[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Młodzieżowa 2020/2021

I runda - 2-3 marca
(Losowanie - 27 stycznia 2021, 12:00 - Nyon)
17 lutego UEFA zdecydowała o odwołaniu edycji 2020/21 Ligi Młodzieżowej z powodu sytuacji pandemicznej.

Olympiakós SFP (Pireus) - Manchester City FC 3 marca, 14:00
FC Internazionale Milano - FC Bayern München 3 marca, 16:00
Sesto San Giovanni
Sevilla FC - Paris Saint-Germain FC 3 marca, 16:00
Szachtar Donieck - FC Porto 3 marca, 11:00
Kijów
AFC Ajax - FK Krasnodar
Manchester United FC - Real Madrid CF 2 marca, 16:00
Leigh
İstanbul Başakşehir FK - Club Brugge KV 2 marca, 14:00
Atalanta BC - RB Leipzig 2 marca, 13:30
Zingonia
Zienit Sankt Petersburg - Stade Rennais FC 3 marca, 10:00
Juventus FC - BV Borussia 1909 (Dortmund) 2 marca, 15:00
Vinovo
FC Midtjylland - Club Atlético de Madrid 3 marca, 14:00
Ikast
Chelsea FC - FC Salzburg 3 marca, 14:00
Stoke d'Abernon
Liverpool FC - Olympique de Marseille 2 marca, 14:00
Kirkby
Dynamo Kijów - FC Barcelona 2 marca, 15:00
Łokomotiw Moskwa - Ferencvárosi TC 3 marca, 12:00
VfL Borussia Mönchengladbach 1900 - SS Lazio 2 marca, 12:00
Górnik Zabrze - PAOK 3 marca, 19:00
NK Olimpija (Lublana) - RC Celta de Vigo 3 marca, 17:00
APOEL (Nikozja) - Viitorul Constanța 3 marca, 14:00
Stróvolos
Apolonia Fier - Győri ETO FC 2 marca, 13:30
GNK Dinamo (Zagrzeb) 3-0 Rosenborg BK 3 marca, 15:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Hammarby IF 3-0 Waterford FC 3 marca, 19:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Galatasaray SK - AZ (Alkmaar) 2 marca, 11:00
Rangers FC - 1.FC Köln 2 marca, 19:00
Angers SCO - FK Crvena zvezda (Belgrad) 2 marca, 17:00
KRC Genk - MŠK Žilina 3 marca, 15:00
AC Sparta Praga - SL e Benfica 2 marca, 14:00
FC Basel 1893 - Odense Boldklub 24 lutego, 16:00
Sheriff Tiraspol - Kajrat Ałmaty 2 marca, 17:00
Czertanowo Moskwa - Maccabi Hajfa 2 marca, 12:00
Dinamo Mińsk - Łudogorec Razgrad 3 marca, 13:00
FK Škendija 79 (Tetovo) - Qəbələ FK 4 marca, 13:30
Skopje

II runda - 6-7 kwietnia
(Losowanie - 12 marca 2021 - Nyon)

III runda - 20-21 kwietnia
(Losowanie - 12 marca 2021 - Nyon)

1/4 finału - 4-5 maja
(Losowanie - 12 marca 2021 - Nyon)

1/2 finału - 17 maja
(Losowanie - 12 marca 2021 - Nyon)
Nyon

Finał - 20 maja
Nyon

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas