[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

PKO Ekstraklasa 2020/2021
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 30 64 19 7 4 48-24 9 3 3 29-19 10 4 1 19-5
2.  Raków Częstochowa 30 59 17 8 5 46-25 9 3 3 19-9 8 5 2 27-16
3.  Pogoń Szczecin 30 52 15 7 8 36-23 8 5 2 17-8 7 2 6 19-15
4.  Śląsk Wrocław 30 43 11 10 9 36-32 7 7 1 21-13 4 3 8 15-19 2 6 2 0 0 5-3
5.  Warta Poznań 30 43 13 4 13 33-32 6 2 7 14-15 7 2 6 19-17 2 0 0 0 2 3-5
6.  Piast Gliwice 30 42 11 9 10 39-32 6 3 6 18-15 5 6 4 21-17 2 4 1 1 0 4-2
7.  Lechia Gdańsk 30 42 12 6 12 40-37 6 3 6 23-18 6 3 6 17-19 2 1 0 1 1 2-4
8.  Zagłębie Lubin 30 41 11 8 11 38-40 7 5 3 24-19 4 3 8 14-21
9.  Jagiellonia Białystok 30 37 10 7 13 39-48 6 5 4 23-19 4 2 9 16-29 4 9 3 0 1 7-6
10.  Górnik Zabrze 30 37 10 7 13 31-33 6 3 6 22-20 4 4 7 9-13 4 5 1 2 1 5-4
11.  Lech Poznań 30 37 9 10 11 39-38 4 7 4 19-17 5 3 7 20-21 4 2 0 2 2 5-7
12.  Wisła Płock 30 33 8 9 13 37-44 4 4 7 18-19 4 5 6 19-25 2 3 1 0 1 4-3
13.  Wisła Kraków 30 33 8 9 13 39-42 4 2 9 19-24 4 7 4 20-18 2 3 1 0 1 3-4
14.  Cracovia 30 32 8 13 9 28-32 6 5 4 18-18 2 8 5 10-14
15.  Stal Mielec 30 29 6 11 13 31-47 4 5 6 12-20 2 6 7 19-27
16.  Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 25 6 7 17 29-60 6 4 5 17-23 0 3 12 12-37
Cracovia została ukarana odjęciem pięciu punktów za przewinienie korupcji.
W związku ze zdobyciem Pucharu Polski przez Raków Częstochowa, w Lidze Konferencji Europy zagra czwarta drużyna ekstraklasy.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Legia Warszawa    2-0 4-2 2-1 3-2 2-2 2-0 2-1 1-2 1-3 2-1 5-2 0-0 0-0 2-3 1-0 
 2 Raków Częstochowa1-2     0-1 2-0 1-0 1-0 0-1 2-1 3-2 0-0 3-1 3-0 0-0 0-0 2-1 1-0 
 3 Pogoń Szczecin0-0 1-3     1-0 1-1 0-0 1-0 1-0 3-0 1-0 0-1 2-0 2-2 1-0 2-0 1-1 
 4 Śląsk Wrocław0-1 1-0 2-1     2-1 2-0 1-1 0-0 1-0 0-0 3-3 0-0 1-1 3-1 1-1 4-3 
 5 Warta Poznań0-3 0-2 1-2 2-3     0-0 0-1 1-0 2-0 0-1 1-2 2-0 2-1 1-0 0-0 2-0 
 6 Piast Gliwice0-1 0-0 0-1 2-0 0-1     2-0 1-1 0-1 2-0 1-4 2-2 2-3 2-0 2-1 2-0 
 7 Lechia Gdańsk0-1 1-3 0-1 3-2 1-1 2-2     3-1 0-2 2-0 0-1 0-1 2-0 1-1 4-2 4-0 
 8 Zagłębie Lubin0-4 1-2 1-1 2-1 1-0 2-2 1-1     3-0 2-0 2-1 0-2 4-1 1-1 2-2 2-1 
 9 Jagiellonia Białystok1-1 0-0 0-1 0-1 4-3 0-1 2-1 0-1     1-0 2-1 5-2 1-1 2-1 3-3 2-2 
 10 Górnik Zabrze1-2 1-3 2-1 1-1 1-2 1-2 3-0 2-0 3-1     1-1 0-2 0-0 0-2 2-1 4-2 
 11 Lech Poznań0-0 3-3 0-4 1-0 1-0 0-0 3-0 0-0 2-3 1-1     2-2 0-1 1-1 1-2 4-0 
 12 Wisła Płock0-1 2-2 0-0 1-0 1-3 0-1 1-3 4-0 2-2 0-1 1-0     1-3 0-1 1-1 4-1 
 13 Wisła Kraków1-2 1-2 2-1 1-3 0-1 3-4 1-3 1-2 2-0 0-0 1-2 0-3     0-0 3-1 3-0 
 14 Cracovia0-1 2-2 2-1 1-1 0-1 1-0 0-3 2-4 3-1 1-0 2-1 1-0 1-1     1-1 1-1 
 15 Stal Mielec0-0 0-1 1-0 0-0 0-1 3-2 0-1 0-2 3-1 0-2 1-1 2-2 0-6 0-0     2-1 
 16 Podbeskidzie Bielsko-Biała1-0 1-4 0-2 0-2 1-2 0-5 2-2 2-1 1-1 2-1 1-0 1-1 2-0 2-2 1-0     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Cracovia 2-1 Pogoń Szczecin 22 sierpnia, 15:00 (4053)
Marcos Álvarez 58, Sergiu Hanca 62 - Adam Frączczak 57
Górnik Zabrze 4-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 sierpnia, 17:30 (7368)
Jesús Jiménez 1, 23 (k), 90, Piotr Krawczyk 45 - Kamil Biliński 57, 82
Jagiellonia Białystok 1-1 Wisła Kraków 24 sierpnia, 18:00 (5070)
Maciej Makuszewski 25 - Jakub Błaszczykowski 33
Raków Częstochowa 1-2 Legia Warszawa 22 sierpnia, 20:00 (1985)
Patryk Kun 50 - Tomáš Pekhart 16, 84
w Bełchatowie
Śląsk Wrocław 2-0 Piast Gliwice 22 sierpnia, 17:30 (5259)
Fabian Piasecki 2, Piotr Celeban 51
Wisła Płock 1-1 Stal Mielec 23 sierpnia, 12:30 (1318)
Mateusz Szwoch 89 - Andreja Prokić 55
Zagłębie Lubin 2-1 Lech Poznań 21 sierpnia, 18:00 (3968)
Ľubomír Guldan 82, Saša Balić 87 - Mikael Ishak 45
Warta Poznań 0-1 Lechia Gdańsk 23 sierpnia, 15:00 (2381)
Łukasz Zwoliński 66
w Grodzisku Wielkopolskim

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Lech Poznań 2-2 Wisła Płock 30 sierpnia, 17:30 (8226)
Mikael Ishak 56, Jakub Kamiński 68 - Mateusz Szwoch 17 (k), Patryk Tuszyński 88 (k)
Lechia Gdańsk 1-3 Raków Częstochowa 29 sierpnia, 15:00 (5424)
Omran Haydary 45 - Marcin Cebula 46, Vladislavs Gutkovskis 55, 76
Legia Warszawa 1-2 Jagiellonia Białystok 29 sierpnia, 20:00 (9109)
Tomáš Pekhart 60 - Jakov Puljić 19, Jesús Imaz 28
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Radosław Cierzniak
Piast Gliwice 0-1 Pogoń Szczecin 30 sierpnia, 12:30 (2578)
Alexander Gorgon 66
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Cracovia 30 sierpnia, 15:00 (4308)
Karol Danielak 16, Aleksander Komor 58 - David Jablonský 45, Tomáš Vestenický 81
Stal Mielec 0-2 Górnik Zabrze 28 sierpnia, 20:30 (3420)
Paweł Bochniewicz 36, Alasana Manneh 47
Wisła Kraków 1-3 Śląsk Wrocław 29 sierpnia, 17:30 (5044)
Mariusz Pawelec 40 (s) - Róbert Pich 17 (k), 75, Waldemar Sobota 85 (k)
Zagłębie Lubin 1-0 Warta Poznań 28 sierpnia, 18:00 (2486)
Damjan Bohar 88

Kolejka 3 - 12-13 września

Cracovia 1-1 Stal Mielec 12 września, 15:00 (5439)
Dawid Szymonowicz 90 - Paweł Tomczyk 82
Górnik Zabrze 3-0 Lechia Gdańsk 13 września, 17:30 (10 270)
Jesús Jiménez 34 (k), Bartosz Nowak 60, Daniel Ściślak 81
Jagiellonia Białystok 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 września, 18:00 (5065)
Jakov Puljić 49, Jesús Imaz 51 - Kamil Biliński 18, Michał Rzuchowski 37
Pogoń Szczecin 2-2 Wisła Kraków 13 września, 15:00 (1877)
Lukas Klemenz 8 (s), Kóstas Triantafyllópoulos 90 - Jean Carlos Silva 3, Chuca 57
Raków Częstochowa 2-1 Zagłębie Lubin 14 września, 18:00 (1675)
Vladislavs Gutkovskis 1, David Tijanić 48 - Rok Sirk 66
w Bełchatowie
Śląsk Wrocław 3-3 Lech Poznań 12 września, 20:00 (11 535)
Piotr Celeban 12, Mathieu Scalet 16, Róbert Pich 51 (k) - Mikael Ishak 7, 32, Dani Ramírez 28
Wisła Płock 0-1 Legia Warszawa 11 września, 20:30 (1500)
Tomáš Pekhart 30
Warta Poznań 0-0 Piast Gliwice 12 września, 17:30 (1872)
w Grodzisku Wielkopolskim

Kolejka 4 - 19-20 września

Lech Poznań 1-0 Warta Poznań 20 września, 17:30 (17 546)
Jakub Moder 90 (k)
Lechia Gdańsk 4-2 Stal Mielec 19 września, 15:00 (4507)
Flávio Paixão 4, 73 (k), Conrado 45, Michał Nalepa 88 - Krystian Getinger 23, Mateusz Mak 44
Legia Warszawa 1-3 Górnik Zabrze 19 września, 20:00 (11 510)
Bartosz Slisz 60 - Alex Sobczyk 4, Bartosz Nowak 17, Jesús Jiménez 47
Piast Gliwice 0-1 Jagiellonia Białystok 21 września, 18:00 (2649)
Jesús Imaz 58
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-4 Raków Częstochowa 18 września, 18:00 (4397)
Tomasz Nowak 13 - Petr Schwarz 21 (k), 40 (k), Marcin Cebula 34, Vladislavs Gutkovskis 45 (k)
Pogoń Szczecin 1-0 Śląsk Wrocław 19 września, 17:30 (1821)
Michał Kucharczyk 89 (k)
Wisła Kraków 0-3 Wisła Płock 18 września, 20:30 (7007)
Alan Uryga 8, Damian Michalski 43, Damian Rasak 71
Zagłębie Lubin 1-1 Cracovia 20 września, 15:00 (2533)
Lorenco Šimić 67 - Rivaldinho 48

Kolejka 5 - 26-27 września

Cracovia 2-2 Raków Częstochowa 26 września, 15:00 (5127)
Filip Piszczek 21, Ivan Fiolić 90 - Tomáš Petrášek 11, David Tijanić 15
Górnik Zabrze 0-0 Wisła Kraków 25 września, 20:30 (12 492)
Jagiellonia Białystok 0-1 Zagłębie Lubin 26 września, 20:00 (5881)
Lorenco Šimić 10
Lech Poznań 0-4 Pogoń Szczecin 16 grudnia, 20:30
Thomas Rogne 2 (s), Sebastian Kowalczyk 39, Kamil Drygas 45 (k), Tomás Podstawski 90
w pierwotnym terminie (27 września, 15:00) odwołany na wniosek gospodarzy / w drugim terminie bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 4-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 26 września, 17:30 (4877)
Aleksander Komor 13 (s), Flávio Paixão 30, 42, Łukasz Zwoliński 90
Legia Warszawa 2-1 Śląsk Wrocław 21 października, 18:00
Josip Juranović 46, Tomáš Pekhart 73 - Fabian Piasecki 81
w pierwotnym terminie (27 września, 17:30) odwołany na wniosek gospodarzy / w drugim terminie bez udziału publiczności
Stal Mielec 3-2 Piast Gliwice 28 września, 18:00 (2714)
Maciej Domański 21 (k), Mateusz Mak 55, 80 - Michał Żyro 49, Dominik Steczyk 54
Wisła Płock 1-3 Warta Poznań 25 września, 18:00 (1411)
Aleks Ławniczak 79 (s) - Aleks Ławniczak 29, Bartosz Kieliba 48, Łukasz Trałka 85

Kolejka 6 - 3-4 października

Piast Gliwice 1-4 Lech Poznań 4 października, 17:30 (3215)
Michał Żyro 88 (k) - Jakub Moder 6, Dani Ramírez 43, Filip Marchwiński 61, Nika Kaczarawa 74 (k)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Stal Mielec 3 października, 15:00 (2987)
Kamil Biliński 32
Pogoń Szczecin 3-0 Jagiellonia Białystok 30 października, 18:00
Böðvar Böðvarsson 29 (s), Sebastian Kowalczyk 49 (k), Alexander Gorgon 69
w pierwotnym terminie (3 października, 17:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie bez udziału publiczności
Raków Częstochowa 3-0 Wisła Płock 2 października, 18:00 (1631)
Tomáš Petrášek 11, Marcin Cebula 48, David Tijanić 66
w Bełchatowie
Śląsk Wrocław 3-1 Cracovia 2 października, 20:30 (6438)
Erik Expósito 17, 65, Wojciech Golla 22 - Sergiu Hanca 50 (k)
W 84. minucie Sergiu Hanca (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 1-3 Lechia Gdańsk 28 października, 18:00
Jean Carlos Silva 30 - Michał Nalepa 35, Maciej Sadlok 54 (s), Flávio Paixão 68 (k)
w pierwotnym terminie (4 października, 12:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 2-0 Górnik Zabrze 3 października, 20:00 (2882)
Martin Chudý 39 (s), Patryk Szysz 45
Warta Poznań 0-3 Legia Warszawa 2 listopada, 18:00
Paweł Wszołek 12, Filip Mladenović 23, Tomáš Pekhart 30
w Grodzisku Wielkopolskim / w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie bez udziału publiczności

Kolejka 7 - 17-18 października

Cracovia 1-0 Piast Gliwice 17 października, 15:00
Pelle van Amersfoort 25 (k)
bez udziału publiczności
Górnik Zabrze 1-3 Raków Częstochowa 17 października, 17:30
Bartosz Nowak 4 - Ivi López 20, 52, David Tijanić 31
bez udziału publiczności
Jagiellonia Białystok 2-1 Lech Poznań 17 października, 20:00
Taras Romanczuk 2, Maciej Makuszewski 68 - Jakub Moder 82 (k)
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 0-1 Pogoń Szczecin 19 października, 20:30
Alexander Gorgon 23
bez udziału publiczności
Legia Warszawa 2-1 Zagłębie Lubin 18 października, 17:30
Tomáš Pekhart 30, 53 - Filip Starzyński 38 (k)
bez udziału publiczności
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Warta Poznań 19 października, 18:00
Maksymilian Sitek 58 - Mateusz Kuzimski 47, Mateusz Kupczak 86
bez udziału publiczności
Stal Mielec 0-6 Wisła Kraków 18 października, 15:00
Michal Frydrych 10, Felicio Brown Forbes 29, Chuca 39, Yaw Yeboah 47, 53, Patryk Plewka 55
bez udziału publiczności
Wisła Płock 1-0 Śląsk Wrocław 18 października, 12:30
Torgil Gjertsen 87
bez udziału publiczności

Kolejka 8 - 24-25 października

Lech Poznań 1-1 Cracovia 25 października, 17:30
Mohammad Awwad 86 - Pelle van Amersfoort 30
bez udziału publiczności
Piast Gliwice 2-2 Wisła Płock 23 października, 18:00
Tiago Alves 48, Michał Żyro 90 (k) - Jakub Rzeźniczak 51, Alan Uryga 57
bez udziału publiczności
Pogoń Szczecin 0-0 Legia Warszawa 24 października, 20:00
bez udziału publiczności
Raków Częstochowa 2-1 Stal Mielec 25 października, 15:00
Ivi López 27, 66 - Maciej Domański 77
w Bełchatowie / bez udziału publiczności
Śląsk Wrocław 1-0 Jagiellonia Białystok 24 października, 17:30
Mateusz Praszelik 48
bez udziału publiczności
Wisła Kraków 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 października, 15:00
Jean Carlos Silva 35 (k), Chuca 61, Jakub Błaszczykowski 90
bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 1-1 Lechia Gdańsk 23 października, 20:30
Ľubomír Guldan 3 - Flávio Paixão 72 (k)
bez udziału publiczności
Warta Poznań 0-1 Górnik Zabrze 26 października, 18:00
Jesús Jiménez 55 (k)
w Grodzisku Wielkopolskim / bez udziału publiczności

Kolejka 9 - 7-8 listopada

Cracovia 3-1 Jagiellonia Białystok 7 listopada, 17:30
Tomáš Vestenický 25, Florian Loshaj 87, Thiago 90 - Jesús Imaz 39
bez udziału publiczności
Górnik Zabrze 1-2 Piast Gliwice 20 listopada, 20:30
Jesús Jiménez 72 - Jakub Świerczok 29, Sebastian Milewski 66
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (8 listopada, 17:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia Gdańsk 3-2 Śląsk Wrocław 20 listopada, 18:00
Conrado 56, Flávio Paixão 66, Łukasz Zwoliński 82 - Róbert Pich 20, Bartłomiej Pawłowski 79
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (7 listopada, 20:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legia Warszawa 2-1 Lech Poznań 8 listopada, 15:00
Kacper Skibicki 67, Rafael Lopes 90 - Josip Juranović 29 (s)
bez udziału publiczności
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Zagłębie Lubin 24 listopada, 18:00
Mateusz Marzec 23, Desley Ubbink 74 - Rok Sirk 71
W 13. minucie Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała) nie wykorzystał rzutu karnego.
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (6 listopada, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (16 listopada, 20:30) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych
Raków Częstochowa 0-0 Wisła Kraków 8 listopada, 17:30
w Bełchatowie / bez udziału publiczności
Stal Mielec 0-1 Warta Poznań 7 listopada, 15:00
Mateusz Kuzimski 88
bez udziału publiczności
Wisła Płock 0-0 Pogoń Szczecin 2 grudnia, 18:00
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (8 listopada, 12:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (19 listopada, 20:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w trzecim terminie (30 listopada) odwołany

Kolejka 10 - 21-22 listopada

Cracovia 0-1 Legia Warszawa 22 listopada, 17:30
Filip Mladenović 51
bez udziału publiczności
Jagiellonia Białystok 5-2 Wisła Płock 23 listopada, 20:30
Jakov Puljić 13, 46, 66, Jesús Imaz 16, Martin Pospíšil 62 - Dawid Kocyła 51, Damian Rasak 71
bez udziału publiczności
Lech Poznań 3-3 Raków Częstochowa 22 listopada, 12:30
Mikael Ishak 33, Jakub Moder 48 (k), Dani Ramírez 51 - Ivi López 16, Oskar Zawada 31, Daniel Szelągowski 90
bez udziału publiczności
Piast Gliwice 2-0 Lechia Gdańsk 23 listopada, 18:00
Jakub Świerczok 3 (k), Jakub Czerwiński 32
bez udziału publiczności
Pogoń Szczecin 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 listopada, 18:00
Adrian Benedyczak 72 - Kamil Biliński 29
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (21 listopada, 15:00) odwołany
Śląsk Wrocław 0-0 Górnik Zabrze 7 listopada, 20:00
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (21 listopada, 20:00) odwołany
Zagłębie Lubin 2-2 Stal Mielec 21 listopada, 17:30
Kacper Chodyna 17, Saša Balić 34 - Maciej Domański 37, Petteri Forsell 50
bez udziału publiczności
Warta Poznań 2-1 Wisła Kraków 21 listopada, 20:00
Jan Grzesik 47, Mateusz Kuzimski 59 - Adi Mehremić 9
W 27. minucie Łukasz Trałka (Warta Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
w Grodzisku Wielkopolskim / bez udziału publiczności

Kolejka 11 - 28-29 listopada

Górnik Zabrze 2-1 Pogoń Szczecin 27 listopada, 20:30
Jesús Jiménez 32 (k), Bartosz Nowak 60 - Maciej Żurawski 16
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 0-1 Lech Poznań 30 listopada, 18:00
Mikael Ishak 84 (k)
bez udziału publiczności
Legia Warszawa 2-2 Piast Gliwice 29 listopada, 17:30
Bartosz Kapustka 13, Tomáš Pekhart 57 (k) - Piotr Malarczyk 29, Jakub Świerczok 79
bez udziału publiczności
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2 Śląsk Wrocław 28 listopada, 17:30
Róbert Pich 4, Marcel Zylla 66
bez udziału publiczności
Raków Częstochowa 1-0 Warta Poznań 29 listopada, 15:00
Vladislavs Gutkovskis 90 (k)
w Bełchatowie / bez udziału publiczności
Stal Mielec 3-1 Jagiellonia Białystok 28 listopada, 15:00
Marcin Flis 4, Grzegorz Tomasiewicz 66, Łukasz Zjawiński 90 - Przemysław Mystkowski 6
bez udziału publiczności
Wisła Kraków 1-2 Zagłębie Lubin 28 listopada, 20:00
Felicio Brown Forbes 55 - Lorenco Šimić 68, Kacper Chodyna 86
bez udziału publiczności
Wisła Płock 0-1 Cracovia 27 listopada, 18:00
Florian Loshaj 12
bez udziału publiczności

Kolejka 12 - 5-6 grudnia

Cracovia 1-1 Wisła Kraków 4 grudnia, 20:30
Pelle van Amersfoort 85 - Felicio Brown Forbes 61 (k)
bez udziału publiczności
Jagiellonia Białystok 4-3 Warta Poznań 5 grudnia, 15:00
Jakov Puljić 19, 59, 90 (k), Jesús Imaz 28 - Mateusz Kuzimski 15, Michał Jakóbowski 37, Jan Grzesik 43
bez udziału publiczności
Lech Poznań 4-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 6 grudnia, 17:30
Thomas Rogne 30, Mikael Ishak 44, Pedro Tiba 46, Dani Ramírez 53
bez udziału publiczności
Legia Warszawa 2-0 Lechia Gdańsk 5 grudnia, 20:00
Tomáš Pekhart 61, Rafael Lopes 90
bez udziału publiczności / po meczu czerwonymi kartkami ukarani zostali zawodnik gospodarzy - Igor Lewczuk i gości - Michał Nalepa
Piast Gliwice 1-1 Zagłębie Lubin 6 grudnia, 15:00
Jakub Świerczok 10 - Samuel Mráz 14
bez udziału publiczności
Pogoń Szczecin 2-0 Stal Mielec 7 grudnia, 18:00
Luka Zahovič 43, Kamil Drygas 57 (k)
bez udziału publiczności
Śląsk Wrocław 1-0 Raków Częstochowa 5 grudnia, 17:30
Bartłomiej Pawłowski 71
bez udziału publiczności
Wisła Płock 0-1 Górnik Zabrze 7 grudnia, 20:30
Piotr Krawczyk 71
bez udziału publiczności

Kolejka 13 - 12-13 grudnia

Górnik Zabrze 0-2 Cracovia 12 grudnia, 17:30
Pelle van Amersfoort 43 (k), Michal Sipľak 63
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 0-1 Wisła Płock 14 grudnia, 18:00
Dušan Lagator 65
bez udziału publiczności
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-5 Piast Gliwice 11 grudnia, 18:00
Jakub Świerczok 38, 41 (k), Piotr Malarczyk 60, Sebastian Milewski 83, Tiago Alves 90
bez udziału publiczności
Raków Częstochowa 3-2 Jagiellonia Białystok 13 grudnia, 17:30
Andrzej Niewulis 17, Petr Schwarz 52 (k), 76 (k) - Maciej Makuszewski 69, Jesús Imaz 90
w Bełchatowie / bez udziału publiczności
Stal Mielec 1-1 Lech Poznań 13 grudnia, 15:00
Andreja Prokić 27 - Pedro Tiba 87
bez udziału publiczności
Wisła Kraków 1-2 Legia Warszawa 12 grudnia, 20:00
Yaw Yeboah 12 - Tomáš Pekhart 81 (k), 89
bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 2-1 Śląsk Wrocław 11 grudnia, 20:30
Dejan Dražić 61 (k), Kamil Kruk 90 - Erik Expósito 23
bez udziału publiczności
Warta Poznań 1-2 Pogoń Szczecin 12 grudnia, 15:00
Michał Jakóbowski 46 - Alexander Gorgon 7, Luka Zahovič 11
w Grodzisku Wielkopolskim / bez udziału publiczności

Kolejka 14 - 19-20 grudnia

Cracovia 0-3 Lechia Gdańsk 19 grudnia, 17:30
Rafał Pietrzak 15, Maciej Gajos 81, Jaroslav Mihalík 90
bez udziału publiczności
Jagiellonia Białystok 1-0 Górnik Zabrze 20 grudnia, 17:30
Jesús Imaz 52
bez udziału publiczności
Lech Poznań 0-1 Wisła Kraków 19 grudnia, 20:00
Jakub Błaszczykowski 67
bez udziału publiczności
Legia Warszawa 2-3 Stal Mielec 18 grudnia, 20:30
Bartosz Slisz 17, Tomáš Pekhart 24 - Maciej Domański 5 (k), 43 (k), Grzegorz Tomasiewicz 60 (k)
bez udziału publiczności
Piast Gliwice 0-0 Raków Częstochowa 20 grudnia, 15:00
bez udziału publiczności
Pogoń Szczecin 1-0 Zagłębie Lubin 19 grudnia, 15:00
Michał Kucharczyk 90
bez udziału publiczności
Śląsk Wrocław 2-1 Warta Poznań 17 grudnia, 18:00
Israel Puerto 5, Bartłomiej Pawłowski 54 - Robert Janicki 75
bez udziału publiczności
Wisła Płock 4-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 grudnia, 18:00
Patryk Tuszyński 13, Alan Uryga 21, Dušan Lagator 38, Mateusz Lewandowski 77 - Dušan Lagator 69 (s)
bez udziału publiczności

Kolejka 15 - 30-31 stycznia

Górnik Zabrze 1-1 Lech Poznań 30 stycznia, 20:00
Alex Sobczyk 7 - Thomas Rogne 60
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 0-2 Jagiellonia Białystok 30 stycznia, 17:30
Jesús Imaz 3, Jakov Puljić 84
bez udziału publiczności
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Legia Warszawa 31 stycznia, 17:30
Rafał Janicki 48
bez udziału publiczności
Raków Częstochowa 0-1 Pogoń Szczecin 29 stycznia, 20:30
Adrian Benedyczak 58
w Bełchatowie / bez udziału publiczności
Stal Mielec 0-0 Śląsk Wrocław 1 lutego, 18:00
bez udziału publiczności
Wisła Kraków 3-4 Piast Gliwice 31 stycznia, 15:00
Łukasz Burliga 5, Maciej Sadlok 12, Felicio Brown Forbes 20 - Jakub Świerczok 37, 90 (k), Dominik Steczyk 39, Kristopher Vida 90
bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 0-2 Wisła Płock 29 stycznia, 18:00
Mateusz Szwoch 23 (k), Dawid Kocyła 30
bez udziału publiczności
Warta Poznań 1-0 Cracovia 30 stycznia, 15:00
Jakub Kiełb 70
w Grodzisku Wielkopolskim / bez udziału publiczności

Kolejka 16 - 6-7 lutego

Lech Poznań 0-0 Zagłębie Lubin 5 lutego, 20:30
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 1-1 Warta Poznań 5 lutego, 18:00
Michał Nalepa 33 - Mariusz Rybicki 72
bez udziału publiczności
Legia Warszawa 2-0 Raków Częstochowa 6 lutego, 20:00
Luquinhas 29, Tomáš Pekhart 64 (k)
bez udziału publiczności
Piast Gliwice 2-0 Śląsk Wrocław 6 lutego, 15:00
Michał Żyro 23, Patryk Sokołowski 58
bez udziału publiczności
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Górnik Zabrze 7 lutego, 15:00
Kamil Biliński 79, 90 - Michał Koj 10
W 78. minucie Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała) nie wykorzystał rzutu karnego.
bez udziału publiczności
Pogoń Szczecin 1-0 Cracovia 6 lutego, 17:30
Kacper Smoliński 43
bez udziału publiczności / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Jakub Bursztyn
Stal Mielec 2-2 Wisła Płock 4 marca, 20:30
Maciej Jankowski 61, Mateusz Matras 87 - Patryk Tuszyński 13, Damian Michalski 49
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (8 lutego, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Kraków 2-0 Jagiellonia Białystok 7 lutego, 17:30
Maciej Sadlok 55, Felicio Brown Forbes 88
bez udziału publiczności

Kolejka 17 - 13-14 lutego

Cracovia 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 lutego, 15:00
Pelle van Amersfoort 42 (k) - Jakub Hora 25
bez udziału publiczności
Górnik Zabrze 2-1 Stal Mielec 15 lutego, 20:30
Przemysław Wiśniewski 64, Piotr Krawczyk 90 - Aleksandyr Kolew 6
W 28. minucie Maciej Domański (Stal Mielec) nie wykorzystał rzutu karnego.
bez udziału publiczności
Jagiellonia Białystok 1-1 Legia Warszawa 14 lutego, 17:30
Jesús Imaz 4 (k) - Tomáš Pekhart 18 (k)
bez udziału publiczności
Pogoń Szczecin 0-0 Piast Gliwice 13 lutego, 17:30
bez udziału publiczności
Raków Częstochowa 0-1 Lechia Gdańsk 13 lutego, 20:00
Jarosław Kubicki 2
w Bełchatowie / bez udziału publiczności
Śląsk Wrocław 1-1 Wisła Kraków 12 lutego, 20:30
Mathieu Scalet 23 - Yaw Yeboah 30
W 57. minucie Felicio Brown Forbes (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
bez udziału publiczności
Wisła Płock 1-0 Lech Poznań 14 lutego, 15:00
Luka Šušnjara 73
bez udziału publiczności
Warta Poznań 1-0 Zagłębie Lubin 15 lutego, 18:00
Łukasz Trałka 75
w Grodzisku Wielkopolskim / bez udziału publiczności

Kolejka 18 - 20-21 lutego

Lech Poznań 1-0 Śląsk Wrocław 21 lutego, 17:30
Aron Jóhannsson 57
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 2-0 Górnik Zabrze 20 lutego, 20:00
Maciej Gajos 24, Flávio Paixão 41
bez udziału publiczności
Legia Warszawa 5-2 Wisła Płock 20 lutego, 15:00
Filip Mladenović 10 (k), 40, Bartosz Kapustka 16, Luquinhas 49, 80 - Dušan Lagator 43, Filip Lesniak 45
bez udziału publiczności
Piast Gliwice 0-1 Warta Poznań 22 lutego, 18:00
Mateusz Kuzimski 58
bez udziału publiczności
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Jagiellonia Białystok 20 lutego, 17:30
Rafał Janicki 13 - Bartłomiej Wdowik 53
bez udziału publiczności
Stal Mielec 0-0 Cracovia 19 lutego, 18:00
bez udziału publiczności
Wisła Kraków 2-1 Pogoń Szczecin 19 lutego, 20:30
Benedikt Zech 31 (s), Felicio Brown Forbes 45 - Alexander Gorgon 48
bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 1-2 Raków Częstochowa 21 lutego, 15:00
Patryk Szysz 13 - Ivi López 29, Saša Balić 81 (s)
bez udziału publiczności

Kolejka 19 - 27-28 lutego

Cracovia 2-4 Zagłębie Lubin 28 lutego, 15:00
Lorenco Šimić 30 (s), Filip Piszczek 72 - Patryk Szysz 10, Filip Starzyński 44, 55 (k), Lorenco Šimić 86
W 68. minucie Pelle van Amersfoort (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
bez udziału publiczności
Górnik Zabrze 1-2 Legia Warszawa 27 lutego, 20:00
Jesús Jiménez 45 (k) - Bartosz Kapustka 4, Kacper Kostorz 82
bez udziału publiczności
Jagiellonia Białystok 0-1 Piast Gliwice 27 lutego, 17:30
Tiago Alves 90
bez udziału publiczności / druga żółta kartka Błażeja Augustyna nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Raków Częstochowa 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 26 lutego, 18:00
Andrzej Niewulis 53
w Bełchatowie / bez udziału publiczności
Stal Mielec 0-1 Lechia Gdańsk 27 lutego, 15:00
Łukasz Zwoliński 45
bez udziału publiczności
Śląsk Wrocław 2-1 Pogoń Szczecin 28 lutego, 17:30
Erik Expósito 44, 45 - Jakub Bartkowski 11
bez udziału publiczności
Wisła Płock 1-3 Wisła Kraków 28 lutego, 12:30
Damian Rasak 67 - Rafał Boguski 82, 90, Uroš Radaković 85
bez udziału publiczności
Warta Poznań 1-2 Lech Poznań 26 lutego, 20:30
Mateusz Kuzimski 46 - Aron Jóhannsson 80, Pedro Tiba 90
w Grodzisku Wielkopolskim / bez udziału publiczności

Kolejka 20 - 6-7 marca

Piast Gliwice 2-1 Stal Mielec 7 marca, 12:30
Patryk Lipski 61, Tiago Alves 71 - Aleksandyr Kolew 8
bez udziału publiczności
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Lechia Gdańsk 6 marca, 15:00
Milan Rundić 31 (k), Kamil Biliński 88 - Conrado 44, Bartosz Kopacz 85
bez udziału publiczności
Pogoń Szczecin 0-1 Lech Poznań 7 marca, 15:00
Bartosz Salamon 40
bez udziału publiczności
Raków Częstochowa 0-0 Cracovia 6 marca, 20:00
w Bełchatowie / bez udziału publiczności
Śląsk Wrocław 0-1 Legia Warszawa 7 marca, 17:30
Paweł Wszołek 64
bez udziału publiczności
Wisła Kraków 0-0 Górnik Zabrze 5 marca, 20:30
bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 3-0 Jagiellonia Białystok 6 marca, 17:30
Filip Starzyński 62 (k), 90, Patryk Szysz 88
bez udziału publiczności
Warta Poznań 2-0 Wisła Płock 8 marca, 18:00
Makana Baku 3, 59
w Grodzisku Wielkopolskim / bez udziału publiczności

Kolejka 21 - 13-14 marca

Cracovia 1-1 Śląsk Wrocław 12 marca, 18:00
Sergiu Hanca 61 - Fabian Piasecki 89
bez udziału publiczności
Górnik Zabrze 2-0 Zagłębie Lubin 14 marca, 15:00
Piotr Krawczyk 21, Alasana Manneh 65
bez udziału publiczności
Jagiellonia Białystok 0-1 Pogoń Szczecin 12 marca, 20:30
Michał Kucharczyk 64
bez udziału publiczności
Lech Poznań 0-0 Piast Gliwice 14 marca, 17:30
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 2-0 Wisła Kraków 13 marca, 17:30
Flávio Paixão 64 (k), Žarko Udovičić 90
bez udziału publiczności / żółta kartka Michala Frydrycha nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Legia Warszawa 3-2 Warta Poznań 13 marca, 20:00
Filip Mladenović 3, 60, Paweł Wszołek 30 - Jan Grzesik 26, Mateusz Kupczak 79 (k)
bez udziału publiczności
Stal Mielec 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 marca, 18:00
Krystian Getinger 52, Marcin Flis 70 - Kamil Biliński 32
bez udziału publiczności
Wisła Płock 2-2 Raków Częstochowa 13 marca, 15:00
Patryk Tuszyński 56, Rafał Wolski 70 - Kamil Piątkowski 72, Ivi López 81 (k)
bez udziału publiczności

Kolejka 22 - 20-21 marca

Lech Poznań 2-3 Jagiellonia Białystok 20 marca, 20:00
Michał Skóraś 12, Mikael Ishak 40 - Fedor Černych 2, Bojan Nastić 72, Bartłomiej Wdowik 87
bez udziału publiczności
Piast Gliwice 2-0 Cracovia 19 marca, 18:00
Jakub Świerczok 7, Dominik Steczyk 62
bez udziału publiczności
Pogoń Szczecin 1-0 Lechia Gdańsk 19 marca, 20:30
Michał Kucharczyk 69
bez udziału publiczności
Raków Częstochowa 0-0 Górnik Zabrze 20 marca, 17:30
w Bełchatowie / bez udziału publiczności
Śląsk Wrocław 0-0 Wisła Płock 20 marca, 15:00
bez udziału publiczności
Wisła Kraków 3-1 Stal Mielec 21 marca, 15:00
Felicio Brown Forbes 75, Michal Frydrych 88 (k), Stefan Savić 90 - Grzegorz Tomasiewicz 60
bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 0-4 Legia Warszawa 21 marca, 17:30
Tomáš Pekhart 6 (k), 13, 19, 63
bez udziału publiczności
Warta Poznań 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 marca, 12:30
Makana Baku 70, Jakub Kuzdra 90
w Grodzisku Wielkopolskim / bez udziału publiczności

Kolejka 23 - 3 kwietnia

Cracovia 2-1 Lech Poznań 3 kwietnia, 20:00
Michal Sipľak 45, Pelle van Amersfoort 56 - Mikael Ishak 28
bez udziału publiczności
Górnik Zabrze 1-2 Warta Poznań 5 kwietnia, 12:30
Jesús Jiménez 69 - Jan Grzesik 30, Mateusz Kupczak 50
bez udziału publiczności
Jagiellonia Białystok 0-1 Śląsk Wrocław 5 kwietnia, 17:30
Erik Expósito 45
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 3-1 Zagłębie Lubin 5 kwietnia, 20:00
Łukasz Zwoliński 6, Mario Maloča 22, Žarko Udovičić 64 - Patryk Szysz 45
bez udziału publiczności
Legia Warszawa 4-2 Pogoń Szczecin 3 kwietnia, 17:30
Filip Mladenović 4, Tomáš Pekhart 10, 14 (k), Mateusz Wieteska 29 - Adam Frączczak 45, Kamil Drygas 83 (k)
bez udziału publiczności
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Wisła Kraków 5 kwietnia, 15:00
Desley Ubbink 13, David Niepsuj 47
bez udziału publiczności
Stal Mielec 0-1 Raków Częstochowa 5 maja, 19:00
Ivi López 90 (k)
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Płock 0-1 Piast Gliwice 3 kwietnia, 12:30
Michał Chrapek 54
bez udziału publiczności

Kolejka 24 - 10-11 kwietnia

Jagiellonia Białystok 2-1 Cracovia 9 kwietnia, 18:00
Bartosz Bida 26, Taras Romanczuk 37 - Thiago 14
bez udziału publiczności
Lech Poznań 0-0 Legia Warszawa 11 kwietnia, 17:30
bez udziału publiczności
Piast Gliwice 2-0 Górnik Zabrze 12 kwietnia, 18:00
Jakub Świerczok 28, Stéfanos Evangélou 52 (s)
W 90. minucie Michał Żyro (Piast Gliwice) nie wykorzystał rzutu karnego.
bez udziału publiczności
Pogoń Szczecin 2-0 Wisła Płock 10 kwietnia, 15:00
Adrian Benedyczak 16, Michał Kucharczyk 65
bez udziału publiczności
Śląsk Wrocław 1-1 Lechia Gdańsk 10 kwietnia, 20:00
Erik Expósito 7 - Tomasz Makowski 34
bez udziału publiczności
Wisła Kraków 1-2 Raków Częstochowa 9 kwietnia, 20:30
Michal Frydrych 39 (k) - David Tijanić 33, Marcin Cebula 63
bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 kwietnia, 15:00
Patryk Szysz 73, Damian Oko 90 - Kamil Biliński 8
bez udziału publiczności
Warta Poznań 0-0 Stal Mielec 10 kwietnia, 17:30
w Grodzisku Wielkopolskim / bez udziału publiczności

Kolejka 25 - 17-18 kwietnia

Górnik Zabrze 1-1 Śląsk Wrocław 16 kwietnia, 20:30
Alasana Manneh 26 - Fabian Piasecki 70
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 2-2 Piast Gliwice 17 kwietnia, 15:00
Łukasz Zwoliński 87, Flávio Paixão 90 (k) - Dominik Steczyk 29, Patryk Sokołowski 48
W 90. minucie Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) nie wykorzystał rzutu karnego.
bez udziału publiczności
Legia Warszawa 0-0 Cracovia 18 kwietnia, 17:30
bez udziału publiczności
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2 Pogoń Szczecin 16 kwietnia, 18:00
Kacper Kozłowski 33, Sebastian Kowalczyk 64 (k)
bez udziału publiczności
Raków Częstochowa 3-1 Lech Poznań 17 kwietnia, 17:30
Fran Tudor 10, Kamil Piątkowski 29, Marcin Cebula 56 - Mikael Ishak 49
w Bełchatowie / bez udziału publiczności
Stal Mielec 0-2 Zagłębie Lubin 18 kwietnia, 12:30
Filip Starzyński 38 (k), Patryk Szysz 73
bez udziału publiczności
Wisła Kraków 0-1 Warta Poznań 17 kwietnia, 20:00
Mateusz Kuzimski 88
bez udziału publiczności
Wisła Płock 2-2 Jagiellonia Białystok 18 kwietnia, 15:00
Mateusz Szwoch 78, Alan Uryga 90 - Jesús Imaz 35, Bartosz Bida 61
bez udziału publiczności

Kolejka 26 - 21 kwietnia

Cracovia 1-0 Wisła Płock 21 kwietnia, 20:30
Marcos Álvarez 42 (k)
bez udziału publiczności / w 81. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Ángel García
Jagiellonia Białystok 3-3 Stal Mielec 21 kwietnia, 18:00
Bogdan Țîru 3, 85, Tomáš Přikryl 12 - Jonathan de Amo 18, Maciej Domański 68 (k), Mateusz Mak 90
bez udziału publiczności
Lech Poznań 3-0 Lechia Gdańsk 20 kwietnia, 20:30
Michał Skóraś 52, Mikael Ishak 57 (k), Dani Ramírez 65
bez udziału publiczności
Piast Gliwice 0-1 Legia Warszawa 21 kwietnia, 20:30
Rafael Lopes 75
bez udziału publiczności
Pogoń Szczecin 1-0 Górnik Zabrze 20 kwietnia, 18:00
Rafał Kurzawa 20
bez udziału publiczności
Śląsk Wrocław 4-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 kwietnia, 20:30
Krzysztof Mączyński 35, Patryk Janasik 61, Konrad Poprawa 83, Róbert Pich 90 - Rafał Janicki 41, Kamil Biliński 70, Marko Roginić 78
bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 4-1 Wisła Kraków 21 kwietnia, 18:00
Karol Podliński 35, Patryk Szysz 71, Filip Starzyński 74, Samuel Mráz 87 - Saša Balić 16 (s)
bez udziału publiczności
Warta Poznań 0-2 Raków Częstochowa 20 kwietnia, 18:00
Vladislavs Gutkovskis 42, Jakub Kiełb 70 (s)
W 10. minucie Mateusz Kupczak (Warta Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
W 45. minucie Mateusz Kuzimski (Warta Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
w Grodzisku Wielkopolskim / bez udziału publiczności

Kolejka 27 - 24-25 kwietnia

Górnik Zabrze 0-2 Wisła Płock 24 kwietnia, 15:00
Patryk Tuszyński 61, Mateusz Szwoch 80
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 0-1 Legia Warszawa 25 kwietnia, 17:30
Tomáš Pekhart 71 (k)
bez udziału publiczności / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Zlatan Alomerović
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Lech Poznań 23 kwietnia, 20:30
Marko Roginić 74
bez udziału publiczności
Raków Częstochowa 2-0 Śląsk Wrocław 23 kwietnia, 18:00
David Tijanić 48, Marcin Cebula 85
bez udziału publiczności
Stal Mielec 1-0 Pogoń Szczecin 25 kwietnia, 15:00
Marcin Flis 22
bez udziału publiczności
Wisła Kraków 0-0 Cracovia 24 kwietnia, 20:00
W 67. minucie Sergiu Hanca (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 2-2 Piast Gliwice 24 kwietnia, 17:30
Jewgienij Baszkirow 33, Kamil Kruk 36 - Jakub Świerczok 21, 82
bez udziału publiczności
Warta Poznań 2-0 Jagiellonia Białystok 25 kwietnia, 12:30
Łukasz Trałka 40, Makana Baku 86
w Grodzisku Wielkopolskim / bez udziału publiczności

Kolejka 28 - 1-2 maja

Cracovia 1-0 Górnik Zabrze 3 maja, 17:30
Sergiu Hanca 3
bez udziału publiczności
Jagiellonia Białystok 0-0 Raków Częstochowa 28 kwietnia, 19:00
bez udziału publiczności
Lech Poznań 1-2 Stal Mielec 1 maja, 20:00
Tymoteusz Puchacz 80 - Wasyl Kraweć 89 (s), Jonathan de Amo 90
bez udziału publiczności
Legia Warszawa 0-0 Wisła Kraków 1 maja, 15:00
bez udziału publiczności
Piast Gliwice 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 maja, 15:00
Jakub Świerczok 44, 57
bez udziału publiczności
Pogoń Szczecin 1-1 Warta Poznań 1 maja, 17:30
Rafał Kurzawa 60 - Makana Baku 54
bez udziału publiczności
Śląsk Wrocław 0-0 Zagłębie Lubin 30 kwietnia, 20:30
bez udziału publiczności / po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Saša Balić
Wisła Płock 1-3 Lechia Gdańsk 30 kwietnia, 18:00
Dawid Kocyła 74 - Flávio Paixão 6 (k), Bartosz Kopacz 81, Joseph Ceesay 90
W 37. minucie Mateusz Szwoch (Wisła Płock) nie wykorzystał rzutu karnego.
bez udziału publiczności

Kolejka 29 - 8-9 maja

Górnik Zabrze 3-1 Jagiellonia Białystok 7 maja, 18:00
Jesús Jiménez 29, 64 (k), Alex Sobczyk 71 - Jakov Puljić 15
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 1-1 Cracovia 8 maja, 17:30
Flávio Paixão 69 - Cornel Râpă 25
bez udziału publiczności
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Wisła Płock 8 maja, 15:00
Jakub Hora 5 - Mateusz Szwoch 28 (k)
bez udziału publiczności
Raków Częstochowa 1-0 Piast Gliwice 10 maja, 18:00
Vladislavs Gutkovskis 32
bez udziału publiczności
Stal Mielec 0-0 Legia Warszawa 9 maja, 17:30
bez udziału publiczności
Wisła Kraków 1-2 Lech Poznań 8 maja, 20:00
Jakub Błaszczykowski 78 - Mikael Ishak 12, Serafin Szota 61 (s)
bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 1-1 Pogoń Szczecin 7 maja, 20:30
Karol Podliński 70 - Michał Kucharczyk 8
bez udziału publiczności
Warta Poznań 2-3 Śląsk Wrocław 9 maja, 15:00
Maik Nawrocki 40, Mario Rodríguez 90 - Erik Expósito 49, 59, Róbert Pich 82
w Grodzisku Wielkopolskim / bez udziału publiczności

Kolejka 30 - 16 maja

Cracovia 0-1 Warta Poznań 16 maja, 17:30 (3670)
Makana Baku 82
Jagiellonia Białystok 2-1 Lechia Gdańsk 16 maja, 17:30 (4572)
Jakov Puljić 9 (k), Tomáš Přikryl 78 - Karol Fila 61
Lech Poznań 1-1 Górnik Zabrze 16 maja, 17:30 (4890)
Dani Ramírez 9 - Bartosz Nowak 77
Legia Warszawa 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 16 maja, 17:30 (6872)
Rafael Lopes 24
w 80. minucie mecz został przerwany na 15 minut z powodu zadymienia boiska
Piast Gliwice 2-3 Wisła Kraków 16 maja, 17:30 (2364)
Jakub Świerczok 17, Tiago Alves 83 - Patryk Sokołowski 11 (s), Stefan Savić 24, Piotr Starzyński 43
W 28. minucie Jakub Świerczok (Piast Gliwice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Pogoń Szczecin 1-3 Raków Częstochowa 16 maja, 17:30 (2123)
Adam Frączczak 70 - Zoran Arsenić 31, Ivi López 67, Jakub Arak 77
Śląsk Wrocław 1-1 Stal Mielec 16 maja, 17:30 (10 453)
Krzysztof Mączyński 7 - Maciej Jankowski 90
Wisła Płock 4-0 Zagłębie Lubin 16 maja, 17:30 (750)
Patryk Tuszyński 8, Rafał Wolski 26, Dawid Kocyła 56, Alan Uryga 89

Baraże o udział w PKO Ekstraklasie

Fortuna I liga 2020/2021

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas