[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa A 2021/2022, grupa: Zielona Góra II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nafta Rybaki 9 23 7 2 0 31-10 4 1 0 21-7 3 1 0 10-3
2.  Czarni Drągowina 9 21 7 0 2 44-11 5 0 0 34-4 2 0 2 10-7
3.  Błękitni Zabłocie 9 20 6 2 1 27-18 4 1 0 19-6 2 1 1 8-12
4.  Drzonkowianka Racula 9 17 5 2 2 24-14 2 1 1 13-6 3 1 1 11-8 1 1 0 1 0 1-1
5.  Relaks Grabice 9 17 5 2 2 21-9 2 2 1 14-5 3 0 1 7-4 1 1 0 1 0 1-1
6.  Fadom Nowogród Bobrzański 9 15 5 0 4 19-15 3 0 2 12-7 2 0 2 7-8 1 3 1 0 0 3-0
7.  Spartak Budachów 9 15 5 0 4 22-20 3 0 1 15-6 2 0 3 7-14 1 0 0 0 1 0-3
8.  KP Świdnica 9 11 3 2 4 13-30 2 1 1 6-7 1 1 3 7-23
9.  Bóbr Bobrowice 9 10 3 1 5 16-18 2 0 2 8-3 1 1 3 8-15
10.  Zjednoczeni Brody 9 8 2 2 5 20-22 2 1 2 16-9 0 1 3 4-13
11.  Znicz Leśniów Wielki 8 8 2 2 4 16-18 2 1 2 12-10 0 1 2 4-8
12.  Pogoń Wężyska 8 7 2 1 5 17-19 2 0 3 11-10 0 1 2 6-9
13.  Sparta Mierków 9 3 1 0 8 7-34 0 0 4 3-12 1 0 4 4-22
14.  Budowlani II Lubsko 9 3 1 0 8 9-48 1 0 1 5-5 0 0 7 4-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Nafta Rybaki    4-3 5-2 5-1 1-1 6-0 
 2 Czarni Drągowina    8-0 4-0 2-1 3-1 17-2 
 3 Błękitni Zabłocie    3-1 4-2 3-3 5-0 4-0 
 4 Drzonkowianka Racula1-2 2-2     8-1 2-1 
 5 Relaks Grabice1-1 1-1     0-2 5-0 7-1 
 6 Fadom Nowogród Bobrzański1-2 2-1 1-2     3-0 5-2 
 7 Spartak Budachów0-4     6-1 5-1 4-0 
 8 KP Świdnica0-3     2-1 1-1 3-2 
 9 Bóbr Bobrowice2-1 0-1 0-1     6-0 
 10 Zjednoczeni Brody2-3 5-0     3-3 1-3 5-0 
 11 Znicz Leśniów Wielki4-5 1-1 1-4     4-0 2-0 
 12 Pogoń Wężyska0-4 0-1 0-2     6-1 5-2 
 13 Sparta Mierków1-3 0-2 1-4 1-3     
 14 Budowlani II Lubsko1-4 4-1     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pogoń Wężyska - Znicz Leśniów Wielki 20 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (15 września, 17:00) odwołany
Nafta Rybaki 5-2 Spartak Budachów 22 sierpnia, 17:00
Fadom Nowogród Bobrzański 1-2 Drzonkowianka Racula 22 sierpnia, 17:00
Czarni Drągowina 4-0 Bóbr Bobrowice 21 sierpnia, 16:00
Relaks Grabice 7-1 KP Świdnica 22 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Brody 1-3 Sparta Mierków 22 sierpnia, 17:00
Błękitni Zabłocie 4-0 Budowlani II Lubsko 21 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Znicz Leśniów Wielki 4-0 Sparta Mierków 29 sierpnia, 17:00
KP Świdnica 1-1 Zjednoczeni Brody 28 sierpnia, 17:00
Bóbr Bobrowice 0-1 Relaks Grabice 28 sierpnia, 15:00
Drzonkowianka Racula 1-2 Czarni Drągowina 28 sierpnia, 17:30
Błękitni Zabłocie 4-2 Fadom Nowogród Bobrzański 28 sierpnia, 16:00
Spartak Budachów 4-0 Budowlani II Lubsko 29 sierpnia, 17:00
Pogoń Wężyska 0-4 Nafta Rybaki 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Nafta Rybaki 1-1 Znicz Leśniów Wielki 5 września, 16:30
Fadom Nowogród Bobrzański 3-0 Spartak Budachów 4 września, 16:30
Czarni Drągowina 8-0 Błękitni Zabłocie 4 września, 16:00
Relaks Grabice 1-1 Drzonkowianka Racula 5 września, 15:00
Zjednoczeni Brody 5-0 Bóbr Bobrowice 5 września, 16:30
Sparta Mierków 1-3 KP Świdnica 4 września, 16:00
Pogoń Wężyska 5-2 Budowlani II Lubsko 4 września, 16:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Znicz Leśniów Wielki 1-1 KP Świdnica 11 września, 16:30
Bóbr Bobrowice 6-0 Sparta Mierków 11 września, 16:30
Drzonkowianka Racula 2-1 Zjednoczeni Brody 11 września, 16:00
Błękitni Zabłocie 3-1 Relaks Grabice 11 września, 16:00
Spartak Budachów 0-4 Czarni Drągowina 12 września, 16:30
Pogoń Wężyska 0-2 Fadom Nowogród Bobrzański 11 września, 16:00
Nafta Rybaki 6-0 Budowlani II Lubsko 12 września, 16:30

Kolejka 5 - 18-19 września

Fadom Nowogród Bobrzański 1-2 Nafta Rybaki 18 września, 16:30
Czarni Drągowina 3-1 Pogoń Wężyska 18 września, 15:00
Relaks Grabice 5-0 Spartak Budachów 19 września, 15:00
Zjednoczeni Brody 2-3 Błękitni Zabłocie 18 września, 16:30
Sparta Mierków 0-2 Drzonkowianka Racula 18 września, 16:00
KP Świdnica 2-1 Bóbr Bobrowice 18 września, 16:30
Znicz Leśniów Wielki 2-0 Budowlani II Lubsko 18 września, 16:30

Kolejka 6 - 25-26 września

Znicz Leśniów Wielki 1-4 Bóbr Bobrowice 25 września, 16:00
Drzonkowianka Racula 8-1 KP Świdnica 25 września, 16:00
Błękitni Zabłocie 5-0 Sparta Mierków 25 września, 15:00
Spartak Budachów 5-1 Zjednoczeni Brody 26 września, 16:00
Pogoń Wężyska 0-1 Relaks Grabice 25 września, 16:00
Nafta Rybaki 4-3 Czarni Drągowina 26 września, 16:00
Budowlani II Lubsko 4-1 Fadom Nowogród Bobrzański 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Fadom Nowogród Bobrzański 5-2 Znicz Leśniów Wielki 2 października, 16:00
Czarni Drągowina 17-2 Budowlani II Lubsko 2 października, 16:00
Relaks Grabice 1-1 Nafta Rybaki 3 października, 14:00
Zjednoczeni Brody 3-3 Pogoń Wężyska 3 października, 16:00
Sparta Mierków 1-4 Spartak Budachów 2 października, 16:00
KP Świdnica 0-3 Błękitni Zabłocie 2 października, 16:00
Bóbr Bobrowice 2-1 Drzonkowianka Racula 2 października, 16:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Znicz Leśniów Wielki 4-5 Drzonkowianka Racula 9 października, 15:30
Błękitni Zabłocie 3-3 Bóbr Bobrowice 9 października, 14:00
Spartak Budachów 6-1 KP Świdnica 10 października, 15:30
Pogoń Wężyska 6-1 Sparta Mierków 9 października, 15:00
Nafta Rybaki 5-1 Zjednoczeni Brody 10 października, 15:30
Budowlani II Lubsko 1-4 Relaks Grabice 10 października, 15:30
Fadom Nowogród Bobrzański 2-1 Czarni Drągowina 9 października, 16:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Czarni Drągowina 2-1 Znicz Leśniów Wielki 16 października, 15:00
Relaks Grabice 0-2 Fadom Nowogród Bobrzański 17 października, 14:00
Zjednoczeni Brody 5-0 Budowlani II Lubsko 16 października, 15:30
Sparta Mierków 1-3 Nafta Rybaki 16 października, 15:30
KP Świdnica 3-2 Pogoń Wężyska 16 października, 15:30
Bóbr Bobrowice 0-1 Spartak Budachów 16 października, 15:30
Drzonkowianka Racula 2-2 Błękitni Zabłocie 16 października, 16:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Znicz Leśniów Wielki - Błękitni Zabłocie 23 października, 15:00
Spartak Budachów - Drzonkowianka Racula 24 października, 15:00
Pogoń Wężyska - Bóbr Bobrowice 23 października, 15:00
Nafta Rybaki - KP Świdnica 24 października, 15:00
Budowlani II Lubsko - Sparta Mierków 24 października, 15:00
Fadom Nowogród Bobrzański - Zjednoczeni Brody 23 października, 15:00
Czarni Drągowina - Relaks Grabice 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 30-31 października

Relaks Grabice - Znicz Leśniów Wielki
Zjednoczeni Brody - Czarni Drągowina
Sparta Mierków - Fadom Nowogród Bobrzański
KP Świdnica - Budowlani II Lubsko
Bóbr Bobrowice - Nafta Rybaki
Drzonkowianka Racula - Pogoń Wężyska
Błękitni Zabłocie - Spartak Budachów

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Znicz Leśniów Wielki - Spartak Budachów
Pogoń Wężyska - Błękitni Zabłocie
Nafta Rybaki - Drzonkowianka Racula
Budowlani II Lubsko - Bóbr Bobrowice
Fadom Nowogród Bobrzański - KP Świdnica
Czarni Drągowina - Sparta Mierków
Relaks Grabice - Zjednoczeni Brody

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Zjednoczeni Brody - Znicz Leśniów Wielki
Sparta Mierków - Relaks Grabice
KP Świdnica - Czarni Drągowina
Bóbr Bobrowice - Fadom Nowogród Bobrzański
Drzonkowianka Racula - Budowlani II Lubsko
Błękitni Zabłocie - Nafta Rybaki
Spartak Budachów - Pogoń Wężyska

Kolejka 14

Budowlani II Lubsko - Błękitni Zabłocie
Znicz Leśniów Wielki - Pogoń Wężyska
Spartak Budachów - Nafta Rybaki
Drzonkowianka Racula - Fadom Nowogród Bobrzański
Bóbr Bobrowice - Czarni Drągowina
KP Świdnica - Relaks Grabice
Sparta Mierków - Zjednoczeni Brody

Kolejka 15

Sparta Mierków - Znicz Leśniów Wielki
Zjednoczeni Brody - KP Świdnica
Relaks Grabice - Bóbr Bobrowice
Czarni Drągowina - Drzonkowianka Racula
Fadom Nowogród Bobrzański - Błękitni Zabłocie
Budowlani II Lubsko - Spartak Budachów
Nafta Rybaki - Pogoń Wężyska

Kolejka 16

Budowlani II Lubsko - Pogoń Wężyska
Znicz Leśniów Wielki - Nafta Rybaki
Spartak Budachów - Fadom Nowogród Bobrzański
Błękitni Zabłocie - Czarni Drągowina
Drzonkowianka Racula - Relaks Grabice
Bóbr Bobrowice - Zjednoczeni Brody
KP Świdnica - Sparta Mierków

Kolejka 17

KP Świdnica - Znicz Leśniów Wielki
Sparta Mierków - Bóbr Bobrowice
Zjednoczeni Brody - Drzonkowianka Racula
Relaks Grabice - Błękitni Zabłocie
Czarni Drągowina - Spartak Budachów
Fadom Nowogród Bobrzański - Pogoń Wężyska
Budowlani II Lubsko - Nafta Rybaki

Kolejka 18

Budowlani II Lubsko - Znicz Leśniów Wielki
Nafta Rybaki - Fadom Nowogród Bobrzański
Pogoń Wężyska - Czarni Drągowina
Spartak Budachów - Relaks Grabice
Błękitni Zabłocie - Zjednoczeni Brody
Drzonkowianka Racula - Sparta Mierków
Bóbr Bobrowice - KP Świdnica

Kolejka 19

Bóbr Bobrowice - Znicz Leśniów Wielki
KP Świdnica - Drzonkowianka Racula
Sparta Mierków - Błękitni Zabłocie
Zjednoczeni Brody - Spartak Budachów
Relaks Grabice - Pogoń Wężyska
Czarni Drągowina - Nafta Rybaki
Fadom Nowogród Bobrzański - Budowlani II Lubsko

Kolejka 20

Znicz Leśniów Wielki - Fadom Nowogród Bobrzański
Budowlani II Lubsko - Czarni Drągowina
Nafta Rybaki - Relaks Grabice
Pogoń Wężyska - Zjednoczeni Brody
Spartak Budachów - Sparta Mierków
Błękitni Zabłocie - KP Świdnica
Drzonkowianka Racula - Bóbr Bobrowice

Kolejka 21

Drzonkowianka Racula - Znicz Leśniów Wielki
Bóbr Bobrowice - Błękitni Zabłocie
KP Świdnica - Spartak Budachów
Sparta Mierków - Pogoń Wężyska
Zjednoczeni Brody - Nafta Rybaki
Relaks Grabice - Budowlani II Lubsko
Czarni Drągowina - Fadom Nowogród Bobrzański

Kolejka 22

Znicz Leśniów Wielki - Czarni Drągowina
Fadom Nowogród Bobrzański - Relaks Grabice
Budowlani II Lubsko - Zjednoczeni Brody
Nafta Rybaki - Sparta Mierków
Pogoń Wężyska - KP Świdnica
Spartak Budachów - Bóbr Bobrowice
Błękitni Zabłocie - Drzonkowianka Racula

Kolejka 23

Błękitni Zabłocie - Znicz Leśniów Wielki
Drzonkowianka Racula - Spartak Budachów
Bóbr Bobrowice - Pogoń Wężyska
KP Świdnica - Nafta Rybaki
Sparta Mierków - Budowlani II Lubsko
Zjednoczeni Brody - Fadom Nowogród Bobrzański
Relaks Grabice - Czarni Drągowina

Kolejka 24

Znicz Leśniów Wielki - Relaks Grabice
Czarni Drągowina - Zjednoczeni Brody
Fadom Nowogród Bobrzański - Sparta Mierków
Budowlani II Lubsko - KP Świdnica
Nafta Rybaki - Bóbr Bobrowice
Pogoń Wężyska - Drzonkowianka Racula
Spartak Budachów - Błękitni Zabłocie

Kolejka 25

Spartak Budachów - Znicz Leśniów Wielki
Błękitni Zabłocie - Pogoń Wężyska
Drzonkowianka Racula - Nafta Rybaki
Bóbr Bobrowice - Budowlani II Lubsko
KP Świdnica - Fadom Nowogród Bobrzański
Sparta Mierków - Czarni Drągowina
Zjednoczeni Brody - Relaks Grabice

Kolejka 26

Znicz Leśniów Wielki - Zjednoczeni Brody
Relaks Grabice - Sparta Mierków
Czarni Drągowina - KP Świdnica
Fadom Nowogród Bobrzański - Bóbr Bobrowice
Budowlani II Lubsko - Drzonkowianka Racula
Nafta Rybaki - Błękitni Zabłocie
Pogoń Wężyska - Spartak Budachów

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas