[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1961
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 26 43 19 5 2 73-18 11 2 0 42-9 8 3 2 31-9
2.  Polonia Bytom 26 35 14 7 5 53-29 7 3 3 25-14 7 4 2 28-15
3.  Legia Warszawa 26 32 13 6 7 51-35 8 3 2 31-10 5 3 5 20-25 2 1 0 1 1 0-1
4.  Wisła Kraków 26 32 12 8 6 42-35 7 5 1 27-15 5 3 5 15-20 2 3 1 1 0 1-0
5.  Ruch Chorzów 26 31 12 7 7 48-42 8 2 3 32-21 4 5 4 16-21
6.  Odra Opole 26 28 9 10 7 51-35 8 4 1 37-15 1 6 6 14-20
7.  Stal Sosnowiec 26 24 6 12 8 35-38 5 5 3 21-15 1 7 5 14-23 2 2 1 0 1 2-2
8.  Lechia Gdańsk 26 24 9 6 11 27-35 5 4 4 18-11 4 2 7 9-24 2 2 1 0 1 2-2
9.  Łódzki KS 26 22 8 6 12 32-39 7 3 3 18-10 1 3 9 14-29 2 2 1 0 1 2-1
10.  Lech Poznań 26 22 8 6 12 27-40 7 3 3 16-11 1 3 9 11-29 2 2 1 0 1 1-2
11.  Cracovia 26 21 9 3 14 41-44 5 2 6 25-19 4 1 8 16-25 2 3 1 1 0 6-2
12.  Stal Mielec 26 21 8 5 13 34-45 6 2 5 22-21 2 3 8 12-24 2 1 0 1 1 2-6
13.  Polonia Bydgoszcz 26 19 8 3 15 36-69 7 2 4 25-27 1 1 11 11-42
14.  Zawisza Bydgoszcz 26 10 3 4 19 18-64 2 4 7 9-22 1 0 12 9-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Górnik Zabrze    0-0 5-1 3-0 0-0 4-2 4-1 2-0 2-1 3-0 2-1 7-1 4-1 6-1 
 2 Polonia Bytom0-0     0-1 3-0 3-3 2-1 2-2 0-1 3-1 4-1 1-2 3-1 2-0 2-1 
 3 Legia Warszawa1-1 4-1     0-1 6-0 0-0 1-1 0-1 5-1 2-0 3-2 2-1 3-0 4-1 
 4 Wisła Kraków2-1 2-5 0-0     3-1 1-1 1-1 1-1 2-1 2-2 1-0 3-1 4-0 5-1 
 5 Ruch Chorzów0-2 0-4 4-1 4-0     3-3 1-1 2-1 1-3 3-1 4-1 2-1 4-2 4-1 
 6 Odra Opole1-1 1-2 2-1 4-2 3-1     2-2 9-2 5-1 1-0 2-1 0-0 1-1 6-1 
 7 Stal Sosnowiec0-2 1-1 1-2 0-0 2-2 2-2     1-0 2-2 1-3 3-0 1-0 6-1 1-0 
 8 Lechia Gdańsk0-1 0-1 1-1 1-1 0-0 1-0 2-1     1-1 2-0 4-0 0-2 6-1 0-2 
 9 Łódzki KS2-1 0-1 3-1 0-3 1-1 0-0 3-1 0-0     2-0 1-2 1-0 2-0 3-0 
 10 Lech Poznań0-2 1-1 2-4 0-0 1-0 0-2 2-0 2-0 1-0     1-1 1-0 3-1 2-0 
 11 Cracovia2-3 1-2 1-2 0-1 1-3 2-0 1-1 0-1 2-1 6-2     1-1 4-1 4-1 
 12 Stal Mielec1-6 4-3 2-0 1-2 1-2 0-0 0-1 6-1 1-1 1-0 1-5     2-0 2-0 
 13 Polonia Bydgoszcz0-5 1-7 2-4 3-1 0-1 4-3 3-1 1-0 2-1 1-1 2-0 3-3     3-0 
 14 Zawisza Bydgoszcz0-6 0-0 2-2 1-4 0-2 1-0 1-1 0-1 2-0 1-1 0-1 0-1 1-3     

Kolejka 1

Lech Poznań 1-0 Ruch Chorzów 19 marca, 11:00 (20 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Odra Opole 19 marca, 11:00 (10 000)
Cracovia 4-1 Polonia Bydgoszcz 19 marca, 11:30 (17 000)
Górnik Zabrze 4-1 Stal Sosnowiec 19 marca, 15:00 (15 000)
Stal Mielec 1-1 Łódzki KS 19 marca, 15:00 (15 000)
Lechia Gdańsk 1-1 Legia Warszawa 19 marca, 15:30 (12 000)
Górnik Zabrze 3-0 Wisła Kraków 25 maja, 17:30 (15 000)

Kolejka 2

Łódzki KS 3-0 Zawisza Bydgoszcz 26 marca, 11:30 (25 000)
Legia Warszawa 3-2 Cracovia 26 marca, 12:00 (18 000)
Odra Opole 1-0 Lech Poznań 26 marca, 15:00 (10 000)
Polonia Bydgoszcz 0-5 Górnik Zabrze 26 marca, 15:00 (12 000)
Wisła Kraków 1-1 Lechia Gdańsk 26 marca, 15:30 (20 000)
Stal Sosnowiec 1-0 Stal Mielec 26 marca, 15:30 (10 000)
Ruch Chorzów 0-4 Polonia Bytom 26 marca, 16:00 (20 000)

Kolejka 3

Ruch Chorzów 4-0 Wisła Kraków 8 kwietnia, 16:30 (8000)
Lech Poznań 1-0 Łódzki KS 9 kwietnia, 11:00 (25 000)
Górnik Zabrze 5-1 Legia Warszawa 9 kwietnia, 15:00 (19 000)
Polonia Bytom 2-1 Odra Opole 9 kwietnia, 16:00 (10 000)
Stal Mielec 2-0 Polonia Bydgoszcz 9 kwietnia, 16:00 (8000)
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Stal Sosnowiec 9 kwietnia, 16:00 (10 000)
Cracovia 0-1 Lechia Gdańsk 26 kwietnia, 17:00 (18 000)

Kolejka 4

Legia Warszawa 2-1 Stal Mielec 15 kwietnia, 16:00 (15 000)
Odra Opole 4-2 Wisła Kraków 15 kwietnia, 16:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 0-0 Ruch Chorzów 15 kwietnia, 16:30 (18 000)
Łódzki KS 0-1 Polonia Bytom 15 kwietnia, 16:30 (40 000)
Stal Sosnowiec 1-3 Lech Poznań 15 kwietnia, 16:30 (10 000)
Cracovia 2-3 Górnik Zabrze 15 kwietnia, 16:45 (30 000)
Polonia Bydgoszcz 3-0 Zawisza Bydgoszcz 15 kwietnia, 17:00 (20 000)

Kolejka 5

Lech Poznań 3-1 Polonia Bydgoszcz 23 kwietnia, 11:00 (20 000)
Ruch Chorzów 3-3 Odra Opole 23 kwietnia, 15:00 (60 000)
Stal Mielec 1-5 Cracovia 23 kwietnia, 16:00 (10 000)
Górnik Zabrze 2-0 Lechia Gdańsk 23 kwietnia, 16:30 (15 000)
Wisła Kraków 2-1 Łódzki KS 23 kwietnia, 16:30 (20 000)
Polonia Bytom 2-2 Stal Sosnowiec 23 kwietnia, 16:45 (60 000)
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Legia Warszawa 23 kwietnia, 17:00 (10 000)

Kolejka 6

Górnik Zabrze 7-1 Stal Mielec 10 maja, 17:00 (6000)
Łódzki KS 1-1 Ruch Chorzów 10 maja, 17:00 (5000)
Stal Sosnowiec 0-0 Wisła Kraków 10 maja, 17:00 (5000)
Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań 10 maja, 17:15 (5000)
Cracovia 4-1 Zawisza Bydgoszcz 10 maja, 17:30 (12 000)
Lechia Gdańsk 1-0 Odra Opole 10 maja, 17:30 (7000)
Polonia Bydgoszcz 1-7 Polonia Bytom 10 maja, 17:30 (10 000)

Kolejka 7

Ruch Chorzów 1-1 Stal Sosnowiec 2 kwietnia, 16:00 (10 000)
Lech Poznań 1-1 Cracovia 14 maja, 11:00 (12 000)
Odra Opole 5-1 Łódzki KS 14 maja, 17:00 (8000)
Polonia Bytom 0-1 Legia Warszawa 14 maja, 17:00 (7000)
Wisła Kraków 4-0 Polonia Bydgoszcz 14 maja, 17:00 (5000)
Zawisza Bydgoszcz 0-6 Górnik Zabrze 14 maja, 17:00 (5000)
Lechia Gdańsk 0-2 Stal Mielec 14 maja, 17:30 (8000)

Kolejka 8

Łódzki KS 0-0 Lechia Gdańsk 27 maja, 17:30 (8000)
Polonia Bydgoszcz 0-1 Ruch Chorzów 27 maja, 18:00 (10 000)
Stal Sosnowiec 2-2 Odra Opole 28 maja, 17:30 (7000)
Cracovia 1-2 Polonia Bytom 28 maja, 18:00 (15 000)
Legia Warszawa 0-1 Wisła Kraków 28 maja, 18:00 (10 000)
Stal Mielec 2-0 Zawisza Bydgoszcz 28 maja, 18:00 (7000)
Górnik Zabrze 3-0 Lech Poznań 28 maja, 18:30 (15 000)

Kolejka 9

Łódzki KS 3-1 Stal Sosnowiec 10 czerwca, 18:00 (10 000)
Ruch Chorzów 4-1 Legia Warszawa 10 czerwca, 18:30 (15 000)
Lech Poznań 1-0 Stal Mielec 10 czerwca, 18:45 (12 000)
Odra Opole 1-1 Polonia Bydgoszcz 11 czerwca, 18:00 (8000)
Wisła Kraków 1-0 Cracovia 11 czerwca, 18:00 (35 000)
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Lechia Gdańsk 11 czerwca, 18:00 (3000)
Polonia Bytom 0-0 Górnik Zabrze 11 czerwca, 18:30 (25 000)

Kolejka 10

Polonia Bytom 3-0 Wisła Kraków 19 marca, 15:30 (6000)
Legia Warszawa 0-0 Odra Opole 15 czerwca, 18:30 (7000)
Polonia Bydgoszcz 2-1 Łódzki KS 17 czerwca, 19:00 (8000)
Lechia Gdańsk 2-1 Stal Sosnowiec 18 czerwca, 18:30 (12 000)
Stal Mielec 4-3 Polonia Bytom 18 czerwca, 18:45 (12 000)
Lech Poznań 2-0 Zawisza Bydgoszcz 18 czerwca, 19:00 (12 000)
Cracovia 1-3 Ruch Chorzów 12 lipca, 17:45 (15 000)

Kolejka 11

Odra Opole 2-1 Cracovia 24 maja, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 0-2 Górnik Zabrze 15 czerwca, 18:30 (32 000)
Stal Sosnowiec 6-1 Polonia Bydgoszcz 1 lipca, 18:30 (5000)
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Polonia Bytom 1 lipca, 19:00 (8000)
Legia Warszawa 5-1 Łódzki KS 2 lipca, 18:00 (7000)
Lechia Gdańsk 2-0 Lech Poznań 2 lipca, 18:30 (12 000)
Wisła Kraków 3-1 Stal Mielec 2 lipca, 18:30 (15 000)

Kolejka 12

Polonia Bytom 4-1 Lech Poznań 5 lipca, 17:15 (10 000)
Łódzki KS 1-2 Cracovia 5 lipca, 18:30 (8000)
Odra Opole 1-1 Górnik Zabrze 5 lipca, 19:00 (15 000)
Polonia Bydgoszcz 1-0 Lechia Gdańsk 5 lipca, 19:00 (7000)
Ruch Chorzów 2-1 Stal Mielec 5 lipca, 19:00 (15 000)
Wisła Kraków 5-1 Zawisza Bydgoszcz 5 lipca, 19:00 (12 000)
Stal Sosnowiec 1-2 Legia Warszawa 5 lipca, 19:00 (10 000)

Kolejka 13

Górnik Zabrze 2-1 Łódzki KS 28 czerwca, 18:30 (6000)
Lech Poznań 0-0 Wisła Kraków 8 lipca, 19:00 (12 000)
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Ruch Chorzów 8 lipca, 19:00 (8000)
Cracovia 1-1 Stal Sosnowiec 9 lipca, 18:00 (12 000)
Legia Warszawa 3-0 Polonia Bydgoszcz 9 lipca, 18:00 (7000)
Lechia Gdańsk 0-1 Polonia Bytom 9 lipca, 19:00 (10 000)
Stal Mielec 0-0 Odra Opole 12 lipca, 17:45 (8000)

Kolejka 14

Łódzki KS 1-0 Stal Mielec 5 sierpnia, 18:00 (15 000)
Wisła Kraków 2-5 Polonia Bytom 5 sierpnia, 18:00 (20 000)
Stal Sosnowiec 0-2 Górnik Zabrze 5 sierpnia, 18:00 (15 000)
Legia Warszawa 0-1 Lechia Gdańsk 6 sierpnia, 18:00 (10 000)
Odra Opole 6-1 Zawisza Bydgoszcz 6 sierpnia, 18:00 (7000)
Polonia Bydgoszcz 2-0 Cracovia 6 sierpnia, 18:00 (10 000)
Ruch Chorzów 3-1 Lech Poznań 23 sierpnia, 17:30 (20 000)

Kolejka 15

Lechia Gdańsk 1-1 Wisła Kraków 9 sierpnia, 17:00 (20 000)
Górnik Zabrze 4-1 Polonia Bydgoszcz 9 sierpnia, 17:30 (8000)
Stal Mielec 0-1 Stal Sosnowiec 9 sierpnia, 17:30 (7000)
Lech Poznań 0-2 Odra Opole 9 sierpnia, 18:00 (15 000)
Polonia Bytom 3-3 Ruch Chorzów 9 sierpnia, 18:00 (27 000)
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Łódzki KS 9 sierpnia, 18:30 (5000)
Cracovia 1-2 Legia Warszawa 16 sierpnia, 18:00 (15 000)

Kolejka 16

Łódzki KS 2-0 Lech Poznań 12 sierpnia, 18:00 (8000)
Lechia Gdańsk 4-0 Cracovia 13 sierpnia, 17:00 (15 000)
Odra Opole 1-2 Polonia Bytom 13 sierpnia, 17:00 (12 000)
Stal Sosnowiec 1-0 Zawisza Bydgoszcz 13 sierpnia, 17:30 (4000)
Polonia Bydgoszcz 3-3 Stal Mielec 13 sierpnia, 18:00 (12 000)
Wisła Kraków 3-1 Ruch Chorzów 13 sierpnia, 18:00 (12 000)
Legia Warszawa 1-1 Górnik Zabrze 13 sierpnia, 20:00 (15 000)

Kolejka 17

Polonia Bytom 3-1 Łódzki KS 19 sierpnia, 15:45 (12 000)
Górnik Zabrze 2-1 Cracovia 19 sierpnia, 17:30 (8000)
Ruch Chorzów 2-1 Lechia Gdańsk 19 sierpnia, 17:30 (18 000)
Lech Poznań 2-0 Stal Sosnowiec 19 sierpnia, 18:30 (15 000)
Stal Mielec 2-0 Legia Warszawa 20 sierpnia, 17:30 (10 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-3 Polonia Bydgoszcz 20 sierpnia, 17:30 (15 000)
Wisła Kraków 1-1 Odra Opole 20 sierpnia, 18:00 (12 000)

Kolejka 18

Cracovia 1-1 Stal Mielec 26 sierpnia, 17:00 (15 000)
Łódzki KS 0-3 Wisła Kraków 26 sierpnia, 17:00 (20 000)
Stal Sosnowiec 1-1 Polonia Bytom 26 sierpnia, 17:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 0-1 Górnik Zabrze 27 sierpnia, 17:00 (30 000)
Odra Opole 3-1 Ruch Chorzów 27 sierpnia, 17:00 (13 000)
Polonia Bydgoszcz 1-1 Lech Poznań 27 sierpnia, 17:00 (15 000)
Legia Warszawa 4-1 Zawisza Bydgoszcz 27 sierpnia, 17:35 (5000)

Kolejka 19

Wisła Kraków 1-1 Stal Sosnowiec 2 września, 17:30 (15 000)
Polonia Bytom 2-0 Polonia Bydgoszcz 3 września, 16:30 (4000)
Lech Poznań 2-4 Legia Warszawa 3 września, 17:00 (16 000)
Odra Opole 9-2 Lechia Gdańsk 3 września, 17:00 (7000)
Ruch Chorzów 1-3 Łódzki KS 3 września, 17:00 (10 000)
Stal Mielec 1-6 Górnik Zabrze 3 września, 17:00 (15 000)
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Cracovia 3 września, 17:00 (7000)

Kolejka 20

Cracovia 6-2 Lech Poznań 6 września, 17:00 (17 000)
Łódzki KS 0-0 Odra Opole 6 września, 17:00 (15 000)
Polonia Bydgoszcz 3-1 Wisła Kraków 6 września, 17:00 (12 000)
Stal Mielec 6-1 Lechia Gdańsk 6 września, 17:00 (10 000)
Stal Sosnowiec 2-2 Ruch Chorzów 6 września, 17:00 (10 000)
Górnik Zabrze 6-1 Zawisza Bydgoszcz 6 września, 17:15 (6000)
Legia Warszawa 4-1 Polonia Bytom 8 września, 17:00 (8000)

Kolejka 21

Ruch Chorzów 4-2 Polonia Bydgoszcz 16 września, 16:30 (8000)
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Stal Mielec 17 września, 11:00 (5000)
Lechia Gdańsk 1-1 Łódzki KS 17 września, 16:00 (10 000)
Odra Opole 2-2 Stal Sosnowiec 17 września, 16:30 (8000)
Polonia Bytom 1-2 Cracovia 17 września, 16:30 (4000)
Wisła Kraków 0-0 Legia Warszawa 17 września, 16:30 (15 000)
Lech Poznań 0-2 Górnik Zabrze 27 września, 16:00 (20 000)

Kolejka 22

Lechia Gdańsk 0-2 Zawisza Bydgoszcz 24 września, 16:00 (10 000)
Polonia Bydgoszcz 4-3 Odra Opole 24 września, 16:00 (12 000)
Stal Sosnowiec 2-2 Łódzki KS 24 września, 16:00 (10 000)
Cracovia 0-1 Wisła Kraków 24 września, 16:30 (35 000)
Stal Mielec 1-0 Lech Poznań 24 września, 16:30 (8000)
Legia Warszawa 6-0 Ruch Chorzów 24 września, 19:00 (13 000)
Górnik Zabrze 0-0 Polonia Bytom 1 października, 15:00 (30 000)

Kolejka 23

Łódzki KS 2-0 Polonia Bydgoszcz 15 października, 12:00 (20 000)
Wisła Kraków 2-1 Górnik Zabrze 15 października, 14:30 (25 000)
Odra Opole 2-1 Legia Warszawa 15 października, 15:00 (8000)
Polonia Bytom 3-1 Stal Mielec 15 października, 15:00 (3000)
Ruch Chorzów 4-1 Cracovia 15 października, 15:00 (8000)
Stal Sosnowiec 1-0 Lechia Gdańsk 15 października, 15:00 (8000)
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Lech Poznań 15 października, 15:00 (4000)

Kolejka 24

Stal Mielec 1-2 Wisła Kraków 8 października, 15:00 (10 000)
Polonia Bytom 2-1 Zawisza Bydgoszcz 28 października, 14:30 (3000)
Lech Poznań 2-0 Lechia Gdańsk 29 października, 11:00 (12 000)
Łódzki KS 3-1 Legia Warszawa 29 października, 12:00 (30 000)
Polonia Bydgoszcz 3-1 Stal Sosnowiec 29 października, 13:00 (10 000)
Górnik Zabrze 0-0 Ruch Chorzów 29 października, 14:15 (20 000)
Cracovia 2-0 Odra Opole 29 października, 14:30 (20 000)

Kolejka 25

Zawisza Bydgoszcz 1-4 Wisła Kraków 10 września, 17:00 (5000)
Cracovia 2-1 Łódzki KS 12 listopada, 12:00 (30 000)
Górnik Zabrze 4-2 Odra Opole 12 listopada, 12:00 (12 000)
Lech Poznań 1-1 Polonia Bytom 12 listopada, 12:00 (20 000)
Lechia Gdańsk 6-1 Polonia Bydgoszcz 12 listopada, 12:00 (12 000)
Legia Warszawa 1-1 Stal Sosnowiec 12 listopada, 12:00 (2000)
Stal Mielec 1-2 Ruch Chorzów 12 listopada, 12:00 (8000)

Kolejka 26

Łódzki KS 2-1 Górnik Zabrze 19 listopada, 12:00 (27 000)
Odra Opole 0-0 Stal Mielec 19 listopada, 12:00 (4000)
Polonia Bydgoszcz 2-4 Legia Warszawa 19 listopada, 12:00 (8000)
Polonia Bytom 0-1 Lechia Gdańsk 19 listopada, 12:00 (3000)
Ruch Chorzów 4-1 Zawisza Bydgoszcz 19 listopada, 12:00 (2000)
Wisła Kraków 2-2 Lech Poznań 19 listopada, 12:00 (5000)
Stal Sosnowiec 3-0 Cracovia 19 listopada, 12:00 (3000)

Autor:

 

Napisz do nas