[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraliga kobiet 2021/2022
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS SMS Łódź 8 22 7 1 0 22-4 4 1 0 8-4 3 0 0 14-0
2.  Górnik Łęczna 8 18 6 0 2 26-11 2 0 2 8-7 4 0 0 18-4
3.  Czarni Sosnowiec 7 17 5 2 0 24-1 4 0 0 21-0 1 2 0 3-1
4.  GKS Katowice 8 15 5 0 3 12-10 3 0 0 6-1 2 0 3 6-9
5.  KKP Bydgoszcz 8 12 4 0 4 14-9 3 0 2 9-3 1 0 2 5-6 1 3 1 0 0 1-0
6.  Medyk Konin 8 12 4 0 4 18-13 3 0 2 17-9 1 0 2 1-4 1 0 0 0 1 0-1
7.  AZS UJ Kraków 8 11 3 2 3 9-12 0 2 1 2-3 3 0 2 7-9
8.  Śląsk Wrocław 8 9 3 0 5 10-16 1 0 3 5-7 2 0 2 5-9 1 3 1 0 0 2-1
9.  APLG Gdańsk 8 9 3 0 5 9-17 1 0 2 4-6 2 0 3 5-11 1 0 0 0 1 1-2
10.  Tarnovia Tarnów 8 6 2 0 6 9-34 2 0 3 9-16 0 0 3 0-18
11.  Olimpia Szczecin 8 4 1 1 6 9-20 0 0 3 4-10 1 1 3 5-10
12.  Rekord Bielsko-Biała 7 3 1 0 6 7-22 0 0 3 1-9 1 0 3 6-13

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 UKS SMS Łódź    1-1 2-1 2-1 1-0 2-1 
 2 Górnik Łęczna0-5     2-0 1-2 5-0 
 3 Czarni Sosnowiec    3-0 5-0 11-0 2-0 
 4 GKS Katowice    2-0 1-0 3-1 
 5 KKP Bydgoszcz1-2     3-0 1-0 0-1 4-0 
 6 Medyk Konin3-5 0-1     6-0 4-2 4-1 
 7 AZS UJ Kraków0-0 1-2     1-1 
 8 Śląsk Wrocław0-2 3-1 0-1 2-3     
 9 APLG Gdańsk0-4 3-0 1-2     
 10 Tarnovia Tarnów0-4 0-5 4-3 2-3     3-1 
 11 Olimpia Szczecin1-4 1-2     2-4 
 12 Rekord Bielsko-Biała0-5 0-2 1-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Tarnovia Tarnów 4-3 KKP Bydgoszcz 14 sierpnia, 14:00
Gabriela Gębica 2, 81, Katarzyna Białoszewska 47, Agnieszka Derus 67 - Aleksandra Stasiak 25, Karolina Majda 68, 71
UKS SMS Łódź 2-1 Śląsk Wrocław 14 sierpnia, 12:00
Nadia Krezyman 58, Dominika Kopińska 77 - Marcelina Buś 14
Medyk Konin 4-2 Olimpia Szczecin 13 sierpnia, 17:15
Anna Gawrońska 25, 44, 86, Alexis Castellano-Mugica 83 - Patrycja Ziemba 13, Natalia Oleszkiewicz 84
Rekord Bielsko-Biała 0-2 AZS UJ Kraków 14 sierpnia, 11:15
Natalia Sitarz 10, Katarzyna Daleszczyk 55
Czarni Sosnowiec 5-0 APLG Gdańsk 25 sierpnia, 16:00
Dżesika Jaszek 15, 78, Martyna Wiankowska 30 (k), Nikol Kaletka 51, 85
Górnik Łęczna 2-0 GKS Katowice 14 sierpnia, 12:00
Roksana Ratajczyk 38, Klaudia Lefeld 67

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

KKP Bydgoszcz 1-2 GKS Katowice 22 sierpnia, 12:00
Aleksandra Stasiak 20 - Klaudia Maciążka 4, Kasandra Parczewska 64
APLG Gdańsk 0-4 Górnik Łęczna 21 sierpnia, 12:00
Macleans Chinonyerem 18, 25, 58, Aleksandra Posiewka 23
AZS UJ Kraków 0-0 Czarni Sosnowiec 16 października, 13:00
w pierwotnym terminie (29 września, 20:00) odwołany
Olimpia Szczecin 2-4 Rekord Bielsko-Biała 21 sierpnia, 16:00
Weronika Szymaszek 13, Natalia Oleszkiewicz 33 - Klaudia Adamek 10, 54, Klaudia Nowacka 34, Karolina Czyż 78
Śląsk Wrocław 0-1 Medyk Konin 21 sierpnia, 12:00
Julia Maskiewicz 35
Tarnovia Tarnów 0-4 UKS SMS Łódź 21 sierpnia, 11:45
Anna Rędzia 5, Klaudia Jedlińska 7, 90, Gabriela Grzybowska 30 (k)

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

UKS SMS Łódź 2-1 KKP Bydgoszcz 28 sierpnia, 12:00
Dominika Kopińska 14, Klaudia Jedlińska 42 - Karolina Majda 87
Medyk Konin 6-0 Tarnovia Tarnów 28 sierpnia, 12:00
Alicia Tamburro 4, 7, Anna Gawrońska 16, 55, Julia Chudy 79, Klaudia Fabová 86
Rekord Bielsko-Biała 1-2 Śląsk Wrocław 29 sierpnia, 15:00
Klaudia Adamek 87 (k) - Aleksandra Dudziak 23, Marcelina Buś 82
Czarni Sosnowiec 2-0 Olimpia Szczecin 28 sierpnia, 12:00
Agnieszka Jędrzejewicz 45, Kinga Kozak 81
Górnik Łęczna 1-2 AZS UJ Kraków 28 sierpnia, 12:00
Aleksandra Posiewka 2 - Weronika Wójcik 12, Natalia Wróbel 30
GKS Katowice 2-0 APLG Gdańsk 28 sierpnia, 10:15
Klaudia Maciążka 68, Marlena Hajduk 83 (k)

Kolejka 4 - 4-5 września

KKP Bydgoszcz 1-0 APLG Gdańsk 5 września, 12:00
Paulina Oleksiak 5
AZS UJ Kraków 1-2 GKS Katowice 5 września, 12:00
Natalia Wróbel 81 - Nikola Brzęczek 35, 68
Olimpia Szczecin 1-4 Górnik Łęczna 4 września, 16:00
Patrycja Ziemba 49 - Klaudia Lefeld 10, Marcjanna Zawadzka 71, Dominika Dereń 76, 89
Śląsk Wrocław 0-2 Czarni Sosnowiec 4 września, 12:00
Martyna Wiankowska 16 (k), 78
Tarnovia Tarnów 3-1 Rekord Bielsko-Biała 4 września, 16:00
Klaudia Kubaszek 60, Kornelia Dudziak 70, Katarzyna Białoszewska 88 - Klaudia Nowacka 8
UKS SMS Łódź 1-0 Medyk Konin 4 września, 12:00
Gabriela Grzybowska 89 (k)

Kolejka 5 - 11-12 września

Medyk Konin 0-1 KKP Bydgoszcz 11 września, 12:00
Karolina Majda 19
Rekord Bielsko-Biała 0-5 UKS SMS Łódź 11 września, 15:00
Anna Rędzia 43, Dominika Kopińska 48, Paulina Filipczak 51, Katarzyna Konat 55, 71
Czarni Sosnowiec 11-0 Tarnovia Tarnów 11 września, 13:00
Nikol Kaletka 17, Martyna Wiankowska 39, 68, 72, Wiktoria Kuciewicz 44, Kinga Kozak 51, Zofia Buszewska 67, 79, Veronika Sluková 81, 85, Kornelia Grosicka 83
Górnik Łęczna 5-0 Śląsk Wrocław 11 września, 12:25
Marcjanna Zawadzka 18, Klaudia Lefeld 45, Dominika Dereń 63, Macleans Chinonyerem 67, 82
GKS Katowice 3-1 Olimpia Szczecin 11 września, 12:00
Kateřina Vojtková 17, Alicja Dyguś 36, Klaudia Maciążka 90 - Christiana Bissong 79
APLG Gdańsk 3-0 AZS UJ Kraków 11 września, 12:00
Anna Kowalczyk 37, 59, Julia Włodarczyk 51

Kolejka 6 - 25-26 września

KKP Bydgoszcz 3-0 AZS UJ Kraków 26 września, 12:00
Paulina Oleksiak 49, Aleksandra Stasiak 57, Aleksandra Witczak 67
Olimpia Szczecin 1-2 APLG Gdańsk 25 września, 12:00
Weronika Szymaszek 63 (k) - Pola Jakubowska 68, Klaudia Słowińska 89
Śląsk Wrocław 3-1 GKS Katowice 26 września, 12:00
Karolina Ostrowska 25, 90, Joanna Krzyżanowska 70 - Kateřina Vojtková 53
Tarnovia Tarnów 0-5 Górnik Łęczna 25 września, 16:00
Klaudia Lefeld 24, Roksana Ratajczyk 38 (k), Macleans Chinonyerem 38, Marcjanna Zawadzka 45, Dominika Dereń 69
UKS SMS Łódź 1-1 Czarni Sosnowiec 25 września, 10:15
Gabriela Grzybowska 2 (k) - Martyna Wiankowska 21
Medyk Konin 4-1 Rekord Bielsko-Biała 25 września, 12:00
Klaudia Fabová 37, 69, Karlīna Miksone 56, Anna Gawrońska 66 - Magdalena Knysak 85

Kolejka 7 - 2-3 października

Czarni Sosnowiec 3-0 Medyk Konin 2 października, 10:45
Nikol Kaletka 23, 44 (k), Nicole Zając 29
Górnik Łęczna 0-5 UKS SMS Łódź 2 października, 12:00
Wiktoria Zieniewicz 24, Ernestina Abambila 48, Dominika Kopińska 57, Dominika Gąsieniec 82, Nadia Krezyman 88
GKS Katowice 1-0 Tarnovia Tarnów 2 października, 11:00
Marlena Hajduk 40 (k)
APLG Gdańsk 1-2 Śląsk Wrocław 2 października, 12:00
Jagoda Szewczuk 70 - Karolina Iwaśko 17, Amanda Turowska 72
AZS UJ Kraków 1-1 Olimpia Szczecin 3 października, 12:00
Anna Zapała 63 - Weronika Szymaszek 75
KKP Bydgoszcz 4-0 Rekord Bielsko-Biała 13 października, 12:00
Aleksandra Stasiak 28, 55, Weronika Helińska 62, Karolina Majda 85
w pierwotnym terminie (2 października, 12:30) w Bielsku-Białej odwołany

Kolejka 8 - 9-10 października

KKP Bydgoszcz 0-1 Olimpia Szczecin 10 października, 12:00
Natalia Oleszkiewicz 61
Śląsk Wrocław 2-3 AZS UJ Kraków 10 października, 12:00
Martyna Buś 21, Karolina Iwaśko 52 - Natalia Wróbel 16, 65, Kinga Wilk 45
Tarnovia Tarnów 2-3 APLG Gdańsk 9 października, 12:00
Agnieszka Derus 24, Katarzyna Białoszewska 90 - Olga Sirant 10, Julia Włodarczyk 39, Klaudia Słowińska 76
UKS SMS Łódź 2-1 GKS Katowice 9 października, 13:00
Paulina Filipczak 53, Gabriela Grzybowska 78 (k) - Marlena Hajduk 30 (k)
Medyk Konin 3-5 Górnik Łęczna 9 października, 11:15
Stephanie Zúñiga 2, Natalia Chudzik 30, Andronikí Michalopoúlou 47 - Marcjanna Zawadzka 8, Macleans Chinonyerem 21, 73, Katarzyna Jezioro 79, Zofia Gietkowska 90
Rekord Bielsko-Biała - Czarni Sosnowiec 10 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (9 października, 15:00) odwołany

Kolejka 9 - 30-31 października

Czarni Sosnowiec - KKP Bydgoszcz
Górnik Łęczna - Rekord Bielsko-Biała
GKS Katowice - Medyk Konin 30 października, 10:45
APLG Gdańsk - UKS SMS Łódź
AZS UJ Kraków - Tarnovia Tarnów
Olimpia Szczecin - Śląsk Wrocław

Kolejka 10 - 6-7 listopada

KKP Bydgoszcz - Śląsk Wrocław
Tarnovia Tarnów - Olimpia Szczecin
UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków
Medyk Konin - APLG Gdańsk
Rekord Bielsko-Biała - GKS Katowice
Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna

Kolejka 11 - 13-14 listopada

Górnik Łęczna - KKP Bydgoszcz
GKS Katowice - Czarni Sosnowiec
APLG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała
AZS UJ Kraków - Medyk Konin
Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź
Śląsk Wrocław - Tarnovia Tarnów

Kolejka 12

KKP Bydgoszcz - Tarnovia Tarnów
Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź
Olimpia Szczecin - Medyk Konin
AZS UJ Kraków - Rekord Bielsko-Biała
APLG Gdańsk - Czarni Sosnowiec
GKS Katowice - Górnik Łęczna

Kolejka 13

GKS Katowice - KKP Bydgoszcz
Górnik Łęczna - APLG Gdańsk
Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków
Rekord Bielsko-Biała - Olimpia Szczecin
Medyk Konin - Śląsk Wrocław
UKS SMS Łódź - Tarnovia Tarnów

Kolejka 14

KKP Bydgoszcz - UKS SMS Łódź
Tarnovia Tarnów - Medyk Konin
Śląsk Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec
AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna
APLG Gdańsk - GKS Katowice

Kolejka 15

APLG Gdańsk - KKP Bydgoszcz
GKS Katowice - AZS UJ Kraków
Górnik Łęczna - Olimpia Szczecin
Czarni Sosnowiec - Śląsk Wrocław
Rekord Bielsko-Biała - Tarnovia Tarnów
Medyk Konin - UKS SMS Łódź

Kolejka 16

KKP Bydgoszcz - Medyk Konin
UKS SMS Łódź - Rekord Bielsko-Biała
Tarnovia Tarnów - Czarni Sosnowiec
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna
Olimpia Szczecin - GKS Katowice
AZS UJ Kraków - APLG Gdańsk

Kolejka 17

AZS UJ Kraków - KKP Bydgoszcz
APLG Gdańsk - Olimpia Szczecin
GKS Katowice - Śląsk Wrocław
Górnik Łęczna - Tarnovia Tarnów
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź
Rekord Bielsko-Biała - Medyk Konin

Kolejka 18

Rekord Bielsko-Biała - KKP Bydgoszcz
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec
UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna
Tarnovia Tarnów - GKS Katowice
Śląsk Wrocław - APLG Gdańsk
Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków

Kolejka 19

Olimpia Szczecin - KKP Bydgoszcz
AZS UJ Kraków - Śląsk Wrocław
APLG Gdańsk - Tarnovia Tarnów
GKS Katowice - UKS SMS Łódź
Górnik Łęczna - Medyk Konin
Czarni Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 20

KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec
Rekord Bielsko-Biała - Górnik Łęczna
Medyk Konin - GKS Katowice
UKS SMS Łódź - APLG Gdańsk
Tarnovia Tarnów - AZS UJ Kraków
Śląsk Wrocław - Olimpia Szczecin

Kolejka 21

Śląsk Wrocław - KKP Bydgoszcz
Olimpia Szczecin - Tarnovia Tarnów
AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź
APLG Gdańsk - Medyk Konin
GKS Katowice - Rekord Bielsko-Biała
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec

Kolejka 22

KKP Bydgoszcz - Górnik Łęczna
Czarni Sosnowiec - GKS Katowice
Rekord Bielsko-Biała - APLG Gdańsk
Medyk Konin - AZS UJ Kraków
UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin
Tarnovia Tarnów - Śląsk Wrocław

I liga kobiet 2021/2022

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas