[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Grabówka 34 90 29 3 2 107-22 13 3 1 51-11 16 0 1 56-11
2.  Czarni Czarna Białostocka 34 77 24 5 5 75-27 13 1 3 46-12 11 4 2 29-15
3.  Puszcza Hajnówka 34 68 21 5 8 100-52 10 1 6 56-31 11 4 2 44-21
4.  KS Śniadowo 34 64 20 4 10 93-48 15 0 2 62-15 5 4 8 31-33
5.  Piast Białystok 34 61 19 4 11 94-62 9 3 5 45-34 10 1 6 49-28
6.  UM Krynki 34 57 17 6 11 73-44 12 1 4 47-19 5 5 7 26-25
7.  Rudnia Zabłudów 34 56 16 8 10 57-47 9 4 4 33-19 7 4 6 24-28
8.  Pomorzanka Sejny 34 52 14 10 10 67-41 9 6 2 42-19 5 4 8 25-22 2 4 1 1 0 4-3
9.  Orlęta Czyżew 34 52 16 4 14 78-64 10 2 5 44-21 6 2 9 34-43 2 1 0 1 1 3-4
10.  Hetman Tykocin 34 48 15 3 16 89-66 9 1 7 50-28 6 2 9 39-38
11.  Narew Choroszcz 34 47 15 2 17 69-75 10 1 6 43-26 5 1 11 26-49
12.  Magnat Juchnowiec Kościelny 34 43 12 7 15 58-55 8 5 4 37-21 4 2 11 21-34
13.  Unia Ciechanowiec 34 36 11 3 20 34-80 6 2 9 22-33 5 1 11 12-47
14.  Tur II Bielsk Podlaski 34 35 11 2 21 49-86 8 0 9 27-36 3 2 12 22-50
15.  Kora Korycin 34 29 8 5 21 40-107 6 3 8 25-47 2 2 13 15-60
16.  Bocian Boćki 34 27 8 3 23 50-98 6 1 10 31-35 2 2 13 19-63
17.  Korona Dobrzyniewo Duże 34 24 7 3 24 45-98 3 3 11 28-42 4 0 13 17-56
18.  Jasion Jasionówka 34 11 2 5 27 21-127 1 4 12 14-47 1 1 15 7-80

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 KS Grabówka    0-1 1-1 1-1 3-1 3-0 2-2 2-1 4-2 7-1 7-0 1-0 4-0 3-0 4-0 3-0 3-0* 3-1 
 2 Czarni Czarna Białostocka4-1     1-2 1-0 3-0 0-0 4-0 2-0 1-0 2-0 8-1 1-2 4-0 2-5 2-0 2-1 5-0 4-0 
 3 Puszcza Hajnówka0-6 1-2     3-2 1-6 4-0 4-1 3-2 1-1 3-0 2-3 1-3 5-0 0-3 4-2 6-0 5-0 13-0 
 4 KS Śniadowo1-3 2-3 2-1     5-3 3-1 3-2 4-1 5-0 4-0 4-1 3-0* 3-0 2-0 3-0 3-0* 8-0 7-0 
 5 Piast Białystok0-1 2-2 3-7 4-0     0-3 4-1 1-0 3-7 5-4 2-0 4-2 6-0 1-1 3-1 1-1 0-3 6-1 
 6 UM Krynki1-2 2-0 1-0 1-0 2-2     0-1 0-4 3-0 4-2 4-2 1-0 6-1 4-0 1-3 7-1 4-1 6-0 
 7 Rudnia Zabłudów0-2 0-3 0-1 2-1 1-2 2-2     2-1 1-1 0-0 3-0 3-2 4-1 2-0 2-2 4-1 4-0 3-0 
 8 Pomorzanka Sejny0-2 1-1 2-2 0-0 3-0* 2-0 1-1     4-3 2-2 0-3 3-1 3-0* 4-0 8-0 1-1 4-1 4-2 
 9 Orlęta Czyżew1-3 0-1 2-3 1-2 3-2 1-1 3-0 0-0     5-2 2-0 1-0 1-3 4-1 4-0 4-3 3-0* 9-0 
 10 Hetman Tykocin0-3* 2-1 2-3 3-2 2-3 1-2 1-2 2-0 0-2     3-2 2-2 3-0 6-1 7-1 6-1 2-3 8-0 
 11 Narew Choroszcz2-3 1-3 1-3 1-4 1-2 2-2 3-1 2-1 3-2 0-1     2-1 3-1 5-0 5-0 6-1 1-0 5-1 
 12 Magnat Juchnowiec Kościelny0-7 0-0 0-1 3-3 2-3 1-0 0-0 2-2 5-1 2-0 3-2     0-1 3-1 5-0 6-0 5-0 0-0 
 13 Unia Ciechanowiec0-1 1-2 1-1 2-2 0-7 1-6 1-2 0-2 1-4 3-1 1-2 2-3     2-0 1-0 3-0* 2-0 1-0 
 14 Tur II Bielsk Podlaski0-3 0-3 1-4 2-1 2-0 2-0 0-3 0-1 4-2 0-7 0-4 4-1 3-0     3-1 1-4 5-1 0-1 
 15 Kora Korycin0-8 1-2 2-7 1-3 0-3* 0-3 1-1 0-0 5-2 0-10 4-0 1-0 0-0 3-1     1-4 3-2 3-1 
 16 Bocian Boćki1-4 1-2 1-3 2-3 0-5 2-1 1-2 1-1 2-3 0-2 3-2 3-0 1-2 3-1 7-1     1-3 2-0 
 17 Korona Dobrzyniewo Duże1-3 1-1 1-5 3-2 0-6 0-0 0-1 1-4 1-2 1-3 2-2 1-3 1-2 3-5 0-3 6-0     6-0 
 18 Jasion Jasionówka0-4 0-2 0-0 3-5 0-4 1-5 0-4 0-5 0-2 0-4 1-2 1-1 0-1 3-3 1-1 3-1 1-3     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Unia Ciechanowiec 3-0 Bocian Boćki 9 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-1
Kora Korycin 1-2 Czarni Czarna Białostocka 9 sierpnia, 15:30
Rudnia Zabłudów 2-0 Tur II Bielsk Podlaski 8 sierpnia, 16:00
Puszcza Hajnówka 5-0 Korona Dobrzyniewo Duże 9 sierpnia, 17:00
Pomorzanka Sejny 0-2 KS Grabówka 8 sierpnia, 15:00
Piast Białystok 4-0 KS Śniadowo 8 sierpnia, 18:30
Orlęta Czyżew 1-1 UM Krynki 8 sierpnia, 16:00
Narew Choroszcz 2-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 8 sierpnia, 17:00
Hetman Tykocin 8-0 Jasion Jasionówka 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Bocian Boćki 3-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 16 sierpnia, 14:00
UM Krynki 4-2 Narew Choroszcz 16 sierpnia, 17:30
KS Śniadowo 5-0 Orlęta Czyżew 15 sierpnia, 16:00
KS Grabówka 3-1 Piast Białystok 15 sierpnia, 17:30
Korona Dobrzyniewo Duże 1-4 Pomorzanka Sejny 16 sierpnia, 17:30
Tur II Bielsk Podlaski 1-4 Puszcza Hajnówka 15 sierpnia, 17:00
Hetman Tykocin 1-2 Rudnia Zabłudów 16 sierpnia, 17:00
Czarni Czarna Białostocka 4-0 Jasion Jasionówka 16 sierpnia, 16:00
Unia Ciechanowiec 1-0 Kora Korycin 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Kora Korycin 1-4 Bocian Boćki 19 sierpnia, 17:30
Rudnia Zabłudów 0-3 Czarni Czarna Białostocka 19 sierpnia, 18:00
Puszcza Hajnówka 3-0 Hetman Tykocin 19 sierpnia, 18:00
Pomorzanka Sejny 4-0 Tur II Bielsk Podlaski 19 sierpnia, 17:00
Piast Białystok 0-3 Korona Dobrzyniewo Duże 19 sierpnia, 19:15
Orlęta Czyżew 1-3 KS Grabówka 19 sierpnia, 17:00
Narew Choroszcz 1-4 KS Śniadowo 19 sierpnia, 19:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-0 UM Krynki 9 września, 19:00
Unia Ciechanowiec 1-0 Jasion Jasionówka 19 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Bocian Boćki 2-1 UM Krynki 23 sierpnia, 14:00
KS Śniadowo 3-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 23 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Grabówka 7-0 Narew Choroszcz 23 sierpnia, 17:30
Korona Dobrzyniewo Duże 1-2 Orlęta Czyżew 23 sierpnia, 17:00
Tur II Bielsk Podlaski 2-0 Piast Białystok 22 sierpnia, 17:00
Hetman Tykocin 2-0 Pomorzanka Sejny 23 sierpnia, 17:00
Czarni Czarna Białostocka 1-2 Puszcza Hajnówka 23 sierpnia, 16:00
Unia Ciechanowiec 1-2 Rudnia Zabłudów 23 sierpnia, 17:00
Kora Korycin 3-1 Jasion Jasionówka 23 sierpnia, 14:30

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Rudnia Zabłudów 2-2 Kora Korycin 28 sierpnia, 17:30
Puszcza Hajnówka 5-0 Unia Ciechanowiec 30 sierpnia, 15:00
Pomorzanka Sejny 1-1 Czarni Czarna Białostocka 29 sierpnia, 16:30
Piast Białystok 5-4 Hetman Tykocin 29 sierpnia, 18:30
Orlęta Czyżew 4-1 Tur II Bielsk Podlaski 30 sierpnia, 16:00
Narew Choroszcz 1-0 Korona Dobrzyniewo Duże 29 sierpnia, 17:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-7 KS Grabówka 28 sierpnia, 19:00
UM Krynki 1-0 KS Śniadowo 29 sierpnia, 16:00
Bocian Boćki 2-0 Jasion Jasionówka 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 6 - 2 września

Bocian Boćki 2-3 KS Śniadowo 2 września, 17:00
KS Grabówka 3-0 UM Krynki 2 września, 17:30
Korona Dobrzyniewo Duże 1-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 2 września, 17:30
Tur II Bielsk Podlaski 0-4 Narew Choroszcz 2 września, 17:00
Hetman Tykocin 0-2 Orlęta Czyżew 2 września, 17:30
Czarni Czarna Białostocka 3-0 Piast Białystok 2 września, 17:30
Unia Ciechanowiec 0-2 Pomorzanka Sejny 2 września, 17:30
Kora Korycin 2-7 Puszcza Hajnówka 2 września, 17:00
Rudnia Zabłudów 3-0 Jasion Jasionówka 2 września, 17:30

Kolejka 7 - 5-6 września

Rudnia Zabłudów 4-1 Bocian Boćki 6 września, 14:00
Puszcza Hajnówka 13-0 Jasion Jasionówka 6 września, 17:00
Pomorzanka Sejny 8-0 Kora Korycin 6 września, 16:00
Piast Białystok 6-0 Unia Ciechanowiec 5 września, 17:30
Orlęta Czyżew 0-1 Czarni Czarna Białostocka 6 września, 15:00
Narew Choroszcz 0-1 Hetman Tykocin 22 września, 19:00
w pierwotnym terminie (5 września, 16:00) odwołany
Magnat Juchnowiec Kościelny 3-1 Tur II Bielsk Podlaski 5 września, 16:00
UM Krynki 4-1 Korona Dobrzyniewo Duże 6 września, 16:00
KS Śniadowo 1-3 KS Grabówka 6 września, 16:00

Kolejka 8 - 12-13 września

Bocian Boćki 1-4 KS Grabówka 13 września, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-2 KS Śniadowo 13 września, 14:00
Tur II Bielsk Podlaski 2-0 UM Krynki 13 września, 14:00
Hetman Tykocin 2-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 12 września, 16:45
Czarni Czarna Białostocka 8-1 Narew Choroszcz 13 września, 16:45
Unia Ciechanowiec 1-4 Orlęta Czyżew 12 września, 16:45
Rudnia Zabłudów 0-1 Puszcza Hajnówka 12 września, 16:00
Piast Białystok 3-1 Kora Korycin 18 listopada, 19:15
w pierwotnym terminie (12 września, 15:00) w Korycinie odwołany / w drugim terminie (15 listopada, 13:00) w Korycinie odwołany
Pomorzanka Sejny 4-2 Jasion Jasionówka 13 września, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 września

Puszcza Hajnówka 6-0 Bocian Boćki 20 września, 15:00
Pomorzanka Sejny 1-1 Rudnia Zabłudów 19 września, 15:30
Piast Białystok 6-1 Jasion Jasionówka 19 września, 18:30
Orlęta Czyżew 4-0 Kora Korycin 20 września, 14:00
Narew Choroszcz 3-1 Unia Ciechanowiec 19 września, 17:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 Czarni Czarna Białostocka 19 września, 16:00
UM Krynki 4-2 Hetman Tykocin 20 września, 16:00
KS Śniadowo 2-0 Tur II Bielsk Podlaski 20 września, 16:00
KS Grabówka 3-0 Korona Dobrzyniewo Duże 19 września, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 10 - 26-27 września

Bocian Boćki 1-3 Korona Dobrzyniewo Duże 27 września, 14:00
Tur II Bielsk Podlaski 0-3 KS Grabówka 27 września, 13:00
Hetman Tykocin 3-2 KS Śniadowo 26 września, 16:30
Czarni Czarna Białostocka 0-0 UM Krynki 27 września, 16:30
Unia Ciechanowiec 2-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 27 września, 15:00
Kora Korycin 4-0 Narew Choroszcz 27 września, 13:30
Rudnia Zabłudów 1-2 Piast Białystok 26 września, 15:00
Puszcza Hajnówka 3-2 Pomorzanka Sejny 27 września, 14:00
Orlęta Czyżew 9-0 Jasion Jasionówka 27 września, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 października

Pomorzanka Sejny 1-1 Bocian Boćki 3 października, 15:00
Piast Białystok 3-7 Puszcza Hajnówka 3 października, 18:30
Orlęta Czyżew 3-0 Rudnia Zabłudów 4 października, 14:00
Narew Choroszcz 5-1 Jasion Jasionówka 3 października, 17:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 5-0 Kora Korycin 3 października, 16:00
UM Krynki 6-1 Unia Ciechanowiec 4 października, 14:00
KS Śniadowo 2-3 Czarni Czarna Białostocka 4 października, 15:00
KS Grabówka 7-1 Hetman Tykocin 4 października, 15:45
Korona Dobrzyniewo Duże 3-5 Tur II Bielsk Podlaski 4 października, 14:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Bocian Boćki 3-1 Tur II Bielsk Podlaski 11 października, 14:00
Hetman Tykocin 2-3 Korona Dobrzyniewo Duże 10 października, 15:45
Czarni Czarna Białostocka 4-1 KS Grabówka 11 października, 15:00
Unia Ciechanowiec 2-2 KS Śniadowo 11 października, 15:00
Kora Korycin 0-3 UM Krynki 11 października, 13:00
Rudnia Zabłudów 3-0 Narew Choroszcz 11 października, 14:00
Puszcza Hajnówka 1-1 Orlęta Czyżew 11 października, 14:00
Pomorzanka Sejny 3-0 Piast Białystok 10 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 Jasion Jasionówka 27 października, 19:00
w pierwotnym terminie (10 października, 15:00) odwołany / w drugim terminie (13 października, 18:30) odwołany

Kolejka 13 - 17-18 października

Piast Białystok 1-1 Bocian Boćki 18 października, 15:30
Orlęta Czyżew 0-0 Pomorzanka Sejny 17 października, 15:00
Narew Choroszcz 1-3 Puszcza Hajnówka 17 października, 17:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 Rudnia Zabłudów 17 października, 13:00
UM Krynki 6-0 Jasion Jasionówka 18 października, 14:00
KS Śniadowo 3-0 Kora Korycin 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany
KS Grabówka 4-0 Unia Ciechanowiec 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Dobrzyniewo Duże 1-1 Czarni Czarna Białostocka 18 października, 14:00
Tur II Bielsk Podlaski 0-7 Hetman Tykocin 18 października, 15:30

Kolejka 14 - 24-25 października

Bocian Boćki 0-2 Hetman Tykocin 25 października, 14:00
Czarni Czarna Białostocka 2-5 Tur II Bielsk Podlaski 25 października, 14:00
Unia Ciechanowiec 2-0 Korona Dobrzyniewo Duże 25 października, 14:00
Kora Korycin 0-8 KS Grabówka 25 października, 13:00
Rudnia Zabłudów 2-2 UM Krynki 24 października, 15:00
Puszcza Hajnówka 1-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 25 października, 13:00
Pomorzanka Sejny 0-3 Narew Choroszcz 24 października, 14:00
Piast Białystok 3-7 Orlęta Czyżew 24 października, 19:00
KS Śniadowo 7-0 Jasion Jasionówka 25 października, 14:00

Kolejka 15 - 31 października

Orlęta Czyżew 4-3 Bocian Boćki 31 października, 13:00
Narew Choroszcz 1-2 Piast Białystok 14 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (29 października, 19:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-2 Pomorzanka Sejny 31 października, 13:00
UM Krynki 1-0 Puszcza Hajnówka 31 października, 13:00
KS Śniadowo 3-2 Rudnia Zabłudów 31 października, 14:00
KS Grabówka 3-1 Jasion Jasionówka 31 października, 13:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-3 Kora Korycin 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany
Tur II Bielsk Podlaski 3-0 Unia Ciechanowiec 7 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (31 października, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (22 listopada, 12:00) odwołany
Hetman Tykocin 2-1 Czarni Czarna Białostocka 15 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (31 października, 13:30) odwołany

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Bocian Boćki 1-2 Czarni Czarna Białostocka 8 listopada, 13:00
Unia Ciechanowiec 3-1 Hetman Tykocin 8 listopada, 13:00
Kora Korycin 3-1 Tur II Bielsk Podlaski 8 listopada, 13:00
Rudnia Zabłudów 0-2 KS Grabówka 7 listopada, 13:00
Puszcza Hajnówka 3-2 KS Śniadowo 8 listopada, 13:00
Pomorzanka Sejny 2-0 UM Krynki 7 listopada, 13:00
Piast Białystok 4-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 8 listopada, 13:30
Orlęta Czyżew 2-0 Narew Choroszcz 8 listopada, 13:00
Korona Dobrzyniewo Duże 6-0 Jasion Jasionówka 7 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 11 listopada

Narew Choroszcz 6-1 Bocian Boćki 11 listopada, 14:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 5-1 Orlęta Czyżew 10 listopada, 19:00
UM Krynki 2-2 Piast Białystok 11 listopada, 13:00
KS Śniadowo 4-1 Pomorzanka Sejny 11 listopada, 13:00
KS Grabówka 1-1 Puszcza Hajnówka 11 listopada, 13:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-1 Rudnia Zabłudów 11 listopada, 13:00
Tur II Bielsk Podlaski 0-1 Jasion Jasionówka 11 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (31 marca, 16:45) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Hetman Tykocin 7-1 Kora Korycin 11 listopada, 13:00
Czarni Czarna Białostocka 4-0 Unia Ciechanowiec 11 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 13-14 marca

Jasion Jasionówka 0-4 Hetman Tykocin 14 marca, 18:30
Bocian Boćki 1-2 Unia Ciechanowiec 14 marca, 14:00
Czarni Czarna Białostocka 2-0 Kora Korycin 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:15) odwołany
Tur II Bielsk Podlaski 0-3 Rudnia Zabłudów 14 marca, 13:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-5 Puszcza Hajnówka 14 marca, 14:00
KS Grabówka 2-1 Pomorzanka Sejny 14 marca, 16:00
KS Śniadowo 5-3 Piast Białystok 14 marca, 14:00
UM Krynki 3-0 Orlęta Czyżew 14 marca, 13:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 3-2 Narew Choroszcz 13 marca, 15:00

Kolejka 19 - 20-21 marca

Magnat Juchnowiec Kościelny 6-0 Bocian Boćki 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Narew Choroszcz 2-2 UM Krynki 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orlęta Czyżew 1-2 KS Śniadowo 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Białystok 0-1 KS Grabówka 28 kwietnia, 20:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 20:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pomorzanka Sejny 4-1 Korona Dobrzyniewo Duże 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Puszcza Hajnówka 0-3 Tur II Bielsk Podlaski 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rudnia Zabłudów 0-0 Hetman Tykocin 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (28 kwietnia, 17:30) odwołany
Jasion Jasionówka 0-2 Czarni Czarna Białostocka 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kora Korycin 0-0 Unia Ciechanowiec 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 20 - 27-28 marca

Jasion Jasionówka 0-1 Unia Ciechanowiec 3 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Bocian Boćki 7-1 Kora Korycin 3 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Czarni Czarna Białostocka 4-0 Rudnia Zabłudów 2 czerwca, 18:00
Hetman Tykocin 2-3 Puszcza Hajnówka 3 czerwca, 12:00
Tur II Bielsk Podlaski 0-1 Pomorzanka Sejny 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Dobrzyniewo Duże 0-6 Piast Białystok 1 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:45) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Grabówka 4-2 Orlęta Czyżew 3 czerwca, 18:00
KS Śniadowo 4-1 Narew Choroszcz 3 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
UM Krynki 1-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 3 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 21 - 3 kwietnia

UM Krynki 7-1 Bocian Boćki 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Magnat Juchnowiec Kościelny 3-3 KS Śniadowo 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 19:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Narew Choroszcz 2-3 KS Grabówka 26 czerwca, 17:00
Orlęta Czyżew 3-0 Korona Dobrzyniewo Duże 26 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Piast Białystok 1-1 Tur II Bielsk Podlaski 26 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pomorzanka Sejny 2-2 Hetman Tykocin 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Puszcza Hajnówka 1-2 Czarni Czarna Białostocka 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rudnia Zabłudów 4-1 Unia Ciechanowiec 26 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jasion Jasionówka 1-1 Kora Korycin 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 22 - 10-11 kwietnia

Jasion Jasionówka 3-1 Bocian Boćki 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kora Korycin 1-1 Rudnia Zabłudów 12 maja, 18:00
Unia Ciechanowiec 1-1 Puszcza Hajnówka 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Czarni Czarna Białostocka 2-0 Pomorzanka Sejny 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Hetman Tykocin 2-3 Piast Białystok 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tur II Bielsk Podlaski 4-2 Orlęta Czyżew 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Dobrzyniewo Duże 2-2 Narew Choroszcz 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Grabówka 1-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 12 maja, 18:00
KS Śniadowo 3-1 UM Krynki 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 23 - 17-18 kwietnia

Jasion Jasionówka 0-4 Rudnia Zabłudów 22 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Śniadowo 3-0 Bocian Boćki 22 czerwca, 18:30
(wo)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
UM Krynki 1-2 KS Grabówka 22 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Magnat Juchnowiec Kościelny 5-0 Korona Dobrzyniewo Duże 22 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Narew Choroszcz 5-0 Tur II Bielsk Podlaski 22 czerwca, 19:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orlęta Czyżew 5-2 Hetman Tykocin 23 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Białystok 2-2 Czarni Czarna Białostocka 23 czerwca, 21:15
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pomorzanka Sejny 3-0 Unia Ciechanowiec 23 czerwca, 18:30
(wo)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Puszcza Hajnówka 4-2 Kora Korycin 22 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 24 - 24-25 kwietnia

Bocian Boćki 1-2 Rudnia Zabłudów 25 kwietnia, 14:00
Jasion Jasionówka 0-0 Puszcza Hajnówka 24 kwietnia, 15:00
Kora Korycin 0-0 Pomorzanka Sejny 25 kwietnia, 14:00
Unia Ciechanowiec 0-7 Piast Białystok 25 kwietnia, 14:00
Czarni Czarna Białostocka 1-0 Orlęta Czyżew 25 kwietnia, 16:00
Hetman Tykocin 3-2 Narew Choroszcz 24 kwietnia, 17:00
Tur II Bielsk Podlaski 4-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 24 kwietnia, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-0 UM Krynki 24 kwietnia, 16:00
KS Grabówka 1-1 KS Śniadowo 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 1-2 maja

Kora Korycin 0-3 Piast Białystok 3 maja, 15:00
(wo)
na boisku 2-1
Jasion Jasionówka 0-5 Pomorzanka Sejny 2 maja, 16:00
KS Grabówka 3-0 Bocian Boćki 1 maja, 11:00
KS Śniadowo 8-0 Korona Dobrzyniewo Duże 2 maja, 17:00
UM Krynki 4-0 Tur II Bielsk Podlaski 1 maja, 17:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-0 Hetman Tykocin 30 kwietnia, 19:30
Narew Choroszcz 1-3 Czarni Czarna Białostocka 19 maja, 19:15
Orlęta Czyżew 1-3 Unia Ciechanowiec 2 maja, 16:00
Puszcza Hajnówka 4-1 Rudnia Zabłudów 1 maja, 17:00

Kolejka 26 - 8-9 maja

Bocian Boćki 1-3 Puszcza Hajnówka 9 maja, 15:00
Rudnia Zabłudów 2-1 Pomorzanka Sejny 8 maja, 15:00
Jasion Jasionówka 0-4 Piast Białystok 9 maja, 15:00
Kora Korycin 5-2 Orlęta Czyżew 8 maja, 17:00
Unia Ciechanowiec 1-2 Narew Choroszcz 9 maja, 14:00
Czarni Czarna Białostocka 1-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 8 maja, 16:00
Hetman Tykocin 1-2 UM Krynki 8 maja, 17:00
Tur II Bielsk Podlaski 2-1 KS Śniadowo 9 maja, 12:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-3 KS Grabówka 8 maja, 16:00

Kolejka 27 - 15-16 maja

Jasion Jasionówka 0-2 Orlęta Czyżew 16 maja, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 6-0 Bocian Boćki 15 maja, 16:00
KS Grabówka 3-0 Tur II Bielsk Podlaski 15 maja, 11:00
KS Śniadowo 4-0 Hetman Tykocin 16 maja, 17:00
UM Krynki 2-0 Czarni Czarna Białostocka 16 maja, 14:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-1 Unia Ciechanowiec 14 maja, 20:00
Narew Choroszcz 5-0 Kora Korycin 15 maja, 18:00
Piast Białystok 4-1 Rudnia Zabłudów 16 maja, 16:00
Pomorzanka Sejny 2-2 Puszcza Hajnówka 15 maja, 15:00

Kolejka 28 - 22-23 maja

Bocian Boćki 1-1 Pomorzanka Sejny 22 maja, 15:00
Puszcza Hajnówka 1-6 Piast Białystok 23 maja, 18:00
Rudnia Zabłudów 1-1 Orlęta Czyżew 22 maja, 16:00
Jasion Jasionówka 1-2 Narew Choroszcz 22 maja, 15:00
Kora Korycin 1-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 22 maja, 13:00
Unia Ciechanowiec 1-6 UM Krynki 22 maja, 16:00
Czarni Czarna Białostocka 1-0 KS Śniadowo 22 maja, 16:00
Hetman Tykocin 0-3 KS Grabówka 22 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-1
Tur II Bielsk Podlaski 5-1 Korona Dobrzyniewo Duże 23 maja, 12:00

Kolejka 29 - 26 maja

Jasion Jasionówka 1-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 20 kwietnia, 17:15
Tur II Bielsk Podlaski 1-4 Bocian Boćki 26 maja, 18:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-3 Hetman Tykocin 26 maja, 18:00
KS Grabówka 0-1 Czarni Czarna Białostocka 26 maja, 18:00
KS Śniadowo 3-0 Unia Ciechanowiec 26 maja, 18:00
UM Krynki 1-3 Kora Korycin 26 maja, 17:30
Narew Choroszcz 3-1 Rudnia Zabłudów 26 maja, 18:30
Orlęta Czyżew 2-3 Puszcza Hajnówka 26 maja, 17:00
Piast Białystok 1-0 Pomorzanka Sejny 26 maja, 20:30

Kolejka 30 - 29-30 maja

Bocian Boćki 0-5 Piast Białystok 30 maja, 14:00
Pomorzanka Sejny 4-3 Orlęta Czyżew 30 maja, 16:00
Puszcza Hajnówka 2-3 Narew Choroszcz 29 maja, 17:00
Rudnia Zabłudów 3-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 29 maja, 16:00
Jasion Jasionówka 1-5 UM Krynki 30 maja, 15:00
Kora Korycin 1-3 KS Śniadowo 30 maja, 16:00
Unia Ciechanowiec 0-1 KS Grabówka 30 maja, 14:00
Czarni Czarna Białostocka 5-0 Korona Dobrzyniewo Duże 29 maja, 16:00
Hetman Tykocin 6-1 Tur II Bielsk Podlaski 29 maja, 17:00

Kolejka 31 - 5-6 czerwca

Jasion Jasionówka 3-5 KS Śniadowo 6 czerwca, 16:00
Hetman Tykocin 6-1 Bocian Boćki 6 czerwca, 17:00
Tur II Bielsk Podlaski 0-3 Czarni Czarna Białostocka 6 czerwca, 13:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-2 Unia Ciechanowiec 6 czerwca, 18:00
KS Grabówka 4-0 Kora Korycin 6 czerwca, 18:00
UM Krynki 0-1 Rudnia Zabłudów 6 czerwca, 15:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-1 Puszcza Hajnówka 6 czerwca, 20:15
Narew Choroszcz 2-1 Pomorzanka Sejny 6 czerwca, 16:00
Orlęta Czyżew 3-2 Piast Białystok 6 czerwca, 16:00

Kolejka 32 - 9 czerwca

Bocian Boćki 2-3 Orlęta Czyżew 9 czerwca, 18:45
Piast Białystok 2-0 Narew Choroszcz 9 czerwca, 20:45
Pomorzanka Sejny 3-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 9 czerwca, 18:45
Puszcza Hajnówka 4-0 UM Krynki 9 czerwca, 18:30
Rudnia Zabłudów 2-1 KS Śniadowo 9 czerwca, 18:00
Jasion Jasionówka 0-4 KS Grabówka 16 czerwca, 18:45
Kora Korycin 3-2 Korona Dobrzyniewo Duże 9 czerwca, 18:45
Unia Ciechanowiec 2-0 Tur II Bielsk Podlaski 9 czerwca, 18:00
Czarni Czarna Białostocka 2-0 Hetman Tykocin 9 czerwca, 18:45

Kolejka 33 - 12-13 czerwca

Jasion Jasionówka 1-3 Korona Dobrzyniewo Duże 13 czerwca, 16:00
Czarni Czarna Białostocka 2-1 Bocian Boćki 13 czerwca, 18:00
Hetman Tykocin 3-0 Unia Ciechanowiec 12 czerwca, 17:00
Tur II Bielsk Podlaski 3-1 Kora Korycin 12 czerwca, 15:00
KS Grabówka 2-2 Rudnia Zabłudów 12 czerwca, 18:00
KS Śniadowo 2-1 Puszcza Hajnówka 13 czerwca, 18:00
UM Krynki 0-4 Pomorzanka Sejny 13 czerwca, 13:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-3 Piast Białystok 12 czerwca, 15:00
Narew Choroszcz 3-2 Orlęta Czyżew 12 czerwca, 16:00

Kolejka 34 - 19-20 czerwca

Bocian Boćki 3-2 Narew Choroszcz 20 czerwca, 14:00
Orlęta Czyżew 1-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 20 czerwca, 16:00
Piast Białystok 0-3 UM Krynki 19 czerwca, 18:30
Pomorzanka Sejny 0-0 KS Śniadowo 19 czerwca, 16:00
Puszcza Hajnówka 0-6 KS Grabówka 19 czerwca, 17:00
Rudnia Zabłudów 4-0 Korona Dobrzyniewo Duże 19 czerwca, 15:00
Jasion Jasionówka 3-3 Tur II Bielsk Podlaski 20 czerwca, 17:00
Kora Korycin 0-10 Hetman Tykocin 19 czerwca, 13:00
Unia Ciechanowiec 1-2 Czarni Czarna Białostocka 20 czerwca, 14:00

Keeza IV liga 2020/2021 (podlaska)

Keeza Klasa A 2020/2021 (podlaska I)
Keeza Klasa A 2020/2021 (podlaska II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas