[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C Eurotech 2020/2021, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 20 52 17 1 2 105-24 10 0 0 68-9 7 1 2 37-15
2.  Leśnik Łącza 20 43 13 4 3 55-20 7 3 0 35-11 6 1 3 20-9
3.  Tempo II Paniówki 20 39 12 3 5 54-38 8 0 2 20-14 4 3 3 34-24
4.  Orły Bojszów 20 30 8 6 6 45-45 4 3 3 26-29 4 3 3 19-16
5.  Sośnica II Gliwice 19 28 8 4 7 41-36 5 2 3 26-20 3 2 4 15-16
6.  Naprzód Łubie 20 27 8 3 9 54-39 5 1 4 30-18 3 2 5 24-21
7.  Korona Bargłówka 20 25 8 1 11 49-47 5 1 4 25-20 3 0 7 24-27 2 3 1 0 1 2-2
8.  KS II Zabrze-Grzybowice 20 25 7 4 9 35-33 3 3 4 16-15 4 1 5 19-18 2 3 1 0 1 2-2
9.  Kłodnica Gliwice 20 19 5 4 11 53-61 2 1 7 20-33 3 3 4 33-28
10.  Naprzód II Żernica 20 18 5 3 12 28-63 2 3 5 15-24 3 0 7 13-39
11.  Sokół II Łany Wielkie 19 4 1 1 17 19-132 1 0 8 13-51 0 1 9 6-81

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Burza II Borowa Wieś (Mikołów)    2-1 3-0 4-1 4-2 3-1 6-2 8-0 7-1 10-1 21-0 
 2 Leśnik Łącza3-2     3-0* 0-0 3-2 2-2 5-0 1-0 2-2 3-1 13-2 
 3 Tempo II Paniówki0-5 1-0     2-0 1-0 3-0 2-0 1-6 2-1 3-1 5-1 
 4 Orły Bojszów0-2 1-1 6-6     1-1 0-3 2-1 3-2 4-9 6-2 3-2 
 5 Sośnica II Gliwice1-1 0-5 1-4 3-2     5-4 2-1 0-0 2-3 3-0 9-0 
 6 Naprzód Łubie1-3 0-4 6-1 1-4 1-1     0-4 2-1 3-0 4-0 12-0 
 7 Korona Bargłówka1-5 1-3 2-2 0-3 5-2 0-4     1-0 2-0 6-1 7-0 
 8 KS II Zabrze-Grzybowice3-0 1-2 1-1 0-1 0-2 5-3 2-1     2-2 1-2 1-1 
 9 Kłodnica Gliwice1-6 1-3 1-8 2-2 1-2 2-1 3-5 1-4     1-2 7-0 
 10 Naprzód II Żernica3-4 0-1 1-8 2-2 0-3 1-1 3-1 0-2 2-2     3-0 
 11 Sokół II Łany Wielkie2-9 2-0 0-4 2-4 0-5 2-9 1-4 2-13 2-3     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Sokół II Łany Wielkie.
 
KS II Zabrze-Grzybowice 0-2 Sośnica II Gliwice 23 sierpnia, 11:00
Orły Bojszów 0-2 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 23 sierpnia, 17:00
Naprzód II Żernica 2-2 Kłodnica Gliwice 23 sierpnia, 16:00
Tempo II Paniówki 3-0 Naprzód Łubie 23 sierpnia, 11:00
Leśnik Łącza 5-0 Korona Bargłówka 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Korona Bargłówka.
 
Naprzód Łubie 0-4 Leśnik Łącza 30 sierpnia, 17:00
Kłodnica Gliwice 1-8 Tempo II Paniówki 30 sierpnia, 17:00
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 10-1 Naprzód II Żernica 30 sierpnia, 11:00
Sośnica II Gliwice 3-2 Orły Bojszów 30 sierpnia, 17:00
KS II Zabrze-Grzybowice 1-1 Sokół II Łany Wielkie 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: KS II Zabrze-Grzybowice.
 
Orły Bojszów 3-2 Sokół II Łany Wielkie 6 września, 16:00
Naprzód II Żernica 0-3 Sośnica II Gliwice 6 września, 16:00
Tempo II Paniówki 0-5 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 6 września, 11:00
Leśnik Łącza 2-2 Kłodnica Gliwice 6 września, 16:00
Naprzód Łubie 0-4 Korona Bargłówka 6 września, 16:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Naprzód Łubie.
 
Kłodnica Gliwice 3-5 Korona Bargłówka 13 września, 11:00
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 2-1 Leśnik Łącza 13 września, 10:00
Sośnica II Gliwice 1-4 Tempo II Paniówki 13 września, 16:00
KS II Zabrze-Grzybowice 0-1 Orły Bojszów 13 września, 11:00
Naprzód II Żernica 3-0 Sokół II Łany Wielkie 13 września, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Orły Bojszów.
 
Naprzód II Żernica 0-2 KS II Zabrze-Grzybowice 19 września, 16:00
Tempo II Paniówki 5-1 Sokół II Łany Wielkie 20 września, 11:00
Leśnik Łącza 3-2 Sośnica II Gliwice 20 września, 16:00
Naprzód Łubie 3-0 Kłodnica Gliwice 20 września, 16:00
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 6-2 Korona Bargłówka 20 września, 11:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Kłodnica Gliwice.
 
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 3-1 Naprzód Łubie 27 września, 11:00
Sośnica II Gliwice 2-1 Korona Bargłówka 27 września, 16:00
Sokół II Łany Wielkie 2-0 Leśnik Łącza 27 września, 16:00
KS II Zabrze-Grzybowice 1-1 Tempo II Paniówki 26 września, 16:00
Orły Bojszów 6-2 Naprzód II Żernica 27 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Naprzód II Żernica.
 
Tempo II Paniówki 2-0 Orły Bojszów 4 października, 11:00
Leśnik Łącza 1-0 KS II Zabrze-Grzybowice 4 października, 14:00
Naprzód Łubie 1-1 Sośnica II Gliwice 4 października, 15:00
Kłodnica Gliwice 1-6 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 4 października, 11:00
Sokół II Łany Wielkie 2-9 Korona Bargłówka 4 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Burza II Borowa Wieś (Mikołów).
 
Sośnica II Gliwice 2-3 Kłodnica Gliwice 11 października, 15:00
KS II Zabrze-Grzybowice 2-1 Korona Bargłówka 11 października, 11:00
Orły Bojszów 1-1 Leśnik Łącza 11 października, 15:00
Naprzód II Żernica 1-8 Tempo II Paniówki 11 października, 15:00
Naprzód Łubie 12-0 Sokół II Łany Wielkie 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 października, 15:00) w Łanach Wielkich odwołany

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Tempo II Paniówki.
 
Leśnik Łącza 3-1 Naprzód II Żernica 18 października, 15:00
Naprzód Łubie 2-1 KS II Zabrze-Grzybowice 18 października, 15:00
Kłodnica Gliwice 7-0 Sokół II Łany Wielkie 18 października, 15:00
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 4-2 Sośnica II Gliwice 18 października, 11:00
Orły Bojszów 2-1 Korona Bargłówka 14 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Sośnica II Gliwice.
 
Sokół II Łany Wielkie 2-9 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 25 października, 10:00
KS II Zabrze-Grzybowice 2-2 Kłodnica Gliwice 25 października, 11:00
Orły Bojszów 0-3 Naprzód Łubie 25 października, 14:00
Naprzód II Żernica 3-1 Korona Bargłówka 24 października, 14:00
Tempo II Paniówki 1-0 Leśnik Łącza 25 października, 10:45

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pauza: Leśnik Łącza.
 
Naprzód Łubie 4-0 Naprzód II Żernica 8 listopada, 13:00
Kłodnica Gliwice 2-2 Orły Bojszów 8 listopada, 13:00
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 8-0 KS II Zabrze-Grzybowice 8 listopada, 11:00
Sośnica II Gliwice 9-0 Sokół II Łany Wielkie 8 listopada, 9:00
Tempo II Paniówki 2-0 Korona Bargłówka 8 listopada, 10:30

Kolejka 12 - 10-11 kwietnia

Pauza: Sokół II Łany Wielkie.
 
Sośnica II Gliwice 0-0 KS II Zabrze-Grzybowice 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 4-1 Orły Bojszów 3 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kłodnica Gliwice 1-2 Naprzód II Żernica 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Naprzód Łubie 6-1 Tempo II Paniówki 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Bargłówka 1-3 Leśnik Łącza 3 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 13 - 17-18 kwietnia

Pauza: Korona Bargłówka.
 
Sokół II Łany Wielkie 1-4 KS II Zabrze-Grzybowice 20 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Leśnik Łącza 2-2 Naprzód Łubie 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tempo II Paniówki 2-1 Kłodnica Gliwice 19 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Naprzód II Żernica 3-4 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orły Bojszów 1-1 Sośnica II Gliwice 19 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Pauza: KS II Zabrze-Grzybowice.
 
Korona Bargłówka 0-4 Naprzód Łubie 25 kwietnia, 11:00
Sokół II Łany Wielkie 2-4 Orły Bojszów 24 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sośnica II Gliwice 3-0 Naprzód II Żernica 25 kwietnia, 11:00
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 3-0 Tempo II Paniówki 25 kwietnia, 11:00
Kłodnica Gliwice 1-3 Leśnik Łącza 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 1-2 maja

Pauza: Naprzód Łubie.
 
Sokół II Łany Wielkie 2-3 Naprzód II Żernica 2 maja, 11:00
Korona Bargłówka 2-0 Kłodnica Gliwice 2 maja, 11:00
Leśnik Łącza 3-2 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 2 maja, 17:00
Tempo II Paniówki 1-0 Sośnica II Gliwice 2 maja, 11:00
Orły Bojszów 3-2 KS II Zabrze-Grzybowice 2 maja, 11:00

Kolejka 16 - 8-9 maja

Pauza: Orły Bojszów.
 
Korona Bargłówka 1-5 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 9 maja, 11:00
KS II Zabrze-Grzybowice 1-2 Naprzód II Żernica 9 maja, 11:00
Sokół II Łany Wielkie 0-4 Tempo II Paniówki 8 maja, 11:00
Sośnica II Gliwice 0-5 Leśnik Łącza 9 maja, 17:00
Kłodnica Gliwice 2-1 Naprzód Łubie 9 maja, 17:00

Kolejka 17 - 15-16 maja

Pauza: Kłodnica Gliwice.
 
Naprzód Łubie 1-3 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 16 maja, 17:00
Korona Bargłówka 5-2 Sośnica II Gliwice 16 maja, 11:00
Leśnik Łącza 13-2 Sokół II Łany Wielkie 16 maja, 17:00
Tempo II Paniówki 1-6 KS II Zabrze-Grzybowice 16 maja, 12:00
Naprzód II Żernica 2-2 Orły Bojszów 16 maja, 17:00

Kolejka 18 - 22-23 maja

Pauza: Naprzód II Żernica.
 
Korona Bargłówka 7-0 Sokół II Łany Wielkie 23 maja, 11:00
Orły Bojszów 6-6 Tempo II Paniówki 23 maja, 17:00
KS II Zabrze-Grzybowice 1-2 Leśnik Łącza 23 maja, 11:00
Sośnica II Gliwice 5-4 Naprzód Łubie 23 maja, 17:00
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 7-1 Kłodnica Gliwice 23 maja, 11:00

Kolejka 19 - 29-30 maja

Pauza: Burza II Borowa Wieś (Mikołów).
 
Sokół II Łany Wielkie 0-5 Naprzód Łubie 30 maja, 11:00
Kłodnica Gliwice 1-2 Sośnica II Gliwice 30 maja, 17:00
Korona Bargłówka 1-0 KS II Zabrze-Grzybowice 30 maja, 11:00
Leśnik Łącza 0-0 Orły Bojszów 30 maja, 17:00
Tempo II Paniówki 3-1 Naprzód II Żernica 30 maja, 17:00

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Pauza: Tempo II Paniówki.
 
Korona Bargłówka 0-3 Orły Bojszów 6 czerwca, 11:00
Naprzód II Żernica 0-1 Leśnik Łącza 6 czerwca, 15:00
KS II Zabrze-Grzybowice 5-3 Naprzód Łubie 6 czerwca, 11:00
Sokół II Łany Wielkie 2-13 Kłodnica Gliwice 6 czerwca, 11:00
Sośnica II Gliwice 1-1 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 6 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 12-13 czerwca

Pauza: Sośnica II Gliwice.
 
Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 21-0 Sokół II Łany Wielkie 13 czerwca, 11:00
Kłodnica Gliwice 1-4 KS II Zabrze-Grzybowice 13 czerwca, 17:00
Naprzód Łubie 1-4 Orły Bojszów 13 czerwca, 17:00
Korona Bargłówka 6-1 Naprzód II Żernica 13 czerwca, 11:00
Leśnik Łącza 3-0 Tempo II Paniówki 12 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-3

Kolejka 22 - 26-27 czerwca

Pauza: Leśnik Łącza.
 
Korona Bargłówka 2-2 Tempo II Paniówki 27 czerwca, 11:00
Naprzód II Żernica 1-1 Naprzód Łubie 27 czerwca, 15:00
Orły Bojszów 4-9 Kłodnica Gliwice 26 czerwca, 16:00
KS II Zabrze-Grzybowice 3-0 Burza II Borowa Wieś (Mikołów) 27 czerwca, 11:00
Sokół II Łany Wielkie - Sośnica II Gliwice 27 czerwca, 11:00
przerwany z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Klasa B spaceXsolar.pl 2020/2021 (Zabrze)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas