[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: opolska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Jełowa 17 49 16 1 0 68-13 8 1 0 40-7 8 0 0 28-6
2.  LZS Bogacica 16 42 14 0 2 75-13 8 0 1 41-4 6 0 1 34-9
3.  Start Namysłów 17 35 11 2 4 37-19 5 0 3 19-12 6 2 1 18-7 1 3 1 0 0 2-0
4.  KS Krasiejów 17 35 11 2 4 63-34 8 0 1 38-17 3 2 3 25-17 1 0 0 0 1 0-2
5.  Śląsk Łubniany 16 30 9 3 4 38-25 6 1 0 24-6 3 2 4 14-19
6.  LZS Kuniów 16 28 8 4 4 34-35 5 3 1 23-18 3 1 3 11-17
7.  Orzeł Źlinice 16 25 7 4 5 42-31 2 3 2 15-18 5 1 3 27-13
8.  Olimpia Lewin Brzeski 16 23 7 2 7 37-38 3 1 3 16-15 4 1 4 21-23
9.  LZS Ligota Turawska 16 21 7 0 9 32-42 3 0 4 17-18 4 0 5 15-24
10.  Naprzód Jemielnica 16 17 5 2 9 31-39 3 0 4 17-19 2 2 5 14-20 1 3 1 0 0 6-2
11.  LZS Mechnice 17 17 5 2 10 33-49 2 2 4 16-17 3 0 6 17-32 1 0 0 0 1 2-6
12.  LZS Przywory 16 16 5 1 10 31-42 4 1 4 18-18 1 0 6 13-24 1 3 1 0 0 2-1
13.  Sokół Bierdzany 16 16 4 4 8 21-37 3 3 3 15-14 1 1 5 6-23 1 0 0 0 1 1-2
14.  LZS Chrząstowice 16 15 3 6 7 25-42 1 5 1 14-12 2 1 6 11-30
15.  Unia Kolonowskie 17 14 4 2 11 23-57 2 0 7 10-36 2 2 4 13-21
16.  Motor Praszka 17 13 3 4 10 16-43 1 1 6 5-15 2 3 4 11-28
17.  Żubry Smarchowice Śląskie 16 12 3 3 10 15-39 3 0 6 11-28 0 3 4 4-11
18.  LZS Skarbimierz 16 11 3 2 11 21-44 3 1 5 12-17 0 1 6 9-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Start Jełowa    4-2 1-1 3-1 5-2 5-1 3-0 6-0 8-0 5-0 
 2 LZS Bogacica    5-1 5-0 4-1 8-0 5-0 1-2 3-0 6-0 4-0 
 3 Start Namysłów0-3 0-2     2-0 2-4 3-0 3-1 5-0 4-2 
 4 KS Krasiejów    1-3 3-1 3-2 6-2 4-2 5-2 4-0 6-1 6-4 
 5 Śląsk Łubniany    5-0 3-1 3-1 5-2 3-1 4-0 1-1 
 6 LZS Kuniów0-3 3-2     2-1 4-4 2-2 5-4 3-1 3-0 1-1 
 7 Orzeł Źlinice1-4 2-5 0-0 4-4     4-2 3-2 1-1 
 8 Olimpia Lewin Brzeski0-3 0-5 4-1     3-1 2-3 5-0 2-2 
 9 LZS Ligota Turawska1-6 1-2 4-5     2-0 5-1 2-3 2-1 
 10 Naprzód Jemielnica0-4 2-6 1-2 1-2 4-3     6-2 3-0 
 11 LZS Mechnice0-0 3-4 0-1 1-3     6-3 4-3 1-2 1-1 
 12 LZS Przywory2-5 0-5 1-2 1-0 4-0 1-2     3-1 2-2 4-1 
 13 Sokół Bierdzany3-1 1-1 0-1 2-4 1-2     3-3 1-1 1-0 3-1 
 14 LZS Chrząstowice1-1 2-2 2-3 3-3 3-0     3-3 0-0 
 15 Unia Kolonowskie2-4 1-6 0-1 0-9 0-8 2-4 2-1 3-1     0-2 
 16 Motor Praszka0-1 1-1 0-5 0-1 1-3 1-2 2-1 0-1     
 17 Żubry Smarchowice Śląskie1-2 0-8 0-3 4-3 1-4 0-4 1-0 3-0 1-4     
 18 LZS Skarbimierz0-3 0-2 0-2 1-3 2-1 1-3 5-2 1-1 2-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

LZS Skarbimierz 1-1 Motor Praszka 15 sierpnia, 17:00
Unia Kolonowskie 0-8 Orzeł Źlinice 14 sierpnia, 17:00
Sokół Bierdzany 2-4 LZS Mechnice 15 sierpnia, 17:00
Żubry Smarchowice Śląskie 1-0 Naprzód Jemielnica 14 sierpnia, 14:00
KS Krasiejów 1-3 Śląsk Łubniany 15 sierpnia, 17:00
LZS Przywory 1-2 Start Namysłów 14 sierpnia, 17:00
LZS Bogacica 8-0 LZS Ligota Turawska 15 sierpnia, 17:00
LZS Kuniów 4-4 Olimpia Lewin Brzeski 14 sierpnia, 17:00
Start Jełowa 6-0 LZS Chrząstowice 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Motor Praszka 0-1 LZS Chrząstowice 18 sierpnia, 18:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-3 Start Jełowa 18 sierpnia, 18:00
LZS Ligota Turawska 1-2 LZS Kuniów 18 sierpnia, 18:00
Start Namysłów 0-2 LZS Bogacica 18 sierpnia, 18:00
Śląsk Łubniany 3-1 LZS Przywory 18 sierpnia, 18:00
Naprzód Jemielnica 1-2 KS Krasiejów 18 sierpnia, 18:00
LZS Mechnice 1-1 Żubry Smarchowice Śląskie 18 sierpnia, 18:00
Orzeł Źlinice 1-1 Sokół Bierdzany 18 sierpnia, 18:00
LZS Skarbimierz 5-2 Unia Kolonowskie 18 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Unia Kolonowskie 0-2 Motor Praszka 21 sierpnia, 17:00
Sokół Bierdzany 3-1 LZS Skarbimierz 22 sierpnia, 17:00
Żubry Smarchowice Śląskie 1-4 Orzeł Źlinice 21 sierpnia, 17:00
KS Krasiejów 6-2 LZS Mechnice 21 sierpnia, 17:00
LZS Przywory 1-2 Naprzód Jemielnica 21 sierpnia, 17:00
LZS Bogacica 5-0 Śląsk Łubniany 21 sierpnia, 17:00
LZS Kuniów 3-2 Start Namysłów 21 sierpnia, 17:00
Start Jełowa 5-2 LZS Ligota Turawska 21 sierpnia, 17:00
LZS Chrząstowice 2-3 Olimpia Lewin Brzeski 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Motor Praszka 0-1 Olimpia Lewin Brzeski 28 sierpnia, 17:00
LZS Ligota Turawska 5-1 LZS Chrząstowice 28 sierpnia, 17:00
Start Namysłów 0-3 Start Jełowa 28 sierpnia, 17:00
Śląsk Łubniany 5-0 LZS Kuniów 28 sierpnia, 17:00
Naprzód Jemielnica 2-6 LZS Bogacica 28 sierpnia, 17:00
LZS Mechnice 6-3 LZS Przywory 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Źlinice 4-4 KS Krasiejów 28 sierpnia, 17:00
LZS Skarbimierz 2-0 Żubry Smarchowice Śląskie 29 sierpnia, 17:00
Unia Kolonowskie 3-1 Sokół Bierdzany 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Sokół Bierdzany 1-1 Motor Praszka 5 września, 16:30
Żubry Smarchowice Śląskie 3-0 Unia Kolonowskie 4 września, 16:30
KS Krasiejów 6-4 LZS Skarbimierz 4 września, 16:30
LZS Przywory 1-0 Orzeł Źlinice 4 września, 16:30
LZS Bogacica 5-0 LZS Mechnice 5 września, 16:30
LZS Kuniów 2-2 Naprzód Jemielnica 4 września, 16:30
Start Jełowa 3-1 Śląsk Łubniany 4 września, 16:30
LZS Chrząstowice 1-1 Start Namysłów 4 września, 16:30
Olimpia Lewin Brzeski 3-1 LZS Ligota Turawska 4 września, 16:30

Kolejka 6 - 11-12 września

Motor Praszka 1-3 LZS Ligota Turawska 11 września, 16:30
Start Namysłów 3-0 Olimpia Lewin Brzeski 11 września, 16:30
Śląsk Łubniany 4-0 LZS Chrząstowice 11 września, 16:30
w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik / uznano wynik z boiska
Naprzód Jemielnica 0-4 Start Jełowa 11 września, 15:00
LZS Mechnice 3-4 LZS Kuniów 11 września, 16:30
Orzeł Źlinice 2-5 LZS Bogacica 11 września, 16:30
LZS Skarbimierz 2-1 LZS Przywory 12 września, 16:30
Unia Kolonowskie 0-9 KS Krasiejów 11 września, 16:30
Sokół Bierdzany 1-0 Żubry Smarchowice Śląskie 12 września, 16:30

Kolejka 7 - 18-19 września

Żubry Smarchowice Śląskie 1-4 Motor Praszka 18 września, 16:00
KS Krasiejów 5-2 Sokół Bierdzany 18 września, 16:00
LZS Przywory 3-1 Unia Kolonowskie 18 września, 16:00
LZS Bogacica 4-0 LZS Skarbimierz 19 września, 16:00
LZS Kuniów 2-1 Orzeł Źlinice 18 września, 16:00
Start Jełowa 5-1 LZS Mechnice 18 września, 16:00
LZS Chrząstowice 3-3 Naprzód Jemielnica 18 września, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 4-1 Śląsk Łubniany 18 września, 16:00
LZS Ligota Turawska 1-6 Start Namysłów 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Motor Praszka 0-1 Start Namysłów 25 września, 16:00
Śląsk Łubniany 3-1 LZS Ligota Turawska 25 września, 16:00
Naprzód Jemielnica 4-3 Olimpia Lewin Brzeski 25 września, 16:00
LZS Mechnice 4-3 LZS Chrząstowice 25 września, 16:00
Orzeł Źlinice 1-4 Start Jełowa 25 września, 16:00
LZS Skarbimierz 0-2 LZS Kuniów 26 września, 16:00
Unia Kolonowskie 1-6 LZS Bogacica 25 września, 16:00
Sokół Bierdzany 1-2 LZS Przywory 26 września, 16:00
Żubry Smarchowice Śląskie 4-3 KS Krasiejów 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października

KS Krasiejów 6-1 Motor Praszka 2 października, 15:30
LZS Przywory 4-1 Żubry Smarchowice Śląskie 2 października, 12:00
LZS Bogacica 1-2 Sokół Bierdzany 3 października, 15:30
LZS Kuniów 3-1 Unia Kolonowskie 2 października, 15:30
Start Jełowa 5-0 LZS Skarbimierz 2 października, 15:30
LZS Chrząstowice 2-2 Orzeł Źlinice 2 października, 15:30
Olimpia Lewin Brzeski 2-3 LZS Mechnice 2 października, 15:30
LZS Ligota Turawska 2-0 Naprzód Jemielnica 3 października, 15:30
Start Namysłów 2-4 Śląsk Łubniany 2 października, 15:30

Kolejka 10 - 9-10 października

Motor Praszka 1-1 Śląsk Łubniany 9 października, 15:00
Naprzód Jemielnica 1-2 Start Namysłów 9 października, 14:00
LZS Mechnice 1-3 LZS Ligota Turawska 9 października, 15:00
Orzeł Źlinice 4-2 Olimpia Lewin Brzeski 9 października, 15:00
LZS Skarbimierz 1-3 LZS Chrząstowice 10 października, 15:00
Unia Kolonowskie 2-4 Start Jełowa 9 października, 15:00
Sokół Bierdzany 1-1 LZS Kuniów 10 października, 15:00
Żubry Smarchowice Śląskie 0-8 LZS Bogacica 9 października, 15:00
KS Krasiejów 4-2 LZS Przywory 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 października

LZS Przywory 2-2 Motor Praszka 16 października, 15:00
LZS Bogacica 5-1 KS Krasiejów 16 października, 12:00
LZS Kuniów 1-1 Żubry Smarchowice Śląskie 16 października, 15:00
Start Jełowa 3-0 Sokół Bierdzany 16 października, 15:00
LZS Chrząstowice 3-3 Unia Kolonowskie 16 października, 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-2 LZS Skarbimierz 16 października, 15:00
LZS Ligota Turawska 4-5 Orzeł Źlinice 16 października, 15:00
Start Namysłów 3-1 LZS Mechnice 16 października, 15:00
Śląsk Łubniany 5-2 Naprzód Jemielnica 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Motor Praszka 1-2 Naprzód Jemielnica 23 października, 14:30
LZS Mechnice 0-0 Śląsk Łubniany 23 października, 14:30
Orzeł Źlinice 0-0 Start Namysłów 23 października, 14:30
LZS Skarbimierz 0-2 LZS Ligota Turawska 24 października, 14:30
Unia Kolonowskie 2-4 Olimpia Lewin Brzeski 23 października, 14:30
Sokół Bierdzany 3-3 LZS Chrząstowice 24 października, 14:30
Żubry Smarchowice Śląskie 1-2 Start Jełowa 23 października, 14:30
KS Krasiejów 3-1 LZS Kuniów 23 października, 14:30
LZS Przywory 0-5 LZS Bogacica 23 października, 14:30

Kolejka 13 - 30-31 października

LZS Bogacica 6-0 Motor Praszka 31 października, 14:30
LZS Kuniów 5-4 LZS Przywory 30 października, 14:30
Start Jełowa 1-1 KS Krasiejów 30 października, 14:30
LZS Chrząstowice 0-0 Żubry Smarchowice Śląskie 30 października, 14:30
Olimpia Lewin Brzeski 5-0 Sokół Bierdzany 30 października, 14:30
LZS Ligota Turawska 2-3 Unia Kolonowskie 31 października, 14:00
Start Namysłów 4-2 LZS Skarbimierz 30 października, 14:30
Śląsk Łubniany 3-1 Orzeł Źlinice 30 października, 14:30
Naprzód Jemielnica 6-2 LZS Mechnice 30 października, 14:30

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Motor Praszka 2-1 LZS Mechnice 6 listopada, 13:30
Orzeł Źlinice 3-2 Naprzód Jemielnica 6 listopada, 13:30
LZS Skarbimierz 0-3 Śląsk Łubniany 6 listopada, 13:30
Unia Kolonowskie 0-1 Start Namysłów 6 listopada, 13:30
Sokół Bierdzany 0-1 LZS Ligota Turawska 7 listopada, 13:30
Żubry Smarchowice Śląskie 0-4 Olimpia Lewin Brzeski 6 listopada, 13:30
KS Krasiejów 4-0 LZS Chrząstowice 6 listopada, 13:30
LZS Przywory 2-5 Start Jełowa 6 listopada, 13:30
LZS Bogacica 4-1 LZS Kuniów 7 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 13-14 listopada

LZS Kuniów 3-0 Motor Praszka 14 listopada, 13:30
Start Jełowa 4-2 LZS Bogacica 13 listopada, 13:30
LZS Chrząstowice 3-0 LZS Przywory 13 listopada, 13:30
Olimpia Lewin Brzeski 0-5 KS Krasiejów 13 listopada, 13:30
LZS Ligota Turawska 2-1 Żubry Smarchowice Śląskie 14 listopada, 13:30
Start Namysłów 5-0 Sokół Bierdzany 13 listopada, 13:30
Śląsk Łubniany 1-1 Unia Kolonowskie 13 listopada, 13:30
Naprzód Jemielnica 3-0 LZS Skarbimierz 13 listopada, 13:30
LZS Mechnice 0-1 Orzeł Źlinice 13 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 20-21 listopada

Motor Praszka 0-5 Orzeł Źlinice 20 listopada, 13:00
LZS Skarbimierz 1-3 LZS Mechnice 21 listopada, 13:00
Unia Kolonowskie 2-1 Naprzód Jemielnica 20 listopada, 13:00
Sokół Bierdzany 3-1 Śląsk Łubniany 20 listopada, 13:00
Żubry Smarchowice Śląskie 0-3 Start Namysłów 20 listopada, 13:00
KS Krasiejów 3-2 LZS Ligota Turawska 20 listopada, 13:00
LZS Przywory 4-0 Olimpia Lewin Brzeski 20 listopada, 13:00
LZS Bogacica 3-0 LZS Chrząstowice 21 listopada, 13:00
LZS Kuniów 0-3 Start Jełowa 20 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 27-28 listopada

Start Jełowa 8-0 Motor Praszka 27 listopada, 13:00
LZS Chrząstowice - LZS Kuniów 5 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (27 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Bogacica 5 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (27 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Ligota Turawska - LZS Przywory 5 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (28 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Namysłów 2-0 KS Krasiejów 27 listopada, 13:00
Śląsk Łubniany - Żubry Smarchowice Śląskie 5 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (27 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Jemielnica - Sokół Bierdzany 5 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (27 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Mechnice 1-2 Unia Kolonowskie 27 listopada, 13:00
Orzeł Źlinice - LZS Skarbimierz 5 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (27 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 12-13 marca

Motor Praszka - LZS Skarbimierz
Orzeł Źlinice - Unia Kolonowskie
LZS Mechnice - Sokół Bierdzany
Naprzód Jemielnica - Żubry Smarchowice Śląskie
Śląsk Łubniany - KS Krasiejów
Start Namysłów - LZS Przywory
LZS Ligota Turawska - LZS Bogacica
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Kuniów
LZS Chrząstowice - Start Jełowa

Kolejka 19 - 19-20 marca

LZS Chrząstowice - Motor Praszka
Start Jełowa - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Kuniów - LZS Ligota Turawska
LZS Bogacica - Start Namysłów
LZS Przywory - Śląsk Łubniany
KS Krasiejów - Naprzód Jemielnica
Żubry Smarchowice Śląskie - LZS Mechnice
Sokół Bierdzany - Orzeł Źlinice
Unia Kolonowskie - LZS Skarbimierz

Kolejka 20 - 26-27 marca

Motor Praszka - Unia Kolonowskie
LZS Skarbimierz - Sokół Bierdzany
Orzeł Źlinice - Żubry Smarchowice Śląskie
LZS Mechnice - KS Krasiejów
Naprzód Jemielnica - LZS Przywory
Śląsk Łubniany - LZS Bogacica
Start Namysłów - LZS Kuniów
LZS Ligota Turawska - Start Jełowa
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Chrząstowice

Kolejka 21 - 2-3 kwietnia

Olimpia Lewin Brzeski - Motor Praszka
LZS Chrząstowice - LZS Ligota Turawska
Start Jełowa - Start Namysłów
LZS Kuniów - Śląsk Łubniany
LZS Bogacica - Naprzód Jemielnica
LZS Przywory - LZS Mechnice
KS Krasiejów - Orzeł Źlinice
Żubry Smarchowice Śląskie - LZS Skarbimierz
Sokół Bierdzany - Unia Kolonowskie

Kolejka 22 - 9-10 kwietnia

Motor Praszka - Sokół Bierdzany
Unia Kolonowskie - Żubry Smarchowice Śląskie
LZS Skarbimierz - KS Krasiejów
Orzeł Źlinice - LZS Przywory
LZS Mechnice - LZS Bogacica
Naprzód Jemielnica - LZS Kuniów
Śląsk Łubniany - Start Jełowa
Start Namysłów - LZS Chrząstowice
LZS Ligota Turawska - Olimpia Lewin Brzeski

Kolejka 23 - 16 kwietnia

LZS Ligota Turawska - Motor Praszka
Olimpia Lewin Brzeski - Start Namysłów
LZS Chrząstowice - Śląsk Łubniany
Start Jełowa - Naprzód Jemielnica
LZS Kuniów - LZS Mechnice
LZS Bogacica - Orzeł Źlinice
LZS Przywory - LZS Skarbimierz
KS Krasiejów - Unia Kolonowskie
Żubry Smarchowice Śląskie - Sokół Bierdzany

Kolejka 24 - 23-24 kwietnia

Motor Praszka - Żubry Smarchowice Śląskie
Sokół Bierdzany - KS Krasiejów
Unia Kolonowskie - LZS Przywory
LZS Skarbimierz - LZS Bogacica
Orzeł Źlinice - LZS Kuniów
LZS Mechnice - Start Jełowa
Naprzód Jemielnica - LZS Chrząstowice
Śląsk Łubniany - Olimpia Lewin Brzeski
Start Namysłów - LZS Ligota Turawska

Kolejka 25 - 30 kwietnia-1 maja

Start Namysłów - Motor Praszka
LZS Ligota Turawska - Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin Brzeski - Naprzód Jemielnica
LZS Chrząstowice - LZS Mechnice
Start Jełowa - Orzeł Źlinice
LZS Kuniów - LZS Skarbimierz
LZS Bogacica - Unia Kolonowskie
LZS Przywory - Sokół Bierdzany
KS Krasiejów - Żubry Smarchowice Śląskie

Kolejka 26 - 3 maja

Motor Praszka - KS Krasiejów
Żubry Smarchowice Śląskie - LZS Przywory
Sokół Bierdzany - LZS Bogacica
Unia Kolonowskie - LZS Kuniów
LZS Skarbimierz - Start Jełowa
Orzeł Źlinice - LZS Chrząstowice
LZS Mechnice - Olimpia Lewin Brzeski
Naprzód Jemielnica - LZS Ligota Turawska
Śląsk Łubniany - Start Namysłów

Kolejka 27 - 7-8 maja

Śląsk Łubniany - Motor Praszka
Start Namysłów - Naprzód Jemielnica
LZS Ligota Turawska - LZS Mechnice
Olimpia Lewin Brzeski - Orzeł Źlinice
LZS Chrząstowice - LZS Skarbimierz
Start Jełowa - Unia Kolonowskie
LZS Kuniów - Sokół Bierdzany
LZS Bogacica - Żubry Smarchowice Śląskie
LZS Przywory - KS Krasiejów

Kolejka 28 - 14-15 maja

Motor Praszka - LZS Przywory
KS Krasiejów - LZS Bogacica
Żubry Smarchowice Śląskie - LZS Kuniów
Sokół Bierdzany - Start Jełowa
Unia Kolonowskie - LZS Chrząstowice
LZS Skarbimierz - Olimpia Lewin Brzeski
Orzeł Źlinice - LZS Ligota Turawska
LZS Mechnice - Start Namysłów
Naprzód Jemielnica - Śląsk Łubniany

Kolejka 29 - 21-22 maja

Naprzód Jemielnica - Motor Praszka
Śląsk Łubniany - LZS Mechnice
Start Namysłów - Orzeł Źlinice
LZS Ligota Turawska - LZS Skarbimierz
Olimpia Lewin Brzeski - Unia Kolonowskie
LZS Chrząstowice - Sokół Bierdzany
Start Jełowa - Żubry Smarchowice Śląskie
LZS Kuniów - KS Krasiejów
LZS Bogacica - LZS Przywory

Kolejka 30 - 28-29 maja

Motor Praszka - LZS Bogacica
LZS Przywory - LZS Kuniów
KS Krasiejów - Start Jełowa
Żubry Smarchowice Śląskie - LZS Chrząstowice
Sokół Bierdzany - Olimpia Lewin Brzeski
Unia Kolonowskie - LZS Ligota Turawska
LZS Skarbimierz - Start Namysłów
Orzeł Źlinice - Śląsk Łubniany
LZS Mechnice - Naprzód Jemielnica

Kolejka 31 - 1 czerwca

LZS Mechnice - Motor Praszka
Naprzód Jemielnica - Orzeł Źlinice
Śląsk Łubniany - LZS Skarbimierz
Start Namysłów - Unia Kolonowskie
LZS Ligota Turawska - Sokół Bierdzany
Olimpia Lewin Brzeski - Żubry Smarchowice Śląskie
LZS Chrząstowice - KS Krasiejów
Start Jełowa - LZS Przywory
LZS Kuniów - LZS Bogacica

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

Motor Praszka - LZS Kuniów
LZS Bogacica - Start Jełowa
LZS Przywory - LZS Chrząstowice
KS Krasiejów - Olimpia Lewin Brzeski
Żubry Smarchowice Śląskie - LZS Ligota Turawska
Sokół Bierdzany - Start Namysłów
Unia Kolonowskie - Śląsk Łubniany
LZS Skarbimierz - Naprzód Jemielnica
Orzeł Źlinice - LZS Mechnice

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

Orzeł Źlinice - Motor Praszka
LZS Mechnice - LZS Skarbimierz
Naprzód Jemielnica - Unia Kolonowskie
Śląsk Łubniany - Sokół Bierdzany
Start Namysłów - Żubry Smarchowice Śląskie
LZS Ligota Turawska - KS Krasiejów
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Przywory
LZS Chrząstowice - LZS Bogacica
Start Jełowa - LZS Kuniów

Kolejka 34 - 18-19 czerwca

Motor Praszka - Start Jełowa
LZS Kuniów - LZS Chrząstowice
LZS Bogacica - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Przywory - LZS Ligota Turawska
KS Krasiejów - Start Namysłów
Żubry Smarchowice Śląskie - Śląsk Łubniany
Sokół Bierdzany - Naprzód Jemielnica
Unia Kolonowskie - LZS Mechnice
LZS Skarbimierz - Orzeł Źlinice

IV liga BS Leśnica 2021/2022 (opolska)

Klasa okręgowa 2021/2022 (opolska II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas