[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Saller Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Jelenia Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  BKS Bobrzanie Bolesławiec 28 68 21 5 2 88-26 11 1 2 47-14 10 4 0 41-12
2.  Gryf Gryfów Śląski 28 59 17 8 3 67-24 10 3 1 38-13 7 5 2 29-11
3.  Włókniarz Leśna 28 56 17 5 6 78-44 11 3 0 45-13 6 2 6 33-31
4.  Lotnik Jeżów Sudecki 28 51 16 3 9 64-46 7 2 5 30-19 9 1 4 34-27
5.  Victoria Ruszów 28 48 15 3 10 67-55 9 0 5 42-32 6 3 5 25-23
6.  Hutnik Pieńsk 28 41 13 2 13 63-60 7 1 6 37-31 6 1 7 26-29 2 4 1 1 0 7-4
7.  Chrobry Nowogrodziec 28 41 11 8 9 60-53 4 6 4 35-29 7 2 5 25-24 2 1 0 1 1 4-7
8.  Victoria Jelenia Góra 28 40 11 7 10 50-45 7 4 3 29-18 4 3 7 21-27
9.  Górnik Węgliniec 28 30 9 3 16 71-96 4 0 10 41-52 5 3 6 30-44 2 3 1 0 1 6-5
10.  Cosmos Radzimów 28 30 9 3 16 37-60 5 2 7 17-28 4 1 9 20-32 2 3 1 0 1 5-6
11.  Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 28 29 9 2 17 41-77 4 2 8 21-32 5 0 9 20-45
12.  Czarni Lwówek Śląski 28 28 7 7 14 44-61 2 4 8 17-31 5 3 6 27-30
13.  Nysa Zgorzelec 28 25 6 7 15 31-43 2 4 8 9-17 4 3 7 22-26 2 3 1 0 1 4-3
14.  Olimpia Kowary 28 25 7 4 17 36-70 5 0 9 21-33 2 4 8 15-37 2 3 1 0 1 3-4
15.  Włókniarz Mirsk 28 22 5 7 16 31-68 3 5 6 15-22 2 2 10 16-46
Twardy Świętoszów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec    0-1 2-1 2-3 3-0* 3-0 2-1 3-1 5-1 4-1 6-2 4-0 2-2 2-1 9-0 
 2 Gryf Gryfów Śląski1-1     2-0 4-5 1-1 1-0 0-0 2-0 5-0 3-0 4-0 3-2 2-1 4-1 6-2 
 3 Włókniarz Leśna2-2 3-1     3-1 2-1 6-1 2-2 2-1 6-0 3-1 3-0 6-2 3-1 4-0 0-0 
 4 Lotnik Jeżów Sudecki1-3 0-0 3-0     3-1 3-1 1-2 4-2 2-4 1-2 2-1 1-1 5-1 0-1 4-0 
 5 Victoria Ruszów2-5 0-4 5-3 5-1     1-4 1-3 3-0 3-1 4-1 3-1 3-4 2-1 3-1 7-3 
 6 Hutnik Pieńsk1-5 0-2 3-5 3-2 2-3     5-2 1-1 2-4 1-2 5-1 3-1 2-1 6-1 3-1 
 7 Chrobry Nowogrodziec1-4 2-1 3-5 1-1 3-3 2-2     2-2 3-3 3-0 10-0 0-4 3-1 1-1 1-2 
 8 Victoria Jelenia Góra0-0 1-3 3-2 0-1 3-1 3-1 5-1     1-1 4-1 0-2 2-1 1-1 5-2 1-1 
 9 Górnik Węgliniec1-4 1-4 2-7 2-4 4-5 1-2 3-4 4-2     5-2 2-5 3-4 2-5 6-2 5-2 
 10 Cosmos Radzimów0-4 0-3 0-2 0-4 1-0 2-4 1-2 4-1 3-1     2-1 1-1 0-3 2-2 1-0 
 11 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)0-6 1-1 2-4 3-1 0-2 3-1 1-2 1-3 3-3 0-3*     1-3 2-0 2-0 2-3 
 12 Czarni Lwówek Śląski3-3 2-2 1-3 1-3 1-1 2-1 0-1 0-3 2-3 0-5 2-3     0-1 1-1 2-1 
 13 Nysa Zgorzelec0-1 1-1 1-1 1-2 0-1 0-3 1-0 0-1 1-2 0-0 1-2 1-1     1-2 1-0 
 14 Olimpia Kowary0-2 0-6 4-0 1-2 0-1 1-3 0-5 0-3 6-4 2-1 0-1 2-1 1-3     4-1 
 15 Włókniarz Mirsk0-1 0-0 0-0 1-4 0-5 1-3 2-0 1-1 2-3 2-1 5-1 0-2 1-1 0-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Olimpia Kowary 1-3 Hutnik Pieńsk 14 sierpnia, 17:00
Victoria Jelenia Góra 1-1 Górnik Węgliniec 14 sierpnia, 17:30
Włókniarz Mirsk 1-1 Nysa Zgorzelec 14 sierpnia, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Twardy Świętoszów 14 sierpnia, 15:00
było 7-1, anulowany
Chrobry Nowogrodziec 3-3 Victoria Ruszów 14 sierpnia, 17:00
Cosmos Radzimów 1-1 Czarni Lwówek Śląski 14 sierpnia, 17:00
Włókniarz Leśna 3-1 Gryf Gryfów Śląski 15 sierpnia, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 2-1 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Hutnik Pieńsk 5-1 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 21 sierpnia, 15:00
Gryf Gryfów Śląski 4-5 Lotnik Jeżów Sudecki 21 sierpnia, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 1-3 Włókniarz Leśna 22 sierpnia, 11:00
Victoria Ruszów 4-1 Cosmos Radzimów 21 sierpnia, 15:00
Twardy Świętoszów - Chrobry Nowogrodziec 21 sierpnia, 17:00
było 4-4, anulowany
Nysa Zgorzelec 0-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 21 sierpnia, 17:00
Górnik Węgliniec 5-2 Włókniarz Mirsk 22 sierpnia, 13:00
Olimpia Kowary 0-3 Victoria Jelenia Góra 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Victoria Jelenia Góra 3-1 Hutnik Pieńsk 28 sierpnia, 17:00
Włókniarz Mirsk 0-0 Olimpia Kowary 28 sierpnia, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 5-1 Górnik Węgliniec 28 sierpnia, 12:00
Chrobry Nowogrodziec 3-1 Nysa Zgorzelec 29 sierpnia, 13:00
Cosmos Radzimów - Twardy Świętoszów 28 sierpnia, 17:00
było 2-1, anulowany
Włókniarz Leśna 2-1 Victoria Ruszów 29 sierpnia, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-1 Czarni Lwówek Śląski 29 sierpnia, 11:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 1-1 Gryf Gryfów Śląski 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Hutnik Pieńsk 0-2 Gryf Gryfów Śląski 4 września, 15:00
Czarni Lwówek Śląski 2-3 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 4 września, 16:00
Victoria Ruszów 5-1 Lotnik Jeżów Sudecki 4 września, 17:30
Twardy Świętoszów - Włókniarz Leśna 4 września, 15:00
było 2-3, anulowany
Nysa Zgorzelec 0-0 Cosmos Radzimów 4 września, 15:00
Górnik Węgliniec 3-4 Chrobry Nowogrodziec 4 września, 16:00
Olimpia Kowary 0-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 4 września, 17:00
Victoria Jelenia Góra 1-1 Włókniarz Mirsk 4 września, 17:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Włókniarz Mirsk 1-3 Hutnik Pieńsk 11 września, 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-1 Victoria Jelenia Góra 11 września, 16:00
Chrobry Nowogrodziec 1-1 Olimpia Kowary 12 września, 13:00
Cosmos Radzimów 3-1 Górnik Węgliniec 11 września, 16:00
Włókniarz Leśna 3-1 Nysa Zgorzelec 11 września, 16:00
Lotnik Jeżów Sudecki - Twardy Świętoszów 12 września, 11:00
było 1-1, anulowany
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 0-2 Victoria Ruszów 11 września, 15:00
Gryf Gryfów Śląski 3-2 Czarni Lwówek Śląski 12 września, 15:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Hutnik Pieńsk 3-1 Czarni Lwówek Śląski 18 września, 16:00
Victoria Ruszów 0-4 Gryf Gryfów Śląski 18 września, 16:00
Twardy Świętoszów - Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 18 września, 16:00
było 5-2, anulowany
Nysa Zgorzelec 1-2 Lotnik Jeżów Sudecki 19 września, 14:00
Górnik Węgliniec 2-7 Włókniarz Leśna 18 września, 16:00
Olimpia Kowary 2-1 Cosmos Radzimów 18 września, 16:00
Victoria Jelenia Góra 5-1 Chrobry Nowogrodziec 18 września, 15:00
Włókniarz Mirsk 0-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 25-26 września

BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-0 Hutnik Pieńsk 25 września, 16:00
Chrobry Nowogrodziec 1-2 Włókniarz Mirsk 26 września, 13:00
Cosmos Radzimów 4-1 Victoria Jelenia Góra 25 września, 16:00
Włókniarz Leśna 4-0 Olimpia Kowary 25 września, 16:00
Lotnik Jeżów Sudecki 2-4 Górnik Węgliniec 25 września, 16:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 2-0 Nysa Zgorzelec 26 września, 12:00
Gryf Gryfów Śląski - Twardy Świętoszów 25 września, 16:00
było 1-0, anulowany
Czarni Lwówek Śląski 1-1 Victoria Ruszów 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Hutnik Pieńsk 2-3 Victoria Ruszów 2 października, 15:00
Twardy Świętoszów - Czarni Lwówek Śląski 2 października, 15:00
było 0-3, anulowany
Nysa Zgorzelec 1-1 Gryf Gryfów Śląski 2 października, 15:30
Górnik Węgliniec 2-5 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 2 października, 15:00
Olimpia Kowary 1-2 Lotnik Jeżów Sudecki 2 października, 15:00
Victoria Jelenia Góra 3-2 Włókniarz Leśna 2 października, 15:00
Włókniarz Mirsk 2-1 Cosmos Radzimów 2 października, 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-1 Chrobry Nowogrodziec 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Chrobry Nowogrodziec 2-2 Hutnik Pieńsk 10 października, 13:00
Cosmos Radzimów 0-4 BKS Bobrzanie Bolesławiec 9 października, 15:00
Włókniarz Leśna 0-0 Włókniarz Mirsk 9 października, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 4-2 Victoria Jelenia Góra 10 października, 11:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 2-0 Olimpia Kowary 9 października, 15:00
Gryf Gryfów Śląski 5-0 Górnik Węgliniec 9 października, 15:00
Czarni Lwówek Śląski 0-1 Nysa Zgorzelec 9 października, 15:00
Victoria Ruszów - Twardy Świętoszów 10 października, 14:00
było 5-3, anulowany

Kolejka 10 - 16-17 października

Hutnik Pieńsk - Twardy Świętoszów 16 października, 15:00
było 6-1, anulowany
Nysa Zgorzelec 0-1 Victoria Ruszów 16 października, 15:00
Górnik Węgliniec 3-4 Czarni Lwówek Śląski 16 października, 15:00
Olimpia Kowary 0-6 Gryf Gryfów Śląski 16 października, 15:00
Victoria Jelenia Góra 0-2 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 16 października, 15:00
Włókniarz Mirsk 1-4 Lotnik Jeżów Sudecki 16 października, 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-1 Włókniarz Leśna 16 października, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 3-0 Cosmos Radzimów 17 października, 13:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Cosmos Radzimów 2-4 Hutnik Pieńsk 24 października, 15:00
Włókniarz Leśna 2-2 Chrobry Nowogrodziec 23 października, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 24 października, 11:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 2-3 Włókniarz Mirsk 23 października, 15:00
Gryf Gryfów Śląski 2-0 Victoria Jelenia Góra 23 października, 15:00
Czarni Lwówek Śląski 1-1 Olimpia Kowary 23 października, 15:00
Victoria Ruszów 3-1 Górnik Węgliniec 23 października, 15:00
Twardy Świętoszów - Nysa Zgorzelec 23 października, 15:00
było 0-3, anulowany

Kolejka 12 - 30-31 października

Hutnik Pieńsk 2-1 Nysa Zgorzelec 30 października, 14:00
Górnik Węgliniec - Twardy Świętoszów 30 października, 14:00
było 1-2, anulowany
Olimpia Kowary 0-1 Victoria Ruszów 30 października, 14:00
Victoria Jelenia Góra 2-1 Czarni Lwówek Śląski 30 października, 14:00
Włókniarz Mirsk 0-0 Gryf Gryfów Śląski 30 października, 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 6-2 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 30 października, 13:00
Chrobry Nowogrodziec 1-1 Lotnik Jeżów Sudecki 31 października, 13:00
Cosmos Radzimów 0-2 Włókniarz Leśna 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Włókniarz Leśna 6-1 Hutnik Pieńsk 6 listopada, 13:30
Lotnik Jeżów Sudecki 1-2 Cosmos Radzimów 6 listopada, 13:30
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 1-2 Chrobry Nowogrodziec 6 listopada, 13:30
Gryf Gryfów Śląski 1-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 6 listopada, 13:30
Czarni Lwówek Śląski 2-1 Włókniarz Mirsk 6 listopada, 13:30
Victoria Ruszów 3-0 Victoria Jelenia Góra 6 listopada, 13:45
Twardy Świętoszów - Olimpia Kowary 5 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (6 listopada, 13:30) odwołany na wniosek gospodarzy / w drugim terminie gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Nysa Zgorzelec 1-2 Górnik Węgliniec 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Hutnik Pieńsk 2-4 Górnik Węgliniec 11 listopada, 13:30
Olimpia Kowary 1-3 Nysa Zgorzelec 11 listopada, 11:00
Victoria Jelenia Góra - Twardy Świętoszów
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany na wniosek gości / w drugim terminie (19 lutego, 14:00) odwołany
Włókniarz Mirsk 0-5 Victoria Ruszów 11 listopada, 13:30
BKS Bobrzanie Bolesławiec 4-0 Czarni Lwówek Śląski 20 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 14:30) odwołany na wniosek gospodarzy
Chrobry Nowogrodziec 2-1 Gryf Gryfów Śląski 11 listopada, 13:30
Cosmos Radzimów 2-1 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 11 listopada, 13:30
Włókniarz Leśna 3-1 Lotnik Jeżów Sudecki 11 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Lotnik Jeżów Sudecki 3-1 Hutnik Pieńsk 13 listopada, 13:30
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 2-4 Włókniarz Leśna 13 listopada, 13:30
Gryf Gryfów Śląski 3-0 Cosmos Radzimów 13 listopada, 13:30
Czarni Lwówek Śląski 0-1 Chrobry Nowogrodziec 13 listopada, 13:30
Victoria Ruszów 2-5 BKS Bobrzanie Bolesławiec 5 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:45) odwołany na wniosek gości / w drugim terminie (27 listopada, 13:30) odwołany
Twardy Świętoszów - Włókniarz Mirsk
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:30) odwołany na wniosek gospodarzy / w drugim terminie (26 lutego, 14:30) odwołany
Nysa Zgorzelec 0-1 Victoria Jelenia Góra 13 listopada, 14:00
Górnik Węgliniec 6-2 Olimpia Kowary 13 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 20-21 listopada

Hutnik Pieńsk 6-1 Olimpia Kowary 12 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:30) odwołany
Górnik Węgliniec 4-2 Victoria Jelenia Góra 12 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:30) odwołany
Nysa Zgorzelec 1-0 Włókniarz Mirsk 12 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:30) odwołany
Twardy Świętoszów - BKS Bobrzanie Bolesławiec
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:30) odwołany / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (12 marca, 15:00)
Victoria Ruszów 1-3 Chrobry Nowogrodziec 13 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:30) odwołany
Czarni Lwówek Śląski 0-5 Cosmos Radzimów 12 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:30) odwołany
Gryf Gryfów Śląski 2-0 Włókniarz Leśna 12 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:30) odwołany
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 3-1 Lotnik Jeżów Sudecki 13 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:30) odwołany

Kolejka 17 - 19-20 marca

Pauza: Chrobry Nowogrodziec.
 
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 3-1 Hutnik Pieńsk 20 marca, 14:00
Lotnik Jeżów Sudecki 0-0 Gryf Gryfów Śląski 19 marca, 15:00
Włókniarz Leśna 6-2 Czarni Lwówek Śląski 19 marca, 15:00
Cosmos Radzimów 1-0 Victoria Ruszów 19 marca, 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-2 Nysa Zgorzelec 19 marca, 15:00
Włókniarz Mirsk 2-3 Górnik Węgliniec 19 marca, 15:00
Victoria Jelenia Góra 5-2 Olimpia Kowary 20 marca, 13:00

Kolejka 18 - 26-27 marca

Pauza: Cosmos Radzimów.
 
Hutnik Pieńsk 1-1 Victoria Jelenia Góra 26 marca, 15:00
Olimpia Kowary 4-1 Włókniarz Mirsk 26 marca, 15:00
Górnik Węgliniec 1-4 BKS Bobrzanie Bolesławiec 26 marca, 15:00
Nysa Zgorzelec 1-0 Chrobry Nowogrodziec 26 marca, 15:00
Victoria Ruszów 5-3 Włókniarz Leśna 27 marca, 14:00
Czarni Lwówek Śląski 1-3 Lotnik Jeżów Sudecki 26 marca, 15:00
Gryf Gryfów Śląski 4-0 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 26 marca, 15:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Pauza: Włókniarz Leśna.
 
Gryf Gryfów Śląski 1-0 Hutnik Pieńsk 2 kwietnia, 16:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 1-3 Czarni Lwówek Śląski 3 kwietnia, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 3-1 Victoria Ruszów 2 kwietnia, 16:00
Cosmos Radzimów 0-3 Nysa Zgorzelec 2 kwietnia, 16:00
Chrobry Nowogrodziec 3-3 Górnik Węgliniec 3 kwietnia, 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-1 Olimpia Kowary 2 kwietnia, 16:00
Włókniarz Mirsk 1-1 Victoria Jelenia Góra 2 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Pauza: Lotnik Jeżów Sudecki.
 
Hutnik Pieńsk 3-1 Włókniarz Mirsk 9 kwietnia, 16:00
Victoria Jelenia Góra 0-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 9 kwietnia, 16:00
Olimpia Kowary 0-5 Chrobry Nowogrodziec 9 kwietnia, 16:00
Górnik Węgliniec 5-2 Cosmos Radzimów 9 kwietnia, 16:00
Nysa Zgorzelec 1-1 Włókniarz Leśna 9 kwietnia, 16:00
Victoria Ruszów 3-1 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 9 kwietnia, 16:00
Czarni Lwówek Śląski 2-2 Gryf Gryfów Śląski 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 16 kwietnia

Pauza: Iskra Łagów (k. Zgorzelca).
 
Czarni Lwówek Śląski 2-1 Hutnik Pieńsk 16 kwietnia, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 1-1 Victoria Ruszów 16 kwietnia, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 5-1 Nysa Zgorzelec 16 kwietnia, 17:00
Włókniarz Leśna 6-0 Górnik Węgliniec 16 kwietnia, 16:00
Cosmos Radzimów 2-2 Olimpia Kowary 16 kwietnia, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 2-2 Victoria Jelenia Góra 16 kwietnia, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 9-0 Włókniarz Mirsk 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Pauza: Gryf Gryfów Śląski.
 
Hutnik Pieńsk 1-5 BKS Bobrzanie Bolesławiec 23 kwietnia, 15:00
Włókniarz Mirsk 2-0 Chrobry Nowogrodziec 23 kwietnia, 17:00
Victoria Jelenia Góra 4-1 Cosmos Radzimów 23 kwietnia, 15:00
Olimpia Kowary 4-0 Włókniarz Leśna 23 kwietnia, 17:00
Górnik Węgliniec 2-4 Lotnik Jeżów Sudecki 23 kwietnia, 17:00
Nysa Zgorzelec 1-2 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 23 kwietnia, 17:00
Victoria Ruszów 3-4 Czarni Lwówek Śląski 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Czarni Lwówek Śląski.
 
Victoria Ruszów 1-4 Hutnik Pieńsk 30 kwietnia, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 2-1 Nysa Zgorzelec 30 kwietnia, 17:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 3-3 Górnik Węgliniec 30 kwietnia, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 0-1 Olimpia Kowary 30 kwietnia, 17:00
Włókniarz Leśna 2-1 Victoria Jelenia Góra 30 kwietnia, 15:00
Cosmos Radzimów 1-0 Włókniarz Mirsk 30 kwietnia, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 1-4 BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 maja, 14:00

Kolejka 24 - 3 maja

Pauza: Victoria Ruszów.
 
Hutnik Pieńsk 5-2 Chrobry Nowogrodziec 3 maja, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 4-1 Cosmos Radzimów 3 maja, 11:00
Włókniarz Mirsk 0-0 Włókniarz Leśna 3 maja, 17:00
Victoria Jelenia Góra 0-1 Lotnik Jeżów Sudecki 3 maja, 11:00
Olimpia Kowary 0-1 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 3 maja, 17:00
Górnik Węgliniec 1-4 Gryf Gryfów Śląski 3 maja, 17:00
Nysa Zgorzelec 1-1 Czarni Lwówek Śląski 3 maja, 17:00

Kolejka 25 - 7-8 maja

Pauza: Hutnik Pieńsk.
 
Victoria Ruszów 2-1 Nysa Zgorzelec 8 maja, 16:00
Czarni Lwówek Śląski 2-3 Górnik Węgliniec 7 maja, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 4-1 Olimpia Kowary 7 maja, 17:30
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 1-3 Victoria Jelenia Góra 7 maja, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 4-0 Włókniarz Mirsk 7 maja, 17:00
Włókniarz Leśna 2-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 7 maja, 15:00
Cosmos Radzimów 1-2 Chrobry Nowogrodziec 7 maja, 17:00

Kolejka 26 - 14-15 maja

Pauza: Nysa Zgorzelec.
 
Hutnik Pieńsk 1-2 Cosmos Radzimów 14 maja, 17:30
Chrobry Nowogrodziec 3-5 Włókniarz Leśna 15 maja, 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-3 Lotnik Jeżów Sudecki 14 maja, 14:30
Włókniarz Mirsk 5-1 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 14 maja, 17:00
Victoria Jelenia Góra 1-3 Gryf Gryfów Śląski 14 maja, 15:00
Olimpia Kowary 2-1 Czarni Lwówek Śląski 14 maja, 17:00
Górnik Węgliniec 4-5 Victoria Ruszów 14 maja, 17:00

Kolejka 27 - 21-22 maja

Pauza: Górnik Węgliniec.
 
Nysa Zgorzelec 0-3 Hutnik Pieńsk 21 maja, 17:00
Victoria Ruszów 3-1 Olimpia Kowary 22 maja, 14:00
Czarni Lwówek Śląski 0-3 Victoria Jelenia Góra 22 maja, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 6-2 Włókniarz Mirsk 22 maja, 17:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 0-6 BKS Bobrzanie Bolesławiec 21 maja, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-2 Chrobry Nowogrodziec 21 maja, 17:00
Włókniarz Leśna 3-1 Cosmos Radzimów 21 maja, 17:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

Pauza: Olimpia Kowary.
 
Hutnik Pieńsk 3-5 Włókniarz Leśna 28 maja, 15:00
Cosmos Radzimów 0-4 Lotnik Jeżów Sudecki 28 maja, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 10-0 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 29 maja, 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-1 Gryf Gryfów Śląski 28 maja, 17:00
Włókniarz Mirsk 0-2 Czarni Lwówek Śląski 28 maja, 17:00
Victoria Jelenia Góra 3-1 Victoria Ruszów 28 maja, 17:00
Górnik Węgliniec 2-5 Nysa Zgorzelec 29 maja, 14:00

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Pauza: Victoria Jelenia Góra.
 
Górnik Węgliniec 1-2 Hutnik Pieńsk 4 czerwca, 17:00
Nysa Zgorzelec 1-2 Olimpia Kowary 4 czerwca, 17:00
Victoria Ruszów 7-3 Włókniarz Mirsk 4 czerwca, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 3-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 4 czerwca, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 0-0 Chrobry Nowogrodziec 4 czerwca, 17:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 0-3 Cosmos Radzimów 5 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
Lotnik Jeżów Sudecki 3-0 Włókniarz Leśna 4 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Pauza: Włókniarz Mirsk.
 
Hutnik Pieńsk 3-2 Lotnik Jeżów Sudecki 11 czerwca, 14:30
Włókniarz Leśna 3-0 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 11 czerwca, 11:00
Cosmos Radzimów 0-3 Gryf Gryfów Śląski 11 czerwca, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 0-4 Czarni Lwówek Śląski 11 czerwca, 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-0 Victoria Ruszów 11 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Victoria Jelenia Góra 1-1 Nysa Zgorzelec 11 czerwca, 17:00
Olimpia Kowary 6-4 Górnik Węgliniec 11 czerwca, 17:00

IV liga 2021/2022 (dolnośląska (zachód))

Saller Klasa okręgowa 2021/2022 (Legnica)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas