[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1963/1964
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 26 40 17 6 3 59-24 12 0 1 39-8 5 6 2 20-16
2.  Zagłębie Sosnowiec 26 31 13 5 8 55-41 9 2 2 38-17 4 3 6 17-24 4 5 2 1 1 7-6
3.  Odra Opole 26 31 12 7 7 42-31 10 1 2 29-16 2 6 5 13-15 4 5 2 1 1 6-4
4.  Legia Warszawa 26 31 13 5 8 44-36 8 3 2 26-12 5 2 6 18-24 4 2 0 2 2 1-4
5.  Polonia Bytom 26 27 11 5 10 40-35 6 5 2 24-14 5 0 8 16-21
6.  Szombierki Bytom 26 26 10 6 10 45-42 5 5 3 24-17 5 1 7 21-25
7.  Ruch Chorzów 26 24 8 8 10 34-38 7 3 3 21-9 1 5 7 13-29 4 1 0 1 3 6-12
8.  Unia Racibórz 26 24 8 8 10 45-51 4 7 2 24-21 4 1 8 21-30 4 5 2 1 1 10-9
9.  Gwardia Warszawa 26 24 8 8 10 35-41 6 4 3 18-11 2 4 7 17-30 4 6 3 0 1 8-3
10.  Łódzki KS 26 23 9 5 12 27-37 7 1 5 13-13 2 4 7 14-24 2 2 1 0 1 3-5
11.  Stal Rzeszów 26 23 8 7 11 32-44 7 3 3 26-21 1 4 8 6-23 2 2 1 0 1 5-3
12.  Pogoń Szczecin 26 21 7 7 12 29-36 6 4 3 20-11 1 3 9 9-25 2 3 1 1 0 6-0
13.  Wisła Kraków 26 21 6 9 11 29-45 4 4 5 17-18 2 5 6 12-27 2 1 0 1 1 0-6
14.  Arkonia Szczecin 26 18 5 8 13 30-45 4 5 4 20-19 1 3 9 10-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Górnik Zabrze    7-1 1-0 5-0 1-2 2-1 3-1 2-0 3-1 2-1 3-0 4-1 4-0 2-0 
 2 Zagłębie Sosnowiec0-2     3-2 2-0 3-0 7-3 2-2 6-3 2-2 1-2 5-0 2-0 3-0 2-1 
 3 Odra Opole1-1 3-1     1-0 3-1 3-2 2-0 1-3 2-0 3-2 1-0 4-1 2-4 3-1 
 4 Legia Warszawa2-0 1-1 0-0     1-0 3-2 4-0 0-2 1-2 1-0 1-0 5-2 2-2 5-1 
 5 Polonia Bytom1-2 1-1 1-1 0-1     1-1 2-2 2-1 5-1 2-0 3-2 2-1 3-0 1-1 
 6 Szombierki Bytom0-3 1-3 1-1 3-1 1-2     4-0 4-0 3-1 2-2 0-0 1-0 3-3 1-1 
 7 Ruch Chorzów2-0 3-1 1-2 4-0 1-0 2-0     3-4 0-2 0-0 3-0 0-0 0-0 2-0 
 8 Unia Racibórz2-2 1-1 0-2 2-2 4-0 2-5 3-3     2-1 2-0 2-2 1-1 1-0 2-2 
 9 Gwardia Warszawa1-2 1-0 1-1 2-4 2-0 1-2 3-0 2-1     1-1 0-0 2-0 0-0 2-0 
 10 Łódzki KS0-1 1-0 1-1 1-4 0-3 0-1 2-1 0-1 3-0     1-0 2-1 1-0 1-0 
 11 Stal Rzeszów1-1 1-3 3-2 1-3 2-1 1-2 3-1 2-1 1-1 5-2     2-1 2-2 2-1 
 12 Pogoń Szczecin0-0 2-1 1-0 1-1 1-0 1-0 0-0 1-1 5-3 1-2 0-1     6-0 1-2 
 13 Wisła Kraków3-3 1-2 1-0 1-2 1-3 0-2 0-2 3-2 1-1 1-1 3-0 0-0     2-0 
 14 Arkonia Szczecin3-3 1-2 1-1 1-0 1-4 2-0 1-1 4-2 2-2 3-1 1-1 0-1 0-1     

Kolejka 1

Polonia Bytom 3-2 Stal Rzeszów 10 sierpnia, 18:00 (10 000)
Szombierki Bytom 4-0 Ruch Chorzów 11 sierpnia, 17:30 (12 000)
Unia Racibórz 1-1 Zagłębie Sosnowiec 11 sierpnia, 18:00 (14 000)
Wisła Kraków 1-1 Łódzki KS 11 sierpnia, 18:00 (12 000)
Arkonia Szczecin 2-2 Gwardia Warszawa 11 sierpnia, 18:30 (10 000)
Legia Warszawa 5-2 Pogoń Szczecin 11 sierpnia, 18:30 (8000)
Górnik Zabrze 1-0 Odra Opole 11 sierpnia, 19:00 (22 000)

Kolejka 2

Gwardia Warszawa 0-0 Wisła Kraków 17 sierpnia, 18:00 (6000)
Łódzki KS 1-4 Legia Warszawa 17 sierpnia, 18:00 (15 000)
Ruch Chorzów 3-4 Unia Racibórz 17 sierpnia, 18:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Arkonia Szczecin 17 sierpnia, 18:00 (15 000)
Stal Rzeszów 1-2 Szombierki Bytom 18 sierpnia, 17:40 (18 000)
Odra Opole 3-1 Polonia Bytom 18 sierpnia, 18:00 (8000)
Pogoń Szczecin 0-0 Górnik Zabrze 18 sierpnia, 18:00 (10 000)

Kolejka 3

Górnik Zabrze 2-1 Łódzki KS 21 sierpnia, 17:30 (12 000)
Stal Rzeszów 3-2 Odra Opole 21 sierpnia, 17:30 (12 000)
Wisła Kraków 1-2 Zagłębie Sosnowiec 21 sierpnia, 17:30 (15 000)
Arkonia Szczecin 1-1 Ruch Chorzów 21 sierpnia, 18:00 (10 000)
Polonia Bytom 2-1 Pogoń Szczecin 21 sierpnia, 18:00 (10 000)
Unia Racibórz 2-5 Szombierki Bytom 21 sierpnia, 18:00 (14 000)
Legia Warszawa 1-2 Gwardia Warszawa 21 sierpnia, 19:30 (17 000)

Kolejka 4

Zagłębie Sosnowiec 2-0 Legia Warszawa 24 sierpnia, 17:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 1-2 Górnik Zabrze 24 sierpnia, 17:30 (10 000)
Łódzki KS 0-3 Polonia Bytom 25 sierpnia, 17:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 0-1 Stal Rzeszów 25 sierpnia, 17:00 (15 000)
Ruch Chorzów 0-0 Wisła Kraków 25 sierpnia, 17:00 (8000)
Unia Racibórz 2-2 Arkonia Szczecin 25 sierpnia, 17:00 (9000)
Szombierki Bytom 1-1 Odra Opole 25 sierpnia, 17:30 (10 000)

Kolejka 5

Odra Opole 4-1 Pogoń Szczecin 28 sierpnia, 17:00 (7000)
Polonia Bytom 5-1 Gwardia Warszawa 28 sierpnia, 17:00 (10 000)
Arkonia Szczecin 2-0 Szombierki Bytom 28 sierpnia, 17:30 (10 000)
Górnik Zabrze 7-1 Zagłębie Sosnowiec 28 sierpnia, 17:30 (25 000)
Legia Warszawa 4-0 Ruch Chorzów 28 sierpnia, 19:30 (10 000)
Wisła Kraków 3-2 Unia Racibórz 31 sierpnia, 17:00 (12 000)
Stal Rzeszów 5-2 Łódzki KS 1 września, 16:30 (12 000)

Kolejka 6

Unia Racibórz 2-2 Legia Warszawa 7 września, 16:30 (10 000)
Łódzki KS 1-1 Odra Opole 8 września, 16:00 (12 000)
Arkonia Szczecin 0-1 Wisła Kraków 8 września, 16:30 (10 000)
Gwardia Warszawa 0-0 Stal Rzeszów 8 września, 16:30 (5000)
Szombierki Bytom 1-0 Pogoń Szczecin 8 września, 16:30 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Polonia Bytom 8 września, 16:30 (18 000)
Ruch Chorzów 2-0 Górnik Zabrze 8 września, 17:00 (30 000)

Kolejka 7

Wisła Kraków 0-2 Szombierki Bytom 14 września, 16:30 (15 000)
Górnik Zabrze 2-0 Unia Racibórz 14 września, 17:00 (20 000)
Legia Warszawa 5-1 Arkonia Szczecin 14 września, 19:15 (10 000)
Odra Opole 2-0 Gwardia Warszawa 15 września, 16:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 1-2 Łódzki KS 15 września, 16:00 (10 000)
Polonia Bytom 2-2 Ruch Chorzów 15 września, 16:00 (25 000)
Stal Rzeszów 1-3 Zagłębie Sosnowiec 15 września, 16:00 (20 000)

Kolejka 8

Gwardia Warszawa 2-0 Pogoń Szczecin 29 września, 12:00 (3000)
Unia Racibórz 4-0 Polonia Bytom 29 września, 15:00 (8000)
Ruch Chorzów 3-0 Stal Rzeszów 29 września, 15:30 (5000)
Szombierki Bytom 2-2 Łódzki KS 29 września, 16:00 (10 000)
Wisła Kraków 1-2 Legia Warszawa 29 września, 16:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 3-2 Odra Opole 29 września, 16:00 (18 000)
Arkonia Szczecin 3-3 Górnik Zabrze 1 grudnia, 12:00 (10 000)

Kolejka 9

Legia Warszawa 3-2 Szombierki Bytom 6 października, 12:00 (10 000)
Stal Rzeszów 2-1 Unia Racibórz 6 października, 14:30 (12 000)
Łódzki KS 3-0 Gwardia Warszawa 6 października, 15:00 (5000)
Odra Opole 2-0 Ruch Chorzów 6 października, 15:00 (7000)
Pogoń Szczecin 2-1 Zagłębie Sosnowiec 6 października, 15:00 (10 000)
Polonia Bytom 1-1 Arkonia Szczecin 6 października, 15:00 (5000)
Górnik Zabrze 4-0 Wisła Kraków 6 listopada, 14:00 (6000)

Kolejka 10

Unia Racibórz 0-2 Odra Opole 19 października, 15:00 (15 000)
Legia Warszawa 2-0 Górnik Zabrze 19 października, 19:00 (20 000)
Ruch Chorzów 0-0 Pogoń Szczecin 20 października, 11:00 (3000)
Szombierki Bytom 3-1 Gwardia Warszawa 20 października, 11:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Łódzki KS 20 października, 11:00 (10 000)
Arkonia Szczecin 1-1 Stal Rzeszów 20 października, 14:00 (8000)
Wisła Kraków 1-3 Polonia Bytom 20 października, 14:30 (12 000)

Kolejka 11

Odra Opole 3-1 Arkonia Szczecin 26 października, 14:30 (6000)
Stal Rzeszów 2-2 Wisła Kraków 27 października, 11:00 (8000)
Gwardia Warszawa 1-0 Zagłębie Sosnowiec 27 października, 12:00 (4000)
Łódzki KS 2-1 Ruch Chorzów 27 października, 12:00 (10 000)
Polonia Bytom 0-1 Legia Warszawa 27 października, 12:00 (5000)
Górnik Zabrze 2-1 Szombierki Bytom 27 października, 14:00 (18 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Unia Racibórz 27 października, 14:00 (8000)

Kolejka 12

Legia Warszawa 1-0 Stal Rzeszów 2 listopada, 18:00 (3000)
Arkonia Szczecin 0-1 Pogoń Szczecin 3 listopada, 12:00 (15 000)
Ruch Chorzów 0-2 Gwardia Warszawa 3 listopada, 14:00 (5000)
Szombierki Bytom 1-3 Zagłębie Sosnowiec 3 listopada, 14:00 (10 000)
Unia Racibórz 2-0 Łódzki KS 3 listopada, 14:00 (7000)
Wisła Kraków 1-0 Odra Opole 3 listopada, 14:30 (10 000)
Polonia Bytom 1-2 Górnik Zabrze 30 czerwca, 17:00 (6000)

Kolejka 13

Górnik Zabrze 3-0 Stal Rzeszów 10 listopada, 12:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 2-1 Unia Racibórz 10 listopada, 12:00 (5000)
Pogoń Szczecin 6-0 Wisła Kraków 10 listopada, 12:00 (18 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Ruch Chorzów 10 listopada, 12:00 (20 000)
Łódzki KS 1-0 Arkonia Szczecin 10 listopada, 12:30 (20 000)
Odra Opole 1-0 Legia Warszawa 10 listopada, 12:45 (10 000)
Polonia Bytom 1-1 Szombierki Bytom 24 listopada, 12:00 (13 000)

