[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa A 2020/2021, grupa: Limanowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Limanowa 20 51 16 3 1 66-18 8 1 1 34-11 8 2 0 32-7
2.  LKS Jodłownik 20 43 13 4 3 63-22 7 1 2 27-11 6 3 1 36-11
3.  Dobrzanka Dobra 20 40 13 1 6 62-47 7 1 2 31-12 6 0 4 31-35
4.  LKS Mordarka 20 34 11 1 8 50-28 6 0 4 27-11 5 1 4 23-17
5.  KS Tymbark 20 33 10 3 7 42-38 7 1 2 28-17 3 2 5 14-21
6.  Sokół II Słopnice 20 32 10 2 8 63-59 6 1 3 31-31 4 1 5 32-28
7.  Słomka Siekierczyna 20 28 8 4 8 49-53 4 3 3 28-32 4 1 5 21-21
8.  Gorce Kamienica 20 20 6 2 12 41-55 5 1 4 23-21 1 1 8 18-34
9.  Olimpia Pisarzowa 20 14 4 2 14 31-55 2 2 6 19-28 2 0 8 12-27
10.  LKS Rupniów 20 11 3 2 15 27-80 3 1 6 15-35 0 1 9 12-45
11.  Orkan Niedźwiedź 20 11 3 2 15 18-57 3 1 6 15-25 0 1 9 3-32
Orkan Niedźwiedź wycofał się z rozgrywek po 18. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Płomień Limanowa    2-2 5-2 2-1 5-1 2-1 1-3 5-0 2-1 7-0 3-0* 
 2 LKS Jodłownik1-2     5-1 3-1 2-1 2-3 2-2 3-0 4-0 2-1 3-0* 
 3 Dobrzanka Dobra0-0 1-0     0-2 1-2 4-3 5-2 6-1 4-0 7-2 3-0* 
 4 LKS Mordarka1-2 2-3 1-2     3-0 4-0 0-1 2-1 2-0 5-1 7-1 
 5 KS Tymbark1-3 0-4 7-2 4-1     4-4 3-2 2-0 3-0 2-1 2-0 
 6 Sokół II Słopnice0-5 1-12 2-3 3-2 1-1     4-2 5-2 5-4 7-0* 3-0* 
 7 Słomka Siekierczyna0-4 2-2 2-9 3-3 6-2 2-1     6-4 2-5 3-0* 2-2 
 8 Gorce Kamienica0-8 2-2 8-0 1-2 2-1 1-4 3-1     0-1 3-2 3-0* 
 9 Olimpia Pisarzowa1-2 1-4 2-4 0-3* 0-0 4-8 0-3 2-2     6-2 3-0* 
 10 LKS Rupniów3-3 0-3* 1-3 1-5 0-4 1-7 3-2 1-7 2-1     3-0* 
 11 Orkan Niedźwiedź0-3* 0-4 2-5 0-3* 1-2 4-1 0-3* 2-1 3-0 3-3     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Pauza: Dobrzanka Dobra.
 
Sokół II Słopnice 5-2 Gorce Kamienica 9 sierpnia, 14:00
Słomka Siekierczyna 2-2 LKS Jodłownik 9 sierpnia, 11:00
LKS Rupniów 0-4 KS Tymbark 8 sierpnia, 17:00
Płomień Limanowa 2-1 LKS Mordarka 9 sierpnia, 17:00
Orkan Niedźwiedź 3-0 Olimpia Pisarzowa 24 października, 14:30

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Pauza: Sokół II Słopnice.
 
Dobrzanka Dobra 4-0 Olimpia Pisarzowa 15 sierpnia, 18:00
LKS Mordarka 7-1 Orkan Niedźwiedź 16 sierpnia, 17:00
KS Tymbark 1-3 Płomień Limanowa 15 sierpnia, 17:00
LKS Jodłownik 2-1 LKS Rupniów 16 sierpnia, 18:00
Gorce Kamienica 3-1 Słomka Siekierczyna 16 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Pauza: Słomka Siekierczyna.
 
Sokół II Słopnice 2-3 Dobrzanka Dobra 23 sierpnia, 11:00
LKS Rupniów 1-7 Gorce Kamienica 23 sierpnia, 17:00
Płomień Limanowa 2-2 LKS Jodłownik 22 sierpnia, 14:30
Orkan Niedźwiedź 1-2 KS Tymbark 22 sierpnia, 17:00
Olimpia Pisarzowa 0-3 LKS Mordarka 23 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Pauza: LKS Rupniów.
 
Dobrzanka Dobra 0-2 LKS Mordarka 29 sierpnia, 18:00
KS Tymbark 3-0 Olimpia Pisarzowa 29 sierpnia, 17:00
LKS Jodłownik 3-0 Orkan Niedźwiedź 30 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Gorce Kamienica 0-8 Płomień Limanowa 30 sierpnia, 17:00
Sokół II Słopnice 4-2 Słomka Siekierczyna 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Pauza: Płomień Limanowa.
 
Słomka Siekierczyna 2-9 Dobrzanka Dobra 6 września, 11:00
LKS Rupniów 1-7 Sokół II Słopnice 5 września, 17:00
Orkan Niedźwiedź 2-1 Gorce Kamienica 5 września, 17:00
Olimpia Pisarzowa 1-4 LKS Jodłownik 6 września, 17:00
LKS Mordarka 3-0 KS Tymbark 6 września, 17:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Pauza: Orkan Niedźwiedź.
 
Dobrzanka Dobra 1-2 KS Tymbark 12 września, 17:00
LKS Jodłownik 3-1 LKS Mordarka 12 września, 17:00
Gorce Kamienica 0-1 Olimpia Pisarzowa 12 września, 17:00
Sokół II Słopnice 0-5 Płomień Limanowa 13 września, 14:00
Słomka Siekierczyna 3-0 LKS Rupniów 13 września, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 7 - 19-20 września

Pauza: Olimpia Pisarzowa.
 
LKS Rupniów 1-3 Dobrzanka Dobra 20 września, 16:00
Płomień Limanowa 1-3 Słomka Siekierczyna 19 września, 14:00
Orkan Niedźwiedź 4-1 Sokół II Słopnice 20 września, 11:00
LKS Mordarka 2-1 Gorce Kamienica 20 września, 17:00
KS Tymbark 0-4 LKS Jodłownik 19 września, 16:30

Kolejka 8 - 26-27 września

Pauza: LKS Mordarka.
 
Dobrzanka Dobra 1-0 LKS Jodłownik 26 września, 14:00
Gorce Kamienica 2-1 KS Tymbark 27 września, 16:00
Sokół II Słopnice 5-4 Olimpia Pisarzowa 27 września, 11:00
Słomka Siekierczyna 2-2 Orkan Niedźwiedź 27 września, 11:00
LKS Rupniów 3-3 Płomień Limanowa 26 września, 16:30

Kolejka 9 - 3-4 października

Pauza: KS Tymbark.
 
Płomień Limanowa 5-2 Dobrzanka Dobra 24 października, 13:00
Orkan Niedźwiedź 3-3 LKS Rupniów 4 października, 11:00
Olimpia Pisarzowa 0-3 Słomka Siekierczyna 4 października, 16:00
LKS Mordarka 4-0 Sokół II Słopnice 3 października, 16:15
LKS Jodłownik 3-0 Gorce Kamienica 3 października, 16:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Pauza: LKS Jodłownik.
 
Dobrzanka Dobra 6-1 Gorce Kamienica 10 października, 16:00
Sokół II Słopnice 1-1 KS Tymbark 24 października, 14:30
w pierwotnym terminie (11 października, 11:00) odwołany
Słomka Siekierczyna 3-3 LKS Mordarka 11 października, 11:00
LKS Rupniów 2-1 Olimpia Pisarzowa 10 października, 16:00
Płomień Limanowa 3-0 Orkan Niedźwiedź 10 października, 15:30
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 11 - 17-18 października

Pauza: Gorce Kamienica.
 
Orkan Niedźwiedź 2-5 Dobrzanka Dobra 17 października, 15:00
Olimpia Pisarzowa 1-2 Płomień Limanowa 18 października, 15:00
LKS Mordarka 5-1 LKS Rupniów 18 października, 14:00
KS Tymbark 3-2 Słomka Siekierczyna 17 października, 15:30
LKS Jodłownik 2-3 Sokół II Słopnice 17 października, 15:30

Kolejka 12 - 10-11 kwietnia

Pauza: Dobrzanka Dobra.
 
Gorce Kamienica 1-4 Sokół II Słopnice 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Jodłownik 2-2 Słomka Siekierczyna 3 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Tymbark 2-1 LKS Rupniów 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Mordarka 1-2 Płomień Limanowa 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olimpia Pisarzowa 3-0 Orkan Niedźwiedź
(wo)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / goście wycofali się z rozgrywek przed drugim terminem meczu (3 czerwca, 16:00)

Kolejka 13 - 17-18 kwietnia

Pauza: Sokół II Słopnice.
 
Olimpia Pisarzowa 2-4 Dobrzanka Dobra 27 czerwca, 17:00
Orkan Niedźwiedź 0-3 LKS Mordarka
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek przed drugim terminem meczu (27 czerwca, 17:00)
Płomień Limanowa 5-1 KS Tymbark 26 czerwca, 18:00
LKS Rupniów 0-3 LKS Jodłownik 27 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Słomka Siekierczyna 6-4 Gorce Kamienica 26 czerwca, 18:00

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Pauza: Słomka Siekierczyna.
 
Dobrzanka Dobra 4-3 Sokół II Słopnice 24 kwietnia, 17:00
Gorce Kamienica 3-2 LKS Rupniów 24 kwietnia, 16:30
LKS Jodłownik 1-2 Płomień Limanowa 25 kwietnia, 17:30
KS Tymbark 2-0 Orkan Niedźwiedź 25 kwietnia, 16:30
LKS Mordarka 2-0 Olimpia Pisarzowa 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 1-2 maja

Pauza: LKS Rupniów.
 
LKS Mordarka 1-2 Dobrzanka Dobra 2 maja, 17:30
Olimpia Pisarzowa 0-0 KS Tymbark 3 maja, 16:00
Orkan Niedźwiedź 0-4 LKS Jodłownik 1 maja, 16:30
Płomień Limanowa 5-0 Gorce Kamienica 1 maja, 16:30
Słomka Siekierczyna 2-1 Sokół II Słopnice 1 maja, 17:00

Kolejka 16 - 8-9 maja

Pauza: Płomień Limanowa.
 
Dobrzanka Dobra 5-2 Słomka Siekierczyna 8 maja, 17:30
Sokół II Słopnice 7-0 LKS Rupniów 9 maja, 16:00
(wo)
na boisku 7-1
Gorce Kamienica 3-0 Orkan Niedźwiedź 8 maja, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
LKS Jodłownik 4-0 Olimpia Pisarzowa 8 maja, 16:30
KS Tymbark 4-1 LKS Mordarka 8 maja, 16:30

Kolejka 17 - 15-16 maja

Pauza: Orkan Niedźwiedź.
 
KS Tymbark 7-2 Dobrzanka Dobra 16 maja, 16:30
LKS Mordarka 2-3 LKS Jodłownik 15 maja, 16:30
Olimpia Pisarzowa 2-2 Gorce Kamienica 16 maja, 17:30
Płomień Limanowa 2-1 Sokół II Słopnice 15 maja, 16:30
LKS Rupniów 3-2 Słomka Siekierczyna 15 maja, 17:00

Kolejka 18 - 22-23 maja

Pauza: Olimpia Pisarzowa.
 
Dobrzanka Dobra 7-2 LKS Rupniów 22 maja, 16:30
Słomka Siekierczyna 0-4 Płomień Limanowa 23 maja, 14:00
Sokół II Słopnice 3-0 Orkan Niedźwiedź 23 maja, 11:00
(wo)
nie odbył się
Gorce Kamienica 1-2 LKS Mordarka 22 maja, 16:30
LKS Jodłownik 2-1 KS Tymbark 23 maja, 16:30

Kolejka 19 - 29-30 maja

Pauza: LKS Mordarka.
 
LKS Jodłownik 5-1 Dobrzanka Dobra 30 maja, 11:00
KS Tymbark 2-0 Gorce Kamienica 30 maja, 14:00
Olimpia Pisarzowa 4-8 Sokół II Słopnice 30 maja, 11:00
Orkan Niedźwiedź 0-3 Słomka Siekierczyna
(wo)
Płomień Limanowa 7-0 LKS Rupniów 29 maja, 17:00

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Pauza: KS Tymbark.
 
Dobrzanka Dobra 0-0 Płomień Limanowa 5 czerwca, 17:00
LKS Rupniów 3-0 Orkan Niedźwiedź
(wo)
Słomka Siekierczyna 2-5 Olimpia Pisarzowa 6 czerwca, 14:00
Sokół II Słopnice 3-2 LKS Mordarka 5 czerwca, 19:00
Gorce Kamienica 2-2 LKS Jodłownik 6 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 12-13 czerwca

Pauza: LKS Jodłownik.
 
Gorce Kamienica 8-0 Dobrzanka Dobra 13 czerwca, 15:00
KS Tymbark 4-4 Sokół II Słopnice 13 czerwca, 14:00
LKS Mordarka 0-1 Słomka Siekierczyna 11 czerwca, 19:00
Olimpia Pisarzowa 6-2 LKS Rupniów 13 czerwca, 17:00
Orkan Niedźwiedź 0-3 Płomień Limanowa
(wo)

Kolejka 22 - 19-20 czerwca

Pauza: Gorce Kamienica.
 
Dobrzanka Dobra 3-0 Orkan Niedźwiedź
(wo)
Płomień Limanowa 2-1 Olimpia Pisarzowa 19 czerwca, 17:00
LKS Rupniów 1-5 LKS Mordarka 20 czerwca, 17:00
Słomka Siekierczyna 6-2 KS Tymbark 19 czerwca, 17:00
Sokół II Słopnice 1-12 LKS Jodłownik 19 czerwca, 17:00

Keeza Klasa okręgowa 2020/2021 (Nowy Sącz II (Limanowa-Podhale))

Keeza Klasa A 2020/2021 (Podhale)

Keeza Klasa B 2020/2021 (Limanowa)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas