[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1959
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 22 36 16 4 2 55-23 10 1 0 34-9 6 3 2 21-14
2.  Polonia Bytom 22 30 12 6 4 52-27 6 2 3 29-15 6 4 1 23-12
3.  Gwardia Warszawa 22 25 10 5 7 36-26 7 2 2 27-13 3 3 5 9-13 2 3 1 1 0 3-1
4.  Legia Warszawa 22 25 8 9 5 31-29 4 4 3 19-20 4 5 2 12-9 2 1 0 1 1 1-3
5.  Ruch Chorzów 22 24 8 8 6 32-30 5 5 1 15-8 3 3 5 17-22
6.  Lechia Gdańsk 22 21 8 5 9 19-24 7 2 2 15-11 1 3 7 4-13
7.  Wisła Kraków 22 20 8 4 10 35-34 4 3 4 23-17 4 1 6 12-17 4 4 2 0 2 8-4
8.  Łódzki KS 22 20 6 8 8 35-35 5 5 1 19-8 1 3 7 16-27 4 5 2 1 1 7-6
9.  Polonia Bydgoszcz 22 20 6 8 8 33-42 5 5 1 23-12 1 3 7 10-30 4 3 1 1 2 3-8
10.  Pogoń Szczecin 22 18 6 6 10 28-40 3 4 4 10-12 3 2 6 18-28
11.  Cracovia 22 17 6 5 11 29-42 3 2 6 17-17 3 3 5 12-25
12.  Górnik Radlin 22 8 2 4 16 15-48 2 1 8 8-19 0 3 8 7-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Górnik Zabrze    2-0 2-1 1-0 2-2 3-2 4-0 2-1 6-2 3-1 3-0 6-0 
 2 Polonia Bytom0-2     2-2 0-3 0-4 0-0 4-0 4-2 5-0 3-0 4-2 7-0 
 3 Gwardia Warszawa2-3 2-3     3-1 2-1 1-0 1-1 2-1 0-0 4-0 6-1 4-2 
 4 Legia Warszawa1-2 2-2 0-0     3-1 1-0 1-3 5-3 2-2 0-4 1-1 3-2 
 5 Ruch Chorzów2-2 0-1 2-1 0-0     0-0 2-1 3-1 2-2 1-0 3-0 0-0 
 6 Lechia Gdańsk1-0 2-2 1-0 0-0 1-3     1-0 1-0 3-2 4-1 0-3 1-0 
 7 Wisła Kraków1-3 0-3 1-2 2-2 2-2 2-0     4-1 4-0 4-0 2-3 1-1 
 8 Łódzki KS2-2 0-0 3-0 0-0 3-0 3-0 2-0     2-0 3-3 0-2 1-1 
 9 Polonia Bydgoszcz2-2 1-3 1-1 1-1 3-1 1-0 1-0 2-2     2-2 6-0 3-0 
 10 Pogoń Szczecin1-3 1-1 0-1 1-2 1-1 1-0 0-3 1-1 3-0     0-0 1-0 
 11 Cracovia0-1 1-2 0-1 1-2 5-1 0-0 0-1 2-2 3-1 3-5     2-1 
 12 Górnik Radlin2-1 1-6 1-0 0-1 0-1 1-2 1-3 1-2 0-1 1-2 0-0     

Kolejka 1

Polonia Bydgoszcz 1-0 Wisła Kraków 15 marca, 11:30 (12 000)
Legia Warszawa 2-2 Polonia Bytom 15 marca, 12:00 (20 000)
Cracovia 2-2 Łódzki KS 15 marca, 15:00 (25 000)
Górnik Radlin 2-1 Górnik Zabrze 15 marca, 15:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 0-1 Gwardia Warszawa 15 marca, 15:00 (30 000)
Ruch Chorzów 0-0 Lechia Gdańsk 15 marca, 15:30 (10 000)

Kolejka 2

Górnik Zabrze 3-1 Pogoń Szczecin 22 marca, 15:00 (17 000)
Gwardia Warszawa 0-0 Polonia Bydgoszcz 22 marca, 15:00 (12 000)
Lechia Gdańsk 0-0 Legia Warszawa 22 marca, 15:00 (20 000)
Polonia Bytom 4-2 Cracovia 22 marca, 15:00 (12 000)
Wisła Kraków 1-1 Górnik Radlin 22 marca, 15:00 (25 000)
Łódzki KS 3-0 Ruch Chorzów 22 marca, 15:30 (30 000)

Kolejka 3

Pogoń Szczecin 1-0 Górnik Radlin 5 kwietnia, 15:30 (10 000)
Lechia Gdańsk 1-0 Łódzki KS 5 kwietnia, 16:00 (20 000)
Legia Warszawa 1-1 Cracovia 5 kwietnia, 16:00 (20 000)
Polonia Bydgoszcz 2-2 Górnik Zabrze 5 kwietnia, 16:00 (25 000)
Ruch Chorzów 0-1 Polonia Bytom 5 kwietnia, 16:00 (25 000)
Wisła Kraków 1-2 Gwardia Warszawa 5 kwietnia, 16:00 (22 000)

Kolejka 4

Legia Warszawa 3-1 Ruch Chorzów 12 kwietnia, 10:00 (15 000)
Górnik Radlin 1-0 Gwardia Warszawa 12 kwietnia, 16:00 (12 000)
Górnik Zabrze 4-0 Wisła Kraków 12 kwietnia, 16:00 (10 000)
Łódzki KS 0-0 Polonia Bytom 12 kwietnia, 16:00 (40 000)
Pogoń Szczecin 3-0 Polonia Bydgoszcz 12 kwietnia, 16:00 (25 000)
Cracovia 0-0 Lechia Gdańsk 12 kwietnia, 16:15 (20 000)

Kolejka 5

Gwardia Warszawa 2-3 Górnik Zabrze 19 kwietnia, 16:00 (5000)
Łódzki KS 0-0 Legia Warszawa 19 kwietnia, 16:00 (15 000)
Polonia Bytom 0-0 Lechia Gdańsk 19 kwietnia, 16:00 (5000)
Ruch Chorzów 3-0 Cracovia 19 kwietnia, 16:00 (3000)
Polonia Bydgoszcz 3-0 Górnik Radlin 19 kwietnia, 16:30 (10 000)
Wisła Kraków 4-0 Pogoń Szczecin 19 kwietnia, 16:30 (15 000)

Kolejka 6

Lechia Gdańsk 1-0 Górnik Radlin 26 kwietnia, 16:30 (25 000)
Polonia Bydgoszcz 3-1 Ruch Chorzów 25 kwietnia, 16:30 (15 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Łódzki KS 26 kwietnia, 16:00 (28 000)
Cracovia 0-1 Wisła Kraków 26 kwietnia, 16:30 (30 000)
Górnik Zabrze 2-0 Polonia Bytom 26 kwietnia, 16:30 (35 000)
Legia Warszawa 0-0 Gwardia Warszawa 26 kwietnia, 16:30 (30 000)

Kolejka 7

Ruch Chorzów 1-0 Pogoń Szczecin 2 maja, 17:00 (60 000)
Polonia Bytom 5-0 Polonia Bydgoszcz 2 maja, 20:00 (70 000)
Górnik Radlin 0-1 Legia Warszawa 3 maja, 15:15 (15 000)
Gwardia Warszawa 6-1 Cracovia 3 maja, 16:00 (10 000)
Łódzki KS 2-2 Górnik Zabrze 3 maja, 16:30 (25 000)
Wisła Kraków 2-0 Lechia Gdańsk 3 maja, 16:30 (25 000)

Kolejka 8

Ruch Chorzów 0-0 Górnik Radlin 9 maja, 17:00 (7000)
Legia Warszawa 1-2 Górnik Zabrze 10 maja, 16:30 (30 000)
Cracovia 3-1 Polonia Bydgoszcz 10 maja, 17:00 (12 000)
Lechia Gdańsk 4-1 Pogoń Szczecin 10 maja, 17:00 (25 000)
Łódzki KS 3-0 Gwardia Warszawa 10 maja, 17:00 (30 000)
Polonia Bytom 4-0 Wisła Kraków 10 maja, 17:30 (10 000)

Kolejka 9

Polonia Bydgoszcz 2-2 Łódzki KS 23 maja, 18:00 (20 000)
Górnik Radlin 0-0 Cracovia 24 maja, 16:30 (5000)
Górnik Zabrze 2-2 Ruch Chorzów 24 maja, 17:00 (25 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Polonia Bytom 24 maja, 17:00 (25 000)
Wisła Kraków 2-2 Legia Warszawa 24 maja, 17:00 (20 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Lechia Gdańsk 24 maja, 17:30 (4000)

Kolejka 10

Cracovia 3-5 Pogoń Szczecin 6 czerwca, 18:00 (17 000)
Łódzki KS 2-0 Wisła Kraków 6 czerwca, 18:00 (25 000)
Ruch Chorzów 2-1 Gwardia Warszawa 6 czerwca, 18:30 (20 000)
Lechia Gdańsk 1-0 Górnik Zabrze 7 czerwca, 18:00 (25 000)
Polonia Bytom 7-0 Górnik Radlin 7 czerwca, 18:30 (6000)
Legia Warszawa 2-2 Polonia Bydgoszcz 5 lipca, 18:30 (20 000)

Kolejka 11

Gwardia Warszawa 2-3 Polonia Bytom 11 czerwca, 18:00 (8000)
Polonia Bydgoszcz 1-0 Lechia Gdańsk 13 czerwca, 19:00 (15 000)
Górnik Radlin 1-2 Łódzki KS 14 czerwca, 18:00 (4000)
Górnik Zabrze 3-0 Cracovia 14 czerwca, 18:00 (8000)
Wisła Kraków 2-2 Ruch Chorzów 14 czerwca, 18:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 1-2 Legia Warszawa 26 lipca, 18:30 (25 000)

Kolejka 12

Górnik Zabrze 6-0 Górnik Radlin 1 sierpnia, 18:00 (15 000)
Łódzki KS 0-2 Cracovia 1 sierpnia, 18:00 (17 000)
Gwardia Warszawa 4-0 Pogoń Szczecin 1 sierpnia, 18:30 (8000)
Lechia Gdańsk 1-3 Ruch Chorzów 2 sierpnia, 18:00 (20 000)
Polonia Bytom 0-3 Legia Warszawa 2 sierpnia, 18:00 (18 000)
Wisła Kraków 4-0 Polonia Bydgoszcz 2 sierpnia, 18:00 (12 000)

Kolejka 13

Cracovia 1-2 Polonia Bytom 8 sierpnia, 18:00 (25 000)
Górnik Radlin 1-3 Wisła Kraków 8 sierpnia, 18:00 (5000)
Ruch Chorzów 3-1 Łódzki KS 8 sierpnia, 18:00 (16 000)
Polonia Bydgoszcz 1-1 Gwardia Warszawa 8 sierpnia, 18:30 (15 000)
Legia Warszawa 1-0 Lechia Gdańsk 9 sierpnia, 18:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 1-3 Górnik Zabrze 9 sierpnia, 18:00 (25 000)

Kolejka 14

Gwardia Warszawa 1-1 Wisła Kraków 13 sierpnia, 18:00 (10 000)
Górnik Zabrze 6-2 Polonia Bydgoszcz 22 sierpnia, 17:00 (12 000)
Cracovia 1-2 Legia Warszawa 22 sierpnia, 17:30 (20 000)
Górnik Radlin 1-2 Pogoń Szczecin 22 sierpnia, 17:30 (5000)
Łódzki KS 3-0 Lechia Gdańsk 22 sierpnia, 18:00 (25 000)
Polonia Bytom 0-4 Ruch Chorzów 23 sierpnia, 18:00 (25 000)

Kolejka 15

Polonia Bytom 4-2 Łódzki KS 5 września, 17:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 4-2 Górnik Radlin 6 września, 16:00 (5000)
Ruch Chorzów 0-0 Legia Warszawa 6 września, 16:30 (40 000)
Wisła Kraków 1-3 Górnik Zabrze 6 września, 16:45 (20 000)
Lechia Gdańsk 0-3 Cracovia 6 września, 17:00 (15 000)
Polonia Bydgoszcz 2-2 Pogoń Szczecin 6 września, 17:00 (20 000)

Kolejka 16

Legia Warszawa 5-3 Łódzki KS 19 sierpnia, 18:00 (20 000)
Cracovia 5-1 Ruch Chorzów 9 września, 17:00 (20 000)
Górnik Radlin 0-1 Polonia Bydgoszcz 9 września, 17:00 (5000)
Górnik Zabrze 2-1 Gwardia Warszawa 9 września, 17:00 (20 000)
Lechia Gdańsk 2-2 Polonia Bytom 9 września, 17:00 (17 000)
Pogoń Szczecin 0-3 Wisła Kraków 9 września, 17:30 (30 000)

Kolejka 17

Górnik Radlin 1-2 Lechia Gdańsk 12 września, 17:00 (2000)
Łódzki KS 3-3 Pogoń Szczecin 13 września, 16:30 (20 000)
Polonia Bytom 0-2 Górnik Zabrze 13 września, 16:30 (30 000)
Ruch Chorzów 2-2 Polonia Bydgoszcz 13 września, 16:30 (10 000)
Wisła Kraków 2-3 Cracovia 13 września, 16:30 (30 000)
Gwardia Warszawa 3-1 Legia Warszawa 13 września, 17:00 (20 000)

Kolejka 18

Górnik Zabrze 2-1 Łódzki KS 19 września, 17:00 (20 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Ruch Chorzów 20 września, 11:00 (25 000)
Cracovia 0-1 Gwardia Warszawa 20 września, 16:00 (20 000)
Lechia Gdańsk 1-0 Wisła Kraków 20 września, 16:00 (25 000)
Legia Warszawa 3-2 Górnik Radlin 20 września, 16:00 (6000)
Polonia Bydgoszcz 1-3 Polonia Bytom 20 września, 17:00 (20 000)

Kolejka 19

Górnik Radlin 0-1 Ruch Chorzów 4 października, 15:00 (4000)
Górnik Zabrze 1-0 Legia Warszawa 4 października, 15:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 2-1 Łódzki KS 4 października, 15:00 (15 000)
Polonia Bydgoszcz 6-0 Cracovia 4 października, 15:00 (15 000)
Wisła Kraków 0-3 Polonia Bytom 4 października, 15:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Lechia Gdańsk 4 października, 15:00 (18 000)

Kolejka 20

Polonia Bytom 3-0 Pogoń Szczecin 25 października, 11:30 (3000)
Lechia Gdańsk 1-0 Gwardia Warszawa 25 października, 12:00 (12 000)
Łódzki KS 2-0 Polonia Bydgoszcz 25 października, 12:00 (15 000)
Legia Warszawa 1-3 Wisła Kraków 25 października, 14:00 (12 000)
Cracovia 2-1 Górnik Radlin 25 października, 14:30 (15 000)
Ruch Chorzów 2-2 Górnik Zabrze 25 października, 14:30 (10 000)

Kolejka 21

Gwardia Warszawa 2-1 Ruch Chorzów 1 listopada, 11:00 (4000)
Górnik Radlin 1-6 Polonia Bytom 1 listopada, 12:00 (1000)
Górnik Zabrze 3-2 Lechia Gdańsk 1 listopada, 12:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 0-0 Cracovia 1 listopada, 12:00 (25 000)
Polonia Bydgoszcz 1-1 Legia Warszawa 1 listopada, 12:00 (12 000)
Wisła Kraków 4-1 Łódzki KS 1 listopada, 12:00 (10 000)

Kolejka 22

Cracovia 0-1 Górnik Zabrze 15 listopada, 12:00 (30 000)
Lechia Gdańsk 3-2 Polonia Bydgoszcz 15 listopada, 12:00 (12 000)
Legia Warszawa 0-4 Pogoń Szczecin 15 listopada, 12:00 (7000)
Łódzki KS 1-1 Górnik Radlin 15 listopada, 12:00 (3000)
Polonia Bytom 2-2 Gwardia Warszawa 15 listopada, 12:00 (4000)
Ruch Chorzów 2-1 Wisła Kraków 15 listopada, 12:00 (17 000)

Autor:

 

Napisz do nas