[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1966/1967
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 26 37 16 5 5 44-20 10 1 2 26-12 6 4 3 18-8
2.  Zagłębie Sosnowiec 26 34 14 6 6 45-25 9 3 1 30-9 5 3 5 15-16
3.  Ruch Chorzów 26 30 13 4 9 44-30 9 1 3 29-12 4 3 6 15-18
4.  Legia Warszawa 26 28 9 10 7 35-22 4 6 3 20-12 5 4 4 15-10 2 1 0 1 1 1-2
5.  Łódzki KS 26 28 10 8 8 29-28 5 7 1 14-8 5 1 7 15-20 2 3 1 1 0 2-1
6.  Polonia Bytom 26 27 11 5 10 35-34 8 2 3 22-13 3 3 7 13-21 2 4 2 0 0 6-2
7.  GKS Katowice 26 27 11 5 10 29-32 5 4 4 15-14 6 1 6 14-18 2 0 0 0 2 2-6
8.  Stal Rzeszów 26 26 9 8 9 24-30 6 4 3 14-10 3 4 6 10-20
9.  Pogoń Szczecin 26 24 10 4 12 30-39 7 1 5 19-14 3 3 7 11-25
10.  Wisła Kraków 26 23 8 7 11 30-36 6 4 3 19-12 2 3 8 11-24 2 2 1 0 1 5-5
11.  Szombierki Bytom 26 23 10 3 13 29-37 9 0 4 19-12 1 3 9 10-25 2 2 1 0 1 5-5
12.  Śląsk Wrocław 26 21 8 5 13 23-28 8 0 5 19-12 0 5 8 4-16
13.  Zawisza Bydgoszcz 26 19 6 7 13 20-35 4 5 4 13-11 2 2 9 7-24
14.  Cracovia 26 17 7 3 16 27-48 5 2 6 17-17 2 1 10 10-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Górnik Zabrze    2-0 4-1 1-4 1-0 1-1 3-0 2-3 3-1 2-1 3-1 1-0 2-0 1-0 
 2 Zagłębie Sosnowiec2-2     1-2 0-0 1-0 3-0 3-1 0-0 5-1 2-1 3-1 2-0 4-0 4-1 
 3 Ruch Chorzów1-3 1-2     1-1 5-2 1-2 3-1 3-0 2-0 4-1 1-0 2-0 2-0 3-0 
 4 Legia Warszawa1-0 0-2 0-0     1-1 1-1 0-3 1-2 0-0 5-0 1-1 1-1 5-1 4-0 
 5 Łódzki KS0-0 2-0 2-2 1-0     0-0 1-1 1-1 2-1 1-0 1-2 2-0 0-0 1-1 
 6 Polonia Bytom0-0 1-3 0-2 1-0 2-1     3-0 1-1 0-1 1-0 3-1 2-1 2-1 6-2 
 7 GKS Katowice0-3 0-0 0-1 0-4 3-1 2-3     3-1 1-1 0-0 4-0 0-0 1-0 1-0 
 8 Stal Rzeszów0-3 1-1 2-0 1-1 2-0 1-0 1-2     1-0 1-1 1-0 0-0 2-0 1-2 
 9 Pogoń Szczecin1-0 1-2 1-0 2-0 0-2 3-1 0-1 0-1     1-2 2-2 3-1 1-0 4-2 
 10 Wisła Kraków0-0 0-4 0-2 0-1 2-0 3-1 1-0 4-0 1-1     3-1 0-0 2-2 3-0 
 11 Szombierki Bytom1-0 1-0 3-2 0-1 1-2 1-0 1-0 1-0 1-2 4-2     2-1 3-0 0-2 
 12 Śląsk Wrocław0-1 3-0 2-1 1-3 1-2 2-1 1-2 2-0 4-1 1-0 1-0     0-1 1-0 
 13 Zawisza Bydgoszcz0-1 3-0 2-2 0-0 1-3 2-0 0-1 2-1 0-2 1-1 0-0 0-0     2-0 
 14 Cracovia2-5 1-1 1-0 2-0 0-1 1-3 1-2 0-0 5-0 1-2 2-1 1-0 0-2     

Kolejka 1

Polonia Bytom 0-2 Ruch Chorzów 6 sierpnia, 16:30 (7000)
GKS Katowice 0-0 Wisła Kraków 6 sierpnia, 17:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Szombierki Bytom 7 sierpnia, 16:30 (25 000)
Cracovia 2-5 Górnik Zabrze 7 sierpnia, 17:00 (25 000)
Pogoń Szczecin 0-1 Stal Rzeszów 7 sierpnia, 17:00 (20 000)
Śląsk Wrocław 0-1 Zawisza Bydgoszcz 7 sierpnia, 17:00 (12 000)
Legia Warszawa 1-1 Łódzki KS 7 sierpnia, 17:30 (10 000)

Kolejka 2

Górnik Zabrze 1-4 Legia Warszawa 3 sierpnia, 17:30 (8000)
Łódzki KS 1-1 GKS Katowice 13 sierpnia, 17:00 (20 000)
Ruch Chorzów 2-0 Śląsk Wrocław 13 sierpnia, 17:00 (10 000)
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Pogoń Szczecin 13 sierpnia, 17:00 (10 000)
Szombierki Bytom 0-2 Cracovia 14 sierpnia, 16:30 (4000)
Stal Rzeszów 1-1 Zagłębie Sosnowiec 14 sierpnia, 17:00 (10 000)
Wisła Kraków 3-1 Polonia Bytom 14 sierpnia, 17:00 (12 000)

Kolejka 3

Cracovia 0-0 Stal Rzeszów 17 sierpnia, 16:30 (10 000)
Polonia Bytom 2-1 Łódzki KS 17 sierpnia, 16:30 (4500)
Zagłębie Sosnowiec 5-1 Pogoń Szczecin 17 sierpnia, 16:30 (15 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Wisła Kraków 17 sierpnia, 17:00 (15 000)
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Ruch Chorzów 17 sierpnia, 17:00 (8000)
GKS Katowice 0-3 Górnik Zabrze 18 sierpnia, 17:00 (8000)
Legia Warszawa 1-1 Szombierki Bytom 18 sierpnia, 17:00 (8000)

Kolejka 4

Szombierki Bytom 1-0 GKS Katowice 21 sierpnia, 15:00 (20 000)
Stal Rzeszów 1-1 Legia Warszawa 21 sierpnia, 16:00 (12 000)
Łódzki KS 2-0 Śląsk Wrocław 21 sierpnia, 16:30 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Cracovia 21 sierpnia, 16:30 (20 000)
Górnik Zabrze 1-1 Polonia Bytom 21 sierpnia, 16:45 (30 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Ruch Chorzów 21 sierpnia, 17:00 (16 000)
Wisła Kraków 2-2 Zawisza Bydgoszcz 21 sierpnia, 17:00 (6000)

Kolejka 5

Ruch Chorzów 4-1 Wisła Kraków 27 sierpnia, 16:30 (12 000)
Legia Warszawa 0-2 Zagłębie Sosnowiec 27 sierpnia, 18:30 (15 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-3 Łódzki KS 28 sierpnia, 14:30 (8000)
Cracovia 5-0 Pogoń Szczecin 28 sierpnia, 16:00 (12 000)
Polonia Bytom 3-1 Szombierki Bytom 28 sierpnia, 16:00 (15 000)
GKS Katowice 3-1 Stal Rzeszów 28 sierpnia, 16:30 (10 000)
Śląsk Wrocław 0-1 Górnik Zabrze 28 sierpnia, 16:30 (18 000)

Kolejka 6

Górnik Zabrze 2-0 Zawisza Bydgoszcz 17 września, 15:30 (5000)
Łódzki KS 2-2 Ruch Chorzów 17 września, 15:30 (23 000)
Stal Rzeszów 1-0 Polonia Bytom 17 września, 15:30 (10 000)
Szombierki Bytom 2-1 Śląsk Wrocław 17 września, 15:30 (3000)
Cracovia 2-0 Legia Warszawa 18 września, 11:00 (20 000)
Pogoń Szczecin 1-2 Wisła Kraków 18 września, 15:30 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 GKS Katowice 18 września, 15:30 (20 000)

Kolejka 7

Polonia Bytom 1-3 Zagłębie Sosnowiec 21 września, 15:30 (20 000)
Ruch Chorzów 1-3 Górnik Zabrze 21 września, 15:30 (40 000)
Śląsk Wrocław 2-0 Stal Rzeszów 21 września, 15:30 (15 000)
Wisła Kraków 2-0 Łódzki KS 21 września, 16:00 (10 000)
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Szombierki Bytom 21 września, 16:00 (8000)
Legia Warszawa 0-0 Pogoń Szczecin 21 września, 18:00 (5000)
GKS Katowice 1-0 Cracovia 22 września, 15:30 (6000)

Kolejka 8

Górnik Zabrze 2-1 Wisła Kraków 24 września, 15:30 (10 000)
Cracovia 1-3 Polonia Bytom 25 września, 11:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 0-2 Łódzki KS 25 września, 15:00 (15 000)
Stal Rzeszów 2-0 Zawisza Bydgoszcz 25 września, 15:00 (8000)
Legia Warszawa 0-3 GKS Katowice 25 września, 15:30 (5000)
Szombierki Bytom 3-2 Ruch Chorzów 25 września, 15:30 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Śląsk Wrocław 25 września, 15:30 (15 000)

Kolejka 9

Łódzki KS 0-0 Górnik Zabrze 8 października, 14:30 (30 000)
GKS Katowice 1-1 Pogoń Szczecin 9 października, 11:00 (6000)
Wisła Kraków 3-1 Szombierki Bytom 9 października, 11:00 (20 000)
Polonia Bytom 1-0 Legia Warszawa 9 października, 12:00 (7000)
Śląsk Wrocław 1-0 Cracovia 9 października, 12:00 (20 000)
Zawisza Bydgoszcz 3-0 Zagłębie Sosnowiec 9 października, 14:00 (8000)
Ruch Chorzów 3-0 Stal Rzeszów 9 października, 15:00 (10 000)

Kolejka 10

Szombierki Bytom 1-2 Łódzki KS 30 października, 11:00 (2500)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Ruch Chorzów 30 października, 11:00 (13 000)
Legia Warszawa 1-1 Śląsk Wrocław 30 października, 12:00 (2000)
Pogoń Szczecin 1-0 Górnik Zabrze 30 października, 13:00 (18 000)
Stal Rzeszów 1-1 Wisła Kraków 30 października, 13:30 (5000)
Cracovia 0-2 Zawisza Bydgoszcz 30 października, 14:00 (12 000)
GKS Katowice 2-3 Polonia Bytom 30 października, 14:15 (5000)

Kolejka 11

Łódzki KS 1-1 Stal Rzeszów 13 listopada, 11:00 (15 000)
Ruch Chorzów 3-0 Cracovia 13 listopada, 11:00 (6000)
Polonia Bytom 0-1 Pogoń Szczecin 13 listopada, 11:30 (2000)
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Legia Warszawa 13 listopada, 11:30 (4000)
Górnik Zabrze 3-1 Szombierki Bytom 13 listopada, 12:00 (4000)
Śląsk Wrocław 1-2 GKS Katowice 13 listopada, 12:00 (8000)
Wisła Kraków 0-4 Zagłębie Sosnowiec 13 listopada, 14:00 (15 000)

Kolejka 12

Górnik Zabrze 2-3 Stal Rzeszów 19 listopada, 13:30 (10 000)
GKS Katowice 1-0 Zawisza Bydgoszcz 20 listopada, 11:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Łódzki KS 20 listopada, 11:00 (15 000)
Legia Warszawa 0-0 Ruch Chorzów 20 listopada, 11:30 (6000)
Polonia Bytom 2-1 Śląsk Wrocław 20 listopada, 11:30 (2000)
Cracovia 1-2 Wisła Kraków 20 listopada, 12:00 (18 000)
Pogoń Szczecin 2-2 Szombierki Bytom 20 listopada, 12:00 (10 000)

Kolejka 13

Zawisza Bydgoszcz 2-0 Polonia Bytom 27 listopada, 10:00 (2000)
Ruch Chorzów 3-1 GKS Katowice 27 listopada, 11:00 (8000)
Górnik Zabrze 2-0 Zagłębie Sosnowiec 27 listopada, 12:00 (4000)
Łódzki KS 1-1 Cracovia 27 listopada, 12:00 (10 000)
Szombierki Bytom 1-0 Stal Rzeszów 27 listopada, 12:00 (1000)
Śląsk Wrocław 4-1 Pogoń Szczecin 27 listopada, 12:00 (3000)
Wisła Kraków 0-1 Legia Warszawa 27 listopada, 13:30 (5000)

Kolejka 14

Górnik Zabrze 1-0 Cracovia 12 marca, 11:00 (10 000)
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Śląsk Wrocław 12 marca, 11:00 (8000)
Łódzki KS 1-0 Legia Warszawa 12 marca, 12:00 (28 000)
Stal Rzeszów 1-0 Pogoń Szczecin 12 marca, 14:00 (10 000)
Wisła Kraków 1-0 GKS Katowice 12 marca, 14:30 (7000)
Ruch Chorzów 1-2 Polonia Bytom 12 marca, 15:00 (28 000)
Szombierki Bytom 1-0 Zagłębie Sosnowiec 12 marca, 15:00 (12 000)

Kolejka 15

GKS Katowice 3-1 Łódzki KS 19 marca, 11:00 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Stal Rzeszów 19 marca, 11:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Zawisza Bydgoszcz 19 marca, 12:00 (15 000)
Polonia Bytom 1-0 Wisła Kraków 19 marca, 12:00 (8000)
Śląsk Wrocław 2-1 Ruch Chorzów 19 marca, 12:00 (15 000)
Legia Warszawa 1-0 Górnik Zabrze 19 marca, 14:30 (13 000)
Cracovia 2-1 Szombierki Bytom 19 marca, 15:30 (12 000)

Kolejka 16

Szombierki Bytom 0-1 Legia Warszawa 1 kwietnia, 15:30 (10 000)
Stal Rzeszów 1-2 Cracovia 1 kwietnia, 16:00 (12 000)
Wisła Kraków 0-0 Śląsk Wrocław 2 kwietnia, 11:00 (15 000)
Łódzki KS 0-0 Polonia Bytom 2 kwietnia, 12:00 (25 000)
Górnik Zabrze 3-0 GKS Katowice 2 kwietnia, 15:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 1-2 Zagłębie Sosnowiec 2 kwietnia, 15:00 (20 000)
Ruch Chorzów 2-0 Zawisza Bydgoszcz 2 kwietnia, 15:30 (15 000)

Kolejka 17

Ruch Chorzów 2-0 Pogoń Szczecin 8 kwietnia, 16:00 (12 000)
GKS Katowice 4-0 Szombierki Bytom 9 kwietnia, 11:00 (6000)
Legia Warszawa 1-2 Stal Rzeszów 9 kwietnia, 12:00 (10 000)
Śląsk Wrocław 1-2 Łódzki KS 9 kwietnia, 12:00 (35 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Wisła Kraków 9 kwietnia, 12:00 (12 000)
Polonia Bytom 0-0 Górnik Zabrze 9 kwietnia, 15:30 (25 000)
Cracovia 1-1 Zagłębie Sosnowiec 9 kwietnia, 16:00 (30 000)

Kolejka 18

Stal Rzeszów 1-2 GKS Katowice 22 kwietnia, 16:00 (4000)
Łódzki KS 0-0 Zawisza Bydgoszcz 22 kwietnia, 16:30 (20 000)
Górnik Zabrze 1-0 Śląsk Wrocław 23 kwietnia, 16:00 (8000)
Pogoń Szczecin 4-2 Cracovia 23 kwietnia, 16:00 (15 000)
Szombierki Bytom 1-0 Polonia Bytom 23 kwietnia, 16:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Legia Warszawa 23 kwietnia, 16:00 (17 000)
Wisła Kraków 0-2 Ruch Chorzów 23 kwietnia, 16:30 (12 000)

Kolejka 19

GKS Katowice 0-0 Zagłębie Sosnowiec 3 maja, 16:00 (25 000)
Ruch Chorzów 5-2 Łódzki KS 3 maja, 16:30 (16 000)
Wisła Kraków 1-1 Pogoń Szczecin 3 maja, 16:30 (10 000)
Polonia Bytom 1-1 Stal Rzeszów 3 maja, 17:00 (10 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Szombierki Bytom 3 maja, 17:00 (10 000)
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Górnik Zabrze 3 maja, 17:00 (8000)
Legia Warszawa 4-0 Cracovia 3 maja, 19:00 (6000)

Kolejka 20

Łódzki KS 1-0 Wisła Kraków 7 maja, 12:00 (20 000)
Pogoń Szczecin 2-0 Legia Warszawa 7 maja, 16:00 (25 000)
Szombierki Bytom 3-0 Zawisza Bydgoszcz 7 maja, 16:00 (4000)
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Polonia Bytom 7 maja, 16:00 (20 000)
Stal Rzeszów 0-0 Śląsk Wrocław 7 maja, 16:30 (15 000)
Cracovia 1-2 GKS Katowice 7 maja, 17:00 (15 000)
Górnik Zabrze 4-1 Ruch Chorzów 7 maja, 17:00 (35 000)

Kolejka 21

Zawisza Bydgoszcz 2-1 Stal Rzeszów 12 maja, 15:30 (40 000)
GKS Katowice 0-4 Legia Warszawa 13 maja, 17:00 (5000)
Łódzki KS 2-1 Pogoń Szczecin 13 maja, 17:00 (20 000)
Polonia Bytom 6-2 Cracovia 14 maja, 11:30 (4500)
Śląsk Wrocław 3-0 Zagłębie Sosnowiec 14 maja, 12:00 (30 000)
Ruch Chorzów 1-0 Szombierki Bytom 14 maja, 17:00 (10 000)
Wisła Kraków 0-0 Górnik Zabrze 14 maja, 17:00 (20 000)

Kolejka 22

Górnik Zabrze 1-0 Łódzki KS 25 maja, 10:30 (10 000)
Szombierki Bytom 4-2 Wisła Kraków 25 maja, 11:00 (3000)
Zagłębie Sosnowiec 4-0 Zawisza Bydgoszcz 25 maja, 11:00 (8000)
Pogoń Szczecin 0-1 GKS Katowice 25 maja, 14:30 (10 000)
Stal Rzeszów 2-0 Ruch Chorzów 25 maja, 17:00 (8000)
Cracovia 1-0 Śląsk Wrocław 25 maja, 17:30 (10 000)
Legia Warszawa 1-1 Polonia Bytom 25 maja, 18:30 (4000)

Kolejka 23

Ruch Chorzów 1-2 Zagłębie Sosnowiec 28 maja, 11:00 (20 000)
Polonia Bytom 3-0 GKS Katowice 28 maja, 12:00 (6000)
Śląsk Wrocław 1-3 Legia Warszawa 28 maja, 12:00 (18 000)
Górnik Zabrze 3-1 Pogoń Szczecin 28 maja, 17:00 (10 000)
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Cracovia 28 maja, 17:00 (6000)
Łódzki KS 1-2 Szombierki Bytom 28 maja, 17:30 (20 000)
Wisła Kraków 4-0 Stal Rzeszów 28 maja, 18:00 (15 000)

Kolejka 24

GKS Katowice 0-0 Śląsk Wrocław 3 czerwca, 17:30 (3000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Wisła Kraków 4 czerwca, 16:00 (20 000)
Pogoń Szczecin 3-1 Polonia Bytom 4 czerwca, 17:00 (10 000)
Cracovia 1-0 Ruch Chorzów 4 czerwca, 17:30 (10 000)
Stal Rzeszów 2-0 Łódzki KS 4 czerwca, 17:30 (13 000)
Szombierki Bytom 1-0 Górnik Zabrze 4 czerwca, 17:30 (10 000)
Legia Warszawa 5-1 Zawisza Bydgoszcz 4 czerwca, 18:00 (5000)

Kolejka 25

Wisła Kraków 3-0 Cracovia 10 czerwca, 17:00 (12 000)
Łódzki KS 2-0 Zagłębie Sosnowiec 10 czerwca, 17:30 (5000)
Ruch Chorzów 1-1 Legia Warszawa 10 czerwca, 17:30 (5000)
Stal Rzeszów 0-3 Górnik Zabrze 10 czerwca, 17:30 (7000)
Szombierki Bytom 1-2 Pogoń Szczecin 11 czerwca, 17:30 (2000)
Zawisza Bydgoszcz 0-1 GKS Katowice 11 czerwca, 17:30 (5000)
Śląsk Wrocław 2-1 Polonia Bytom 11 czerwca, 18:00 (15 000)

Kolejka 26

Cracovia 0-1 Łódzki KS 17 czerwca, 18:00 (6000)
Legia Warszawa 5-0 Wisła Kraków 17 czerwca, 18:00 (7000)
Stal Rzeszów 1-0 Szombierki Bytom 20 czerwca (8000)
GKS Katowice 0-1 Ruch Chorzów 21 czerwca, 18:00 (3000)
Polonia Bytom 2-1 Zawisza Bydgoszcz 21 czerwca, 18:00 (2000)
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Górnik Zabrze 21 czerwca, 18:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 3-1 Śląsk Wrocław 21 czerwca, 18:30 (10 000)

Autor:

 

Napisz do nas