopada, 11:00 (20 000)
Wisła Kraków 1-0 Górnik Radlin 6 listopada, 13:30 (10 000)
CWKS Warszawa 2-1 Gwardia Bydgoszcz 8 listopada, 13:30 (6000)

Kolejka 22

Garbarnia Kraków 1-2 Stal Sosnowiec 13 listopada, 12:00 (25 000)
Gwardia Warszawa 3-1 Górnik Radlin 13 listopada, 12:00 (4000)
Kolejarz Poznań 3-1 Wisła Kraków 13 listopada, 12:00 (12 000)
Włókniarz Łódź 1-5 CWKS Warszawa 13 listopada, 12:00 (15 000)
Gwardia Bydgoszcz 2-0 Sparta Bytom 13 listopada, 12:00 (15 000)
Ruch Chorzów 0-0 Lechia Gdańsk 13 listopada, 12:00 (17 000)

Autor:

 

Napisz do nas