[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1958
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Łódzki KS 22 32 13 6 3 61-24 9 1 1 37-9 4 5 2 24-15
2.  Polonia Bytom 22 31 12 7 3 49-21 8 3 0 29-4 4 4 3 20-17
3.  Górnik Zabrze 22 27 10 7 5 57-31 7 2 2 37-13 3 5 3 20-18 4 3 1 1 2 6-7
4.  Ruch Chorzów 22 27 11 5 6 38-28 8 1 2 22-11 3 4 4 16-17 4 4 1 2 1 3-3
5.  Gwardia Warszawa 22 27 12 3 7 42-39 7 2 2 26-15 5 1 5 16-24 4 5 2 1 1 7-6
6.  Legia Warszawa 22 20 9 2 11 40-40 8 1 2 31-11 1 1 9 9-29 2 2 1 0 1 5-2
7.  Wisła Kraków 22 20 8 4 10 39-50 7 2 2 27-18 1 2 8 12-32 2 2 1 0 1 2-5
8.  Lechia Gdańsk 22 19 8 3 11 33-44 7 2 2 23-10 1 1 9 10-34 2 2 1 0 1 6-5
9.  Polonia Bydgoszcz 22 19 7 5 10 31-58 5 5 1 20-16 2 0 9 11-42 2 2 1 0 1 5-6
10.  Cracovia 22 18 8 2 12 37-46 6 2 3 26-19 2 0 9 11-27 2 2 1 0 1 5-3
11.  Budowlani Opole 22 18 7 4 11 23-36 5 3 3 14-13 2 1 8 9-23 2 2 1 0 1 3-5
12.  Stal Sosnowiec 22 6 1 4 17 22-55 1 2 8 14-27 0 2 9 8-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Łódzki KS    2-2 4-1 2-3 2-1 3-0 5-0 4-0 4-2 3-0 1-0 7-0 
 2 Polonia Bytom1-1     1-1 0-0 4-1 2-0 5-1 6-0 3-0 3-0 2-0 2-0 
 3 Górnik Zabrze0-0 3-1     2-1 3-4 4-0 3-4 2-2 8-0 5-1 6-0 1-0 
 4 Ruch Chorzów1-2 2-1 0-0     1-0 5-2 2-0 0-2 4-2 2-1 2-1 3-0 
 5 Gwardia Warszawa0-5 4-2 2-1 1-1     5-1 4-2 5-1 0-1 3-1 0-0 2-0 
 6 Legia Warszawa3-0 1-2 3-2 5-2 1-2     4-0 4-0 5-0 2-1 2-1 1-1 
 7 Wisła Kraków1-1 1-4 3-3 3-0 3-0 2-1     2-1 4-2 1-2 3-1 4-3 
 8 Lechia Gdańsk2-2 1-1 1-2 2-1 1-2 3-1 2-0     5-1 3-0 2-0 1-0 
 9 Polonia Bydgoszcz3-3 1-1 0-0 1-1 2-2 2-1 2-1 4-1     2-1 0-4 3-1 
 10 Cracovia2-1 0-2 1-5 0-5 5-0 2-1 1-1 2-1 6-0     5-1 2-2 
 11 Budowlani Opole1-4 0-2 1-1 1-1 0-1 0-0 2-1 3-2 2-0 2-0     2-1 
 12 Stal Sosnowiec1-5 2-2 2-4 0-1 2-3 1-2 2-2 2-0 1-3 1-4 0-1     

Kolejka 1

Polonia Bydgoszcz 2-1 Wisła Kraków 16 marca, 11:30 (10 000)
Gwardia Warszawa 1-1 Ruch Chorzów 16 marca, 14:30 (8000)
Budowlani Opole 0-0 Legia Warszawa 16 marca, 15:00 (5000)
Stal Sosnowiec 2-4 Górnik Zabrze 16 marca, 15:00 (15 000)
Polonia Bytom 6-0 Lechia Gdańsk 16 marca, 15:15 (15 000)
Cracovia 2-1 Łódzki KS 16 marca, 15:30 (10 000)

Kolejka 2

Górnik Zabrze 6-0 Budowlani Opole 23 marca, 15:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 1-0 Stal Sosnowiec 23 marca, 15:00 (10 000)
Legia Warszawa 2-1 Cracovia 23 marca, 15:00 (10 000)
Ruch Chorzów 4-2 Polonia Bydgoszcz 23 marca, 15:00 (7000)
Wisła Kraków 1-4 Polonia Bytom 23 marca, 15:30 (20 000)
Łódzki KS 2-1 Gwardia Warszawa 23 kwietnia, 17:00 (40 000)

Kolejka 3

Budowlani Opole 3-2 Lechia Gdańsk 30 marca, 16:00 (6000)
Polonia Bydgoszcz 3-3 Łódzki KS 30 marca, 16:00 (12 000)
Stal Sosnowiec 2-2 Wisła Kraków 30 marca, 16:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 5-1 Legia Warszawa 30 marca, 16:30 (10 000)
Polonia Bytom 0-0 Ruch Chorzów 30 marca, 16:30 (25 000)
Cracovia 1-5 Górnik Zabrze 30 marca, 17:30 (22 000)

Kolejka 4

Lechia Gdańsk 3-0 Cracovia 13 kwietnia, 16:00 (22 000)
Łódzki KS 2-2 Polonia Bytom 13 kwietnia, 16:00 (32 000)
Górnik Zabrze 3-4 Gwardia Warszawa 13 kwietnia, 16:30 (25 000)
Ruch Chorzów 3-0 Stal Sosnowiec 13 kwietnia, 16:30 (20 000)
Wisła Kraków 3-1 Budowlani Opole 13 kwietnia, 16:30 (15 000)
Legia Warszawa 5-0 Polonia Bydgoszcz 13 kwietnia, 17:00 (20 000)

Kolejka 5

Polonia Bydgoszcz 0-0 Górnik Zabrze 20 kwietnia, 16:00 (20 000)
Stal Sosnowiec 1-5 Łódzki KS 20 kwietnia, 16:30 (20 000)
Gwardia Warszawa 5-1 Lechia Gdańsk 20 kwietnia, 17:00 (20 000)
Budowlani Opole 1-1 Ruch Chorzów 20 kwietnia, 17:00 (10 000)
Polonia Bytom 2-0 Legia Warszawa 20 kwietnia, 17:00 (12 000)
Wisła Kraków 1-2 Cracovia 20 kwietnia, 17:00 (30 000)

Kolejka 6

Cracovia 0-5 Ruch Chorzów 26 kwietnia, 17:30 (25 000)
Górnik Zabrze 3-1 Polonia Bytom 27 kwietnia, 16:30 (45 000)
Gwardia Warszawa 4-2 Wisła Kraków 27 kwietnia, 17:00 (12 000)
Lechia Gdańsk 5-1 Polonia Bydgoszcz 27 kwietnia, 17:00 (25 000)
Łódzki KS 1-0 Budowlani Opole 27 kwietnia, 17:00 (30 000)
Stal Sosnowiec 1-2 Legia Warszawa 27 kwietnia, 17:00 (12 000)

Kolejka 7

Polonia Bytom 3-0 Polonia Bydgoszcz 3 maja, 17:30 (5000)
Cracovia 5-0 Gwardia Warszawa 4 maja, 11:30 (22 000)
Ruch Chorzów 1-2 Łódzki KS 4 maja, 14:30 (80 000)
Lechia Gdańsk 2-0 Wisła Kraków 4 maja, 17:00 (25 000)
Legia Warszawa 3-2 Górnik Zabrze 4 maja, 17:00 (15 000)
Budowlani Opole 2-1 Stal Sosnowiec 4 maja, 17:00 (6000)

Kolejka 8

Górnik Zabrze 2-2 Lechia Gdańsk 18 maja, 17:00 (8000)
Budowlani Opole 0-1 Gwardia Warszawa 18 maja, 17:00 (8000)
Polonia Bydgoszcz 2-1 Cracovia 18 maja, 17:00 (10 000)
Stal Sosnowiec 2-2 Polonia Bytom 18 maja, 17:00 (15 000)
Legia Warszawa 5-2 Ruch Chorzów 18 maja, 17:30 (20 000)
Wisła Kraków 1-1 Łódzki KS 18 maja, 17:30 (10 000)

Kolejka 9

Gwardia Warszawa 2-0 Stal Sosnowiec 4 czerwca, 18:00 (12 000)
Ruch Chorzów 0-0 Górnik Zabrze 4 czerwca, 18:00 (25 000)
Wisła Kraków 2-1 Legia Warszawa 4 czerwca, 18:00 (12 000)
Łódzki KS 4-0 Lechia Gdańsk 4 czerwca, 18:30 (25 000)
Polonia Bydgoszcz 0-4 Budowlani Opole 4 czerwca, 18:00 (18 000)
Polonia Bytom 3-0 Cracovia 5 czerwca (12 000)

Kolejka 10

Górnik Zabrze 3-4 Wisła Kraków 8 czerwca, 18:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 2-1 Ruch Chorzów 8 czerwca, 18:00 (18 000)
Legia Warszawa 3-0 Łódzki KS 8 czerwca, 18:00 (40 000)
Polonia Bytom 4-1 Gwardia Warszawa 8 czerwca, 18:00 (18 000)
Stal Sosnowiec 1-3 Polonia Bydgoszcz 8 czerwca, 18:00 (10 000)
Cracovia 5-1 Budowlani Opole 9 czerwca, 18:30 (12 000)

Kolejka 11

Legia Warszawa 4-0 Lechia Gdańsk 12 czerwca, 18:00 (20 000)
Polonia Bydgoszcz 2-2 Gwardia Warszawa 14 czerwca, 18:00 (15 000)
Łódzki KS 4-1 Górnik Zabrze 14 czerwca, 18:30 (30 000)
Budowlani Opole 0-2 Polonia Bytom 15 czerwca, 18:00 (10 000)
Ruch Chorzów 2-0 Wisła Kraków 15 czerwca, 18:00 (16 000)
Cracovia 2-2 Stal Sosnowiec 15 czerwca, 18:30 (12 000)

Kolejka 12

Legia Warszawa 2-1 Budowlani Opole 19 lipca, 18:00 (8000)
Ruch Chorzów 1-0 Gwardia Warszawa 19 lipca, 18:00 (16 000)
Lechia Gdańsk 1-1 Polonia Bytom 20 lipca, 18:00 (25 000)
Wisła Kraków 4-2 Polonia Bydgoszcz 20 lipca, 18:00 (10 000)
Łódzki KS 3-0 Cracovia 20 lipca, 18:30 (15 000)
Górnik Zabrze 1-0 Stal Sosnowiec 22 lipca, 18:00 (60 000)

Kolejka 13

Gwardia Warszawa 0-5 Łódzki KS 26 lipca, 18:00 (15 000)
Polonia Bydgoszcz 1-1 Ruch Chorzów 26 lipca, 18:00 (14 000)
Cracovia 2-1 Legia Warszawa 27 lipca, 18:00 (10 000)
Budowlani Opole 1-1 Górnik Zabrze 27 lipca, 18:00 (8000)
Polonia Bytom 5-1 Wisła Kraków 27 lipca, 18:00 (20 000)
Stal Sosnowiec 2-0 Lechia Gdańsk 27 lipca, 18:00 (12 000)

Kolejka 14

Ruch Chorzów 2-1 Polonia Bytom 2 sierpnia, 17:30 (35 000)
Łódzki KS 4-2 Polonia Bydgoszcz 2 sierpnia, 18:00 (20 000)
Wisła Kraków 4-3 Stal Sosnowiec 2 sierpnia, 18:00 (12 000)
Górnik Zabrze 5-1 Cracovia 3 sierpnia, 18:00 (7000)
Lechia Gdańsk 2-0 Budowlani Opole 3 sierpnia, 18:00 (15 000)
Legia Warszawa 1-2 Gwardia Warszawa 3 sierpnia, 18:00 (20 000)

Kolejka 15

Cracovia 2-1 Lechia Gdańsk 9 sierpnia, 17:30 (12 000)
Polonia Bydgoszcz 2-1 Legia Warszawa 9 sierpnia, 18:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze 10 sierpnia, 18:00 (10 000)
Budowlani Opole 2-1 Wisła Kraków 10 sierpnia, 18:00 (5000)
Polonia Bytom 1-1 Łódzki KS 10 sierpnia, 18:00 (40 000)
Stal Sosnowiec 0-1 Ruch Chorzów 10 sierpnia, 18:00 (12 000)

Kolejka 16

Górnik Zabrze 8-0 Polonia Bydgoszcz 14 sierpnia, 16:00 (20 000)
Cracovia 1-1 Wisła Kraków 14 sierpnia, 17:30 (30 000)
Lechia Gdańsk 1-2 Gwardia Warszawa 14 sierpnia, 18:00 (20 000)
Legia Warszawa 1-2 Polonia Bytom 14 sierpnia, 18:00 (18 000)
Łódzki KS 7-0 Stal Sosnowiec 14 sierpnia, 18:00 (30 000)
Ruch Chorzów 2-1 Budowlani Opole 14 sierpnia, 18:00 (20 000)

Kolejka 17

Ruch Chorzów 2-1 Cracovia 16 sierpnia, 17:30 (5000)
Budowlani Opole 1-4 Łódzki KS 17 sierpnia, 17:00 (6000)
Polonia Bydgoszcz 4-1 Lechia Gdańsk 17 sierpnia, 17:00 (12 000)
Polonia Bytom 1-1 Górnik Zabrze 17 sierpnia, 17:30 (20 000)
Legia Warszawa 1-1 Stal Sosnowiec 17 sierpnia, 18:00 (15 000)
Wisła Kraków 3-0 Gwardia Warszawa 17 sierpnia, 18:00 (15 000)

Kolejka 18

Łódzki KS 2-3 Ruch Chorzów 23 sierpnia, 17:30 (35 000)
Polonia Bydgoszcz 1-1 Polonia Bytom 23 sierpnia, 17:30 (15 000)
Gwardia Warszawa 3-1 Cracovia 24 sierpnia, 17:00 (8000)
Wisła Kraków 2-1 Lechia Gdańsk 24 sierpnia, 17:00 (10 000)
Stal Sosnowiec 0-1 Budowlani Opole 24 sierpnia, 17:00 (10 000)
Górnik Zabrze 4-0 Legia Warszawa 24 sierpnia, 17:30 (6000)

Kolejka 19

Ruch Chorzów 5-2 Legia Warszawa 6 września, 16:30 (20 000)
Lechia Gdańsk 1-2 Górnik Zabrze 6 września, 17:00 (25 000)
Cracovia 6-0 Polonia Bydgoszcz 7 września, 16:30 (22 000)
Gwardia Warszawa 0-0 Budowlani Opole 7 września, 17:00 (10 000)
Łódzki KS 5-0 Wisła Kraków 7 września, 17:00 (35 000)
Polonia Bytom 2-0 Stal Sosnowiec 7 września, 17:00 (8000)

Kolejka 20

Cracovia 0-2 Polonia Bytom 12 października, 11:30 (30 000)
Legia Warszawa 4-0 Wisła Kraków 12 października, 11:30 (12 000)
Budowlani Opole 2-0 Polonia Bydgoszcz 12 października, 14:00 (5000)
Górnik Zabrze 2-1 Ruch Chorzów 12 października, 15:00 (40 000)
Lechia Gdańsk 2-2 Łódzki KS 12 października, 15:00 (15 000)
Stal Sosnowiec 2-3 Gwardia Warszawa 12 października, 15:00 (5000)

Kolejka 21

Gwardia Warszawa 4-2 Polonia Bytom 19 października, 12:30 (12 000)
Łódzki KS 3-0 Legia Warszawa 19 października, 12:30 (22 000)
Budowlani Opole 2-0 Cracovia 19 października, 12:30 (5000)
Polonia Bydgoszcz 3-1 Stal Sosnowiec 19 października, 12:30 (8000)
Ruch Chorzów 0-2 Lechia Gdańsk 19 października, 12:30 (5000)
Wisła Kraków 3-3 Górnik Zabrze 19 października, 12:30 (20 000)

Kolejka 22

Górnik Zabrze 0-0 Łódzki KS 26 października, 12:30 (15 000)
Gwardia Warszawa 0-1 Polonia Bydgoszcz 26 października, 12:30 (6000)
Lechia Gdańsk 3-1 Legia Warszawa 26 października, 12:30 (18 000)
Polonia Bytom 2-0 Budowlani Opole 26 października, 12:30 (5000)
Wisła Kraków 3-0 Ruch Chorzów 26 października, 12:30 (15 000)
Stal Sosnowiec 1-4 Cracovia 26 października, 12:30 (4000)

Autor:

 

Napisz do nas