[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1956
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  CWKS Warszawa 22 34 15 4 3 65-17 9 2 0 41-6 6 2 3 24-11
2.  Ruch Chorzów 22 29 11 7 4 35-23 6 5 0 20-11 5 2 4 15-12
3.  Lechia Gdańsk 22 27 10 7 5 25-21 6 3 2 14-9 4 4 3 11-12
4.  Łódzki KS 22 26 10 6 6 38-26 6 4 1 21-11 4 2 5 17-15
5.  Wisła Kraków 22 23 9 5 8 38-34 7 1 3 31-11 2 4 5 7-23 2 2 1 0 1 7-3
6.  Górnik Zabrze 22 23 9 5 8 32-33 7 2 2 21-8 2 3 6 11-25 2 2 1 0 1 3-7
7.  Budowlani Opole 22 20 8 4 10 34-41 5 2 4 19-18 3 2 6 15-23 2 2 1 0 1 4-3
8.  Kolejarz Poznań 22 20 7 6 9 25-38 5 4 2 15-16 2 2 7 10-22 2 2 1 0 1 3-4
9.  Gwardia Warszawa 22 18 5 8 9 23-36 5 2 4 13-12 0 6 5 10-24
10.  Stal Sosnowiec 22 17 6 5 11 32-43 5 2 4 23-19 1 3 7 9-24
11.  Polonia Bydgoszcz 22 15 5 5 12 20-36 4 3 4 12-12 1 2 8 8-24
12.  Garbarnia Kraków 22 12 5 2 15 27-46 4 2 5 17-14 1 0 10 10-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 CWKS Warszawa    0-0 4-0 2-2 12-0 3-1 5-1 3-0 5-1 1-0 5-1 1-0 
 2 Ruch Chorzów1-1     1-1 3-2 1-1 2-1 3-2 1-1 0-0 3-1 3-0 2-1 
 3 Lechia Gdańsk1-3 2-2     1-1 2-0 2-0 2-1 1-0 0-0 2-1 1-0 0-1 
 4 Łódzki KS1-0 2-1 1-1     0-2 4-1 5-1 1-1 3-2 0-0 1-1 3-1 
 5 Wisła Kraków2-0 1-2 0-1 2-0     7-1 0-0 1-3 2-1 6-0 2-0 8-3 
 6 Górnik Zabrze3-2 3-1 2-0 0-2 2-0     1-1 3-0 0-0 1-2 2-0 4-0 
 7 Budowlani Opole2-5 0-3 0-1 0-3 1-0 1-1     3-1 1-1 5-1 2-1 4-1 
 8 Kolejarz Poznań0-6 1-0 0-2 1-0 1-1 3-3 2-1     2-2 0-0 4-1 1-0 
 9 Gwardia Warszawa1-1 2-0 0-2 0-2 0-0 0-1 1-3 4-2     1-0 2-1 2-0 
 10 Stal Sosnowiec0-4 1-4 0-0 3-1 1-2 0-1 4-2 1-0 7-2     1-1 5-2 
 11 Polonia Bydgoszcz0-1 0-1 2-1 3-1 2-0 0-0 0-2 0-2 1-1 2-2     2-1 
 12 Garbarnia Kraków0-1 0-1 2-2 0-3 1-1 3-1 0-1 4-0 3-0 3-2 1-2     

Kolejka 1

Wisła Kraków 2-0 Polonia Bydgoszcz 18 marca, 11:30 (12 000)
Lechia Gdańsk 1-3 CWKS Warszawa 18 marca, 12:30 (15 000)
Gwardia Warszawa 0-2 Łódzki KS 18 marca, 15:00 (10 000)
Budowlani Opole 5-1 Stal Sosnowiec 18 marca, 15:00 (10 000)
Górnik Zabrze 3-1 Ruch Chorzów 18 marca, 15:30 (25 000)
Kolejarz Poznań 1-0 Garbarnia Kraków 18 marca, 15:30 (8000)

Kolejka 2

Polonia Bydgoszcz 0-2 Budowlani Opole 25 marca, 11:30 (10 000)
CWKS Warszawa 3-1 Górnik Zabrze 25 marca, 12:00 (22 000)
Garbarnia Kraków 2-2 Lechia Gdańsk 25 marca, 15:00 (15 000)
Łódzki KS 1-1 Kolejarz Poznań 25 marca, 15:30 (12 000)
Ruch Chorzów 1-1 Wisła Kraków 25 marca, 15:30 (15 000)
Stal Sosnowiec 7-2 Gwardia Warszawa 25 marca, 15:30 (15 000)

Kolejka 3

Gwardia Warszawa 2-1 Polonia Bydgoszcz 8 kwietnia, 15:00 (5000)
Lechia Gdańsk 1-1 Łódzki KS 8 kwietnia, 15:30 (15 000)
Wisła Kraków 2-0 CWKS Warszawa 8 kwietnia, 15:30 (20 000)
Górnik Zabrze 4-0 Garbarnia Kraków 8 kwietnia, 16:00 (12 000)
Kolejarz Poznań 0-0 Stal Sosnowiec 8 kwietnia, 16:00 (12 000)
Budowlani Opole 0-3 Ruch Chorzów 8 kwietnia (10 000)

Kolejka 4

CWKS Warszawa 5-1 Budowlani Opole 15 kwietnia, 12:00 (30 000)
Ruch Chorzów 0-0 Gwardia Warszawa 15 kwietnia, 15:30 (17 000)
Garbarnia Kraków 1-1 Wisła Kraków 15 kwietnia, 16:00 (20 000)
Stal Sosnowiec 0-0 Lechia Gdańsk 15 kwietnia, 16:00 (20 000)
Łódzki KS 4-1 Górnik Zabrze 15 kwietnia (40 000)
Polonia Bydgoszcz 0-2 Kolejarz Poznań 15 kwietnia (7000)

Kolejka 5

Gwardia Warszawa 1-1 CWKS Warszawa 22 kwietnia, 15:30 (20 000)
Lechia Gdańsk 1-0 Polonia Bydgoszcz 22 kwietnia, 15:30 (10 000)
Kolejarz Poznań 1-0 Ruch Chorzów 22 kwietnia, 16:00 (17 000)
Wisła Kraków 2-0 Łódzki KS 22 kwietnia, 16:00 (25 000)
Górnik Zabrze 1-2 Stal Sosnowiec 22 kwietnia, 16:30 (27 000)
Budowlani Opole 4-1 Garbarnia Kraków 22 kwietnia, 15:30 (8000)

Kolejka 6

CWKS Warszawa 3-0 Kolejarz Poznań 29 kwietnia, 12:00 (25 000)
Garbarnia Kraków 3-0 Gwardia Warszawa 29 kwietnia, 16:00 (20 000)
Lechia Gdańsk 2-2 Ruch Chorzów 29 kwietnia, 16:00 (18 000)
Stal Sosnowiec 1-2 Wisła Kraków 29 kwietnia, 16:30 (20 000)
Łódzki KS 5-1 Budowlani Opole 29 kwietnia (30 000)
Polonia Bydgoszcz 0-0 Górnik Zabrze 29 kwietnia (6000)

Kolejka 7

Wisła Kraków 7-1 Górnik Zabrze 6 maja, 11:30 (20 000)
CWKS Warszawa 1-0 Garbarnia Kraków 6 maja, 12:00 (20 000)
Kolejarz Poznań 0-2 Lechia Gdańsk 6 maja, 16:00 (12 000)
Budowlani Opole 1-1 Gwardia Warszawa 6 maja, 16:00 (8000)
Ruch Chorzów 3-0 Polonia Bydgoszcz 6 maja, 16:30 (10 000)
Stal Sosnowiec 3-1 Łódzki KS 24 czerwca, 17:00 (3000)

Kolejka 8

Gwardia Warszawa 0-2 Lechia Gdańsk 13 maja, 16:00 (7000)
Garbarnia Kraków 0-1 Ruch Chorzów 13 maja, 16:30 (20 000)
Łódzki KS 1-0 CWKS Warszawa 13 maja, 16:30 (35 000)
Polonia Bydgoszcz 2-2 Stal Sosnowiec 13 maja, 16:30 (7000)
Górnik Zabrze 3-0 Kolejarz Poznań 13 maja, 17:00 (5000)
Budowlani Opole 1-0 Wisła Kraków 27 maja, 17:00 (7000)

Kolejka 9

Kolejarz Poznań 1-1 Wisła Kraków 20 maja, 11:00 (12 000)
Gwardia Warszawa 0-1 Górnik Zabrze 20 maja, 16:00 (7000)
Lechia Gdańsk 2-1 Budowlani Opole 20 maja, 16:00 (25 000)
Garbarnia Kraków 1-2 Polonia Bydgoszcz 20 maja, 16:30 (15 000)
Ruch Chorzów 3-2 Łódzki KS 20 maja, 16:30 (28 000)
Stal Sosnowiec 0-4 CWKS Warszawa 20 maja, 16:45 (20 000)

Kolejka 10

Wisła Kraków 0-1 Lechia Gdańsk 3 czerwca, 16:30 (20 000)
Łódzki KS 3-1 Garbarnia Kraków 9 czerwca, 17:30 (20 000)
CWKS Warszawa 5-1 Polonia Bydgoszcz 10 czerwca, 17:00 (7000)
Górnik Zabrze 1-1 Budowlani Opole 10 czerwca, 17:30 (20 000)
Kolejarz Poznań 2-2 Gwardia Warszawa 10 czerwca, 17:30 (7000)
Stal Sosnowiec 1-4 Ruch Chorzów 10 czerwca, 18:00 (15 000)

Kolejka 11

Lechia Gdańsk 2-0 Górnik Zabrze 17 czerwca, 17:00 (22 000)
Polonia Bydgoszcz 3-1 Łódzki KS 17 czerwca, 17:00 (8000)
Gwardia Warszawa 0-0 Wisła Kraków 17 czerwca, 17:30 (8000)
Ruch Chorzów 1-1 CWKS Warszawa 17 czerwca, 17:30 (40 000)
Garbarnia Kraków 3-2 Stal Sosnowiec 17 czerwca, 18:00 (15 000)
Budowlani Opole 3-1 Kolejarz Poznań 17 czerwca (7000)

Kolejka 12

Garbarnia Kraków 4-0 Kolejarz Poznań 5 sierpnia, 17:00 (10 000)
Stal Sosnowiec 4-2 Budowlani Opole 5 sierpnia, 17:00 (20 000)
Ruch Chorzów 2-1 Górnik Zabrze 5 sierpnia, 17:15 (60 000)
CWKS Warszawa 4-0 Lechia Gdańsk 5 sierpnia, 17:30 (25 000)
Łódzki KS 3-2 Gwardia Warszawa 5 sierpnia (25 000)
Polonia Bydgoszcz 2-0 Wisła Kraków 5 sierpnia (8000)

Kolejka 13

Gwardia Warszawa 1-0 Stal Sosnowiec 12 sierpnia, 17:00 (3000)
Kolejarz Poznań 1-0 Łódzki KS 12 sierpnia, 17:00 (18 000)
Lechia Gdańsk 0-1 Garbarnia Kraków 12 sierpnia, 17:00 (8000)
Wisła Kraków 1-2 Ruch Chorzów 12 sierpnia, 17:00 (15 000)
Górnik Zabrze 3-2 CWKS Warszawa 12 sierpnia (20 000)
Budowlani Opole 2-1 Polonia Bydgoszcz 12 sierpnia (5000)

Kolejka 14

Polonia Bydgoszcz 1-1 Gwardia Warszawa 19 sierpnia, 11:00 (7000)
Stal Sosnowiec 1-0 Kolejarz Poznań 19 sierpnia, 16:00 (10 000)
CWKS Warszawa 12-0 Wisła Kraków 19 sierpnia, 16:30 (22 000)
Ruch Chorzów 3-2 Budowlani Opole 19 sierpnia, 16:45 (25 000)
Garbarnia Kraków 3-1 Górnik Zabrze 19 sierpnia, 17:00 (17 000)
Łódzki KS 1-1 Lechia Gdańsk 19 sierpnia (25 000)

Kolejka 15

Gwardia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów 2 września, 13:00 (8000)
Górnik Zabrze 0-2 Łódzki KS 2 września, 16:00 (20 000)
Kolejarz Poznań 4-1 Polonia Bydgoszcz 2 września, 16:00 (15 000)
Lechia Gdańsk 2-1 Stal Sosnowiec 2 września, 16:00 (20 000)
Budowlani Opole 2-5 CWKS Warszawa 2 września, 16:30 (15 000)
Wisła Kraków 8-3 Garbarnia Kraków 2 września, 16:30 (22 000)

Kolejka 16

Ruch Chorzów 1-1 Kolejarz Poznań 6 września, 16:15 (20 000)
CWKS Warszawa 5-1 Gwardia Warszawa 7 września, 16:00 (30 000)
Polonia Bydgoszcz 2-1 Lechia Gdańsk 9 września, 15:00 (10 000)
Garbarnia Kraków 0-1 Budowlani Opole 9 września, 16:00 (15 000)
Stal Sosnowiec 0-1 Górnik Zabrze 9 września, 16:00 (20 000)
Łódzki KS 0-2 Wisła Kraków 9 września (35 000)

Kolejka 17

Wisła Kraków 6-0 Stal Sosnowiec 16 września, 11:00 (25 000)
Gwardia Warszawa 2-0 Garbarnia Kraków 16 września, 13:00 (10 000)
Górnik Zabrze 2-0 Polonia Bydgoszcz 16 września, 16:00 (15 000)
Kolejarz Poznań 0-6 CWKS Warszawa 16 września, 16:00 (38 000)
Budowlani Opole 0-3 Łódzki KS 16 września, 16:00 (8000)
Ruch Chorzów 1-1 Lechia Gdańsk 19 września, 15:45 (15 000)

Kolejka 18

Gwardia Warszawa 1-3 Budowlani Opole 23 września, 13:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 1-0 Kolejarz Poznań 23 września, 15:00 (20 000)
Garbarnia Kraków 0-1 CWKS Warszawa 23 września, 15:30 (20 000)
Górnik Zabrze 2-0 Wisła Kraków 23 września, 15:30 (20 000)
Łódzki KS 0-0 Stal Sosnowiec 23 września (30 000)
Polonia Bydgoszcz 0-1 Ruch Chorzów 23 września (10 000)

Kolejka 19

CWKS Warszawa 1-0 Stal Sosnowiec 14 października, 14:30 (15 000)
Budowlani Opole 0-1 Lechia Gdańsk 14 października, 14:30 (5000)
Górnik Zabrze 0-0 Gwardia Warszawa 14 października, 15:00 (4000)
Łódzki KS 2-1 Ruch Chorzów 14 października, 15:00 (30 000)
Wisła Kraków 1-3 Kolejarz Poznań 14 października, 15:00 (12 000)
Polonia Bydgoszcz 2-1 Garbarnia Kraków 14 października (5000)

Kolejka 20

Kolejarz Poznań 3-3 Górnik Zabrze 21 października, 11:30 (20 000)
Lechia Gdańsk 0-0 Gwardia Warszawa 21 października, 12:00 (15 000)
CWKS Warszawa 2-2 Łódzki KS 21 października, 14:00 (30 000)
Ruch Chorzów 2-1 Garbarnia Kraków 21 października, 14:30 (12 000)
Wisła Kraków 0-0 Budowlani Opole 21 października, 14:30 (10 000)
Stal Sosnowiec 1-1 Polonia Bydgoszcz 21 października, 14:30 (30 000)

Kolejka 21

Garbarnia Kraków 0-3 Łódzki KS 11 listopada, 12:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 4-2 Kolejarz Poznań 11 listopada, 12:00 (4000)
Lechia Gdańsk 2-0 Wisła Kraków 11 listopada, 12:00 (7000)
Budowlani Opole 1-1 Górnik Zabrze 11 listopada, 12:00 (3000)
Polonia Bydgoszcz 0-1 CWKS Warszawa 11 listopada, 12:00 (8000)
Ruch Chorzów 3-1 Stal Sosnowiec 11 listopada, 13:00 (10 000)

Kolejka 22

Górnik Zabrze 2-0 Lechia Gdańsk 25 listopada, 12:00 (5000)
Kolejarz Poznań 2-1 Budowlani Opole 25 listopada, 12:00 (5000)
CWKS Warszawa 0-0 Ruch Chorzów 25 listopada, 12:00 (8000)
Łódzki KS 1-1 Polonia Bydgoszcz 25 listopada, 12:00 (8000)
Wisła Kraków 2-1 Gwardia Warszawa 25 listopada, 12:00 (5000)
Stal Sosnowiec 5-2 Garbarnia Kraków 25 listopada, 12:00 (10 000)

Autor:

 

Napisz do nas