[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa A 2021/2022, grupa: Tarnów II (Brzesko)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Porąbka Uszewska 22 49 15 4 3 64-23 7 2 2 33-11 8 2 1 31-12 1 3 1 0 0 1-0
2.  LKS Gnojnik 22 49 15 4 3 51-25 9 2 0 29-7 6 2 3 22-18 1 0 0 0 1 0-1
3.  Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 22 46 15 1 6 73-29 9 0 2 44-12 6 1 4 29-17
4.  Tymon Tymowa 22 44 13 5 4 59-25 9 1 1 40-8 4 4 3 19-17
5.  Iva Iwkowa 22 43 13 4 5 55-30 5 2 4 21-20 8 2 1 34-10
6.  Spółdzielca Grabno 22 37 10 7 5 54-36 5 3 3 29-20 5 4 2 25-16
7.  Pogórze Gwoździec 22 34 10 4 8 37-43 6 2 3 24-20 4 2 5 13-23
8.  Jedność Paleśnica 22 27 7 6 9 41-42 3 3 5 22-24 4 3 4 19-18
9.  Olimpia Kąty 22 25 7 4 11 40-53 5 1 5 24-24 2 3 6 16-29
10.  Temida Złota 22 22 6 4 12 41-48 3 2 6 19-22 3 2 6 22-26 2 3 1 0 1 5-4
11.  LKS Uszew 22 22 5 7 10 46-57 1 6 4 19-27 4 1 6 27-30 2 3 1 0 1 4-5
12.  Kłos Łysa Góra 22 19 6 1 15 27-57 5 1 5 19-22 1 0 10 8-35
13.  Victoria Bielcza 22 12 3 3 16 27-65 0 2 9 8-31 3 1 7 19-34
14.  Grom Sufczyn 22 5 1 2 19 25-107 1 1 9 10-51 0 1 10 15-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Victoria Porąbka Uszewska    1-0 0-2 1-1 3-0 5-0 5-0 2-2 4-2 2-0 1-2 9-2 
 2 LKS Gnojnik    4-2 4-2 1-1 2-0 3-0 3-1 4-1 0-0 1-0 2-0 5-0 
 3 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza)0-3 4-1     2-0 0-3* 4-1 3-1 6-0 4-1 4-0 6-0 11-2 
 4 Tymon Tymowa5-0 3-0     1-2 2-2 2-0 2-1 2-1 6-0 5-0 5-2 7-0 
 5 Iva Iwkowa2-5 0-3 2-0     0-4 3-0 1-1 1-1 2-1 1-2 6-1 3-2 
 6 Spółdzielca Grabno1-1 0-1 1-4 1-1     4-1 1-2 3-0 2-2 7-5 4-1 5-2 
 7 Pogórze Gwoździec4-5 1-6 2-1 0-3     0-0 2-0 4-4 2-1 5-0 3-0 1-0 
 8 Jedność Paleśnica2-2 0-1 3-3 1-2 0-3 2-2 1-2     3-5 5-3 2-1 3-0 
 9 Olimpia Kąty0-4 3-5 1-2 1-2 1-1 1-2     3-2 2-1 4-2 3-1 5-2 
 10 Temida Złota1-2 1-1 2-0 1-3 1-3 1-4 0-0 3-5     0-2 5-0 4-2 
 11 LKS Uszew1-4 0-0 1-5 3-3 2-2 2-2 2-2 5-1 2-5     0-2 1-1 
 12 Kłos Łysa Góra0-2 2-3 3-0* 0-0 0-5 0-4 2-0 3-2 2-0     3-5 4-1 
 13 Victoria Bielcza0-1 0-3* 1-1 1-5 1-2 0-1 0-2 0-3 0-3 1-6     4-4 
 14 Grom Sufczyn0-7 0-8 2-8 0-4 1-4 0-4 2-2 1-2 2-5 2-1 0-6     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Spółdzielca Grabno 1-1 Victoria Porąbka Uszewska 15 sierpnia, 17:00
Tymon Tymowa 3-0 LKS Gnojnik 15 sierpnia, 17:30
LKS Uszew 2-2 Pogórze Gwoździec 14 sierpnia, 17:00
Victoria Bielcza 4-4 Grom Sufczyn 24 sierpnia, 17:30
Olimpia Kąty 1-2 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 15 sierpnia, 16:00
Temida Złota 1-3 Iva Iwkowa 14 sierpnia, 16:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 80-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Jedność Paleśnica 2-1 Kłos Łysa Góra 14 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Victoria Porąbka Uszewska 2-0 Kłos Łysa Góra 22 sierpnia, 17:30
Iva Iwkowa 1-1 Jedność Paleśnica 21 sierpnia, 17:00
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 4-1 Temida Złota 22 sierpnia, 17:30
Grom Sufczyn 2-2 Olimpia Kąty 21 sierpnia, 11:00
Pogórze Gwoździec 3-0 Victoria Bielcza 22 sierpnia, 16:00
LKS Gnojnik 0-0 LKS Uszew 21 sierpnia, 17:00
Spółdzielca Grabno 1-4 Tymon Tymowa 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Tymon Tymowa 5-0 Victoria Porąbka Uszewska 28 sierpnia, 17:00
LKS Uszew 2-2 Spółdzielca Grabno 28 sierpnia, 16:00
Victoria Bielcza 0-3 LKS Gnojnik 28 sierpnia, 17:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 0-2 - gospodarze zrezygnowali z dalszej gry
Olimpia Kąty 1-2 Pogórze Gwoździec 7 września, 17:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Temida Złota 4-2 Grom Sufczyn 29 sierpnia, 14:00
Jedność Paleśnica 3-3 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 29 sierpnia, 14:00
Kłos Łysa Góra 0-5 Iva Iwkowa 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Victoria Porąbka Uszewska 3-0 Iva Iwkowa 5 września, 11:30
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 4-0 Kłos Łysa Góra 5 września, 17:00
Grom Sufczyn 0-4 Jedność Paleśnica 4 września, 11:00
Pogórze Gwoździec 4-4 Temida Złota 4 września, 16:00
LKS Gnojnik 3-1 Olimpia Kąty 4 września, 16:30
Spółdzielca Grabno 5-2 Victoria Bielcza 4 września, 17:00
Tymon Tymowa 6-0 LKS Uszew 5 września, 17:00

Kolejka 5 - 11-12 września

LKS Uszew 1-4 Victoria Porąbka Uszewska 12 września, 14:00
Victoria Bielcza 1-1 Tymon Tymowa 11 września, 16:30
Olimpia Kąty 1-1 Spółdzielca Grabno 12 września, 16:30
Temida Złota 1-1 LKS Gnojnik 12 września, 14:00
Jedność Paleśnica 1-2 Pogórze Gwoździec 12 września, 15:00
Kłos Łysa Góra 4-1 Grom Sufczyn 11 września, 16:30
Iva Iwkowa 2-0 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 11 września, 16:30

Kolejka 6 - 18-19 września

Victoria Porąbka Uszewska 0-2 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 18 września, 16:00
Grom Sufczyn 2-8 Iva Iwkowa 18 września, 11:00
Pogórze Gwoździec 5-0 Kłos Łysa Góra 28 września, 16:00
w pierwotnym terminie (19 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spółdzielca Grabno 2-2 Temida Złota 18 września, 16:00
Tymon Tymowa 2-1 Olimpia Kąty 19 września, 16:00
LKS Uszew 1-1 Victoria Bielcza 18 września, 11:00
Jedność Paleśnica 0-1 LKS Gnojnik 18 września, 11:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Victoria Bielcza 0-1 Victoria Porąbka Uszewska 25 września, 16:00
Olimpia Kąty 2-1 LKS Uszew 26 września, 14:00
Temida Złota 1-3 Tymon Tymowa 26 września, 14:00
Jedność Paleśnica 2-2 Spółdzielca Grabno 26 września, 14:00
Kłos Łysa Góra 2-3 LKS Gnojnik 25 września, 16:00
Iva Iwkowa 3-0 Pogórze Gwoździec 25 września, 16:00
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 11-2 Grom Sufczyn 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Victoria Porąbka Uszewska 9-2 Grom Sufczyn 2 października, 14:00
LKS Gnojnik 1-1 Iva Iwkowa 2 października, 15:00
Spółdzielca Grabno 4-1 Kłos Łysa Góra 3 października, 16:00
Tymon Tymowa 2-0 Jedność Paleśnica 3 października, 16:00
LKS Uszew 2-5 Temida Złota 2 października, 15:00
Victoria Bielcza 0-3 Olimpia Kąty 2 października, 15:00
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 4-1 Pogórze Gwoździec 2 października, 14:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Olimpia Kąty 0-4 Victoria Porąbka Uszewska 10 października, 14:00
Temida Złota 5-0 Victoria Bielcza 10 października, 14:00
Jedność Paleśnica 5-3 LKS Uszew 10 października, 14:00
Kłos Łysa Góra 0-0 Tymon Tymowa 10 października, 11:00
Iva Iwkowa 0-4 Spółdzielca Grabno 9 października, 15:30
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 4-1 LKS Gnojnik 10 października, 15:30
Grom Sufczyn 1-4 Pogórze Gwoździec 9 października, 11:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Victoria Porąbka Uszewska 5-0 Pogórze Gwoździec 17 października, 11:30
LKS Gnojnik 5-0 Grom Sufczyn 16 października, 15:00
Spółdzielca Grabno 0-1 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 16 października, 15:00
Tymon Tymowa 1-2 Iva Iwkowa 17 października, 14:00
LKS Uszew 0-2 Kłos Łysa Góra 16 października, 15:00
Victoria Bielcza 0-2 Jedność Paleśnica 16 października, 15:00
Olimpia Kąty 3-2 Temida Złota 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Temida Złota 1-2 Victoria Porąbka Uszewska 24 października, 14:00
Jedność Paleśnica 3-5 Olimpia Kąty 24 października, 14:00
Kłos Łysa Góra 3-5 Victoria Bielcza 23 października, 15:00
Iva Iwkowa 1-2 LKS Uszew 23 października, 15:00
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 2-0 Tymon Tymowa 24 października, 14:30
Grom Sufczyn 0-4 Spółdzielca Grabno 23 października, 15:00
Pogórze Gwoździec 4-5 LKS Gnojnik 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Victoria Porąbka Uszewska 1-0 LKS Gnojnik 31 października, 11:30
Spółdzielca Grabno 4-1 Pogórze Gwoździec 30 października, 15:00
Tymon Tymowa 7-0 Grom Sufczyn 31 października, 14:00
LKS Uszew 1-5 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 30 października, 14:00
Victoria Bielcza 1-5 Iva Iwkowa 31 października, 11:00
Olimpia Kąty 4-2 Kłos Łysa Góra 31 października, 14:00
Temida Złota 3-5 Jedność Paleśnica 31 października, 11:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Jedność Paleśnica 2-2 Victoria Porąbka Uszewska 7 listopada, 14:00
Kłos Łysa Góra 2-0 Temida Złota 6 listopada, 13:00
Iva Iwkowa 1-1 Olimpia Kąty 6 listopada, 14:00
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 6-0 Victoria Bielcza 7 listopada, 14:00
Grom Sufczyn 2-5 LKS Uszew 6 listopada, 13:00
Pogórze Gwoździec 2-1 Tymon Tymowa 6 listopada, 14:00
LKS Gnojnik 2-0 Spółdzielca Grabno 6 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 13-14 listopada

Victoria Porąbka Uszewska 5-0 Spółdzielca Grabno 11 listopada, 11:30
LKS Gnojnik 4-2 Tymon Tymowa 13 listopada, 13:30
Pogórze Gwoździec 2-1 LKS Uszew 13 listopada, 13:00
Grom Sufczyn 0-6 Victoria Bielcza 13 listopada, 12:00
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 6-0 Olimpia Kąty 14 listopada, 13:30
Iva Iwkowa 2-1 Temida Złota 13 listopada, 13:30
Kłos Łysa Góra 3-2 Jedność Paleśnica 13 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 20-21 listopada

Kłos Łysa Góra 0-2 Victoria Porąbka Uszewska 26 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (20 listopada, 11:00) odwołany
Jedność Paleśnica 0-3 Iva Iwkowa 27 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) odwołany
Temida Złota 2-0 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 27 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) odwołany
Olimpia Kąty 5-2 Grom Sufczyn 27 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) odwołany
Victoria Bielcza 0-1 Pogórze Gwoździec 26 marca, 12:30
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:00) odwołany
LKS Uszew 0-0 LKS Gnojnik 26 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:00) odwołany
Tymon Tymowa 2-2 Spółdzielca Grabno 27 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Victoria Porąbka Uszewska 1-1 Tymon Tymowa 3 kwietnia, 11:30
Spółdzielca Grabno 7-5 LKS Uszew 2 kwietnia, 16:30
LKS Gnojnik 2-0 Victoria Bielcza 3 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:30) odwołany / w drugim terminie (27 kwietnia, 18:00) odwołany
Pogórze Gwoździec 2-0 Olimpia Kąty 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany / w drugim terminie (26 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Sufczyn 1-2 Temida Złota 3 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 3-1 Jedność Paleśnica 26 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 13:00) odwołany
Iva Iwkowa 6-1 Kłos Łysa Góra 27 kwietnia, 17:45
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:30) odwołany

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Iva Iwkowa 2-5 Victoria Porąbka Uszewska 9 kwietnia, 17:00
Kłos Łysa Góra 3-0 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 9 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-4
Jedność Paleśnica 3-0 Grom Sufczyn 10 kwietnia, 14:00
Temida Złota 0-0 Pogórze Gwoździec 10 kwietnia, 14:00
Olimpia Kąty 3-5 LKS Gnojnik 10 kwietnia, 17:00
Victoria Bielcza 1-2 Spółdzielca Grabno 9 kwietnia, 15:00
LKS Uszew 3-3 Tymon Tymowa 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 16 kwietnia

Victoria Porąbka Uszewska 4-2 LKS Uszew 16 kwietnia, 11:00
Tymon Tymowa 5-2 Victoria Bielcza 16 kwietnia, 14:00
Spółdzielca Grabno 3-0 Olimpia Kąty 16 kwietnia, 13:00
LKS Gnojnik 4-1 Temida Złota 16 kwietnia, 11:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Pogórze Gwoździec 0-0 Jedność Paleśnica 18 kwietnia, 15:00
Grom Sufczyn 2-1 Kłos Łysa Góra 16 kwietnia, 16:00
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 0-3 Iva Iwkowa 18 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

LKS Gnojnik 3-0 Jedność Paleśnica 23 kwietnia, 16:30
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 0-3 Victoria Porąbka Uszewska 24 kwietnia, 14:00
Iva Iwkowa 3-2 Grom Sufczyn 23 kwietnia, 17:00
Kłos Łysa Góra 2-0 Pogórze Gwoździec 24 kwietnia, 17:00
Temida Złota 1-4 Spółdzielca Grabno 24 kwietnia, 14:00
Olimpia Kąty 1-2 Tymon Tymowa 24 kwietnia, 13:00
Victoria Bielcza 1-6 LKS Uszew 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Victoria Porąbka Uszewska 1-2 Victoria Bielcza 30 kwietnia, 17:30
LKS Uszew 5-1 Olimpia Kąty 30 kwietnia, 16:00
Tymon Tymowa 2-1 Temida Złota 30 kwietnia, 17:00
Spółdzielca Grabno 1-2 Jedność Paleśnica 30 kwietnia, 17:30
LKS Gnojnik 1-0 Kłos Łysa Góra 30 kwietnia, 16:30
Pogórze Gwoździec 0-3 Iva Iwkowa 1 maja, 17:00
Grom Sufczyn 0-8 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 7-8 maja

Pogórze Gwoździec 1-6 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 7 maja, 15:00
Grom Sufczyn 0-7 Victoria Porąbka Uszewska 7 maja, 18:00
Iva Iwkowa 0-3 LKS Gnojnik 7 maja, 17:00
Kłos Łysa Góra 0-4 Spółdzielca Grabno 7 maja, 18:00
Jedność Paleśnica 1-2 Tymon Tymowa 8 maja, 14:00
Temida Złota 0-2 LKS Uszew 8 maja, 16:00
Olimpia Kąty 3-1 Victoria Bielcza 7 maja, 17:30

Kolejka 22 - 14-15 maja

Victoria Porąbka Uszewska 2-2 Olimpia Kąty 15 maja, 18:00
Victoria Bielcza 0-3 Temida Złota 14 maja, 15:00
LKS Uszew 2-2 Jedność Paleśnica 14 maja, 17:00
Tymon Tymowa 5-0 Kłos Łysa Góra 15 maja, 18:00
Spółdzielca Grabno 1-1 Iva Iwkowa 14 maja, 18:00
LKS Gnojnik 4-2 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 14 maja, 17:30
Pogórze Gwoździec 1-0 Grom Sufczyn 14 maja, 15:00

Kolejka 23 - 21-22 maja

Pogórze Gwoździec - Victoria Porąbka Uszewska 22 maja, 17:00
Grom Sufczyn - LKS Gnojnik 21 maja, 17:00
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) - Spółdzielca Grabno 22 maja, 16:30
Iva Iwkowa - Tymon Tymowa 21 maja, 17:00
Kłos Łysa Góra - LKS Uszew 21 maja, 18:00
Jedność Paleśnica - Victoria Bielcza 22 maja, 14:00
Temida Złota - Olimpia Kąty 22 maja, 14:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

Victoria Porąbka Uszewska - Temida Złota
Olimpia Kąty - Jedność Paleśnica
Victoria Bielcza - Kłos Łysa Góra
LKS Uszew - Iva Iwkowa
Tymon Tymowa - Arkadia Olszyny (k. Wojnicza)
Spółdzielca Grabno - Grom Sufczyn
LKS Gnojnik - Pogórze Gwoździec

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

LKS Gnojnik - Victoria Porąbka Uszewska
Pogórze Gwoździec - Spółdzielca Grabno
Grom Sufczyn - Tymon Tymowa
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) - LKS Uszew
Iva Iwkowa - Victoria Bielcza
Kłos Łysa Góra - Olimpia Kąty
Jedność Paleśnica - Temida Złota

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Victoria Porąbka Uszewska - Jedność Paleśnica
Temida Złota - Kłos Łysa Góra
Olimpia Kąty - Iva Iwkowa
Victoria Bielcza - Arkadia Olszyny (k. Wojnicza)
LKS Uszew - Grom Sufczyn
Tymon Tymowa - Pogórze Gwoździec
Spółdzielca Grabno - LKS Gnojnik

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022 (Tarnów I)

Keeza Klasa A 2021/2022 (Tarnów I (Bochnia))

Keeza Klasa B 2021/2022 (Tarnów II (Brzesko))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas