[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa B 2021/2022, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kmita II Zabierzów 6 16 5 1 0 23-3 3 0 0 15-2 2 1 0 8-1
2.  Wisła Rząska 5 13 4 1 0 24-6 1 0 0 2-1 3 1 0 22-5
3.  Niegoszowianka Niegoszowice 5 12 4 0 1 17-6 3 0 0 15-3 1 0 1 2-3
4.  Płomień Jerzmanowice 5 11 3 2 0 17-4 1 2 0 7-4 2 0 0 10-0
5.  Novi Narama 6 9 3 0 3 24-16 2 0 2 13-11 1 0 1 11-5 1 3 1 0 0 9-4
6.  Orzeł II Bębło 6 9 3 0 3 16-19 2 0 1 7-5 1 0 2 9-14 1 0 0 0 1 4-9
7.  Górzanka Nawojowa Góra 4 6 2 0 2 10-13 2 0 0 6-2 0 0 2 4-11 1 3 1 0 0 2-0
8.  Fitball Szklary 6 6 2 0 4 12-14 2 0 2 11-7 0 0 2 1-7 1 0 0 0 1 0-2
9.  Iskra Radwanowice 5 3 1 0 4 7-16 1 0 0 4-3 0 0 4 3-13
10.  Orlęta II Rudawa 5 0 0 0 5 5-23 0 0 2 0-12 0 0 3 5-11
11.  Topór Aleksandrowice 5 0 0 0 5 2-37 0 0 3 2-25 0 0 2 0-12

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Kmita II Zabierzów    2-0 8-2 5-0 
 2 Wisła Rząska    2-1 
 3 Niegoszowianka Niegoszowice    5-2 5-1 5-0 
 4 Płomień Jerzmanowice1-1 3-3     3-0* 
 5 Novi Narama0-3* 1-2     9-4 3-2 
 6 Orzeł II Bębło1-3     3-2 3-0* 
 7 Górzanka Nawojowa Góra    2-0 4-2 
 8 Fitball Szklary0-1 4-3 0-3*     7-0 
 9 Iskra Radwanowice    4-3 
 10 Orlęta II Rudawa0-3 0-9     
 11 Topór Aleksandrowice0-4 1-13 1-8     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: Niegoszowianka Niegoszowice.
 
Fitball Szklary 0-3 Orzeł II Bębło 22 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-4
Novi Narama 0-3 Kmita II Zabierzów 22 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 4-3
Topór Aleksandrowice 1-13 Wisła Rząska 21 sierpnia, 17:30
Górzanka Nawojowa Góra 4-2 Orlęta II Rudawa 22 sierpnia, 14:00
Płomień Jerzmanowice 3-0 Iskra Radwanowice 22 sierpnia, 18:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza: Topór Aleksandrowice.
 
Orzeł II Bębło 3-2 Iskra Radwanowice 28 sierpnia, 17:30
Orlęta II Rudawa 0-9 Płomień Jerzmanowice 28 sierpnia, 17:00
Wisła Rząska - Górzanka Nawojowa Góra 7 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 17:00) odwołany
Kmita II Zabierzów 2-0 Niegoszowianka Niegoszowice 28 sierpnia, 17:00
Fitball Szklary 4-3 Novi Narama 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Pauza: Górzanka Nawojowa Góra.
 
Novi Narama 9-4 Orzeł II Bębło 5 września, 14:00
Niegoszowianka Niegoszowice 5-1 Fitball Szklary 4 września, 17:00
Topór Aleksandrowice 0-4 Kmita II Zabierzów 5 września, 17:00
Płomień Jerzmanowice 3-3 Wisła Rząska 5 września, 17:00
Iskra Radwanowice 4-3 Orlęta II Rudawa 5 września, 12:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Pauza: Płomień Jerzmanowice.
 
Orzeł II Bębło 3-0 Orlęta II Rudawa 12 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Wisła Rząska 2-1 Iskra Radwanowice 11 września, 17:00
Kmita II Zabierzów 8-2 Górzanka Nawojowa Góra 12 września, 17:00
Fitball Szklary 7-0 Topór Aleksandrowice 12 września, 13:30
Novi Narama 1-2 Niegoszowianka Niegoszowice 12 września, 17:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Pauza: Iskra Radwanowice.
 
Niegoszowianka Niegoszowice 5-2 Orzeł II Bębło 19 września, 16:00
Topór Aleksandrowice 1-8 Novi Narama 18 września, 17:00
Górzanka Nawojowa Góra 2-0 Fitball Szklary 19 września, 16:00
Płomień Jerzmanowice 1-1 Kmita II Zabierzów 18 września, 16:30
Orlęta II Rudawa 0-3 Wisła Rząska 18 września, 17:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Pauza: Orlęta II Rudawa.
 
Orzeł II Bębło 1-3 Wisła Rząska 26 września, 16:00
Kmita II Zabierzów 5-0 Iskra Radwanowice 25 września, 16:00
Fitball Szklary 0-1 Płomień Jerzmanowice 26 września, 15:00
Novi Narama 3-2 Górzanka Nawojowa Góra 26 września, 13:30
Niegoszowianka Niegoszowice 5-0 Topór Aleksandrowice 25 września, 16:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Pauza: Wisła Rząska.
 
Topór Aleksandrowice - Orzeł II Bębło 3 października, 16:30
Górzanka Nawojowa Góra - Niegoszowianka Niegoszowice 3 października, 15:00
Płomień Jerzmanowice - Novi Narama 2 października, 16:00
Iskra Radwanowice - Fitball Szklary 2 października, 13:00
Orlęta II Rudawa - Kmita II Zabierzów 3 października, 14:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Pauza: Orzeł II Bębło.
 
Kmita II Zabierzów - Wisła Rząska
Fitball Szklary - Orlęta II Rudawa
Novi Narama - Iskra Radwanowice
Niegoszowianka Niegoszowice - Płomień Jerzmanowice
Topór Aleksandrowice - Górzanka Nawojowa Góra

Kolejka 9 - 16-17 października

Pauza: Kmita II Zabierzów.
 
Górzanka Nawojowa Góra - Orzeł II Bębło
Płomień Jerzmanowice - Topór Aleksandrowice
Iskra Radwanowice - Niegoszowianka Niegoszowice
Orlęta II Rudawa - Novi Narama
Wisła Rząska - Fitball Szklary

Kolejka 10 - 23-24 października

Pauza: Fitball Szklary.
 
Orzeł II Bębło - Kmita II Zabierzów
Novi Narama - Wisła Rząska
Niegoszowianka Niegoszowice - Orlęta II Rudawa
Topór Aleksandrowice - Iskra Radwanowice
Górzanka Nawojowa Góra - Płomień Jerzmanowice

Kolejka 11 - 30-31 października

Pauza: Novi Narama.
 
Płomień Jerzmanowice - Orzeł II Bębło
Iskra Radwanowice - Górzanka Nawojowa Góra
Orlęta II Rudawa - Topór Aleksandrowice
Wisła Rząska - Niegoszowianka Niegoszowice
Kmita II Zabierzów - Fitball Szklary

Kolejka 12

Pauza: Niegoszowianka Niegoszowice.
 
Orzeł II Bębło - Fitball Szklary
Kmita II Zabierzów - Novi Narama
Wisła Rząska - Topór Aleksandrowice
Orlęta II Rudawa - Górzanka Nawojowa Góra
Iskra Radwanowice - Płomień Jerzmanowice

Kolejka 13

Pauza: Topór Aleksandrowice.
 
Iskra Radwanowice - Orzeł II Bębło
Płomień Jerzmanowice - Orlęta II Rudawa
Górzanka Nawojowa Góra - Wisła Rząska
Niegoszowianka Niegoszowice - Kmita II Zabierzów
Novi Narama - Fitball Szklary

Kolejka 14

Pauza: Górzanka Nawojowa Góra.
 
Orzeł II Bębło - Novi Narama
Fitball Szklary - Niegoszowianka Niegoszowice
Kmita II Zabierzów - Topór Aleksandrowice
Wisła Rząska - Płomień Jerzmanowice
Orlęta II Rudawa - Iskra Radwanowice

Kolejka 15

Pauza: Płomień Jerzmanowice.
 
Orlęta II Rudawa - Orzeł II Bębło
Iskra Radwanowice - Wisła Rząska
Górzanka Nawojowa Góra - Kmita II Zabierzów
Topór Aleksandrowice - Fitball Szklary
Niegoszowianka Niegoszowice - Novi Narama

Kolejka 16

Pauza: Iskra Radwanowice.
 
Orzeł II Bębło - Niegoszowianka Niegoszowice
Novi Narama - Topór Aleksandrowice
Fitball Szklary - Górzanka Nawojowa Góra
Kmita II Zabierzów - Płomień Jerzmanowice
Wisła Rząska - Orlęta II Rudawa

Kolejka 17

Pauza: Orlęta II Rudawa.
 
Wisła Rząska - Orzeł II Bębło
Iskra Radwanowice - Kmita II Zabierzów
Płomień Jerzmanowice - Fitball Szklary
Górzanka Nawojowa Góra - Novi Narama
Topór Aleksandrowice - Niegoszowianka Niegoszowice

Kolejka 18

Pauza: Wisła Rząska.
 
Orzeł II Bębło - Topór Aleksandrowice
Niegoszowianka Niegoszowice - Górzanka Nawojowa Góra
Novi Narama - Płomień Jerzmanowice
Fitball Szklary - Iskra Radwanowice
Kmita II Zabierzów - Orlęta II Rudawa

Kolejka 19

Pauza: Orzeł II Bębło.
 
Wisła Rząska - Kmita II Zabierzów
Orlęta II Rudawa - Fitball Szklary
Iskra Radwanowice - Novi Narama
Płomień Jerzmanowice - Niegoszowianka Niegoszowice
Górzanka Nawojowa Góra - Topór Aleksandrowice

Kolejka 20

Pauza: Kmita II Zabierzów.
 
Orzeł II Bębło - Górzanka Nawojowa Góra
Topór Aleksandrowice - Płomień Jerzmanowice
Niegoszowianka Niegoszowice - Iskra Radwanowice
Novi Narama - Orlęta II Rudawa
Fitball Szklary - Wisła Rząska

Kolejka 21

Pauza: Fitball Szklary.
 
Kmita II Zabierzów - Orzeł II Bębło
Wisła Rząska - Novi Narama
Orlęta II Rudawa - Niegoszowianka Niegoszowice
Iskra Radwanowice - Topór Aleksandrowice
Płomień Jerzmanowice - Górzanka Nawojowa Góra

Kolejka 22

Pauza: Novi Narama.
 
Orzeł II Bębło - Płomień Jerzmanowice
Górzanka Nawojowa Góra - Iskra Radwanowice
Topór Aleksandrowice - Orlęta II Rudawa
Niegoszowianka Niegoszowice - Wisła Rząska
Fitball Szklary - Kmita II Zabierzów

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas