[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa A 2021/2022, grupa: podlaska III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hetman Tykocin 17 44 14 2 1 78-12 9 0 0 47-5 5 2 1 31-7
2.  ŁKS 1926 II Łomża 17 37 11 4 2 51-15 6 2 1 27-8 5 2 1 24-7
3.  Kos 1984 Rutki 18 35 11 2 5 49-27 8 0 1 34-10 3 2 4 15-17
4.  Turośnianka Turośń Kościelna 17 30 9 3 5 36-25 4 2 2 18-15 5 1 3 18-10 1 3 1 0 0 3-1
5.  Narew Choroszcz 18 30 9 3 6 44-35 5 2 2 27-14 4 1 4 17-21 1 0 0 0 1 1-3
6.  Magnat Juchnowiec Kościelny 18 26 8 2 8 29-39 5 1 3 12-13 3 1 5 17-26
7.  Korona Dobrzyniewo Duże 17 25 7 4 6 39-34 5 2 2 21-13 2 2 4 18-21
8.  KS Sokoły 17 17 4 5 8 29-52 3 2 3 16-14 1 3 5 13-38
9.  Włókniarz Białystok 18 14 3 5 10 21-42 2 3 4 12-19 1 2 6 9-23
10.  Piłkawka Białystok 17 13 4 1 12 14-68 1 1 7 7-42 3 0 5 7-26 2 6 2 0 0 6-3
11.  KS II Wasilków 17 13 4 1 12 24-48 2 1 5 13-21 2 0 7 11-27 2 0 0 0 2 3-6
12.  Supraślanka Supraśl 17 11 3 2 12 19-36 1 1 6 7-18 2 1 6 12-18

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Hetman Tykocin    2-0 1-0 4-0 8-1 3-1 13-2 6-1 3-0* 7-0 
 2 ŁKS 1926 II Łomża4-0     2-2 2-1 1-1 3-0 3-1 6-0 1-2 5-1 
 3 Kos 1984 Rutki0-1     4-3 6-0 3-1 4-2 7-1 5-1 2-1 3-0 
 4 Turośnianka Turośń Kościelna0-5 2-3     3-1 3-1 1-1 2-2 5-1 2-1 
 5 Narew Choroszcz1-1 1-1     6-3 3-4 4-1 2-1 6-0 4-1 0-2 
 6 Magnat Juchnowiec Kościelny0-5 1-4 2-1 0-0 0-2     3-1 1-0 3-0* 2-0 
 7 Korona Dobrzyniewo Duże1-4 1-1 2-0 2-3     6-0 1-1 3-2 3-1 2-1 
 8 KS Sokoły2-3 3-0 0-4 1-1     2-1 6-0 0-3* 2-2 
 9 Włókniarz Białystok0-3 1-1 0-4 3-1 0-3* 3-3 2-2     0-1 3-1 
 10 Piłkawka Białystok0-14 0-8 1-2 0-1 1-6 0-4 1-1     4-2 0-4 
 11 KS II Wasilków0-4 3-5 1-2 2-4 3-2 1-1 1-2     2-1 
 12 Supraślanka Supraśl1-1 2-1 1-3 1-2 1-4 0-3* 0-2 1-2     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Włókniarz Białystok 0-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 28 sierpnia, 14:30
(wo)
na boisku 0-2
Turośnianka Turośń Kościelna 2-1 Supraślanka Supraśl 29 sierpnia, 17:00
KS Sokoły 0-3 KS II Wasilków 29 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-2
Kos 1984 Rutki 0-1 Hetman Tykocin 29 sierpnia, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-1 ŁKS 1926 II Łomża 28 sierpnia, 17:00
Piłkawka Białystok 1-6 Narew Choroszcz 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 4-5 września

Magnat Juchnowiec Kościelny 0-2 Narew Choroszcz 3 września, 19:00
ŁKS 1926 II Łomża 6-0 Piłkawka Białystok 4 września, 13:00
Hetman Tykocin 3-1 Korona Dobrzyniewo Duże 4 września, 17:00
KS II Wasilków 3-5 Kos 1984 Rutki 4 września, 15:00
Supraślanka Supraśl 0-3 KS Sokoły 5 września, 14:00
(wo)
na boisku 3-1
Włókniarz Białystok 0-4 Turośnianka Turośń Kościelna 4 września, 16:30

Kolejka 3 - 11-12 września

Turośnianka Turośń Kościelna 3-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 12 września, 16:00
KS Sokoły 2-1 Włókniarz Białystok 12 września, 12:00
Kos 1984 Rutki 3-0 Supraślanka Supraśl 12 września, 16:30
Korona Dobrzyniewo Duże 3-1 KS II Wasilków 11 września, 16:45
Piłkawka Białystok 0-14 Hetman Tykocin 12 września, 16:00
Narew Choroszcz 1-1 ŁKS 1926 II Łomża 11 września, 17:00

Kolejka 4 - 18-19 września

Magnat Juchnowiec Kościelny 1-4 ŁKS 1926 II Łomża 18 września, 14:00
Hetman Tykocin 4-0 Narew Choroszcz 18 września, 16:30
KS II Wasilków 1-2 Piłkawka Białystok 19 września, 16:00
Supraślanka Supraśl 1-4 Korona Dobrzyniewo Duże 18 września, 14:00
Włókniarz Białystok 1-1 Kos 1984 Rutki 18 września, 14:30
Turośnianka Turośń Kościelna 2-2 KS Sokoły 19 września, 16:00

Kolejka 5 - 25-26 września

KS Sokoły 1-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 25 września, 15:30
Kos 1984 Rutki 4-3 Turośnianka Turośń Kościelna 26 września, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-1 Włókniarz Białystok 25 września, 14:00
Piłkawka Białystok 0-4 Supraślanka Supraśl 26 września, 14:00
Narew Choroszcz 4-1 KS II Wasilków 23 września, 19:00
ŁKS 1926 II Łomża 4-0 Hetman Tykocin 26 września, 13:00

Kolejka 6 - 2-3 października

Magnat Juchnowiec Kościelny 0-5 Hetman Tykocin 30 września, 19:30
w pierwotnym terminie (1 października, 19:00) odwołany
KS II Wasilków 0-4 ŁKS 1926 II Łomża 3 października, 14:00
Supraślanka Supraśl 1-2 Narew Choroszcz 2 października, 15:30
Włókniarz Białystok 0-1 Piłkawka Białystok 2 października, 14:30
Turośnianka Turośń Kościelna 1-1 Korona Dobrzyniewo Duże 3 października, 14:00
KS Sokoły 3-0 Kos 1984 Rutki 3 października, 12:00

Kolejka 7 - 9-10 października

Kos 1984 Rutki 3-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 9 października, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 6-0 KS Sokoły 9 października, 15:00
Piłkawka Białystok 0-1 Turośnianka Turośń Kościelna 10 października, 11:00
Narew Choroszcz 2-1 Włókniarz Białystok 9 października, 16:00
ŁKS 1926 II Łomża 5-1 Supraślanka Supraśl 10 października, 13:00
Hetman Tykocin 7-0 KS II Wasilków 9 października, 15:00

Kolejka 8 - 16-17 października

Magnat Juchnowiec Kościelny 3-0 KS II Wasilków 19 października, 19:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (14 października, 19:00) odwołany / w trzecim terminie na boisku 3-5
Supraślanka Supraśl 1-1 Hetman Tykocin 16 października, 15:00
Włókniarz Białystok 0-3 ŁKS 1926 II Łomża 16 października, 14:30
Turośnianka Turośń Kościelna 3-1 Narew Choroszcz 17 października, 14:00
KS Sokoły 6-0 Piłkawka Białystok 17 października, 11:00
Kos 1984 Rutki 4-2 Korona Dobrzyniewo Duże 16 października, 18:00

Kolejka 9 - 23-24 października

Korona Dobrzyniewo Duże 2-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 23 października, 14:00
Piłkawka Białystok 1-2 Kos 1984 Rutki 24 października, 20:00
Narew Choroszcz 4-1 KS Sokoły 23 października, 17:00
ŁKS 1926 II Łomża 2-1 Turośnianka Turośń Kościelna 24 października, 13:00
Hetman Tykocin 6-1 Włókniarz Białystok 23 października, 15:15
KS II Wasilków 2-1 Supraślanka Supraśl 24 października, 14:00

Kolejka 10 - 30-31 października

Magnat Juchnowiec Kościelny 2-0 Supraślanka Supraśl 28 października, 19:30
Włókniarz Białystok 3-1 KS II Wasilków 30 października, 12:30
Turośnianka Turośń Kościelna 0-5 Hetman Tykocin 31 października, 13:00
KS Sokoły 2-3 ŁKS 1926 II Łomża 30 października, 15:00
Kos 1984 Rutki 6-0 Narew Choroszcz 30 października, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-2 Piłkawka Białystok 30 października, 14:00

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Piłkawka Białystok 0-4 Magnat Juchnowiec Kościelny 4 listopada, 19:30
w pierwotnym terminie (7 listopada, 14:00) odwołany
Narew Choroszcz 3-4 Korona Dobrzyniewo Duże 6 listopada, 16:00
ŁKS 1926 II Łomża 2-2 Kos 1984 Rutki 7 listopada, 13:00
Hetman Tykocin 13-2 KS Sokoły 20 kwietnia, 17:15
w pierwotnym terminie (6 listopada, 13:30) odwołany / w drugim terminie (2 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS II Wasilków 1-2 Turośnianka Turośń Kościelna 7 listopada, 13:30
Supraślanka Supraśl 0-2 Włókniarz Białystok 6 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

Magnat Juchnowiec Kościelny 1-0 Włókniarz Białystok 8 kwietnia, 19:00
Supraślanka Supraśl 1-3 Turośnianka Turośń Kościelna 9 kwietnia, 18:30
KS II Wasilków 1-1 KS Sokoły 10 kwietnia, 15:00
Hetman Tykocin 1-0 Kos 1984 Rutki 9 kwietnia, 17:00
ŁKS 1926 II Łomża 3-1 Korona Dobrzyniewo Duże 9 kwietnia, 17:30
Narew Choroszcz 6-0 Piłkawka Białystok 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 16 kwietnia

Narew Choroszcz 6-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 13 kwietnia, 19:00
Piłkawka Białystok 0-8 ŁKS 1926 II Łomża 15 kwietnia, 20:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Dobrzyniewo Duże 1-4 Hetman Tykocin 16 kwietnia, 15:00
Kos 1984 Rutki 2-1 KS II Wasilków 16 kwietnia, 12:00
KS Sokoły 2-2 Supraślanka Supraśl 16 kwietnia, 16:30
Turośnianka Turośń Kościelna 5-1 Włókniarz Białystok 14 kwietnia, 20:00

Kolejka 14 - 23-24 kwietnia

Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 Turośnianka Turośń Kościelna 23 kwietnia, 15:00
Włókniarz Białystok 2-2 KS Sokoły 23 kwietnia, 13:00
Supraślanka Supraśl 2-1 Kos 1984 Rutki 24 kwietnia, 12:30
KS II Wasilków 3-2 Korona Dobrzyniewo Duże 23 kwietnia, 14:00
Hetman Tykocin 3-0 Piłkawka Białystok 23 kwietnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
ŁKS 1926 II Łomża 1-1 Narew Choroszcz 24 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

ŁKS 1926 II Łomża 3-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 1 maja, 13:00
Narew Choroszcz 1-1 Hetman Tykocin 29 kwietnia, 19:00
Piłkawka Białystok 4-2 KS II Wasilków 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (1 maja, 14:00) odwołany
Korona Dobrzyniewo Duże 2-1 Supraślanka Supraśl 30 kwietnia, 16:00
Kos 1984 Rutki 5-1 Włókniarz Białystok 30 kwietnia, 13:00
KS Sokoły 0-4 Turośnianka Turośń Kościelna 1 maja, 10:30

Kolejka 16 - 7-8 maja

Magnat Juchnowiec Kościelny 3-1 KS Sokoły 7 maja, 15:00
Turośnianka Turośń Kościelna 2-3 Kos 1984 Rutki 8 maja, 17:00
Włókniarz Białystok 3-3 Korona Dobrzyniewo Duże 7 maja, 14:00
Supraślanka Supraśl 1-2 Piłkawka Białystok 8 maja, 20:00
KS II Wasilków 2-4 Narew Choroszcz 8 maja, 14:00
Hetman Tykocin 2-0 ŁKS 1926 II Łomża 7 maja, 13:00

Kolejka 17 - 14-15 maja

Hetman Tykocin 8-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 15 maja, 16:00
ŁKS 1926 II Łomża 1-2 KS II Wasilków 15 maja, 17:15
Narew Choroszcz 0-2 Supraślanka Supraśl 14 maja, 17:00
Piłkawka Białystok 1-1 Włókniarz Białystok 15 maja, 17:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-0 Turośnianka Turośń Kościelna 14 maja, 16:00
Kos 1984 Rutki 7-1 KS Sokoły 15 maja, 15:00

Kolejka 18 - 21-22 maja

Magnat Juchnowiec Kościelny 2-1 Kos 1984 Rutki 21 maja, 15:00
KS Sokoły - Korona Dobrzyniewo Duże 22 maja, 16:00
Turośnianka Turośń Kościelna - Piłkawka Białystok 22 maja, 15:00
Włókniarz Białystok 3-1 Narew Choroszcz 21 maja, 16:00
Supraślanka Supraśl - ŁKS 1926 II Łomża 22 maja, 18:00
KS II Wasilków - Hetman Tykocin 22 maja, 14:00

Kolejka 19 - 28-29 maja

KS II Wasilków - Magnat Juchnowiec Kościelny 26 maja, 17:00
Hetman Tykocin - Supraślanka Supraśl 29 maja, 17:30
ŁKS 1926 II Łomża - Włókniarz Białystok 28 maja, 18:00
Narew Choroszcz - Turośnianka Turośń Kościelna 26 maja, 19:00
Piłkawka Białystok - KS Sokoły 29 maja, 19:00
Korona Dobrzyniewo Duże - Kos 1984 Rutki 28 maja, 16:00

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Magnat Juchnowiec Kościelny - Korona Dobrzyniewo Duże
Kos 1984 Rutki - Piłkawka Białystok
KS Sokoły - Narew Choroszcz
Turośnianka Turośń Kościelna - ŁKS 1926 II Łomża
Włókniarz Białystok - Hetman Tykocin
Supraślanka Supraśl - KS II Wasilków

Kolejka 21 - 11-12 czerwca

Supraślanka Supraśl - Magnat Juchnowiec Kościelny
KS II Wasilków - Włókniarz Białystok
Hetman Tykocin - Turośnianka Turośń Kościelna
ŁKS 1926 II Łomża - KS Sokoły
Narew Choroszcz - Kos 1984 Rutki
Piłkawka Białystok - Korona Dobrzyniewo Duże

Kolejka 22 - 18-19 czerwca

Magnat Juchnowiec Kościelny - Piłkawka Białystok
Korona Dobrzyniewo Duże - Narew Choroszcz
Kos 1984 Rutki - ŁKS 1926 II Łomża
KS Sokoły - Hetman Tykocin
Turośnianka Turośń Kościelna - KS II Wasilków
Włókniarz Białystok - Supraślanka Supraśl

Autor: Gabriel Bartelmus

 

Napisz do nas