Kolejka 14

Ruch Chorzów 2-0 Szombierki Bytom 15 marca, 11:00 (8000)
Gwardia Warszawa 2-0 Arkonia Szczecin 15 marca, 12:00 (3000)
Łódzki KS 1-0 Wisła Kraków 15 marca, 12:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Legia Warszawa 15 marca, 12:00 (15 000)
Stal Rzeszów 2-1 Polonia Bytom 15 marca, 12:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 6-3 Unia Racibórz 15 marca, 14:00 (10 000)
Odra Opole 1-1 Górnik Zabrze 15 marca, 15:00 (10 000)

Kolejka 15

Wisła Kraków 1-1 Gwardia Warszawa 22 marca, 11:30 (8000)
Legia Warszawa 1-0 Łódzki KS 22 marca, 12:00 (6000)
Arkonia Szczecin 1-2 Zagłębie Sosnowiec 22 marca, 14:30 (8000)
Górnik Zabrze 4-1 Pogoń Szczecin 22 marca, 15:00 (6000)
Szombierki Bytom 0-0 Stal Rzeszów 22 marca, 15:00 (8000)
Unia Racibórz 3-3 Ruch Chorzów 29 marca, 15:00 (9000)
Polonia Bytom 1-1 Odra Opole 10 czerwca, 18:30 (10 000)

Kolejka 16

Gwardia Warszawa 2-4 Legia Warszawa 5 kwietnia, 12:00 (13 000)
Odra Opole 1-0 Stal Rzeszów 5 kwietnia, 15:00 (5000)
Pogoń Szczecin 1-0 Polonia Bytom 5 kwietnia, 15:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Wisła Kraków 5 kwietnia, 15:00 (12 000)
Ruch Chorzów 2-0 Arkonia Szczecin 5 kwietnia, 15:30 (7000)
Szombierki Bytom 4-0 Unia Racibórz 5 kwietnia, 15:30 (10 000)
Łódzki KS 0-1 Górnik Zabrze 5 kwietnia, 16:00 (15 000)

Kolejka 17

Stal Rzeszów 2-1 Pogoń Szczecin 11 kwietnia, 16:00 (12 000)
Wisła Kraków 0-2 Ruch Chorzów 12 kwietnia, 11:00 (15 000)
Arkonia Szczecin 4-2 Unia Racibórz 12 kwietnia, 15:30 (10 000)
Górnik Zabrze 3-1 Gwardia Warszawa 12 kwietnia, 15:30 (20 000)
Legia Warszawa 1-1 Zagłębie Sosnowiec 12 kwietnia, 16:00 (18 000)
Odra Opole 3-2 Szombierki Bytom 12 kwietnia, 16:00 (15 000)
Polonia Bytom 2-0 Łódzki KS 12 kwietnia, 16:00 (10 000)

Kolejka 18

Łódzki KS 1-0 Stal Rzeszów 19 kwietnia, 11:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Górnik Zabrze 19 kwietnia, 12:00 (35 000)
Gwardia Warszawa 2-0 Polonia Bytom 19 kwietnia, 16:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Odra Opole 19 kwietnia, 16:00 (20 000)
Ruch Chorzów 4-0 Legia Warszawa 19 kwietnia, 16:00 (30 000)
Szombierki Bytom 1-1 Arkonia Szczecin 19 kwietnia, 16:00 (8000)
Unia Racibórz 1-0 Wisła Kraków 19 kwietnia, 16:00 (10 000)

Kolejka 19

Stal Rzeszów 1-1 Gwardia Warszawa 25 kwietnia, 16:15 (8000)
Legia Warszawa 0-2 Unia Racibórz 25 kwietnia, 19:00 (8000)
Górnik Zabrze 3-1 Ruch Chorzów 26 kwietnia, 16:00 (30 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Szombierki Bytom 26 kwietnia, 16:00 (25 000)
Wisła Kraków 2-0 Arkonia Szczecin 26 kwietnia, 16:00 (10 000)
Odra Opole 3-2 Łódzki KS 26 kwietnia, 16:30 (10 000)
Polonia Bytom 1-1 Zagłębie Sosnowiec 26 kwietnia, 16:30 (15 000)

Kolejka 20

Łódzki KS 2-1 Pogoń Szczecin 2 maja, 17:00 (15 000)
Szombierki Bytom 3-3 Wisła Kraków 3 maja, 11:00 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 5-0 Stal Rzeszów 3 maja, 16:00 (10 000)
Arkonia Szczecin 1-0 Legia Warszawa 3 maja, 16:30 (7000)
Gwardia Warszawa 1-1 Odra Opole 3 maja, 16:30 (8000)
Ruch Chorzów 1-0 Polonia Bytom 3 maja, 17:00 (15 000)
Unia Racibórz 2-2 Górnik Zabrze 3 maja, 17:00 (15 000)

Kolejka 21

Polonia Bytom 2-1 Unia Racibórz 16 maja, 17:00 (10 000)
Stal Rzeszów 3-1 Ruch Chorzów 17 maja, 16:30 (15 000)
Górnik Zabrze 2-0 Arkonia Szczecin 17 maja, 17:00 (6000)
Legia Warszawa 2-2 Wisła Kraków 17 maja, 17:00 (7000)
Łódzki KS 0-1 Szombierki Bytom 17 maja, 17:00 (10 000)
Odra Opole 3-1 Zagłębie Sosnowiec 17 maja, 17:00 (7000)
Pogoń Szczecin 5-3 Gwardia Warszawa 17 maja, 17:00 (15 000)

Kolejka 22

Szombierki Bytom 1-2 Polonia Bytom 20 maja, 17:00 (10 000)
Wisła Kraków 0-0 Pogoń Szczecin 23 maja, 17:30 (10 000)
Arkonia Szczecin 3-1 Łódzki KS 24 maja, 17:00 (10 000)
Legia Warszawa 0-0 Odra Opole 24 maja, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 3-1 Zagłębie Sosnowiec 24 maja, 17:00 (15 000)
Stal Rzeszów 1-1 Górnik Zabrze 24 maja, 17:00 (25 000)
Unia Racibórz 2-1 Gwardia Warszawa 24 maja, 17:00 (5000)

Kolejka 23

Górnik Zabrze 1-2 Polonia Bytom 3 listopada, 12:00 (15 000)
Stal Rzeszów 1-3 Legia Warszawa 28 maja, 17:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 7-3 Szombierki Bytom 28 maja, 17:00 (8000)
Gwardia Warszawa 3-0 Ruch Chorzów 28 maja, 17:30 (8000)
Odra Opole 2-4 Wisła Kraków 28 maja, 17:30 (8000)
Pogoń Szczecin 1-2 Arkonia Szczecin 28 maja, 17:30 (20 000)
Łódzki KS 0-1 Unia Racibórz 28 maja, 18:00 (10 000)

Kolejka 24

Wisła Kraków 3-0 Stal Rzeszów 31 maja, 11:00 (10 000)
Arkonia Szczecin 1-1 Odra Opole 31 maja, 17:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Gwardia Warszawa 31 maja, 17:00 (15 000)
Ruch Chorzów 0-0 Łódzki KS 31 maja, 17:30 (7000)
Szombierki Bytom 0-3 Górnik Zabrze 31 maja, 18:00 (10 000)
Unia Racibórz 1-1 Pogoń Szczecin 31 maja, 18:00 (8000)
Legia Warszawa 1-0 Polonia Bytom 31 maja, 18:30 (10 000)

Kolejka 25

Gwardia Warszawa 1-2 Szombierki Bytom 3 czerwca, 18:00 (1000)
Łódzki KS 1-0 Zagłębie Sosnowiec 3 czerwca, 18:00 (10 000)
Odra Opole 1-3 Unia Racibórz 3 czerwca, 18:00 (8000)
Polonia Bytom 3-0 Wisła Kraków 3 czerwca, 18:00 (7000)
Stal Rzeszów 2-1 Arkonia Szczecin 3 czerwca, 18:00 (15 000)
Górnik Zabrze 5-0 Legia Warszawa 3 czerwca, 18:30 (27 000)
Pogoń Szczecin 0-0 Ruch Chorzów 3 czerwca, 19:00 (25 000)

Kolejka 26

Szombierki Bytom 3-1 Legia Warszawa 7 czerwca, 11:00 (4000)
Arkonia Szczecin 1-4 Polonia Bytom 7 czerwca, 18:00 (3000)
Gwardia Warszawa 1-1 Łódzki KS 7 czerwca, 18:00 (5000)
Ruch Chorzów 1-2 Odra Opole 7 czerwca, 18:00 (9000)
Unia Racibórz 2-2 Stal Rzeszów 7 czerwca, 18:00 (6000)
Wisła Kraków 3-3 Górnik Zabrze 7 czerwca, 18:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Pogoń Szczecin 7 czerwca, 18:00 (15 000)

Autor:

 

Napisz do nas