[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

PKO Ekstraklasa 2020/2021
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 14 29 9 2 3 23-15 4 1 3 14-13 5 1 0 9-2
2.  Raków Częstochowa 14 28 8 4 2 27-15 5 1 1 12-6 3 3 1 15-9
3.  Pogoń Szczecin 14 28 8 4 2 20-8 4 3 0 10-3 4 1 2 10-5
4.  Śląsk Wrocław 14 23 7 2 5 21-15 5 2 0 12-5 2 0 5 9-10 1 1 0 1 0 0-0
5.  Górnik Zabrze 14 23 7 2 5 18-14 3 1 3 11-10 4 1 2 7-4 1 1 0 1 0 0-0
6.  Zagłębie Lubin 14 22 6 4 4 18-15 4 3 0 11-6 2 1 4 7-9
7.  Jagiellonia Białystok 14 20 6 2 6 22-24 4 2 1 15-10 2 0 5 7-14
8.  Lechia Gdańsk 14 19 6 1 7 20-19 3 0 4 12-10 3 1 3 8-9
9.  Lech Poznań 14 17 4 5 5 23-22 2 3 2 11-11 2 2 3 12-11
10.  Cracovia 14 16 5 6 3 18-17 3 3 2 10-10 2 3 1 8-7 1 3 1 0 0 1-0
11.  Wisła Płock 14 16 4 4 6 17-20 2 2 4 7-8 2 2 2 10-12 1 0 0 0 1 0-1
12.  Wisła Kraków 14 14 3 5 6 19-19 1 0 5 7-13 2 5 1 12-6
13.  Piast Gliwice 14 14 3 5 6 17-18 1 3 3 6-9 2 2 3 11-9
14.  Warta Poznań 14 13 4 1 9 13-19 1 1 4 3-8 3 0 5 10-11 1 3 1 0 0 1-0
15.  Stal Mielec 14 13 3 4 7 17-28 2 1 3 7-13 1 3 4 10-15 1 0 0 0 1 0-1
16.  Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 9 2 3 9 13-38 2 1 4 7-16 0 2 5 6-22
Cracovia została ukarana odjęciem pięciu punktów za przewinienie korupcji.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Legia Warszawa    2-1 1-3 2-1 1-2 2-0 2-1 2-2 2-3 
 2 Raków Częstochowa1-2     2-1 3-2 3-0 0-0 1-0 2-1 
 3 Pogoń Szczecin0-0     1-0 1-0 3-0 2-2 2-0 1-1 
 4 Śląsk Wrocław1-0     0-0 1-0 3-3 3-1 2-0 2-1 
 5 Górnik Zabrze1-3 2-1     3-0 0-2 0-0 1-2 4-2 
 6 Zagłębie Lubin2-1 2-0     1-1 2-1 1-1 1-0 2-2 
 7 Jagiellonia Białystok1-0 0-1     2-1 5-2 1-1 4-3 2-2 
 8 Lechia Gdańsk1-3 0-1 3-2     0-1 0-1 4-2 4-0 
 9 Lech Poznań3-3 0-4     1-1 2-2 0-1 1-0 4-0 
 10 Cracovia0-1 2-2 2-1 3-1 0-3     1-1 1-0 1-1 
 11 Wisła Płock0-1 0-0 1-0 0-1 0-1     1-3 1-1 4-1 
 12 Wisła Kraków1-2 1-3 1-2 1-3 0-3     3-0 
 13 Piast Gliwice0-0 0-1 1-1 0-1 2-0 1-4 2-2     
 14 Warta Poznań0-3 1-2 0-1 0-1 2-1 0-0     
 15 Stal Mielec0-2 3-1 1-1 0-6 3-2 0-1     
 16 Podbeskidzie Bielsko-Biała1-4 0-2 2-1 2-2 0-5 1-2 1-0     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Cracovia 2-1 Pogoń Szczecin 22 sierpnia, 15:00 (4053)
Marcos Álvarez 58, Sergiu Hanca 62 - Adam Frączczak 57
Górnik Zabrze 4-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 sierpnia, 17:30 (7368)
Jesús Jiménez 1, 23 (k), 90, Piotr Krawczyk 45 - Kamil Biliński 57, 82
Jagiellonia Białystok 1-1 Wisła Kraków 24 sierpnia, 18:00 (5070)
Maciej Makuszewski 25 - Jakub Błaszczykowski 33
Raków Częstochowa 1-2 Legia Warszawa 22 sierpnia, 20:00 (1985)
Patryk Kun 50 - Tomáš Pekhart 16, 84
w Bełchatowie
Śląsk Wrocław 2-0 Piast Gliwice 22 sierpnia, 17:30 (5259)
Fabian Piasecki 2, Piotr Celeban 51
Wisła Płock 1-1 Stal Mielec 23 sierpnia, 12:30 (1318)
Mateusz Szwoch 89 - Andreja Prokić 55
Zagłębie Lubin 2-1 Lech Poznań 21 sierpnia, 18:00 (3968)
Ľubomír Guldan 82, Saša Balić 87 - Mikael Ishak 45
Warta Poznań 0-1 Lechia Gdańsk 23 sierpnia, 15:00 (2381)
Łukasz Zwoliński 66
w Grodzisku Wielkopolskim

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Lech Poznań 2-2 Wisła Płock 30 sierpnia, 17:30 (8226)
Mikael Ishak 56, Jakub Kamiński 68 - Mateusz Szwoch 17 (k), Patryk Tuszyński 88 (k)
Lechia Gdańsk 1-3 Raków Częstochowa 29 sierpnia, 15:00 (5424)
Omran Haydary 45 - Marcin Cebula 46, Vladislavs Gutkovskis 55, 76
Legia Warszawa 1-2 Jagiellonia Białystok 29 sierpnia, 20:00 (9109)
Tomáš Pekhart 60 - Jakov Puljić 19, Jesús Imaz 28
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Radosław Cierzniak
Piast Gliwice 0-1 Pogoń Szczecin 30 sierpnia, 12:30 (2578)
Alexander Gorgon 66
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Cracovia 30 sierpnia, 15:00 (4308)
Karol Danielak 16, Aleksander Komor 58 - David Jablonský 45, Tomáš Vestenický 81
Stal Mielec 0-2 Górnik Zabrze 28 sierpnia, 20:30 (3420)
Paweł Bochniewicz 36, Alasana Manneh 47
Wisła Kraków 1-3 Śląsk Wrocław 29 sierpnia, 17:30 (5044)
Mariusz Pawelec 40 (s) - Róbert Pich 17 (k), 75, Waldemar Sobota 85 (k)
Zagłębie Lubin 1-0 Warta Poznań 28 sierpnia, 18:00 (2486)
Damjan Bohar 88

Kolejka 3 - 12-13 września

Cracovia 1-1 Stal Mielec 12 września, 15:00 (5439)
Dawid Szymonowicz 90 - Paweł Tomczyk 82
Górnik Zabrze 3-0 Lechia Gdańsk 13 września, 17:30 (10 270)
Jesús Jiménez 34 (k), Bartosz Nowak 60, Daniel Ściślak 81
Jagiellonia Białystok 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 września, 18:00 (5065)
Jakov Puljić 49, Jesús Imaz 51 - Kamil Biliński 18, Michał Rzuchowski 37
Pogoń Szczecin 2-2 Wisła Kraków 13 września, 15:00 (1877)
Lukas Klemenz 8 (s), Kóstas Triantafyllópoulos 90 - Jean Carlos Silva 3, Chuca 57
Raków Częstochowa 2-1 Zagłębie Lubin 14 września, 18:00 (1675)
Vladislavs Gutkovskis 1, David Tijanić 48 - Rok Sirk 66
w Bełchatowie
Śląsk Wrocław 3-3 Lech Poznań 12 września, 20:00 (11 535)
Piotr Celeban 12, Mathieu Scalet 16, Róbert Pich 51 (k) - Mikael Ishak 7, 32, Dani Ramírez 28
Wisła Płock 0-1 Legia Warszawa 11 września, 20:30 (1500)
Tomáš Pekhart 30
Warta Poznań 0-0 Piast Gliwice 12 września, 17:30 (1872)
w Grodzisku Wielkopolskim

Kolejka 4 - 19-20 września

Lech Poznań 1-0 Warta Poznań 20 września, 17:30 (17 546)
Jakub Moder 90 (k)
Lechia Gdańsk 4-2 Stal Mielec 19 września, 15:00 (4507)
Flávio Paixão 4, 73 (k), Conrado 45, Michał Nalepa 88 - Krystian Getinger 23, Mateusz Mak 44
Legia Warszawa 1-3 Górnik Zabrze 19 września, 20:00 (11 510)
Bartosz Slisz 60 - Alex Sobczyk 4, Bartosz Nowak 17, Jesús Jiménez 47
Piast Gliwice 0-1 Jagiellonia Białystok 21 września, 18:00 (2649)
Jesús Imaz 58
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-4 Raków Częstochowa 18 września, 18:00 (4397)
Tomasz Nowak 13 - Petr Schwarz 21 (k), 40 (k), Marcin Cebula 34, Vladislavs Gutkovskis 45 (k)
Pogoń Szczecin 1-0 Śląsk Wrocław 19 września, 17:30 (1821)
Michał Kucharczyk 89 (k)
Wisła Kraków 0-3 Wisła Płock 18 września, 20:30 (7007)
Alan Uryga 8, Damian Michalski 43, Damian Rasak 71
Zagłębie Lubin 1-1 Cracovia 20 września, 15:00 (2533)
Lorenco Šimić 67 - Rivaldinho 48

Kolejka 5 - 26-27 września

Cracovia 2-2 Raków Częstochowa 26 września, 15:00 (5127)
Filip Piszczek 21, Ivan Fiolić 90 - Tomáš Petrášek 11, David Tijanić 15
Górnik Zabrze 0-0 Wisła Kraków 25 września, 20:30 (12 492)
Jagiellonia Białystok 0-1 Zagłębie Lubin 26 września, 20:00 (5881)
Lorenco Šimić 10
Lech Poznań 0-4 Pogoń Szczecin 16 grudnia, 20:30
Thomas Rogne 2 (s), Sebastian Kowalczyk 39, Kamil Drygas 45 (k), Tomás Podstawski 90
w pierwotnym terminie (27 września, 15:00) odwołany na wniosek gospodarzy / w drugim terminie bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 4-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 26 września, 17:30 (4877)
Aleksander Komor 13 (s), Flávio Paixão 30, 42, Łukasz Zwoliński 90
Legia Warszawa 2-1 Śląsk Wrocław 21 października, 18:00
Josip Juranović 46, Tomáš Pekhart 73 - Fabian Piasecki 81
w pierwotnym terminie (27 września, 17:30) odwołany na wniosek gospodarzy / w drugim terminie bez udziału publiczności
Stal Mielec 3-2 Piast Gliwice 28 września, 18:00 (2714)
Maciej Domański 21 (k), Mateusz Mak 55, 80 - Michał Żyro 49, Dominik Steczyk 54
Wisła Płock 1-3 Warta Poznań 25 września, 18:00 (1411)
Aleks Ławniczak 79 (s) - Aleks Ławniczak 29, Bartosz Kieliba 48, Łukasz Trałka 85

Kolejka 6 - 3-4 października

Piast Gliwice 1-4 Lech Poznań 4 października, 17:30 (3215)
Michał Żyro 88 (k) - Jakub Moder 6, Dani Ramírez 43, Filip Marchwiński 61, Nika Kaczarawa 74 (k)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Stal Mielec 3 października, 15:00 (2987)
Kamil Biliński 32
Pogoń Szczecin 3-0 Jagiellonia Białystok 30 października, 18:00
Böðvar Böðvarsson 29 (s), Sebastian Kowalczyk 49 (k), Alexander Gorgon 69
w pierwotnym terminie (3 października, 17:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie bez udziału publiczności
Raków Częstochowa 3-0 Wisła Płock 2 października, 18:00 (1631)
Tomáš Petrášek 11, Marcin Cebula 48, David Tijanić 66
w Bełchatowie
Śląsk Wrocław 3-1 Cracovia 2 października, 20:30 (6438)
Erik Expósito 17, 65, Wojciech Golla 22 - Sergiu Hanca 50 (k)
W 84. minucie Sergiu Hanca (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 1-3 Lechia Gdańsk 28 października, 18:00
Jean Carlos Silva 30 - Michał Nalepa 35, Maciej Sadlok 54 (s), Flávio Paixão 68 (k)
w pierwotnym terminie (4 października, 12:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 2-0 Górnik Zabrze 3 października, 20:00 (2882)
Martin Chudý 39 (s), Patryk Szysz 45
Warta Poznań 0-3 Legia Warszawa 2 listopada, 18:00
Paweł Wszołek 12, Filip Mladenović 23, Tomáš Pekhart 30
w Grodzisku Wielkopolskim / w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie bez udziału publiczności

Kolejka 7 - 17-18 października

Cracovia 1-0 Piast Gliwice 17 października, 15:00
Pelle van Amersfoort 25 (k)
bez udziału publiczności
Górnik Zabrze 1-3 Raków Częstochowa 17 października, 17:30
Bartosz Nowak 4 - Ivi López 20, 52, David Tijanić 31
bez udziału publiczności
Jagiellonia Białystok 2-1 Lech Poznań 17 października, 20:00
Taras Romanczuk 2, Maciej Makuszewski 68 - Jakub Moder 82 (k)
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 0-1 Pogoń Szczecin 19 października, 20:30
Alexander Gorgon 23
bez udziału publiczności
Legia Warszawa 2-1 Zagłębie Lubin 18 października, 17:30
Tomáš Pekhart 30, 53 - Filip Starzyński 38 (k)
bez udziału publiczności
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Warta Poznań 19 października, 18:00
Maksymilian Sitek 58 - Mateusz Kuzimski 47, Mateusz Kupczak 86
bez udziału publiczności
Stal Mielec 0-6 Wisła Kraków 18 października, 15:00
Michal Frydrych 10, Felicio Brown Forbes 29, Chuca 39, Yaw Yeboah 47, 53, Patryk Plewka 55
bez udziału publiczności
Wisła Płock 1-0 Śląsk Wrocław 18 października, 12:30
Torgil Gjertsen 87
bez udziału publiczności

Kolejka 8 - 24-25 października

Lech Poznań 1-1 Cracovia 25 października, 17:30
Mohammad Awwad 86 - Pelle van Amersfoort 30
bez udziału publiczności
Piast Gliwice 2-2 Wisła Płock 23 października, 18:00
Tiago Alves 48, Michał Żyro 90 (k) - Jakub Rzeźniczak 51, Alan Uryga 57
bez udziału publiczności
Pogoń Szczecin 0-0 Legia Warszawa 24 października, 20:00
bez udziału publiczności
Raków Częstochowa 2-1 Stal Mielec 25 października, 15:00
Ivi López 27, 66 - Maciej Domański 77
w Bełchatowie / bez udziału publiczności
Śląsk Wrocław 1-0 Jagiellonia Białystok 24 października, 17:30
Mateusz Praszelik 48
bez udziału publiczności
Wisła Kraków 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 października, 15:00
Jean Carlos Silva 35 (k), Chuca 61, Jakub Błaszczykowski 90
bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 1-1 Lechia Gdańsk 23 października, 20:30
Ľubomír Guldan 3 - Flávio Paixão 72 (k)
bez udziału publiczności
Warta Poznań 0-1 Górnik Zabrze 26 października, 18:00
Jesús Jiménez 55 (k)
w Grodzisku Wielkopolskim / bez udziału publiczności

Kolejka 9 - 7-8 listopada

Cracovia 3-1 Jagiellonia Białystok 7 listopada, 17:30
Tomáš Vestenický 25, Florian Loshaj 87, Thiago 90 - Jesús Imaz 39
bez udziału publiczności
Górnik Zabrze 1-2 Piast Gliwice 20 listopada, 20:30
Jesús Jiménez 72 - Jakub Świerczok 29, Sebastian Milewski 66
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (8 listopada, 17:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia Gdańsk 3-2 Śląsk Wrocław 20 listopada, 18:00
Conrado 56, Flávio Paixão 66, Łukasz Zwoliński 82 - Róbert Pich 20, Bartłomiej Pawłowski 79
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (7 listopada, 20:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legia Warszawa 2-1 Lech Poznań 8 listopada, 15:00
Kacper Skibicki 67, Rafael Lopes 90 - Josip Juranović 29 (s)
bez udziału publiczności
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Zagłębie Lubin 24 listopada, 18:00
Mateusz Marzec 23, Desley Ubbink 74 - Rok Sirk 71
W 13. minucie Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała) nie wykorzystał rzutu karnego.
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (6 listopada, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (16 listopada, 20:30) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych
Raków Częstochowa 0-0 Wisła Kraków 8 listopada, 17:30
w Bełchatowie / bez udziału publiczności
Stal Mielec 0-1 Warta Poznań 7 listopada, 15:00
Mateusz Kuzimski 88
bez udziału publiczności
Wisła Płock 0-0 Pogoń Szczecin 2 grudnia, 18:00
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (8 listopada, 12:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (19 listopada, 20:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w trzecim terminie (30 listopada) odwołany

Kolejka 10 - 21-22 listopada

Cracovia 0-1 Legia Warszawa 22 listopada, 17:30
Filip Mladenović 51
bez udziału publiczności
Jagiellonia Białystok 5-2 Wisła Płock 23 listopada, 20:30
Jakov Puljić 13, 46, 66, Jesús Imaz 16, Martin Pospíšil 62 - Dawid Kocyła 51, Damian Rasak 71
bez udziału publiczności
Lech Poznań 3-3 Raków Częstochowa 22 listopada, 12:30
Mikael Ishak 33, Jakub Moder 48 (k), Dani Ramírez 51 - Ivi López 16, Oskar Zawada 31, Daniel Szelągowski 90
bez udziału publiczności
Piast Gliwice 2-0 Lechia Gdańsk 23 listopada, 18:00
Jakub Świerczok 3 (k), Jakub Czerwiński 32
bez udziału publiczności
Pogoń Szczecin 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 listopada, 18:00
Adrian Benedyczak 72 - Kamil Biliński 29
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (21 listopada, 15:00) odwołany
Śląsk Wrocław 0-0 Górnik Zabrze 7 listopada, 20:00
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (21 listopada, 20:00) odwołany
Zagłębie Lubin 2-2 Stal Mielec 21 listopada, 17:30
Kacper Chodyna 17, Saša Balić 34 - Maciej Domański 37, Petteri Forsell 50
bez udziału publiczności
Warta Poznań 2-1 Wisła Kraków 21 listopada, 20:00
Jan Grzesik 47, Mateusz Kuzimski 59 - Adi Mehremić 9
W 27. minucie Łukasz Trałka (Warta Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
w Grodzisku Wielkopolskim / bez udziału publiczności

Kolejka 11 - 28-29 listopada

Górnik Zabrze 2-1 Pogoń Szczecin 27 listopada, 20:30
Jesús Jiménez 32 (k), Bartosz Nowak 60 - Maciej Żurawski 16
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 0-1 Lech Poznań 30 listopada, 18:00
Mikael Ishak 84 (k)
bez udziału publiczności
Legia Warszawa 2-2 Piast Gliwice 29 listopada, 17:30
Bartosz Kapustka 13, Tomáš Pekhart 57 (k) - Piotr Malarczyk 29, Jakub Świerczok 79
bez udziału publiczności
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2 Śląsk Wrocław 28 listopada, 17:30
Róbert Pich 4, Marcel Zylla 66
bez udziału publiczności
Raków Częstochowa 1-0 Warta Poznań 29 listopada, 15:00
Vladislavs Gutkovskis 90 (k)
w Bełchatowie / bez udziału publiczności
Stal Mielec 3-1 Jagiellonia Białystok 28 listopada, 15:00
Marcin Flis 4, Grzegorz Tomasiewicz 66, Łukasz Zjawiński 90 - Przemysław Mystkowski 6
bez udziału publiczności
Wisła Kraków 1-2 Zagłębie Lubin 28 listopada, 20:00
Felicio Brown Forbes 55 - Lorenco Šimić 68, Kacper Chodyna 86
bez udziału publiczności
Wisła Płock 0-1 Cracovia 27 listopada, 18:00
Florian Loshaj 12
bez udziału publiczności

Kolejka 12 - 5-6 grudnia

Cracovia 1-1 Wisła Kraków 4 grudnia, 20:30
Pelle van Amersfoort 85 - Felicio Brown Forbes 61 (k)
bez udziału publiczności
Jagiellonia Białystok 4-3 Warta Poznań 5 grudnia, 15:00
Jakov Puljić 19, 59, 90 (k), Jesús Imaz 28 - Mateusz Kuzimski 15, Michał Jakóbowski 37, Jan Grzesik 43
bez udziału publiczności
Lech Poznań 4-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 6 grudnia, 17:30
Thomas Rogne 30, Mikael Ishak 44, Pedro Tiba 46, Dani Ramírez 53
bez udziału publiczności
Legia Warszawa 2-0 Lechia Gdańsk 5 grudnia, 20:00
Tomáš Pekhart 61, Rafael Lopes 90
bez udziału publiczności / po meczu czerwonymi kartkami ukarani zostali zawodnik gospodarzy - Igor Lewczuk i gości - Michał Nalepa
Piast Gliwice 1-1 Zagłębie Lubin 6 grudnia, 15:00
Jakub Świerczok 10 - Samuel Mráz 14
bez udziału publiczności
Pogoń Szczecin 2-0 Stal Mielec 7 grudnia, 18:00
Luka Zahovič 43, Kamil Drygas 57 (k)
bez udziału publiczności
Śląsk Wrocław 1-0 Raków Częstochowa 5 grudnia, 17:30
Bartłomiej Pawłowski 71
bez udziału publiczności
Wisła Płock 0-1 Górnik Zabrze 7 grudnia, 20:30
Piotr Krawczyk 71
bez udziału publiczności

Kolejka 13 - 12-13 grudnia

Górnik Zabrze 0-2 Cracovia 12 grudnia, 17:30
Pelle van Amersfoort 43 (k), Michal Sipľak 63
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 0-1 Wisła Płock 14 grudnia, 18:00
Dušan Lagator 65
bez udziału publiczności
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-5 Piast Gliwice 11 grudnia, 18:00
Jakub Świerczok 38, 41 (k), Piotr Malarczyk 60, Sebastian Milewski 83, Tiago Alves 90
bez udziału publiczności
Raków Częstochowa 3-2 Jagiellonia Białystok 13 grudnia, 17:30
Andrzej Niewulis 17, Petr Schwarz 52 (k), 76 (k) - Maciej Makuszewski 69, Jesús Imaz 90
w Bełchatowie / bez udziału publiczności
Stal Mielec 1-1 Lech Poznań 13 grudnia, 15:00
Andreja Prokić 27 - Pedro Tiba 87
bez udziału publiczności
Wisła Kraków 1-2 Legia Warszawa 12 grudnia, 20:00
Yaw Yeboah 12 - Tomáš Pekhart 81 (k), 89
bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 2-1 Śląsk Wrocław 11 grudnia, 20:30
Dejan Dražić 61 (k), Kamil Kruk 90 - Erik Expósito 23
bez udziału publiczności
Warta Poznań 1-2 Pogoń Szczecin 12 grudnia, 15:00
Michał Jakóbowski 46 - Alexander Gorgon 7, Luka Zahovič 11
w Grodzisku Wielkopolskim / bez udziału publiczności

Kolejka 14 - 19-20 grudnia

Cracovia 0-3 Lechia Gdańsk 19 grudnia, 17:30
Rafał Pietrzak 15, Maciej Gajos 81, Jaroslav Mihalík 90
bez udziału publiczności
Jagiellonia Białystok 1-0 Górnik Zabrze 20 grudnia, 17:30
Jesús Imaz 52
bez udziału publiczności
Lech Poznań 0-1 Wisła Kraków 19 grudnia, 20:00
Jakub Błaszczykowski 67
bez udziału publiczności
Legia Warszawa 2-3 Stal Mielec 18 grudnia, 20:30
Bartosz Slisz 17, Tomáš Pekhart 24 - Maciej Domański 5 (k), 43 (k), Grzegorz Tomasiewicz 60 (k)
bez udziału publiczności
Piast Gliwice 0-0 Raków Częstochowa 20 grudnia, 15:00
bez udziału publiczności
Pogoń Szczecin 1-0 Zagłębie Lubin 19 grudnia, 15:00
Michał Kucharczyk 90
bez udziału publiczności
Śląsk Wrocław 2-1 Warta Poznań 17 grudnia, 18:00
Israel Puerto 5, Bartłomiej Pawłowski 54 - Robert Janicki 75
bez udziału publiczności
Wisła Płock 4-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 grudnia, 18:00
Patryk Tuszyński 13, Alan Uryga 21, Dušan Lagator 38, Mateusz Lewandowski 77 - Dušan Lagator 69 (s)
bez udziału publiczności

Kolejka 15 - 30-31 stycznia

Górnik Zabrze - Lech Poznań 30 stycznia, 20:00
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 30 stycznia, 17:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 31 stycznia, 17:30
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 29 stycznia, 20:30
w Bełchatowie
Stal Mielec - Śląsk Wrocław 1 lutego, 18:00
Wisła Kraków - Piast Gliwice 31 stycznia, 15:00
Zagłębie Lubin - Wisła Płock 29 stycznia, 18:00
Warta Poznań - Cracovia 30 stycznia, 15:00
w Grodzisku Wielkopolskim

Kolejka 16 - 6-7 lutego

Lech Poznań - Zagłębie Lubin 5 lutego, 20:30
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 5 lutego, 18:00
Legia Warszawa - Raków Częstochowa 6 lutego, 20:00
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 6 lutego, 15:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 7 lutego, 15:00
Pogoń Szczecin - Cracovia 6 lutego, 17:30
Stal Mielec - Wisła Płock 8 lutego, 18:00
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 7 lutego, 17:30

Kolejka 17 - 13-14 lutego

Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 lutego, 15:00
Górnik Zabrze - Stal Mielec 15 lutego, 20:30
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 14 lutego, 17:30
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 13 lutego, 17:30
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 13 lutego, 20:00
w Bełchatowie
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 12 lutego, 20:30
Wisła Płock - Lech Poznań 14 lutego, 15:00
Warta Poznań - Zagłębie Lubin 15 lutego, 18:00
w Grodzisku Wielkopolskim

Kolejka 18 - 20-21 lutego

Lech Poznań - Śląsk Wrocław 21 lutego, 17:30
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 20 lutego, 20:00
Legia Warszawa - Wisła Płock 20 lutego, 15:00
Piast Gliwice - Warta Poznań 22 lutego, 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok 20 lutego, 17:30
Stal Mielec - Cracovia 19 lutego, 18:00
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 19 lutego, 20:30
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 21 lutego, 15:00

Kolejka 19 - 27-28 lutego

Cracovia - Zagłębie Lubin 28 lutego, 15:00
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 27 lutego, 20:00
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 27 lutego, 17:30
Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 26 lutego, 18:00
w Bełchatowie
Stal Mielec - Lechia Gdańsk 27 lutego, 15:00
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 28 lutego, 17:30
Wisła Płock - Wisła Kraków 1 marca, 18:00
Warta Poznań - Lech Poznań 26 lutego, 20:30
w Grodzisku Wielkopolskim

Kolejka 20 - 6-7 marca

Piast Gliwice - Stal Mielec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Cracovia
w Bełchatowie
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Warta Poznań - Wisła Płock
w Grodzisku Wielkopolskim

Kolejka 21 - 13-14 marca

Cracovia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Warta Poznań
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Płock - Raków Częstochowa

Kolejka 22 - 20-21 marca

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Cracovia
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
w Bełchatowie
Śląsk Wrocław - Wisła Płock
Wisła Kraków - Stal Mielec
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
w Grodzisku Wielkopolskim

Kolejka 23 - 3 kwietnia

Cracovia - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Warta Poznań
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
Stal Mielec - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Piast Gliwice

Kolejka 24 - 10-11 kwietnia

Jagiellonia Białystok - Cracovia
Lech Poznań - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Warta Poznań - Stal Mielec
w Grodzisku Wielkopolskim

Kolejka 25 - 17-18 kwietnia

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Legia Warszawa - Cracovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Lech Poznań
w Bełchatowie
Stal Mielec - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Warta Poznań
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

Kolejka 26 - 21 kwietnia

Cracovia - Wisła Płock
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Warta Poznań - Raków Częstochowa
w Grodzisku Wielkopolskim

Kolejka 27 - 24-25 kwietnia

Górnik Zabrze - Wisła Płock
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
w Bełchatowie
Stal Mielec - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Cracovia
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok
w Grodzisku Wielkopolskim

Kolejka 28 - 1-2 maja

Cracovia - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Stal Mielec
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin - Warta Poznań
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Lechia Gdańsk

Kolejka 29 - 8-9 maja

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Cracovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock
Raków Częstochowa - Piast Gliwice
w Bełchatowie
Stal Mielec - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Warta Poznań - Śląsk Wrocław
w Grodzisku Wielkopolskim

Kolejka 30 - 16 maja

Cracovia - Warta Poznań
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Stal Mielec
Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Baraże o udział w PKO Ekstraklasie

Fortuna I liga 2020/2021

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas