[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2021/2022, grupa: Oświęcim
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Witkowice 7 19 6 1 0 34-8 3 1 0 16-7 3 0 0 18-1
2.  Puls Broszkowice 7 18 6 0 1 31-11 3 0 0 20-2 3 0 1 11-9
3.  Strumień Polanka Wielka 7 14 4 2 1 16-9 1 1 1 3-4 3 1 0 13-5
4.  Zgoda Malec 7 13 4 1 2 26-14 3 1 0 17-10 1 0 2 9-4 1 3 1 0 0 4-3
5.  Soła Łęki 7 13 4 1 2 14-10 1 1 1 7-5 3 0 1 7-5 2 3 1 0 1 4-4
6.  Iskra Brzezinka 7 13 4 1 2 16-9 2 0 2 8-4 2 1 0 8-5 1 0 0 0 1 0-1
7.  Przeciszovia Przeciszów 7 11 3 2 2 17-9 1 0 2 5-4 2 2 0 12-5
8.  LKS Bobrek 7 10 3 1 3 15-11 2 0 1 9-3 1 1 2 6-8
9.  Zatorzanka Zator 7 9 3 0 4 14-16 2 0 2 7-8 1 0 2 7-8
10.  KS II Chełmek 7 7 2 1 4 11-22 2 0 3 8-13 0 1 1 3-9
11.  Sygnał Włosienica 7 5 1 2 4 10-21 1 1 1 8-4 0 1 3 2-17
12.  Solavia Grojec 7 4 1 1 5 12-26 0 1 3 7-17 1 0 2 5-9
13.  LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 7 2 0 2 5 2-19 0 1 2 2-10 0 1 3 0-9
14.  LKS Bulowice 7 1 0 1 6 4-37 0 1 2 1-13 0 0 4 3-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Witkowice    2-2 5-4 5-1 4-0 
 2 Puls Broszkowice    4-1 7-1 9-0 
 3 Strumień Polanka Wielka    1-0 0-2 2-2 
 4 Zgoda Malec    4-3 3-3 4-2 6-2 
 5 Soła Łęki0-4     1-1 6-0 
 6 Iskra Brzezinka0-1     3-0 1-2 4-1 
 7 Przeciszovia Przeciszów0-1 1-2     4-1 
 8 LKS Bobrek2-3     5-0 2-0 
 9 Zatorzanka Zator3-1 1-3 3-2 0-2     
 10 KS II Chełmek2-3 0-5 0-5 3-0*     3-0 
 11 Sygnał Włosienica0-1 3-3     5-0 
 12 Solavia Grojec0-5 4-6 0-3 3-3     
 13 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)0-7 2-3 0-0     
 14 LKS Bulowice1-9 0-4 0-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Solavia Grojec 4-6 Puls Broszkowice 14 sierpnia, 17:00
Zatorzanka Zator 1-3 Strumień Polanka Wielka 14 sierpnia, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 1-2 Soła Łęki 14 sierpnia, 17:00
KS II Chełmek 3-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 15 sierpnia, 17:00
Zgoda Malec 6-2 LKS Bulowice 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Witkowice 5-1 Sygnał Włosienica 15 sierpnia, 16:00
Iskra Brzezinka 3-0 LKS Bobrek 14 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Puls Broszkowice 4-1 LKS Bobrek 21 sierpnia, 17:00
Sygnał Włosienica 3-3 Iskra Brzezinka 22 sierpnia, 17:00
LKS Bulowice 1-9 Orzeł Witkowice 21 sierpnia, 16:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-7 Zgoda Malec 20 sierpnia, 17:00
Soła Łęki 6-0 KS II Chełmek 21 sierpnia, 17:00
Strumień Polanka Wielka 2-2 Przeciszovia Przeciszów 22 sierpnia, 16:00
Solavia Grojec 0-3 Zatorzanka Zator 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Zatorzanka Zator 3-1 Puls Broszkowice 28 sierpnia, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 4-1 Solavia Grojec 28 sierpnia, 17:00
KS II Chełmek 0-5 Strumień Polanka Wielka 29 sierpnia, 17:00
Zgoda Malec 4-3 Soła Łęki 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Witkowice 4-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 28 sierpnia, 17:00
Iskra Brzezinka 4-1 LKS Bulowice 28 sierpnia, 17:00
LKS Bobrek 5-0 Sygnał Włosienica 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Puls Broszkowice 7-1 Sygnał Włosienica 4 września, 17:00
LKS Bulowice 0-4 LKS Bobrek 4 września, 17:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 2-3 Iskra Brzezinka 4 września, 17:00
Soła Łęki 0-4 Orzeł Witkowice 4 września, 11:00
Strumień Polanka Wielka 1-0 Zgoda Malec 5 września, 16:00
Solavia Grojec 3-3 KS II Chełmek 5 września, 17:00
Zatorzanka Zator 0-2 Przeciszovia Przeciszów 4 września, 17:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Przeciszovia Przeciszów 0-1 Puls Broszkowice 11 września, 17:00
KS II Chełmek 3-0 Zatorzanka Zator 12 września, 17:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zgoda Malec 4-2 Solavia Grojec 12 września, 17:00
Orzeł Witkowice 2-2 Strumień Polanka Wielka 11 września, 11:00
Iskra Brzezinka 0-1 Soła Łęki 11 września, 17:00
LKS Bobrek 2-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 11 września, 17:00
Sygnał Włosienica 5-0 LKS Bulowice 12 września, 17:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Puls Broszkowice 9-0 LKS Bulowice 18 września, 15:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-0 Sygnał Włosienica 19 września, 15:30
Soła Łęki 1-1 LKS Bobrek 19 września, 16:00
Strumień Polanka Wielka 0-2 Iskra Brzezinka 18 września, 16:30
Solavia Grojec 0-5 Orzeł Witkowice 19 września, 11:00
Zatorzanka Zator 3-2 Zgoda Malec 18 września, 16:30
KS II Chełmek 0-5 Przeciszovia Przeciszów 19 września, 16:30

Kolejka 7 - 25-26 września

KS II Chełmek 2-3 Puls Broszkowice 26 września, 16:30
Zgoda Malec 3-3 Przeciszovia Przeciszów 26 września, 16:30
Orzeł Witkowice 5-4 Zatorzanka Zator 25 września, 16:30
Iskra Brzezinka 1-2 Solavia Grojec 25 września, 16:30
LKS Bobrek 2-3 Strumień Polanka Wielka 26 września, 16:30
Sygnał Włosienica 0-1 Soła Łęki 26 września, 16:30
LKS Bulowice 0-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 25 września, 16:30

Kolejka 8 - 2-3 października

Puls Broszkowice - LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3 października, 16:00
Soła Łęki - LKS Bulowice 2 października, 16:00
Strumień Polanka Wielka - Sygnał Włosienica 2 października, 16:00
Solavia Grojec - LKS Bobrek 3 października, 16:30
Zatorzanka Zator - Iskra Brzezinka 2 października, 16:00
Przeciszovia Przeciszów - Orzeł Witkowice 2 października, 16:00
KS II Chełmek - Zgoda Malec 3 października, 16:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Zgoda Malec - Puls Broszkowice
Orzeł Witkowice - KS II Chełmek
Iskra Brzezinka - Przeciszovia Przeciszów
LKS Bobrek - Zatorzanka Zator
Sygnał Włosienica - Solavia Grojec
LKS Bulowice - Strumień Polanka Wielka
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) - Soła Łęki

Kolejka 10 - 16-17 października

Puls Broszkowice - Soła Łęki
Strumień Polanka Wielka - LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Solavia Grojec - LKS Bulowice
Zatorzanka Zator - Sygnał Włosienica
Przeciszovia Przeciszów - LKS Bobrek
KS II Chełmek - Iskra Brzezinka
Zgoda Malec - Orzeł Witkowice

Kolejka 11 - 23-24 października

Orzeł Witkowice - Puls Broszkowice
Iskra Brzezinka - Zgoda Malec
LKS Bobrek - KS II Chełmek
Sygnał Włosienica - Przeciszovia Przeciszów
LKS Bulowice - Zatorzanka Zator
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) - Solavia Grojec
Soła Łęki - Strumień Polanka Wielka

Kolejka 12 - 30-31 października

Puls Broszkowice - Strumień Polanka Wielka
Solavia Grojec - Soła Łęki
Zatorzanka Zator - LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Przeciszovia Przeciszów - LKS Bulowice
KS II Chełmek - Sygnał Włosienica
Zgoda Malec - LKS Bobrek
Orzeł Witkowice - Iskra Brzezinka

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Iskra Brzezinka - Puls Broszkowice
LKS Bobrek - Orzeł Witkowice
Sygnał Włosienica - Zgoda Malec
LKS Bulowice - KS II Chełmek
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) - Przeciszovia Przeciszów
Soła Łęki - Zatorzanka Zator
Strumień Polanka Wielka - Solavia Grojec

Kolejka 14

Puls Broszkowice - Solavia Grojec
Strumień Polanka Wielka - Zatorzanka Zator
Soła Łęki - Przeciszovia Przeciszów
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) - KS II Chełmek
LKS Bulowice - Zgoda Malec
Sygnał Włosienica - Orzeł Witkowice
LKS Bobrek - Iskra Brzezinka

Kolejka 15

LKS Bobrek - Puls Broszkowice
Iskra Brzezinka - Sygnał Włosienica
Orzeł Witkowice - LKS Bulowice
Zgoda Malec - LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
KS II Chełmek - Soła Łęki
Przeciszovia Przeciszów - Strumień Polanka Wielka
Zatorzanka Zator - Solavia Grojec

Kolejka 16

Puls Broszkowice - Zatorzanka Zator
Solavia Grojec - Przeciszovia Przeciszów
Strumień Polanka Wielka - KS II Chełmek
Soła Łęki - Zgoda Malec
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) - Orzeł Witkowice
LKS Bulowice - Iskra Brzezinka
Sygnał Włosienica - LKS Bobrek

Kolejka 17

Sygnał Włosienica - Puls Broszkowice
LKS Bobrek - LKS Bulowice
Iskra Brzezinka - LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Orzeł Witkowice - Soła Łęki
Zgoda Malec - Strumień Polanka Wielka
KS II Chełmek - Solavia Grojec
Przeciszovia Przeciszów - Zatorzanka Zator

Kolejka 18

Puls Broszkowice - Przeciszovia Przeciszów
Zatorzanka Zator - KS II Chełmek
Solavia Grojec - Zgoda Malec
Strumień Polanka Wielka - Orzeł Witkowice
Soła Łęki - Iskra Brzezinka
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) - LKS Bobrek
LKS Bulowice - Sygnał Włosienica

Kolejka 19

Przeciszovia Przeciszów - KS II Chełmek
LKS Bulowice - Puls Broszkowice
Sygnał Włosienica - LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
LKS Bobrek - Soła Łęki
Iskra Brzezinka - Strumień Polanka Wielka
Orzeł Witkowice - Solavia Grojec
Zgoda Malec - Zatorzanka Zator

Kolejka 20

Puls Broszkowice - KS II Chełmek
Przeciszovia Przeciszów - Zgoda Malec
Zatorzanka Zator - Orzeł Witkowice
Solavia Grojec - Iskra Brzezinka
Strumień Polanka Wielka - LKS Bobrek
Soła Łęki - Sygnał Włosienica
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) - LKS Bulowice

Kolejka 21

LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) - Puls Broszkowice
LKS Bulowice - Soła Łęki
Sygnał Włosienica - Strumień Polanka Wielka
LKS Bobrek - Solavia Grojec
Iskra Brzezinka - Zatorzanka Zator
Orzeł Witkowice - Przeciszovia Przeciszów
Zgoda Malec - KS II Chełmek

Kolejka 22

Puls Broszkowice - Zgoda Malec
KS II Chełmek - Orzeł Witkowice
Przeciszovia Przeciszów - Iskra Brzezinka
Zatorzanka Zator - LKS Bobrek
Solavia Grojec - Sygnał Włosienica
Strumień Polanka Wielka - LKS Bulowice
Soła Łęki - LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)

Kolejka 23

Soła Łęki - Puls Broszkowice
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) - Strumień Polanka Wielka
LKS Bulowice - Solavia Grojec
Sygnał Włosienica - Zatorzanka Zator
LKS Bobrek - Przeciszovia Przeciszów
Iskra Brzezinka - KS II Chełmek
Orzeł Witkowice - Zgoda Malec

Kolejka 24

Puls Broszkowice - Orzeł Witkowice
Zgoda Malec - Iskra Brzezinka
KS II Chełmek - LKS Bobrek
Przeciszovia Przeciszów - Sygnał Włosienica
Zatorzanka Zator - LKS Bulowice
Solavia Grojec - LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Strumień Polanka Wielka - Soła Łęki

Kolejka 25

Strumień Polanka Wielka - Puls Broszkowice
Soła Łęki - Solavia Grojec
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) - Zatorzanka Zator
LKS Bulowice - Przeciszovia Przeciszów
Sygnał Włosienica - KS II Chełmek
LKS Bobrek - Zgoda Malec
Iskra Brzezinka - Orzeł Witkowice

Kolejka 26

Puls Broszkowice - Iskra Brzezinka
Orzeł Witkowice - LKS Bobrek
Zgoda Malec - Sygnał Włosienica
KS II Chełmek - LKS Bulowice
Przeciszovia Przeciszów - LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)
Zatorzanka Zator - Soła Łęki
Solavia Grojec - Strumień Polanka Wielka

Klasa B 2021/2022 (Oświęcim)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas