[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2021/2022, grupa: Małopolski ZPN - Kraków

I runda - 31 lipca-1 sierpnia
(Losowanie - 8 lipca 2021 - siedziba Małopolskiego ZPN)
Gajowianka Gaj, PKS Albertus Kraków, Płomień Jerzmanowice, Polonia Wilczkowice, Prądniczanka II Kraków, Radziszowianka II Radziszów, Sokół Rybna, Start Kamień, Tramwaj Kraków, Wawel Kraków - wolny los

Agricola Klimontów 7-0 LKS II Niedźwiedź 1 sierpnia, 17:00
Dawid Mzyk 9, Michał Stachura 40, 54, 73, 76, 78, Kamil Podedwórny 80
Victoria Smroków 3-0 Ekler Baranówka 1 sierpnia, 17:00
(wo)
Mateusz Nastarowski 39 - Michał Kącki 37, 62
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Olimpia Czaple Wielkie 1-5 Juvenia Prandocin 31 lipca, 17:00
Szczepan Szumiński 85 - Mariusz Włodarczyk 1, 90, Paweł Warchoł 14, Grzegorz Banaszek 63, Aleksander Warchoł 71
Płomień Kościelec 3-0 LKS Skała 2004 1 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Sparta Skrzeszowice 3-0 Strażak Goszcza 31 lipca, 17:00
(wo)
nie odbył się
Michałowianka Michałowice 0-3 Czarni 03 Grzegorzowice 1 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
LKS Polanowice (k. Krakowa) 2-2 Galicja Raciborowice 31 lipca, 17:00
k. 1-3
Tomasz Szabłowski 9, Wojciech Głowa 28 - Wojciech Raźny 51, Jarosław Kania 89
Kosynierzy Łuczyce 1-8 Słomniczanka II Słomniki 1 sierpnia, 17:00
Konrad Kisiel 57 - Maciej Nowiński 11, Piotr Rojek 13, 31, 34, Maciej Afonin 42, Kamil Kwieciński 44, Sebastian Stanek 61, Jakub Zygmuntowicz 62
Iskra Czułów 3-0 JKS Zelków 31 lipca, 18:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Potok Więckowice 3-0 Cedronka Wola Radziszowska 31 lipca, 18:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Orlęta II Rudawa 3-0 Sankowia Sanka 31 lipca, 17:00
(wo)
Mateusz Cyganik ?, ?, Przemysław Łydek ?
na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł II Bębło 3-0 KS Tyniec (Kraków) (oldboje) 1 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Błękitni II Modlnica 3-0 KS Tyniec (Kraków) 31 lipca, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Sportowiec Modlniczka 3-0 Dragon Szczyglice 31 lipca, 18:00
(wo)
Bartosz Kozień 44, Piotr Federowicz 89 - Damian Rusinek 84
na boisku 2-1
Tęcza Piekary 3-0 Wisła Jeziorzany 31 lipca, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Trzebol Wielkie Drogi 3-0 Strażak Rączna 1 sierpnia, 17:00
(wo)
Dawid Nowak 23, Andrij Stasenkow 84 - Adam Taborski 53
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Rybitwy (Kraków) 2-3 Fairant Kraków 1 sierpnia, 16:00
Piotr Skrzypek 25 (k), Olivier Boullenger 65 - Bogdan Czajka 21, Łukasz Zdebski 78, Sylwester Jarosiński 89
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 3-3 Wisła Rząska 1 sierpnia, 17:00
k. 1-4
Rafał Sowa 63, Dawid Starowicz 70, Kordian Miodonski 90 - Szymon Gaweł 11, Jakub Maak 15, Mariusz Bulanda 72
Pychowianka Kraków 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 31 lipca, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Dragoons Kraków 4-2 Iskra Krzęcin 1 sierpnia, 17:00
Flavio Nkola 15, 72, Adrian Paliś 64, 85 - Bartłomiej Pasierbek 4, Daniel Guguła 69
Wieczysta II Kraków 16-0 Podgórze Kraków 1 sierpnia, 11:00
Kamil Banachowicz 3, 20, 81, 89, Hubert Pachowicz 24, 30, 52, 56, Paweł Słonina 36, 57, 72, 87, Piotr Madejski 44, 74, Karol Łazarczyk 77, Jakub Barczuk 84
Płomień Kostrze (Kraków) 2-7 Bieżanowianka Kraków 1 sierpnia, 17:00
Kamil Wcisło 83, Grzegorz Piszkiewicz 86 - Mateusz Skwarczek 3, Adam Nogaj 15, Dariusz Kuźma 19, Michał Pal 21 (s), Konrad Łęcki 51, 73, Kamil Pospuła 79
Rzozovia Rzozów 0-3 Bratniak Kraków 31 lipca, 17:00
(wo)
na boisku 0-0 k. 2-4
Bronowicki KS Kraków 1-10 Kabel Kraków 31 lipca, 18:00
Karol Mochel 27 - Konrad Wieczorek 5, 43, Jakub Maj 12, Jan Pieczarkowski 21, 71, Sebastian Stachel 22, 30, 37, 42, Robert Piwowarczyk 26

II runda - 7-8 sierpnia
(Losowanie - 8 lipca 2021 - siedziba Małopolskiego ZPN)

Sparta Skrzeszowice 2-5 Prądniczanka II Kraków 14 sierpnia, 17:00
Krzysztof Mazurek 44, 53 - Filip Mielecki 42, Witold Dzięgiel 57, Mateusz Klimek 84, 88, Adam Przybyszewski 87 (s)
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) odwołany
Juvenia Prandocin 3-2 Płomień Kościelec 6 sierpnia, 18:00
Dawid Konieczny 43, Grzegorz Banaszek 64, Mariusz Włodarczyk 87 - Damian Turek 27, Mateusz Stopiński 83
Victoria Smroków 1-1 Agricola Klimontów 7 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Grzegorz Kmita 25 - Konrad Bogacz 27
Polonia Wilczkowice 0-1 Galicja Raciborowice 15 sierpnia, 17:00
Rafał Siwiec 66
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 17:00) odwołany
Czarni 03 Grzegorzowice 3-7 Słomniczanka II Słomniki 7 sierpnia, 17:00
Grzegorz Wilk 31, Przemysław Jakubek 67, Damian Korfel 86 - Maciej Nowiński 9, 89, Olaf Tyrkalski 29, Jarosław Morek 45 (s), Kamil Kwieciński 46, Maciej Afonin 51, Sebastian Stanek 64
Orlęta II Rudawa 2-3 Orzeł II Bębło 8 sierpnia, 17:00
Szymon Wróbel 52, 75 - Mikołaj Maj 19, 77, Michał Nawrocki 50
Tęcza Piekary 2-1 Błękitni II Modlnica 7 sierpnia, 17:00
Łukasz Michalczyk 23, Wojciech Matys 77 - Paweł Rębilas 59
Sokół Rybna 6-2 Iskra Czułów 7 sierpnia, 18:00
Maciej Klimkowicz 8, 40, 50, 75, Krzysztof Kędzierski 32, Oscar Nionissa 63 - Szymon Dukała 35, nieznany 66
Radziszowianka II Radziszów 2-7 Potok Więckowice 7 sierpnia, 17:00
Dawid Zając 33, 86 - Tomasz Czajowski 14, Kamil Juszczak 25, Grzegorz Krzysiak 31, 73, 90, Tomasz Drożdż 57, Paweł Gawęcki 69
Płomień Jerzmanowice 3-0 Sportowiec Modlniczka 8 sierpnia, 17:00
Łukasz Kurek 35, Dawid Zgoda 44, 57
Trzebol Wielkie Drogi 1-4 Start Kamień 7 sierpnia, 17:00
Kewin Mrowiec 74 - Piotr Pytka 12, 25, Jacek Kozioł 56, Grzegorz Panek 89
PKS Albertus Kraków 0-4 Bratniak Kraków 8 sierpnia, 11:00
Mateusz Wydrych 10, Grzegorz Sarad 27, Marcin Wiśniewski 75, 81
Pychowianka Kraków 3-0 Gajowianka Gaj 7 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Wawel Kraków 0-3 Wieczysta II Kraków
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Wisła Rząska 2-4 Kabel Kraków 7 sierpnia, 17:00
Jakub Maak 24, Karol Żaczek 55 - Sebastian Bator 30, 44, Sebastian Stachel 40, 84
Fairant Kraków 1-2 Bieżanowianka Kraków 14 sierpnia, 11:00
Łukasz Grzela 87 - Andrzej Turbasa 9, Wiktor Gawłowski 29
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 17:00) odwołany
Dragoons Kraków 1-1 Tramwaj Kraków 7 sierpnia, 10:00
k. 3-4
Władimir Czumakow 81 - Przemysław Lis 89

III runda - 25 sierpnia
(Losowanie - 8 lipca 2021 - siedziba Małopolskiego ZPN)

Hutnik II Kraków 2-1 TS Węgrzce 25 sierpnia, 17:00
Arkadiusz Kaczyński 45, Igor Tarała 85 - Patryk Moskal 76
Agricola Klimontów 2-0 Juvenia Prandocin 24 sierpnia, 17:00
Michał Stanek 65, Konrad Bogacz 78
Jastrzębiec Książ Wielki 3-2 Grębałowianka Kraków 25 sierpnia, 17:00
Wibson 40, 53, Patryk Krawiec 86 - Sebastian Pikuła 49, 51
Prądniczanka II Kraków 0-6 Błękitni Modlnica 24 sierpnia, 17:00
Mikołaj Czarnik 10, 44, Hubert Wójcik 42 (s), Michał Słonina 49, Maciej Kawa 75, Maksymilian Kubik 79
Orzeł Iwanowice 3-0 Zieleńczanka Zielonki 31 sierpnia, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 17:30) odwołany / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Galicja Raciborowice 0-3 LKS Niedźwiedź 1 września, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 17:30) odwołany / w drugim terminie gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Słomniczanka II Słomniki 0-3 Orzeł Bębło 31 sierpnia, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 17:30) odwołany / w drugim terminie gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Kaszowianka Kaszów 1-5 Radziszowianka Radziszów 25 sierpnia, 17:00
Mateusz Piotrowski 38 - Maciej Zięcik 40, Maciej Wcisło 51, 65, Tomasz Pakosz 53, 90
Płomień Jerzmanowice 1-1 Skawinka Skawina 25 sierpnia, 17:30
k. 7-8
Łukasz Kurek 59 - Paweł Marczyk 55
Sokół Rybna 4-4 Kmita Zabierzów 24 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Krzysztof Kędzierski 6, Oscar Nionissa 49, Tomasz Katra 90, Maciej Klimkowicz 90 - Adam Śmigacz 10, Damian Klimek 20, Tomasz Świder 71, Mateusz Luty 90
Orzeł II Bębło 6-5 Piast Wołowice 25 sierpnia, 17:00
Artur Wąsik 37, 44, 71, Mateusz Papuga 52, 63, 66 - Rafał Tomczak 23, 68, 85, Tomasz Grzesiak 78, Norbert Rydzyk 89
Potok Więckowice 7-0 Start Kamień 24 sierpnia, 17:00
Piotr Deryniowski 16, Kamil Juszczak 18, Paweł Gawęcki 33, 36, 39, 53, 64
Świt Krzeszowice 0-3 Orlęta Rudawa 25 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Tęcza Piekary 0-3 Lot Balice 24 sierpnia, 17:30
Bieżanowianka Kraków 1-3 Dąbski KS Kraków 25 sierpnia, 17:00
Paweł Grząbka 86 - Jakub Spruch 25, Kamil Ogonek 27, Michał Jakubiec 43
KS Borek (Kraków) 0-3 Prokocim Kraków 24 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Pogoń Skotniki (Kraków) 5-2 Nadwiślan Kraków 26 sierpnia, 18:30
Kamil Pospuła 8, 40, 44, Marcin Buda 25, Michał Jaszczyński 35 - Wojciech Piwko 72, Bartosz Karpij 89
Pychowianka Kraków 1-4 Bronowianka Kraków 24 sierpnia, 17:30
Piotr Góral 60 - Marcin Gzyl 8, Michał Mieszczak 87, Jakub Kowalczyk 90, Mariusz Kasperek 90
Zwierzyniecki KS Kraków 1-6 Prądniczanka Kraków 25 sierpnia, 17:00
Sebastian Sienkiewicz 39 (s) - Andrzej Kawa 16, 47, 49, Jakub Kostuj 36, Maciej Rogóż 65, 90
Bratniak Kraków 1-2 Tramwaj Kraków 17 sierpnia, 18:00
Paweł Tryka 58 - Piotr Grygiel 68, Dorian Pituła 70
Wieczysta II Kraków 4-2 Kabel Kraków 25 sierpnia, 17:00
Karol Łazarczyk 34, Hubert Pachowicz 50 (k), 64, 71 - Sebastian Stachel 24, 35

IV runda - 8 września
(Losowanie - 8 lipca 2021 - siedziba Małopolskiego ZPN)

Orzeł II Bębło 2-6 Skawinka Skawina 7 września, 17:00
Marcin Ostachowski 32, Łukasz Ścigalski 75 - Damian Buras 12, Hubert Wcisło 24, 31, 57, Krzysztof Banach 78, 84
Jastrzębiec Książ Wielki 3-4 Słomniczanka Słomniki 8 września, 17:00
Damian Zyguła 60, Arkadiusz Rojewski 90, Bartosz Czekalski 90 - Dominik Sarna 30 (s), Bartosz Kozieł 43, Olaf Tyrkalski 63, Karol Wasik 82
Orzeł Iwanowice 2-4 Clepardia Kraków 8 września, 17:00
Miłosz Bigaj 33, Grzegorz Suszek 53 - Maksymilian Czekaj 19, Mateusz Błasiak 25, Szymon Dziób 31, 48
Błękitni Modlnica 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 8 września, 17:00
k. 3-1
Tomasz Kawa 25, 59 - Mateusz Hałat 62, Mateusz Stec 65
Prokocim Kraków 3-6 Prądniczanka Kraków 7 września, 17:00
Mateusz Olszański 2, 41, Eryk Nowak 10 - Daniel Wiśniewski 5, 66, 90, Andrzej Kawa 31, Jakub Kostuj 70, 80
Bronowianka Kraków 4-7 Hutnik II Kraków 8 września, 17:00
Marcin Gzyl 24, 35, Mikołaj Kowalski 55, Jakub Krajnik 71 - Krystian Lelek 7, 30, 61, Jakub Marcinkowski 33, Sebastian Zdebski 40, Arkadiusz Kaczyński 43, Tomasz Wojciechowski 80
Wieczysta II Kraków 9-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 7 września, 17:00
Hubert Pachowicz 4, 8, 29, 45, 56, 73, Paweł Słonina 25, Dariusz Gawęcki 34, Kamil Banachowicz 47 - Mikołaj Mikołajski 47, Kacper Szułdrzyński 88
Lot Balice 1-1 Proszowianka Proszowice 7 września, 17:00
k. 8-9
Jakub Sieprawski 73 - Mateusz Trzeciakiewicz 52
Agricola Klimontów 2-5 Tramwaj Kraków 7 września, 17:00
Eugeniusz Śpiewak 17, Dawid Wojcieszek 84 - Dawid Wawrzeń 12 (s), Szymon Pachlowski 31, 41, Dariusz Osuch 44, 53
Kmita Zabierzów 2-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 8 września, 17:00
Tomasz Świder 71, Szymon Tyrała 88 - Jakub Sulima 20, Henry Uwakwe 30, Wojciech Jurek 44
LKS Niedźwiedź 3-0 Orlęta Rudawa 7 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Dąbski KS Kraków 0-3 Garbarnia II Kraków 8 września, 17:00
Patryk Paczka 50, Dominik Solecki 54, Dawid Grzesiak 77
Potok Więckowice 1-6 Wiślanie Jaśkowice 7 września, 17:00
Konrad Trólka 35 - Dawid Dynarek 11, Dominik Lasik 23, 88, 90, Jakub Seweryn 46, 85
Orzeł Bębło 0-4 Radziszowianka Radziszów 8 września, 17:00
Michał Budek 31, Radosław Lis 36, Paweł Sosin 61, Grzegorz Kowalówka 76

V runda - 22 września
(Losowanie - 8 lipca 2021 - siedziba Małopolskiego ZPN)

Skawinka Skawina 3-2 Radziszowianka Radziszów 21 września, 16:30
Kasjusz Piwowarczyk 35, 78, Adrian Pater 86 - Radosław Lis 7, Jakub Paciorek 75
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-0 Słomniczanka Słomniki 21 września, 16:30
Patryk Ciesielski 13, Maciej Śliski 53, Mateusz Ciesielski 59
Wiślanie Jaśkowice 1-1 Jutrzenka Giebułtów 21 września, 16:30
k. 6-7
Dariusz Żaba 35 - Jan Pawlak 10
Garbarnia II Kraków 3-0 Clepardia Kraków 21 września, 18:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Błękitni Modlnica 3-7 Cracovia II 22 września, 16:45
Tomasz Kawa 21, 26, Dariusz Pyzioł 72 - Tomasz Bała 28, 60, 82, Kacper Nowicki 57, Rubio 59, 69, Jakub Gut 75
Tramwaj Kraków 2-2 Proszowianka Proszowice 21 września, 16:30
k. 4-5
Bartłomiej Osuch 3, Níkos Giannakópoulos 87 - Adam Przeniosło 11, Sebastian Gorczyca 44
LKS Niedźwiedź 3-0 Prądniczanka Kraków 21 września, 16:30
(wo)
na boisku 0-2
Wieczysta II Kraków 3-2 Hutnik II Kraków 22 września, 16:30
Krzysztof Kalemba 19, Kamil Banachowicz 77, 79 - Mikołaj Styrczula 55, Jakub Marcinkowski 75

1/4 finału - 6 października
(Losowanie - 8 lipca 2021 - siedziba Małopolskiego ZPN)

Wieczysta II Kraków 2-1 Skawinka Skawina 7 października, 18:30
Hubert Pachowicz 7, 59 (k) - Hubert Wcisło 74
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Jutrzenka Giebułtów 5 października, 16:00
Jan Kret 12, Mateusz Ciesielski 52 - Grzegorz Silczuk 54
Garbarnia II Kraków 3-2 Cracovia II 6 października, 16:00
Łukasz Kowalski 38, 41, Dominik Zalejski 55 - Tomasz Bała 45, 50 (k)
LKS Niedźwiedź 3-1 Proszowianka Proszowice 5 października, 16:00
Marek Zagrodzki 17, Mateusz Sokół 19, Sławomir Gałkowski 60 - Dawid Wrona 36

1/2 finału - 20 października
(Losowanie - 8 lipca 2021 - siedziba Małopolskiego ZPN)

LKS Niedźwiedź - Garbarnia II Kraków 20 października, 15:30
Wieczysta II Kraków 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 19 października, 18:30
k. 7-8
Kamil Banachowicz 27 - Wojciech Jurek 7

Finał - 11 listopada

- Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 11 listopada, 13:00

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas