[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B Proton 2020/2021, grupa: wielkopolska IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wełna Rogoźno 22 60 20 0 2 85-22 10 0 1 48-15 10 0 1 37-7 2 6 2 0 0 6-2
2.  KS Łopuchowo 22 60 20 0 2 85-16 10 0 1 47-7 10 0 1 38-9 2 0 0 0 2 2-6
3.  Huragan II Pobiedziska 22 45 14 3 5 60-32 8 1 2 32-11 6 2 3 28-21
4.  Fara Pelikan Żydowo 22 43 13 4 5 39-24 7 2 2 20-8 6 2 3 19-16
5.  GKS Gułtowy 22 36 10 6 6 44-29 4 5 2 20-12 6 1 4 24-17
6.  Jadwiżański KS Poznań 22 31 8 7 7 34-28 5 2 4 20-15 3 5 3 14-13
7.  Wełnianka Kiszkowo 22 25 7 4 11 41-52 4 2 5 20-18 3 2 6 21-34
8.  Tornado Tarnowo 22 20 6 2 14 40-57 4 1 6 24-27 2 1 8 16-30
9.  LKS Kicin 22 18 6 0 16 32-75 4 0 7 19-36 2 0 9 13-39
10.  Patriot Mieścisko 22 17 5 2 15 34-69 3 1 7 17-25 2 1 8 17-44
11.  KS Uchorowo 22 16 5 1 16 28-71 3 0 8 23-36 2 1 8 5-35
12.  Lider Szczytniki Czerniejewskie 22 10 3 1 18 10-57 1 1 9 4-28 2 0 9 6-29
Lider Szczytniki Czerniejewskie wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Wełna Rogoźno    3-2 4-1 2-3 2-1 2-1 8-1 6-1 4-2 8-2 6-0 3-1 
 2 KS Łopuchowo0-3     6-0 2-1 1-0 3-2 5-1 5-0 5-0 7-0 8-0 5-0 
 3 Huragan II Pobiedziska1-0 1-3     2-2 6-0 4-0 1-3 4-2 6-0 2-1 2-0 3-0* 
 4 Fara Pelikan Żydowo1-3 0-1 1-1     2-0 2-2 2-1 1-0 3-0 4-0 3-0 1-0 
 5 GKS Gułtowy1-4 0-3 0-0 1-1     0-0 2-2 1-1 3-1 5-0 4-0 3-0* 
 6 Jadwiżański KS Poznań1-3 2-3 0-3 1-2 1-1     3-3 2-0 2-0 2-0 3-0 3-0* 
 7 Wełnianka Kiszkowo0-1 3-6 2-3 0-1 0-1 1-1     3-2 3-0 5-3 0-0 3-0* 
 8 Tornado Tarnowo0-2 0-5 2-6 0-1 1-6 0-0 5-2     6-1 1-4 6-0 3-0* 
 9 LKS Kicin0-4 0-6 2-1 2-5 1-8 1-3 2-4 2-1     6-1 3-1 0-2 
 10 Patriot Mieścisko0-5 0-4 2-6 3-0 2-3 0-0 2-3 1-2 4-1     0-1 3-0* 
 11 KS Uchorowo3-9 0-2 1-2 3-0* 0-2 0-3 2-0 5-4 3-5 4-6     2-3 
 12 Lider Szczytniki Czerniejewskie0-3* 0-3* 1-5 0-3* 1-2 0-2 2-1 0-3* 0-3* 0-0 0-3*     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Wełnianka Kiszkowo 2-3 Huragan II Pobiedziska 16 sierpnia, 14:00
Wełna Rogoźno 2-3 Fara Pelikan Żydowo 15 sierpnia, 16:00
Jadwiżański KS Poznań 1-1 GKS Gułtowy 16 sierpnia, 14:00
LKS Kicin 3-1 KS Uchorowo 15 sierpnia, 11:00
Lider Szczytniki Czerniejewskie 0-0 Patriot Mieścisko 15 sierpnia, 16:00
KS Łopuchowo 5-0 Tornado Tarnowo 16 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Huragan II Pobiedziska 1-3 KS Łopuchowo 23 sierpnia, 15:00
Patriot Mieścisko 1-2 Tornado Tarnowo 22 sierpnia, 16:00
KS Uchorowo 2-3 Lider Szczytniki Czerniejewskie 23 sierpnia, 16:00
GKS Gułtowy 3-1 LKS Kicin 23 sierpnia, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 2-2 Jadwiżański KS Poznań 22 sierpnia, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 0-1 Wełna Rogoźno 23 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Wełna Rogoźno 4-1 Huragan II Pobiedziska 30 sierpnia, 15:00
Jadwiżański KS Poznań 3-3 Wełnianka Kiszkowo 30 sierpnia, 20:00
LKS Kicin 2-5 Fara Pelikan Żydowo 29 sierpnia, 16:00
Lider Szczytniki Czerniejewskie 1-2 GKS Gułtowy 30 sierpnia, 11:00
Tornado Tarnowo 6-0 KS Uchorowo 30 sierpnia, 14:00
KS Łopuchowo 7-0 Patriot Mieścisko 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Huragan II Pobiedziska 2-1 Patriot Mieścisko 6 września, 15:00
KS Uchorowo 0-2 KS Łopuchowo 6 września, 14:00
GKS Gułtowy 1-1 Tornado Tarnowo 6 września, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 1-0 Lider Szczytniki Czerniejewskie 5 września, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 3-0 LKS Kicin 5 września, 17:00
Wełna Rogoźno 2-1 Jadwiżański KS Poznań 5 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Jadwiżański KS Poznań 0-3 Huragan II Pobiedziska 13 września, 18:00
LKS Kicin 0-4 Wełna Rogoźno 12 września, 16:00
Lider Szczytniki Czerniejewskie 2-1 Wełnianka Kiszkowo 12 września, 16:00
Tornado Tarnowo 0-1 Fara Pelikan Żydowo 13 września, 14:00
KS Łopuchowo 1-0 GKS Gułtowy 13 września, 15:00
Patriot Mieścisko 0-1 KS Uchorowo 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Huragan II Pobiedziska 2-0 KS Uchorowo 20 września, 15:00
GKS Gułtowy 5-0 Patriot Mieścisko 20 września, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 0-1 KS Łopuchowo 19 września, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 3-2 Tornado Tarnowo 20 września, 14:00
Wełna Rogoźno 3-1 Lider Szczytniki Czerniejewskie 19 września, 16:00
Jadwiżański KS Poznań 2-0 LKS Kicin 20 września, 17:00

Kolejka 7 - 26-27 września

LKS Kicin 2-1 Huragan II Pobiedziska 26 września, 16:00
Lider Szczytniki Czerniejewskie 0-2 Jadwiżański KS Poznań 26 września, 16:00
Tornado Tarnowo 0-2 Wełna Rogoźno 27 września, 13:00
KS Łopuchowo 5-1 Wełnianka Kiszkowo 27 września, 14:00
Patriot Mieścisko 3-0 Fara Pelikan Żydowo 26 września, 16:00
KS Uchorowo 0-2 GKS Gułtowy 8 listopada, 14:15
w pierwotnym terminie (27 września, 14:30) odwołany

Kolejka 8 - 3-4 października

Huragan II Pobiedziska 6-0 GKS Gułtowy 4 października, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 3-0 KS Uchorowo 3 października, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 5-3 Patriot Mieścisko 4 października, 16:00
Wełna Rogoźno 3-2 KS Łopuchowo 3 października, 13:00
Jadwiżański KS Poznań 2-0 Tornado Tarnowo 4 października, 16:00
LKS Kicin 0-2 Lider Szczytniki Czerniejewskie 3 października, 16:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Lider Szczytniki Czerniejewskie 1-5 Huragan II Pobiedziska 10 października, 16:00
KS Łopuchowo 3-2 Jadwiżański KS Poznań 11 października, 14:00
Patriot Mieścisko 0-5 Wełna Rogoźno 10 października, 15:00
KS Uchorowo 2-0 Wełnianka Kiszkowo 11 października, 14:30
GKS Gułtowy 1-1 Fara Pelikan Żydowo 11 października, 15:00
LKS Kicin 2-1 Tornado Tarnowo 10 października, 16:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Wełnianka Kiszkowo 0-1 GKS Gułtowy 18 października, 14:00
Wełna Rogoźno 6-0 KS Uchorowo 17 października, 15:00
Jadwiżański KS Poznań 2-0 Patriot Mieścisko 18 października, 16:00
LKS Kicin 0-6 KS Łopuchowo 17 października, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 1-1 Huragan II Pobiedziska 17 października, 15:00
Tornado Tarnowo 3-0 Lider Szczytniki Czerniejewskie 18 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 11 - 24-25 października

Tornado Tarnowo 2-6 Huragan II Pobiedziska 24 października, 14:00
KS Łopuchowo 5-0 Lider Szczytniki Czerniejewskie 24 października, 15:00
Patriot Mieścisko 4-1 LKS Kicin 24 października, 15:00
KS Uchorowo 0-3 Jadwiżański KS Poznań 25 października, 14:00
GKS Gułtowy 1-4 Wełna Rogoźno 24 października, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 2-1 Wełnianka Kiszkowo 24 października, 15:00

Kolejka 12 - 27-28 marca

Tornado Tarnowo 0-5 KS Łopuchowo 1 maja, 12:00
Huragan II Pobiedziska 1-3 Wełnianka Kiszkowo 2 maja, 12:00
Fara Pelikan Żydowo 1-3 Wełna Rogoźno 1 maja, 16:00
GKS Gułtowy 0-0 Jadwiżański KS Poznań 2 maja, 12:00
KS Uchorowo 3-5 LKS Kicin 1 maja, 11:30
Patriot Mieścisko 3-0 Lider Szczytniki Czerniejewskie
(wo)

Kolejka 13 - 10-11 kwietnia

KS Łopuchowo 6-0 Huragan II Pobiedziska 3 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tornado Tarnowo 1-4 Patriot Mieścisko 3 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lider Szczytniki Czerniejewskie 0-3 KS Uchorowo
(wo)
LKS Kicin 1-8 GKS Gułtowy 3 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jadwiżański KS Poznań 1-2 Fara Pelikan Żydowo 3 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wełna Rogoźno 8-1 Wełnianka Kiszkowo 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 14 - 17-18 kwietnia

Huragan II Pobiedziska 1-0 Wełna Rogoźno 27 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wełnianka Kiszkowo 1-1 Jadwiżański KS Poznań 27 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Fara Pelikan Żydowo 3-0 LKS Kicin 27 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Gułtowy 3-0 Lider Szczytniki Czerniejewskie
(wo)
KS Uchorowo 5-4 Tornado Tarnowo 27 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Patriot Mieścisko 0-4 KS Łopuchowo 26 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 24-25 kwietnia

Patriot Mieścisko 2-6 Huragan II Pobiedziska 25 kwietnia, 15:00
KS Łopuchowo 8-0 KS Uchorowo 24 kwietnia, 15:00
Tornado Tarnowo 1-6 GKS Gułtowy 24 kwietnia, 15:00
Lider Szczytniki Czerniejewskie 0-3 Fara Pelikan Żydowo
(wo)
LKS Kicin 2-4 Wełnianka Kiszkowo 25 kwietnia, 16:00
Jadwiżański KS Poznań 1-3 Wełna Rogoźno 25 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 8-9 maja

Huragan II Pobiedziska 4-0 Jadwiżański KS Poznań 9 maja, 14:00
Wełna Rogoźno 4-2 LKS Kicin 8 maja, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 3-0 Lider Szczytniki Czerniejewskie
(wo)
Fara Pelikan Żydowo 1-0 Tornado Tarnowo 8 maja, 17:00
GKS Gułtowy 0-3 KS Łopuchowo 9 maja, 14:00
KS Uchorowo 4-6 Patriot Mieścisko 9 maja, 11:30

Kolejka 17 - 15-16 maja

KS Uchorowo 1-2 Huragan II Pobiedziska 16 maja, 11:30
Patriot Mieścisko 2-3 GKS Gułtowy 16 maja, 15:00
KS Łopuchowo 2-1 Fara Pelikan Żydowo 16 maja, 15:00
Tornado Tarnowo 5-2 Wełnianka Kiszkowo 16 maja, 14:00
Lider Szczytniki Czerniejewskie 0-3 Wełna Rogoźno
(wo)
LKS Kicin 1-3 Jadwiżański KS Poznań 16 maja, 16:00

Kolejka 18 - 22-23 maja

Huragan II Pobiedziska 6-0 LKS Kicin 22 maja, 16:00
Jadwiżański KS Poznań 3-0 Lider Szczytniki Czerniejewskie
(wo)
Wełna Rogoźno 6-1 Tornado Tarnowo 22 maja, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 3-6 KS Łopuchowo 23 maja, 14:00
Fara Pelikan Żydowo 4-0 Patriot Mieścisko 22 maja, 17:00
GKS Gułtowy 4-0 KS Uchorowo 23 maja, 14:00

Kolejka 19 - 29-30 maja

GKS Gułtowy 0-0 Huragan II Pobiedziska 30 maja, 14:00
KS Uchorowo 3-0 Fara Pelikan Żydowo 30 maja, 11:30
(wo)
na boisku 1-5
Patriot Mieścisko 2-3 Wełnianka Kiszkowo 30 maja, 15:00
KS Łopuchowo 0-3 Wełna Rogoźno 29 maja, 16:00
Tornado Tarnowo 0-0 Jadwiżański KS Poznań 29 maja, 16:00
Lider Szczytniki Czerniejewskie 0-3 LKS Kicin
(wo)

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Tornado Tarnowo 6-1 LKS Kicin 6 czerwca, 14:00
Huragan II Pobiedziska 3-0 Lider Szczytniki Czerniejewskie
(wo)
Jadwiżański KS Poznań 2-3 KS Łopuchowo 6 czerwca, 14:00
Wełna Rogoźno 8-2 Patriot Mieścisko 6 czerwca, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 0-0 KS Uchorowo 6 czerwca, 16:00
Fara Pelikan Żydowo 2-0 GKS Gułtowy 6 czerwca, 16:00

Kolejka 21 - 12-13 czerwca

Huragan II Pobiedziska 2-2 Fara Pelikan Żydowo 13 czerwca, 15:00
Lider Szczytniki Czerniejewskie 0-3 Tornado Tarnowo
(wo)
GKS Gułtowy 2-2 Wełnianka Kiszkowo 13 czerwca, 15:00
KS Uchorowo 3-9 Wełna Rogoźno 13 czerwca, 11:30
Patriot Mieścisko 0-0 Jadwiżański KS Poznań 13 czerwca, 15:00
KS Łopuchowo 5-0 LKS Kicin 13 czerwca, 13:00

Kolejka 22 - 19-20 czerwca

Huragan II Pobiedziska 4-2 Tornado Tarnowo 20 czerwca, 16:00
Lider Szczytniki Czerniejewskie 0-3 KS Łopuchowo
(wo)
LKS Kicin 6-1 Patriot Mieścisko 20 czerwca, 13:00
Jadwiżański KS Poznań 3-0 KS Uchorowo 20 czerwca, 14:00
Wełna Rogoźno 2-1 GKS Gułtowy 19 czerwca, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 0-1 Fara Pelikan Żydowo 20 czerwca, 14:00

Klasa A Proton 2020/2021 (wielkopolska I)
Klasa A Proton 2020/2021 (wielkopolska II)
Klasa A Proton 2020/2021 (wielkopolska III)
Klasa A Proton 2020/2021 (wielkopolska IV)
Klasa A Proton 2020/2021 (wielkopolska IX)
Klasa A Proton 2020/2021 (wielkopolska V)
Klasa A Proton 2020/2021 (wielkopolska VI)
Klasa A Proton 2020/2021 (wielkopolska VII)
Klasa A Proton 2020/2021 (wielkopolska VIII)

Klasa B Proton 2020/2021 (wielkopolska I)
Klasa B Proton 2020/2021 (wielkopolska II)
Klasa B Proton 2020/2021 (wielkopolska III)
Klasa B Proton 2020/2021 (wielkopolska IX)
Klasa B Proton 2020/2021 (wielkopolska V)
Klasa B Proton 2020/2021 (wielkopolska VI)
Klasa B Proton 2020/2021 (wielkopolska VII)
Klasa B Proton 2020/2021 (wielkopolska VIII)
Klasa B Proton 2020/2021 (wielkopolska X)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas