[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1957
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 22 33 15 3 4 58-24 10 0 1 39-14 5 3 3 19-10
2.  Gwardia Warszawa 22 32 15 2 5 53-26 10 0 1 32-8 5 2 4 21-18
3.  Łódzki KS 22 29 12 5 5 53-28 8 2 1 31-12 4 3 4 22-16
4.  Legia Warszawa 22 26 11 4 7 62-33 8 1 2 39-13 3 3 5 23-20
5.  Lechia Gdańsk 22 22 8 6 8 25-29 6 3 2 12-2 2 3 6 13-27
6.  Polonia Bytom 22 21 7 7 8 30-31 5 5 1 19-10 2 2 7 11-21
7.  Stal Sosnowiec 22 20 5 10 7 28-45 5 6 0 19-13 0 4 7 9-32
8.  Ruch Chorzów 22 19 7 5 10 35-46 6 2 3 25-18 1 3 7 10-28
9.  Wisła Kraków 22 18 6 6 10 35-44 3 4 4 22-24 3 2 6 13-20 2 2 1 0 1 5-4
10.  Budowlani Opole 22 18 8 2 12 27-48 5 1 5 16-17 3 1 7 11-31 2 2 1 0 1 4-5
11.  Górnik Radlin 22 14 4 6 12 23-54 4 3 4 15-19 0 3 8 8-35
12.  Lech Poznań 22 12 5 2 15 25-46 3 2 6 16-19 2 0 9 9-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Górnik Zabrze    3-1 1-5 3-2 2-0 3-1 6-2 2-1 1-0 8-1 6-0 4-1 
 2 Gwardia Warszawa2-1     4-1 2-1 3-2 6-1 4-0 5-0 3-1 2-0 1-0 0-1 
 3 Łódzki KS1-0 2-1     4-2 1-2 1-0 1-1 3-1 4-2 4-0 2-2 8-1 
 4 Legia Warszawa1-2 4-3 3-1     8-1 1-2 3-0 5-1 2-2 6-0 4-0 2-1 
 5 Lechia Gdańsk0-1 0-1 0-0 1-0     0-0 5-0 1-0 0-0 2-0 2-0 1-0 
 6 Polonia Bytom0-0 4-0 0-0 3-4 1-1     0-0 3-1 4-2 1-0 2-2 1-0 
 7 Stal Sosnowiec2-2 1-1 1-1 2-2 2-1 3-2     0-0 1-0 3-2 1-1 3-1 
 8 Ruch Chorzów0-3 2-2 3-1 2-0 4-1 1-4 6-2     0-2 1-1 4-1 2-1 
 9 Wisła Kraków1-1 0-2 1-7 2-2 2-0 2-0 2-2 4-4     2-3 5-1 1-2 
 10 Budowlani Opole1-0 2-5 0-3 0-2 0-0 2-1 2-1 0-1 1-3     5-0 3-1 
 11 Górnik Radlin1-5 0-1 2-1 0-7 1-1 0-0 2-0 1-1 4-0 2-3     2-0 
 12 Lech Poznań1-4 0-4 1-2 1-1 3-4 2-0 1-1 4-0 0-1 0-1 3-1     

Kolejka 1

Wisła Kraków 0-2 Gwardia Warszawa 31 marca, 11:30 (20 000)
Legia Warszawa 1-2 Górnik Zabrze 31 marca, 15:00 (40 000)
Górnik Radlin 1-1 Lechia Gdańsk 31 marca, 15:30 (8000)
Polonia Bytom 3-1 Ruch Chorzów 31 marca, 15:30 (30 000)
Stal Sosnowiec 3-2 Budowlani Opole 31 marca, 15:30 (30 000)
Lech Poznań 1-2 Łódzki KS 31 marca, 16:00 (18 000)

Kolejka 2

Lechia Gdańsk 1-0 Legia Warszawa 7 kwietnia, 12:00 (20 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Górnik Radlin 7 kwietnia, 15:00 (15 000)
Budowlani Opole 2-1 Polonia Bytom 7 kwietnia, 15:30 (20 000)
Ruch Chorzów 0-2 Wisła Kraków 7 kwietnia, 15:30 (8000)
Górnik Zabrze 1-5 Łódzki KS 7 kwietnia, 16:00 (20 000)
Lech Poznań 1-1 Stal Sosnowiec 7 kwietnia, 16:00 (12 000)

Kolejka 3

Ruch Chorzów 4-1 Górnik Radlin 13 kwietnia, 16:00 (10 000)
Wisła Kraków 2-3 Budowlani Opole 14 kwietnia, 11:30 (25 000)
Legia Warszawa 4-3 Gwardia Warszawa 14 kwietnia, 16:00 (30 000)
Polonia Bytom 1-0 Lech Poznań 14 kwietnia, 16:00 (10 000)
Stal Sosnowiec 2-2 Górnik Zabrze 14 kwietnia, 16:00 (20 000)
Łódzki KS 1-2 Lechia Gdańsk 14 kwietnia, 16:30 (30 000)

Kolejka 4

Górnik Zabrze 3-1 Polonia Bytom 28 kwietnia, 15:00 (65 000)
Gwardia Warszawa 4-1 Łódzki KS 28 kwietnia, 16:00 (50 000)
Lech Poznań 0-1 Wisła Kraków 28 kwietnia, 16:00 (20 000)
Lechia Gdańsk 5-0 Stal Sosnowiec 28 kwietnia, 16:00 (25 000)
Budowlani Opole 5-0 Górnik Radlin 28 kwietnia, 16:00 (10 000)
Ruch Chorzów 2-0 Legia Warszawa 28 kwietnia, 16:45 (65 000)

Kolejka 5

Górnik Radlin 2-0 Lech Poznań 12 maja, 16:30 (3000)
Polonia Bytom 1-1 Lechia Gdańsk 12 maja, 16:30 (15 000)
Legia Warszawa 6-0 Budowlani Opole 12 maja, 17:00 (22 000)
Łódzki KS 3-1 Ruch Chorzów 12 maja, 17:00 (25 000)
Wisła Kraków 1-1 Górnik Zabrze 12 maja, 17:00 (30 000)
Stal Sosnowiec 1-1 Gwardia Warszawa 12 maja, 17:00 (20 000)

Kolejka 6

Górnik Zabrze 6-0 Górnik Radlin 25 maja, 17:00 (15 000)
Budowlani Opole 0-3 Łódzki KS 26 maja, 16:30 (6000)
Gwardia Warszawa 6-1 Polonia Bytom 26 maja, 17:00 (7000)
Lechia Gdańsk 0-0 Wisła Kraków 26 maja, 17:00 (20 000)
Ruch Chorzów 6-2 Stal Sosnowiec 26 maja, 17:00 (25 000)
Lech Poznań 1-1 Legia Warszawa 26 maja, 17:30 (10 000)

Kolejka 7

Górnik Zabrze 2-0 Lechia Gdańsk 30 maja, 17:00 (20 000)
Lech Poznań 0-1 Budowlani Opole 30 maja, 17:00 (12 000)
Legia Warszawa 4-0 Górnik Radlin 30 maja, 17:00 (8000)
Łódzki KS 1-1 Stal Sosnowiec 30 maja, 17:00 (30 000)
Polonia Bytom 4-2 Wisła Kraków 30 maja, 17:00 (12 000)
Ruch Chorzów 2-2 Gwardia Warszawa 30 maja, 17:00 (27 000)

Kolejka 8

Górnik Radlin 2-1 Łódzki KS 2 czerwca, 16:30 (1500)
Gwardia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze 2 czerwca, 17:00 (22 000)
Wisła Kraków 2-2 Legia Warszawa 2 czerwca, 17:00 (17 000)
Stal Sosnowiec 3-2 Polonia Bytom 2 czerwca, 17:00 (20 000)
Budowlani Opole 0-1 Ruch Chorzów 2 czerwca, 17:30 (10 000)
Lechia Gdańsk 1-0 Lech Poznań 2 czerwca, 18:00 (15 000)

Kolejka 9

Budowlani Opole 1-0 Górnik Zabrze 9 czerwca, 17:30 (10 000)
Gwardia Warszawa 3-2 Lechia Gdańsk 9 czerwca, 18:00 (12 000)
Polonia Bytom 0-0 Łódzki KS 9 czerwca, 18:00 (12 000)
Wisła Kraków 5-1 Górnik Radlin 9 czerwca, 18:00 (10 000)
Stal Sosnowiec 2-2 Legia Warszawa 9 czerwca, 18:00 (20 000)
Ruch Chorzów 2-1 Lech Poznań 16 czerwca, 18:15 (4000)

Kolejka 10

Górnik Radlin 2-0 Stal Sosnowiec 13 czerwca, 18:00 (5000)
Legia Warszawa 1-2 Polonia Bytom 13 czerwca, 18:00 (13 000)
Górnik Zabrze 2-1 Ruch Chorzów 13 czerwca, 18:30 (25 000)
Lech Poznań 0-4 Gwardia Warszawa 13 czerwca, 19:00 (15 000)
Lechia Gdańsk 2-0 Budowlani Opole 13 czerwca, 18:00 (15 000)
Łódzki KS 4-2 Wisła Kraków 13 czerwca (25 000)

Kolejka 11

Górnik Radlin 0-0 Polonia Bytom 29 czerwca, 18:00 (7000)
Górnik Zabrze 4-1 Lech Poznań 29 czerwca, 18:30 (8000)
Gwardia Warszawa 2-0 Budowlani Opole 29 czerwca, 18:30 (10 000)
Lechia Gdańsk 1-0 Ruch Chorzów 30 czerwca, 18:00 (15 000)
Łódzki KS 4-2 Legia Warszawa 30 czerwca, 18:00 (20 000)
Wisła Kraków 2-2 Stal Sosnowiec 30 czerwca, 18:30 (15 000)

Kolejka 12

Łódzki KS 8-1 Lech Poznań 10 sierpnia, 17:30 (15 000)
Gwardia Warszawa 3-1 Wisła Kraków 10 sierpnia, 18:00 (10 000)
Budowlani Opole 2-1 Stal Sosnowiec 10 sierpnia, 18:00 (12 000)
Lechia Gdańsk 2-0 Górnik Radlin 14 sierpnia, 17:30 (15 000)
Ruch Chorzów 1-4 Polonia Bytom 21 sierpnia, 16:00 (55 000)
Górnik Zabrze 3-2 Legia Warszawa 21 sierpnia, 17:45 (55 000)

Kolejka 13

Łódzki KS 1-0 Górnik Zabrze 17 sierpnia, 17:30 (30 000)
Polonia Bytom 1-0 Budowlani Opole 17 sierpnia, 17:30 (8000)
Górnik Radlin 0-1 Gwardia Warszawa 17 sierpnia, 18:00 (8000)
Stal Sosnowiec 3-1 Lech Poznań 18 sierpnia, 17:00 (12 000)
Wisła Kraków 4-4 Ruch Chorzów 18 sierpnia, 18:00 (10 000)
Legia Warszawa 8-1 Lechia Gdańsk 18 września, 16:00 (10 000)

Kolejka 14

Górnik Zabrze 6-2 Stal Sosnowiec 24 sierpnia, 17:30 (17 000)
Gwardia Warszawa 2-1 Legia Warszawa 24 sierpnia, 17:30 (22 000)
Budowlani Opole 1-3 Wisła Kraków 24 sierpnia, 17:30 (7000)
Górnik Radlin 1-1 Ruch Chorzów 24 sierpnia, 18:00 (8000)
Lech Poznań 2-0 Polonia Bytom 24 sierpnia, 18:15 (4000)
Lechia Gdańsk 0-0 Łódzki KS 25 sierpnia, 17:00 (25 000)

Kolejka 15

Legia Warszawa 5-1 Ruch Chorzów 31 sierpnia, 17:00 (15 000)
Górnik Radlin 2-3 Budowlani Opole 1 września, 12:00 (10 000)
Łódzki KS 2-1 Gwardia Warszawa 1 września, 17:00 (35 000)
Polonia Bytom 0-0 Górnik Zabrze 1 września, 17:00 (22 000)
Wisła Kraków 1-2 Lech Poznań 1 września, 17:00 (12 000)
Stal Sosnowiec 2-1 Lechia Gdańsk 1 września, 17:00 (25 000)

Kolejka 16

Górnik Zabrze 1-0 Wisła Kraków 4 września, 17:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 0-0 Polonia Bytom 4 września, 17:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 4-0 Stal Sosnowiec 4 września, 17:30 (12 000)
Lech Poznań 3-1 Górnik Radlin 4 września, 17:30 (20 000)
Budowlani Opole 0-2 Legia Warszawa 4 września, 17:30 (10 000)
Ruch Chorzów 3-1 Łódzki KS 11 września, 16:30 (17 000)

Kolejka 17

Górnik Radlin 1-5 Górnik Zabrze 7 września, 17:00 (5000)
Legia Warszawa 2-1 Lech Poznań 7 września, 17:00 (8000)
Polonia Bytom 4-0 Gwardia Warszawa 7 września, 17:00 (20 000)
Wisła Kraków 2-0 Lechia Gdańsk 7 września, 17:00 (15 000)
Łódzki KS 4-0 Budowlani Opole 8 września, 16:30 (30 000)
Stal Sosnowiec 0-0 Ruch Chorzów 8 września, 17:00 (35 000)

Kolejka 18

Gwardia Warszawa 5-0 Ruch Chorzów 14 września, 16:30 (15 000)
Wisła Kraków 2-0 Polonia Bytom 14 września, 17:00 (20 000)
Stal Sosnowiec 1-1 Łódzki KS 15 września, 12:00 (20 000)
Lechia Gdańsk 0-1 Górnik Zabrze 15 września, 16:00 (12 000)
Budowlani Opole 3-1 Lech Poznań 15 września, 16:00 (5000)
Górnik Radlin 0-7 Legia Warszawa 27 października, 14:00 (1000)

Kolejka 19

Legia Warszawa 2-2 Wisła Kraków 21 września, 16:00 (20 000)
Ruch Chorzów 1-1 Budowlani Opole 21 września, 16:30 (8000)
Polonia Bytom 0-0 Stal Sosnowiec 22 września, 14:00 (60 000)
Górnik Zabrze 3-1 Gwardia Warszawa 22 września, 16:00 (50 000)
Łódzki KS 2-2 Górnik Radlin 22 września, 16:00 (15 000)
Lech Poznań 3-4 Lechia Gdańsk 22 września, 16:30 (15 000)

Kolejka 20

Ruch Chorzów 0-3 Górnik Zabrze 18 września, 16:30 (17 000)
Budowlani Opole 0-0 Lechia Gdańsk 5 października, 16:00 (6000)
Gwardia Warszawa 0-1 Lech Poznań 6 października, 15:00 (5000)
Polonia Bytom 3-4 Legia Warszawa 6 października, 15:00 (10 000)
Stal Sosnowiec 1-1 Górnik Radlin 6 października, 15:00 (10 000)
Wisła Kraków 1-7 Łódzki KS 5 listopada, 14:30 (15 000)

Kolejka 21

Łódzki KS 1-0 Polonia Bytom 27 października, 12:00 (20 000)
Górnik Radlin 4-0 Wisła Kraków 17 listopada, 12:00 (500)
Lech Poznań 4-0 Ruch Chorzów 17 listopada, 12:00 (6000)
Górnik Zabrze 8-1 Budowlani Opole 1 grudnia, 12:00 (15 000)
Lechia Gdańsk 0-1 Gwardia Warszawa 1 grudnia, 12:00 (7000)
Legia Warszawa 3-0 Stal Sosnowiec 1 grudnia, 12:00 (5000)

Kolejka 22

Lech Poznań 1-4 Górnik Zabrze 10 listopada, 12:00 (14 000)
Legia Warszawa 3-1 Łódzki KS 10 listopada, 12:00 (22 000)
Budowlani Opole 2-5 Gwardia Warszawa 10 listopada, 12:00 (7000)
Polonia Bytom 2-2 Górnik Radlin 10 listopada, 12:00 (3000)
Ruch Chorzów 4-1 Lechia Gdańsk 10 listopada, 12:00 (8000)
Stal Sosnowiec 1-0 Wisła Kraków 10 listopada, 12:00 (12 000)

Autor:

 

Napisz do nas