[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1968/1969
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 26 39 16 7 3 51-16 11 1 1 35-6 5 6 2 16-10
2.  Górnik Zabrze 26 37 15 7 4 49-21 11 2 0 36-8 4 5 4 13-13
3.  Polonia Bytom 26 28 8 12 6 30-23 5 7 1 19-10 3 5 5 11-13 4 6 2 2 0 5-3
4.  Szombierki Bytom 26 28 11 6 9 35-35 8 3 2 25-16 3 3 7 10-19 4 4 1 2 1 7-7
5.  Zagłębie Sosnowiec 26 28 12 4 10 32-33 9 3 1 18-7 3 1 9 14-26 4 2 1 0 3 6-8
6.  Ruch Chorzów 26 27 9 9 8 34-34 5 5 3 17-13 4 4 5 17-21
7.  Wisła Kraków 26 25 9 7 10 25-32 7 4 2 12-8 2 3 8 13-24
8.  GKS Katowice 26 24 6 12 8 21-21 5 6 2 14-7 1 6 6 7-14 2 2 1 0 1 4-4
9.  Odra Opole 26 24 8 8 10 28-33 7 3 3 20-11 1 5 7 8-22 2 2 1 0 1 4-4
10.  Zagłębie Wałbrzych 26 23 10 3 13 21-29 9 0 4 16-13 1 3 9 5-16
11.  Pogoń Szczecin 26 22 7 8 11 24-31 5 5 3 16-7 2 3 8 8-24 2 1 0 1 1 0-2
12.  Stal Rzeszów 26 22 7 8 11 18-31 5 4 4 12-11 2 4 7 6-20 2 3 1 1 0 2-0
13.  Śląsk Wrocław 26 21 7 7 12 19-30 5 3 5 11-14 2 4 7 8-16
14.  ROW Rybnik 26 16 3 10 13 23-41 1 8 4 12-16 2 2 9 11-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Legia Warszawa    1-2 1-0 3-0 3-0 6-2 3-0 2-2 3-0 1-0 6-0 4-0 1-0 1-0 
 2 Górnik Zabrze2-0     4-0 4-2 4-2 2-0 3-1 2-0 4-1 0-0 4-0 0-0 4-0 3-2 
 3 Polonia Bytom1-2 1-1     0-0 1-0 4-2 3-0 0-0 1-1 3-2 3-0 1-1 0-0 1-1 
 4 Szombierki Bytom2-1 1-2 2-2     3-2 1-3 3-3 2-1 1-1 2-0 1-0 4-1 1-0 2-0 
 5 Zagłębie Sosnowiec0-0 3-2 1-2 3-2     3-1 1-0 0-0 0-0 1-0 1-0 2-0 1-0 2-0 
 6 Ruch Chorzów0-0 0-3 0-0 0-0 3-1     4-1 0-1 2-1 1-0 0-0 2-0 2-2 3-4 
 7 Wisła Kraków1-1 1-1 1-0 1-2 1-0 1-0     0-0 1-0 1-0 2-2 1-0 0-2 1-0 
 8 GKS Katowice1-1 3-0* 1-0 0-1 2-0 1-1 1-1     2-1 3-0 0-2 0-0 0-0 0-0 
 9 Odra Opole1-1 0-0 0-0 2-0 4-1 1-3 1-0 3-2     1-0 0-1 4-1 3-1 0-1 
 10 Zagłębie Wałbrzych1-3 1-0 1-0 1-0 2-4 0-1 1-0 1-0 1-0     3-2 0-1 1-0 3-2 
 11 Pogoń Szczecin0-1 0-1 2-2 3-1 0-1 0-0 2-0 0-0 5-0 0-0     0-0 1-0 3-1 
 12 Stal Rzeszów0-1 0-0 0-3 1-0 0-1 1-1 0-4 2-0 0-0 2-1 2-0     0-0 4-0 
 13 Śląsk Wrocław0-4 2-1 0-0 0-0 1-0 0-2 2-3 1-0 0-1 0-1 1-1 2-1     2-0 
 14 ROW Rybnik1-1 0-0 0-2 1-2 2-2 1-1 0-0 1-1 2-2 1-1 1-0 0-1 2-3     

Kolejka 1

Polonia Bytom 4-2 Ruch Chorzów 10 sierpnia, 17:00 (11 000)
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Sosnowiec 10 sierpnia, 17:30 (10 000)
GKS Katowice 0-1 Szombierki Bytom 11 sierpnia, 17:00 (6000)
ROW Rybnik 0-1 Stal Rzeszów 11 sierpnia, 17:00 (20 000)
Śląsk Wrocław 1-1 Pogoń Szczecin 11 sierpnia, 17:00 (20 000)
Zagłębie Wałbrzych 1-3 Legia Warszawa 11 sierpnia, 17:00 (25 000)
Górnik Zabrze 4-1 Odra Opole 28 sierpnia, 16:30 (25 000)

Kolejka 2

Legia Warszawa 1-0 Polonia Bytom 17 sierpnia, 19:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 GKS Katowice 17 sierpnia, 19:30 (20 000)
Ruch Chorzów 0-3 Górnik Zabrze 18 sierpnia, 16:30 (35 000)
Stal Rzeszów 2-1 Zagłębie Wałbrzych 18 sierpnia, 16:30 (10 000)
Odra Opole 3-1 Śląsk Wrocław 18 sierpnia, 17:00 (8000)
Pogoń Szczecin 2-0 Wisła Kraków 18 sierpnia, 17:00 (20 000)
Szombierki Bytom 2-0 ROW Rybnik 18 sierpnia, 17:00 (8000)

Kolejka 3

GKS Katowice 0-2 Pogoń Szczecin 24 sierpnia, 16:30 (2000)
Polonia Bytom 3-2 Zagłębie Wałbrzych 24 sierpnia, 16:30 (7000)
Ruch Chorzów 2-2 Śląsk Wrocław 24 sierpnia, 16:30 (17 000)
Stal Rzeszów 1-0 Szombierki Bytom 25 sierpnia, 16:00 (12 000)
ROW Rybnik 2-2 Zagłębie Sosnowiec 25 sierpnia, 16:30 (5000)
Wisła Kraków 1-0 Odra Opole 25 sierpnia, 16:30 (10 000)
Górnik Zabrze 2-0 Legia Warszawa 25 sierpnia, 17:00 (13 000)

Kolejka 4

Polonia Bytom 1-1 Górnik Zabrze 31 sierpnia, 16:15 (35 000)
Ruch Chorzów 4-1 Wisła Kraków 31 sierpnia, 16:30 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Stal Rzeszów 31 sierpnia, 17:30 (15 000)
Legia Warszawa 1-0 Śląsk Wrocław 31 sierpnia, 19:00 (10 000)
Zagłębie Wałbrzych 1-0 Szombierki Bytom 1 września, 16:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 3-1 ROW Rybnik 1 września, 16:30 (25 000)
Odra Opole 3-2 GKS Katowice 1 września, 17:00 (7000)

Kolejka 5

Górnik Zabrze 0-0 Zagłębie Wałbrzych 4 września, 16:00 (15 000)
Stal Rzeszów 2-0 Pogoń Szczecin 4 września, 16:00 (14 000)
Śląsk Wrocław 0-0 Polonia Bytom 4 września, 16:00 (10 000)
ROW Rybnik 2-2 Odra Opole 4 września, 16:15 (6000)
Szombierki Bytom 3-2 Zagłębie Sosnowiec 4 września, 16:15 (8000)
Wisła Kraków 1-1 Legia Warszawa 4 września, 16:30 (15 000)
GKS Katowice 1-1 Ruch Chorzów 4 września, 19:00 (28 000)

Kolejka 6

Polonia Bytom 3-0 Wisła Kraków 7 września, 16:00 (10 000)
Ruch Chorzów 3-4 ROW Rybnik 8 września, 15:00 (15 000)
Górnik Zabrze 4-0 Śląsk Wrocław 8 września, 15:30 (13 000)
Pogoń Szczecin 3-1 Szombierki Bytom 8 września, 16:00 (20 000)
Zagłębie Wałbrzych 2-4 Zagłębie Sosnowiec 8 września, 16:00 (10 000)
Odra Opole 4-1 Stal Rzeszów 8 września, 16:30 (10 000)
Legia Warszawa 2-2 GKS Katowice 8 września, 18:30 (10 000)

Kolejka 7

Zagłębie Sosnowiec 1-0 Śląsk Wrocław 21 września, 17:30 (10 000)
Odra Opole 0-0 Polonia Bytom 22 września, 14:00 (8000)
Pogoń Szczecin 0-1 Górnik Zabrze 22 września, 15:00 (25 000)
Stal Rzeszów 2-0 GKS Katowice 22 września, 15:00 (4000)
ROW Rybnik 1-1 Zagłębie Wałbrzych 22 września, 15:30 (8000)
Ruch Chorzów 0-0 Legia Warszawa 22 września, 15:30 (15 000)
Szombierki Bytom 3-3 Wisła Kraków 22 września, 15:30 (4000)

Kolejka 8

ROW Rybnik 1-1 Legia Warszawa 28 września, 15:30 (20 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Pogoń Szczecin 28 września, 17:30 (10 000)
GKS Katowice 1-0 Polonia Bytom 28 września, 18:30 (15 000)
Stal Rzeszów 1-1 Ruch Chorzów 29 września, 15:00 (20 000)
Śląsk Wrocław 0-1 Zagłębie Wałbrzych 29 września, 15:00 (25 000)
Wisła Kraków 1-1 Górnik Zabrze 29 września, 15:00 (25 000)
Szombierki Bytom 1-1 Odra Opole 29 września, 15:15 (7000)

Kolejka 9

Polonia Bytom 1-1 ROW Rybnik 6 października, 11:30 (6000)
Legia Warszawa 4-0 Stal Rzeszów 6 października, 12:00 (12 000)
Śląsk Wrocław 2-3 Wisła Kraków 6 października, 12:00 (12 000)
Odra Opole 4-1 Zagłębie Sosnowiec 6 października, 13:00 (7000)
Górnik Zabrze 2-0 GKS Katowice 6 października, 14:30 (8000)
Ruch Chorzów 0-0 Szombierki Bytom 6 października, 14:45 (14 000)
Zagłębie Wałbrzych 3-2 Pogoń Szczecin 6 października, 15:00 (13 000)

Kolejka 10

ROW Rybnik 0-0 Górnik Zabrze 12 października, 15:00 (22 000)
GKS Katowice 0-0 Śląsk Wrocław 12 października, 17:00 (300)
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Wałbrzych 13 października, 11:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Ruch Chorzów 13 października, 11:00 (8000)
Pogoń Szczecin 5-0 Odra Opole 13 października, 14:00 (15 000)
Stal Rzeszów 0-3 Polonia Bytom 13 października, 14:00 (12 000)
Szombierki Bytom 2-1 Legia Warszawa 13 października, 14:30 (27 000)

Kolejka 11

Górnik Zabrze 0-0 Stal Rzeszów 27 października, 11:15 (8000)
Legia Warszawa 3-0 Zagłębie Sosnowiec 27 października, 12:00 (4000)
Polonia Bytom 0-0 Szombierki Bytom 27 października, 12:00 (7000)
Śląsk Wrocław 2-0 ROW Rybnik 27 października, 12:00 (5000)
Zagłębie Wałbrzych 1-0 Odra Opole 27 października, 12:00 (8000)
Ruch Chorzów 0-0 Pogoń Szczecin 27 października, 14:00 (9000)
Wisła Kraków 0-0 GKS Katowice 27 października, 14:30 (10 000)

Kolejka 12

GKS Katowice 3-0 Zagłębie Wałbrzych 10 listopada, 11:00 (1000)
ROW Rybnik 0-0 Wisła Kraków 10 listopada, 11:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Polonia Bytom 10 listopada, 11:00 (5000)
Odra Opole 1-3 Ruch Chorzów 10 listopada, 12:00 (5000)
Stal Rzeszów 0-0 Śląsk Wrocław 10 listopada, 13:30 (6000)
Szombierki Bytom 1-2 Górnik Zabrze 10 listopada, 13:30 (12 000)
Pogoń Szczecin 0-1 Legia Warszawa 24 listopada, 12:00 (13 000)

Kolejka 13

Wisła Kraków 1-0 Stal Rzeszów 17 listopada, 10:30 (12 000)
GKS Katowice 0-0 ROW Rybnik 17 listopada, 11:30 (2500)
Polonia Bytom 3-0 Pogoń Szczecin 17 listopada, 11:30 (4000)
Zagłębie Wałbrzych 0-1 Ruch Chorzów 17 listopada, 12:00 (5000)
Śląsk Wrocław 0-0 Szombierki Bytom 17 listopada, 13:00 (2000)
Górnik Zabrze 4-2 Zagłębie Sosnowiec 17 listopada, 14:00 (10 000)
Legia Warszawa 3-0 Odra Opole 17 listopada, 16:00 (4000)

Kolejka 14

Legia Warszawa 1-0 Zagłębie Wałbrzych 9 marca, 11:00 (5000)
Stal Rzeszów 4-0 ROW Rybnik 9 marca, 13:00 (8000)
Pogoń Szczecin 1-0 Śląsk Wrocław 9 marca, 14:00 (10 000)
Odra Opole 0-0 Górnik Zabrze 9 marca, 14:30 (15 000)
Szombierki Bytom 2-1 GKS Katowice 9 marca, 15:00 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Wisła Kraków 9 marca, 15:00 (15 000)
Ruch Chorzów 0-0 Polonia Bytom 9 marca, 15:30 (14 000)

Kolejka 15

ROW Rybnik 1-2 Szombierki Bytom 16 marca, 11:00 (6000)
Wisła Kraków 2-2 Pogoń Szczecin 16 marca, 11:00 (5000)
Śląsk Wrocław 0-1 Odra Opole 16 marca, 12:00 (3000)
Górnik Zabrze 2-0 Ruch Chorzów 16 marca, 14:00 (6000)
Zagłębie Wałbrzych 0-1 Stal Rzeszów 16 marca, 15:30 (3000)
Polonia Bytom 1-2 Legia Warszawa 26 marca, 16:00 (10 000)
GKS Katowice 2-0 Zagłębie Sosnowiec 6 kwietnia, 11:00 (10 000)

Kolejka 16

Legia Warszawa 1-2 Górnik Zabrze 23 marca, 11:00 (20 000)
Śląsk Wrocław 0-2 Ruch Chorzów 23 marca, 12:00 (8000)
Pogoń Szczecin 0-0 GKS Katowice 23 marca, 14:00 (10 000)
Odra Opole 1-0 Wisła Kraków 23 marca, 15:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 ROW Rybnik 23 marca, 15:00 (12 000)
Szombierki Bytom 4-1 Stal Rzeszów 23 marca, 15:30 (7000)
Zagłębie Wałbrzych 1-0 Polonia Bytom 23 marca, 16:00 (8000)

Kolejka 17

Wisła Kraków 1-0 Ruch Chorzów 29 marca, 16:00 (8000)
GKS Katowice 2-1 Odra Opole 30 marca, 11:00 (3000)
Śląsk Wrocław 0-4 Legia Warszawa 30 marca, 12:00 (5000)
Górnik Zabrze 4-0 Polonia Bytom 30 marca, 14:30 (16 000)
ROW Rybnik 1-0 Pogoń Szczecin 30 marca, 15:00 (6000)
Stal Rzeszów 0-1 Zagłębie Sosnowiec 30 marca, 15:00 (10 000)
Szombierki Bytom 2-0 Zagłębie Wałbrzych 23 kwietnia, 16:30 (8000)

Kolejka 18

Ruch Chorzów 0-1 GKS Katowice 13 kwietnia, 11:00 (10 000)
Odra Opole 0-1 ROW Rybnik 13 kwietnia, 14:00 (6000)
Legia Warszawa 3-0 Wisła Kraków 13 kwietnia, 16:00 (8000)
Pogoń Szczecin 0-0 Stal Rzeszów 13 kwietnia, 16:00 (10 000)
Polonia Bytom 0-0 Śląsk Wrocław 13 kwietnia, 16:00 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 3-2 Szombierki Bytom 13 kwietnia, 16:00 (12 000)
Zagłębie Wałbrzych 1-0 Górnik Zabrze 13 kwietnia, 16:00 (25 000)

Kolejka 19

Stal Rzeszów 0-0 Odra Opole 26 kwietnia, 16:00 (15 000)
GKS Katowice 1-1 Legia Warszawa 26 kwietnia, 16:30 (12 000)
ROW Rybnik 1-1 Ruch Chorzów 26 kwietnia, 16:30 (20 000)
Wisła Kraków 1-0 Polonia Bytom 27 kwietnia, 11:30 (10 000)
Śląsk Wrocław 2-1 Górnik Zabrze 27 kwietnia, 12:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Zagłębie Wałbrzych 27 kwietnia, 16:00 (18 000)
Szombierki Bytom 1-0 Pogoń Szczecin 27 kwietnia, 16:30 (6000)

Kolejka 20

Polonia Bytom 0-0 GKS Katowice 10 maja, 17:30 (10 000)
Odra Opole 2-0 Szombierki Bytom 11 maja, 15:30 (6000)
Ruch Chorzów 2-0 Stal Rzeszów 11 maja, 16:30 (12 000)
Górnik Zabrze 3-1 Wisła Kraków 11 maja, 17:00 (20 000)
Pogoń Szczecin 0-1 Zagłębie Sosnowiec 11 maja, 17:00 (18 000)
Zagłębie Wałbrzych 1-0 Śląsk Wrocław 11 maja, 17:00 (15 000)
Legia Warszawa 1-0 ROW Rybnik 11 maja, 19:00 (20 000)

Kolejka 21

Szombierki Bytom 1-3 Ruch Chorzów 17 maja, 16:00 (50 000)
ROW Rybnik 0-2 Polonia Bytom 17 maja, 16:30 (15 000)
Pogoń Szczecin 0-0 Zagłębie Wałbrzych 17 maja, 17:30 (10 000)
GKS Katowice 3-0 Górnik Zabrze 17 maja, 18:00 (60 000)
(wo)
mecz przerwany w 81. minucie przy stanie 2-1
Stal Rzeszów 0-1 Legia Warszawa 18 maja, 17:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Odra Opole 18 maja, 17:00 (15 000)
Wisła Kraków 0-2 Śląsk Wrocław 18 maja, 17:30 (10 000)

Kolejka 22

Ruch Chorzów 3-1 Zagłębie Sosnowiec 24 maja, 17:00 (20 000)
Polonia Bytom 1-1 Stal Rzeszów 24 maja, 17:30 (4000)
Śląsk Wrocław 1-0 GKS Katowice 24 maja, 17:30 (10 000)
Górnik Zabrze 3-2 ROW Rybnik 24 maja, 19:00 (17 000)
Legia Warszawa 3-0 Szombierki Bytom 24 maja, 19:30 (12 000)
Odra Opole 0-1 Pogoń Szczecin 25 maja, 16:00 (5000)
Zagłębie Wałbrzych 1-0 Wisła Kraków 25 maja, 17:30 (10 000)

Kolejka 23

GKS Katowice 1-1 Wisła Kraków 31 maja, 17:30 (7000)
Odra Opole 1-0 Zagłębie Wałbrzych 31 maja, 17:30 (4000)
ROW Rybnik 2-3 Śląsk Wrocław 31 maja, 17:30 (8000)
Stal Rzeszów 0-0 Górnik Zabrze 31 maja, 17:30 (18 000)
Szombierki Bytom 2-2 Polonia Bytom 31 maja, 17:30 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Legia Warszawa 31 maja, 17:30 (15 000)
Pogoń Szczecin 0-0 Ruch Chorzów 31 maja, 18:00 (11 000)

Kolejka 24

Wisła Kraków 1-0 ROW Rybnik 4 czerwca, 17:30 (12 000)
Legia Warszawa 6-0 Pogoń Szczecin 4 czerwca, 18:30 (12 000)
Ruch Chorzów 2-1 Odra Opole 4 czerwca, 18:30 (22 000)
Górnik Zabrze 4-2 Szombierki Bytom 5 czerwca, 11:00 (8000)
Polonia Bytom 1-0 Zagłębie Sosnowiec 5 czerwca, 12:00 (10 000)
Zagłębie Wałbrzych 1-0 GKS Katowice 5 czerwca, 17:00 (7000)
Śląsk Wrocław 2-1 Stal Rzeszów 5 czerwca, 18:00 (8000)

Kolejka 25

Odra Opole 1-1 Legia Warszawa 19 czerwca, 17:30 (12 000)
Pogoń Szczecin 2-2 Polonia Bytom 19 czerwca, 17:30 (15 000)
ROW Rybnik 1-1 GKS Katowice 19 czerwca, 17:30 (1000)
Ruch Chorzów 1-0 Zagłębie Wałbrzych 19 czerwca, 17:30 (18 000)
Stal Rzeszów 0-4 Wisła Kraków 19 czerwca, 17:30 (12 000)
Szombierki Bytom 1-0 Śląsk Wrocław 19 czerwca, 17:30 (2500)
Zagłębie Sosnowiec 3-2 Górnik Zabrze 19 czerwca, 17:30 (20 000)

Kolejka 26

GKS Katowice 0-0 Stal Rzeszów 22 czerwca, 17:30 (4000)
Górnik Zabrze 4-0 Pogoń Szczecin 22 czerwca, 17:30 (7000)
Legia Warszawa 6-2 Ruch Chorzów 22 czerwca, 17:30 (25 000)
Polonia Bytom 1-1 Odra Opole 22 czerwca, 17:30 (30 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Zagłębie Sosnowiec 22 czerwca, 17:30 (10 000)
Wisła Kraków 1-2 Szombierki Bytom 22 czerwca, 17:30 (10 000)
Zagłębie Wałbrzych 3-2 ROW Rybnik 22 czerwca, 17:30 (8000)

Autor:

 

Napisz do nas