[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1967/1968
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Chorzów 26 38 14 10 2 56-26 10 3 0 35-12 4 7 2 21-14
2.  Legia Warszawa 26 35 13 9 4 36-15 8 5 0 22-3 5 4 4 14-12
3.  Górnik Zabrze 26 33 13 7 6 52-27 9 3 1 38-11 4 4 5 14-16
4.  Polonia Bytom 26 26 9 8 9 31-31 5 4 4 17-17 4 4 5 14-14 4 4 1 2 1 2-2
5.  Zagłębie Sosnowiec 26 26 10 6 10 28-29 5 5 3 13-9 5 1 7 15-20 4 6 3 0 1 8-3
6.  Pogoń Szczecin 26 26 10 6 10 23-28 9 1 3 15-5 1 5 7 8-23 4 2 0 2 2 1-6
7.  Śląsk Wrocław 26 25 8 9 9 22-22 5 5 3 13-7 3 4 6 9-15 2 1 0 1 1 1-3
8.  GKS Katowice 26 25 8 9 9 29-34 6 4 3 15-12 2 5 6 14-22 2 3 1 1 0 3-1
9.  Szombierki Bytom 26 23 10 3 13 37-40 8 1 4 27-20 2 2 9 10-20 4 4 2 0 2 6-7
10.  Odra Opole 26 23 7 9 10 20-33 5 5 3 11-12 2 4 7 9-21 4 5 2 1 1 6-4
11.  Stal Rzeszów 26 23 8 7 11 24-39 8 3 2 20-11 0 4 9 4-28 4 3 1 1 2 3-4
12.  Wisła Kraków 26 21 5 11 10 18-24 3 6 4 12-12 2 5 6 6-12 2 0 0 0 2 0-2
13.  Łódzki KS 26 21 7 7 12 22-38 3 5 5 9-11 4 2 7 13-27 2 4 2 0 0 2-0
14.  Gwardia Warszawa 26 19 7 5 14 32-44 5 3 5 21-20 2 2 9 11-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Ruch Chorzów    1-1 3-1 3-1 2-0 6-2 3-0 2-2 1-0 3-1 2-0 0-0 3-2 6-2 
 2 Legia Warszawa1-1     0-0 0-0 1-1 2-1 1-0 2-0 3-0 2-0 2-0 1-0 7-0 0-0 
 3 Górnik Zabrze4-1 2-1     2-0 1-2 1-1 0-0 3-1 1-1 6-0 7-0 4-2 3-1 4-1 
 4 Polonia Bytom1-4 1-0 2-2     2-1 0-0 1-2 2-1 1-2 1-1 2-0 0-0 2-3 2-1 
 5 Zagłębie Sosnowiec0-2 2-1 2-2 1-0     4-0 0-0 0-1 0-1 1-1 0-0 0-0 1-0 2-1 
 6 Pogoń Szczecin1-0 0-1 2-0 0-0 1-2     2-0 1-0 1-0 1-0 1-0 2-0 1-2 2-0 
 7 Śląsk Wrocław0-0 1-2 0-2 0-0 4-0 1-0     1-1 2-1 1-0 3-0 0-0 0-1 0-0 
 8 GKS Katowice2-2 1-1 2-1 0-2 1-3 0-0 2-0     2-1 2-1 0-0 0-1 1-0 2-0 
 9 Szombierki Bytom2-2 0-1 2-0 1-2 2-1 3-1 0-3 7-3     2-1 2-1 0-2 4-2 2-1 
 10 Odra Opole0-0 0-0 1-0 0-3 0-2 0-0 1-0 2-1 3-2     2-0 1-1 1-1 0-2 
 11 Stal Rzeszów0-4 1-0 1-2 3-1 2-0 3-0 2-0 2-2 2-0 0-0     1-0 0-0 3-2 
 12 Wisła Kraków2-2 0-2 0-0 3-0 2-1 1-0 0-1 0-0 1-1 2-2 1-1     0-1 0-1 
 13 Łódzki KS1-1 2-3 0-1 1-1 0-1 0-1 1-1 0-0 1-0 0-1 1-1 1-0     1-0 
 14 Gwardia Warszawa0-2 1-1 1-3 0-4 2-1 2-2 2-2 0-2 2-1 0-1 5-1 2-0 4-0     

Kolejka 1

Łódzki KS 1-1 Stal Rzeszów 12 sierpnia, 17:00 (15 000)
Ruch Chorzów 1-1 Legia Warszawa 12 sierpnia, 17:00 (20 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Wisła Kraków 12 sierpnia, 17:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 2-0 Śląsk Wrocław 12 sierpnia, 17:30 (12 000)
Gwardia Warszawa 0-2 GKS Katowice 13 sierpnia, 17:00 (6000)
Odra Opole 1-0 Górnik Zabrze 13 sierpnia, 17:00 (12 000)
Szombierki Bytom 1-2 Polonia Bytom 13 sierpnia, 17:30 (10 000)

Kolejka 2

Polonia Bytom 2-1 Zagłębie Sosnowiec 19 sierpnia, 17:00 (20 000)
Wisła Kraków 0-1 Gwardia Warszawa 19 sierpnia, 17:00 (10 000)
Legia Warszawa 2-0 Odra Opole 19 sierpnia, 18:00 (12 000)
Śląsk Wrocław 0-1 Łódzki KS 20 sierpnia, 16:30 (12 000)
GKS Katowice 0-0 Pogoń Szczecin 20 sierpnia, 17:00 (3000)
Górnik Zabrze 1-1 Szombierki Bytom 20 sierpnia, 17:00 (10 000)
Stal Rzeszów 0-4 Ruch Chorzów 20 sierpnia, 17:00 (11 000)

Kolejka 3

Gwardia Warszawa 0-4 Polonia Bytom 26 sierpnia, 16:30 (6000)
Szombierki Bytom 0-1 Legia Warszawa 26 sierpnia, 16:30 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Górnik Zabrze 26 sierpnia, 16:30 (35 000)
Pogoń Szczecin 2-0 Wisła Kraków 27 sierpnia, 16:00 (18 000)
Odra Opole 2-0 Stal Rzeszów 27 sierpnia, 16:30 (6000)
Ruch Chorzów 3-2 Łódzki KS 27 sierpnia, 16:30 (18 000)
Śląsk Wrocław 1-1 GKS Katowice 27 sierpnia, 16:30 (8000)

Kolejka 4

Ruch Chorzów 3-1 Odra Opole 30 sierpnia, 16:00 (30 000)
Górnik Zabrze 4-1 Gwardia Warszawa 30 sierpnia, 16:30 (12 000)
Łódzki KS 0-0 GKS Katowice 30 sierpnia, 16:30 (30 000)
Polonia Bytom 0-0 Pogoń Szczecin 30 sierpnia, 16:30 (12 000)
Stal Rzeszów 2-0 Szombierki Bytom 30 sierpnia, 16:30 (12 000)
Wisła Kraków 0-1 Śląsk Wrocław 30 sierpnia, 16:30 (10 000)
Legia Warszawa 1-1 Zagłębie Sosnowiec 30 sierpnia, 17:00 (22 000)

Kolejka 5

GKS Katowice 0-1 Wisła Kraków 2 września, 16:30 (5000)
Gwardia Warszawa 1-1 Legia Warszawa 3 września, 16:00 (10 000)
Odra Opole 1-1 Łódzki KS 3 września, 16:00 (7000)
Pogoń Szczecin 2-0 Górnik Zabrze 3 września, 16:00 (30 000)
Szombierki Bytom 2-2 Ruch Chorzów 3 września, 16:00 (13 000)
Śląsk Wrocław 0-0 Polonia Bytom 3 września, 16:00 (20 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Stal Rzeszów 3 września, 16:00 (10 000)

Kolejka 6

Stal Rzeszów 3-2 Gwardia Warszawa 9 września, 16:00 (10 000)
Łódzki KS 1-0 Wisła Kraków 10 września, 12:00 (15 000)
Legia Warszawa 2-1 Pogoń Szczecin 10 września, 18:30 (15 000)
Polonia Bytom 2-1 GKS Katowice 19 września (8000)
Ruch Chorzów 2-0 Zagłębie Sosnowiec 19 września (40 000)
Odra Opole 3-2 Szombierki Bytom 21 września, 16:00 (6000)
Górnik Zabrze 0-0 Śląsk Wrocław 11 października, 14:30 (10 000)

Kolejka 7

Pogoń Szczecin 1-0 Odra Opole 16 września, 16:00 (25 000)
GKS Katowice 0-0 Stal Rzeszów 1 października, 15:00 (4500)
Gwardia Warszawa 2-1 Szombierki Bytom 1 października, 15:00 (6000)
Polonia Bytom 2-2 Górnik Zabrze 18 października, 14:15 (15 000)
Wisła Kraków 0-2 Legia Warszawa 18 października, 14:30 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Łódzki KS 18 października, 14:30 (6000)
Śląsk Wrocław 0-0 Ruch Chorzów 18 października, 14:45 (13 000)

Kolejka 8

Śląsk Wrocław 1-2 Legia Warszawa 23 września, 15:30 (20 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Stal Rzeszów 24 września, 12:00 (25 000)
Wisła Kraków 3-0 Polonia Bytom 24 września, 15:00 (15 000)
GKS Katowice 2-1 Górnik Zabrze 24 września, 15:30 (8000)
Gwardia Warszawa 0-2 Ruch Chorzów 24 września, 15:30 (7000)
Szombierki Bytom 4-2 Łódzki KS 24 września, 15:30 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Odra Opole 24 września, 15:30 (15 000)

Kolejka 9

Łódzki KS 1-1 Polonia Bytom 27 września, 15:00 (20 000)
Górnik Zabrze 4-2 Wisła Kraków 27 września, 15:15 (10 000)
Ruch Chorzów 6-2 Pogoń Szczecin 27 września, 15:15 (40 000)
Odra Opole 0-2 Gwardia Warszawa 27 września, 15:30 (7000)
Stal Rzeszów 2-0 Śląsk Wrocław 27 września, 15:30 (12 000)
Szombierki Bytom 2-1 Zagłębie Sosnowiec 27 września, 15:30 (6000)
Legia Warszawa 2-0 GKS Katowice 27 września, 18:00 (15 000)

Kolejka 10

Zagłębie Sosnowiec 2-1 Gwardia Warszawa 15 października, 11:00 (12 000)
Łódzki KS 0-1 Górnik Zabrze 15 października, 12:00 (30 000)
Stal Rzeszów 1-0 Wisła Kraków 15 października, 14:00 (15 000)
Szombierki Bytom 3-1 Pogoń Szczecin 15 października, 14:30 (7000)
Ruch Chorzów 2-2 GKS Katowice 15 października, 14:45 (30 000)
Legia Warszawa 0-0 Polonia Bytom 15 października, 15:00 (17 000)
Odra Opole 1-0 Śląsk Wrocław 15 października, 15:00 (8000)

Kolejka 11

Wisła Kraków 2-2 Ruch Chorzów 22 października, 11:00 (22 000)
Gwardia Warszawa 4-0 Łódzki KS 22 października, 11:30 (6000)
Pogoń Szczecin 1-2 Zagłębie Sosnowiec 22 października, 12:00 (20 000)
Polonia Bytom 2-0 Stal Rzeszów 22 października, 12:00 (6000)
Śląsk Wrocław 2-1 Szombierki Bytom 22 października, 12:00 (15 000)
Górnik Zabrze 2-1 Legia Warszawa 22 października, 14:00 (32 000)
GKS Katowice 2-1 Odra Opole 22 października, 14:30 (5000)

Kolejka 12

Ruch Chorzów 3-1 Polonia Bytom 5 listopada, 11:00 (25 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Śląsk Wrocław 5 listopada, 11:00 (10 000)
Łódzki KS 2-3 Legia Warszawa 5 listopada, 12:00 (10 000)
Odra Opole 1-1 Wisła Kraków 5 listopada, 12:00 (6000)
Stal Rzeszów 1-2 Górnik Zabrze 5 listopada, 12:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 2-2 Pogoń Szczecin 5 listopada, 12:50 (3000)
Szombierki Bytom 7-3 GKS Katowice 5 listopada, 13:30 (7000)

Kolejka 13

GKS Katowice 1-3 Zagłębie Sosnowiec 12 listopada, 11:00 (4000)
Polonia Bytom 1-1 Odra Opole 12 listopada, 11:30 (3000)
Legia Warszawa 2-0 Stal Rzeszów 12 listopada, 12:00 (7000)
Pogoń Szczecin 1-2 Łódzki KS 12 listopada, 12:00 (20 000)
Śląsk Wrocław 0-0 Gwardia Warszawa 12 listopada, 12:00 (20 000)
Górnik Zabrze 4-1 Ruch Chorzów 12 listopada, 13:30 (30 000)
Wisła Kraków 1-1 Szombierki Bytom 12 listopada, 14:00 (8000)

Kolejka 14

Górnik Zabrze 6-0 Odra Opole 9 marca, 15:15 (8000)
Wisła Kraków 2-1 Zagłębie Sosnowiec 10 marca, 11:30 (8000)
Legia Warszawa 1-1 Ruch Chorzów 10 marca, 12:00 (8000)
Stal Rzeszów 0-0 Łódzki KS 10 marca, 12:00 (5000)
Śląsk Wrocław 1-0 Pogoń Szczecin 10 marca, 12:00 (7000)
GKS Katowice 2-0 Gwardia Warszawa 10 marca, 15:00 (2000)
Polonia Bytom 1-2 Szombierki Bytom 10 marca, 15:00 (6000)

Kolejka 15

Zagłębie Sosnowiec 1-0 Polonia Bytom 17 marca, 11:00 (10 000)
Łódzki KS 1-1 Śląsk Wrocław 17 marca, 12:00 (10 000)
Odra Opole 0-0 Legia Warszawa 17 marca, 12:00 (6000)
Pogoń Szczecin 1-0 GKS Katowice 17 marca, 14:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 2-0 Wisła Kraków 17 marca, 15:00 (3000)
Szombierki Bytom 2-0 Górnik Zabrze 17 marca, 15:00 (10 000)
Ruch Chorzów 2-0 Stal Rzeszów 17 marca, 15:15 (10 000)

Kolejka 16

GKS Katowice 2-0 Śląsk Wrocław 24 marca, 11:00 (8000)
Górnik Zabrze 1-2 Zagłębie Sosnowiec 24 marca, 12:00 (22 000)
Legia Warszawa 3-0 Szombierki Bytom 24 marca, 12:00 (10 000)
Łódzki KS 1-1 Ruch Chorzów 24 marca, 12:00 (30 000)
Polonia Bytom 2-1 Gwardia Warszawa 24 marca, 15:00 (7000)
Stal Rzeszów 0-0 Odra Opole 24 marca, 15:00 (10 000)
Wisła Kraków 1-0 Pogoń Szczecin 24 marca, 15:30 (12 000)

Kolejka 17

Zagłębie Sosnowiec 2-1 Legia Warszawa 31 marca, 11:00 (27 000)
Śląsk Wrocław 0-0 Wisła Kraków 31 marca, 11:30 (25 000)
Gwardia Warszawa 1-3 Górnik Zabrze 31 marca, 15:00 (12 000)
Odra Opole 0-0 Ruch Chorzów 31 marca, 15:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 0-0 Polonia Bytom 31 marca, 15:00 (10 000)
GKS Katowice 1-0 Łódzki KS 31 marca, 15:30 (6000)
Szombierki Bytom 2-1 Stal Rzeszów 31 marca, 15:30 (7000)

Kolejka 18

Górnik Zabrze 1-1 Pogoń Szczecin 7 kwietnia, 11:00 (8000)
Stal Rzeszów 2-0 Zagłębie Sosnowiec 7 kwietnia, 11:00 (10 000)
Wisła Kraków 0-0 GKS Katowice 7 kwietnia, 11:30 (10 000)
Łódzki KS 0-1 Odra Opole 7 kwietnia, 12:00 (5000)
Legia Warszawa 0-0 Gwardia Warszawa 7 kwietnia, 15:30 (10 000)
Ruch Chorzów 1-0 Szombierki Bytom 7 kwietnia, 15:30 (30 000)
Polonia Bytom 1-2 Śląsk Wrocław 7 kwietnia, 16:00 (5000)

Kolejka 19

Gwardia Warszawa 5-1 Stal Rzeszów 20 kwietnia, 16:00 (8000)
Wisła Kraków 0-1 Łódzki KS 20 kwietnia, 16:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 0-1 Legia Warszawa 20 kwietnia, 17:00 (20 000)
GKS Katowice 0-2 Polonia Bytom 21 kwietnia, 11:00 (6000)
Szombierki Bytom 2-1 Odra Opole 21 kwietnia, 11:00 (4000)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Ruch Chorzów 21 kwietnia, 16:00 (30 000)
Śląsk Wrocław 0-2 Górnik Zabrze 21 kwietnia, 16:30 (30 000)

Kolejka 20

Stal Rzeszów 3-0 Pogoń Szczecin 27 kwietnia, 16:00 (8000)
Ruch Chorzów 6-2 Gwardia Warszawa 27 kwietnia, 16:30 (20 000)
Legia Warszawa 1-0 Śląsk Wrocław 28 kwietnia, 12:00 (7000)
Górnik Zabrze 3-1 GKS Katowice 28 kwietnia, 15:30 (18 000)
Odra Opole 0-2 Zagłębie Sosnowiec 28 kwietnia, 16:00 (9000)
Polonia Bytom 0-0 Wisła Kraków 28 kwietnia, 16:00 (6000)
Łódzki KS 1-0 Szombierki Bytom 28 kwietnia, 16:30 (12 000)

Kolejka 21

GKS Katowice 1-1 Legia Warszawa 19 maja, 11:00 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Szombierki Bytom 19 maja, 11:00 (5000)
Pogoń Szczecin 1-0 Ruch Chorzów 19 maja, 16:00 (19 000)
Gwardia Warszawa 0-1 Odra Opole 19 maja, 17:00 (7000)
Śląsk Wrocław 3-0 Stal Rzeszów 19 maja, 17:00 (10 000)
Wisła Kraków 0-0 Górnik Zabrze 19 maja, 17:00 (20 000)
Polonia Bytom 2-3 Łódzki KS 20 maja, 15:30 (60 000)

Kolejka 22

Górnik Zabrze 2-0 Polonia Bytom 25 maja, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 3-0 Śląsk Wrocław 25 maja, 17:00 (15 000)
Łódzki KS 0-1 Zagłębie Sosnowiec 25 maja, 17:30 (20 000)
Legia Warszawa 1-0 Wisła Kraków 25 maja, 19:30 (7000)
Szombierki Bytom 2-1 Gwardia Warszawa 26 maja, 11:00 (5000)
Odra Opole 0-0 Pogoń Szczecin 26 maja, 17:00 (6000)
Stal Rzeszów 2-2 GKS Katowice 26 maja, 17:00 (10 000)

Kolejka 23

GKS Katowice 2-2 Ruch Chorzów 1 czerwca, 17:00 (20 000)
Polonia Bytom 1-0 Legia Warszawa 1 czerwca, 17:30 (15 000)
Gwardia Warszawa 2-1 Zagłębie Sosnowiec 1 czerwca, 18:00 (7000)
Pogoń Szczecin 1-0 Szombierki Bytom 2 czerwca, 17:00 (15 000)
Wisła Kraków 1-1 Stal Rzeszów 2 czerwca, 17:00 (15 000)
Górnik Zabrze 3-1 Łódzki KS 2 czerwca, 17:30 (6000)
Śląsk Wrocław 1-0 Odra Opole 2 czerwca, 17:30 (20 000)

Kolejka 24

Legia Warszawa 0-0 Górnik Zabrze 13 czerwca, 11:00 (12 000)
Łódzki KS 1-0 Gwardia Warszawa 13 czerwca, 11:00 (5000)
Odra Opole 2-1 GKS Katowice 13 czerwca, 17:00 (6000)
Szombierki Bytom 0-3 Śląsk Wrocław 13 czerwca, 17:00 (3000)
Ruch Chorzów 0-0 Wisła Kraków 13 czerwca, 17:30 (20 000)
Stal Rzeszów 3-1 Polonia Bytom 13 czerwca, 17:30 (13 000)
Zagłębie Sosnowiec 4-0 Pogoń Szczecin 13 czerwca, 17:30 (6000)

Kolejka 25

GKS Katowice 2-1 Szombierki Bytom 16 czerwca, 17:30 (3000)
Górnik Zabrze 7-0 Stal Rzeszów 16 czerwca, 17:30 (6000)
Legia Warszawa 7-0 Łódzki KS 16 czerwca, 17:30 (10 000)
Pogoń Szczecin 2-0 Gwardia Warszawa 16 czerwca, 17:30 (10 000)
Polonia Bytom 1-4 Ruch Chorzów 16 czerwca, 17:30 (25 000)
Śląsk Wrocław 4-0 Zagłębie Sosnowiec 16 czerwca, 17:30 (15 000)
Wisła Kraków 2-2 Odra Opole 16 czerwca, 17:30 (5000)

Kolejka 26

Gwardia Warszawa 2-2 Śląsk Wrocław 23 czerwca, 17:30 (3000)
Łódzki KS 0-1 Pogoń Szczecin 23 czerwca, 17:30 (9000)
Odra Opole 0-3 Polonia Bytom 23 czerwca, 17:30 (4000)
Ruch Chorzów 3-1 Górnik Zabrze 23 czerwca, 17:30 (80 000)
Stal Rzeszów 1-0 Legia Warszawa 23 czerwca, 17:30 (15 000)
Szombierki Bytom 0-2 Wisła Kraków 23 czerwca, 17:30 (2000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 GKS Katowice 23 czerwca, 17:30 (4000)

Autor:

 

Napisz do nas