[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1962/1963
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 26 42 19 4 3 69-26 11 2 0 38-11 8 2 3 31-15
2.  Ruch Chorzów 26 37 15 7 4 55-33 8 4 1 26-12 7 3 3 29-21
3.  Zagłębie Sosnowiec 26 36 16 4 6 54-28 11 1 1 33-10 5 3 5 21-18
4.  Polonia Bytom 26 34 14 6 6 52-41 8 2 3 29-20 6 4 3 23-21
5.  Odra Opole 26 29 12 5 9 29-27 8 1 4 16-13 4 4 5 13-14
6.  Arkonia Szczecin 26 26 9 8 9 32-38 6 5 2 20-13 3 3 7 12-25
7.  Legia Warszawa 26 25 7 11 8 29-25 5 3 5 24-16 2 8 3 5-9 2 2 1 0 1 2-3
8.  Wisła Kraków 26 25 10 5 11 35-33 7 5 1 21-9 3 0 10 14-24 2 2 1 0 1 3-2
9.  Stal Rzeszów 26 23 7 9 10 33-39 5 4 4 21-19 2 5 6 12-20 2 2 1 0 1 4-2
10.  Gwardia Warszawa 26 23 10 3 13 31-43 6 2 5 17-21 4 1 8 14-22 2 2 1 0 1 2-4
11.  Pogoń Szczecin 26 19 7 5 14 31-45 5 3 5 21-18 2 2 9 10-27 2 2 1 0 1 3-2
12.  Łódzki KS 26 19 6 7 13 27-43 6 3 4 17-15 0 4 9 10-28 2 2 1 0 1 2-3
13.  Lechia Gdańsk 26 15 6 3 17 20-48 5 3 5 16-14 1 0 12 4-34
14.  Lech Poznań 26 11 3 5 18 19-47 3 3 7 10-16 0 2 11 9-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Górnik Zabrze    1-1 3-0 4-2 3-1 4-0 3-0 2-1 3-1 3-0 4-1 3-3 4-1 1-0 
 2 Ruch Chorzów2-1     1-1 3-3 2-0 1-1 0-2 2-1 2-0 2-1 4-0 4-0 1-0 2-2 
 3 Zagłębie Sosnowiec4-1 3-1     3-1 1-0 1-0 0-0 4-2 4-1 1-0 1-2 2-1 3-0 6-1 
 4 Polonia Bytom1-2 1-4 2-1     0-2 6-1 0-0 2-1 2-2 2-0 3-2 4-3 3-0 3-2 
 5 Odra Opole0-3 1-1 1-5 2-0     0-1 0-1 3-1 2-0 3-1 1-0 1-0 1-0 1-0 
 6 Arkonia Szczecin1-3 5-2 2-1 0-0 1-3     0-0 2-1 2-1 1-1 2-0 1-1 3-0 0-0 
 7 Legia Warszawa1-4 2-4 1-1 1-2 1-1 2-0     2-1 0-1 0-1 3-0 0-0 8-1 3-0 
 8 Wisła Kraków0-3 1-1 1-0 1-1 1-1 1-1 2-0     2-0 2-0 1-1 2-1 3-0 4-0 
 9 Stal Rzeszów1-1 1-3 1-1 3-5 0-0 2-2 2-0 2-1     1-2 2-1 3-0 0-1 3-2 
 10 Gwardia Warszawa1-7 1-2 2-1 0-2 0-1 3-1 0-0 1-0 0-3     1-1 2-1 2-1 4-1 
 11 Pogoń Szczecin1-2 3-1 2-5 0-1 3-3 0-2 1-1 1-2 0-0 4-1     3-0 2-0 1-0 
 12 Łódzki KS1-3 1-3 1-2 1-1 1-0 0-2 0-0 3-0 1-1 3-2 2-0     1-0 2-1 
 13 Lechia Gdańsk0-0 1-3 1-2 2-3 1-0 3-0 1-1 0-1 1-1 0-3 2-0 3-0     1-0 
 14 Lech Poznań2-1 0-3 0-1 1-2 0-1 2-1 0-0 0-2 1-1 0-2 1-2 0-0 3-0     

Kolejka 1

Gwardia Warszawa 0-2 Polonia Bytom 11 sierpnia, 18:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Legia Warszawa 11 sierpnia, 18:00 (10 000)
Lech Poznań 2-1 Arkonia Szczecin 11 sierpnia, 18:30 (15 000)
Odra Opole 0-3 Górnik Zabrze 12 sierpnia, 18:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 3-0 Łódzki KS 12 sierpnia, 18:00 (20 000)
Ruch Chorzów 2-1 Wisła Kraków 12 sierpnia, 18:00 (10 000)
Stal Rzeszów 0-1 Lechia Gdańsk 12 sierpnia, 18:00 (15 000)

Kolejka 2

Arkonia Szczecin 1-1 Gwardia Warszawa 15 sierpnia, 18:00 (8000)
Górnik Zabrze 1-0 Lech Poznań 15 sierpnia, 18:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 1-0 Odra Opole 15 sierpnia, 18:00 (12 000)
Legia Warszawa 3-0 Pogoń Szczecin 15 sierpnia, 18:00 (10 000)
Łódzki KS 1-3 Ruch Chorzów 15 sierpnia, 18:00 (15 000)
Polonia Bytom 2-1 Zagłębie Sosnowiec 15 sierpnia, 18:00 (25 000)
Wisła Kraków 2-0 Stal Rzeszów 15 sierpnia, 18:00 (18 000)

Kolejka 3

Polonia Bytom 6-1 Arkonia Szczecin 18 sierpnia, 18:00 (5000)
Pogoń Szczecin 2-5 Zagłębie Sosnowiec 19 sierpnia, 17:00 (20 000)
Odra Opole 3-1 Wisła Kraków 19 sierpnia, 17:30 (5000)
Stal Rzeszów 3-0 Łódzki KS 19 sierpnia, 17:30 (10 000)
Gwardia Warszawa 1-7 Górnik Zabrze 19 sierpnia, 18:00 (3000)
Ruch Chorzów 0-2 Legia Warszawa 19 sierpnia, 18:00 (7000)
Lech Poznań 3-0 Lechia Gdańsk 19 sierpnia, 18:30 (12 000)

Kolejka 4

Łódzki KS 1-0 Odra Opole 25 sierpnia, 17:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Arkonia Szczecin 25 sierpnia, 17:00 (12 000)
Legia Warszawa 0-1 Stal Rzeszów 25 sierpnia, 19:30 (10 000)
Lechia Gdańsk 0-3 Gwardia Warszawa 26 sierpnia, 16:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 3-1 Ruch Chorzów 26 sierpnia, 17:00 (15 000)
Wisła Kraków 4-0 Lech Poznań 26 sierpnia, 17:00 (12 000)
Górnik Zabrze 4-2 Polonia Bytom 26 sierpnia, 18:00 (25 000)

Kolejka 5

Stal Rzeszów 2-1 Pogoń Szczecin 8 września, 16:30 (15 000)
Ruch Chorzów 1-1 Zagłębie Sosnowiec 8 września, 17:00 (25 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Wisła Kraków 9 września, 16:00 (5000)
Arkonia Szczecin 1-3 Górnik Zabrze 9 września, 17:00 (18 000)
Lech Poznań 0-0 Łódzki KS 9 września, 17:00 (12 000)
Polonia Bytom 3-0 Lechia Gdańsk 9 września, 17:00 (5000)
Odra Opole 0-1 Legia Warszawa 17 października, 15:00 (4000)

Kolejka 6

Pogoń Szczecin 3-3 Odra Opole 12 września, 16:30 (15 000)
Lechia Gdańsk 3-0 Arkonia Szczecin 12 września, 17:00 (8000)
Łódzki KS 3-2 Gwardia Warszawa 12 września, 17:00 (12 000)
Legia Warszawa 3-0 Lech Poznań 12 września, 19:00 (6000)
Ruch Chorzów 2-0 Stal Rzeszów 13 września, 17:00 (9000)
Wisła Kraków 1-1 Polonia Bytom 17 października, 15:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Górnik Zabrze 17 października, 16:00 (22 000)

Kolejka 7

Legia Warszawa 1-2 Polonia Bytom 15 września, 19:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 4-1 Gwardia Warszawa 16 września, 16:00 (15 000)
Stal Rzeszów 0-0 Odra Opole 16 września, 16:30 (17 000)
Łódzki KS 0-2 Arkonia Szczecin 16 września, 17:00 (5000)
Ruch Chorzów 2-2 Lech Poznań 16 września, 17:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Lechia Gdańsk 16 września, 17:00 (10 000)
Wisła Kraków 0-3 Górnik Zabrze 16 września, 17:30 (25 000)

Kolejka 8

Stal Rzeszów 1-1 Zagłębie Sosnowiec 22 września, 16:00 (12 000)
Lech Poznań 1-2 Pogoń Szczecin 23 września, 15:30 (10 000)
Odra Opole 1-1 Ruch Chorzów 23 września, 15:30 (4000)
Arkonia Szczecin 2-1 Wisła Kraków 23 września, 16:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 0-0 Legia Warszawa 23 września, 16:00 (5000)
Polonia Bytom 4-3 Łódzki KS 23 września, 16:00 (7000)
Górnik Zabrze 4-1 Lechia Gdańsk 23 września, 16:30 (10 000)

Kolejka 9

Gwardia Warszawa 1-2 Ruch Chorzów 14 października, 12:00 (3000)
Górnik Zabrze 3-3 Łódzki KS 14 października, 14:30 (8000)
Odra Opole 1-5 Zagłębie Sosnowiec 14 października, 14:30 (6000)
Polonia Bytom 3-2 Pogoń Szczecin 14 października, 14:30 (8000)
Arkonia Szczecin 0-0 Legia Warszawa 14 października, 15:00 (8000)
Lech Poznań 1-1 Stal Rzeszów 14 października, 15:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 0-1 Wisła Kraków 14 października, 15:00 (7000)

Kolejka 10

Łódzki KS 1-0 Lechia Gdańsk 21 października, 12:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 4-2 Wisła Kraków 21 października, 12:00 (20 000)
Odra Opole 1-0 Lech Poznań 21 października, 14:00 (6000)
Pogoń Szczecin 0-2 Arkonia Szczecin 21 października, 14:00 (25 000)
Stal Rzeszów 1-2 Gwardia Warszawa 21 października, 14:00 (13 000)
Ruch Chorzów 3-3 Polonia Bytom 21 października, 14:30 (20 000)
Legia Warszawa 1-4 Górnik Zabrze 21 października, 17:00 (10 000)

Kolejka 11

Gwardia Warszawa 0-1 Odra Opole 4 listopada, 11:00 (5000)
Lech Poznań 0-1 Zagłębie Sosnowiec 4 listopada, 11:00 (15 000)
Lechia Gdańsk 1-1 Legia Warszawa 4 listopada, 11:30 (7000)
Wisła Kraków 2-1 Łódzki KS 4 listopada, 12:00 (12 000)
Arkonia Szczecin 5-2 Ruch Chorzów 4 listopada, 13:00 (12 000)
Polonia Bytom 2-2 Stal Rzeszów 4 listopada, 13:00 (12 000)
Górnik Zabrze 4-1 Pogoń Szczecin 4 listopada, 14:00 (10 000)

Kolejka 12

Lech Poznań 0-2 Gwardia Warszawa 11 listopada, 11:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Łódzki KS 11 listopada, 11:00 (10 000)
Legia Warszawa 2-1 Wisła Kraków 11 listopada, 12:00 (1000)
Pogoń Szczecin 2-0 Lechia Gdańsk 11 listopada, 12:00 (15 000)
Ruch Chorzów 2-1 Górnik Zabrze 11 listopada, 12:00 (8000)
Stal Rzeszów 2-2 Arkonia Szczecin 11 listopada, 12:00 (10 000)
Odra Opole 2-0 Polonia Bytom 11 listopada, 13:00 (6000)

Kolejka 13

Gwardia Warszawa 2-1 Zagłębie Sosnowiec 18 listopada, 11:00 (2000)
Arkonia Szczecin 1-3 Odra Opole 18 listopada, 12:00 (8000)
Lechia Gdańsk 1-3 Ruch Chorzów 18 listopada, 12:00 (5000)
Łódzki KS 0-0 Legia Warszawa 18 listopada, 12:00 (8000)
Wisła Kraków 1-1 Pogoń Szczecin 18 listopada, 12:00 (10 000)
Górnik Zabrze 3-1 Stal Rzeszów 18 listopada, 13:30 (8000)
Polonia Bytom 3-2 Lech Poznań 4 grudnia (3000)

Kolejka 14

Lechia Gdańsk 1-1 Stal Rzeszów 17 marca, 11:00 (8000)
Legia Warszawa 1-1 Zagłębie Sosnowiec 17 marca, 12:00 (10 000)
Łódzki KS 2-0 Pogoń Szczecin 17 marca, 12:00 (8000)
Polonia Bytom 2-0 Gwardia Warszawa 17 marca, 12:00 (3000)
Górnik Zabrze 3-1 Odra Opole 17 marca, 14:00 (12 000)
Arkonia Szczecin 0-0 Lech Poznań 17 marca, 14:30 (8000)
Wisła Kraków 1-1 Ruch Chorzów 17 marca, 15:30 (15 000)

Kolejka 15

Lech Poznań 2-1 Górnik Zabrze 24 marca, 11:00 (18 000)
Gwardia Warszawa 3-1 Arkonia Szczecin 24 marca, 12:00 (5000)
Stal Rzeszów 2-1 Wisła Kraków 24 marca, 12:00 (10 000)
Odra Opole 1-0 Lechia Gdańsk 24 marca, 14:00 (6000)
Pogoń Szczecin 1-1 Legia Warszawa 24 marca, 15:00 (18 000)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Polonia Bytom 24 marca, 15:00 (20 000)
Ruch Chorzów 4-0 Łódzki KS 24 marca, 15:30 (6000)

Kolejka 16

Lechia Gdańsk 1-0 Lech Poznań 31 marca, 12:00 (8000)
Legia Warszawa 2-4 Ruch Chorzów 31 marca, 12:00 (8000)
Arkonia Szczecin 0-0 Polonia Bytom 31 marca, 15:00 (15 000)
Górnik Zabrze 3-0 Gwardia Warszawa 31 marca, 15:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Pogoń Szczecin 31 marca, 15:00 (20 000)
Łódzki KS 1-1 Stal Rzeszów 31 marca, 15:30 (8000)
Wisła Kraków 1-1 Odra Opole 31 marca, 16:00 (12 000)

Kolejka 17

Lech Poznań 0-2 Wisła Kraków 7 kwietnia, 11:00 (16 000)
Gwardia Warszawa 2-1 Lechia Gdańsk 7 kwietnia, 12:00 (6000)
Ruch Chorzów 4-0 Pogoń Szczecin 7 kwietnia, 14:00 (40 000)
Arkonia Szczecin 2-1 Zagłębie Sosnowiec 7 kwietnia, 15:00 (15 000)
Odra Opole 1-0 Łódzki KS 7 kwietnia, 15:30 (8000)
Stal Rzeszów 2-0 Legia Warszawa 7 kwietnia, 15:30 (15 000)
Polonia Bytom 1-2 Górnik Zabrze 7 kwietnia, 15:45 (35 000)

Kolejka 18

Lechia Gdańsk 2-3 Polonia Bytom 21 kwietnia, 15:00 (12 000)
Górnik Zabrze 4-0 Arkonia Szczecin 21 kwietnia, 16:00 (8000)
Łódzki KS 2-1 Lech Poznań 21 kwietnia, 16:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 0-0 Stal Rzeszów 21 kwietnia, 16:00 (20 000)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Ruch Chorzów 21 kwietnia, 16:00 (35 000)
Legia Warszawa 1-1 Odra Opole 21 kwietnia, 16:30 (10 000)
Wisła Kraków 2-0 Gwardia Warszawa 21 kwietnia, 16:30 (15 000)

Kolejka 19

Gwardia Warszawa 2-1 Łódzki KS 28 kwietnia, 12:00 (7000)
Odra Opole 1-0 Pogoń Szczecin 28 kwietnia, 16:00 (10 000)
Stal Rzeszów 1-3 Ruch Chorzów 28 kwietnia, 16:00 (22 000)
Arkonia Szczecin 3-0 Lechia Gdańsk 28 kwietnia, 16:30 (8000)
Górnik Zabrze 3-0 Zagłębie Sosnowiec 28 kwietnia, 16:30 (30 000)
Lech Poznań 0-0 Legia Warszawa 28 kwietnia, 17:00 (12 000)
Górnik Zabrze 2-1 Wisła Kraków 11 maja, 16:30 (10 000)

Kolejka 20

Łódzki KS 1-1 Polonia Bytom 5 maja, 16:30 (10 000)
Wisła Kraków 1-1 Arkonia Szczecin 5 maja, 16:30 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Stal Rzeszów 5 maja, 16:30 (10 000)
Lechia Gdańsk 0-0 Górnik Zabrze 5 maja, 17:00 (15 000)
Legia Warszawa 0-1 Gwardia Warszawa 5 maja, 17:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Lech Poznań 5 maja, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 2-0 Odra Opole 5 maja, 17:00 (6000)

Kolejka 21

Polonia Bytom 2-1 Wisła Kraków 28 kwietnia, 12:00 (30 000)
Gwardia Warszawa 1-1 Pogoń Szczecin 11 maja, 17:00 (4000)
Odra Opole 2-0 Stal Rzeszów 11 maja, 17:00 (10 000)
Polonia Bytom 0-0 Legia Warszawa 11 maja, 17:00 (13 000)
Lech Poznań 0-3 Ruch Chorzów 11 maja, 17:30 (12 000)
Lechia Gdańsk 1-2 Zagłębie Sosnowiec 11 maja, 17:30 (6000)
Arkonia Szczecin 1-1 Łódzki KS 12 maja, 16:30 (8000)

Kolejka 22

Wisła Kraków 3-0 Lechia Gdańsk 18 maja, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 2-1 Gwardia Warszawa 19 maja, 11:00 (10 000)
Łódzki KS 1-3 Górnik Zabrze 19 maja, 17:00 (17 000)
Pogoń Szczecin 0-1 Polonia Bytom 19 maja, 17:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Odra Opole 19 maja, 17:00 (15 000)
Legia Warszawa 2-0 Arkonia Szczecin 19 maja, 17:30 (6000)
Stal Rzeszów 3-2 Lech Poznań 2 czerwca, 18:00 (6000)

Kolejka 23

Gwardia Warszawa 0-3 Stal Rzeszów 25 maja, 17:00 (3000)
Lech Poznań 0-1 Odra Opole 25 maja, 17:30 (5000)
Arkonia Szczecin 2-0 Pogoń Szczecin 26 maja, 17:00 (18 000)
Górnik Zabrze 3-0 Legia Warszawa 26 maja, 18:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 3-0 Łódzki KS 26 maja, 18:00 (4000)
Polonia Bytom 1-4 Ruch Chorzów 26 maja, 18:00 (20 000)
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Sosnowiec 6 czerwca, 18:00 (20 000)

Kolejka 24

Ruch Chorzów 1-1 Arkonia Szczecin 8 czerwca, 18:00 (5000)
Stal Rzeszów 3-5 Polonia Bytom 8 czerwca, 18:00 (10 000)
Legia Warszawa 8-1 Lechia Gdańsk 8 czerwca, 18:30 (5000)
Odra Opole 3-1 Gwardia Warszawa 9 czerwca, 17:00 (6000)
Łódzki KS 3-0 Wisła Kraków 9 czerwca, 18:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 1-2 Górnik Zabrze 9 czerwca, 18:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 6-1 Lech Poznań 9 czerwca, 18:00 (8000)

Kolejka 25

Górnik Zabrze 1-1 Ruch Chorzów 13 czerwca, 17:00 (30 000)
Gwardia Warszawa 4-1 Lech Poznań 13 czerwca, 17:00 (1000)
Polonia Bytom 0-2 Odra Opole 13 czerwca, 18:00 (10 000)
Wisła Kraków 2-0 Legia Warszawa 13 czerwca, 18:00 (15 000)
Arkonia Szczecin 2-1 Stal Rzeszów 13 czerwca, 18:30 (10 000)
Lechia Gdańsk 2-0 Pogoń Szczecin 13 czerwca, 18:30 (2000)
Łódzki KS 1-2 Zagłębie Sosnowiec 13 czerwca, 18:30 (15 000)

Kolejka 26

Zagłębie Sosnowiec 1-0 Gwardia Warszawa 15 czerwca, 18:00 (10 000)
Legia Warszawa 0-0 Łódzki KS 16 czerwca, 18:00 (5000)
Odra Opole 0-1 Arkonia Szczecin 16 czerwca, 18:00 (5000)
Ruch Chorzów 1-0 Lechia Gdańsk 16 czerwca, 18:00 (5000)
Stal Rzeszów 1-1 Górnik Zabrze 16 czerwca, 18:00 (10 000)
Lech Poznań 1-2 Polonia Bytom 16 czerwca, 18:30 (4000)
Pogoń Szczecin 1-2 Wisła Kraków 16 czerwca, 19:00 (10 000)

Autor:

 

Napisz do nas