[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa A 2021/2022, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Wołowice 6 16 5 1 0 23-5 3 0 0 16-3 2 1 0 7-2
2.  Liszczanka Liszki 6 14 4 2 0 12-6 2 1 0 6-4 2 1 0 6-2
3.  Tęcza Piekary 7 13 4 1 2 14-17 2 0 1 7-6 2 1 1 7-11 1 3 1 0 0 5-4
4.  Cedronka Wola Radziszowska 6 13 4 1 1 13-10 2 1 0 4-2 2 0 1 9-8 1 0 0 0 1 4-5
5.  Wisła Jeziorzany 6 11 3 2 1 13-8 3 0 0 9-3 0 2 1 4-5 1 1 0 1 0 1-1
6.  Strażak Rączna 6 11 3 2 1 17-9 0 2 1 5-6 3 0 0 12-3 1 1 0 1 0 1-1
7.  JKS Zelków 7 10 3 1 3 11-15 1 1 2 6-13 2 0 1 5-2 1 3 1 0 0 3-0
8.  Tramwaj Kraków 7 10 3 1 3 18-12 1 0 2 3-6 2 1 1 15-6 1 0 0 0 1 0-3
9.  Sportowiec Modlniczka 6 7 2 1 3 6-13 1 0 2 3-6 1 1 1 3-7 1 1 0 1 0 1-1
10.  Lotnik Kryspinów 6 7 2 1 3 8-9 1 1 2 5-6 1 0 1 3-3 1 1 0 1 0 1-1
11.  Sankowia Sanka 6 6 2 0 4 15-15 1 0 2 7-8 1 0 2 8-7
12.  Dragon Szczyglice 5 4 1 1 3 10-9 1 0 1 8-5 0 1 2 2-4 1 3 1 0 0 6-1
13.  Potok Więckowice 7 4 1 1 5 11-20 0 1 3 4-11 1 0 2 7-9
14.  Iskra Czułów 6 4 1 1 4 7-26 0 1 2 2-14 1 0 2 5-12 1 0 0 0 1 1-6
15.  Start Kamień 7 3 1 0 6 10-14 1 0 2 5-5 0 0 4 5-9

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Piast Wołowice    8-1 5-0 3-2 
 2 Liszczanka Liszki1-1     2-1 3-2 
 3 Tęcza Piekary0-1     5-4 2-1 
 4 Cedronka Wola Radziszowska    2-2 1-0 1-0 
 5 Wisła Jeziorzany    3-1 2-1 4-1 
 6 Strażak Rączna2-3 1-1     2-2 
 7 JKS Zelków0-4     2-6 1-1 3-2 
 8 Tramwaj Kraków1-2 2-1 0-3     
 9 Sportowiec Modlniczka1-4 0-1     2-1 
 10 Lotnik Kryspinów1-2 1-2 2-1 1-1     
 11 Sankowia Sanka3-1     2-4 2-3 
 12 Dragon Szczyglice2-4     6-1 
 13 Potok Więckowice1-1 0-2 2-6 1-2     
 14 Iskra Czułów2-2 0-6 0-6     
 15 Start Kamień1-2 0-2 4-1     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: Dragon Szczyglice.
 
Strażak Rączna 2-2 Tramwaj Kraków 22 sierpnia, 18:00
Wisła Jeziorzany 3-1 Sankowia Sanka 21 sierpnia, 17:00
Iskra Czułów 2-2 Tęcza Piekary 21 sierpnia, 17:30
Cedronka Wola Radziszowska 1-0 Start Kamień 21 sierpnia, 11:00
Lotnik Kryspinów 1-1 Sportowiec Modlniczka 21 sierpnia, 11:00
JKS Zelków 0-4 Piast Wołowice 21 sierpnia, 11:00
Potok Więckowice 1-1 Liszczanka Liszki 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza: Liszczanka Liszki.
 
Piast Wołowice 3-2 Potok Więckowice 29 sierpnia, 16:00
Sportowiec Modlniczka 0-1 JKS Zelków 29 sierpnia, 17:00
Start Kamień 0-2 Lotnik Kryspinów 29 sierpnia, 13:00
Tęcza Piekary 5-4 Cedronka Wola Radziszowska 28 sierpnia, 17:00
Sankowia Sanka 2-3 Iskra Czułów 28 sierpnia, 12:00
Tramwaj Kraków 2-1 Wisła Jeziorzany 28 sierpnia, 13:00
Dragon Szczyglice 2-4 Strażak Rączna 16 września, 20:30
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 14:00) odwołany

Kolejka 3 - 1 września

Pauza: Strażak Rączna.
 
Wisła Jeziorzany 2-1 Dragon Szczyglice 1 września, 17:30
Iskra Czułów 0-6 Tramwaj Kraków 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:00) odwołany
Cedronka Wola Radziszowska - Sankowia Sanka
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lotnik Kryspinów 1-2 Tęcza Piekary 21 września, 16:30
w pierwotnym terminie (2 września, 17:30) odwołany
JKS Zelków 3-2 Start Kamień 1 września, 17:00
Potok Więckowice 1-2 Sportowiec Modlniczka 15 września, 17:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:30) odwołany
Liszczanka Liszki 1-1 Piast Wołowice 15 września, 17:00
w pierwotnym terminie (2 września, 17:30) odwołany

Kolejka 4 - 4-5 września

Pauza: Piast Wołowice.
 
Sportowiec Modlniczka 1-4 Liszczanka Liszki 5 września, 14:00
Start Kamień 4-1 Potok Więckowice 4 września, 16:00
Tęcza Piekary 2-1 JKS Zelków 4 września, 17:00
Sankowia Sanka 3-1 Lotnik Kryspinów 4 września, 15:00
Tramwaj Kraków 1-2 Cedronka Wola Radziszowska 4 września, 11:00
Dragon Szczyglice 6-1 Iskra Czułów 4 września, 14:00
Strażak Rączna 1-1 Wisła Jeziorzany 5 września, 17:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Pauza: Wisła Jeziorzany.
 
Iskra Czułów 0-6 Strażak Rączna 11 września, 16:30
Cedronka Wola Radziszowska 1-0 Dragon Szczyglice 12 września, 17:00
Lotnik Kryspinów 2-1 Tramwaj Kraków 11 września, 11:30
JKS Zelków 2-6 Sankowia Sanka 11 września, 16:00
Potok Więckowice 0-2 Tęcza Piekary 11 września, 17:00
Liszczanka Liszki 3-2 Start Kamień 11 września, 16:00
Piast Wołowice 5-0 Sportowiec Modlniczka 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Pauza: Sportowiec Modlniczka.
 
Start Kamień 1-2 Piast Wołowice 18 września, 14:00
Tęcza Piekary 0-1 Liszczanka Liszki 18 września, 15:30
Sankowia Sanka 2-4 Potok Więckowice 18 września, 13:00
Tramwaj Kraków 0-3 JKS Zelków 18 września, 17:00
Dragon Szczyglice - Lotnik Kryspinów 20 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 września, 14:00) odwołany
Strażak Rączna 2-3 Cedronka Wola Radziszowska 19 września, 16:30
Wisła Jeziorzany 4-1 Iskra Czułów 18 września, 13:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Pauza: Iskra Czułów.
 
Cedronka Wola Radziszowska 2-2 Wisła Jeziorzany 26 września, 11:00
Lotnik Kryspinów 1-2 Strażak Rączna 25 września, 11:00
JKS Zelków 1-1 Dragon Szczyglice 25 września, 15:00
Potok Więckowice 2-6 Tramwaj Kraków 25 września, 16:00
Liszczanka Liszki 2-1 Sankowia Sanka 25 września, 16:00
Piast Wołowice 8-1 Tęcza Piekary 26 września, 16:00
Sportowiec Modlniczka 2-1 Start Kamień 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Pauza: Start Kamień.
 
Tęcza Piekary - Sportowiec Modlniczka 2 października, 16:00
Sankowia Sanka - Piast Wołowice 2 października, 13:00
Tramwaj Kraków - Liszczanka Liszki 3 października, 13:00
Dragon Szczyglice - Potok Więckowice 2 października, 14:00
Strażak Rączna - JKS Zelków 3 października, 16:00
Wisła Jeziorzany - Lotnik Kryspinów 3 października, 15:00
Iskra Czułów - Cedronka Wola Radziszowska 2 października, 16:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Pauza: Cedronka Wola Radziszowska.
 
Lotnik Kryspinów - Iskra Czułów
JKS Zelków - Wisła Jeziorzany
Potok Więckowice - Strażak Rączna
Liszczanka Liszki - Dragon Szczyglice
Piast Wołowice - Tramwaj Kraków
Sportowiec Modlniczka - Sankowia Sanka
Start Kamień - Tęcza Piekary

Kolejka 10 - 16-17 października

Pauza: Tęcza Piekary.
 
Sankowia Sanka - Start Kamień
Tramwaj Kraków - Sportowiec Modlniczka
Dragon Szczyglice - Piast Wołowice
Strażak Rączna - Liszczanka Liszki
Wisła Jeziorzany - Potok Więckowice
Iskra Czułów - JKS Zelków
Cedronka Wola Radziszowska - Lotnik Kryspinów

Kolejka 11 - 23-24 października

Pauza: Lotnik Kryspinów.
 
JKS Zelków - Cedronka Wola Radziszowska
Potok Więckowice - Iskra Czułów
Liszczanka Liszki - Wisła Jeziorzany
Piast Wołowice - Strażak Rączna
Sportowiec Modlniczka - Dragon Szczyglice
Start Kamień - Tramwaj Kraków
Tęcza Piekary - Sankowia Sanka

Kolejka 12 - 30-31 października

Pauza: Sankowia Sanka.
 
Tramwaj Kraków - Tęcza Piekary
Dragon Szczyglice - Start Kamień
Strażak Rączna - Sportowiec Modlniczka
Wisła Jeziorzany - Piast Wołowice
Iskra Czułów - Liszczanka Liszki
Cedronka Wola Radziszowska - Potok Więckowice
Lotnik Kryspinów - JKS Zelków

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Pauza: JKS Zelków.
 
Potok Więckowice - Lotnik Kryspinów
Liszczanka Liszki - Cedronka Wola Radziszowska
Piast Wołowice - Iskra Czułów
Sportowiec Modlniczka - Wisła Jeziorzany
Start Kamień - Strażak Rączna
Tęcza Piekary - Dragon Szczyglice
Sankowia Sanka - Tramwaj Kraków

Kolejka 14 - 11 listopada

Pauza: Tramwaj Kraków.
 
Dragon Szczyglice - Sankowia Sanka
Strażak Rączna - Tęcza Piekary
Wisła Jeziorzany - Start Kamień
Iskra Czułów - Sportowiec Modlniczka
Cedronka Wola Radziszowska - Piast Wołowice
Lotnik Kryspinów - Liszczanka Liszki
JKS Zelków - Potok Więckowice

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Pauza: Potok Więckowice.
 
Liszczanka Liszki - JKS Zelków
Piast Wołowice - Lotnik Kryspinów
Sportowiec Modlniczka - Cedronka Wola Radziszowska
Start Kamień - Iskra Czułów
Tęcza Piekary - Wisła Jeziorzany
Sankowia Sanka - Strażak Rączna
Tramwaj Kraków - Dragon Szczyglice

Kolejka 16

Pauza: Dragon Szczyglice.
 
Tramwaj Kraków - Strażak Rączna
Sankowia Sanka - Wisła Jeziorzany
Tęcza Piekary - Iskra Czułów
Start Kamień - Cedronka Wola Radziszowska
Sportowiec Modlniczka - Lotnik Kryspinów
Piast Wołowice - JKS Zelków
Liszczanka Liszki - Potok Więckowice

Kolejka 17

Pauza: Liszczanka Liszki.
 
Potok Więckowice - Piast Wołowice
JKS Zelków - Sportowiec Modlniczka
Lotnik Kryspinów - Start Kamień
Cedronka Wola Radziszowska - Tęcza Piekary
Iskra Czułów - Sankowia Sanka
Wisła Jeziorzany - Tramwaj Kraków
Strażak Rączna - Dragon Szczyglice

Kolejka 18

Pauza: Strażak Rączna.
 
Dragon Szczyglice - Wisła Jeziorzany
Tramwaj Kraków - Iskra Czułów
Sankowia Sanka - Cedronka Wola Radziszowska
Tęcza Piekary - Lotnik Kryspinów
Start Kamień - JKS Zelków
Sportowiec Modlniczka - Potok Więckowice
Piast Wołowice - Liszczanka Liszki

Kolejka 19

Pauza: Piast Wołowice.
 
Liszczanka Liszki - Sportowiec Modlniczka
Potok Więckowice - Start Kamień
JKS Zelków - Tęcza Piekary
Lotnik Kryspinów - Sankowia Sanka
Cedronka Wola Radziszowska - Tramwaj Kraków
Iskra Czułów - Dragon Szczyglice
Wisła Jeziorzany - Strażak Rączna

Kolejka 20

Pauza: Wisła Jeziorzany.
 
Strażak Rączna - Iskra Czułów
Dragon Szczyglice - Cedronka Wola Radziszowska
Tramwaj Kraków - Lotnik Kryspinów
Sankowia Sanka - JKS Zelków
Tęcza Piekary - Potok Więckowice
Start Kamień - Liszczanka Liszki
Sportowiec Modlniczka - Piast Wołowice

Kolejka 21

Pauza: Sportowiec Modlniczka.
 
Piast Wołowice - Start Kamień
Liszczanka Liszki - Tęcza Piekary
Potok Więckowice - Sankowia Sanka
JKS Zelków - Tramwaj Kraków
Lotnik Kryspinów - Dragon Szczyglice
Cedronka Wola Radziszowska - Strażak Rączna
Iskra Czułów - Wisła Jeziorzany

Kolejka 22

Pauza: Iskra Czułów.
 
Wisła Jeziorzany - Cedronka Wola Radziszowska
Strażak Rączna - Lotnik Kryspinów
Dragon Szczyglice - JKS Zelków
Tramwaj Kraków - Potok Więckowice
Sankowia Sanka - Liszczanka Liszki
Tęcza Piekary - Piast Wołowice
Start Kamień - Sportowiec Modlniczka

Kolejka 23

Pauza: Start Kamień.
 
Sportowiec Modlniczka - Tęcza Piekary
Piast Wołowice - Sankowia Sanka
Liszczanka Liszki - Tramwaj Kraków
Potok Więckowice - Dragon Szczyglice
JKS Zelków - Strażak Rączna
Lotnik Kryspinów - Wisła Jeziorzany
Cedronka Wola Radziszowska - Iskra Czułów

Kolejka 24

Pauza: Cedronka Wola Radziszowska.
 
Iskra Czułów - Lotnik Kryspinów
Wisła Jeziorzany - JKS Zelków
Strażak Rączna - Potok Więckowice
Dragon Szczyglice - Liszczanka Liszki
Tramwaj Kraków - Piast Wołowice
Sankowia Sanka - Sportowiec Modlniczka
Tęcza Piekary - Start Kamień

Kolejka 25

Pauza: Tęcza Piekary.
 
Start Kamień - Sankowia Sanka
Sportowiec Modlniczka - Tramwaj Kraków
Piast Wołowice - Dragon Szczyglice
Liszczanka Liszki - Strażak Rączna
Potok Więckowice - Wisła Jeziorzany
JKS Zelków - Iskra Czułów
Lotnik Kryspinów - Cedronka Wola Radziszowska

Kolejka 26

Pauza: Lotnik Kryspinów.
 
Cedronka Wola Radziszowska - JKS Zelków
Iskra Czułów - Potok Więckowice
Wisła Jeziorzany - Liszczanka Liszki
Strażak Rączna - Piast Wołowice
Dragon Szczyglice - Sportowiec Modlniczka
Tramwaj Kraków - Start Kamień
Sankowia Sanka - Tęcza Piekary

Kolejka 27

Pauza: Sankowia Sanka.
 
Tęcza Piekary - Tramwaj Kraków
Start Kamień - Dragon Szczyglice
Sportowiec Modlniczka - Strażak Rączna
Piast Wołowice - Wisła Jeziorzany
Liszczanka Liszki - Iskra Czułów
Potok Więckowice - Cedronka Wola Radziszowska
JKS Zelków - Lotnik Kryspinów

Kolejka 28

Pauza: JKS Zelków.
 
Lotnik Kryspinów - Potok Więckowice
Cedronka Wola Radziszowska - Liszczanka Liszki
Iskra Czułów - Piast Wołowice
Wisła Jeziorzany - Sportowiec Modlniczka
Strażak Rączna - Start Kamień
Dragon Szczyglice - Tęcza Piekary
Tramwaj Kraków - Sankowia Sanka

Kolejka 29

Pauza: Tramwaj Kraków.
 
Sankowia Sanka - Dragon Szczyglice
Tęcza Piekary - Strażak Rączna
Start Kamień - Wisła Jeziorzany
Sportowiec Modlniczka - Iskra Czułów
Piast Wołowice - Cedronka Wola Radziszowska
Liszczanka Liszki - Lotnik Kryspinów
Potok Więckowice - JKS Zelków

Kolejka 30

Pauza: Potok Więckowice.
 
JKS Zelków - Liszczanka Liszki
Lotnik Kryspinów - Piast Wołowice
Cedronka Wola Radziszowska - Sportowiec Modlniczka
Iskra Czułów - Start Kamień
Wisła Jeziorzany - Tęcza Piekary
Strażak Rączna - Sankowia Sanka
Dragon Szczyglice - Tramwaj Kraków

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas