[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2021/2022, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Champion Warszawa 28 63 20 3 5 79-43 11 1 2 39-13 9 2 3 40-30
2.  Ursus II Warszawa 28 62 20 2 6 90-26 13 0 1 59-5 7 2 5 31-21
3.  Perła Złotokłos 28 58 18 4 6 92-33 9 3 2 54-15 9 1 4 38-18
4.  Jedność Żabieniec 28 49 15 4 9 75-54 8 2 4 40-20 7 2 5 35-34
5.  City Wilanów (Warszawa) 28 48 14 6 8 69-61 8 2 4 39-33 6 4 4 30-28
6.  Przyszłość Włochy (Warszawa) 28 47 15 2 11 69-44 6 1 7 29-23 9 1 4 40-21
7.  RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 28 43 12 7 9 60-55 5 5 4 31-27 7 2 5 29-28
8.  MKS II Piaseczno 28 41 12 5 11 67-59 8 4 2 40-21 4 1 9 27-38 2 3 1 0 1 7-6
9.  KS II Raszyn 28 41 12 5 11 74-73 8 2 4 43-28 4 3 7 31-45 2 3 1 0 1 6-7
10.  FC Lesznowola 28 37 11 4 13 52-55 5 2 7 23-29 6 2 6 29-26
11.  SEMP Ursynów (Warszawa) 28 35 10 5 13 55-63 7 3 4 34-19 3 2 9 21-44
12.  UKS Tarczyn 28 33 9 6 13 41-71 4 2 8 25-41 5 4 5 16-30
13.  Progres Warszawa 28 17 4 5 19 37-96 4 3 7 22-36 0 2 12 15-60
14.  Sarmata Warszawa 28 16 4 4 20 37-77 3 1 10 19-38 1 3 10 18-39
15.  Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 28 8 2 2 24 24-111 1 1 12 13-63 1 1 12 11-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Champion Warszawa    4-1 3-0 4-2 2-1 1-3 5-1 5-0 2-1 2-4 3-0 4-0 2-0 2-0 0-0 
 2 Ursus II Warszawa3-0     5-0 8-0 2-3 1-0 2-0 4-0 6-2 6-0 5-0 6-0 6-0 4-0 1-0 
 3 Perła Złotokłos4-4 0-1     3-0 3-2 2-3 4-1 3-1 10-0 0-0 3-0 0-0 8-3 5-0 9-0 
 4 Jedność Żabieniec4-0 1-2 0-1     3-0 3-2 0-3 3-0* 1-1 1-2 7-1 5-1 6-3 2-2 4-2 
 5 City Wilanów (Warszawa)0-5 2-1 2-1 6-5     4-3 1-2 2-1 2-2 2-3 4-1 0-2 5-1 3-3 6-3 
 6 Przyszłość Włochy (Warszawa)2-3 0-2 0-2 1-3 0-1     2-0 2-3 6-2 0-4 3-1 0-0 5-1 2-1 6-0 
 7 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna)3-4 1-1 1-2 1-1 2-2 0-4     6-5 2-0 1-1 2-3 2-0 4-0 3-3 3-1 
 8 MKS II Piaseczno2-2 4-1 0-4 5-0 1-1 3-0 1-1     5-1 2-1 5-3 2-2 7-0 0-5 3-0* 
 9 KS II Raszyn4-2 3-4 5-2 2-2 3-3 1-3 0-2 5-2     3-2 2-4 8-1 2-0 2-0 3-1 
 10 FC Lesznowola0-2 1-4 1-4 0-2 1-3 0-3 4-2 3-1 2-2     2-0 0-2 2-2 2-1 5-1 
 11 SEMP Ursynów (Warszawa)2-3 2-1 1-1 1-2 6-2 3-3 3-3 0-1 7-1 3-1     0-1 1-0 2-0 3-0 
 12 UKS Tarczyn1-2 1-1 0-6 0-4 2-4 2-6 3-5 2-3 2-6 1-0 2-2     4-2 2-0 3-0 
 13 Progres Warszawa2-5 2-1 0-5 1-2 1-1 1-2 2-4 2-1 0-6 1-5 1-1 2-2     5-1 2-0 
 14 Sarmata Warszawa1-2 0-6 0-2 0-7 1-2 0-1 0-2 1-1 0-3 3-1 4-3 1-2 8-3     0-3* 
 15 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki2-6 0-5 0-8 2-5 1-5 0-7 1-3 0-8 0-4 1-5 1-2 0-3 0-0 5-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Pauza: RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna).
 
City Wilanów (Warszawa) 6-3 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 9 września, 18:30
w Ożarowie Mazowieckim; City gospodarzem
MKS II Piaseczno 5-0 Jedność Żabieniec 15 sierpnia, 11:00
KS II Raszyn 2-0 Sarmata Warszawa 14 sierpnia, 16:30
Ursus II Warszawa 3-0 Champion Warszawa 9 października, 11:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 11:00) odwołany
Progres Warszawa 1-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 14 sierpnia, 17:00
Perła Złotokłos 0-0 FC Lesznowola 14 sierpnia, 17:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-0 UKS Tarczyn 14 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Pauza: UKS Tarczyn.
 
FC Lesznowola 0-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 22 sierpnia, 17:00
w Nowej Woli
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-1 Perła Złotokłos 22 sierpnia, 18:00
w Oborach
Champion Warszawa 2-0 Progres Warszawa 21 sierpnia, 11:00
w Głoskowie
Sarmata Warszawa 0-6 Ursus II Warszawa 21 sierpnia, 11:00
na stadionie KS Ursus; Sarmata gospodarzem
Jedność Żabieniec 1-1 KS II Raszyn 21 sierpnia, 11:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 0-8 MKS II Piaseczno 22 sierpnia, 13:00
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 2-2 City Wilanów (Warszawa) 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Pauza: City Wilanów (Warszawa).
 
MKS II Piaseczno 1-1 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 29 sierpnia, 11:00
KS II Raszyn 3-1 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 29 sierpnia, 14:00
Ursus II Warszawa 8-0 Jedność Żabieniec 29 sierpnia, 11:00
Progres Warszawa 5-1 Sarmata Warszawa 29 sierpnia, 17:00
Perła Złotokłos 4-4 Champion Warszawa 28 sierpnia, 16:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 28 sierpnia, 11:00
UKS Tarczyn 1-0 FC Lesznowola 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Pauza: FC Lesznowola.
 
SEMP Ursynów (Warszawa) 0-1 UKS Tarczyn 5 września, 14:00
w Oborach
Champion Warszawa 1-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 5 września, 14:00
w Głoskowie
Sarmata Warszawa 0-2 Perła Złotokłos 4 września, 16:00
na stadionie MBOPN
Jedność Żabieniec 6-3 Progres Warszawa 4 września, 17:00
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 2-0 KS II Raszyn 4 września, 14:00
City Wilanów (Warszawa) 2-1 MKS II Piaseczno 5 września, 18:30
na stadionie DOSiR
Ursus II Warszawa 1-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 1 września, 20:00
w pierwotnym terminie (5 września, 13:00) w Ożarowie Mazowieckim odwołany / w drugim terminie na bocznym boisku

Kolejka 5 - 11-12 września

Pauza: MKS II Piaseczno.
 
KS II Raszyn 3-3 City Wilanów (Warszawa) 11 września, 15:00
Ursus II Warszawa 2-0 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 12 września, 11:00
Progres Warszawa 2-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 12 września, 16:45
Perła Złotokłos 3-0 Jedność Żabieniec 11 września, 16:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-1 Sarmata Warszawa 11 września, 11:00
UKS Tarczyn 1-2 Champion Warszawa 11 września, 14:00
FC Lesznowola 2-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 12 września, 16:30
w Nowej Woli

Kolejka 6 - 18-19 września

Pauza: SEMP Ursynów (Warszawa).
 
Champion Warszawa 2-4 FC Lesznowola 16 września, 20:00
w Głoskowie / w pierwotnym terminie (18 września, 13:00) odwołany
Sarmata Warszawa 1-2 UKS Tarczyn 18 września, 11:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Jedność Żabieniec 3-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 18 września, 16:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 0-8 Perła Złotokłos 19 września, 13:00
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 4-0 Progres Warszawa 18 września, 11:00
City Wilanów (Warszawa) 2-1 Ursus II Warszawa 19 września, 18:00
na stadionie DOSiR
MKS II Piaseczno 5-1 KS II Raszyn 19 września, 11:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Pauza: KS II Raszyn.
 
Ursus II Warszawa 4-0 MKS II Piaseczno 25 września, 11:00
Progres Warszawa 1-1 City Wilanów (Warszawa) 26 września, 16:30
Perła Złotokłos 4-1 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 25 września, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 6-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 25 września, 11:00
UKS Tarczyn 0-4 Jedność Żabieniec 25 września, 15:00
FC Lesznowola 2-1 Sarmata Warszawa 26 września, 15:00
w Nowej Woli
Champion Warszawa 3-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 26 września, 11:30
na bocznym boisku Hutnika

Kolejka 8 - 2-3 października

Pauza: Champion Warszawa.
 
Sarmata Warszawa 4-3 SEMP Ursynów (Warszawa) 2 października, 11:30
na stadionie MBOPN
Jedność Żabieniec 1-2 FC Lesznowola 2 października, 16:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 0-3 UKS Tarczyn 3 października, 11:00
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 0-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 2 października, 14:00
City Wilanów (Warszawa) 2-1 Perła Złotokłos 3 października, 18:00
na stadionie DOSiR
MKS II Piaseczno 7-0 Progres Warszawa 3 października, 13:00
KS II Raszyn 3-4 Ursus II Warszawa 3 października, 11:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Pauza: Ursus II Warszawa.
 
Progres Warszawa 0-6 KS II Raszyn 9 października, 16:00
Perła Złotokłos 3-1 MKS II Piaseczno 9 października, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-1 City Wilanów (Warszawa) 9 października, 11:00
UKS Tarczyn 3-5 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 9 października, 14:30
FC Lesznowola 5-1 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 10 października, 15:30
w Nowej Woli
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-2 Jedność Żabieniec 9 października, 11:00
w Oborach
Champion Warszawa 2-0 Sarmata Warszawa 27 listopada, 11:00
w Głoskowie

Kolejka 10 - 16-17 października

Pauza: Sarmata Warszawa.
 
Jedność Żabieniec 4-0 Champion Warszawa 16 października, 13:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 1-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 17 października, 12:00
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 1-1 FC Lesznowola 16 października, 11:00
City Wilanów (Warszawa) 0-2 UKS Tarczyn 17 października, 18:00
na stadionie DOSiR
MKS II Piaseczno 3-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 16 października, 13:30
KS II Raszyn 5-2 Perła Złotokłos 17 października, 10:00
Ursus II Warszawa 6-0 Progres Warszawa 17 października, 11:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Pauza: Progres Warszawa.
 
Perła Złotokłos 0-1 Ursus II Warszawa 23 października, 14:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 6-2 KS II Raszyn 23 października, 11:00
UKS Tarczyn 2-3 MKS II Piaseczno 23 października, 12:00
FC Lesznowola 1-3 City Wilanów (Warszawa) 24 października, 15:00
w Nowej Woli
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-3 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 23 października, 11:00
w Oborach
Champion Warszawa 0-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 23 października, 12:00
w Głoskowie
Sarmata Warszawa 0-7 Jedność Żabieniec 23 października, 11:30
na stadionie MBOPN

Kolejka 12 - 30-31 października

Pauza: Jedność Żabieniec.
 
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 5-2 Sarmata Warszawa 31 października, 11:00
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 3-4 Champion Warszawa 30 października, 15:00
City Wilanów (Warszawa) 4-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 31 października, 16:00
w Dziecinowie
MKS II Piaseczno 2-1 FC Lesznowola 30 października, 13:30
KS II Raszyn 8-1 UKS Tarczyn 31 października, 10:00
Ursus II Warszawa 1-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 31 października, 11:00
Progres Warszawa 0-5 Perła Złotokłos 30 października, 12:30

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Pauza: Perła Złotokłos.
 
Przyszłość Włochy (Warszawa) 5-1 Progres Warszawa 6 listopada, 11:00
UKS Tarczyn 1-1 Ursus II Warszawa 6 listopada, 13:00
FC Lesznowola 2-2 KS II Raszyn 6 listopada, 12:30
w Nowej Woli
SEMP Ursynów (Warszawa) 0-1 MKS II Piaseczno 6 listopada, 11:00
w Oborach
Champion Warszawa 2-1 City Wilanów (Warszawa) 7 listopada, 11:00
w Głoskowie
Sarmata Warszawa 0-2 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 6 listopada, 11:30
na stadionie MBOPN
Jedność Żabieniec 4-2 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 6 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 13-14 listopada

Pauza: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki.
 
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 1-1 Jedność Żabieniec 13 listopada, 11:00
City Wilanów (Warszawa) 3-3 Sarmata Warszawa 14 listopada, 16:00
na stadionie DOSiR
MKS II Piaseczno 2-2 Champion Warszawa 13 listopada, 13:30
KS II Raszyn 2-4 SEMP Ursynów (Warszawa) 13 listopada, 15:00
Ursus II Warszawa 6-0 FC Lesznowola 14 listopada, 11:00
Progres Warszawa 2-2 UKS Tarczyn 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) odwołany
Perła Złotokłos 2-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 11 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 20-21 listopada

Pauza: Przyszłość Włochy (Warszawa).
 
UKS Tarczyn 0-6 Perła Złotokłos 20 listopada, 10:00
FC Lesznowola 2-2 Progres Warszawa 20 listopada, 13:00
w Nowej Woli
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-1 Ursus II Warszawa 20 listopada, 11:00
w Oborach
Champion Warszawa 2-1 KS II Raszyn 20 listopada, 9:30
w Głoskowie
Sarmata Warszawa 1-1 MKS II Piaseczno 20 listopada, 13:30
na stadionie MBOPN
Jedność Żabieniec 3-0 City Wilanów (Warszawa) 20 listopada, 11:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 1-3 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 21 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Pauza: RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna).
 
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 1-5 City Wilanów (Warszawa) 20 marca, 15:00
Jedność Żabieniec 3-0 MKS II Piaseczno 19 marca, 11:00
(wo)
na boisku 0-0
Sarmata Warszawa 0-3 KS II Raszyn 19 marca, 15:30
na stadionie MBOPN
Champion Warszawa 4-1 Ursus II Warszawa 11 maja, 19:30
w Głoskowie / w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 19:30) odwołany
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-0 Progres Warszawa 19 marca, 18:00
w Ząbkach
FC Lesznowola 1-4 Perła Złotokłos 19 marca, 11:00
w Nowej Woli
UKS Tarczyn 2-6 Przyszłość Włochy (Warszawa) 19 marca, 14:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Pauza: UKS Tarczyn.
 
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-4 FC Lesznowola 26 marca, 11:00
Perła Złotokłos 3-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 26 marca, 14:00
Progres Warszawa 2-5 Champion Warszawa 26 marca, 13:45
Ursus II Warszawa 4-0 Sarmata Warszawa 27 marca, 11:00
KS II Raszyn 2-2 Jedność Żabieniec 27 marca, 13:30
MKS II Piaseczno 3-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 26 marca, 11:30
(wo)
goście nie dojechali
City Wilanów (Warszawa) 1-2 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 27 marca, 18:30
na stadionie DOSiR

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Pauza: City Wilanów (Warszawa).
 
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 6-5 MKS II Piaseczno 20 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 0-4 KS II Raszyn 20 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność Żabieniec 1-2 Ursus II Warszawa 20 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sarmata Warszawa 8-3 Progres Warszawa 20 kwietnia, 21:00
na stadionie MBOPN / w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Champion Warszawa 3-0 Perła Złotokłos 20 kwietnia, 17:30
w Głoskowie / w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 10:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 27 kwietnia, 17:45
na bocznym boisku Hutnika / w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 19:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
FC Lesznowola 0-2 UKS Tarczyn 19 kwietnia, 17:00
w Nowej Woli / w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Pauza: FC Lesznowola.
 
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 0-5 Ursus II Warszawa 10 kwietnia, 15:00
UKS Tarczyn 2-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 18 maja, 18:45
w pierwotnym terminie (9 kwietnia, 15:00) odwołany
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-3 Champion Warszawa 9 kwietnia, 11:00
Perła Złotokłos 5-0 Sarmata Warszawa 9 kwietnia, 17:00
Progres Warszawa 1-2 Jedność Żabieniec 9 kwietnia, 14:30
KS II Raszyn 0-2 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 9 kwietnia, 13:30
MKS II Piaseczno 1-1 City Wilanów (Warszawa) 10 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 16 kwietnia

Pauza: MKS II Piaseczno.
 
City Wilanów (Warszawa) 2-2 KS II Raszyn 16 kwietnia, 10:00
na stadionie DOSiR
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 1-1 Ursus II Warszawa 16 kwietnia, 14:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 0-0 Progres Warszawa 16 kwietnia, 15:30
Jedność Żabieniec 0-1 Perła Złotokłos 16 kwietnia, 11:00
Sarmata Warszawa 0-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 16 kwietnia, 11:30
na stadionie MBOPN
Champion Warszawa 4-0 UKS Tarczyn 15 kwietnia, 19:30
w Głoskowie
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-1 FC Lesznowola 16 kwietnia, 11:00
w Oborach

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Pauza: SEMP Ursynów (Warszawa).
 
FC Lesznowola 0-2 Champion Warszawa 23 kwietnia, 11:00
w Nowej Woli
UKS Tarczyn 2-0 Sarmata Warszawa 23 kwietnia, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-3 Jedność Żabieniec 23 kwietnia, 11:00
Perła Złotokłos 9-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 23 kwietnia, 17:00
Progres Warszawa 2-4 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 24 kwietnia, 17:00
Ursus II Warszawa 2-3 City Wilanów (Warszawa) 24 kwietnia, 11:00
KS II Raszyn 5-2 MKS II Piaseczno 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: KS II Raszyn.
 
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-3 Champion Warszawa 30 kwietnia, 13:00
w Oborach
MKS II Piaseczno 4-1 Ursus II Warszawa 30 kwietnia, 13:30
City Wilanów (Warszawa) 5-1 Progres Warszawa 30 kwietnia, 10:00
na stadionie DOSiR
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 1-2 Perła Złotokłos 30 kwietnia, 11:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 0-7 Przyszłość Włochy (Warszawa) 30 kwietnia, 16:00
Jedność Żabieniec 5-1 UKS Tarczyn 28 kwietnia, 20:00
Sarmata Warszawa 3-1 FC Lesznowola 30 kwietnia, 11:30
na stadionie MBOPN

Kolejka 23 - 7-8 maja

Pauza: Champion Warszawa.
 
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-0 Sarmata Warszawa 7 maja, 11:00
w Oborach
FC Lesznowola 0-2 Jedność Żabieniec 7 maja, 11:00
w Nowej Woli
UKS Tarczyn 3-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 7 maja, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-0 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 7 maja, 11:00
Perła Złotokłos 3-2 City Wilanów (Warszawa) 7 maja, 17:00
Progres Warszawa 2-1 MKS II Piaseczno 7 maja, 13:00
Ursus II Warszawa 6-2 KS II Raszyn 8 maja, 11:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Pauza: Ursus II Warszawa.
 
KS II Raszyn 2-0 Progres Warszawa 14 maja, 15:00
MKS II Piaseczno 0-4 Perła Złotokłos 14 maja, 13:00
City Wilanów (Warszawa) 4-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 15 maja, 19:00
na stadionie DOSiR
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 2-0 UKS Tarczyn 14 maja, 17:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 1-5 FC Lesznowola 15 maja, 15:00
Jedność Żabieniec 7-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 14 maja, 12:30
Sarmata Warszawa 1-2 Champion Warszawa 14 maja, 15:00
na stadionie MBOPN

Kolejka 25 - 21-22 maja

Pauza: Sarmata Warszawa.
 
Champion Warszawa 4-2 Jedność Żabieniec 1 czerwca, 18:30
w Głoskowie / w pierwotnym terminie (22 maja, 11:00) odwołany
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-0 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 22 maja, 11:00
w Oborach
FC Lesznowola 4-2 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 21 maja, 11:00
w Nowej Woli
UKS Tarczyn 2-4 City Wilanów (Warszawa) 21 maja, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-3 MKS II Piaseczno 21 maja, 11:00
Perła Złotokłos 10-0 KS II Raszyn 21 maja, 12:30
Progres Warszawa 2-1 Ursus II Warszawa 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25 maja

Pauza: Progres Warszawa.
 
Ursus II Warszawa 5-0 Perła Złotokłos 25 maja, 20:00
KS II Raszyn 1-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 24 maja, 18:00
MKS II Piaseczno 2-2 UKS Tarczyn 25 maja, 20:00
City Wilanów (Warszawa) 2-3 FC Lesznowola 24 maja, 20:30
na stadionie DOSiR
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 2-3 SEMP Ursynów (Warszawa) 25 maja, 18:30
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 2-6 Champion Warszawa 25 maja, 18:00
Jedność Żabieniec 2-2 Sarmata Warszawa 25 maja, 20:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Pauza: Jedność Żabieniec.
 
Sarmata Warszawa 0-3 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 28 maja, 15:00
(wo)
na stadionie MBOPN / na boisku 5-0
Champion Warszawa 5-1 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 29 maja, 10:30
w Głoskowie
SEMP Ursynów (Warszawa) 6-2 City Wilanów (Warszawa) 29 maja, 16:00
w Oborach
FC Lesznowola 3-1 MKS II Piaseczno 28 maja, 10:30
w Nowej Woli
UKS Tarczyn 2-6 KS II Raszyn 28 maja, 16:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-2 Ursus II Warszawa 28 maja, 11:00
Perła Złotokłos 8-3 Progres Warszawa 28 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Pauza: Perła Złotokłos.
 
Progres Warszawa 1-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 5 czerwca, 17:45
Ursus II Warszawa 6-0 UKS Tarczyn 5 czerwca, 11:00
KS II Raszyn 3-2 FC Lesznowola 4 czerwca, 12:00
MKS II Piaseczno 5-3 SEMP Ursynów (Warszawa) 5 czerwca, 12:00
City Wilanów (Warszawa) 0-5 Champion Warszawa 5 czerwca, 18:30
na stadionie DOSiR
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 3-3 Sarmata Warszawa 4 czerwca, 17:00
Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 2-5 Jedność Żabieniec 5 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Pauza: Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki.
 
Jedność Żabieniec 0-3 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 11 czerwca, 11:00
Sarmata Warszawa 1-2 City Wilanów (Warszawa) 11 czerwca, 14:30
na stadionie MBOPN
Champion Warszawa 5-0 MKS II Piaseczno 11 czerwca, 14:00
w Głoskowie
SEMP Ursynów (Warszawa) 7-1 KS II Raszyn 12 czerwca, 11:00
w Oborach
FC Lesznowola 1-4 Ursus II Warszawa 11 czerwca, 17:00
w Nowej Woli
UKS Tarczyn 4-2 Progres Warszawa 11 czerwca, 13:15
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-2 Perła Złotokłos 11 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Pauza: Przyszłość Włochy (Warszawa).
 
Perła Złotokłos 0-0 UKS Tarczyn 19 czerwca, 13:00
Progres Warszawa 1-5 FC Lesznowola 14 czerwca, 18:40
w pierwotnym terminie (19 czerwca, 13:00) odwołany
Ursus II Warszawa 5-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 19 czerwca, 13:00
KS II Raszyn 4-2 Champion Warszawa 15 czerwca, 18:00
MKS II Piaseczno 0-5 Sarmata Warszawa 18 czerwca, 13:00
City Wilanów (Warszawa) 6-5 Jedność Żabieniec 18 czerwca, 15:00
na stadionie DOSiR
RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna) 3-1 Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 14 czerwca, 19:30
w pierwotnym terminie (19 czerwca, 13:00) odwołany

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Warszawa)
Baraże o utrzymanie w klasie A (Warszawa)

Klasa okręgowa 2021/2022 (Warszawa I)
Klasa okręgowa 2021/2022 (Warszawa II)

Klasa A 2021/2022 (Warszawa I)
Klasa A 2021/2022 (Warszawa II)
Klasa A 2021/2022 (Warszawa IV)

Klasa B 2021/2022 (Warszawa I)
Klasa B 2021/2022 (Warszawa II)
Klasa B 2021/2022 (Warszawa III)
Klasa B 2021/2022 (Warszawa IV)
Klasa B 2021/2022 (Warszawa V)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas