[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1965/1966
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 26 42 19 4 3 62-24 11 1 1 38-11 8 3 2 24-13
2.  Wisła Kraków 26 32 10 12 4 29-22 7 5 1 19-9 3 7 3 10-13
3.  Polonia Bytom 26 31 12 7 7 37-28 6 4 3 22-17 6 3 4 15-11 2 1 0 1 1 2-3
4.  Szombierki Bytom 26 31 13 5 8 43-35 9 3 1 25-12 4 2 7 18-23 2 3 1 1 0 3-2
5.  Zagłębie Sosnowiec 26 29 12 5 9 59-39 7 2 4 32-17 5 3 5 27-22
6.  Legia Warszawa 26 26 9 8 9 30-28 8 3 2 20-9 1 5 7 10-19 2 2 1 0 1 2-2
7.  Stal Rzeszów 26 26 8 10 8 29-30 6 6 1 16-8 2 4 7 13-22 2 2 1 0 1 2-2
8.  Śląsk Wrocław 26 25 9 7 10 26-35 8 4 1 22-12 1 3 9 4-23
9.  Zawisza Bydgoszcz 26 24 10 4 12 30-35 8 3 2 23-11 2 1 10 7-24
10.  GKS Katowice 26 22 7 8 11 24-37 6 4 3 15-12 1 4 8 9-25
11.  Ruch Chorzów 26 21 8 5 13 41-44 6 2 5 26-16 2 3 8 15-28 2 1 0 1 1 1-2
12.  Łódzki KS 26 21 7 7 12 33-41 6 4 3 24-13 1 3 9 9-28 2 3 1 1 0 2-1
13.  Odra Opole 26 20 7 6 13 26-40 5 3 5 13-14 2 3 8 13-26
14.  Gwardia Warszawa 26 14 5 4 17 20-51 5 2 6 14-19 0 2 11 6-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Górnik Zabrze    3-0 0-2 4-3 6-2 1-1 3-0 3-0 2-1 3-0 3-1 2-1 4-0 4-0 
 2 Wisła Kraków1-1     2-0 2-1 1-1 0-0 1-0 0-1 4-1 1-1 2-2 3-1 1-0 1-0 
 3 Polonia Bytom1-3 2-2     1-2 3-2 2-0 1-1 1-1 0-2 0-0 2-1 3-1 2-1 4-1 
 4 Szombierki Bytom0-3 2-0 1-1     2-1 2-1 3-0 1-0 2-0 2-1 4-1 0-0 3-3 3-1 
 5 Zagłębie Sosnowiec0-2 1-2 3-2 1-2     1-2 1-1 5-0 3-0 1-0 5-3 6-0 3-3 2-0 
 6 Legia Warszawa0-2 0-0 0-0 1-0 1-3     1-0 0-0 2-0 2-0 5-1 3-1 2-1 3-1 
 7 Stal Rzeszów0-0 0-0 0-1 2-2 1-1 2-1     3-2 1-0 1-0 0-0 3-0 3-1 0-0 
 8 Śląsk Wrocław3-1 1-1 0-0 3-0 0-3 1-0 3-2     2-0 3-2 2-2 1-1 1-0 2-0 
 9 Zawisza Bydgoszcz1-1 1-0 1-2 2-1 2-1 2-2 1-1 2-0     5-0 1-2 3-1 1-0 1-0 
 10 GKS Katowice2-3 0-0 0-3 0-1 1-0 2-0 2-2 0-0 1-0     2-1 1-0 0-0 4-2 
 11 Ruch Chorzów5-1 0-1 1-0 2-3 1-2 2-0 1-2 3-0 2-1 2-2     1-1 2-3 4-0 
 12 Łódzki KS0-3 1-1 1-2 0-0 3-3 0-0 2-1 3-0 4-0 1-2 1-0     4-0 4-1 
 13 Odra Opole0-2 1-1 1-0 2-1 1-4 1-1 0-1 1-0 1-2 3-0 0-1 2-1     0-0 
 14 Gwardia Warszawa0-2 1-2 1-2 3-2 0-4 3-2 3-2 1-0 0-0 1-1 1-0 0-1 0-1     

Kolejka 1

Śląsk Wrocław 1-0 Legia Warszawa 7 sierpnia, 17:00 (20 000)
GKS Katowice 2-3 Górnik Zabrze 8 sierpnia, 11:00 (40 000)
Stal Rzeszów 3-1 Odra Opole 8 sierpnia, 17:00 (9000)
Wisła Kraków 4-1 Zawisza Bydgoszcz 8 sierpnia, 17:00 (8000)
Gwardia Warszawa 0-1 Łódzki KS 1 września, 16:30 (5000)
Polonia Bytom 2-1 Ruch Chorzów 1 września, 16:30 (25 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Szombierki Bytom 1 września, 16:30 (12 000)

Kolejka 2

Szombierki Bytom 1-0 Śląsk Wrocław 14 sierpnia, 17:00 (5000)
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Stal Rzeszów 14 sierpnia, 17:30 (7000)
Legia Warszawa 0-0 Wisła Kraków 14 sierpnia, 19:00 (5000)
Górnik Zabrze 6-2 Zagłębie Sosnowiec 15 sierpnia, 11:00 (30 000)
Odra Opole 0-0 Gwardia Warszawa 15 sierpnia, 17:00 (5000)
Ruch Chorzów 2-2 GKS Katowice 18 sierpnia, 17:00 (35 000)
Łódzki KS 1-2 Polonia Bytom 19 sierpnia, 17:00 (30 000)

Kolejka 3

Zawisza Bydgoszcz 2-2 Legia Warszawa 21 sierpnia, 17:00 (10 000)
GKS Katowice 1-0 Łódzki KS 22 sierpnia, 11:00 (10 000)
Polonia Bytom 2-1 Odra Opole 22 sierpnia, 16:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 3-2 Stal Rzeszów 22 sierpnia, 16:30 (5000)
Śląsk Wrocław 3-1 Górnik Zabrze 22 sierpnia, 16:30 (40 000)
Wisła Kraków 2-1 Szombierki Bytom 22 sierpnia, 17:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 5-3 Ruch Chorzów 22 sierpnia, 17:00 (20 000)

Kolejka 4

Szombierki Bytom 2-0 Zawisza Bydgoszcz 25 sierpnia, 16:30 (6000)
Łódzki KS 3-3 Zagłębie Sosnowiec 25 sierpnia, 17:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 1-2 Polonia Bytom 26 sierpnia, 16:30 (20 000)
Stal Rzeszów 2-1 Legia Warszawa 26 sierpnia, 16:30 (5000)
Ruch Chorzów 3-0 Śląsk Wrocław 26 sierpnia, 16:45 (70 000)
Odra Opole 3-0 GKS Katowice 26 sierpnia, 17:00 (5000)
Górnik Zabrze 3-0 Wisła Kraków 26 sierpnia, 19:00 (70 000)

Kolejka 5

Śląsk Wrocław 1-1 Łódzki KS 29 sierpnia, 11:30 (20 000)
GKS Katowice 4-2 Gwardia Warszawa 29 sierpnia, 16:00 (8000)
Polonia Bytom 1-1 Stal Rzeszów 29 sierpnia, 16:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 3-3 Odra Opole 29 sierpnia, 16:30 (20 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Górnik Zabrze 29 sierpnia, 16:30 (15 000)
Wisła Kraków 2-2 Ruch Chorzów 29 sierpnia, 17:00 (15 000)
Legia Warszawa 1-0 Szombierki Bytom 29 sierpnia, 18:30 (8000)

Kolejka 6

Polonia Bytom 0-0 GKS Katowice 4 września, 18:00 (8000)
Górnik Zabrze 1-1 Legia Warszawa 5 września, 16:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 0-4 Zagłębie Sosnowiec 5 września, 16:00 (8000)
Łódzki KS 1-1 Wisła Kraków 5 września, 16:00 (25 000)
Odra Opole 1-0 Śląsk Wrocław 5 września, 16:00 (10 000)
Stal Rzeszów 2-2 Szombierki Bytom 5 września, 16:15 (11 000)
Ruch Chorzów 2-1 Zawisza Bydgoszcz 5 września, 16:30 (10 000)

Kolejka 7

Śląsk Wrocław 2-0 Gwardia Warszawa 11 września, 15:45 (15 000)
Szombierki Bytom 0-3 Górnik Zabrze 11 września, 16:00 (8000)
Wisła Kraków 1-0 Odra Opole 11 września, 16:00 (12 000)
Legia Warszawa 5-1 Ruch Chorzów 11 września, 18:30 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 3-2 Polonia Bytom 12 września, 11:00 (20 000)
Zawisza Bydgoszcz 3-1 Łódzki KS 12 września, 11:00 (12 000)
GKS Katowice 2-2 Stal Rzeszów 12 września, 16:00 (7000)

Kolejka 8

Górnik Zabrze 3-0 Stal Rzeszów 1 września, 16:30 (15 000)
Gwardia Warszawa 1-2 Wisła Kraków 15 września, 16:00 (5000)
Łódzki KS 0-0 Legia Warszawa 15 września, 16:00 (15 000)
Odra Opole 1-2 Zawisza Bydgoszcz 15 września, 16:00 (8000)
Polonia Bytom 1-1 Śląsk Wrocław 15 września, 16:00 (5000)
Ruch Chorzów 2-3 Szombierki Bytom 15 września, 16:00 (40 000)
GKS Katowice 1-0 Zagłębie Sosnowiec 15 września, 17:00 (40 000)

Kolejka 9

Szombierki Bytom 0-0 Łódzki KS 19 września, 11:00 (4000)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Gwardia Warszawa 19 września, 11:00 (8000)
Górnik Zabrze 3-1 Ruch Chorzów 19 września, 15:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Stal Rzeszów 19 września, 15:00 (8000)
Wisła Kraków 2-0 Polonia Bytom 19 września, 15:30 (22 000)
Śląsk Wrocław 3-2 GKS Katowice 19 września, 16:00 (30 000)
Legia Warszawa 2-1 Odra Opole 19 września, 17:30 (5000)

Kolejka 10

Polonia Bytom 0-2 Zawisza Bydgoszcz 3 października, 11:00 (3000)
Zagłębie Sosnowiec 5-0 Śląsk Wrocław 3 października, 11:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 3-2 Legia Warszawa 3 października, 12:00 (20 000)
Łódzki KS 0-3 Górnik Zabrze 3 października, 14:30 (20 000)
Stal Rzeszów 0-0 Ruch Chorzów 3 października, 14:30 (12 000)
GKS Katowice 0-0 Wisła Kraków 3 października, 15:00 (10 000)
Odra Opole 2-1 Szombierki Bytom 3 października, 15:00 (15 000)

Kolejka 11

Zawisza Bydgoszcz 5-0 GKS Katowice 17 października, 11:30 (3000)
Górnik Zabrze 4-0 Odra Opole 17 października, 14:00 (8000)
Szombierki Bytom 3-1 Gwardia Warszawa 17 października, 14:00 (4000)
Ruch Chorzów 1-1 Łódzki KS 17 października, 14:30 (5000)
Śląsk Wrocław 3-2 Stal Rzeszów 17 października, 14:30 (10 000)
Wisła Kraków 1-1 Zagłębie Sosnowiec 17 października, 14:30 (20 000)
Legia Warszawa 0-0 Polonia Bytom 17 października, 17:30 (6000)

Kolejka 12

Zagłębie Sosnowiec 3-0 Zawisza Bydgoszcz 7 listopada, 11:00 (15 000)
GKS Katowice 2-0 Legia Warszawa 7 listopada, 12:00 (10 000)
Odra Opole 0-1 Ruch Chorzów 7 listopada, 12:00 (6000)
Polonia Bytom 1-2 Szombierki Bytom 7 listopada, 12:00 (10 000)
Stal Rzeszów 3-0 Łódzki KS 7 listopada, 12:00 (10 000)
Śląsk Wrocław 1-1 Wisła Kraków 7 listopada, 12:00 (30 000)
Gwardia Warszawa 0-2 Górnik Zabrze 7 listopada, 13:00 (8000)

Kolejka 13

Ruch Chorzów 4-0 Gwardia Warszawa 14 listopada, 11:00 (3000)
Wisła Kraków 1-0 Stal Rzeszów 14 listopada, 11:00 (6000)
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Śląsk Wrocław 14 listopada, 11:30 (5000)
Górnik Zabrze 0-2 Polonia Bytom 14 listopada, 12:00 (7000)
Legia Warszawa 1-3 Zagłębie Sosnowiec 14 listopada, 12:00 (4000)
Łódzki KS 4-0 Odra Opole 14 listopada, 12:00 (2000)
Szombierki Bytom 2-1 GKS Katowice 14 listopada, 12:00 (4000)

Kolejka 14

Ruch Chorzów 1-0 Polonia Bytom 19 marca, 15:30 (25 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Wisła Kraków 20 marca, 11:30 (9000)
Łódzki KS 4-1 Gwardia Warszawa 20 marca, 12:00 (8000)
Legia Warszawa 0-0 Śląsk Wrocław 20 marca, 12:30 (5000)
Górnik Zabrze 3-0 GKS Katowice 20 marca, 14:00 (15 000)
Odra Opole 0-1 Stal Rzeszów 20 marca, 14:00 (5000)
Szombierki Bytom 2-1 Zagłębie Sosnowiec 20 marca, 15:00 (12 000)

Kolejka 15

GKS Katowice 2-1 Ruch Chorzów 27 marca, 14:00 (15 000)
Stal Rzeszów 1-0 Zawisza Bydgoszcz 27 marca, 14:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Górnik Zabrze 27 marca, 14:30 (30 000)
Polonia Bytom 3-1 Łódzki KS 27 marca, 15:00 (8000)
Gwardia Warszawa 0-1 Odra Opole 27 marca, 15:30 (5000)
Wisła Kraków 0-0 Legia Warszawa 27 marca, 15:30 (13 000)
Śląsk Wrocław 3-0 Szombierki Bytom 27 marca, 16:00 (35 000)

Kolejka 16

Legia Warszawa 2-0 Zawisza Bydgoszcz 3 kwietnia, 12:00 (10 000)
Łódzki KS 1-2 GKS Katowice 3 kwietnia, 12:00 (15 000)
Stal Rzeszów 0-0 Gwardia Warszawa 3 kwietnia, 15:00 (12 000)
Szombierki Bytom 2-0 Wisła Kraków 3 kwietnia, 15:00 (10 000)
Górnik Zabrze 3-0 Śląsk Wrocław 3 kwietnia, 15:30 (17 000)
Odra Opole 1-0 Polonia Bytom 3 kwietnia, 15:30 (10 000)
Ruch Chorzów 1-2 Zagłębie Sosnowiec 3 kwietnia, 15:30 (20 000)

Kolejka 17

Zagłębie Sosnowiec 6-0 Łódzki KS 9 kwietnia, 15:30 (15 000)
Legia Warszawa 1-0 Stal Rzeszów 9 kwietnia, 16:30 (7000)
Śląsk Wrocław 2-2 Ruch Chorzów 10 kwietnia, 12:00 (28 000)
GKS Katowice 0-0 Odra Opole 10 kwietnia, 15:00 (5000)
Polonia Bytom 4-1 Gwardia Warszawa 10 kwietnia, 15:30 (5000)
Wisła Kraków 1-1 Górnik Zabrze 10 kwietnia, 16:00 (17 000)
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Szombierki Bytom 11 kwietnia, 16:00 (8000)

Kolejka 18

Legia Warszawa 0-2 Górnik Zabrze 17 kwietnia, 12:00 (27 000)
GKS Katowice 0-3 Polonia Bytom 17 kwietnia, 16:00 (15 000)
Szombierki Bytom 3-0 Stal Rzeszów 17 kwietnia, 16:00 (8000)
Wisła Kraków 3-1 Łódzki KS 17 kwietnia, 16:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Gwardia Warszawa 17 kwietnia, 16:00 (18 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Odra Opole 17 kwietnia, 16:30 (35 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Ruch Chorzów 17 kwietnia, 17:00 (15 000)

Kolejka 19

Górnik Zabrze 4-3 Szombierki Bytom 20 kwietnia, 16:00 (30 000)
Łódzki KS 4-0 Zawisza Bydgoszcz 20 kwietnia, 16:00 (20 000)
Polonia Bytom 3-2 Zagłębie Sosnowiec 20 kwietnia, 16:15 (25 000)
Ruch Chorzów 2-0 Legia Warszawa 20 kwietnia, 16:30 (20 000)
Stal Rzeszów 1-0 GKS Katowice 20 kwietnia, 16:30 (12 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Śląsk Wrocław 20 kwietnia (3000)
Odra Opole 1-1 Wisła Kraków 20 kwietnia, 16:45 (8000)

Kolejka 20

Górnik Zabrze 2-1 Zawisza Bydgoszcz 24 kwietnia, 16:00 (15 000)
Łódzki KS 3-0 Śląsk Wrocław 24 kwietnia, 16:00 (25 000)
Ruch Chorzów 0-1 Wisła Kraków 24 kwietnia, 16:00 (35 000)
Szombierki Bytom 2-1 Legia Warszawa 24 kwietnia, 16:00 (12 000)
Gwardia Warszawa 1-1 GKS Katowice 24 kwietnia, 16:30 (5000)
Odra Opole 1-4 Zagłębie Sosnowiec 24 kwietnia, 16:30 (12 000)
Stal Rzeszów 0-1 Polonia Bytom 24 kwietnia, 16:30 (18 000)

Kolejka 21

Śląsk Wrocław 0-0 Polonia Bytom 7 maja, 17:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 GKS Katowice 7 maja, 17:00 (20 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Odra Opole 7 maja, 17:00 (4000)
Legia Warszawa 3-1 Łódzki KS 7 maja, 19:00 (10 000)
Stal Rzeszów 0-0 Górnik Zabrze 8 maja, 17:00 (18 000)
Szombierki Bytom 4-1 Ruch Chorzów 8 maja, 17:00 (10 000)
Wisła Kraków 1-0 Gwardia Warszawa 1 czerwca, 17:30 (10 000)

Kolejka 22

GKS Katowice 0-0 Śląsk Wrocław 11 maja, 17:00 (3000)
Łódzki KS 0-0 Szombierki Bytom 11 maja, 17:00 (20 000)
Polonia Bytom 2-2 Wisła Kraków 11 maja, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 5-1 Górnik Zabrze 11 maja, 17:00 (13 000)
Gwardia Warszawa 0-0 Zawisza Bydgoszcz 11 maja (1000)
Odra Opole 1-1 Legia Warszawa 11 maja, 16:30 (5000)
Stal Rzeszów 1-1 Zagłębie Sosnowiec 11 maja (14 000)

Kolejka 23

Ruch Chorzów 1-2 Stal Rzeszów 21 maja, 17:00 (5000)
Wisła Kraków 1-1 GKS Katowice 21 maja, 17:30 (10 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Polonia Bytom 21 maja, 18:00 (10 000)
Legia Warszawa 3-1 Gwardia Warszawa 21 maja, 19:30 (5000)
Górnik Zabrze 2-1 Łódzki KS 22 maja, 10:30 (30 000)
Szombierki Bytom 3-3 Odra Opole 22 maja, 12:30 (20 000)
Śląsk Wrocław 0-3 Zagłębie Sosnowiec 22 maja, 17:00 (20 000)

Kolejka 24

Łódzki KS 1-0 Ruch Chorzów 28 maja, 17:00 (22 000)
Polonia Bytom 2-0 Legia Warszawa 28 maja, 17:30 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Wisła Kraków 28 maja, 17:30 (15 000)
Odra Opole 0-2 Górnik Zabrze 29 maja, 17:00 (7000)
Gwardia Warszawa 3-2 Szombierki Bytom 29 maja, 17:30 (500)
Stal Rzeszów 3-2 Śląsk Wrocław 29 maja, 17:30 (4000)
GKS Katowice 1-0 Zawisza Bydgoszcz 19 czerwca, 18:00 (8000)

Kolejka 25

Wisła Kraków 0-1 Śląsk Wrocław 14 czerwca, 17:30 (12 000)
Górnik Zabrze 4-0 Gwardia Warszawa 15 czerwca, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 2-3 Odra Opole 15 czerwca, 17:00 (3000)
Łódzki KS 2-1 Stal Rzeszów 15 czerwca, 17:30 (30 000)
Legia Warszawa 2-0 GKS Katowice 15 czerwca, 18:00 (5000)
Szombierki Bytom 1-1 Polonia Bytom 15 czerwca, 18:00 (13 000)
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Zagłębie Sosnowiec 15 czerwca, 18:00 (8000)

Kolejka 26

Gwardia Warszawa 1-0 Ruch Chorzów 21 czerwca, 17:00 (1000)
Polonia Bytom 1-3 Górnik Zabrze 22 czerwca, 17:30 (25 000)
Śląsk Wrocław 2-0 Zawisza Bydgoszcz 22 czerwca, 17:30 (14 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Legia Warszawa 22 czerwca, 17:30 (15 000)
Odra Opole 2-1 Łódzki KS 22 czerwca, 18:00 (2500)
Stal Rzeszów 0-0 Wisła Kraków 22 czerwca, 18:00 (12 000)
GKS Katowice 0-1 Szombierki Bytom 22 czerwca, 19:15 (25 000)

Autor:

 

Napisz do nas