[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2020/2021, grupa: dolnośląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chrobry Głogów 16 41 13 2 1 64-17 7 1 0 35-6 6 1 1 29-11
2.  UKS Bierutów 16 38 12 2 2 69-25 5 2 1 32-14 7 0 1 37-11
3.  Kolektyw Radwanice 16 28 9 1 6 45-27 5 0 3 25-13 4 1 3 20-14
4.  Akademia Orlik Jelenia Góra 15 27 8 3 4 54-29 4 2 1 37-13 4 1 3 17-16
5.  Ślęza II Wrocław 15 25 8 1 6 60-35 5 0 3 34-13 3 1 3 26-22
6.  Moto Jelcz Oława 16 23 7 2 7 40-40 4 1 3 19-13 3 1 4 21-27
7.  Zagłębie Wałbrzych 16 8 2 2 12 11-68 1 1 6 7-31 1 1 6 4-37
8.  Polonia Środa Śląska 16 5 1 2 13 15-98 0 1 7 7-55 1 1 6 8-43
9.  Polonia II Świdnica 16 10 3 1 12 19-38 1 0 7 3-20 2 1 5 16-18
Polonia II Świdnica wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Chrobry Głogów    1-0 2-0 6-0 3-3 3-0 3-0* 12-0 5-3 
 2 UKS Bierutów4-5     3-2 4-2 8-2 1-1 7-0 2-2 3-0* 
 3 Kolektyw Radwanice1-4 3-4     2-1 4-1 0-1 10-1 3-0* 2-1 
 4 Akademia Orlik Jelenia Góra3-0 3-8 2-2     10-1 9-0 8-0 2-2 
 5 Ślęza II Wrocław1-5 1-2 4-2 0-4     11-0 6-0 8-0 3-0* 
 6 Moto Jelcz Oława1-1 2-5 2-3 0-1 4-3     2-0 5-0 3-0* 
 7 Zagłębie Wałbrzych1-3 0-5 0-4 1-1 0-3 0-6     5-3 0-6 
 8 Polonia Środa Śląska0-8 0-11 1-4 3-5 2-11 1-12 0-0     0-4 
 9 Polonia II Świdnica0-3* 1-2 0-3* 0-3* 1-3 1-0 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 5-6 września

Pauza: Zagłębie Wałbrzych.
 
UKS Bierutów 8-2 Ślęza II Wrocław 6 września, 17:00
Polonia Środa Śląska 0-8 Chrobry Głogów 6 września, 11:00
Moto Jelcz Oława 2-3 Kolektyw Radwanice 6 września, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 2-2 Polonia II Świdnica 8 listopada, 15:00
w pierwotnym terminie (27 września, 16:00) w Świdnicy odwołany

Kolejka 2 - 12-13 września

Pauza: Kolektyw Radwanice.
 
Akademia Orlik Jelenia Góra 10-1 Moto Jelcz Oława 13 września, 16:00
Chrobry Głogów 5-3 Polonia II Świdnica 13 września, 11:00
Ślęza II Wrocław 8-0 Polonia Środa Śląska 13 września, 14:15
Zagłębie Wałbrzych 0-5 UKS Bierutów 13 września, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 października

Pauza: UKS Bierutów.
 
Polonia Środa Śląska 0-0 Zagłębie Wałbrzych 4 października, 11:00
Polonia II Świdnica 1-3 Ślęza II Wrocław 4 października, 11:00
Moto Jelcz Oława 1-1 Chrobry Głogów 4 października, 14:00
Kolektyw Radwanice 2-1 Akademia Orlik Jelenia Góra 4 października, 11:00

Kolejka 4 - 17-18 października

Pauza: Akademia Orlik Jelenia Góra.
 
Chrobry Głogów 2-0 Kolektyw Radwanice 18 października, 14:00
Ślęza II Wrocław 11-0 Moto Jelcz Oława 18 października, 17:30
Zagłębie Wałbrzych 0-6 Polonia II Świdnica 11 listopada, 13:15
UKS Bierutów 2-2 Polonia Środa Śląska 29 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany

Kolejka 5 - 24-25 października

Pauza: Polonia Środa Śląska.
 
Polonia II Świdnica 1-2 UKS Bierutów 25 października, 11:00
Moto Jelcz Oława 2-0 Zagłębie Wałbrzych 25 października, 15:00
Kolektyw Radwanice 4-1 Ślęza II Wrocław 25 października, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 3-0 Chrobry Głogów 25 października, 16:30

Kolejka 6 - 31 października

Pauza: Chrobry Głogów.
 
Ślęza II Wrocław 0-4 Akademia Orlik Jelenia Góra 31 października, 12:30
Zagłębie Wałbrzych 0-4 Kolektyw Radwanice 20 września, 12:00
UKS Bierutów 1-1 Moto Jelcz Oława 11 października, 14:00
Polonia Środa Śląska 0-4 Polonia II Świdnica 31 października, 11:00

Kolejka 7 - 7-8 listopada

Pauza: Polonia II Świdnica.
 
Moto Jelcz Oława 5-0 Polonia Środa Śląska 8 listopada, 13:00
Kolektyw Radwanice 3-4 UKS Bierutów 8 listopada, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 9-0 Zagłębie Wałbrzych 11 października, 15:30
Chrobry Głogów 3-3 Ślęza II Wrocław 8 listopada, 15:00

Kolejka 8 - 14-15 listopada

Pauza: Ślęza II Wrocław.
 
Zagłębie Wałbrzych 1-3 Chrobry Głogów 15 listopada, 10:00
UKS Bierutów 4-2 Akademia Orlik Jelenia Góra 15 listopada, 14:00
Polonia Środa Śląska 1-4 Kolektyw Radwanice 27 września, 13:00
Polonia II Świdnica 1-0 Moto Jelcz Oława 15 listopada, 11:00

Kolejka 9 - 21-22 listopada

Pauza: Moto Jelcz Oława.
 
Kolektyw Radwanice 2-1 Polonia II Świdnica 22 listopada, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 8-0 Polonia Środa Śląska 20 września, 16:00
Chrobry Głogów 1-0 UKS Bierutów 22 listopada, 11:00
Ślęza II Wrocław 6-0 Zagłębie Wałbrzych 27 września, 10:00

Kolejka 10 - 24-25 kwietnia

Pauza: Zagłębie Wałbrzych.
 
Polonia II Świdnica 0-3 Akademia Orlik Jelenia Góra
(wo)
Ślęza II Wrocław 1-2 UKS Bierutów 25 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Chrobry Głogów 12-0 Polonia Środa Śląska 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kolektyw Radwanice 0-1 Moto Jelcz Oława 25 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 11 - 1-2 maja

Pauza: Kolektyw Radwanice.
 
Moto Jelcz Oława 0-1 Akademia Orlik Jelenia Góra 2 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Polonia II Świdnica 0-3 Chrobry Głogów
(wo)
Polonia Środa Śląska 2-11 Ślęza II Wrocław 29 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
UKS Bierutów 7-0 Zagłębie Wałbrzych 2 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 12 - 8-9 maja

Pauza: UKS Bierutów.
 
Zagłębie Wałbrzych 5-3 Polonia Środa Śląska 9 maja, 11:00
Ślęza II Wrocław 3-0 Polonia II Świdnica
(wo)
Chrobry Głogów 3-0 Moto Jelcz Oława 9 maja, 17:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 2-2 Kolektyw Radwanice 9 maja, 17:00

Kolejka 13 - 15-16 maja

Pauza: Akademia Orlik Jelenia Góra.
 
Kolektyw Radwanice 1-4 Chrobry Głogów 16 maja, 11:00
Moto Jelcz Oława 4-3 Ślęza II Wrocław 16 maja, 14:00
Polonia II Świdnica 0-3 Zagłębie Wałbrzych
(wo)
Polonia Środa Śląska 0-11 UKS Bierutów 16 maja, 11:00

Kolejka 14 - 22-23 maja

Pauza: Polonia Środa Śląska.
 
UKS Bierutów 3-0 Polonia II Świdnica
(wo)
Zagłębie Wałbrzych 0-6 Moto Jelcz Oława 23 maja, 11:00
Ślęza II Wrocław 4-2 Kolektyw Radwanice 23 maja, 11:00
Chrobry Głogów 6-0 Akademia Orlik Jelenia Góra 22 maja, 17:00

Kolejka 15 - 29-30 maja

Pauza: Chrobry Głogów.
 
Akademia Orlik Jelenia Góra - Ślęza II Wrocław 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) odwołany / w drugim terminie nie odbył się
Kolektyw Radwanice 10-1 Zagłębie Wałbrzych 30 maja, 11:00
Moto Jelcz Oława 2-5 UKS Bierutów 30 maja, 14:00
Polonia II Świdnica 0-3 Polonia Środa Śląska
(wo)

Kolejka 16 - 5-6 czerwca

Pauza: Polonia II Świdnica.
 
Polonia Środa Śląska 1-12 Moto Jelcz Oława 6 czerwca, 16:00
UKS Bierutów 3-2 Kolektyw Radwanice 9 czerwca, 18:15
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Akademia Orlik Jelenia Góra 6 czerwca, 11:00
Ślęza II Wrocław 1-5 Chrobry Głogów 6 czerwca, 13:30

Kolejka 17 - 12-13 czerwca

Pauza: Ślęza II Wrocław.
 
Chrobry Głogów 3-0 Zagłębie Wałbrzych 12 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Akademia Orlik Jelenia Góra 3-8 UKS Bierutów 13 czerwca, 17:00
Kolektyw Radwanice 3-0 Polonia Środa Śląska 13 czerwca, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Moto Jelcz Oława 3-0 Polonia II Świdnica
(wo)

Kolejka 18 - 19-20 czerwca

Pauza: Moto Jelcz Oława.
 
Polonia II Świdnica 0-3 Kolektyw Radwanice
(wo)
Polonia Środa Śląska 3-5 Akademia Orlik Jelenia Góra 20 czerwca, 11:00
UKS Bierutów 4-5 Chrobry Głogów 20 czerwca, 18:00
Zagłębie Wałbrzych 0-3 Ślęza II Wrocław 20 czerwca, 11:00

Baraże o udział w III lidze kobiet (III)

III liga kobiet 2020/2021 (III)

IV liga kobiet 2020/2021 (opolska)
IV liga kobiet 2020/2021 (śląska I)
IV liga kobiet 2020/2021 (śląska II)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas