[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów 2021/2022
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cracovia 7 16 5 1 1 14-8 3 0 0 9-5 2 1 1 5-3
2.  Zagłębie Lubin 7 16 5 1 1 14-9 3 1 0 9-5 2 0 1 5-4
3.  Lech Poznań 7 15 5 0 2 22-8 3 0 0 11-2 2 0 2 11-6
4.  Jagiellonia Białystok 7 14 4 2 1 19-13 3 0 0 8-4 1 2 1 11-9
5.  Raków Częstochowa 7 13 4 1 2 18-14 3 1 0 12-4 1 0 2 6-10 1 1 0 1 0 3-3
6.  Legia Warszawa 7 13 4 1 2 14-14 3 0 0 6-1 1 1 2 8-13 1 1 0 1 0 3-3
7.  MKS Polonia Warszawa 7 12 4 0 3 23-18 3 0 1 18-7 1 0 2 5-11
8.  Śląsk Wrocław 7 10 3 1 3 16-14 2 0 1 6-4 1 1 2 10-10 1 3 1 0 0 2-0
9.  Arka Gdynia 7 10 3 1 3 11-13 2 0 1 6-5 1 1 2 5-8 1 0 0 0 1 0-2
10.  Wisła Kraków 7 9 3 0 4 9-11 2 0 2 7-5 1 0 2 2-6
11.  Pogoń Szczecin 7 8 2 2 3 9-10 1 2 1 6-6 1 0 2 3-4
12.  Stal Rzeszów 7 8 2 2 3 14-16 1 1 2 8-10 1 1 1 6-6
13.  Warta Poznań 7 5 1 2 4 9-13 0 2 2 5-7 1 0 2 4-6
14.  Gwarek Zabrze 7 5 1 2 4 8-21 1 2 1 8-11 0 0 3 0-10
15.  Górnik Zabrze 7 4 1 1 5 8-13 1 0 2 6-5 0 1 3 2-8
16.  UKS SMS Łódź 7 1 0 1 6 7-20 0 0 3 1-8 0 1 3 6-12

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Cracovia    4-3 2-1 3-1 
 2 Zagłębie Lubin    2-1 3-1 2-1 2-2 
 3 Lech Poznań1-0     7-1 3-1 
 4 Jagiellonia Białystok    3-2 3-1 2-1 
 5 Raków Częstochowa    3-3 1-0 6-0 2-1 
 6 Legia Warszawa3-1     1-0 2-0 
 7 MKS Polonia Warszawa2-3 5-0     6-3 5-1 
 8 Śląsk Wrocław1-2     2-0 3-2 
 9 Arka Gdynia2-1     0-1 4-3 
 10 Wisła Kraków0-2     2-3 2-0 3-0 
 11 Pogoń Szczecin1-1 1-3 2-2     2-0 
 12 Stal Rzeszów2-6 5-1 1-3     0-0 
 13 Warta Poznań1-2 2-2 2-2 0-1     
 14 Gwarek Zabrze1-6 2-2 2-2     3-1 
 15 Górnik Zabrze1-2 1-2     4-1 
 16 UKS SMS Łódź0-2 0-4 1-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Wisła Kraków 3-0 Górnik Zabrze 14 sierpnia, 12:00
Kacper Chełmecki 27, Bartosz Seweryn 73, 77
w Myślenicach
Stal Rzeszów 2-6 Jagiellonia Białystok 15 sierpnia, 12:00
Michał Musik 10, Ihor Iwaniuk 43 - Adrian Podczarski 16, Hubert Karpiński 17, 23, Jakub Lutostański 63, Jakub Lewicki 69, Radosław Zyśk 89
w Stalowej Woli
Raków Częstochowa 3-3 Legia Warszawa 15 sierpnia, 11:15
Kamil Kanior 38, Szymon Cuber 64, 66 - Kajetan Staniszewski 33, Jordan Majchrzak 45 (k), Kacper Imiołek 90
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 1-6 Lech Poznań 15 sierpnia, 12:00
Remigiusz Flasz 43 - Damian Kołtański 3, 56, Filip Wełniak 13, 49, 61, Dawid Zięba 80
MKS Polonia Warszawa 6-3 Śląsk Wrocław 14 sierpnia, 15:00
Aleksander Gajgier 4, Franciszek Antkiewicz 11 (k), Jan Piasek 12, Radosław Borowski 45, Oskar Wojtczak 47 (s), Dawid Łącki 89 - Dawid Gruszecki 52, 59, 88
Zagłębie Lubin 2-2 UKS SMS Łódź 15 sierpnia, 16:00
Wojciech Szafranek 45, Jakub Łoboda 46 - Jakub Zawierucha 19, Szymon Janicki 70
na bocznym boisku
Warta Poznań 2-2 Arka Gdynia 14 sierpnia, 11:00
Jakub Nęcka 85 (k), Aleksander Kultys 90 - Krzysztof Babś 55 (k), Kasjan Lipkowski 70
Pogoń Szczecin 1-1 Cracovia 14 sierpnia, 12:00
Mikołaj Witkowski 34 - Bartłomiej Kolec 86
w Kołbaskowie

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Górnik Zabrze 1-2 Cracovia 22 sierpnia, 12:00
Mateusz Fundament 47 - Oskar Wójcik 11 (k), Przemysław Kapek 16
na stadionie MOSiR-u Sparta
Arka Gdynia 0-1 Pogoń Szczecin 21 sierpnia, 11:00
Mikołaj Witkowski 35
na Narodowym Stadionie Rugby
UKS SMS Łódź 1-2 Warta Poznań 21 sierpnia, 16:00
Piotr Woźnikiewicz 82 - Szymon Michalski 41, Szymon Sarbinowski 90
Śląsk Wrocław 1-2 Zagłębie Lubin 21 sierpnia, 11:00
Mateusz Stawny 70 - Rafał Dzidek 18, Wojciech Szafranek 41
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Lech Poznań 7-1 MKS Polonia Warszawa 21 sierpnia, 12:00
Jakub Antczak 3, Filip Wełniak 25, 33, 60, Dawid Zięba 70, Hubert Szulc 81, Dawid Ławniczak 90 - Aleksander Gajgier 13
we Wronkach
Legia Warszawa 2-0 Gwarek Zabrze 21 sierpnia, 15:00
Jordan Majchrzak 73, Dawid Kiedrowicz 86
w Urszulinie
Jagiellonia Białystok 3-2 Raków Częstochowa 22 sierpnia, 12:00
Jakub Lutostański 4, 36 (k), 87 (k) - Miłosz Rogula 29, Szymon Cuber 48
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Wisła Kraków 2-3 Stal Rzeszów 21 sierpnia, 12:15
Bartosz Seweryn 36, Tafara Alexander Madembo 76 - Michał Opalski 2, Karol Wojtyło 48, Filip Gawlak 87
w Myślenicach

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Stal Rzeszów 0-0 Górnik Zabrze 29 sierpnia, 12:00
w Stalowej Woli
Raków Częstochowa 1-0 Wisła Kraków 29 sierpnia, 12:00
Miłosz Rogula 58
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 2-2 Jagiellonia Białystok 29 sierpnia, 12:00
Oliwer Mansfeld 14, Jakub Koźma 45 (k) - Sebastian Dąbrowski 24, Mateusz Kowalski 80
MKS Polonia Warszawa 5-0 Legia Warszawa 29 sierpnia, 12:15
Kacper Śmiglewski 16, Kacper Jakóbczyk 36, Radosław Borowski 38, Kacper Włoch 56, Jan Piasek 74
Zagłębie Lubin 2-1 Lech Poznań 28 sierpnia, 15:30
Jakub Łoboda 38, Rafał Dzidek 51 - Jakub Antczak 4
na bocznym boisku
Warta Poznań 2-2 Śląsk Wrocław 28 sierpnia, 12:00
Szymon Sarbinowski 31, Jakub Nęcka 64 - Dawid Gruszecki 21, 32
na stadionie POSiR przy ul. Harcerskiej
Pogoń Szczecin 2-0 UKS SMS Łódź 28 sierpnia, 12:00
Mikołaj Witkowski 15, 56
w Kołbaskowie
Cracovia 3-1 Arka Gdynia 28 sierpnia, 13:00
Przemysław Kapek 25, Oskar Wójcik 36, Aleksander Ciesielski 90 - Marcel Predenkiewicz 85
w Rącznej

Kolejka 4 - 4-5 września

Górnik Zabrze 1-2 Arka Gdynia 5 września, 12:00
David Ajenjo Hyjek 44 - Adrian Łyszkiewicz-Dustet 31 (k), Marcel Szymański 38
na stadionie MOSiR-u Sparta
UKS SMS Łódź 0-2 Cracovia 4 września, 16:00
Jan Mróz 59, Bartłomiej Kolec 76
Śląsk Wrocław 3-2 Pogoń Szczecin 5 września, 12:00
Karol Borys 25, Łukasz Gerstenstein 74, Hubert Konstanty 80 - Kacper Szczerba 5, Borys Freilich 80
na Stadionie Sportowym Oławka
Lech Poznań 3-1 Warta Poznań 3 września, 12:00
Filip Wełniak 80, 84, Damian Kołtański 90 - Jakub Nęcka 60
w Popowie
Legia Warszawa 3-1 Zagłębie Lubin 4 września, 11:00
Dawid Kiedrowicz 42, 68, Dawid Niedźwiedzki 52 - Szymon Karasiński 90
w Urszulinie
Jagiellonia Białystok 3-1 MKS Polonia Warszawa 4 września, 12:00
Jakub Lutostański 36, 64, 72 - Mateusz Majbański 25
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Wisła Kraków 2-0 Gwarek Zabrze 4 września, 11:00
Bartosz Seweryn 17, Kacper Chełmecki 23
w Myślenicach
Stal Rzeszów 5-1 Raków Częstochowa 5 września, 12:00
Mikołaj Krawczyk-Demczuk 15, 33, Michał Musik 30, 36, 68 - Łukasz Makarski 42
w Stalowej Woli

Kolejka 5 - 11-12 września

Raków Częstochowa 2-1 Górnik Zabrze 11 września, 12:00
Łukasz Makarski 7, Adrian Krysik 80 - Bartłomiej Iwański 75 (k)
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 2-2 Stal Rzeszów 12 września, 12:00
Filip Kołodyński 43, Oliwer Mansfeld 90 - Mikołaj Krawczyk-Demczuk 15, Aleksander Okoń 90
MKS Polonia Warszawa 5-1 Wisła Kraków 11 września, 17:00
Kacper Jakóbczyk 5, 28, Franciszek Antkiewicz 50, Kacper Śmiglewski 60, Dawid Łącki 90 - Kamil Głogowski 37
na bocznym boisku
Zagłębie Lubin 3-1 Jagiellonia Białystok 12 września, 15:00
Jakub Łoboda 37, 62, Wojciech Szafranek 56 - Jakub Lutostański 82
na bocznym boisku
Warta Poznań 1-2 Legia Warszawa 11 września, 11:00
Aleksander Kluczyński 10 - Igor Strzałek 58, Kajetan Staniszewski 70
na stadionie POSiR przy ul. Harcerskiej
Pogoń Szczecin 1-3 Lech Poznań 10 września, 16:15
Mateusz Bąk 10 - Filip Wełniak 24, Kacper Sommerfeld 42, Dawid Ławniczak 81
na bocznym boisku nr 3
Cracovia 2-1 Śląsk Wrocław 11 września, 12:30
Jakub Wojtysko 65, Przemysław Kapek 68 - Eryk Sikora 51
w Rącznej
Arka Gdynia 4-3 UKS SMS Łódź 11 września, 13:00
Adam Tandecki 10, Jakub Kościów 38, Patryk Soboczyński 59, Adrian Łyszkiewicz-Dustet 90 - Marcel Lachowicz 34, Oskar Świątkowski 69, Eryk Furman 75
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 6 - 18-19 września

Górnik Zabrze 4-1 UKS SMS Łódź 19 września, 13:00
Nikodem Zielonka 60 (k), 90, Kosma Zawada 67, Bartłomiej Iwański 85 - Artur Baraukou 29
na stadionie MOSiR-u Sparta
Śląsk Wrocław 2-0 Arka Gdynia 19 września, 12:00
Ryszard Jakubiak 80, 83
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Lech Poznań 1-0 Cracovia 18 września, 12:00
Damian Kołtański 90
we Wronkach
Legia Warszawa 1-0 Pogoń Szczecin 18 września, 11:00
Szymon Bednarz 77
w Urszulinie
Jagiellonia Białystok 2-1 Warta Poznań 18 września, 12:00
Michał Samborski 3, Radosław Zyśk 80 - Miłosz Gawecki 15
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Wisła Kraków 0-2 Zagłębie Lubin 18 września, 11:15
Mateusz Chmarek 66 (k), Kacper Masiak 86
w Myślenicach
Stal Rzeszów 1-3 MKS Polonia Warszawa 19 września, 12:00
Karol Wojtyło 11 - Franciszek Antkiewicz 60, Łukasz Florczuk 85, Radosław Borowski 90
Raków Częstochowa 6-0 Gwarek Zabrze 18 września, 14:00
Oliwier Siuda 33, 67, Łukasz Makarski 49, Miłosz Rogula 51, Jakub Skupień 69, Jakub Wireński 82
na bocznym boisku

Kolejka 7 - 25-26 września

Gwarek Zabrze 3-1 Górnik Zabrze 26 września, 12:00
Dominik Gurdek 38, Oliwer Mansfeld 54, Paweł Pilch 88 - Mateusz Fundament 70
MKS Polonia Warszawa 2-3 Raków Częstochowa 25 września, 12:15
Kacper Jakóbczyk 6, Kacper Śmiglewski 69 - Krystian Szymocha 39, Mateusz Niedziałkowski 46, Miłosz Rogula 62
na bocznym boisku
Zagłębie Lubin 2-1 Stal Rzeszów 25 września, 12:00
Mateusz Chmarek 29, Jakub Łoboda 78 - Michał Musik 38
na bocznym boisku
Warta Poznań 0-1 Wisła Kraków 25 września, 12:00
Kacper Chełmecki 4
na stadionie POSiR przy ul. Harcerskiej
Pogoń Szczecin 2-2 Jagiellonia Białystok 24 września, 12:00
Mateusz Bąk 9, Konrad Magnuszewski 53 - Jakub Lewicki 8, Jakub Lutostański 89
w Kołbaskowie
Cracovia 4-3 Legia Warszawa 25 września, 12:00
Jakub Wojtysko 21, 26, Przemysław Kapek 37, 82 - Igor Strzałek 15, Kajetan Staniszewski 29, Szymon Bednarz 67
w Rącznej
Arka Gdynia 2-1 Lech Poznań 25 września, 13:00
Marcel Predenkiewicz 47, Adam Tandecki 58 - Filip Wełniak 86
na Narodowym Stadionie Rugby
UKS SMS Łódź 0-4 Śląsk Wrocław 25 września, 16:00
Ryszard Jakubiak 8, 45, 45, 65

Kolejka 8 - 2-3 października

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 3 października, 15:30
Lech Poznań - UKS SMS Łódź 2 października, 12:00
Legia Warszawa - Arka Gdynia 1 października, 15:00
Jagiellonia Białystok - Cracovia 2 października, 12:15
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2 października, 12:00
Stal Rzeszów - Warta Poznań 3 października, 12:00
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 2 października, 14:00
Gwarek Zabrze - MKS Polonia Warszawa 3 października, 12:00

Kolejka 9 - 9-10 października

MKS Polonia Warszawa - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Gwarek Zabrze
Warta Poznań - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Stal Rzeszów
Cracovia - Wisła Kraków
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Kolejka 10 - 16-17 października

Górnik Zabrze - Lech Poznań
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Stal Rzeszów - Cracovia
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
Gwarek Zabrze - Warta Poznań
MKS Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin

Kolejka 11 - 23-24 października

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Warta Poznań - MKS Polonia Warszawa
Pogoń Szczecin - Gwarek Zabrze
Cracovia - Raków Częstochowa
Arka Gdynia - Stal Rzeszów
UKS SMS Łódź - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Legia Warszawa

Kolejka 12 - 30-31 października

Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Stal Rzeszów - UKS SMS Łódź
Raków Częstochowa - Arka Gdynia
Gwarek Zabrze - Cracovia
MKS Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Warta Poznań

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Warta Poznań - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Cracovia - MKS Polonia Warszawa
Arka Gdynia - Gwarek Zabrze
UKS SMS Łódź - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Stal Rzeszów
Lech Poznań - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Kolejka 14 - 13-14 listopada

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Stal Rzeszów - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Gwarek Zabrze - UKS SMS Łódź
MKS Polonia Warszawa - Arka Gdynia
Zagłębie Lubin - Cracovia
Warta Poznań - Pogoń Szczecin

Kolejka 15 - 20-21 listopada

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Cracovia - Warta Poznań
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
UKS SMS Łódź - MKS Polonia Warszawa
Śląsk Wrocław - Gwarek Zabrze
Lech Poznań - Raków Częstochowa
Legia Warszawa - Stal Rzeszów
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Kolejka 16

Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Stal Rzeszów
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Gwarek Zabrze
Śląsk Wrocław - MKS Polonia Warszawa
UKS SMS Łódź - Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Warta Poznań
Cracovia - Pogoń Szczecin

Kolejka 17

Cracovia - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Warta Poznań - UKS SMS Łódź
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
MKS Polonia Warszawa - Lech Poznań
Gwarek Zabrze - Legia Warszawa
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
Stal Rzeszów - Wisła Kraków

Kolejka 18

Górnik Zabrze - Stal Rzeszów
Wisła Kraków - Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok - Gwarek Zabrze
Legia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Warta Poznań
UKS SMS Łódź - Pogoń Szczecin
Arka Gdynia - Cracovia

Kolejka 19

Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Cracovia - UKS SMS Łódź
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Warta Poznań - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Gwarek Zabrze - Wisła Kraków
Raków Częstochowa - Stal Rzeszów

Kolejka 20

Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Stal Rzeszów - Gwarek Zabrze
Wisła Kraków - MKS Polonia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Warta Poznań
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Cracovia
UKS SMS Łódź - Arka Gdynia

Kolejka 21

UKS SMS Łódź - Górnik Zabrze
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Cracovia - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
MKS Polonia Warszawa - Stal Rzeszów
Gwarek Zabrze - Raków Częstochowa

Kolejka 22

Górnik Zabrze - Gwarek Zabrze
Raków Częstochowa - MKS Polonia Warszawa
Stal Rzeszów - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Warta Poznań
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Cracovia
Lech Poznań - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź

Kolejka 23

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
UKS SMS Łódź - Lech Poznań
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Warta Poznań - Stal Rzeszów
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
MKS Polonia Warszawa - Gwarek Zabrze

Kolejka 24

Górnik Zabrze - MKS Polonia Warszawa
Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa - Warta Poznań
Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Legia Warszawa - UKS SMS Łódź
Lech Poznań - Śląsk Wrocław

Kolejka 25

Lech Poznań - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
UKS SMS Łódź - Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia - Wisła Kraków
Cracovia - Stal Rzeszów
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Warta Poznań - Gwarek Zabrze
Zagłębie Lubin - MKS Polonia Warszawa

Kolejka 26

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
MKS Polonia Warszawa - Warta Poznań
Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Cracovia
Stal Rzeszów - Arka Gdynia
Wisła Kraków - UKS SMS Łódź
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Lech Poznań

Kolejka 27

Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
UKS SMS Łódź - Stal Rzeszów
Arka Gdynia - Raków Częstochowa
Cracovia - Gwarek Zabrze
Pogoń Szczecin - MKS Polonia Warszawa
Warta Poznań - Zagłębie Lubin

Kolejka 28

Górnik Zabrze - Warta Poznań
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
MKS Polonia Warszawa - Cracovia
Gwarek Zabrze - Arka Gdynia
Raków Częstochowa - UKS SMS Łódź
Stal Rzeszów - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Kolejka 29

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Lech Poznań - Stal Rzeszów
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
UKS SMS Łódź - Gwarek Zabrze
Arka Gdynia - MKS Polonia Warszawa
Cracovia - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Warta Poznań

Kolejka 30

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Warta Poznań - Cracovia
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
MKS Polonia Warszawa - UKS SMS Łódź
Gwarek Zabrze - Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa - Lech Poznań
Stal Rzeszów - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas