[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Statscore Futsal Ekstraklasa 2020/2021
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rekord Bielsko-Biała 32 90 30 0 2 230-61 16 0 0 128-30 14 0 2 102-31
2.  Constract Lubawa 32 76 25 1 6 149-54 15 1 0 88-21 10 0 6 61-33
3.  Piast Gliwice 32 74 23 5 4 138-55 12 2 2 70-26 11 3 2 68-29
4.  Clearex Chorzów 32 60 17 9 6 122-82 10 4 2 63-31 7 5 4 59-51
5.  Futsal Leszno 32 52 15 7 10 124-93 9 4 3 68-46 6 3 7 56-47
6.  Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 32 50 14 8 10 86-81 8 3 5 43-37 6 5 5 43-44
7.  Red Dragons Pniewy 32 48 13 9 10 99-88 8 4 4 54-42 5 5 6 45-46
8.  FC Toruń 32 43 12 7 13 69-94 4 6 6 38-40 8 1 7 31-54
9.  LSSS Lębork 32 41 12 5 15 89-109 5 1 10 42-55 7 4 5 47-54
10.  Dreman Opole Komprachcice 32 40 12 4 16 88-109 5 2 9 41-53 7 2 7 47-56
11.  Słoneczny Stok Białystok 32 38 11 5 16 79-128 4 3 9 35-66 7 2 7 44-62
12.  Red Devils Chojnice 32 35 10 5 17 94-125 5 2 9 46-58 5 3 8 48-67
13.  AZS UW Wilanów (Warszawa) 32 34 8 10 14 86-113 4 6 6 52-52 4 4 8 34-61
14.  Futsal Team Brzeg 32 33 11 0 21 84-113 7 0 9 47-49 4 0 12 37-64
15.  AZS UŚ Katowice 32 22 6 4 22 74-119 3 2 11 40-53 3 2 11 34-66
16.  GSF Gliwice 32 13 4 1 27 73-177 1 0 15 35-108 3 1 12 38-69
17.  Gatta Zduńska Wola 32 27 9 0 23 57-140 6 0 10 23-61 3 0 13 34-79
Gatta Zduńska Wola wycofała się z rozgrywek po 17. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Rekord Bielsko-Biała    6-2 5-3 8-1 8-2 9-1 6-1 7-0 7-3 7-2 11-2 14-0 12-2 6-3 7-2 8-2 7-4 
 2 Constract Lubawa4-1     4-0 6-2 3-2 3-1 3-3 11-0 9-1 6-1 3-1 7-1 5-2 7-2 6-0 5-2 6-2 
 3 Piast Gliwice2-3 4-2     4-4 5-4 6-1 3-2 6-1 1-1 0-1 9-1 6-1 6-2 5-0 3-1 5-2 5-0* 
 4 Clearex Chorzów6-4 2-1 1-1     9-1 1-1 3-3 2-3 3-1 3-1 2-4 8-3 8-2 4-2 3-3 3-1 5-0* 
 5 Futsal Leszno1-3 1-9 2-2 1-1     4-4 4-3 2-3 4-4 8-7 4-2 2-1 7-1 4-3 9-0 8-1 7-2 
 6 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice2-3 1-6 1-4 3-3 2-1     3-1 2-1 0-0 3-4 2-3 5-3 2-2 3-0 5-1 5-2 4-3 
 7 Red Dragons Pniewy2-9 3-2 1-3 6-1 2-2 3-3     2-0 3-3 6-4 1-4 2-2 3-4 5-1 5-1 5-3 5-0* 
 8 FC Toruń1-2 2-4 0-5 4-4 5-3 3-5 2-2     2-3 1-1 3-0 2-2 0-0 4-3 2-2 2-4 5-0* 
 9 LSSS Lębork1-10 4-2 3-4 0-1 1-2 2-3 2-2 2-3     2-5 3-6 5-4 3-2 2-4 3-5 4-2 5-0* 
 10 Dreman Opole Komprachcice3-10 0-2 0-7 2-4 2-4 2-7 5-3 0-1 3-4     2-2 3-5 0-0 6-0 3-2 5-2 5-0* 
 11 Słoneczny Stok Białystok0-10 1-6 2-10 1-4 1-1 2-1 2-7 1-5 4-6 3-3     4-4 2-3 1-2 4-3 2-1 5-0* 
 12 Red Devils Chojnice0-3 2-3 1-2 3-8 1-7 4-2 2-3 3-3 6-7 3-5 2-2     4-3 4-3 3-1 7-2 1-4 
 13 AZS UW Wilanów (Warszawa)3-8 2-6 5-5 4-4 2-2 2-2 2-2 9-2 3-6 5-2 1-5 2-3     2-4 4-0 1-1 5-0* 
 14 Futsal Team Brzeg2-12 4-2 1-2 2-9 3-2 1-2 0-3 5-1 2-4 2-3 8-1 2-3 2-3     4-0 4-2 5-0* 
 15 AZS UŚ Katowice3-5 1-4 1-2 6-2 0-4 1-1 3-4 0-2 3-0 1-2 1-2 5-2 1-1 3-7     5-6 6-9 
 16 GSF Gliwice1-14 0-5 1-8 1-6 3-14 1-4 0-3 2-5 2-4 3-4 6-8 0-9 3-5 4-1 5-8     3-10 
 17 Gatta Zduńska Wola0-5* 0-5* 1-10 0-5* 0-5* 0-5* 6-3 0-1 2-0 3-2 4-1 0-5* 3-2 4-2 0-5* 0-5*     

Kolejka 1 - 5-6 września

Pauza: Futsal Team Brzeg.
 
Rekord Bielsko-Biała 11-2 Słoneczny Stok Białystok 5 września, 19:00
Paweł Budniak 8, Aléx Viana 10, 37, 37, Michał Marek 13, 19, Matheus Ferreira 15, 20, 21, Artur Popławski 26, 40 - Norbert Jendruczek 20 (k), Adrian Citko 35
LSSS Lębork 2-2 Red Dragons Pniewy 6 września, 18:00
Dominik Depta 2, 16 - Gracjan Miałkas 4, Andrejs Baklanovs 17
Red Devils Chojnice 4-2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 20 września, 18:00
Przemysław Laskowski 9, Álex Arriazu 13, 40, Morad Malouk 15 - Jakub Kąkol 19, Jānis Pastars 40
w pierwotnym terminie (6 września, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Futsal Leszno 2-3 FC Toruń 5 września, 19:00
Witalij Lisnyczenko 19, Hubert Olszak 31 - Sylwester Kieper 4, Marcin Mikołajewicz 16, Remigiusz Spychalski 27
Gatta Zduńska Wola 0-5 Clearex Chorzów 6 września, 12:00
(wo)
Mateusz Olczak 3, Daniel Krawczyk 14, 17, Norbert Dregier 19 - Sebastian Leszczak 20, 37, Przemysław Dewucki 22, Mikołaj Zastawnik 28, Sebastian Brocki 29
na boisku 4-5
AZS UW Wilanów (Warszawa) 1-1 GSF Gliwice 6 września, 17:00
Radosław Marcinkowski 1 - Patrik Zaťovič 34
Constract Lubawa 6-1 Dreman Opole Komprachcice 5 września, 18:00
Pedro Silva 8, 19, 20, Vitinho II 14, Paweł Kaniewski 15, Mateusz Łożyński 35 - Patryk Kilian 40
Piast Gliwice 3-1 AZS UŚ Katowice 6 września, 18:00
Rodrigo Dasaiev 5, Sebastian Szadurski 7, Roman Wachuła 15 - Piotr Łopuch 20

Kolejka 2 - 12-13 września

Pauza: Futsal Leszno.
 
Słoneczny Stok Białystok 4-3 AZS UŚ Katowice 12 września, 18:00
Piotr Kowalczyk 6, Kamil Musiał 20 (s), Siergiej Szostak 30, Krzysztof Kożuszkiewicz 32 - Robert Gładczak 2, Kamil Musiał 32, Adam Jonczyk 35
Dreman Opole Komprachcice 0-7 Piast Gliwice 13 września, 12:00
Sebastian Szadurski 9, Marek Bugański 10, Tomasz Czech 19, Rodrigo Dasaiev 23, Mateusz Mrowiec 24, Rafał Franz 32 (k), Roman Wachuła 38
GSF Gliwice 0-5 Constract Lubawa 12 września, 18:00
Jakub Raszkowski 12, 27, Pedro Silva 16, Tomasz Kriezel 19, Vitinho II 27
Clearex Chorzów 8-2 AZS UW Wilanów (Warszawa) 12 września, 17:00
Krzysztof Salisz 6, Sebastian Leszczak 11, 18, Mikołaj Zastawnik 28, 37, Sebastian Brocki 34, 37, Robert Rotuski 35 - Maciej Pikiewicz 20, Radosław Marcinkowski 37
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3-0 Futsal Team Brzeg 12 września, 19:00
Arkadiusz Szypczyński 7, 40, 40
Red Dragons Pniewy 2-2 Red Devils Chojnice 4 listopada, 20:00
Andrejs Baklanovs 11, Piotr Błaszyk 33 - Mykyta Storożuk 27, Przemysław Laskowski 31
w pierwotnym terminie (12 września, 20:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (23 września, 20:00) odwołany / w trzecim terminie (14 października, 20:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rekord Bielsko-Biała 7-3 LSSS Lębork 12 września, 19:00
Michał Marek 8, Michał Kubik 13, 40, Aléx Viana 30, 31, 37, Artur Popławski 33 - Mateusz Madziąg 12, Dominik Depta 30, Piotr Łapigrowski 32
Gatta Zduńska Wola 0-1 FC Toruń 11 września, 19:30
Michał Wojciechowski 29

Kolejka 3 - 26-27 września

Pauza: Gatta Zduńska Wola.
 
LSSS Lębork 3-6 Słoneczny Stok Białystok 27 września, 18:00
Paweł Friszkemut 2, Piotr Łapigrowski 6, Mateusz Madziąg 18 - Adrian Citko 9, 19, Norbert Jendruczek 10, Piotr Bondziul 20, Piotr Kowalczyk 29, Paweł Aleksandrowicz 39
Red Devils Chojnice 0-3 Rekord Bielsko-Biała 27 września, 18:00
Jani Korpela 24, Michał Marek 27, Paweł Budniak 40
Futsal Team Brzeg 0-3 Red Dragons Pniewy 26 września, 19:00
Andrejs Baklanovs 3, Piotr Błaszyk 10, Bartłomiej Gładyszewski 21
Futsal Leszno 4-4 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 26 września, 18:00
Michał Bartnicki 9, Kacper Konopacki 10, Witalij Lisnyczenko 19, Mateusz Lisowski 29 - Mykyta Możejko 10, Jakub Kąkol 11, Arkadiusz Szypczyński 15, 38
AZS UW Wilanów (Warszawa) 9-2 FC Toruń 26 września, 12:00
Jakub Nahorny 3, Michał Klaus 4, 22, 28, 40, Bartosz Przyborek 16, Denys Lifanow 22, Maciej Pikiewicz 24, 26 - Patryk Szczepaniak 6, Michał Wojciechowski 40
Constract Lubawa 6-2 Clearex Chorzów 27 października, 18:00
Pedro Silva 19, Pedro Henrique 32, 37, 40, Bartłomiej Piórkowski 35, Tomasz Lutecki 40 - Sebastian Brocki 25, 37
w pierwotnym terminie (26 września, 12:00) odwołany z powodu zgrupowania kadry narodowej
Piast Gliwice 5-2 GSF Gliwice 26 września, 18:00
Gustavo Henrique 4, Rafał Franz 15, Tomasz Czech 26, Sebastian Szadurski 37, Dominik Wilk 40 - Amadeusz Pasierb 3, Patrik Zaťovič 15
AZS UŚ Katowice 1-2 Dreman Opole Komprachcice 14 października, 19:30
Michał Dubiel 26 - Marcin Grzywa 9, Alexandru Grigorescu 13
w pierwotnym terminie (26 września, 18:00) odwołany

Kolejka 4 - 30 września

Pauza: AZS UW Wilanów (Warszawa).
 
Słoneczny Stok Białystok 3-3 Dreman Opole Komprachcice 30 września, 18:00
Siergiej Szostak 5, Krzysztof Kożuszkiewicz 22, Norbert Jendruczek 37 - Wadym Iwanow 7, Andrzej Sapa 26, Patryk Dykus 34
GSF Gliwice 5-8 AZS UŚ Katowice 30 września, 19:30
Maciej Małek 8, Wojciech Kędziora 24, Patryk Widuch 28, Jakub Węgiel 32, Patrik Zaťovič 33 - Mateusz Omylak 2, 4, Piotr Łopuch 5, 31, Daniel Wojtyna 21, Karol Piechota 23, Robert Gładczak 24, Jakub Jochymek 32
Clearex Chorzów 1-1 Piast Gliwice 30 września, 18:00
Tomasz Golly 28 - Gustavo Henrique 12
FC Toruń 2-4 Constract Lubawa 4 listopada, 18:30
Marcin Mikołajewicz 18, 39 - Vitinho II 1, Pedro Silva 3, Tomasz Kriezel 19, Sebastian Grubalski 40
w pierwotnym terminie (30 września, 18:30) odwołany / w drugim terminie (21 października, 18:30) odwołany
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4-3 Gatta Zduńska Wola 30 września, 19:00
Jakub Kąkol 5, Mykoła Morozow 22, Arkadiusz Szypczyński 32, Maciej Foltyn 37 - Krzysztof Elsner 20, Jānis Pastars 35 (s), Norbert Dregier 40
Red Dragons Pniewy 2-2 Futsal Leszno 30 września, 20:00
Mateusz Kostecki 7, Patryk Hoły 29 - Adrian Niedźwiedzki 30, Piotr Pietruszko 37
w pierwotnym terminie (13 września, 18:00) odwołany
Rekord Bielsko-Biała 6-3 Futsal Team Brzeg 30 września, 19:10
Aléx Viana 2, 3, 34, Paweł Budniak 6, Artur Popławski 10, 17 - Dawid Witek 18, Pepo 29, Kamil Kucharski 33
LSSS Lębork 5-4 Red Devils Chojnice 30 września, 20:00
Mateusz Madziąg 8, Patryk Ziarko 10, Krzysztof Witkowski 25, Dominik Depta 29, Witalij Kołesnyk 37 - Andrij Burdiuh 5, 28, Morad Malouk 28, 35

Kolejka 5 - 3-4 października

Pauza: Constract Lubawa.
 
Red Devils Chojnice 2-2 Słoneczny Stok Białystok 4 października, 18:00
Mykyta Storożuk 27, 37 - Paweł Aleksandrowicz 10, 29
Futsal Team Brzeg 2-4 LSSS Lębork 3 października, 18:00
Pepo 10, 31 - Dominik Depta 2, 11, Lucas Bonifácio 35, 37
Futsal Leszno 1-3 Rekord Bielsko-Biała 3 października, 18:00
Sebastian Wojciechowski 15 - Jan Janovský 11, Matheus Ferreira 20, Michał Marek 33
Gatta Zduńska Wola 6-3 Red Dragons Pniewy 3 października, 18:00
Daniel Krawczyk 2, 26, 27, 30, Karol Czyszek 28, Igor Sobalczyk 38 - Mateusz Kostecki 14, Adrian Skrzypek 36, Patryk Hoły 39
AZS UW Wilanów (Warszawa) 2-2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4 października, 17:00
Duarte Araújo 9, Michał Klaus 35 - Mykoła Morozow 8, Jānis Pastars 33
Piast Gliwice 6-1 FC Toruń 3 października, 12:00
Rafał Franz 12, 38 (k), Gustavo Henrique 23, Tomasz Czech 28, Marek Bugański 30, Ixemad González 36 - Marcin Mikołajewicz 2
Dreman Opole Komprachcice 5-2 GSF Gliwice 3 października, 18:00
Serhij Fil 17, 28, Wadym Iwanow 19, Marcin Grzywa 20, Alexandru Grigorescu 33 - Patrik Zaťovič 11, Zbigniew Mirga 16
Clearex Chorzów 3-3 AZS UŚ Katowice 3 października, 17:00
Tomasz Golly 7, Sebastian Leszczak 13, Sebastian Brocki 34 - Michał Dubiel 7, Robert Gładczak 30, Mateusz Omylak 37

Kolejka 6 - 7 października

Pauza: Piast Gliwice.
 
Słoneczny Stok Białystok 2-1 GSF Gliwice 7 października, 18:00
Piotr Bondziul 7, Paweł Aleksandrowicz 37 - Olaf Białek 24
Clearex Chorzów 3-1 Dreman Opole Komprachcice 7 października, 18:00
Szymon Łuszczek 15, Mariusz Seget 36, Przemysław Dewucki 40 - Serhij Fil 5
FC Toruń 2-2 AZS UŚ Katowice 8 października, 18:30
Mateusz Waszak 33, Remigiusz Spychalski 35 - Tomasz Szczurek 34, Patryk Szczepaniak 36 (s)
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1-6 Constract Lubawa 7 października, 18:00
Arkadiusz Szypczyński 36 - Pedro Silva 11, Sebastian Grubalski 15, Paweł Kaniewski 19, Tomasz Kriezel 27, Pedro Henrique 38, 40
Red Dragons Pniewy 3-4 AZS UW Wilanów (Warszawa) 7 października, 20:00
Gracjan Miałkas 6, Mateusz Kostecki 26, 34 - Gracjan Miałkas 11 (s), Michał Klaus 14, Maciej Pikiewicz 24, Bartosz Przyborek 38
Rekord Bielsko-Biała 7-4 Gatta Zduńska Wola 28 października, 18:00
Tomasz Sztaba 3 (s), Artur Popławski 6, 38, Bernardo Bernardino 15, 20, Kamil Hutyra 17, Matheus Ferreira 30 - Krzysztof Elsner 6, 19, Michał Marciniak 19, Daniel Krawczyk 32
w pierwotnym terminie (7 października, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LSSS Lębork 1-2 Futsal Leszno 7 października, 20:00
Mateusz Madziąg 30 - Jarosław Radliński 6, Kacper Konopacki 16
Red Devils Chojnice 4-3 Futsal Team Brzeg 7 października, 19:00
Álex Arriazu 12, 17, 36, Przemysław Laskowski 36 - Dawid Witek 13, Victor Andrade 29, Kamil Kucharski 37

Kolejka 7 - 10-11 października

Pauza: AZS UŚ Katowice.
 
Futsal Team Brzeg 8-1 Słoneczny Stok Białystok 10 października, 18:00
Mateusz Mika 17, 35, Victor Andrade 18, 25, 30, Michał Grochowski 18, 29, Jan Rojek 40 - Michał Osypiuk 15
Futsal Leszno 2-1 Red Devils Chojnice 10 października, 18:00
Hubert Olszak 10, 40 - Mykyta Storożuk 11
Gatta Zduńska Wola 2-0 LSSS Lębork 21 października, 19:30
Witalij Kołesnyk 19 (s), Michał Marciniak 40
w pierwotnym terminie (10 października, 18:00) odwołany
AZS UW Wilanów (Warszawa) 3-8 Rekord Bielsko-Biała 11 października, 17:00
Jani Korpela 31 (s), Michał Klaus 35, 36 - Aléx Viana 6, 21, Artur Popławski 9, 32 (k), Jan Janovský 17, Michał Kubik 20, Kamil Surmiak 22, Kamil Hutyra 38
Constract Lubawa 3-3 Red Dragons Pniewy 7 listopada, 16:00
Vitinho II 16, Pedro Henrique 19, 24 - Patryk Hoły 2 (k), 40, Gracjan Miałkas 11
w pierwotnym terminie (10 października, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Piast Gliwice 6-1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 10 października, 19:00
Mateusz Mrowiec 12, 23, Rafał Franz 24 (k), Tomasz Czech 32, Michał Rabiej 33, Rodrigo Dasaiev 35 - Maksym Pautiak 22
Dreman Opole Komprachcice 0-1 FC Toruń 11 października, 17:00
Marcin Mikołajewicz 15
GSF Gliwice 1-6 Clearex Chorzów 11 października, 18:00
Wojciech Kędziora 19 - Przemysław Dewucki 13, 18, Adam Wędzony 22, Maciej Mizgajski 24, Mariusz Seget 31, Patrik Zaťovič 40 (s)

Kolejka 8 - 17-18 października

Pauza: Dreman Opole Komprachcice.
 
Słoneczny Stok Białystok 1-4 Clearex Chorzów 17 października, 18:00
Michał Osypiuk 25 - Sebastian Leszczak 20, Mikołaj Zastawnik 29, 39, 40
FC Toruń 2-4 GSF Gliwice 18 października, 15:00
Patryk Szczepaniak 25, Marcin Mrówczyński 33 - Patrik Zaťovič 14, 40, Wojciech Kędziora 17, Łukasz Borkowski 24
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5-1 AZS UŚ Katowice 18 października, 18:00
Arkadiusz Szypczyński 16, 40, Jānis Pastars 26, Mykyta Możejko 34, Kacper Kędra 35 - Mykoła Morozow 36 (s)
Red Dragons Pniewy 1-3 Piast Gliwice 18 listopada, 20:00
Mateusz Kostecki 33 - Gustavo Henrique 18, Mateusz Mrowiec 35, Sebastian Szadurski 40
w pierwotnym terminie (18 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rekord Bielsko-Biała 6-2 Constract Lubawa 17 października, 15:00
Michał Marek 10, Artur Popławski 12 (k), Aléx Viana 20, Matheus Ferreira 33, Michał Kubik 35, Kamil Surmiak 36 - Jakub Raszkowski 5, Tomasz Lutecki 40
LSSS Lębork 3-2 AZS UW Wilanów (Warszawa) 18 października, 18:00
Michał Klaus 2 (s), Lucas Bonifácio 2, 16 - Michał Klaus 12, Radosław Marcinkowski 13
Red Devils Chojnice 1-4 Gatta Zduńska Wola 18 października, 18:00
Patryk Laskowski 36 - Norbert Dregier 1, 33, Michał Marciniak 26, Daniel Krawczyk 36
Futsal Team Brzeg 3-2 Futsal Leszno 17 października, 18:00
Victor Andrade 5, 11, Paweł Boczarski 23 - Kacper Konopacki 25, Jakub Molicki 26

Kolejka 9 - 24-25 października

Pauza: GSF Gliwice.
 
Futsal Leszno 4-2 Słoneczny Stok Białystok 25 października, 17:00
Kacper Konopacki 12, 29, Mateusz Lisowski 15, Michał Bartnicki 19 - Piotr Skiepko 36, 39
Gatta Zduńska Wola 4-2 Futsal Team Brzeg 25 października, 18:00
Michał Marciniak 10, 17, 33, Norbert Dregier 28 - Dawid Witek 15, Paweł Boczarski 19
AZS UW Wilanów (Warszawa) 2-3 Red Devils Chojnice 25 października, 17:00
Denys Lifanow 11, Michał Klaus 11 - Álex Arriazu 12, 27, Radosław Marcinkowski 16 (s)
Constract Lubawa 9-1 LSSS Lębork 24 października, 18:00
Tomasz Kriezel 3, Pedro Silva 11, Jakub Raszkowski 12, Pedro Henrique 17, Sebastian Grubalski 24, 37, 38, Mateusz Łożyński 26, Paweł Ossowski 39 - Mateusz Madziąg 34
Piast Gliwice 2-3 Rekord Bielsko-Biała 23 października, 20:15
Gustavo Henrique 3, Mateusz Mrowiec 13 - Artur Popławski 5, Michał Kubik 7, Kamil Surmiak 29
AZS UŚ Katowice 3-4 Red Dragons Pniewy 25 października, 18:00
Robert Gładczak 4, Kamil Musiał 5, Piotr Łopuch 34 - Robert Gładczak 20 (s), Patryk Hoły 35, 35, 39
Dreman Opole Komprachcice 2-7 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 7 listopada, 18:00
Mateusz Suchodolski 17, 24 - Jakub Kąkol 8, 9, Maksym Pautiak 10, Jānis Pastars 14, 15, Kacper Kędra 29, Arkadiusz Szypczyński 30
w pierwotnym terminie (25 października, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Clearex Chorzów 2-3 FC Toruń 25 listopada, 18:00
Sebastian Leszczak 33, 40 - Marcin Mrówczyński 23, Marcin Mikołajewicz 31, Michał Wojciechowski 39
w pierwotnym terminie (24 października, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (11 listopada, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 10 - 31 października

Pauza: Clearex Chorzów.
 
Słoneczny Stok Białystok 1-5 FC Toruń 31 października, 18:00
Michał Osypiuk 20 - Marcin Mrówczyński 5 (k), 30, Konrad Jekiełek 7, Patryk Szczepaniak 13, Michał Wojciechowski 20
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5-2 GSF Gliwice 31 października, 19:00
Mykyta Możejko 15, 30, Arkadiusz Szypczyński 24, Jakub Kąkol 29, Mykoła Morozow 40 - Jakub Węgiel 15, Patrik Zaťovič 34
Red Dragons Pniewy 6-4 Dreman Opole Komprachcice 2 grudnia, 20:00
Mateusz Kostecki 1, 20, Serhij Fil 21 (s), Patryk Hoły 23, Gracjan Miałkas 25, Andrejs Baklanovs 33 - Nuno Chuva 4, 26, Serhij Fil 21, Alexandru Grigorescu 38
w pierwotnym terminie (31 października, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rekord Bielsko-Biała 7-2 AZS UŚ Katowice 2 grudnia, 19:00
Aléx Viana 4, Artur Popławski 7, 8, Kamil Surmiak 10, Matheus Ferreira 16, 36, Łukasz Biel 21 - Kamil Musiał 24, Tomasz Szczurek 34
w pierwotnym terminie (31 października, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LSSS Lębork 3-4 Piast Gliwice 31 października, 20:00
Eric Tabáres 18, Mateusz Madziąg 35, 39 - Mateusz Mrowiec 4, 32, Rafał Franz 5 (k), Ixemad González 26
Red Devils Chojnice 2-3 Constract Lubawa 31 października, 18:00
Patryk Laskowski 7, Morad Malouk 11 - Vitinho II 32, 37, 37
Futsal Team Brzeg 2-3 AZS UW Wilanów (Warszawa) 31 października, 18:00
Kamil Kucharski 19, Vitinho I 35 (s) - Vitinho I 11, Radosław Marcinkowski 16, Jakub Nahorny 17
Futsal Leszno 7-2 Gatta Zduńska Wola 31 października, 12:00
Kacper Konopacki 2, 26, Piotr Pietruszko 5, 28, Jakub Molicki 21, Witalij Lisnyczenko 27, Hubert Olszak 39 - Mateusz Olczak 14, Daniel Krawczyk 29

Kolejka 11 - 11 listopada

Pauza: FC Toruń.
 
Gatta Zduńska Wola 4-1 Słoneczny Stok Białystok 25 listopada, 19:00
Daniel Krawczyk 6, Michał Szymczak 11, Norbert Dregier 19, Mateusz Olczak 40 - Adrian Citko 13 (k)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 19:00) odwołany
AZS UW Wilanów (Warszawa) 2-2 Futsal Leszno 11 listopada, 17:00
Przemysław Kępiński 11, Michał Klaus 22 - Radosław Marcinkowski 29 (s), Adrian Niedźwiedzki 37
Constract Lubawa 7-2 Futsal Team Brzeg 11 listopada, 12:30
Tomasz Lutecki 1, Pedro Henrique 9, Sebastian Grubalski 21, Pedro Silva 26, 34, 40, Tomasz Kriezel 29 - Paweł Boczarski 29, Dawid Witek 39
Piast Gliwice 6-1 Red Devils Chojnice 11 listopada, 18:00
Rodrigo Dasaiev 3, 24, Ixemad González 17, Gustavo Henrique 32, Michał Rabiej 39, Tomasz Czech 39 - Morad Malouk 38
AZS UŚ Katowice 3-0 LSSS Lębork 11 listopada, 17:00
Daniel Wojtyna 31, Kamil Musiał 31, Robert Gładczak 38
Dreman Opole Komprachcice 3-10 Rekord Bielsko-Biała 11 listopada, 19:30
Serhij Fil 25, Wadym Iwanow 35, Patryk Dykus 38 - Artur Popławski 1, Paweł Budniak 13, 15, Michał Kubik 15, 26, Michał Marek 24, 39, Łukasz Biel 25, 34, Kamil Hutyra 31
GSF Gliwice 0-3 Red Dragons Pniewy 16 grudnia, 19:00
Andrejs Baklanovs 9, 17, Adrian Skrzypek 39
w pierwotnym terminie (11 listopada, 18:00) odwołany / w drugim terminie (25 listopada, 19:00) odwołany
Clearex Chorzów 1-1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 24 października, 12:00
Krzysztof Salisz 10 - Arkadiusz Szypczyński 32
w pierwotnym terminie (11 listopada, 17:00) odwołany

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Pauza: Słoneczny Stok Białystok.
 
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2-1 FC Toruń 18 listopada, 18:00
Mykyta Możejko 16, Jānis Pastars 21 - Marcin Mikołajewicz 39
w pierwotnym terminie (14 listopada, 19:00) odwołany
Red Dragons Pniewy 6-1 Clearex Chorzów 15 listopada, 15:30
Gracjan Miałkas 9, Mateusz Kostecki 12, 38, Adrian Skrzypek 25, 38, Dawid Kubiak 39 - Sebastian Leszczak 13
Rekord Bielsko-Biała 8-2 GSF Gliwice 9 grudnia, 19:00
Matheus Ferreira 12, 21, Artur Popławski 13, Michał Marek 15, Paweł Budniak 20, 30, Aléx Viana 28, Łukasz Biel 35 - Patrik Zaťovič 21, Łukasz Borkowski 40
w pierwotnym terminie (14 listopada, 18:00) odwołany
LSSS Lębork 2-5 Dreman Opole Komprachcice 15 listopada, 18:00
Lucas Bonifácio 10, Dominik Depta 34 - Alexandru Grigorescu 15, Patryk Dykus 24, Serhij Fil 33, 36, Wadym Iwanow 39
Red Devils Chojnice 3-1 AZS UŚ Katowice 15 listopada, 18:00
Álex Arriazu 5, Morad Malouk 21, Patryk Laskowski 38 - Piotr Łopuch 28
Futsal Team Brzeg 1-2 Piast Gliwice 14 listopada, 18:00
Dawid Witek 22 - Mateusz Mrowiec 27, Rodrigo Dasaiev 37
Futsal Leszno 1-9 Constract Lubawa 15 listopada, 17:00
Kacper Konopacki 1 - Sebastian Grubalski 13, Bartłomiej Piórkowski 14, 17, Pedro Silva 17, 17, 22, 37, Pedro Henrique 28, Tomasz Kriezel 34
Gatta Zduńska Wola 3-2 AZS UW Wilanów (Warszawa) 14 listopada, 18:00
Mateusz Olczak 11, 19, Norbert Dregier 32 - Vitinho I 13, Maciej Pikiewicz 15

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Pauza: Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice.
 
AZS UW Wilanów (Warszawa) 1-5 Słoneczny Stok Białystok 21 listopada, 17:00
Michał Klaus 9 - Piotr Kowalczyk 19, Adrian Citko 26, Michał Osypiuk 33, 39, Piotr Bondziul 40
Constract Lubawa 6-2 Gatta Zduńska Wola 21 listopada, 16:15
Vitinho II 6, Bartłomiej Piórkowski 12, Sebastian Grubalski 15, Pedro Henrique 30, 39, Pedro Silva 38 - Igor Sobalczyk 14, Mateusz Olczak 23
Piast Gliwice 5-4 Futsal Leszno 22 listopada, 18:00
Rodrigo Dasaiev 5, 13, Tomasz Czech 30, Ixemad González 35, 40 - Witalij Lisnyczenko 13, Jarosław Radliński 16, Michał Bartnicki 26, Sebastian Wojciechowski 40
AZS UŚ Katowice 3-7 Futsal Team Brzeg 22 listopada, 18:00
Adam Jonczyk 16, 34, Marcin Jastrzembski 40 - Kamil Kucharski 4, 12, 40, Przemysław Matejko 5, Dawid Witek 36, 37, 38
Dreman Opole Komprachcice 3-5 Red Devils Chojnice 22 listopada, 18:00
Alexandru Grigorescu 28, Patryk Dykus 30, Wadym Iwanow 36 - Mykyta Storożuk 12 (k), 35, Morad Malouk 13, Marvin Perković 30, Kevin Kollár 40
GSF Gliwice 2-4 LSSS Lębork 21 listopada, 18:00
Zbigniew Mirga 7, Patrik Zaťovič 30 - Artur Narewski 4, Dominik Depta 10, Lucas Bonifácio 23, Mateusz Madziąg 40
Clearex Chorzów 6-4 Rekord Bielsko-Biała 21 listopada, 12:00
Przemysław Dewucki 4, 20, Sebastian Leszczak 8, Szymon Łuszczek 14, Adam Wędzony 19, 39 - Aléx Viana 11, Michał Marek 12, Paweł Budniak 25, Matheus Ferreira 26
FC Toruń 2-2 Red Dragons Pniewy 21 listopada, 18:30
Marcin Mikołajewicz 2, Marcin Mrówczyński 34 - Mateusz Kostecki 28, Piotr Błaszyk 37

Kolejka 14 - 28-29 listopada

Pauza: Red Dragons Pniewy.
 
Słoneczny Stok Białystok 2-1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 28 listopada, 18:00
Krzysztof Kożuszkiewicz 7, Tomasz Dzierzgowski 24 - Arkadiusz Szypczyński 36
Rekord Bielsko-Biała 7-0 FC Toruń 28 listopada, 18:00
Aléx Viana 3, 8, 35, Artur Popławski 17, Jan Janovský 17, Kamil Surmiak 35, Matheus Ferreira 36
LSSS Lębork 0-1 Clearex Chorzów 29 listopada, 17:00
Szymon Łuszczek 2
Red Devils Chojnice 7-2 GSF Gliwice 4 grudnia, 19:00
Mykyta Storożuk 5, 28, 33, Morad Malouk 8, Marvin Perković 13, Łukasz Sobański 40, Álex Arriazu 40 - Łukasz Borkowski 2, Maciej Małek 19
w pierwotnym terminie (29 listopada, 18:00) odwołany
Futsal Team Brzeg 2-3 Dreman Opole Komprachcice 28 listopada, 19:15
Dawid Witek 5, 8 - Marcin Grzywa 34, Alexandru Grigorescu 37, Serhij Fil 39
Futsal Leszno 9-0 AZS UŚ Katowice 28 listopada, 18:00
Michał Bartnicki 9, 10, 15, Piotr Pietruszko 17, Kacper Konopacki 18, Witalij Lisnyczenko 22, Adrian Niedźwiedzki 30, 35, 36
Gatta Zduńska Wola 1-10 Piast Gliwice 28 listopada, 12:00
Norbert Dregier 32 (k) - Rafał Franz 5, 17, Dominik Wilk 6, 11, Mateusz Mrowiec 9, Sebastian Szadurski 24, Krzysztof Elsner 30 (s), Marek Bugański 34, Mateusz Szyszko 36, Michał Rabiej 36
AZS UW Wilanów (Warszawa) 2-6 Constract Lubawa 28 listopada, 17:00
Przemysław Kępiński 33, Bartosz Żebrowski 39 - Paweł Kaniewski 12, Przemysław Kępiński 13 (s), Bartłomiej Piórkowski 23, Pedro Silva 26, 31, Sebastian Grubalski 30

Kolejka 15 - 5-6 grudnia

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
Constract Lubawa 3-1 Słoneczny Stok Białystok 5 grudnia, 16:00
Sebastian Grubalski 15, Pedro Silva 20, Jakub Raszkowski 23 - Paweł Aleksandrowicz 23
Piast Gliwice 6-2 AZS UW Wilanów (Warszawa) 5 grudnia, 18:00
Mateusz Mrowiec 4, Rodrigo Dasaiev 7, Ixemad González 11, 18, Rafał Franz 15, 27 - Denys Lifanow 23, Michał Klaus 35
AZS UŚ Katowice 6-9 Gatta Zduńska Wola 6 grudnia, 19:30
Robert Gładczak 2, 40, Piotr Łopuch 8, 10, Mateusz Omylak 38, Daniel Wojtyna 39 (k) - Tomasz Sztaba 7, Norbert Dregier 13, 25, 36, Igor Sobalczyk 15, 22, Daniel Krawczyk 28, Michał Marciniak 34, 39
Dreman Opole Komprachcice 2-4 Futsal Leszno 6 grudnia, 19:00
Wadym Iwanow 23, Alexandru Grigorescu 36 - Kacper Konopacki 13, Piotr Pietruszko 19, 29, 33
GSF Gliwice 4-1 Futsal Team Brzeg 6 grudnia, 17:30
Mateusz Wiśniowski 4, Łukasz Borkowski 21, 32, Piotr Hiszpański 34 - Paweł Boczarski 35
Clearex Chorzów 8-3 Red Devils Chojnice 6 grudnia, 17:00
Adam Wędzony 3, Sebastian Brocki 5, Maciej Mizgajski 7, 8, 17, Krzysztof Salisz 22, Sebastian Leszczak 23, 35 - Kevin Kollár 7, Łukasz Sobański 31, Álex Arriazu 32
FC Toruń 2-3 LSSS Lębork 5 grudnia, 12:00
Patryk Szczepaniak 9, Marcin Mrówczyński 20 - Lucas Bonifácio 18, 26, Mateusz Madziąg 22
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3-1 Red Dragons Pniewy 5 grudnia, 13:00
Kacper Kędra 32, 35, Mykyta Możejko 40 - Andrejs Baklanovs 19

Kolejka 16 - 12-13 grudnia

Pauza: LSSS Lębork.
 
Słoneczny Stok Białystok 2-7 Red Dragons Pniewy 12 grudnia, 18:00
Paweł Aleksandrowicz 10, 34 - Adrian Skrzypek 8, 40, Mateusz Kostecki 11, 30, Patryk Hoły 13, Andrejs Baklanovs 31, Nukri Czumburidze 33
Rekord Bielsko-Biała 9-1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 12 grudnia, 18:00
Jakub Kąkol 4 (s), Artur Popławski 5 (k), Jan Janovský 7, Kamil Surmiak 19, 36, Kacper Kędra 21 (s), Michał Marek 23, 37, 39 - Arkadiusz Szypczyński 29
Red Devils Chojnice 3-3 FC Toruń 13 grudnia, 18:00
Przemysław Laskowski 5, Álex Arriazu 5, Morad Malouk 13 - Mateusz Waszak 13, 40, Marcin Mrówczyński 31
Futsal Team Brzeg 2-9 Clearex Chorzów 12 grudnia, 18:00
Victor Andrade 16, Krzysztof Gancarczyk 34 - Przemysław Dewucki 3, 3, 9, Krzysztof Salisz 5, 14, Mikołaj Zastawnik 17, 26, Mariusz Seget 36, Łukasz Bidelski 40
Futsal Leszno 8-1 GSF Gliwice 13 grudnia, 17:00
Kacper Konopacki 4, 39, Sebastian Wojciechowski 6, 22, 38, Hubert Olszak 23, Jakub Molicki 27, Michał Bartnicki 37 - Piotr Hiszpański 22
Gatta Zduńska Wola 3-2 Dreman Opole Komprachcice 12 grudnia, 18:00
Krzysztof Elsner 22, Michał Marciniak 30, Daniel Krawczyk 40 - Alexandru Grigorescu 19, Marcin Grzywa 39
AZS UW Wilanów (Warszawa) 4-0 AZS UŚ Katowice 12 grudnia, 17:00
Michał Klaus 10, 21, Jakub Nahorny 10, 28
Constract Lubawa 4-0 Piast Gliwice 12 grudnia, 12:00
Bartłomiej Piórkowski 14, Vitinho II 28, Tomasz Lutecki 32, Pedro Silva 40

Kolejka 17 - 19-20 grudnia

Pauza: Red Devils Chojnice.
 
Piast Gliwice 9-1 Słoneczny Stok Białystok 19 grudnia, 14:15
Ixemad González 13, 14, Rodrigo Dasaiev 17, 20, Mateusz Mrowiec 18, 31, 32, Dominik Śmiałkowski 30, Michał Rabiej 40 - Piotr Kowalczyk 8
AZS UŚ Katowice 1-4 Constract Lubawa 19 grudnia, 20:00
Daniel Wojtyna 39 - Vitinho II 5, Sebastian Grubalski 30, Paweł Kaniewski 31, Pedro Silva 36
Dreman Opole Komprachcice 0-0 AZS UW Wilanów (Warszawa) 19 grudnia, 18:00
GSF Gliwice 3-10 Gatta Zduńska Wola 19 grudnia, 18:00
Łukasz Borkowski 1, Maciej Małek 12, Wojciech Kędziora 16 - Michał Marciniak 1, 2, Daniel Krawczyk 10, 29, 36, Mateusz Olczak 12 (k), 40, Tomasz Sztaba 30, Igor Sobalczyk 34, Jakub Stegliński 35
Clearex Chorzów 9-1 Futsal Leszno 19 grudnia, 12:00
Przemysław Dewucki 8, Adam Wędzony 11, 30, Sebastian Brocki 20, 22, Mikołaj Zastawnik 27, Sebastian Leszczak 28, 31, Robert Rotuski 32 - Kacper Konopacki 37
FC Toruń 4-3 Futsal Team Brzeg 19 grudnia, 18:00
Marcin Mikołajewicz 3, 16, Marcin Mrówczyński 9, Michał Wojciechowski 34 - Pepo 15, Maksymilian Lewandowski 24 (s), Jan Rojek 34
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 0-0 LSSS Lębork 19 grudnia, 20:00
Red Dragons Pniewy 2-9 Rekord Bielsko-Biała 19 grudnia, 18:00
Bartłomiej Gładyszewski 11, Mateusz Kostecki 31 - Aléx Viana 7 (k), 7, 36, Jani Korpela 17, Kamil Surmiak 21, Artur Popławski 29, Michał Marek 30, 39, Jan Janovský 34

Kolejka 18 - 9-10 stycznia

Pauza: Futsal Team Brzeg.
 
Słoneczny Stok Białystok 0-10 Rekord Bielsko-Biała 9 stycznia, 18:00
Paweł Budniak 7, 38, Artur Popławski 8, 17, 37 (k), Jan Janovský 12, Bartłomiej Twarkowski 15, 39, Michał Marek 21, Łukasz Biel 22
Red Dragons Pniewy 3-3 LSSS Lębork 22 maja, 14:00
Piotr Błaszyk 19, Gracjan Miałkas 30, Mateusz Kostecki 37 - Lucas Bonifácio 9, Dominik Depta 14, André Luiz 34
w pierwotnym terminie (9 stycznia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (17 lutego, 20:00) odwołany / w trzecim terminie (17 marca, 20:00) odwołany / w czwartym terminie (31 marca, 19:00) odwołany / w piątym terminie (28 kwietnia, 20:00) odwołany
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5-3 Red Devils Chojnice 9 stycznia, 13:30
Mykyta Możejko 9, 15 (k), Mykoła Morozow 20, Arkadiusz Szypczyński 28, Jakub Kąkol 31 - Álex Arriazu 3, Robert Świtoń 34, 34
FC Toruń 5-3 Futsal Leszno 10 stycznia, 18:00
Remigiusz Spychalski 4, Marcin Mikołajewicz 26, 34, 40, Mateusz Waszak 28 - Adrian Niedźwiedzki 24, Piotr Pietruszko 34 (k), 37
Clearex Chorzów 5-0 Gatta Zduńska Wola
(wo)
GSF Gliwice 3-5 AZS UW Wilanów (Warszawa) 23 lutego, 19:30
Moisés Espilio 8, Amadeusz Pasierb 12, Adam Zdráhal 19 - Bartosz Przyborek 11, Michał Klaus 20, 23, 40, Radosław Marcinkowski 35
w pierwotnym terminie (10 stycznia, 18:00) odwołany
Dreman Opole Komprachcice 0-2 Constract Lubawa 10 stycznia, 16:00
Tomasz Lutecki 24, Bartłomiej Piórkowski 36
AZS UŚ Katowice 1-2 Piast Gliwice 27 stycznia, 20:15
Adam Jonczyk 13 (k) - Mateusz Mrowiec 5, Sebastian Szadurski 23
w pierwotnym terminie (10 stycznia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (22 stycznia, 19:00) odwołany / w trzecim terminie (17 lutego, 20:15) odwołany

Kolejka 19 - 16-17 stycznia

Pauza: Futsal Leszno.
 
FC Toruń 5-0 Gatta Zduńska Wola
(wo)
AZS UŚ Katowice 1-2 Słoneczny Stok Białystok 31 stycznia, 16:00
Michał Dubiel 15 - Adrian Citko 20, Paweł Aleksandrowicz 40
w pierwotnym terminie (17 stycznia, 14:00) odwołany
Piast Gliwice 0-1 Dreman Opole Komprachcice 16 stycznia, 18:00
Stefan Karnatowski 26
Constract Lubawa 5-2 GSF Gliwice 27 lutego, 16:00
Tomasz Kriezel 9, Bartłomiej Piórkowski 11, Ique 30, 31, Pedro Silva 38 (k) - Adam Zdráhal 26, Piotr Hiszpański 29
w pierwotnym terminie (16 stycznia, 16:00) odwołany / w drugim terminie (16 lutego, 18:00) odwołany
AZS UW Wilanów (Warszawa) 4-4 Clearex Chorzów 17 stycznia, 14:30
Denys Lifanow 11, Jakub Nahorny 14, Igor Sobalczyk 34, Bartosz Przyborek 35 - Sebastian Leszczak 12, 40, Mikołaj Zastawnik 21, Sebastian Brocki 32
Futsal Team Brzeg 1-2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 16 stycznia, 18:00
Przemysław Matejko 5 - Jakub Kąkol 10, Arkadiusz Szypczyński 40
Red Devils Chojnice 2-3 Red Dragons Pniewy 17 stycznia, 18:00
Patryk Laskowski 15, Mykyta Storożuk 20 - Mateusz Kostecki 7, Adrian Skrzypek 7, 12
LSSS Lębork 1-10 Rekord Bielsko-Biała 20 stycznia, 20:00
Kamil Hutyra 39 (s) - Aléx Viana 1, 27, 40, Matheus Ferreira 14, Michał Marek 17, Jani Korpela 17, Kamil Surmiak 21, 33, Michał Choszcz 28 (s), Kamil Hutyra 39

Kolejka 20 - 6-7 lutego

Pauza: Gatta Zduńska Wola.
 
Słoneczny Stok Białystok 4-6 LSSS Lębork 6 lutego, 18:00
Adrian Citko 15, 22, Piotr Kowalczyk 20, Tomasz Dzierzgowski 31 - Krzysztof Witkowski 13, Mateusz Madziąg 15, 20, André Luiz 18, 40, Eric Tabáres 31
Rekord Bielsko-Biała 14-0 Red Devils Chojnice 6 lutego, 18:00
Artur Popławski 2, 3, Aléx Viana 4 (k), 29 (k), 35, Michał Marek 8, 26, 32, 38, Matheus Ferreira 15, Paweł Budniak 17, Łukasz Biel 22, Bartłomiej Twarkowski 35, Kristián Medoň 39 (s)
Red Dragons Pniewy 5-1 Futsal Team Brzeg 6 lutego, 19:00
Patryk Hoły 11, Bartłomiej Gładyszewski 15, 15, Mateusz Kostecki 20, Adrian Skrzypek 30 - Przemysław Matejko 21
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2-1 Futsal Leszno 6 lutego, 18:00
Maksym Pautiak 34, Arkadiusz Szypczyński 40 - Rajmund Siecla 40
FC Toruń 0-0 AZS UW Wilanów (Warszawa) 31 marca, 18:30
w pierwotnym terminie (10 marca, 18:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Clearex Chorzów 2-1 Constract Lubawa 6 lutego, 14:00
Przemysław Dewucki 12, Krzysztof Salisz 28 - Pedro Henrique 20
GSF Gliwice 1-8 Piast Gliwice 6 lutego, 17:00
Amadeusz Pasierb 4 - Mateusz Mrowiec 6, 17, 26, 27, Sebastian Szadurski 7, Allyson 11, Sandrinho 31, Marek Bugański 37
Dreman Opole Komprachcice 3-2 AZS UŚ Katowice 7 lutego, 18:00
Alexandru Grigorescu 10, Nuno Chuva 39, Krzysztof Elsner 40 - Robert Gładczak 17, Adam Jonczyk 32 (k)

Kolejka 21 - 10 lutego

Pauza: AZS UW Wilanów (Warszawa).
 
Dreman Opole Komprachcice 2-2 Słoneczny Stok Białystok 10 lutego, 19:00
Mateusz Suchodolski 15, Marcin Grzywa 19 - Krzysztof Kożuszkiewicz 1, 35
AZS UŚ Katowice 5-6 GSF Gliwice 10 lutego, 20:15
Robert Gładczak 13, 22, Daniel Wojtyna 22, Michał Dubiel 29, Tomasz Szczurek 32 - Moisés Espilio 15, Maciej Małek 25, 37, Piotr Hiszpański 26, Lukasz Borkowski 30, 31
Piast Gliwice 4-4 Clearex Chorzów 10 lutego, 20:30
Mateusz Mrowiec 6, Dominik Solecki 18, Ixemad González 30, 40 - Adam Wędzony 11, Mariusz Seget 26, Robert Rotuski 32, Sebastian Brocki 33
Constract Lubawa 11-0 FC Toruń 10 lutego, 18:15
Jakub Raszkowski 1, 24, Bartłomiej Piórkowski 2, Ique 11, 12, Pedro Silva 13, 18 (k), 21, 22, 33, Vitinho II 22
Gatta Zduńska Wola 0-5 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
(wo)
Futsal Leszno 4-3 Red Dragons Pniewy 10 lutego, 19:00
Michał Bartnicki 15, 19, Piotr Pietruszko 17, Adrian Niedźwiedzki 40 - Andrejs Baklanovs 31, Mateusz Kostecki 34, 38
Futsal Team Brzeg 2-12 Rekord Bielsko-Biała 10 lutego, 19:00
Wilson Tavares 25, Pepo 38 - Paweł Budniak 3, Aléx Viana 7, 13, 38, Michał Marek 11, 13, 35, 39, Jan Janovský 16, Jani Korpela 26, Matheus Ferreira 32, Artur Popławski 40
Red Devils Chojnice 6-7 LSSS Lębork 10 lutego, 20:30
Patryk Laskowski 7, 40, Álex Arriazu 19, Marvin Perković 24, Mykyta Storożuk 37 (k), 40 - André Luiz 1, Lucas Bonifácio 14, 19, Krzysztof Witkowski 16, Eric Tabáres 28, 31, Witalij Kołesnyk 35

Kolejka 22 - 13-14 lutego

Pauza: Constract Lubawa.
 
AZS UŚ Katowice 6-2 Clearex Chorzów 13 lutego, 13:00
Jakub Jochymek 1, Tomasz Szczurek 12 (k), 32, Roman Wachuła 35, Robert Gładczak 36, Aleksander Waszka 40 - Sebastian Leszczak 3, Szymon Łuszczek 7
Słoneczny Stok Białystok 4-4 Red Devils Chojnice 14 lutego, 18:00
Tomasz Dzierzgowski 9, 40, Adrian Citko 17, Piotr Kowalczyk 25 - Kristián Medoň 6, Marvin Perković 27, Robert Świtoń 36, 39
LSSS Lębork 2-4 Futsal Team Brzeg 14 lutego, 18:00
Mateusz Madziąg 12, 20 - Jan Rojek 7, Dawid Witek 30, Pawel Boczarski 31, Kamil Kucharski 39
Rekord Bielsko-Biała 8-2 Futsal Leszno 13 lutego, 12:00
Łukasz Biel 3, Jan Janovský 5, Artur Popławski 20, Aléx Viana 22, Paweł Budniak 29, 35, Michał Marek 34, Matheus Ferreira 38 - Hubert Olszak 12, Piotr Pietruszko 39
Red Dragons Pniewy 5-0 Gatta Zduńska Wola
(wo)
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2-2 AZS UW Wilanów (Warszawa) 13 lutego, 20:00
Maksym Pautiak 4, 23 - Michał Klaus 20, 21
FC Toruń 0-5 Piast Gliwice 14 lutego, 18:00
Sandrinho 25, 37 (k), Dominik Solecki 27, Mateusz Mrowiec 29, Allyson 39
GSF Gliwice 3-4 Dreman Opole Komprachcice 13 lutego, 17:00
Moisés Espilio 11, Dawid Barteczka 18, Maciej Małek 31 - Vini 18, Marcin Grzywa 20, 21, Nuno Chuva 31

Kolejka 23 - 20-21 lutego

Pauza: Piast Gliwice.
 
GSF Gliwice 6-8 Słoneczny Stok Białystok 20 lutego, 17:00
Amadeusz Pasierb 14, Patrik Zaťovič 15, 17, 21, Filip Marton 23, Piotr Hiszpański 29 - Mateusz Prolejko 14, Tomasz Dzierzgowski 14, 30, 32, Piotr Skiepko 15, 28, Krzysztof Kożuszkiewicz 16, Michał Osypiuk 39
Dreman Opole Komprachcice 2-4 Clearex Chorzów 20 lutego, 18:00
Nuno Chuva 7, Marcin Grzywa 19 - Sebastian Leszczak 19, Adam Wędzony 34, 38, 39
AZS UŚ Katowice 0-2 FC Toruń 21 lutego, 18:30
Remigiusz Spychalski 20, Michał Wojciechowski 38
Constract Lubawa 3-1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 20 lutego, 12:00
Vitinho II 5, 16, Pedro Henrique 27 - Kacper Opatowski 6
AZS UW Wilanów (Warszawa) 2-2 Red Dragons Pniewy 20 lutego, 19:00
Denys Lifanow 23, Maciej Pikiewicz 37 - Igor Sobalczyk 3 (s), Patryk Hoły 20
Gatta Zduńska Wola 0-5 Rekord Bielsko-Biała
(wo)
Futsal Leszno 4-4 LSSS Lębork 21 lutego, 17:00
Piotr Pietruszko 4, Sebastian Wojciechowski 23, Michał Bartnicki 34, Mateusz Lisowski 36 - Eric Tabáres 3, Lucas Bonifácio 13, Piotr Łapigrowski 16, Mateusz Madziąg 38
Futsal Team Brzeg 2-3 Red Devils Chojnice 27 lutego, 18:00
Paweł Boczarski 3 (k), 13 - Przemysław Laskowski 16, Łukasz Sobański 27, Patryk Laskowski 37
w pierwotnym terminie (20 lutego, 18:00) odwołany

Kolejka 24 - 13-14 marca

Pauza: AZS UŚ Katowice.
 
Słoneczny Stok Białystok 1-2 Futsal Team Brzeg 13 marca, 18:00
Paweł Boczarski 20 (s) - Jan Rojek 3, Dawid Witek 23
Red Devils Chojnice 1-7 Futsal Leszno 14 marca, 18:00
Przemysław Laskowski 33 - Kacper Konopacki 2, 6, Piotr Pietruszko 20, 33, Sebastian Wojciechowski 22, Mateusz Lisowski 36, Hubert Olszak 40
LSSS Lębork 5-0 Gatta Zduńska Wola
(wo)
Rekord Bielsko-Biała 12-2 AZS UW Wilanów (Warszawa) 21 kwietnia, 16:00
Michał Kubik 1, 7, 12, Michał Marek 8, 16, Jani Korpela 14, 31, 37, Aléx Viana 24, 30, Łukasz Biel 35, Miłosz Krzempek 40 - Michał Klaus 7, 20
w pierwotnym terminie (14 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Red Dragons Pniewy 3-2 Constract Lubawa 13 marca, 16:00
Andrejs Baklanovs 4, Adrian Skrzypek 14, Patryk Hoły 34 - Vitinho II 26, Pedro Silva 39 (k)
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1-4 Piast Gliwice 14 marca, 16:00
Kacper Kędra 30 - Rodrigo Dasaiev 3, 3, Mateusz Mrowiec 30, Dominik Solecki 40
FC Toruń 1-1 Dreman Opole Komprachcice 14 marca, 18:00
Konrad Jekiełek 6 - Nuno Chuva 13
Clearex Chorzów 3-1 GSF Gliwice 13 marca, 17:00
Przemysław Dewucki 9, Sebastian Brocki 17, Sebastian Leszczak 31 - Maciej Małek 39

Kolejka 25 - 20-21 marca

Pauza: Dreman Opole Komprachcice.
 
Clearex Chorzów 2-4 Słoneczny Stok Białystok 20 marca, 17:00
Przemysław Dewucki 40, Krzysztof Salisz 40 - Mateusz Prolejko 17, Michał Osypiuk 34, 37, Piotr Skiepko 36
GSF Gliwice 2-5 FC Toruń 20 marca, 17:00
Patrik Zaťovič 35 (k), 36 - Remigiusz Spychalski 8, 39, 40, Łukasz Żebrowski 11, Marcin Mrówczyński 31
AZS UŚ Katowice 1-1 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 20 marca, 13:00
Daniel Wojtyna 20 (k) - Filip Turkowyd 33
Piast Gliwice 3-2 Red Dragons Pniewy 21 marca, 20:00
Ixemad González 14, Rodrigo Dasaiev 20, Sebastian Szadurski 39 - Mateusz Kostecki 33, Patryk Hoły 39
Constract Lubawa 4-1 Rekord Bielsko-Biała 28 kwietnia, 20:00
Pedro Silva 3, Ique 10, Pedro Henrique 31, Tomasz Lutecki 31 - Matheus Ferreira 36
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
AZS UW Wilanów (Warszawa) 3-6 LSSS Lębork 21 marca, 14:00
Denys Lifanow 3, 21, Michał Klaus 13 - Lucas Bonifácio 14, André Luiz 15, 35, Piotr Łapigrowski 25, 39, Witalij Kołesnyk 38
Gatta Zduńska Wola 0-5 Red Devils Chojnice
(wo)
Futsal Leszno 4-3 Futsal Team Brzeg 21 marca, 17:00
Mateusz Lisowski 17, 27, Piotr Pietruszko 34, 40 - Michał Grochowski 18, Wilson Tavares 38, 39

Kolejka 26 - 24 marca

Pauza: GSF Gliwice.
 
Słoneczny Stok Białystok 1-1 Futsal Leszno 27 lutego, 17:00
Michał Osypiuk 39 - Piotr Pietruszko 20 (k)
w pierwotnym terminie (24 marca, 19:00) odwołany
Futsal Team Brzeg 5-0 Gatta Zduńska Wola
(wo)
Red Devils Chojnice 4-3 AZS UW Wilanów (Warszawa) 24 marca, 19:00
Mykyta Storożuk 2, 37, Álex Arriazu 17, Robert Świtoń 28 - Norbert Dregier 1, Maciej Pikiewicz 34, 40
LSSS Lębork 4-2 Constract Lubawa 24 marca, 20:00
Mateusz Madziąg 15, 39, André Luiz 17, Dominik Depta 30 - Ique 15, Jakub Raszkowski 39
Rekord Bielsko-Biała 5-3 Piast Gliwice 24 marca, 20:00
Michał Marek 6, 8, 40, Paweł Budniak 20, Michał Kubik 35 - Rafał Franz 11, Marek Bugański 35, Allyson 39
Red Dragons Pniewy 5-1 AZS UŚ Katowice 24 marca, 20:00
Piotr Błaszyk 17, Mateusz Kostecki 19, 29, Andrejs Baklanovs 33, Nukri Czumburidze 40 - Robert Gładczak 40
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3-4 Dreman Opole Komprachcice 22 kwietnia, 19:00
Arkadiusz Szypczyński 1, Mykyta Możejko 5, Kacper Kędra 16 - Serhij Fil 23 (k), 40, Janusz Fabijaniak 29, Vini 40
w pierwotnym terminie (24 marca, 18:00) odwołany
FC Toruń 4-4 Clearex Chorzów 24 marca, 18:30
Maksymilian Lewandowski 13, Patryk Szczepaniak 23, 34, Mateusz Waszak 40 - Adam Wędzony 9, Przemysław Dewucki 18, Mikołaj Zastawnik 20, Sebastian Brocki 31

Kolejka 27 - 27-28 marca

Pauza: Clearex Chorzów.
 
FC Toruń 3-0 Słoneczny Stok Białystok 28 marca, 18:00
Marcin Mrówczyński 10, Remigiusz Spychalski 10, Michał Wojciechowski 35
GSF Gliwice 1-4 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 27 marca, 17:00
Patryk Widuch 32 - Jakub Kąkol 6, 23, 34, Arkadiusz Szypczyński 33
Dreman Opole Komprachcice 5-3 Red Dragons Pniewy 28 marca, 18:00
Wadym Iwanow 4, Vini 15, 30, 37, Serhij Fil 36 (k) - Mateusz Kostecki 24, Adrian Skrzypek 28, Patryk Hoły 40
AZS UŚ Katowice 3-5 Rekord Bielsko-Biała 27 marca, 16:00
Tomasz Szczurek 18, Adam Jonczyk 37, Roman Wachuła 40 - Kamil Surmiak 22, Aléx Viana 22, Tomasz Szczurek 28 (s), Matheus Ferreira 32, 34
Piast Gliwice 1-1 LSSS Lębork 9 maja, 14:00
Ixemad González 36 - Lucas Bonifácio 21
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Constract Lubawa 7-1 Red Devils Chojnice 28 marca, 16:00
Pedro Henrique 2, Tomasz Lutecki 9, Jakub Raszkowski 18, Tomasz Kriezel 19, Sebastian Grubalski 26, 40, 40 - Robert Świtoń 39
AZS UW Wilanów (Warszawa) 2-4 Futsal Team Brzeg 27 marca, 16:00
Radosław Marcinkowski 9, Przemysław Kępiński 40 - Paweł Boczarski 1 (k), Dawid Witek 8, 37, Kamil Kucharski 39
Gatta Zduńska Wola 0-5 Futsal Leszno
(wo)

Kolejka 28 - 3 kwietnia

Pauza: FC Toruń.
 
Słoneczny Stok Białystok 5-0 Gatta Zduńska Wola
(wo)
Futsal Leszno 7-1 AZS UW Wilanów (Warszawa) 3 kwietnia, 15:30
Adrian Niedźwiedzki 3, Piotr Pietruszko 18 (k), 40, Sebastian Wojciechowski 20, Radosław Marcinkowski 26 (s), Mateusz Lisowski 31, Witalij Lisnyczenko 35 - Maciej Pikiewicz 19 (k)
Futsal Team Brzeg 4-2 Constract Lubawa 3 kwietnia, 13:00
Pedro Henrique 11 (s), Paweł Boczarski 31, Michał Grochowski 33, Kamil Kucharski 40 - Janusz Okuniewski 8, Tomasz Kriezel 40
Red Devils Chojnice 1-2 Piast Gliwice 3 kwietnia, 18:00
Robert Świtoń 40 - Dominik Wilk 35, Rodrigo Dasaiev 36
LSSS Lębork 3-5 AZS UŚ Katowice 3 kwietnia, 17:00
Mateusz Madziąg 7, Michał Choszcz 18, Piotr Łapigrowski 38 - Daniel Wojtyna 5, Tomasz Szczurek 26, Robert Gładczak 28, Adam Jonczyk 29, 38
Rekord Bielsko-Biała 7-2 Dreman Opole Komprachcice 3 kwietnia, 16:00
Kamil Surmiak 11, 22, Łukasz Biel 24, 31, Aléx Viana 28, 40, Kamil Hutyra 37 - Ricardo Fernandes 38, 40
Red Dragons Pniewy 5-3 GSF Gliwice 3 kwietnia, 14:00
Piotr Błaszyk 4, Adrian Skrzypek 9, 22 (k), Gracjan Miałkas 12, Patryk Hoły 21 - Adrian Skrzypek 22 (s), Patrik Zaťovič 38, 38
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3-3 Clearex Chorzów 3 kwietnia, 12:00
Arkadiusz Szypczyński 12, 28, Jakub Kąkol 33 - Sebastian Leszczak 20 (k), 31, 35

Kolejka 29 - 17-18 kwietnia

Pauza: Słoneczny Stok Białystok.
 
FC Toruń 3-5 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 18 kwietnia, 18:00
Michał Wojciechowski 1, Mateusz Waszak 10, Remigiusz Spychalski 20 - Mykyta Możejko 3, 38, Kacper Opatowski 17, 26, Arkadiusz Szypczyński 35
Clearex Chorzów 3-3 Red Dragons Pniewy 17 kwietnia, 12:00
Adam Wędzony 5, Sebastian Leszczak 6, 19 - Patryk Hoły 29, Mateusz Kostecki 38, Adrian Skrzypek 40
GSF Gliwice 1-14 Rekord Bielsko-Biała 17 kwietnia, 17:00
Patrik Zaťovič 28 - Artur Popławski 2, 12, 32, Paweł Budniak 3, 12, Aléx Viana 4, 9, 26, Matheus Ferreira 9, 11, Michał Marek 13, Łukasz Biel 14, Kamil Surmiak 19, Kamil Hutyra 33
Dreman Opole Komprachcice 3-4 LSSS Lębork 17 kwietnia, 19:00
Wadym Iwanow 10, Krzysztof Elsner 38, Nuno Chuva 40 - Michał Choszcz 11, Mateusz Madziąg 20, 38, André Luiz 33
AZS UŚ Katowice 5-2 Red Devils Chojnice 17 kwietnia, 16:00
Michał Dubiel 21, 28, Daniel Wojtyna 31, 39, Kamil Musiał 32 - Mykyta Storożuk 30, Łukasz Sobański 36
Piast Gliwice 5-0 Futsal Team Brzeg 17 kwietnia, 18:00
Mateusz Mrowiec 3, 17, 36, Dominik Wilk 5, Kamil Kucharski 12 (s)
Constract Lubawa 3-2 Futsal Leszno 18 kwietnia, 16:00
Bartłomiej Piórkowski 15, Pedro Henrique 18, Mateusz Łożyński 27 - Piotr Pietruszko 33 (k), Witalij Lisnyczenko 33
AZS UW Wilanów (Warszawa) 5-0 Gatta Zduńska Wola
(wo)

Kolejka 30 - 24-25 kwietnia

Pauza: Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice.
 
Słoneczny Stok Białystok 2-3 AZS UW Wilanów (Warszawa) 24 kwietnia, 18:00
Michał Osypiuk 7, Krzysztof Kożuszkiewicz 38 - Radosław Marcinkowski 4, Bartosz Przyborek 29, Michał Klaus 36
Gatta Zduńska Wola 0-5 Constract Lubawa
(wo)
Futsal Leszno 2-2 Piast Gliwice 25 kwietnia, 17:00
Mateusz Lisowski 8, Kacper Konopacki 15 - Mateusz Mrowiec 9, Dominik Solecki 25
Futsal Team Brzeg 4-0 AZS UŚ Katowice 24 kwietnia, 16:00
Dawid Witek 25, 35, Wilson Tavares 26, Kamil Kucharski 34
Red Devils Chojnice 3-5 Dreman Opole Komprachcice 25 kwietnia, 18:00
Mykyta Storożuk 24, Robert Świtoń 33, 40 - Vini 4, Nuno Chuva 18, Wadym Iwanow 22, Serhij Fil 37, Krzysztof Elsner 38
LSSS Lębork 4-2 GSF Gliwice 25 kwietnia, 17:00
Witalij Kołesnyk 10, Maciej Małek 24 (s), Mateusz Madziąg 30, Eric Tabáres 39 - Filip Marton 18, Patrik Zaťovič 33
Rekord Bielsko-Biała 8-1 Clearex Chorzów 24 kwietnia, 12:00
Artur Popławski 10, Aléx Viana 16, 33, 37, Kamil Surmiak 17, 34, Jan Janovský 28, Michał Marek 35 - Robert Rotuski 39
Red Dragons Pniewy 2-0 FC Toruń 25 kwietnia, 14:00
Marcin Mrówczyński 34 (s), Piotr Błaszyk 40

Kolejka 31 - 8-9 maja

Pauza: Red Dragons Pniewy.
 
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2-3 Słoneczny Stok Białystok 19 maja, 19:00
Mykoła Morozow 2, Mykyta Możejko 25 - Siergiej Szostak 15, 32, Adrian Citko 29
w pierwotnym terminie (8 maja, 18:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
FC Toruń 1-2 Rekord Bielsko-Biała 9 maja, 18:00
Patryk Szczepaniak 40 - Matheus Ferreira 29, Jani Korpela 32
Clearex Chorzów 3-1 LSSS Lębork 8 maja, 17:00
Sebastian Brocki 1, Przemysław Dewucki 9, Sebastian Leszczak 20 - Mateusz Madziag 33
GSF Gliwice 0-9 Red Devils Chojnice 8 maja, 17:00
Andrij Burdiuh 1, 18, Mykyta Storożuk 10, 30, 35, 37, Patryk Laskowski 20, Łukasz Sobański 25, 37
Dreman Opole Komprachcice 6-0 Futsal Team Brzeg 8 maja, 12:00
Nuno Chuva 3, 17, 33, 37, Jan Rojek 28 (s), Serghei Burduja 34
AZS UŚ Katowice 0-4 Futsal Leszno 8 maja, 20:00
Piotr Pietruszko 10, Hubert Olszak 13, Jakub Molicki 23, Kacper Konopacki 25
Piast Gliwice 5-0 Gatta Zduńska Wola
(wo)
Constract Lubawa 5-2 AZS UW Wilanów (Warszawa) 8 maja, 16:00
Pedro Henrique 1, 8, Pedro Silva 1, 10, Ique 12 - Michał Klaus 32, Tomasz Buczek 40

Kolejka 32 - 15-16 maja

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
Słoneczny Stok Białystok 1-6 Constract Lubawa 15 maja, 16:00
Siergiej Szostak 13 - Bartłomiej Piórkowski 12, 19, Vitinho II 15, Pedro Henrique 16, Tomasz Lutecki 34, Pedro Silva 40
AZS UW Wilanów (Warszawa) 5-5 Piast Gliwice 15 maja, 16:00
Tomasz Buczek 14, Michał Klaus 14, Maciej Pikiewicz 22, Denys Lifanow 23, Bartosz Przyborek 35 - Rafal Franz 7, Mateusz Mrowiec 8, 11, Dominik Solecki 17, Rodrigo Dasaiev 33
Gatta Zduńska Wola 0-5 AZS UŚ Katowice
(wo)
Futsal Leszno 8-7 Dreman Opole Komprachcice 15 maja, 20:00
Piotr Pietruszko 1, 30, 32, Hubert Olszak 8, Jakub Molicki 14, Witalij Lisnyczenko 33, 36, Adrian Niedźwiedzki 34 - Nuno Chuva 4, Marcin Grzywa 16, Serhij Fil 22, 38, Patryk Kilian 28, 32, Ricardo Fernandes 38
Futsal Team Brzeg 4-2 GSF Gliwice 15 maja, 19:15
Kamil Kucharski 20, Dawid Witek 24, Wilson Tavares 25, 28 - Maciej Małek 25, Jakub Borkowski 39
Red Devils Chojnice 3-8 Clearex Chorzów 16 maja, 18:00
Patryk Laskowski 14, 17, Mykyta Storożuk 28 - Krzysztof Salisz 7, Sebastian Leszczak 9, 13, 28, Przemysław Dewucki 17, Sebastian Brocki 21, 22, Daniel Krawczyk 27 (k)
LSSS Lębork 2-3 FC Toruń 15 maja, 12:00
Artur Narewski 7, 25 - Marcin Mikołajewicz 18, Patryk Szczepaniak 22, Michał Wojciechowski 35
Red Dragons Pniewy 3-3 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 15 maja, 18:00
Piotr Błaszyk 12, Mateusz Kostecki 22, Adrian Skrzypek 39 - Mykyta Możejko 22, Arkadiusz Szypczyński 29, Jakub Kąkol 38

Kolejka 33 - 22-23 maja

Pauza: LSSS Lębork.
 
Red Dragons Pniewy 1-4 Słoneczny Stok Białystok 23 maja, 16:00
Mateusz Kostecki 15 - Michał Osypiuk 11, 23, 34, Piotr Skiepko 24
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2-3 Rekord Bielsko-Biała 22 maja, 17:00
Kacper Kędra 8, 40 - Michał Marek 22, Aléx Viana 29, Jani Korpela 33
FC Toruń 2-2 Red Devils Chojnice 22 maja, 16:00
Michał Wojciechowski 30, Łukasz Żebrowski 30 - Kristián Medoň 11, Patryk Laskowski 14
Clearex Chorzów 4-2 Futsal Team Brzeg 22 maja, 18:00
Sebastian Leszczak 10, 27, 33, Przemysław Dewucki 16 - Wilson Tavares 19, Dawid Witek 39
GSF Gliwice 3-14 Futsal Leszno 22 maja, 17:00
Patryk Widuch 8, Amadeusz Pasierb 16, Szymon Zaczkowski 19 - Hubert Olszak 5, 11, 30, Jarosław Radliński 7, 34, Sebastian Wojciechowski 8, 20, 33, 34, Kacper Konopacki 22, 23, 23, Piotr Pietruszko 29, Rajmund Siecla 37
Dreman Opole Komprachcice 5-0 Gatta Zduńska Wola
(wo)
AZS UŚ Katowice 1-1 AZS UW Wilanów (Warszawa) 22 maja, 16:00
Jakub Jochymek 12 - Maciej Pikiewicz 33
Piast Gliwice 4-2 Constract Lubawa 22 maja, 12:00
Rafał Franz 11, Sandrinho 36, Rodrigo Dasaiev 37, Marek Bugański 40 - Pedro Henrique 13, Pedro Silva 31

Kolejka 34 - 29-30 maja

Pauza: Red Devils Chojnice.
 
Słoneczny Stok Białystok 2-10 Piast Gliwice 29 maja, 18:00
Piotr Skiepko 34, Mateusz Łabieniec 37 - Mateusz Mrowiec 4, 29, 31, Tomasz Czech 5, 23, 38, Dominik Solecki 7, Rodrigo Dasaiev 15, Sebastian Szadurski 16, 16
Constract Lubawa 6-0 AZS UŚ Katowice 29 maja, 18:00
Pedro Henrique 2, 3, Vitinho II 10, Ique 18, Pedro Silva 33, Bartłomiej Piórkowski 36
AZS UW Wilanów (Warszawa) 5-2 Dreman Opole Komprachcice 30 maja, 18:00
Maciej Pikiewicz 1, 35, Jakub Nahorny 20, Michał Klaus 27, 30 - Przemysław Kępiński 30 (s), Patryk Kilian 33
Gatta Zduńska Wola 0-5 GSF Gliwice
(wo)
Futsal Leszno 1-1 Clearex Chorzów 29 maja, 16:00
Adrian Niedźwiedzki 19 - Sebastian Brocki 10
Futsal Team Brzeg 5-1 FC Toruń 30 maja, 18:00
Paweł Boczarski 6, Bernardo Bernardino 12, Wilson Tavares 15, 40, Kamil Kucharski 23 - Remigiusz Spychalski 11
LSSS Lębork 2-3 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 29 maja, 16:00
Eric Tabáres 17, André Luiz 38 (k) - Jakub Kąkol 11, Mykoła Morozow 24, Arkadiusz Szypczyński 33
Rekord Bielsko-Biała 6-1 Red Dragons Pniewy 28 maja, 19:00
Artur Popławski 6, Aléx Viana 13 (k), 19, Matheus Ferreira 20, Paweł Budniak 21, Bartłomiej Twarkowski 35 - Mateusz Kostecki 32

Baraże o udział w Statscore Futsal Ekstraklasie

I liga futsalu 2020/2021 (południowa)
I liga futsalu 2020/2021 (północna)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas