[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2020/2021, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 12 36 12 0 0 56-6 6 0 0 37-0 6 0 0 19-6
2.  Zawisza Rzgów 12 26 8 2 2 46-14 4 1 1 32-10 4 1 1 14-4
3.  Róża Kutno 12 22 7 1 4 33-24 3 0 3 12-12 4 1 1 21-12
4.  Piotrcovia Piotrków Trybunalski 12 15 5 0 7 19-26 3 0 3 9-11 2 0 4 10-15
5.  Kolejarz Łódź 12 13 4 1 7 16-37 2 1 3 10-17 2 0 4 6-20
6.  Górnik Łęczyca 12 12 4 0 8 15-32 2 0 4 7-13 2 0 4 8-19
 Sokół Aleksandrów Łódzki 12 0 0 0 12 4-50 0 0 6 2-17 0 0 6 2-33
Kotan Ozorków występuje pod nazwą Sokół Aleksandrów Łódzki.
Sokół Aleksandrów Łódzki wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Górnik Łęczyca wycofał się z rozgrywek po 11. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Włókniarz Konstantynów Łódzki    2-0 5-0 1-0 12-0 3-0* 14-0 
 2 Zawisza Rzgów2-3     4-4 6-2 5-1 9-0 6-0 
 3 Róża Kutno2-4 0-4     3-4 1-0 3-0* 3-0* 
 4 Piotrcovia Piotrków Trybunalski1-2 0-2 0-5     1-0 3-0* 4-2 
 5 Kolejarz Łódź1-4 2-2 1-6 2-0     1-5 3-0* 
 6 Górnik Łęczyca0-3* 0-3* 1-3 3-1 0-3*     3-0* 
 7 Sokół Aleksandrów Łódzki0-3* 0-3* 1-3 0-3* 1-2 0-3*     

Kolejka 1 - 5-6 września

Pauza: Górnik Łęczyca.
 
Zawisza Rzgów 6-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 25 października, 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5-0 Róża Kutno 6 września, 18:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-0 Kolejarz Łódź 6 września, 13:30

Kolejka 2 - 12-13 września

Pauza: Róża Kutno.
 
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-2 Kolejarz Łódź 12 września, 17:00
Górnik Łęczyca 3-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 13 września, 17:00
Zawisza Rzgów 2-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 13 września, 17:00

Kolejka 3 - 19-20 września

Pauza: Zawisza Rzgów.
 
Włókniarz Konstantynów Łódzki 14-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 września, 18:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-5 Róża Kutno 20 września, 11:00
Kolejarz Łódź 1-5 Górnik Łęczyca 20 września, 12:00

Kolejka 4 - 26-27 września

Pauza: Włókniarz Konstantynów Łódzki.
 
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-3 Górnik Łęczyca 8 listopada, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (31 października, 11:00) odwołany / w drugim terminie gospodarze nie stawili się na mecz
Róża Kutno 1-0 Kolejarz Łódź 25 października, 10:00
Zawisza Rzgów 6-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 27 września, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 października

Pauza: Sokół Aleksandrów Łódzki.
 
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 4 października, 13:30
Kolejarz Łódź 2-2 Zawisza Rzgów 4 października, 12:00
Górnik Łęczyca 1-3 Róża Kutno 4 października, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 października

Pauza: Piotrcovia Piotrków Trybunalski.
 
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-3 Róża Kutno 11 października, 12:00
Zawisza Rzgów 9-0 Górnik Łęczyca 11 października, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 12-0 Kolejarz Łódź 11 października, 18:00

Kolejka 7 - 17-18 października

Pauza: Kolejarz Łódź.
 
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 października, 13:00
Górnik Łęczyca 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 18 października, 15:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Róża Kutno 0-4 Zawisza Rzgów 18 października, 11:00

Kolejka 8 - 10-11 kwietnia

Pauza: Górnik Łęczyca.
 
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-3 Zawisza Rzgów
(wo)
Róża Kutno 2-4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 12 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kolejarz Łódź 2-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 13 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 9 - 8-9 maja

Pauza: Róża Kutno.
 
Kolejarz Łódź 3-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
(wo)
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-0 Górnik Łęczyca 9 maja, 13:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 Zawisza Rzgów 9 maja, 18:00

Kolejka 10 - 24-25 kwietnia

Pauza: Zawisza Rzgów.
 
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki
(wo)
Róża Kutno 3-4 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 24 kwietnia, 10:00
Górnik Łęczyca 0-3 Kolejarz Łódź
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu

Kolejka 11 - 17-18 kwietnia

Pauza: Włókniarz Konstantynów Łódzki.
 
Górnik Łęczyca 3-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
(wo)
Kolejarz Łódź 1-6 Róża Kutno 20 czerwca, 14:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-2 Zawisza Rzgów 30 maja, 11:00

Kolejka 12 - 15-16 maja

Pauza: Sokół Aleksandrów Łódzki.
 
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 16 maja, 17:00
Zawisza Rzgów 5-1 Kolejarz Łódź 16 maja, 14:00
Róża Kutno 3-0 Górnik Łęczyca
(wo)

Kolejka 13 - 29-30 maja

Pauza: Piotrcovia Piotrków Trybunalski.
 
Róża Kutno 3-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
(wo)
Górnik Łęczyca 0-3 Zawisza Rzgów
(wo)
Kolejarz Łódź 1-4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 maja, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 czerwca

Pauza: Kolejarz Łódź.
 
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
(wo)
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 Górnik Łęczyca
(wo)
Zawisza Rzgów 4-4 Róża Kutno 6 czerwca, 14:00

III liga kobiet 2020/2021 (I)

IV liga kobiet 2020/2021 (mazowiecka)
IV liga kobiet 2020/2021 (warmińsko-mazurska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas