[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów 2020/2021
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Kielce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lech Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Arka Gdynia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zagłębie Lubin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisła Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnik Zabrze 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Hutnik Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Śląsk Wrocław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gwarek Zabrze 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń Szczecin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Escola Varsovia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 UKS SMS Łódź 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lechia Gdańsk 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Jagiellonia Białystok 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Cracovia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Legia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Korona Kielce    
 2 Lech Poznań    
 3 Arka Gdynia    
 4 Zagłębie Lubin    
 5 Wisła Kraków    
 6 Górnik Zabrze    
 7 Hutnik Kraków    
 8 Śląsk Wrocław    
 9 Gwarek Zabrze    
 10 Pogoń Szczecin    
 11 Escola Varsovia Warszawa    
 12 UKS SMS Łódź    
 13 Lechia Gdańsk    
 14 Jagiellonia Białystok    
 15 Cracovia    
 16 Legia Warszawa    

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Legia Warszawa - Górnik Zabrze 15 sierpnia, 12:00
Escola Varsovia Warszawa - Hutnik Kraków 15 sierpnia, 12:00
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 15 sierpnia, 11:00
UKS SMS Łódź - Zagłębie Lubin 15 sierpnia, 12:00
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 16 sierpnia, 12:00
Cracovia - Lech Poznań 15 sierpnia, 12:30
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 15 sierpnia, 12:00
Gwarek Zabrze - Śląsk Wrocław 16 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 23 sierpnia, 12:00
Arka Gdynia - Gwarek Zabrze 23 sierpnia, 11:00
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Cracovia
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 22 sierpnia, 11:00
Wisła Kraków - UKS SMS Łódź 22 sierpnia, 15:00
Hutnik Kraków - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 22 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Escola Varsovia Warszawa - Górnik Zabrze 29 sierpnia, 12:00
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
UKS SMS Łódź - Hutnik Kraków 29 sierpnia, 16:00
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 30 sierpnia, 12:00
Cracovia - Zagłębie Lubin 29 sierpnia, 12:30
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 29 sierpnia, 12:00
Gwarek Zabrze - Lech Poznań 30 sierpnia, 12:00
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Kolejka 4 - 5-6 września

Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - Gwarek Zabrze
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Cracovia 5 września, 11:00
Hutnik Kraków - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - UKS SMS Łódź 5 września, 12:00
Escola Varsovia Warszawa - Pogoń Szczecin

Kolejka 5 - 12-13 września

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
UKS SMS Łódź - Escola Varsovia Warszawa 12 września, 12:00
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 13 września, 12:00
Cracovia - Hutnik Kraków 12 września, 15:00
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 12 września, 12:00
Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin 13 września, 12:00
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Arka Gdynia - Lech Poznań

Kolejka 6 - 19-20 września

Górnik Zabrze - Lech Poznań
Korona Kielce - Arka Gdynia
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Gwarek Zabrze 19 września, 11:00
Hutnik Kraków - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Cracovia 19 września, 12:00
Escola Varsovia Warszawa - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź

Kolejka 7 - 26-27 września

UKS SMS Łódź - Górnik Zabrze 26 września, 12:00
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 27 września, 12:00
Cracovia - Escola Varsovia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 26 września, 12:00
Gwarek Zabrze - Hutnik Kraków 27 września, 12:00
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 26 września, 12:00
Lech Poznań - Korona Kielce

Kolejka 8 - 3-4 października

Górnik Zabrze - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Hutnik Kraków - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Gwarek Zabrze 3 października, 12:00
Escola Varsovia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Cracovia
UKS SMS Łódź - Lechia Gdańsk 3 października, 12:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 10 października, 12:00
Cracovia - UKS SMS Łódź
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 10 października, 12:00
Gwarek Zabrze - Escola Varsovia Warszawa 11 października, 12:00
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Arka Gdynia - Hutnik Kraków 10 października, 13:00
Lech Poznań - Wisła Kraków
Korona Kielce - Zagłębie Lubin

Kolejka 10 - 17-18 października

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Korona Kielce
Hutnik Kraków - Lech Poznań
Legia Warszawa - Arka Gdynia 17 października, 12:00
Escola Varsovia Warszawa - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Gwarek Zabrze
UKS SMS Łódź - Jagiellonia Białystok 17 października, 12:00
Lechia Gdańsk - Cracovia 18 października, 12:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Cracovia - Górnik Zabrze 24 października, 12:30
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 24 października, 12:00
Gwarek Zabrze - UKS SMS Łódź 25 października, 12:00
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa 24 października, 12:00
Lech Poznań - Legia Warszawa
Korona Kielce - Hutnik Kraków
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Kolejka 12 - 31 października

Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Hutnik Kraków - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Korona Kielce 31 października, 12:00
Escola Varsovia Warszawa - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Gwarek Zabrze 31 października, 12:00
Cracovia - Jagiellonia Białystok 31 października, 12:30

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 7 listopada, 12:00
Gwarek Zabrze - Cracovia 8 listopada, 12:00
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - UKS SMS Łódź 7 listopada, 13:00
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Escola Varsovia Warszawa
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Hutnik Kraków

Kolejka 14 - 14-15 listopada

Górnik Zabrze - Hutnik Kraków
Legia Warszawa - Wisła Kraków 14 listopada, 12:00
Escola Varsovia Warszawa - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
UKS SMS Łódź - Lech Poznań 14 listopada, 12:00
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 15 listopada, 12:00
Cracovia - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Gwarek Zabrze 14 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 21-22 listopada

Gwarek Zabrze - Górnik Zabrze 21 listopada, 12:00
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia - Cracovia 21 listopada, 11:00
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - UKS SMS Łódź
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Escola Varsovia Warszawa
Hutnik Kraków - Legia Warszawa

Kolejka 16

Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Hutnik Kraków - Escola Varsovia Warszawa
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - UKS SMS Łódź
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Cracovia
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Gwarek Zabrze

Kolejka 17

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Gwarek Zabrze - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Cracovia - Korona Kielce
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
UKS SMS Łódź - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Hutnik Kraków
Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa

Kolejka 18

Górnik Zabrze - Escola Varsovia Warszawa
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Hutnik Kraków - UKS SMS Łódź
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin - Cracovia
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Gwarek Zabrze
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

Kolejka 19

Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Gwarek Zabrze - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Cracovia - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Hutnik Kraków
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 20

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Escola Varsovia Warszawa - UKS SMS Łódź
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Hutnik Kraków - Cracovia
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin - Gwarek Zabrze
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Arka Gdynia

Kolejka 21

Lech Poznań - Górnik Zabrze
Arka Gdynia - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Gwarek Zabrze - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Hutnik Kraków
Cracovia - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Escola Varsovia Warszawa
UKS SMS Łódź - Pogoń Szczecin

Kolejka 22

Górnik Zabrze - UKS SMS Łódź
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Escola Varsovia Warszawa - Cracovia
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Hutnik Kraków - Gwarek Zabrze
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Korona Kielce - Lech Poznań

Kolejka 23

Korona Kielce - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Hutnik Kraków
Gwarek Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa
Cracovia - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - UKS SMS Łódź

Kolejka 24

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
UKS SMS Łódź - Cracovia
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Escola Varsovia Warszawa - Gwarek Zabrze
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Hutnik Kraków - Arka Gdynia
Wisła Kraków - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Kolejka 25

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Wisła Kraków
Lech Poznań - Hutnik Kraków
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Escola Varsovia Warszawa
Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź
Cracovia - Lechia Gdańsk

Kolejka 26

Górnik Zabrze - Cracovia
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź - Gwarek Zabrze
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Escola Varsovia Warszawa - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Lech Poznań
Hutnik Kraków - Korona Kielce
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

Kolejka 27

Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Hutnik Kraków
Korona Kielce - Legia Warszawa
Lech Poznań - Escola Varsovia Warszawa
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź
Gwarek Zabrze - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Cracovia

Kolejka 28

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Cracovia - Gwarek Zabrze
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
UKS SMS Łódź - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Escola Varsovia Warszawa - Korona Kielce
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Hutnik Kraków - Wisła Kraków

Kolejka 29

Hutnik Kraków - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Escola Varsovia Warszawa
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - UKS SMS Łódź
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Cracovia
Gwarek Zabrze - Jagiellonia Białystok

Kolejka 30

Górnik Zabrze - Gwarek Zabrze
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Cracovia - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
UKS SMS Łódź - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Escola Varsovia Warszawa - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Hutnik Kraków

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas