[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2020/2021, grupa: Śląski ZPN - Bielsko-Biała

I runda - 5 sierpnia
(Losowanie - 16 lipca 2020, 15:30 - siedziba Podokręgu Bielsko-Biała)
Przełom Kaniów - wolny los

Iskra Rybarzowice 1-7 GLKS Wilkowice 2 sierpnia, 16:00
Piotr Giertler 83 (k) - Janusz Bąk 14, 19, 81, Daniel Kasprzycki 21, 60, Maciej Marzec 87, 88
KS Bestwinka 3-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 sierpnia, 18:00
k. 6-7
Bartosz Adamowicz 26, Mateusz Radwański 60, Paweł Olek 82 (k) - Arkadiusz Maj 35, Alessandro Ferreri 40, 67
Groń Bujaków 2-1 Pionier Pisarzowice 11 sierpnia, 17:30
Arkadiusz Majdoń 47, Nikodem Witkowski 89 - Michał Strzeżoń 19
w pierwotnym terminie (5 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zapora Porąbka 3-0 MRKS II Czechowice-Dziedzice
(wo)
w pierwotnym terminie (5 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / goście wycofali się z rozgrywek
Rotuz Bronów 0-15 Rekord Bielsko-Biała 5 sierpnia, 18:00
Daniel Iwanek 3, 17, Dariusz Rucki I 6, Marcin Wróbel 11, 29, Nikolas Wróblewski 21, 38, Szczepan Mucha 34, Bartosz Guzdek 49, 65, 83, 90 (k), Mateusz Gleń 54, Marcin Czaicki 63, Jan Ciućka 68
Drzewiarz Jasienica 2-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 5 sierpnia, 17:30
k. 4-3
Jakub Waliczek 10, Bartłomiej Ślosarczyk 83 - Marek Profic 22 (s), Dawid Gurawski 58
Czarni Jaworze 2-4 Spójnia Landek 11 sierpnia, 18:30
Michał Sztykiel 85 (k), Janusz Cyran 87 - Mateusz Michalski 38, Szymon Kubica 48, Damian Nieśmiałowski 61, Bartosz Rutkowski 74 (k)
w pierwotnym terminie (4 sierpnia, 18:30) odwołany
Rekord II Bielsko-Biała 3-0 Pasjonat Dankowice 5 sierpnia, 17:30
Zachariasz Mucha 11, Konrad Formas 62, Kamil Sobótka 83
Orzeł Kozy 2-2 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 2 sierpnia, 17:00
k. 5-4
Patryk Pieczora 70, 75 - Jakub Habdas 60, 85
Żar Międzybrodzie Bialskie 0-4 LKS Czaniec 4 sierpnia, 18:00
Ilja Nazdryn-Płatnickij 2, Sebastian Wiśniowski 36, Bartłomiej Borak 71, Michał Kołek 83
Sokół Zabrzeg 2-5 Sokół Hecznarowice 5 sierpnia, 18:30
Adrian Ciesielczyk 15 (k), Szymon Żółty 75 - Andrzej Merta 6, Alan Fender 30, 65, Rafał Tlałka 70, Przemysław Śleziak 90
LKS Bestwina 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała 5 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Soła Kobiernice 2-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 31 lipca, 18:30
Jakub Jura 15, Radosław Laszczak 45 - Jeremiasz Barański 58
w pierwotnym terminie (5 sierpnia, 17:00) odwołany
Zamek Grodziec Śląski 1-4 KS Międzyrzecze 1 sierpnia, 17:00
Tomasz Kieczka 44 - Rafał Szczygielski 44, 80 (k), Arkadiusz Rucki 55, 85
w pierwotnym terminie (5 sierpnia, 17:00) odwołany
LKS Łodygowice 2-9 Centrum Ligota 1 sierpnia, 16:00
Rafał Kłusek 13, Sebastian Jakubiec 87 - Paweł Łukosz 2 (k), Paweł Wydra 21, Adam Złotek 23, 45, Łukasz Czerpak 53, Michał Czerpak 63, 66, Tomasz Słowik 78, Mateusz Wajs 90

II runda - 19 sierpnia
(Losowanie - 6 sierpnia 2020 - siedziba Podokręgu Bielsko-Biała)

Centrum Ligota 0-2 Orzeł Kozy 8 sierpnia, 15:00
Michał Glos 58, Patryk Pieczora 79
Soła Kobiernice 0-6 KS Międzyrzecze 10 sierpnia, 18:30
Szymon Trybała 18, Rafał Szczygielski 34, 38, 78, Łukasz Szewczyk 68, Szymon Duława 72
GLKS Wilkowice 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 7 sierpnia, 18:00
k. 4-3
Juraj Dančík 77 - Szymon Jastrzębski 90
Sokół Hecznarowice 0-2 LKS Czaniec 19 sierpnia, 17:30
Maciej Felsch 82, Sebastian Wiśniewski 90
Groń Bujaków 0-8 Drzewiarz Jasienica 18 sierpnia, 17:30
Szymon Królak 40, Filip Gajda 42, Dariusz Łoś 50, Bartłomiej Ślosarczyk 68, Daniel Kocemba 72, Łukasz Radomski 74 (k), Jakub Waliczek 76, Adrian Bujok 80 (k)
Rekord II Bielsko-Biała 3-0 Przełom Kaniów 19 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-3 Rekord Bielsko-Biała 18 sierpnia, 17:00
Patryk Drabik 45 - Marcin Wróbel 52, 62, Dariusz Rucki 75
Zapora Porąbka 0-10 Spójnia Landek 18 sierpnia, 18:00
Mychajło Ławruk 24, Konrad Bukowczan 30, 85, Bartosz Rutkowski 34, 45 (k), 70, 78, Daniel Sobas 52, 67, Grzegorz Adamus 54 (s)

III runda - 9 września
(Losowanie - 20 sierpnia 2020 - siedziba Podokręgu Bielsko-Biała)

Orzeł Kozy 3-5 KS Międzyrzecze 2 września, 17:00
Michał Glos 13, Jakub Kunicki 21 (k), 72 - Rafał Szczygielski 43, 77, 81, 90, Łukasz Szewczyk 70
Rekord II Bielsko-Biała 2-0 LKS Czaniec 16 września, 17:00
Bartłomiej Twarkowski 59, Bartosz Woźniak 80
w pierwotnym terminie (9 września, 17:00) odwołany
GLKS Wilkowice 0-1 Rekord Bielsko-Biała 2 września, 17:00
Marcin Wróbel 18
Spójnia Landek 1-0 Drzewiarz Jasienica 9 września, 17:00
Daniel Gryman 75

1/2 finału - 22 września

KS Międzyrzecze 1-5 Spójnia Landek 22 września, 16:30
Szymon Trybała 42 - Jakub Mencnarowski 5, Mariusz Masternak 16, Daniel Sobas 39, Konrad Bukowczan 50, Damian Nieśmiałowski 63
Rekord II Bielsko-Biała 1-5 Rekord Bielsko-Biała 30 września, 16:00
Konrad Formas 87 - Nikolas Wróblewski 41, 76, Seweryn Caputa 51, Szymon Szymański 89, 90

Finał - 21 października

Spójnia Landek 0-4 Rekord Bielsko-Biała 28 kwietnia, 17:00
Marcin Czaicki 53, 84, Dariusz Rucki 61, Kamil Żołna 86
w pierwotnym terminie (21 października, 18:00) w Bielsku-Białej na Stadionie Miejskim odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) w Ligocie odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie w Ligocie

Puchar Polski 2020/2021 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2020/2021 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2020/2021 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2020/2021 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2020/2021 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2020/2021 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2020/2021 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2020/2021 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2020/2021 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2020/2021 (Śląski ZPN - Tychy)
Jatta Puchar Polski 2020/2021 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2020/2021 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas