[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1969/1970
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 26 40 17 6 3 43-17 12 1 0 26-4 5 5 3 17-13
2.  Ruch Chorzów 26 35 12 11 3 42-20 9 4 0 26-6 3 7 3 16-14 2 2 0 2 0 2-2
3.  Górnik Zabrze 26 35 13 9 4 35-20 9 3 1 21-6 4 6 3 14-14 2 2 0 2 0 2-2
4.  Polonia Bytom 26 31 11 9 6 27-22 6 5 2 17-8 5 4 4 10-14
5.  Zagłębie Sosnowiec 26 27 11 5 10 36-32 5 5 3 22-13 6 0 7 14-19
6.  Gwardia Warszawa 26 26 9 8 9 26-23 5 4 4 17-13 4 4 5 9-10 2 1 0 1 1 0-1
7.  GKS Katowice 26 26 8 10 8 19-18 6 5 2 10-3 2 5 6 9-15 2 3 1 1 0 1-0
8.  Wisła Kraków 26 24 7 10 9 20-28 5 7 1 10-4 2 3 8 10-24
9.  Stal Rzeszów 26 23 9 5 12 30-36 6 3 4 21-14 3 2 8 9-22
10.  Szombierki Bytom 26 22 7 8 11 25-33 7 3 3 21-14 0 5 8 4-19 2 2 1 0 1 1-2
11.  Zagłębie Wałbrzych 26 22 6 10 10 20-28 4 4 5 12-14 2 6 5 8-14 2 2 1 0 1 2-1
12.  Pogoń Szczecin 26 21 6 9 11 21-31 4 5 4 13-9 2 4 7 8-22 2 3 1 1 0 2-0
13.  Odra Opole 26 21 6 9 11 22-36 5 5 3 15-12 1 4 8 7-24 2 1 0 1 1 0-2
14.  Cracovia 26 11 2 7 17 16-38 1 4 8 10-21 1 3 9 6-17

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Legia Warszawa    3-0 2-1 0-0 2-1 3-1 2-0 3-0 2-0 1-0 3-1 2-0 1-0 2-0 
 2 Ruch Chorzów1-1     1-1 3-0 3-0 1-0 3-0 5-0 2-1 1-0 1-1 2-0 2-1 1-1 
 3 Górnik Zabrze1-2 1-1     2-1 3-0 0-0 4-1 1-0 2-0 1-1 1-0 2-0 1-0 2-0 
 4 Polonia Bytom3-2 1-1 0-0     3-0 0-1 0-0 2-1 4-0 2-1 0-1 1-1 0-0 1-0 
 5 Zagłębie Sosnowiec0-0 2-1 1-2 3-0     0-2 2-1 1-1 1-2 0-0 4-1 6-1 2-2 0-0 
 6 Gwardia Warszawa4-1 0-2 2-3 0-0 0-2     0-0 2-1 0-1 2-0 0-0 1-0 4-1 2-2 
 7 GKS Katowice0-0 0-0 1-0 1-2 0-1 1-0     0-0 1-0 2-0 0-0 3-0 0-0 1-0 
 8 Wisła Kraków0-0 1-1 0-0 0-1 1-0 1-0 1-0     0-0 0-0 1-1 1-1 2-0 2-0 
 9 Stal Rzeszów2-1 1-1 2-4 0-0 2-0 2-0 2-1 2-3     0-0 0-1 1-2 6-1 1-0 
 10 Szombierki Bytom2-2 2-1 0-2 0-1 3-5 0-0 0-0 2-0 5-2     1-0 2-1 3-0 1-0 
 11 Zagłębie Wałbrzych0-1 1-1 0-0 0-2 2-0 2-3 0-4 1-1 1-0 2-0     0-0 1-2 2-0 
 12 Pogoń Szczecin0-1 0-0 0-0 4-1 0-2 0-2 0-0 2-0 0-0 4-0 1-1     2-0 0-2 
 13 Odra Opole0-4 0-3 4-0 1-1 0-2 0-0 0-0 1-0 4-0 3-1 0-0 0-0     2-1 
 14 Cracovia0-2 2-4 1-1 0-1 0-1 0-0 1-2 2-3 0-3 1-1 2-1 1-2 0-0     

Kolejka 1

Stal Rzeszów 2-3 Wisła Kraków 9 sierpnia, 17:00 (15 000)
Górnik Zabrze 1-1 Ruch Chorzów 9 sierpnia, 19:00 (30 000)
Cracovia 2-1 Zagłębie Wałbrzych 10 sierpnia, 17:00 (12 000)
Gwardia Warszawa 0-0 Polonia Bytom 10 sierpnia, 17:00 (8000)
Pogoń Szczecin 2-0 Odra Opole 10 sierpnia, 17:00 (15 000)
Szombierki Bytom 2-2 Legia Warszawa 10 sierpnia, 17:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 GKS Katowice 17 września, 16:00 (20 000)

Kolejka 2

Polonia Bytom 1-0 Cracovia 16 sierpnia, 17:00 (7000)
Legia Warszawa 2-1 Zagłębie Sosnowiec 16 sierpnia, 19:30 (12 000)
Ruch Chorzów 1-0 Gwardia Warszawa 16 sierpnia, 19:30 (25 000)
Wisła Kraków 0-0 Szombierki Bytom 17 sierpnia, 11:00 (15 000)
GKS Katowice 1-0 Górnik Zabrze 17 sierpnia, 16:30 (15 000)
Odra Opole 4-0 Stal Rzeszów 17 sierpnia, 17:00 (5000)
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Pogoń Szczecin 17 sierpnia, 17:00 (10 000)

Kolejka 3

Gwardia Warszawa 2-3 Górnik Zabrze 20 sierpnia, 16:30 (15 000)
Cracovia 2-4 Ruch Chorzów 20 sierpnia, 17:00 (25 000)
GKS Katowice 0-0 Legia Warszawa 20 sierpnia, 17:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 4-1 Polonia Bytom 20 sierpnia, 17:00 (15 000)
Stal Rzeszów 0-1 Zagłębie Wałbrzych 20 sierpnia, 17:00 (15 000)
Szombierki Bytom 3-0 Odra Opole 20 sierpnia, 17:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Wisła Kraków 20 sierpnia, 17:30 (15 000)

Kolejka 4

Górnik Zabrze 1-2 Legia Warszawa 23 sierpnia, 19:00 (22 000)
Ruch Chorzów 2-0 Pogoń Szczecin 23 sierpnia, 19:00 (30 000)
Polonia Bytom 4-0 Stal Rzeszów 24 sierpnia, 14:30 (4000)
Zagłębie Wałbrzych 2-0 Szombierki Bytom 24 sierpnia, 16:00 (12 000)
Gwardia Warszawa 2-2 Cracovia 24 sierpnia, 16:30 (8000)
Odra Opole 0-2 Zagłębie Sosnowiec 24 sierpnia, 16:30 (5000)
Wisła Kraków 1-0 GKS Katowice 24 sierpnia, 16:30 (15 000)

Kolejka 5

Stal Rzeszów 1-1 Ruch Chorzów 10 września, 15:30 (18 000)
Cracovia 1-1 Górnik Zabrze 10 września, 16:00 (25 000)
GKS Katowice 0-0 Odra Opole 10 września, 16:00 (4000)
Pogoń Szczecin 0-2 Gwardia Warszawa 10 września, 16:00 (18 000)
Szombierki Bytom 0-1 Polonia Bytom 10 września, 16:00 (9000)
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Zagłębie Wałbrzych 10 września, 17:00 (15 000)
Legia Warszawa 3-0 Wisła Kraków 10 września, 18:30 (18 000)

Kolejka 6

Górnik Zabrze 1-0 Wisła Kraków 13 września, 19:00 (20 000)
Zagłębie Wałbrzych 0-4 GKS Katowice 14 września, 15:30 (10 000)
Cracovia 1-2 Pogoń Szczecin 14 września, 16:00 (20 000)
Gwardia Warszawa 0-1 Stal Rzeszów 14 września, 16:00 (5000)
Odra Opole 0-4 Legia Warszawa 14 września, 16:00 (7000)
Polonia Bytom 3-0 Zagłębie Sosnowiec 2 października, 15:15 (7000)
Ruch Chorzów 1-0 Szombierki Bytom 5 października, 15:00 (8000)

Kolejka 7

Wisła Kraków 2-0 Odra Opole 20 września, 15:30 (10 000)
GKS Katowice 1-2 Polonia Bytom 21 września, 11:00 (2000)
Pogoń Szczecin 0-0 Górnik Zabrze 21 września, 15:00 (27 000)
Stal Rzeszów 1-0 Cracovia 21 września, 15:00 (12 000)
Legia Warszawa 3-1 Zagłębie Wałbrzych 21 września, 15:30 (5000)
Szombierki Bytom 0-0 Gwardia Warszawa 21 września, 15:30 (2000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Ruch Chorzów 21 września, 15:30 (20 000)

Kolejka 8

Stal Rzeszów 2-1 GKS Katowice 24 września, 15:15 (15 000)
Cracovia 2-3 Wisła Kraków 24 września, 15:30 (25 000)
Gwardia Warszawa 4-1 Odra Opole 24 września, 15:30 (4000)
Pogoń Szczecin 0-1 Legia Warszawa 24 września, 15:30 (27 000)
Szombierki Bytom 3-5 Zagłębie Sosnowiec 24 września, 15:30 (6000)
Ruch Chorzów 1-1 Zagłębie Wałbrzych 24 września, 17:30 (15 000)
Górnik Zabrze 2-1 Polonia Bytom 24 września, 18:00 (30 000)

Kolejka 9

Polonia Bytom 1-1 Ruch Chorzów 27 września, 15:15 (20 000)
GKS Katowice 2-0 Szombierki Bytom 28 września, 11:00 (4000)
Wisła Kraków 1-1 Pogoń Szczecin 28 września, 11:00 (10 000)
Odra Opole 2-1 Cracovia 28 września, 15:00 (3000)
Zagłębie Wałbrzych 2-3 Gwardia Warszawa 28 września, 15:00 (8000)
Legia Warszawa 2-0 Stal Rzeszów 28 września, 15:30 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Górnik Zabrze 28 września, 15:30 (35 000)

Kolejka 10

Górnik Zabrze 1-0 Zagłębie Wałbrzych 18 października, 17:30 (12 000)
Polonia Bytom 0-0 Odra Opole 19 października, 11:00 (5000)
Ruch Chorzów 5-0 Wisła Kraków 19 października, 11:00 (15 000)
Cracovia 1-2 GKS Katowice 19 października, 11:30 (10 000)
Gwardia Warszawa 4-1 Legia Warszawa 19 października, 11:30 (5000)
Pogoń Szczecin 0-2 Zagłębie Sosnowiec 19 października, 12:00 (10 000)
Stal Rzeszów 0-0 Szombierki Bytom 19 października, 14:00 (10 000)

Kolejka 11

Wisła Kraków 1-0 Gwardia Warszawa 12 października, 11:30 (10 000)
Legia Warszawa 2-0 Cracovia 25 października, 17:30 (6000)
GKS Katowice 3-0 Pogoń Szczecin 26 października, 11:00 (3000)
Odra Opole 0-3 Ruch Chorzów 26 października, 12:00 (4000)
Szombierki Bytom 0-2 Górnik Zabrze 26 października, 14:00 (6000)
Zagłębie Wałbrzych 0-2 Polonia Bytom 26 października, 14:30 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Stal Rzeszów 26 października, 16:00 (5000)

Kolejka 12

Ruch Chorzów 3-0 GKS Katowice 13 listopada, 16:30 (10 000)
Polonia Bytom 3-2 Legia Warszawa 16 listopada, 11:30 (18 000)
Górnik Zabrze 1-0 Odra Opole 22 listopada, 10:30 (16 000)
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Wisła Kraków 23 listopada, 10:15 (3000)
Pogoń Szczecin 0-0 Stal Rzeszów 23 listopada, 11:00 (5000)
Cracovia 1-1 Szombierki Bytom 23 listopada, 11:30 (12 000)
Gwardia Warszawa 0-2 Zagłębie Sosnowiec 23 listopada, 11:45 (2000)

Kolejka 13

Stal Rzeszów 2-4 Górnik Zabrze 16 listopada, 13:30 (20 000)
Odra Opole 0-0 Zagłębie Wałbrzych 29 listopada, 13:30 (3000)
GKS Katowice 1-0 Gwardia Warszawa 29 listopada, 14:00 (500)
Szombierki Bytom 2-1 Pogoń Szczecin 30 listopada, 10:00 (1300)
Wisła Kraków 0-1 Polonia Bytom 30 listopada, 11:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Cracovia 30 listopada, 11:45 (5000)
Legia Warszawa 3-0 Ruch Chorzów 30 listopada, 12:30 (10 000)

Kolejka 14

Ruch Chorzów 1-1 Górnik Zabrze 11 marca, 17:00 (30 000)
Legia Warszawa 1-0 Szombierki Bytom 11 marca, 17:30 (12 000)
GKS Katowice 0-1 Zagłębie Sosnowiec 15 marca, 11:00 (10 000)
Odra Opole 0-0 Pogoń Szczecin 15 marca, 12:00 (6000)
Polonia Bytom 0-1 Gwardia Warszawa 15 marca, 12:00 (5000)
Wisła Kraków 0-0 Stal Rzeszów 15 marca, 12:00 (20 000)
Zagłębie Wałbrzych 2-0 Cracovia 15 marca, 15:00 (8000)

Kolejka 15

Cracovia 0-1 Polonia Bytom 22 marca, 11:30 (15 000)
Gwardia Warszawa 0-2 Ruch Chorzów 22 marca, 13:00 (3000)
Stal Rzeszów 6-1 Odra Opole 22 marca, 14:30 (12 000)
Górnik Zabrze 4-1 GKS Katowice 25 marca, 17:00 (17 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Legia Warszawa 25 marca, 17:00 (23 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Zagłębie Wałbrzych 1 maja, 17:00 (10 000)
Szombierki Bytom 2-0 Wisła Kraków 31 maja, 17:00 (2000)

Kolejka 16

Ruch Chorzów 1-1 Cracovia 4 kwietnia, 18:00 (5000)
Odra Opole 3-1 Szombierki Bytom 5 kwietnia, 12:00 (5000)
Polonia Bytom 1-1 Pogoń Szczecin 5 kwietnia, 15:30 (3000)
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Sosnowiec 5 kwietnia, 15:30 (15 000)
Zagłębie Wałbrzych 1-0 Stal Rzeszów 5 kwietnia, 16:00 (10 000)
Górnik Zabrze 0-0 Gwardia Warszawa 8 kwietnia, 17:30 (20 000)
Legia Warszawa 2-0 GKS Katowice 8 kwietnia, 18:30 (10 000)

Kolejka 17

GKS Katowice 0-0 Wisła Kraków 18 kwietnia, 16:00 (3000)
Stal Rzeszów 0-0 Polonia Bytom 18 kwietnia, 16:00 (12 000)
Cracovia 0-0 Gwardia Warszawa 18 kwietnia, 16:30 (10 000)
Pogoń Szczecin 0-0 Ruch Chorzów 19 kwietnia, 15:00 (20 000)
Szombierki Bytom 1-0 Zagłębie Wałbrzych 19 kwietnia, 16:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Odra Opole 19 kwietnia, 16:00 (15 000)
Legia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze 31 maja, 19:00 (20 000)

Kolejka 18

Gwardia Warszawa 1-0 Pogoń Szczecin 26 kwietnia, 16:00 (4000)
Odra Opole 0-0 GKS Katowice 26 kwietnia, 16:00 (4000)
Ruch Chorzów 2-1 Stal Rzeszów 26 kwietnia, 16:00 (12 000)
Wisła Kraków 0-0 Legia Warszawa 26 kwietnia, 16:00 (18 000)
Zagłębie Wałbrzych 2-0 Zagłębie Sosnowiec 26 kwietnia, 16:00 (10 000)
Polonia Bytom 2-1 Szombierki Bytom 26 kwietnia, 16:30 (10 000)
Górnik Zabrze 2-0 Cracovia 10 czerwca, 18:00 (3000)

Kolejka 19

Stal Rzeszów 2-0 Gwardia Warszawa 9 maja, 17:00 (6000)
GKS Katowice 0-0 Zagłębie Wałbrzych 10 maja, 11:00 (5000)
Legia Warszawa 1-0 Odra Opole 10 maja, 16:30 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Polonia Bytom 10 maja, 16:30 (10 000)
Pogoń Szczecin 0-2 Cracovia 10 maja, 17:00 (15 000)
Szombierki Bytom 2-1 Ruch Chorzów 10 maja, 17:00 (12 000)
Wisła Kraków 0-0 Górnik Zabrze 10 maja, 17:30 (35 000)

Kolejka 20

Odra Opole 1-0 Wisła Kraków 13 maja, 16:30 (3000)
Cracovia 0-3 Stal Rzeszów 13 maja, 17:00 (12 000)
Gwardia Warszawa 2-0 Szombierki Bytom 13 maja, 17:00 (2000)
Polonia Bytom 0-0 GKS Katowice 13 maja, 17:00 (3000)
Zagłębie Wałbrzych 0-1 Legia Warszawa 13 maja, 17:15 (15 000)
Górnik Zabrze 2-0 Pogoń Szczecin 13 maja, 18:00 (10 000)
Ruch Chorzów 3-0 Zagłębie Sosnowiec 13 maja, 18:00 (17 000)

Kolejka 21

GKS Katowice 1-0 Stal Rzeszów 23 maja, 17:00 (3000)
Polonia Bytom 0-0 Górnik Zabrze 23 maja, 17:00 (15 000)
Wisła Kraków 2-0 Cracovia 23 maja, 17:30 (12 000)
Legia Warszawa 2-0 Pogoń Szczecin 24 maja, 17:00 (5000)
Odra Opole 0-0 Gwardia Warszawa 24 maja, 17:00 (3000)
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Ruch Chorzów 24 maja, 17:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Szombierki Bytom 24 maja, 17:30 (5000)

Kolejka 22

Górnik Zabrze 3-0 Zagłębie Sosnowiec 27 maja, 18:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 0-0 Zagłębie Wałbrzych 28 maja, 11:00 (4000)
Pogoń Szczecin 2-0 Wisła Kraków 28 maja, 17:00 (5000)
Stal Rzeszów 2-1 Legia Warszawa 28 maja, 17:00 (20 000)
Szombierki Bytom 0-0 GKS Katowice 28 maja, 17:00 (1000)
Cracovia 0-0 Odra Opole 28 maja, 17:30 (5000)
Ruch Chorzów 3-0 Polonia Bytom 28 maja, 18:30 (9000)

Kolejka 23

GKS Katowice 1-0 Cracovia 6 czerwca, 17:30 (1500)
Wisła Kraków 1-1 Ruch Chorzów 6 czerwca, 18:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 6-1 Pogoń Szczecin 6 czerwca, 18:00 (8000)
Szombierki Bytom 5-2 Stal Rzeszów 7 czerwca, 17:00 (5000)
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Górnik Zabrze 7 czerwca, 17:30 (25 000)
Odra Opole 1-1 Polonia Bytom 7 czerwca, 18:00 (3000)
Legia Warszawa 3-1 Gwardia Warszawa 7 czerwca, 18:30 (12 000)

Kolejka 24

Gwardia Warszawa 2-1 Wisła Kraków 13 czerwca, 17:30 (3000)
Górnik Zabrze 1-1 Szombierki Bytom 13 czerwca, 18:30 (5000)
Ruch Chorzów 2-1 Odra Opole 13 czerwca, 18:30 (5000)
Cracovia 0-2 Legia Warszawa 14 czerwca, 16:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 0-0 GKS Katowice 14 czerwca, 17:00 (5000)
Polonia Bytom 0-1 Zagłębie Wałbrzych 14 czerwca, 18:00 (12 000)
Stal Rzeszów 2-0 Zagłębie Sosnowiec 14 czerwca, 18:00 (15 000)

Kolejka 25

GKS Katowice 0-0 Ruch Chorzów 16 czerwca, 18:00 (5000)
Legia Warszawa 0-0 Polonia Bytom 16 czerwca, 19:00 (10 000)
Odra Opole 4-0 Górnik Zabrze 17 czerwca, 18:00 (7000)
Stal Rzeszów 1-2 Pogoń Szczecin 17 czerwca, 18:00 (15 000)
Szombierki Bytom 1-0 Cracovia 17 czerwca, 18:00 (2500)
Wisła Kraków 1-1 Zagłębie Wałbrzych 17 czerwca, 18:00 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Gwardia Warszawa 17 czerwca, 18:00 (4000)

Kolejka 26

Górnik Zabrze 2-0 Stal Rzeszów 20 czerwca, 18:30 (3000)
Cracovia 0-1 Zagłębie Sosnowiec 21 czerwca, 16:00 (3000)
Gwardia Warszawa 0-0 GKS Katowice 21 czerwca, 16:00 (2000)
Pogoń Szczecin 4-0 Szombierki Bytom 21 czerwca, 16:00 (5000)
Polonia Bytom 2-1 Wisła Kraków 21 czerwca, 16:00 (1000)
Ruch Chorzów 1-1 Legia Warszawa 21 czerwca, 16:00 (5000)
Zagłębie Wałbrzych 1-2 Odra Opole 21 czerwca, 16:00 (5000)

Autor:

 

Napisz do nas