[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów 2020/2021
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 20 43 14 1 5 48-29 8 0 2 21-11 6 1 3 27-18
2.  Zagłębie Lubin 21 42 12 6 3 41-25 7 4 0 25-11 5 2 3 16-14
3.  Pogoń Szczecin 20 38 12 2 6 53-37 7 0 3 35-21 5 2 3 18-16
4.  Śląsk Wrocław 20 36 11 3 6 40-28 5 2 4 22-19 6 1 2 18-9
5.  Górnik Zabrze 20 33 10 3 7 36-27 5 0 5 16-13 5 3 2 20-14
6.  Legia Warszawa 20 32 9 5 6 41-30 4 4 2 23-13 5 1 4 18-17 1 1 0 1 0 2-2
7.  Arka Gdynia 20 32 10 2 8 43-40 5 1 4 23-17 5 1 4 20-23 1 1 0 1 0 2-2
8.  Cracovia 20 31 9 4 7 37-35 6 2 1 18-9 3 2 6 19-26
9.  Escola Varsovia Warszawa 20 30 9 3 8 36-31 5 2 3 19-14 4 1 5 17-17
10.  Lech Poznań 20 25 7 4 9 27-31 5 2 3 19-11 2 2 6 8-20
11.  Jagiellonia Białystok 20 24 7 3 10 40-39 4 0 6 22-22 3 3 4 18-17
12.  Gwarek Zabrze 20 23 6 5 9 24-43 4 2 4 14-21 2 3 5 10-22 1 3 1 0 0 2-1
13.  UKS SMS Łódź 20 23 7 2 11 33-36 4 2 4 16-15 3 0 7 17-21 1 0 0 0 1 1-2
14.  Lechia Gdańsk 20 20 5 5 10 36-38 4 2 4 22-19 1 3 6 14-19
15.  Korona Kielce 21 17 4 5 12 28-46 3 4 3 15-14 1 1 9 13-32
16.  Hutnik Kraków 20 7 2 1 17 18-66 2 0 8 10-31 0 1 9 8-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisła Kraków    0-2 5-2 0-1 2-0 4-2 2-1 3-1 2-1 2-1 1-0 
 2 Zagłębie Lubin2-0     0-0 3-0 1-1 3-0 2-2 3-2 4-1 3-2 1-0 3-3 
 3 Pogoń Szczecin3-6     3-2 2-1 3-4 2-0 2-4 1-0 4-2 10-1 5-1 
 4 Śląsk Wrocław2-3 0-5     0-3 5-1 3-0 0-0 4-0 3-4 1-1 2-1 2-1 
 5 Górnik Zabrze2-3 1-2 1-3 0-1     4-2 1-0 0-2 2-0 1-0 4-0 
 6 Legia Warszawa2-2 1-3 4-1     2-2 4-1 3-0 0-0 1-2 2-2 4-0 
 7 Arka Gdynia1-5 2-1 0-0     1-3 3-1 5-0 2-1 1-2 1-3 7-1 
 8 Cracovia2-5 3-0 1-1     3-0 1-1 1-0 3-1 2-0 2-1 
 9 Escola Varsovia Warszawa5-0 2-2 1-2 1-3 0-2     2-1 1-1 2-1 2-1 3-1 
 10 Lech Poznań1-0 7-0 0-1 1-0 1-3 3-1     2-2 0-1 1-1 3-2 
 11 Jagiellonia Białystok4-2 0-3 0-1 2-3 1-4 5-0 1-0     3-0 4-5 2-4 
 12 Gwarek Zabrze1-2 0-6 2-2 2-5 3-2 0-0 1-2     2-1 1-0 2-1 
 13 UKS SMS Łódź0-3 0-0 2-4 0-3 1-2 1-0 2-1 1-1     2-1 7-0 
 14 Lechia Gdańsk0-3 1-1 3-1 1-2 1-2 0-2 3-3 8-2     2-1 3-2 
 15 Korona Kielce2-0 0-0 1-2 4-3 1-2 0-1 2-2 2-1 2-2     1-1 
 16 Hutnik Kraków0-3 2-1 1-3 1-3 3-5 2-8 0-1 0-4 0-3 1-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Legia Warszawa 4-1 Górnik Zabrze 15 sierpnia, 12:00
Wiktor Kamiński 12, 75, Dawid Barnowski 51, 72 - Erwin Kołodziejczyk 18
w Urszulinie
Escola Varsovia Warszawa 3-1 Hutnik Kraków 15 sierpnia, 11:00
Bartłomiej Gierek 39 (s), Cezary Polak 57, Piotr Rum 90 - Alan Piskorz 20
Pogoń Szczecin 3-6 Wisła Kraków 15 sierpnia, 11:00
Olaf Korczakowski 50 (k), Wiktor Żurawski 54, Kacper Łukasiak 90 (k) - Wiktor Szywacz 10, Kacper Chełmecki 21 (k), Paweł Koncewicz-Żyłka 27, Piotr Ćwik 35, Piotr Starzyński 83, Tafara Madembo 90
na Obiekcie Sportowym Bukowe
UKS SMS Łódź 0-0 Zagłębie Lubin 15 sierpnia, 10:00
Lechia Gdańsk 2-1 Korona Kielce 16 sierpnia, 12:00
Patryk Nowakowski 70, Mateusz Sadło 79 - Miłosz Strzeboński 60
w Sopocie
Cracovia 1-1 Lech Poznań 15 sierpnia, 12:30
Jakub Gut 61 - Oliver Zaręba 36
na stadionie AWF
Jagiellonia Białystok 5-0 Arka Gdynia 15 sierpnia, 12:00
Radosław Zyśk 5, 43, Jakub Lutostański 44, 51, 60
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Gwarek Zabrze 0-6 Śląsk Wrocław 16 sierpnia, 12:00
Michał Dryja 17, Marcin Bartoń 39, 57, Hubert Konstanty 61, Ryszard Jakubiak 69, Damian Płonka 89 (s)

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Górnik Zabrze 0-1 Śląsk Wrocław 23 sierpnia, 12:15
Michał Szmigiel 25
na stadionie MOSiR-u Sparta
Arka Gdynia 1-2 Gwarek Zabrze 23 sierpnia, 11:00
Nikodem Parulski 67 - Bartłomiej Steń 41, Szymon Przybylski 73
na Narodowym Stadionie Rugby
Lech Poznań 2-2 Jagiellonia Białystok 23 sierpnia, 11:00
Norbert Pacławski 10, Krystian Palacz 81 - Jakub Lutostański 7, Hubert Karpiński 65 (k)
we Wronkach
Korona Kielce 4-3 Cracovia 22 sierpnia, 12:00
Hubert Zwoźny 7, Szymon Płocica 20, Patryk Dela 34, Hubert Świecarz 75 - Jakub Myszor 14, 90, Jakub Gut 88
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Zagłębie Lubin 1-0 Lechia Gdańsk 2 września, 11:00
Rafał Dzidek 80
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 11:15) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Kraków 3-1 UKS SMS Łódź 22 sierpnia, 15:00
Kacper Chełmecki 13, Daniel Hoyo-Kowalski 58, Kacper Myszogląd 64 - Igor Drapiński 79
w Myślenicach
Hutnik Kraków 2-1 Pogoń Szczecin 23 sierpnia, 13:00
Alan Piskorz 32, 43 - Mateusz Bąk 56
Legia Warszawa 3-0 Escola Varsovia Warszawa 22 sierpnia, 12:00
Wiktor Kamiński 14, 34, 90 (k)
w Urszulinie

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Escola Varsovia Warszawa 1-3 Górnik Zabrze 29 sierpnia, 12:00
Adrian Bielka 71 - Erwin Kołodziejczyk 67, 82, Jakub Szczepanik 90
Pogoń Szczecin 2-1 Legia Warszawa 9 września, 12:00
Fabian Grzelka 46, Mateusz Łęgowski 80 - Jakub Kisiel 65
na Obiekcie Sportowym Bukowe / w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 11:00) odwołany
UKS SMS Łódź 7-0 Hutnik Kraków 29 sierpnia, 16:00
Piotr Woźnikiewicz 3, 61, Leonard Zmarzlik 11, Jakub Paciorek 48, Jakub Król 73, Mikołaj Laskowski 90, 90
Lechia Gdańsk 0-3 Wisła Kraków 30 sierpnia, 12:00
Kacper Chełmecki 25, 60, Mateusz Magdziarz 74
w Sopocie
Cracovia 3-0 Zagłębie Lubin 9 września, 10:00
Bartłomiej Kafel 35, Jakub Myszor 50, Jakub Gut 72
na stadionie AWF / w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 12:30) odwołany
Jagiellonia Białystok 2-4 Korona Kielce 29 sierpnia, 12:15
John Kalinowski 13, Radosław Zyśk 42 - Szymon Płocica 10, Dawid Kośmider 20, Miłosz Strzeboński 54, Kacper Łoch 74
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Gwarek Zabrze 1-2 Lech Poznań 30 sierpnia, 12:00
Oliwer Mansfeld 69 - Maksymilian Tkocz 14, Adrian Ratajczyk 42
Śląsk Wrocław 3-0 Arka Gdynia 29 sierpnia, 12:00
Igor Maruszak 28, Marcin Bartoń 62, Hubert Konstanty 71 (k)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 4 - 5-6 września

Górnik Zabrze 1-0 Arka Gdynia 5 września, 12:00
Kosma Zawada 90 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Lech Poznań 0-1 Śląsk Wrocław 6 września, 12:00
Hubert Konstanty 15 (k)
we Wronkach
Korona Kielce 2-2 Gwarek Zabrze 5 września, 12:00
Hubert Świecarz 53, Maksymilian Kiełb 60 - Dominik Gurdek 22, 80
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Zagłębie Lubin 3-2 Jagiellonia Białystok 23 września, 10:00
Marcel Górski 6, Oliwier Sławiński 72, Adrian Bukowski 76 (k) - Hubert Karpiński 31, Jakub Lutostański 42
na bocznym boisku nr 4 / w pierwotnym terminie (5 września, 10:00) odwołany
Wisła Kraków 0-1 Cracovia 5 września, 11:15
Przemysław Kapek 55
na bocznym boisku
Hutnik Kraków 1-0 Lechia Gdańsk 5 września, 12:00
Patryk Musiał 39
Legia Warszawa 1-2 UKS SMS Łódź 5 września, 12:00
Marcel Myszka 15 - Oskar Świątkowski 73, Mikołaj Laskowski 83
w Urszulinie
Escola Varsovia Warszawa 2-2 Pogoń Szczecin 6 września, 12:00
Cezary Polak 66, Adrian Bielka 80 - Fabian Grzelka 63, 82

Kolejka 5 - 12-13 września

Pogoń Szczecin 3-2 Górnik Zabrze 12 września, 11:00
Kamil Kort 3, Olaf Korczakowski 25, Kacper Łukasiak 52 - Dominik Kulon 43, Marcel Peda 82
na Obiekcie Sportowym Bukowe
UKS SMS Łódź 1-0 Escola Varsovia Warszawa 12 września, 12:00
Oskar Świątkowski 90
Lechia Gdańsk 1-2 Legia Warszawa 13 września, 16:15
Łukasz Rytelewski 14 (s) - Patryk Pierzak 83, Wiktor Kamiński 90 (k)
w Sopocie
Cracovia 2-1 Hutnik Kraków 12 września, 15:00
Jakub Myszor 56, 78 - Mikołaj Styrczula 54
na stadionie AWF
Jagiellonia Białystok 4-2 Wisła Kraków 30 września, 11:00
Radosław Zyśk 5, Krzysztof Toporkiewicz 19, 90 (k), 90 (k) - Sławomir Chmiel 14, 76
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii / w pierwotnym terminie (13 września, 13:00) odwołany
Gwarek Zabrze 1-2 Zagłębie Lubin 13 września, 12:00
Oliwer Mansfeld 23 - Marcel Górski 5, Paweł Kruszelnicki 20
Śląsk Wrocław 2-1 Korona Kielce 12 września, 12:00
Natan Wysiński 68, Ryszard Jakubiak 73 - Miłosz Strzeboński 85 (k)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Arka Gdynia 5-0 Lech Poznań 23 września, 10:30
Mateusz Trela 48, 58, Kacper Hebel 78 (k), Borys Karbowiak 89, 90
na Narodowym Stadionie Rugby / w pierwotnym terminie (12 września, 11:15) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 6 - 19-20 września

Górnik Zabrze 2-0 Lech Poznań 20 września, 12:00
Erwin Kołodziejczyk 52, Mateusz Fundament 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Korona Kielce 1-2 Arka Gdynia 19 września, 12:00
Miłosz Strzeboński 62 - Mateusz Trela 44, Kacper Skóra 86
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Zagłębie Lubin 3-0 Śląsk Wrocław 20 września, 12:15
Oliwier Sławiński 6, 20, Paweł Kruszelnicki 90
na bocznym boisku
Wisła Kraków 2-1 Gwarek Zabrze 19 września, 15:00
Paweł Koncewicz-Żyłka 55, Piotr Starzyński 61 - Oliwer Mansfeld 48
w Myślenicach
Hutnik Kraków 0-4 Jagiellonia Białystok 20 września, 12:00
Hubert Karpiński 45, 55, Jakub Lutostański 57, Krystian Maciejuk 87
Legia Warszawa 4-1 Cracovia 19 września, 11:00
Dawid Barnowski 16, 88, Wiktor Kamiński 30, Łukasz Rytelewski 49 - Jakub Myszor 28
w Urszulinie
Escola Varsovia Warszawa 2-1 Lechia Gdańsk 20 września, 12:15
Adrian Bielka 14, Marcel Błachewicz 19 - Ryszard Sumiński 28
Pogoń Szczecin 4-2 UKS SMS Łódź 19 września, 11:00
Dawid Rezaeian 4, Konrad Urbański 28 (s), Michał Samborski 48, Kamil Kort 89 - Maksym Rosiński 60 (k), Leonard Zmarzlik 75
na Obiekcie Sportowym Bukowe

Kolejka 7 - 26-27 września

UKS SMS Łódź 0-3 Górnik Zabrze 26 września, 11:15
Erwin Kołodziejczyk 7, 24, Konrad Urbański 35 (s)
Lechia Gdańsk 3-1 Pogoń Szczecin 14 października, 12:00
Filip Koperski 2, Mateusz Sadło 21, Jakub Cieślicki 36 - Kacper Łukasiak 80
w Sopocie / w pierwotnym terminie (27 września, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Cracovia 3-0 Escola Varsovia Warszawa 27 września, 12:00
Przemysław Kapek 11, 43, Jakub Góralczyk 65
na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli
Jagiellonia Białystok 1-4 Legia Warszawa 27 września, 13:00
Radosław Zyśk 47 - Wiktor Kamiński 33 (k), Patryk Pierzak 42, Szymon Bednarz 72, Kajetan Staniszewski 77
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Gwarek Zabrze 2-1 Hutnik Kraków 27 września, 12:00
Dominik Gurdek 65, Jakub Antkiewicz 90 - Patryk Musiał 71
Śląsk Wrocław 2-3 Wisła Kraków 26 września, 12:00
Mateusz Stawny 13, Igor Maruszak 34 - Patryk Warczak 47, Kacper Chełmecki 62, Sławomir Chmiel 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Arka Gdynia 1-5 Zagłębie Lubin 26 września, 12:00
Mateusz Trela 45 - Oliwier Sławiński 48, 70, 79, Paweł Kruszelnicki 60, Rafał Dzidek 90
na Narodowym Stadionie Rugby
Lech Poznań 3-2 Korona Kielce 27 września, 12:00
Igor Ławrynowicz 13, Norbert Pacławski 58, 85 - Szymon Płocica 56, Miłosz Strzeboński 87 (k)
we Wronkach

Kolejka 8 - 3-4 października

Górnik Zabrze 1-0 Korona Kielce 27 października, 14:00
Jakub Okaj 60
na stadionie MOSiR-u Sparta / w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zagłębie Lubin 2-2 Lech Poznań 4 października, 12:00
Kacper Zając 61 (k), Oliwier Sławiński 83 - Patryk Waliś 50, Filip Wilak 71
na bocznym boisku
Wisła Kraków 5-2 Arka Gdynia 3 października, 11:15
Wiktor Szywacz 4, Piotr Ćwik 12, Sławomir Chmiel 24, 90, Kacper Myszogląd 42 - Kacper Skóra 11, Kasjan Lipkowski 45
w Myślenicach
Hutnik Kraków 1-3 Śląsk Wrocław 3 października, 12:00
Patryk Musiał 76 - Kacper Dachnowski 22, Kacper Głowieńkowski 31, Hubert Konstanty 62
Legia Warszawa 0-0 Gwarek Zabrze 3 października, 11:00
w Urszulinie
Escola Varsovia Warszawa 1-1 Jagiellonia Białystok 4 października, 12:15
Adrian Bielka 50 - Miłosz Matysik 88
Pogoń Szczecin 2-0 Cracovia 21 października, 12:00
Mateusz Łęgowski 9, 48
na Obiekcie Sportowym Bukowe / w pierwotnym terminie (3 października, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
UKS SMS Łódź 2-1 Lechia Gdańsk 3 października, 12:00
Piotr Woźnikiewicz 44, Karol Ira 79 - Mateusz Sadło 87

Kolejka 9 - 10-11 października

Lechia Gdańsk 1-2 Górnik Zabrze 21 października, 11:00
Jakub Kapuściński 24 - Erwin Kołodziejczyk 5, Dominik Majer 85 (s)
w Sopocie / w pierwotnym terminie (10 października, 11:00) odwołany
Cracovia 3-1 UKS SMS Łódź 11 października, 11:00
Jakub Myszor 39, Jakub Gut 45, Jakub Góralczyk 50 - Wiktor Miłoński 90
na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli
Jagiellonia Białystok 0-1 Pogoń Szczecin 11 października, 10:30
Michał Samborski 6
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Gwarek Zabrze 0-0 Escola Varsovia Warszawa 11 października, 12:00
Śląsk Wrocław 5-1 Legia Warszawa 21 października, 12:00
Kacper Głowieńkowski 16, Hubert Konstanty 25, 69, Ryszard Jakubiak 54, Filip Gryglak 61 - Damian Urban 68
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / w pierwotnym terminie (11 października, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Arka Gdynia 7-1 Hutnik Kraków 10 października, 11:00
Kacper Skóra 3, 6, 16, 88, Mateusz Trela 14, 70, Dominik Rusnak 39 (k) - Alan Piskorz 54
na Narodowym Stadionie Rugby
Lech Poznań 1-0 Wisła Kraków 11 października, 12:15
Adrian Ratajczyk 28
we Wronkach
Korona Kielce 2-0 Zagłębie Lubin 21 października, 11:15
Szymon Płocica 37, Miłosz Strzeboński 76
na stadionie przy ul. Szczepaniaka / w pierwotnym terminie (11 października, 12:00) odwołany

Kolejka 10 - 17-18 października

Górnik Zabrze 1-2 Zagłębie Lubin 18 października, 15:00
Maksymilian Gandziarowski 46 - Marcel Górski 17, Oliwier Sławiński 67
na stadionie MOSiR-u Sparta
Wisła Kraków 2-1 Korona Kielce 17 października, 12:00
Jakub Zima 51 (k), 64 - Szymon Płocica 19
w Myślenicach
Hutnik Kraków 0-1 Lech Poznań 4 listopada, 12:00
Damian Kołtański 15
w pierwotnym terminie (17 października, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legia Warszawa 2-2 Arka Gdynia 4 listopada, 14:00
Patryk Pierzak 55, Dawid Barnowski 70 - Kacper Skóra 16, 29
w Urszulinie / w pierwotnym terminie (17 października, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Escola Varsovia Warszawa 1-2 Śląsk Wrocław 17 października, 18:00
Filip Szewczyk 73 - Michał Dryja 28, Michał Skowron 83
Pogoń Szczecin 1-0 Gwarek Zabrze 17 października, 11:00
Wadym Załeśkyj 90
na Obiekcie Sportowym Bukowe
UKS SMS Łódź 1-1 Jagiellonia Białystok 4 listopada, 12:00
Karol Ira 60 - Krzysztof Toporkiewicz 29 (k)
w pierwotnym terminie (17 października, 12:00) odwołany
Lechia Gdańsk 3-3 Cracovia 18 października, 12:00
Krystian Okoniewski 22, 42, 85 - Bartłomiej Kafel 27, 60, Jakub Chrupcała 90 (k)
w Sopocie

Kolejka 11 - 24-25 października

Cracovia 1-1 Górnik Zabrze 24 października, 12:30
Aleksander Ciesielski 21 - Maksymilian Gandziarowski 44
na stadionie AWF
Jagiellonia Białystok 4-5 Lechia Gdańsk 24 października, 12:00
Kacper Żarejko 5, 27, Radosław Zyśk 37, Aleks Włodarczyk 90 - Filip Koperski 12, Krystian Okoniewski 32, 42, 59, Mikołaj Rakowski 67
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Gwarek Zabrze 2-1 UKS SMS Łódź 25 października, 12:00
Piotr Woźnikiewicz 52 (s), Patryk Domagała 57 (s) - Piotr Woźnikiewicz 39
Śląsk Wrocław 0-5 Pogoń Szczecin 24 października, 12:00
Mateusz Bąk 24, Kacper Łukasiak 54, Kamil Kort 72, Kacper Zaborski 78, Patryk Smykowski 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Arka Gdynia 3-1 Escola Varsovia Warszawa 18 listopada, 14:00
Mateusz Trela 37, 87, Dominik Rusnak 49 - Peter Juritka 77
na Narodowym Stadionie Rugby / w pierwotnym terminie (25 października, 15:00) odwołany
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa 18 listopada, 11:15
Oliver Zaręba 66
we Wronkach / w pierwotnym terminie (25 października, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Kielce 1-1 Hutnik Kraków 25 października, 12:00
Maksymilian Kiełb 39 - Arkadiusz Kaczyński 88
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Zagłębie Lubin 2-0 Wisła Kraków 4 listopada, 12:15
Oliwier Sławiński 45, 81
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (25 października, 12:15) odwołany

Kolejka 12 - 31 października

Górnik Zabrze 2-3 Wisła Kraków 31 października, 11:00
Maciej Kowalik 57, Kosma Zawada 67 - Aleksander Buksa 12, Piotr Starzyński 43, Wiktor Szywacz 52
na stadionie MOSiR-u Sparta
Hutnik Kraków 0-3 Zagłębie Lubin 31 października, 11:00
Kacper Masiak 21, Marcel Górski 45 (k), Tomasz Pieńko 69
Legia Warszawa 4-0 Korona Kielce 31 października, 12:00
Wiktor Kamiński 41 (k), 55, Jakub Czajkowski 88, Fryderyk Janaszek 90
w Urszulinie
Escola Varsovia Warszawa 2-1 Lech Poznań 11 listopada, 12:00
Patryk Pytlewski 14, Aleksander Sawosz 56 - Kacper Wachowiak 12
w pierwotnym terminie (30 października, 12:00) odwołany
Pogoń Szczecin 3-4 Arka Gdynia 31 października, 11:00
Kacper Łukasiak 60 (k), Michał Samborski 82, Kacper Zaborski 85 - Kacper Skóra 3, 44, Radosław Nowicki 7 (k), Kacper Skrobański 12
na Obiekcie Sportowym Bukowe
UKS SMS Łódź 2-4 Śląsk Wrocław 28 października, 13:15
Piotr Woźnikiewicz 1, 30 - Kacper Głowieńkowski 33, 40, Hubert Konstanty 72, Ryszard Jakubiak 90
Lechia Gdańsk 8-2 Gwarek Zabrze 29 października, 11:00
Filip Koperski 9, Krystian Okoniewski 22, 47, 48, Robert Salamon 41 (s), Mateusz Sadło 60, 70, Jakub Cieślicki 90 - Dominik Gurdek 72, Oliwer Mansfeld 79
w Sopocie
Cracovia 1-0 Jagiellonia Białystok 31 października, 12:30
Krystian Bociek 48 (k)
na stadionie AWF

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Jagiellonia Białystok 2-3 Górnik Zabrze 8 listopada, 15:00
Lucjan Frydrych 45 (k), Radosław Zyśk 72 - Jakub Szczepanik 31, 40, Kosma Zawada 39
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Gwarek Zabrze 3-2 Cracovia 18 listopada, 12:00
Dominik Gurdek 28, Adrian Gawlik 82 (k), Robert Paryła 90 - Przemysław Kapek 19, Jan Ziewiec 84
w pierwotnym terminie (7 listopada, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Śląsk Wrocław 2-1 Lechia Gdańsk 7 listopada, 12:00
Hubert Konstanty 2 (k), Ryszard Jakubiak 59 - Patryk Nowakowski 54
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Arka Gdynia 1-3 UKS SMS Łódź 7 listopada, 13:00
Patryk Soboczyński 38 - Maksym Rosiński 57, Karol Ira 70, Filip Kępisty 74
na Narodowym Stadionie Rugby
Lech Poznań 7-0 Pogoń Szczecin 8 listopada, 12:15
Damian Kołtański 7, Igor Ławrynowicz 19, 22, Adrian Ratajczyk 25 (k), 36, Antoni Kozubal 35, Krystian Palacz 49
we Wronkach
Korona Kielce 1-2 Escola Varsovia Warszawa 8 listopada, 12:00
Miłosz Strzeboński 41 - Adrian Bielka 76, 78
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Zagłębie Lubin 1-1 Legia Warszawa 8 listopada, 11:00
Szymon Karasiński 3 - Michał Kochanowski 30
na bocznym boisku
Wisła Kraków 1-0 Hutnik Kraków 7 listopada, 11:00
Kacper Myszogląd 58 (k)
w Myślenicach

Kolejka 14 - 14-15 listopada

Górnik Zabrze 4-0 Hutnik Kraków 15 listopada, 12:00
Kamil Grudziński 5, 37, Jakub Okaj 83, Wiktor Skała 90
w Zabrzu-Rokitnicy
Legia Warszawa 2-2 Wisła Kraków 14 listopada, 11:00
Wiktor Kamiński 31, Łukasz Rytelewski 43 - Wiktor Szywacz 15, 57
w Urszulinie
Escola Varsovia Warszawa 5-0 Zagłębie Lubin 14 listopada, 18:00
Adrian Bielka 17, 44, Cezary Polak 67, 87, Peter Juritka 82
Pogoń Szczecin 10-1 Korona Kielce 14 listopada, 11:00
Piotr Delner 11, Olaf Korczakowski 38, 65, Kacper Łukasiak 45 (k), Michał Samborski 58, 60, Kamil Kort 70 (k), Fabian Grzelka 80, 85, 86 - Miłosz Strzeboński 75
na Obiekcie Sportowym Bukowe
UKS SMS Łódź 2-1 Lech Poznań 14 listopada, 11:30
Jakub Paciorek 70, Maksymilian Tkocz 86 (s) - Kacper Wachowiak 12
Lechia Gdańsk 0-2 Arka Gdynia 15 listopada, 11:00
Kacper Skóra 37, 54
w Sopocie
Jagiellonia Białystok 3-0 Gwarek Zabrze 15 listopada, 11:00
Radosław Zyśk 3, 5, Korneliusz Krasuski 63
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Śląsk Wrocław 0-0 Cracovia 15 listopada, 11:15
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 15 - 21-22 listopada

Gwarek Zabrze 2-2 Górnik Zabrze 21 listopada, 12:00
Adrian Gawlik 26, 39 - Kamil Grudziński 2, 19
Śląsk Wrocław 3-4 Jagiellonia Białystok 12 grudnia, 12:30
Hubert Konstanty 55 (k), 70, Kacper Głowieńkowski 86 - Krzysztof Toporkiewicz 69 (k), 90, Patryk Kapica 84, Jakub Lutostański 89
w pierwotnym terminie (21 listopada, 12:00) na Stadionie Piłkarskim Oporowska odwołany / w drugim terminie na boisku hotelu GEM
Arka Gdynia 1-3 Cracovia 22 listopada, 11:00
Mateusz Trela 3 - Jakub Myszor 20 (k), Aleksander Ciesielski 23, Przemysław Kapek 57
na Narodowym Stadionie Rugby
Lech Poznań 1-1 Lechia Gdańsk 22 listopada, 12:00
Patryk Gogół 24 - Jakub Cieślicki 60
we Wronkach
Korona Kielce 2-1 UKS SMS Łódź 22 listopada, 12:00
Miłosz Strzeboński 28, Jakub Rybus 50 - Patryk Domagała 80
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Zagłębie Lubin 0-0 Pogoń Szczecin 22 listopada, 12:15
na bocznym boisku
Wisła Kraków 2-0 Escola Varsovia Warszawa 21 listopada, 12:15
Kacper Duda 66, Mateusz Magdziarz 90
w Myślenicach
Hutnik Kraków 1-3 Legia Warszawa 21 listopada, 12:00
Krystian Lelek 20 - Wiktor Kamiński 35, 68, Ivan Vidošević 61

Kolejka 16 - 28-29 listopada

Górnik Zabrze 4-2 Legia Warszawa 29 listopada, 12:00
Kamil Grudziński 43 (k), Nikodem Zielonka 48, Thomas Pranica 53, 72 - Wiktor Kamiński 9, Michał Kochanowski 86
na stadionie MOSiR-u Sparta
Hutnik Kraków 2-8 Escola Varsovia Warszawa 28 listopada, 12:00
Alan Piskorz 24, Arkadiusz Kaczyński 76 (k) - Patryk Pytlewski 10, 14, Adrian Bielka 12, Peter Juritka 34, 43, Cezary Polak 59, 77, 86
Wisła Kraków 0-2 Pogoń Szczecin 29 listopada, 12:00
Olaf Korczakowski 38, Kacper Łukasiak 83 (k)
w Myślenicach
Zagłębie Lubin 3-2 UKS SMS Łódź 28 listopada, 13:00
Adrian Bukowski 24, Oliwier Sławiński 57, Kacper Zając 84 - Maksym Rosiński 63 (k), Jakub Paciorek 65
na bocznym boisku
Korona Kielce 2-2 Lechia Gdańsk 29 listopada, 12:00
Jakub Przybysławski 64, Wiktor Nasidłowski 69 - Filip Koperski 2, Krystian Okoniewski 65
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań 3-1 Cracovia 29 listopada, 12:00
Adrian Ratajczyk 13, Maksymilian Pingot 53, 74 - Krzysztof Bociek 90
we Wronkach
Arka Gdynia 2-1 Jagiellonia Białystok 10 marca, 12:00
Dominik Rusnak 63, 73 - Jakub Lutostański 17
na Narodowym Stadionie Rugby / w pierwotnym terminie odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Śląsk Wrocław 1-1 Gwarek Zabrze 29 listopada, 12:15
Hubert Konstanty 38 - Robert Paryła 84
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 17 - 5-6 grudnia

Śląsk Wrocław 0-3 Górnik Zabrze 5 grudnia, 12:00
Maksymilian Gandziarowski 7, Bartłomiej Korbecki 49 (k), Thomas Pranica 72 (k)
na boisku hotelu GEM
Gwarek Zabrze 2-5 Arka Gdynia 5 grudnia, 11:00
Adrian Gawlik 27, Jakub Antkiewicz 51 - Kacper Skóra 40, 41, 52, 65, Radosław Nowicki 82 (k)
Jagiellonia Białystok 1-0 Lech Poznań 6 grudnia, 11:00
Aleks Włodarczyk 75
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Cracovia 2-0 Korona Kielce 5 grudnia, 12:00
Przemysław Kapek 50, 90
na Stadionie Miejskim im. Władysława Kawuli
Lechia Gdańsk 1-1 Zagłębie Lubin 5 grudnia, 12:00
Filip Koperski 37 - Milan Posmyk 67
w Sopocie
UKS SMS Łódź 0-3 Wisła Kraków 6 grudnia, 12:00
Kacper Chełmecki 8 (k), 68, 89
Pogoń Szczecin 5-1 Hutnik Kraków 5 grudnia, 15:00
Kacper Łukasiak 28 (k), 55, Olaf Korczakowski 40, 62, Kamil Kort 58 (k) - Bartłomiej Gierek 78
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Escola Varsovia Warszawa 0-2 Legia Warszawa 5 grudnia, 12:15
Radosław Cielemęcki 46, Wiktor Kamiński 90

Kolejka 18 - 6-7 marca

Górnik Zabrze 0-2 Escola Varsovia Warszawa 7 marca, 11:00
Mateusz Szmyd 60, Aleksander Sawosz 85
na stadionie MOSiR-u Sparta
Legia Warszawa 1-3 Pogoń Szczecin 6 marca, 11:15
Dawid Niedźwiedzki 39 - Michał Samborski 20, 59, Kacper Łukasiak 52
w Urszulinie
Hutnik Kraków 0-3 UKS SMS Łódź 6 marca, 13:00
Jakub Paciorek 11, Piotr Woźnikiewicz 42, 58
na bocznym boisku
Wisła Kraków 2-1 Lechia Gdańsk 6 marca, 12:00
Daniel Hoyo-Kowalski 19, Piotr Ćwik 90 - Mikołaj Mekler 44
w Myślenicach
Zagłębie Lubin 3-0 Cracovia 7 marca, 15:30
Oliwier Sławiński 40, Szymon Karasiński 45, Kacper Masiak 82
na bocznym boisku
Korona Kielce 0-1 Jagiellonia Białystok 7 marca, 12:00
Jakub Lutostański 81 (k)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań 0-1 Gwarek Zabrze 7 marca, 12:00
Damian Płonka 50 (k)
w Popowie
Arka Gdynia 2-1 Śląsk Wrocław 5 marca, 12:00
Kasjan Lipkowski 48, Patryk Soboczyński 56 - Marcin Bartoń 65
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 19 - 13-14 marca

Arka Gdynia 0-0 Górnik Zabrze 14 marca, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Śląsk Wrocław 4-0 Lech Poznań 13 marca, 12:00
Ryszard Jakubiak 31, 80, Jakub Jezierski 49, Hubert Konstanty 57
na boisku Centrum Treningowego Ślęzy
Gwarek Zabrze 1-0 Korona Kielce 14 marca, 12:00
Michał Nadolski 73
Jagiellonia Białystok 0-3 Zagłębie Lubin 14 marca, 12:00
Mateusz Chmarek 20, 60, Paweł Kruszelnicki 29
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Cracovia 2-5 Wisła Kraków 13 marca, 11:15
Jakusz Myszor 36 (k), 39 - Kacper Chełmecki 14, 18, 52, Wiktor Szywacz 44, Sławomir Chmiel 80
w Rącznej
Lechia Gdańsk 3-2 Hutnik Kraków 14 marca, 11:00
Ryszard Sumiński 26, Jakub Cieślicki 57, Paskal Zgierski 69 (s) - Paskal Zgierski 37, Arkadiusz Kaczyński 90
w Sopocie
UKS SMS Łódź 1-2 Legia Warszawa 13 marca, 15:00
Patryk Domagała 41 - Wiktor Kamiński 11, Kajetan Staniszewski 73
Pogoń Szczecin 2-4 Escola Varsovia Warszawa 13 marca, 11:00
Kacper Łukasiak 44 (k), 84 (k) - Wiktor Żurawski 28 (s), 70 (s), Artemijus Tutyškinas 56 (k), Mateusz Szmyd 90
na Obiekcie Sportowym Bukowe

Kolejka 20 - 20-21 marca

Górnik Zabrze 1-3 Pogoń Szczecin 21 marca, 12:00
Wiktor Skała 11 - Kacper Łukasiak 5 (k), 31, 44 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Escola Varsovia Warszawa 2-1 UKS SMS Łódź 20 marca, 12:30
Cezary Polak 76, 82 - Piotr Woźnikiewicz 77
Legia Warszawa 2-2 Lechia Gdańsk 20 marca, 12:00
Wiktor Kamiński 12, 70 - Marcel Myszka 34 (s), Jakub Cieślicki 61
w Urszulinie
Hutnik Kraków 3-5 Cracovia 20 marca, 12:00
Bartłomiej Gierek 44, Mikołaj Styrczula 59, Dawid Żakieta 79 - Bartłomiej Kafel 9, Jakub Myszor 13 (k), 66, 85 (k), Adrian Maślanka 87
Wisła Kraków 4-2 Jagiellonia Białystok 20 marca, 12:00
Kacper Chełmecki 28 (k), 43 (k), Arkadiusz Ziarko 45, Patryk Warczak 90 - Krystian Maciejuk 7, Jakub Lutostański 90
w Myślenicach
Zagłębie Lubin 4-1 Gwarek Zabrze 20 marca, 15:30
Kacper Masiak 11, 87, Marcel Górski 53, Oliwier Sławiński 90 - Michał Nadolski 55
na bocznym boisku
Korona Kielce 0-0 Śląsk Wrocław 21 marca, 12:00
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Lech Poznań 1-3 Arka Gdynia 20 marca, 15:00
Adrian Ratajczyk 75 (k) - Dominik Rusnak 24 (k), Mateusz Trela 35, Radosław Nowicki 56
we Wronkach

Kolejka 21 - 27-28 marca

Lech Poznań - Górnik Zabrze
w pierwotnym terminie (28 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Arka Gdynia - Korona Kielce
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
w pierwotnym terminie (27 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gwarek Zabrze - Wisła Kraków
w pierwotnym terminie (28 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jagiellonia Białystok - Hutnik Kraków
w pierwotnym terminie (28 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Cracovia - Legia Warszawa
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia Gdańsk - Escola Varsovia Warszawa
w pierwotnym terminie (28 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
UKS SMS Łódź - Pogoń Szczecin
w pierwotnym terminie (27 marca, 12:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 22 - 3 kwietnia

Górnik Zabrze - UKS SMS Łódź
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Escola Varsovia Warszawa - Cracovia
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
w Urszulinie / w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Hutnik Kraków - Gwarek Zabrze
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Kielce - Lech Poznań
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 11:15) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 23 - 10-11 kwietnia

Korona Kielce - Górnik Zabrze
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Hutnik Kraków
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Gwarek Zabrze - Legia Warszawa
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Cracovia - Pogoń Szczecin
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lechia Gdańsk - UKS SMS Łódź
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 24 - 17-18 kwietnia

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
UKS SMS Łódź - Cracovia
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Escola Varsovia Warszawa - Gwarek Zabrze
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
w Urszulinie
Hutnik Kraków - Arka Gdynia
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Kraków - Lech Poznań 21 kwietnia, 12:00
Zagłębie Lubin 3-3 Korona Kielce 19 kwietnia, 11:00
Kacper Zając 47 (k), Paweł Kruszelnicki 54, Hubert Czerwiński 85 - nieznany 17 (k), 52, 88

Kolejka 25 - 24-25 kwietnia

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 25 kwietnia, 12:00
Korona Kielce - Wisła Kraków 25 kwietnia, 12:00
Lech Poznań - Hutnik Kraków 24 kwietnia, 12:00
Arka Gdynia - Legia Warszawa 25 kwietnia, 17:00
Śląsk Wrocław - Escola Varsovia Warszawa 24 kwietnia, 12:00
Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin 25 kwietnia, 12:00
Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź 25 kwietnia, 12:00
Cracovia - Lechia Gdańsk 24 kwietnia, 12:00

Kolejka 26 - 1-2 maja

Górnik Zabrze - Cracovia 2 maja, 12:00
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1 maja, 12:00
UKS SMS Łódź - Gwarek Zabrze 1 maja, 12:00
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Escola Varsovia Warszawa - Arka Gdynia 1 maja, 13:30
Legia Warszawa - Lech Poznań
w Urszulinie
Hutnik Kraków - Korona Kielce 1 maja, 12:00
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

Kolejka 27 - 8-9 maja

Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Hutnik Kraków
Korona Kielce - Legia Warszawa
Lech Poznań - Escola Varsovia Warszawa
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź
Gwarek Zabrze - Lechia Gdańsk 9 maja, 12:00
Jagiellonia Białystok - Cracovia

Kolejka 28 - 15-16 maja

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Cracovia - Gwarek Zabrze
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 15 maja, 12:00
UKS SMS Łódź - Arka Gdynia 15 maja, 16:00
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Escola Varsovia Warszawa - Korona Kielce
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
w Urszulinie
Hutnik Kraków - Wisła Kraków 15 maja, 12:00

Kolejka 29 - 22-23 maja

Cracovia - Śląsk Wrocław
Hutnik Kraków - Górnik Zabrze 22 maja, 14:30
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Escola Varsovia Warszawa
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - UKS SMS Łódź
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Gwarek Zabrze - Jagiellonia Białystok 23 maja, 12:00

Kolejka 30 - 29-30 maja

Górnik Zabrze - Gwarek Zabrze
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Cracovia - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 29 maja, 12:00
UKS SMS Łódź - Korona Kielce 29 maja, 12:00
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Escola Varsovia Warszawa - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Hutnik Kraków
w Urszulinie

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas