[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa B 2021/2022, grupa: Krosno Odrzańskie
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Czarnowo 7 19 6 1 0 31-8 3 0 0 20-2 3 1 0 11-6
2.  Syrena Cybinka 7 16 5 1 1 22-9 2 1 1 12-6 3 0 0 10-3
3.  Kruszywo Raduszec Stary 7 14 4 2 1 25-13 2 1 0 13-4 2 1 1 12-9
4.  Polesie Białków 6 12 4 0 2 22-25 3 0 0 14-3 1 0 2 8-22
5.  Energetyk Dychów 7 11 3 2 2 18-11 2 0 1 13-6 1 2 1 5-5
6.  Zorza Grzmiąca 7 10 3 1 3 13-12 1 1 1 8-6 2 0 2 5-6
7.  Płomień Chlebowo 7 8 2 2 3 17-15 1 1 2 12-8 1 1 1 5-7
8.  Zieloni Łagów 7 4 1 1 5 10-27 1 1 2 7-10 0 0 3 3-17
9.  Żenisz Żenichów 7 2 0 2 5 7-17 0 1 3 3-8 0 1 2 4-9
10.  Odra Rąpice 6 0 0 0 6 3-31 0 0 3 1-12 0 0 3 2-19

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Czarni Czarnowo    10-1 2-1 8-0 
 2 Syrena Cybinka1-2     6-2 4-1 1-1 
 3 Kruszywo Raduszec Stary2-2     10-2 1-0 
 4 Polesie Białków    3-1 7-2 4-0 
 5 Energetyk Dychów2-4     3-2 8-0 
 6 Zorza Grzmiąca1-3 2-2     5-1 
 7 Płomień Chlebowo1-2 2-5 0-0     9-1 
 8 Zieloni Łagów1-2 0-3     3-3 3-2 
 9 Żenisz Żenichów1-3 1-1 0-1 1-3     
 10 Odra Rąpice1-5 0-6 0-1     

Kolejka 1 - 4-5 września

Żenisz Żenichów 1-1 Energetyk Dychów 5 września, 13:00
Płomień Chlebowo 1-2 Kruszywo Raduszec Stary 5 września, 15:30
Zieloni Łagów 3-2 Odra Rąpice 5 września, 14:00
Syrena Cybinka 1-2 Czarni Czarnowo 5 września, 16:00
Polesie Białków 3-1 Zorza Grzmiąca 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 11-12 września

Energetyk Dychów 3-2 Zorza Grzmiąca 12 września, 13:00
Czarni Czarnowo 10-1 Polesie Białków 11 września, 17:30
Odra Rąpice 1-5 Syrena Cybinka 12 września, 13:00
Kruszywo Raduszec Stary 1-0 Zieloni Łagów 11 września, 15:30
Żenisz Żenichów 1-3 Płomień Chlebowo 12 września, 14:00

Kolejka 3 - 18-19 września

Płomień Chlebowo 0-0 Energetyk Dychów 19 września, 13:00
Zieloni Łagów 3-3 Żenisz Żenichów 19 września, 16:00
Syrena Cybinka 6-2 Kruszywo Raduszec Stary 19 września, 16:00
Polesie Białków - Odra Rąpice 7 listopada, 13:00
Zorza Grzmiąca 1-3 Czarni Czarnowo 19 września, 13:00

Kolejka 4 - 25-26 września

Energetyk Dychów 2-4 Czarni Czarnowo 26 września, 13:00
Odra Rąpice 0-1 Zorza Grzmiąca 26 września, 13:30
Kruszywo Raduszec Stary 10-2 Polesie Białków 25 września, 16:00
Żenisz Żenichów 1-3 Syrena Cybinka 26 września, 16:00
Płomień Chlebowo 9-1 Zieloni Łagów 26 września, 13:30

Kolejka 5 - 2-3 października

Zieloni Łagów 0-3 Energetyk Dychów 2 października, 15:00
Syrena Cybinka 1-1 Płomień Chlebowo 3 października, 15:00
Polesie Białków 4-0 Żenisz Żenichów 3 października, 14:30
Zorza Grzmiąca 2-2 Kruszywo Raduszec Stary 3 października, 12:00
Czarni Czarnowo 8-0 Odra Rąpice 3 października, 12:30

Kolejka 6 - 9-10 października

Energetyk Dychów 8-0 Odra Rąpice 10 października, 12:30
Kruszywo Raduszec Stary 2-2 Czarni Czarnowo 9 października, 15:00
Żenisz Żenichów 0-1 Zorza Grzmiąca 10 października, 15:00
Płomień Chlebowo 2-5 Polesie Białków 10 października, 12:30
Zieloni Łagów 1-2 Syrena Cybinka 10 października, 15:30

Kolejka 7 - 16-17 października

Syrena Cybinka 4-1 Energetyk Dychów 17 października, 15:00
Polesie Białków 7-2 Zieloni Łagów 17 października, 14:30
Zorza Grzmiąca 5-1 Płomień Chlebowo 17 października, 12:00
Czarni Czarnowo 2-1 Żenisz Żenichów 17 października, 11:00
Odra Rąpice 0-6 Kruszywo Raduszec Stary 17 października, 12:00

Kolejka 8 - 23-24 października

Energetyk Dychów - Kruszywo Raduszec Stary 24 października, 12:00
Żenisz Żenichów - Odra Rąpice 24 października, 15:00
Płomień Chlebowo - Czarni Czarnowo 24 października, 12:30
Zieloni Łagów - Zorza Grzmiąca 24 października, 14:40
Syrena Cybinka - Polesie Białków 24 października, 15:00

Kolejka 9 - 30-31 października

Polesie Białków - Energetyk Dychów
Zorza Grzmiąca - Syrena Cybinka
Czarni Czarnowo - Zieloni Łagów
Odra Rąpice - Płomień Chlebowo
Kruszywo Raduszec Stary - Żenisz Żenichów

Kolejka 10

Energetyk Dychów - Żenisz Żenichów
Kruszywo Raduszec Stary - Płomień Chlebowo
Odra Rąpice - Zieloni Łagów
Czarni Czarnowo - Syrena Cybinka
Zorza Grzmiąca - Polesie Białków

Kolejka 11

Zorza Grzmiąca - Energetyk Dychów
Polesie Białków - Czarni Czarnowo
Syrena Cybinka - Odra Rąpice
Zieloni Łagów - Kruszywo Raduszec Stary
Płomień Chlebowo - Żenisz Żenichów

Kolejka 12

Energetyk Dychów - Płomień Chlebowo
Żenisz Żenichów - Zieloni Łagów
Kruszywo Raduszec Stary - Syrena Cybinka
Odra Rąpice - Polesie Białków
Czarni Czarnowo - Zorza Grzmiąca

Kolejka 13

Czarni Czarnowo - Energetyk Dychów
Zorza Grzmiąca - Odra Rąpice
Polesie Białków - Kruszywo Raduszec Stary
Syrena Cybinka - Żenisz Żenichów
Zieloni Łagów - Płomień Chlebowo

Kolejka 14

Energetyk Dychów - Zieloni Łagów
Płomień Chlebowo - Syrena Cybinka
Żenisz Żenichów - Polesie Białków
Kruszywo Raduszec Stary - Zorza Grzmiąca
Odra Rąpice - Czarni Czarnowo

Kolejka 15

Odra Rąpice - Energetyk Dychów
Czarni Czarnowo - Kruszywo Raduszec Stary
Zorza Grzmiąca - Żenisz Żenichów
Polesie Białków - Płomień Chlebowo
Syrena Cybinka - Zieloni Łagów

Kolejka 16

Energetyk Dychów - Syrena Cybinka
Zieloni Łagów - Polesie Białków
Płomień Chlebowo - Zorza Grzmiąca
Żenisz Żenichów - Czarni Czarnowo
Kruszywo Raduszec Stary - Odra Rąpice

Kolejka 17

Kruszywo Raduszec Stary - Energetyk Dychów
Odra Rąpice - Żenisz Żenichów
Czarni Czarnowo - Płomień Chlebowo
Zorza Grzmiąca - Zieloni Łagów
Polesie Białków - Syrena Cybinka

Kolejka 18

Energetyk Dychów - Polesie Białków
Syrena Cybinka - Zorza Grzmiąca
Zieloni Łagów - Czarni Czarnowo
Płomień Chlebowo - Odra Rąpice
Żenisz Żenichów - Kruszywo Raduszec Stary

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas