[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów 2021/2022
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arka Gdynia 29 56 17 5 7 64-44 11 2 2 37-20 6 3 5 27-24 1 3 1 0 0 3-2
2.  Zagłębie Lubin 29 56 16 8 5 45-31 10 3 1 25-11 6 5 4 20-20 1 0 0 0 1 2-3
3.  Cracovia 29 51 16 3 10 52-48 10 0 5 30-25 6 3 5 22-23
4.  Legia Warszawa 29 50 15 5 9 61-51 11 1 3 37-21 4 4 6 24-30
5.  Wisła Kraków 29 49 15 4 10 63-45 8 3 3 34-20 7 1 7 29-25
6.  MKS Polonia Warszawa 29 47 15 2 12 66-51 9 0 5 41-20 6 2 7 25-31 2 4 1 1 0 7-4
7.  Śląsk Wrocław 29 47 13 8 8 56-42 10 3 2 31-16 3 5 6 25-26 2 1 0 1 1 4-7
8.  Lech Poznań 29 44 13 5 11 70-49 7 4 4 35-18 6 1 7 35-31
9.  Jagiellonia Białystok 29 42 12 6 11 69-57 9 2 4 48-32 3 4 7 21-25 2 4 1 1 0 5-3
10.  Pogoń Szczecin 29 42 12 6 11 60-44 6 5 4 35-21 6 1 7 25-23 2 1 0 1 1 3-5
11.  Raków Częstochowa 29 37 10 7 12 49-52 7 5 2 26-16 3 2 10 23-36
12.  Górnik Zabrze 29 33 7 12 10 47-42 5 5 4 30-21 2 7 6 17-21
13.  UKS SMS Łódź 29 31 8 7 14 36-49 6 3 6 15-18 2 4 8 21-31
14.  Warta Poznań 29 26 6 8 15 43-62 2 6 6 20-28 4 2 9 23-34
15.  Stal Rzeszów 29 22 6 4 19 42-85 5 2 7 28-33 1 2 12 14-52
16.  Gwarek Zabrze 29 17 5 2 22 24-95 3 2 9 17-38 2 0 13 7-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Arka Gdynia    3-2 3-3 2-1 2-4 3-0 2-1 2-1 2-0 0-1 1-0 1-1 4-3 3-1 2-1 7-1 
 2 Zagłębie Lubin    1-0 2-0 2-0 1-1 1-0 2-1 3-1 4-2 3-0 1-1 2-2 1-0 2-1 0-2 
 3 Cracovia3-1 0-1     4-3 1-0 0-3 2-1 2-1 2-1 3-2 0-3 2-1 2-4 1-3 4-1 4-0 
 4 Legia Warszawa2-1 3-1 2-2     3-2 0-4 1-4 6-3 3-0 1-0 3-1 0-2 4-0 3-1 4-0 2-0 
 5 Wisła Kraków3-1 0-2 3-0 2-2     2-5 2-0 4-2 1-0 4-4 3-0 1-1 5-0 2-3 2-0 
 6 MKS Polonia Warszawa1-2 5-1 2-3 5-0 5-1     6-3 2-1 1-0 2-3 2-3 3-1 0-2 5-0 2-0 
 7 Śląsk Wrocław2-0 1-2 3-2 3-0 3-1 1-1     1-1 0-2 3-2 2-1 1-1 2-1 2-1 3-1 4-0 
 8 Lech Poznań1-4 0-0 1-0 1-2 0-4 7-1 1-1     1-2 4-2 1-1 1-0 0-0 3-1 7-0 7-0 
 9 Jagiellonia Białystok3-3 3-1 2-3 3-6 2-3 3-1 4-1 2-3     3-1 3-2 2-2 6-4 2-1 5-0 5-1 
 10 Pogoń Szczecin1-3 1-2 1-1 1-1 1-2 4-1 1-1 1-3 2-2     4-1 1-1 2-0 3-2 6-1 6-0 
 11 Raków Częstochowa2-1 2-2 0-1 3-3 1-0 1-3 2-2 2-1 0-0     2-1 2-1 1-1 2-0 6-0 
 12 Górnik Zabrze1-2 0-1 1-2 1-1 2-2 3-0 2-2 2-3 2-2 4-1     4-1 3-3 4-1 1-0 
 13 UKS SMS Łódź0-0 0-0 0-2 2-1 1-0 1-0 0-4 1-2 1-0 0-3 0-3 0-0     1-2 1-0 7-1 
 14 Warta Poznań2-2 0-0 1-2 0-1 1-2 2-2 4-1 2-2 0-3 3-2 1-5 1-1     3-3 0-2 
 15 Stal Rzeszów2-5 1-1 4-1 1-3 1-3 0-3 1-7 2-6 1-2 5-1 0-0 1-0 5-1     4-0 
 16 Gwarek Zabrze1-2 1-4 0-2 0-2 1-6 3-0* 1-6 2-2 1-4 1-0 3-1 0-3 1-4 2-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Wisła Kraków 3-0 Górnik Zabrze 14 sierpnia, 12:00
Kacper Chełmecki 27, Bartosz Seweryn 73, 77
w Myślenicach
Stal Rzeszów 2-6 Jagiellonia Białystok 15 sierpnia, 12:00
Michał Musik 10, Ihor Iwaniuk 43 - Adrian Podczarski 16, Hubert Karpiński 17, 23, Jakub Lutostański 63, Jakub Lewicki 69, Radosław Zyśk 89
w Stalowej Woli
Raków Częstochowa 3-3 Legia Warszawa 15 sierpnia, 11:15
Kamil Kanior 38, Szymon Cuber 64, 66 - Kajetan Staniszewski 33, Jordan Majchrzak 45 (k), Kacper Imiołek 90
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 1-6 Lech Poznań 15 sierpnia, 12:00
Remigiusz Flasz 43 - Damian Kołtański 3, 56, Filip Wełniak 13, 49, 61, Dawid Zięba 80
MKS Polonia Warszawa 6-3 Śląsk Wrocław 14 sierpnia, 15:00
Aleksander Gajgier 4, Franciszek Antkiewicz 11 (k), Jan Piasek 12, Radosław Borowski 45, Oskar Wojtczak 47 (s), Dawid Łącki 89 - Dawid Gruszecki 52, 59, 88
Zagłębie Lubin 2-2 UKS SMS Łódź 15 sierpnia, 16:00
Wojciech Szafranek 45, Jakub Łoboda 46 - Jakub Zawierucha 19, Szymon Janicki 70
na bocznym boisku
Warta Poznań 2-2 Arka Gdynia 14 sierpnia, 11:00
Jakub Nęcka 85 (k), Aleksander Kultys 90 - Krzysztof Babś 55 (k), Kasjan Lipkowski 70
Pogoń Szczecin 1-1 Cracovia 14 sierpnia, 12:00
Mikołaj Witkowski 34 - Bartłomiej Kolec 86
w Kołbaskowie

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Górnik Zabrze 1-2 Cracovia 22 sierpnia, 12:00
Mateusz Fundament 47 - Oskar Wójcik 11 (k), Przemysław Kapek 16
na stadionie MOSiR-u Sparta
Arka Gdynia 0-1 Pogoń Szczecin 21 sierpnia, 11:00
Mikołaj Witkowski 35
na Narodowym Stadionie Rugby
UKS SMS Łódź 1-2 Warta Poznań 21 sierpnia, 16:00
Piotr Woźnikiewicz 82 - Szymon Michalski 41, Szymon Sarbinowski 90
Śląsk Wrocław 1-2 Zagłębie Lubin 21 sierpnia, 11:00
Mateusz Stawny 70 - Rafał Dzidek 18, Wojciech Szafranek 41
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Lech Poznań 7-1 MKS Polonia Warszawa 21 sierpnia, 12:00
Jakub Antczak 3, Filip Wełniak 25, 33, 60, Dawid Zięba 70, Hubert Szulc 81, Dawid Ławniczak 90 - Aleksander Gajgier 13
we Wronkach
Legia Warszawa 2-0 Gwarek Zabrze 21 sierpnia, 15:00
Jordan Majchrzak 73, Dawid Kiedrowicz 86
w Urszulinie
Jagiellonia Białystok 3-2 Raków Częstochowa 22 sierpnia, 12:00
Jakub Lutostański 4, 36 (k), 87 (k) - Miłosz Rogula 29, Szymon Cuber 48
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Wisła Kraków 2-3 Stal Rzeszów 21 sierpnia, 12:15
Bartosz Seweryn 36, Tafara Alexander Madembo 76 - Michał Opalski 2, Karol Wojtyło 48, Filip Gawlak 87
w Myślenicach

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Stal Rzeszów 0-0 Górnik Zabrze 29 sierpnia, 12:00
w Stalowej Woli
Raków Częstochowa 1-0 Wisła Kraków 29 sierpnia, 12:00
Miłosz Rogula 58
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 2-2 Jagiellonia Białystok 29 sierpnia, 12:00
Oliwer Mansfeld 14, Jakub Koźma 45 (k) - Sebastian Dąbrowski 24, Mateusz Kowalski 80
MKS Polonia Warszawa 5-0 Legia Warszawa 29 sierpnia, 12:15
Kacper Śmiglewski 16, Kacper Jakóbczyk 36, Radosław Borowski 38, Kacper Włoch 56, Jan Piasek 74
Zagłębie Lubin 2-1 Lech Poznań 28 sierpnia, 15:30
Jakub Łoboda 38, Rafał Dzidek 51 - Jakub Antczak 4
na bocznym boisku
Warta Poznań 2-2 Śląsk Wrocław 28 sierpnia, 12:00
Szymon Sarbinowski 31, Jakub Nęcka 64 - Dawid Gruszecki 21, 32
na stadionie POSiR przy ul. Harcerskiej
Pogoń Szczecin 2-0 UKS SMS Łódź 28 sierpnia, 12:00
Mikołaj Witkowski 15, 56
w Kołbaskowie
Cracovia 3-1 Arka Gdynia 28 sierpnia, 13:00
Przemysław Kapek 25, Oskar Wójcik 36, Aleksander Ciesielski 90 - Marcel Predenkiewicz 85
w Rącznej

Kolejka 4 - 4-5 września

Górnik Zabrze 1-2 Arka Gdynia 5 września, 12:00
David Ajenjo Hyjek 44 - Adrian Łyszkiewicz-Dustet 31 (k), Marcel Szymański 38
na stadionie MOSiR-u Sparta
UKS SMS Łódź 0-2 Cracovia 4 września, 16:00
Jan Mróz 59, Bartłomiej Kolec 76
Śląsk Wrocław 3-2 Pogoń Szczecin 5 września, 12:00
Karol Borys 25, Łukasz Gerstenstein 74, Hubert Konstanty 80 - Kacper Szczerba 5, Borys Freilich 80
na Stadionie Sportowym Oławka
Lech Poznań 3-1 Warta Poznań 3 września, 12:00
Filip Wełniak 80, 84, Damian Kołtański 90 - Jakub Nęcka 60
w Popowie
Legia Warszawa 3-1 Zagłębie Lubin 4 września, 11:00
Dawid Kiedrowicz 42, 68, Dawid Niedźwiedzki 52 - Szymon Karasiński 90
w Urszulinie
Jagiellonia Białystok 3-1 MKS Polonia Warszawa 4 września, 12:00
Jakub Lutostański 36, 64, 72 - Mateusz Majbański 25
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Wisła Kraków 2-0 Gwarek Zabrze 4 września, 11:00
Bartosz Seweryn 17, Kacper Chełmecki 23
w Myślenicach
Stal Rzeszów 5-1 Raków Częstochowa 5 września, 12:00
Mikołaj Krawczyk-Demczuk 15, 33, Michał Musik 30, 36, 68 - Łukasz Makarski 42
w Stalowej Woli

Kolejka 5 - 11-12 września

Raków Częstochowa 2-1 Górnik Zabrze 11 września, 12:00
Łukasz Makarski 7, Adrian Krysik 80 - Bartłomiej Iwański 75 (k)
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 2-2 Stal Rzeszów 12 września, 12:00
Filip Kołodyński 43, Oliwer Mansfeld 90 - Mikołaj Krawczyk-Demczuk 15, Aleksander Okoń 90
MKS Polonia Warszawa 5-1 Wisła Kraków 11 września, 17:00
Kacper Jakóbczyk 5, 28, Franciszek Antkiewicz 50, Kacper Śmiglewski 60, Dawid Łącki 90 - Kamil Głogowski 37
na bocznym boisku
Zagłębie Lubin 3-1 Jagiellonia Białystok 12 września, 15:00
Jakub Łoboda 37, 62, Wojciech Szafranek 56 - Jakub Lutostański 82
na bocznym boisku
Warta Poznań 1-2 Legia Warszawa 11 września, 11:00
Aleksander Kluczyński 10 - Igor Strzałek 58, Kajetan Staniszewski 70
na stadionie POSiR przy ul. Harcerskiej
Pogoń Szczecin 1-3 Lech Poznań 10 września, 16:15
Mateusz Bąk 10 - Filip Wełniak 24, Kacper Sommerfeld 42, Dawid Ławniczak 81
na bocznym boisku nr 3
Cracovia 2-1 Śląsk Wrocław 11 września, 12:30
Jakub Wojtysko 65, Przemysław Kapek 68 - Eryk Sikora 51
w Rącznej
Arka Gdynia 4-3 UKS SMS Łódź 11 września, 13:00
Adam Tandecki 10, Jakub Kościów 38, Patryk Soboczyński 59, Adrian Łyszkiewicz-Dustet 90 - Marcel Lachowicz 34, Oskar Świątkowski 69, Eryk Furman 75
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 6 - 18-19 września

Górnik Zabrze 4-1 UKS SMS Łódź 19 września, 13:00
Nikodem Zielonka 60 (k), 90, Kosma Zawada 67, Bartłomiej Iwański 85 - Artur Baraukou 29
na stadionie MOSiR-u Sparta
Śląsk Wrocław 2-0 Arka Gdynia 19 września, 12:00
Ryszard Jakubiak 80, 83
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Lech Poznań 1-0 Cracovia 18 września, 12:00
Damian Kołtański 90
we Wronkach
Legia Warszawa 1-0 Pogoń Szczecin 18 września, 11:00
Szymon Bednarz 77
w Urszulinie
Jagiellonia Białystok 2-1 Warta Poznań 18 września, 12:00
Michał Samborski 3, Radosław Zyśk 80 - Miłosz Gawecki 15
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Wisła Kraków 0-2 Zagłębie Lubin 18 września, 11:15
Mateusz Chmarek 66 (k), Kacper Masiak 86
w Myślenicach
Stal Rzeszów 1-3 MKS Polonia Warszawa 19 września, 12:00
Karol Wojtyło 11 - Franciszek Antkiewicz 60, Łukasz Florczuk 85, Radosław Borowski 90
Raków Częstochowa 6-0 Gwarek Zabrze 18 września, 14:00
Oliwier Siuda 33, 67, Łukasz Makarski 49, Miłosz Rogula 51, Jakub Skupień 69, Jakub Wireński 82
na bocznym boisku

Kolejka 7 - 25-26 września

Gwarek Zabrze 3-1 Górnik Zabrze 26 września, 12:00
Dominik Gurdek 38, Oliwer Mansfeld 54, Paweł Pilch 88 - Mateusz Fundament 70
MKS Polonia Warszawa 2-3 Raków Częstochowa 25 września, 12:15
Kacper Jakóbczyk 6, Kacper Śmiglewski 69 - Krystian Szymocha 39, Mateusz Niedziałkowski 46, Miłosz Rogula 62
na bocznym boisku
Zagłębie Lubin 2-1 Stal Rzeszów 25 września, 12:00
Mateusz Chmarek 29, Jakub Łoboda 78 - Michał Musik 38
na bocznym boisku
Warta Poznań 0-1 Wisła Kraków 25 września, 12:00
Kacper Chełmecki 4
na stadionie POSiR przy ul. Harcerskiej
Pogoń Szczecin 2-2 Jagiellonia Białystok 24 września, 12:00
Mateusz Bąk 9, Konrad Magnuszewski 53 - Jakub Lewicki 8, Jakub Lutostański 89
w Kołbaskowie
Cracovia 4-3 Legia Warszawa 25 września, 12:00
Jakub Wojtysko 21, 26, Przemysław Kapek 37, 82 - Igor Strzałek 15, Kajetan Staniszewski 29, Szymon Bednarz 67
w Rącznej
Arka Gdynia 2-1 Lech Poznań 25 września, 13:00
Marcel Predenkiewicz 47, Adam Tandecki 58 - Filip Wełniak 86
na Narodowym Stadionie Rugby
UKS SMS Łódź 0-4 Śląsk Wrocław 25 września, 16:00
Ryszard Jakubiak 8, 45, 45, 65

Kolejka 8 - 2-3 października

Górnik Zabrze 2-2 Śląsk Wrocław 3 października, 15:30
Jakub Szczepanik 69, Cyprian Włodarczyk 82 - Patryk Pytlewski 83 (s), Hubert Konstanty 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Lech Poznań 0-0 UKS SMS Łódź 2 października, 13:00
we Wronkach
Legia Warszawa 2-1 Arka Gdynia 1 października, 15:00
Adam Tandecki 65 (s), Dawid Kiedrowicz 78 - Marcel Szymański 58
w Urszulinie
Jagiellonia Białystok 2-3 Cracovia 2 października, 12:15
Radosław Zyśk 15, Damian Wojdakowski 25 - Jakub Gut 72, Oskar Wójcik 81, Maciej Mrozik 82
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Wisła Kraków 1-0 Pogoń Szczecin 2 października, 12:00
Marcin Bartoń 57
w Myślenicach
Stal Rzeszów 5-1 Warta Poznań 3 października, 12:00
Franciszek Polowiec 15, Aleksander Okoń 21, Karol Wojtyło 77, Michał Musik 81, 90 - Jakub Nęcka 29
w Stalowej Woli
Raków Częstochowa 2-2 Zagłębie Lubin 2 października, 14:00
Tudor Butucel 63, Marcin Orzechowski 69 - Szymon Karasiński 36, Wojciech Szafranek 52
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 3-0 MKS Polonia Warszawa 3 października, 12:00
(wo)
Kacper Śmiglewski 4, 72, Hubert Pilarz 15, Eryk Kudokas 88
na boisku 0-4

Kolejka 9 - 9-10 października

MKS Polonia Warszawa 3-1 Górnik Zabrze 9 października, 12:00
Radosław Borowski 15, Kacper Śmiglewski 52, Oskar Białek 90 - Cyprian Włodarczyk 47
na bocznym boisku
Zagłębie Lubin 0-2 Gwarek Zabrze 9 października, 12:00
Robert Paryła 2 (k), Oliwer Mansfeld 64
na bocznym boisku
Warta Poznań 3-2 Raków Częstochowa 9 października, 12:00
Albert Żerkowski 29, 71, Bruno Siedlecki 45 - Jakub Cierpiał 18, Mateusz Jezierski 78
na stadionie POSiR przy ul. Harcerskiej
Pogoń Szczecin 6-1 Stal Rzeszów 9 października, 12:00
Mikołaj Witkowski 2 (k), Fabian Grzelka 32, 60, 65, Igor Mencnarowski 68 (k), Olaf Korczakowski 70 - Michał Musik 40
na bocznym boisku
Cracovia 1-0 Wisła Kraków 9 października, 10:00
Jakub Gut 23
w Rącznej
Arka Gdynia 2-0 Jagiellonia Białystok 9 października, 13:00
Adrian Dustet-Łyszkiewicz 71, Kacper Kroczyński 90
na Narodowym Stadionie Rugby
UKS SMS Łódź 2-1 Legia Warszawa 9 października, 15:30
Jakub Kołodenny 1, Piotr Woźnikiewicz 89 - Fryderyk Janaszek 55
Śląsk Wrocław 1-1 Lech Poznań 9 października, 12:00
Łukasz Gerstenstein 50 - Hubert Szulc 70
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 10 - 16-17 października

Górnik Zabrze 2-3 Lech Poznań 17 października, 12:00
Kamil Moraczewski 32 (k), Cyprian Włodarczyk 74 - Damian Kołtański 19, Igor Kornobis 67, Filip Wełniak 76
na stadionie MOSiR-u Sparta
Legia Warszawa 1-4 Śląsk Wrocław 17 października, 11:15
Wiktor Kamiński 60 - Jakub Jezierski 29, 43, 52, Jakub Zawadzki 55
w Urszulinie
Jagiellonia Białystok 6-4 UKS SMS Łódź 17 października, 16:15
Radosław Zyśk 18, 25, 78, Sebastian Dąbrowski 23, Mateusz Baranowski 67, Alex Protaziuk 73 - Piotr Woźnikiewicz 40, 75, Jakub Zawierucha 48, Marcel Lachowicz 85
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii / mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Wisła Kraków 3-1 Arka Gdynia 16 października, 12:00
Tafara Madembo 54, Kacper Chełmecki 57, Marcin Bartoń 67 - Michał Galiński 22
w Myślenicach
Stal Rzeszów 4-1 Cracovia 17 października, 12:00
Michał Musik 16 (k), 27, Michał Opalski 86, 88 - Oskar Wójcik 45
Raków Częstochowa 0-0 Pogoń Szczecin 15 października, 12:00
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 1-4 Warta Poznań 17 października, 11:30
Dominik Gurdek 48 - Jakub Nęcka 24, 43, Dominik Konopacki 74, Miłosz Gawecki 90 (k)
MKS Polonia Warszawa 5-1 Zagłębie Lubin 16 października, 12:15
Kacper Śmiglewski 10, Hubert Pilarz 31, Szymon Panasiuk 67 (s), Kacper Włoch 71, 90 - Wojciech Szafranek 3
na bocznym boisku

Kolejka 11 - 23-24 października

Zagłębie Lubin 1-1 Górnik Zabrze 23 października, 12:00
Wojciech Szafranek 75 - David Ajenjo Hyjek 67
na bocznym boisku
Warta Poznań 1-2 MKS Polonia Warszawa 23 października, 12:00
Bruno Siedlecki 4 - Kacper Śmiglewski 62, Bartosz Biedrzycki 79
na stadionie POSiR przy ul. Harcerskiej
Pogoń Szczecin 6-0 Gwarek Zabrze 24 października, 12:00
Mateusz Bąk 12, 61, Borys Freilich 50, Kacper Dudek 84, Mikołaj Hudziak 90, Fabian Grzelka 90
w Kołbaskowie
Cracovia 0-3 Raków Częstochowa 23 października, 12:00
Mateusz Jezierski 22, 61, Tudor Butucel 57 (k)
w Rącznej
Arka Gdynia 2-1 Stal Rzeszów 23 października, 11:15
Kacper Skóra 46, Marcel Predenkiewicz 64 - Michał Musik 65
na Narodowym Stadionie Rugby
UKS SMS Łódź 1-0 Wisła Kraków 23 października, 12:30
Marcel Lachowicz 8
Śląsk Wrocław 0-2 Jagiellonia Białystok 23 października, 12:00
Sebastian Dąbrowski 5, Jakub Lutostański 64
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Lech Poznań 1-2 Legia Warszawa 23 października, 12:15
Kacper Sommerfeld 24 - Wiktor Kamiński 20, 70
we Wronkach

Kolejka 12 - 30-31 października

Górnik Zabrze 1-1 Legia Warszawa 31 października, 11:00
Dariusz Stalmach 88 - Kajetan Staniszewski 78
na stadionie MOSiR-u Sparta
Jagiellonia Białystok 2-3 Lech Poznań 10 grudnia, 12:00
Oliwier Wojciechowski 16, Radosław Zyśk 54 - Damian Kołtański 14, 73, Hubert Szulc 29
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii / w pierwotnym terminie (29 października, 11:15) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (24 listopada, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Kraków 2-0 Śląsk Wrocław 30 października, 11:00
Mateusz Stanek 10, Arkadiusz Ziarko 87
w Myślenicach
Stal Rzeszów 1-0 UKS SMS Łódź 29 października, 13:00
Michał Opalski 73
w Stalowej Woli
Raków Częstochowa 2-1 Arka Gdynia 30 października, 12:00
Kamil Kanior 26, Jakub Cierpiał 37 - Kasjan Lipkowski 84
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 0-2 Cracovia 31 października, 12:00
Przemysław Kapek 34, Jan Ziewiec 85
MKS Polonia Warszawa 2-3 Pogoń Szczecin 29 października, 15:30
Hubert Pilarz 45, 51 - Mikołaj Witkowski 47 (k), Olaf Korczakowski 60, Oliver Albiński 90
na bocznym boisku
Zagłębie Lubin 1-0 Warta Poznań 30 października, 12:00
Filip Kocaba 71
na bocznym boisku

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Warta Poznań 1-5 Górnik Zabrze 6 listopada, 12:00
Mikołaj Stangel 59 - Dominik Kulon 25, Filip Jurczak 29, Dariusz Stalmach 33, David Ajenjo Hyjek 42, Maksymilian Gandziarowski 85
na boisku MOS
Pogoń Szczecin 1-2 Zagłębie Lubin 6 listopada, 12:00
Olaf Korczakowski 84 - Wojciech Szafranek 6, Jakub Kolan 89
w Kołbaskowie
Cracovia 0-3 MKS Polonia Warszawa 6 listopada, 16:00
Bartosz Biedrzycki 20, Franciszek Antkiewicz 57, Oskar Białek 75
w Rącznej
Arka Gdynia 7-1 Gwarek Zabrze 6 listopada, 11:00
Wojciech Zieliński 20 (k), Adrian Łyszkiewicz-Dustet 35, Krzysztof Babś 54, Kacper Kroczyński 63, 82, Kacper Skóra 68, Filip Kołodyński 88 (s) - Paweł Pilch 80
na boisku B Gdyńskiego Centrum Sportu
UKS SMS Łódź 0-3 Raków Częstochowa 7 listopada, 12:15
Tobiasz Kubik 31, Łukasz Makarski 45, Mateusz Jezierski 83
Śląsk Wrocław 3-1 Stal Rzeszów 6 listopada, 12:00
Dawid Gruszecki 68, 75, Ryszard Jakubiak 77 - Michał Musik 23
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Lech Poznań 0-4 Wisła Kraków 6 listopada, 11:00
Kacper Chełmecki 20, 42, Marcin Bartoń 29, Arkadiusz Ziarko 67
we Wronkach
Legia Warszawa 3-0 Jagiellonia Białystok 7 listopada, 12:00
Sebastian Kieraś 22, Kacper Wnorowski 80, Bartosz Dziemidowicz 90
w Urszulinie

Kolejka 14 - 13-14 listopada

Górnik Zabrze 2-2 Jagiellonia Białystok 14 listopada, 12:00
David Ajenjo Hyjek 5, Dariusz Stalmach 16 - Radosław Zyśk 54, 84
na stadionie MOSiR-u Sparta
Wisła Kraków 2-2 Legia Warszawa 17 listopada, 14:00
Marcin Bartoń 11, Kacper Chełmecki 47 - Dawid Kiedrowicz 54, Fryderyk Janaszek 84
w Myślenicach / w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:15) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Rzeszów 1-7 Lech Poznań 14 listopada, 11:00
Michał Musik 61 (k) - Oskar Tomczyk 12, Mikołaj Mazur 50 (s), Maksymilian Dziuba 68, Maksym Czekała 70, Jakub Złoch 73, Oliver Zaręba 78, Filip Karwacki 83
w Stalowej Woli
Raków Częstochowa 2-2 Śląsk Wrocław 13 listopada, 12:00
Tymoteusz Trzepizur 9, Kamil Kanior 40 - Igor Maruszak 6, Karol Borys 18
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 0-3 UKS SMS Łódź 13 listopada, 12:00
Marcel Lachowicz 2, 69, 75 (k)
MKS Polonia Warszawa 1-2 Arka Gdynia 13 listopada, 15:00
Jan Piasek 34 - Kasjan Lipkowski 5, Kacper Kroczyński 36
na bocznym boisku
Zagłębie Lubin 1-0 Cracovia 13 listopada, 11:00
Mateusz Chmarek 48
na bocznym boisku
Warta Poznań 0-3 Pogoń Szczecin 12 listopada, 12:00
Mikołaj Hudziak 50, Oliver Albiński 64, Jakub Wlaźlik 82
na boisku MOS

Kolejka 15 - 20-21 listopada

Pogoń Szczecin 1-1 Górnik Zabrze 20 listopada, 12:00
Borys Freilich 71 - Mikołaj Mekler 74
w Kołbaskowie
Cracovia 1-3 Warta Poznań 20 listopada, 11:00
Przemysław Kapek 51 - Bruno Siedlecki 41, Albert Żerakowski 60, Jakub Nęcka 89
w Rącznej
Arka Gdynia 3-2 Zagłębie Lubin 20 listopada, 11:00
Krzysztof Babś 17, Kacper Kroczyński 21, Kacper Skóra 78 - Szymon Karasiński 65, Paweł Kruszelnicki 69
na Narodowym Stadionie Rugby
UKS SMS Łódź 1-0 MKS Polonia Warszawa 21 listopada, 12:00
Marcel Lachowicz 63
Śląsk Wrocław 4-0 Gwarek Zabrze 21 listopada, 12:00
Hubert Konstanty 17 (k), Dawid Gruszecki 30, 75, Ryszard Jakubiak 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Lech Poznań 1-1 Raków Częstochowa 20 listopada, 12:15
Jakub Złoch 73 (k) - Krystian Szymocha 39
we Wronkach
Legia Warszawa 4-0 Stal Rzeszów 8 grudnia, 12:00
Wiktor Kamiński 33, 64, Jordan Majchrzak 61, Kacper Wnorowski 68
w Urszulinie / w pierwotnym terminie (20 listopada, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (24 listopada, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jagiellonia Białystok 2-3 Wisła Kraków 20 listopada, 12:00
Oscar Mabiala 13, Jakub Lutostański 23 - Marcin Bartoń 5, 62, Kacper Chełmecki 82
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii

Kolejka 16 - 27-28 listopada

Górnik Zabrze 2-2 Wisła Kraków 27 listopada, 12:00
Cyprian Włodarczyk 12, Kamil Moraczewski 24 - Kacper Chełmecki 18, Marcin Bartoń 90
na stadionie Walki
Jagiellonia Białystok 5-0 Stal Rzeszów 28 listopada, 11:00
Jakub Lutostański 40, 55, 77, 79, Mateusz Kowalski 85
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Legia Warszawa 3-1 Raków Częstochowa 16 marca, 14:00
Jakub Jędrasik 37, Jordan Majchrzak 45, Dawid Kiedrowicz 90 - Mateusz Niedziałkowski 66
w Urszulinie / w pierwotnym terminie (27 listopada, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Lech Poznań 7-0 Gwarek Zabrze 28 listopada, 11:00
Hubert Szulc 2, Damian Kołtański 42, 45 (k), 90, Filip Wełniak 67, 85, Mateusz Michalski 86 (s)
we Wronkach
Śląsk Wrocław 1-1 MKS Polonia Warszawa 27 listopada, 12:00
Dawid Matuszewski 63 - Oskar Białek 29
na boisku Centrum Treningowego Ślęzy
UKS SMS Łódź 0-0 Zagłębie Lubin 27 listopada, 11:00
Arka Gdynia 3-1 Warta Poznań 27 listopada, 11:00
Kacper Skóra 8, 47, Adrian Łyszkiewicz-Dustet 38 - Aleksander Kultys 32
na Narodowym Stadionie Rugby
Cracovia 3-2 Pogoń Szczecin 27 listopada, 12:15
Kamil Konieczny 15, Maciej Mrozik 26, Aleksander Ciesielski 54 - Konrad Magnuszewski 42, Mikołaj Witkowski 90 (k)
w Rącznej

Kolejka 17 - 4-5 grudnia

Cracovia 2-1 Górnik Zabrze 4 grudnia, 12:00
Przemysław Kapek 36, Maciej Mrozik 58 - Mikołaj Mekler 84
w Rącznej
Pogoń Szczecin 1-3 Arka Gdynia 4 grudnia, 12:00
Jędrzej Góral 87 - Marcel Predenkiewicz 15, Jakub Staniszewski 26, Kacper Kroczyński 60
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Warta Poznań 1-1 UKS SMS Łódź 4 grudnia, 17:00
Jakub Nęcka 71 - Filip Kępisty 37
na boisku Kompleksu Sportowego Golęcin
Zagłębie Lubin 1-0 Śląsk Wrocław 4 grudnia, 12:15
Mateusz Chmarek 72
na bocznym boisku
MKS Polonia Warszawa 2-1 Lech Poznań 4 grudnia, 12:00
Kacper Włoch 65, Franciszek Antkiewicz 75 - Kacper Sommerfeld 54
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 0-2 Legia Warszawa 4 grudnia, 10:10
Wiktor Kamiński 21, Dawid Niedźwiedzki 58
mecz pierwotnie zaplanowany na 10:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Raków Częstochowa 2-1 Jagiellonia Białystok 3 grudnia, 12:00
Kamil Kanior 5, Łukasz Makarski 51 - Mateusz Kowalski 84
na bocznym boisku
Stal Rzeszów 1-3 Wisła Kraków 4 grudnia, 13:00
Kacper Paśko 87 (k) - Kacper Przybyłko 13, Kacper Chełmecki 53, 60
w Stalowej Woli

Kolejka 18 - 5-6 marca

Górnik Zabrze 4-1 Stal Rzeszów 5 marca, 12:00
Bartosz Rutkowski 50, Mikołaj Mekler 60, 68, Jan Ciućka 66 - Kacper Pieniążek 63
na stadionie Walki
Wisła Kraków 4-4 Raków Częstochowa 5 marca, 12:00
Marcin Bartoń 9 (k), 54, Mariusz Kutwa 14, Wojciech Urbański 53 - Mateusz Jezierski 22 (k), Tobiasz Kubik 28, Jakub Wireński 34, 66
w Myślenicach
Jagiellonia Białystok 5-1 Gwarek Zabrze 5 marca, 11:00
Sebastian Dąbrowski 9, 40, Jakub Lutostański 32, 54 (k), Alex Protaziuk 78 (k) - Oliwer Mansfeld 63
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Legia Warszawa 0-4 MKS Polonia Warszawa 5 marca, 13:00
Kacper Jakóbczyk 45, Bartosz Biedrzycki 49, Kacper Śmiglewski 67, Jakub Kwiatkowski 72 (s)
w Urszulinie
Lech Poznań 0-0 Zagłębie Lubin 6 marca, 13:00
w Popowie
Śląsk Wrocław 2-1 Warta Poznań 5 marca, 12:00
Filip Michalski 7, Patryk Bednarczyk 85 - Bruno Siedlecki 12
na boisku Centrum Treningowego Ślęzy
UKS SMS Łódź 0-3 Pogoń Szczecin 5 marca, 12:00
Kacper Dudek 56, Igor Mencnarowski 63, Mikołaj Witkowski 89 (k)
Arka Gdynia 3-3 Cracovia 5 marca, 11:00
Marcel Predenkiewicz 23, Wojciech Zieliński 32, Krzysztof Babś 66 - Jakub Wojtysko 84, Adam Kapustka 90, Przemysław Kapek 90
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 19 - 12-13 marca

Arka Gdynia 1-1 Górnik Zabrze 13 marca, 11:00
Jakub Staniszewski 60 - David Ajenjo Hyjek 25
na Narodowym Stadionie Rugby
Cracovia 2-4 UKS SMS Łódź 12 marca, 15:00
Przemysław Kapek 3, Jan Mróz 12 - Marcel Lachowicz 32 (k), 50, 63, Aleksander Hołda 33 (s)
w Rącznej
Pogoń Szczecin 1-1 Śląsk Wrocław 12 marca, 11:00
Dawid Kroczek 62 - Stanisław Szczyrek 90
na Miejskim Obiekcie Sportowym przy ul. Kresowej
Warta Poznań 4-1 Lech Poznań 12 marca, 10:00
Bruno Siedlecki 8, Oliwier Jakuć 12, Bartosz Falbierski 40, Jakub Nęcka 90 - Filip Wełniak 86
na boisku Kompleksu Sportowego Golęcin
Zagłębie Lubin 2-0 Legia Warszawa 12 marca, 10:00
Kacper Terlecki 57, Dawid Paraszczak 81
na bocznym boisku
MKS Polonia Warszawa 1-0 Jagiellonia Białystok 12 marca, 12:00
Piotr Urbański 86
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 1-6 Wisła Kraków 12 marca, 12:00
Szymon Głąb 8 - Dominik Sarga 4, 84, Arkadiusz Ziarko 63, 65, Marcin Bartoń 72, Mateusz Stanek 87
Raków Częstochowa 2-0 Stal Rzeszów 12 marca, 12:00
Miłosz Rogula 66, 73
na bocznym boisku

Kolejka 20 - 19-20 marca

Górnik Zabrze 4-1 Raków Częstochowa 20 marca, 12:00
Patryk Pytlewski 3, Mikołaj Mekler 46, Nikodem Zielonka 55, Bartosz Rutkowski 72 - Szymon Cuber 57
na stadionie Walki
Stal Rzeszów 4-0 Gwarek Zabrze 20 marca, 12:00
Nikodem Skoczylas 25, Michał Musik 48 (k), Mateusz Michalski 60 (s), Mikołaj Krawczyk-Demczuk 77
w Nowej Wsi
Wisła Kraków 2-5 MKS Polonia Warszawa 19 marca, 11:00
Jakub Grzegorzewski 9 (s), Marcin Bartoń 90 - Kacper Włoch 2, Kacper Jakóbczyk 19, Franciszek Antkiewicz 50, Jan Piasek 66, Bartłomiej Cichoń 70 (s)
w Myślenicach
Jagiellonia Białystok 3-1 Zagłębie Lubin 20 marca, 12:00
Mateusz Kowalski 30, Sebastian Dąbrowski 63 (k), Michał Mościcki 70 - Wiktor Maliszewski 16
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Legia Warszawa 3-1 Warta Poznań 19 marca, 12:00
Patryk Romanowski 17 (k), Marcel Krajewski 29, 43 - Eryk Włodarczak 84
w Urszulinie
Lech Poznań 4-2 Pogoń Szczecin 19 marca, 12:00
Oskar Tomczyk 9, Kacper Sommerfeld 32, Filip Wolski 67, Bartłomiej Juszczyk 84 - Jędrzej Góra 20, Dawid Fornalik 48
we Wronkach
Śląsk Wrocław 3-2 Cracovia 20 marca, 15:00
Karol Borys 53, 72, Patryk Bednarczyk 70 - Oskar Wójcik 19 (k), Jakub Gut 90
na boisku Centrum Treningowego Ślęzy
UKS SMS Łódź 0-0 Arka Gdynia 20 marca, 14:00

Kolejka 21 - 26-27 marca

UKS SMS Łódź 0-0 Górnik Zabrze 26 marca, 15:00
Arka Gdynia 2-1 Śląsk Wrocław 26 marca, 11:00
Kacper Kroczyński 11, Jakub Staniszewski 72 (k) - Karol Borys 7
na Narodowym Stadionie Rugby
Cracovia 2-1 Lech Poznań 26 marca, 14:00
Jakub Gut 72, Michał Kęska 90 - Maksymilian Dziuba 5
w Rącznej
Pogoń Szczecin 1-1 Legia Warszawa 26 marca, 11:00
Oliver Albiński 90 - Patryk Romanowski 52 (k)
w Kołbaskowie
Warta Poznań 2-2 Jagiellonia Białystok 26 marca, 12:00
Bruno Siedlecki 23, Szymon Sarbinowski 35 - Michał Samborski 6, Miłosz Skowronek 58
na boisku Kompleksu Sportowego Golęcin
Zagłębie Lubin 2-0 Wisła Kraków 26 marca, 15:30
Kasjan Frankowski 47, Oliwier Sławiński 89
na bocznym boisku
MKS Polonia Warszawa 5-0 Stal Rzeszów 26 marca, 12:00
Kacper Włoch 1, Kacper Śmiglewski 3, 21, 68, Piotr Urbański 81
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 1-0 Raków Częstochowa 26 marca, 12:00
Dominik Górecki 17 (s)

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

Górnik Zabrze 1-0 Gwarek Zabrze 2 kwietnia, 14:00
David Ajenjo Hyjek 90
na stadionie Walki
Raków Częstochowa 1-3 MKS Polonia Warszawa 2 kwietnia, 14:00
Dawid Błasik 14 - Kacper Włoch 16, Bartosz Biedrzycki 61, Kacper Śmiglewski 76
na bocznym boisku
Stal Rzeszów 1-1 Zagłębie Lubin 4 kwietnia, 11:00
Miłosz Kaczor 61 - Oliwier Sławiński 44
w Nowej Wsi
Wisła Kraków 5-0 Warta Poznań 2 kwietnia, 13:30
Mateusz Stanek 8, 41, 53, Arkadiusz Ziarko 45, Dominik Sarga 82
w Myślenicach
Jagiellonia Białystok 3-1 Pogoń Szczecin 3 kwietnia, 12:00
Michał Samborski 6 (k), Hubert Karpiński 84, 89 - Amin Doustali 66
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Legia Warszawa 2-2 Cracovia 2 kwietnia, 12:00
Dawid Kiedrowicz 23, Kacper Wnorowski 54 - Jakub Gut 4, 90
w Urszulinie
Lech Poznań 1-4 Arka Gdynia 2 kwietnia, 12:00
Jakub Złoch 20 (k) - Kacper Kroczyński 21, Kasjan Lipkowski 24, Krzysztof Babś 37, 60
we Wronkach
Śląsk Wrocław 2-1 UKS SMS Łódź 3 kwietnia, 13:00
Stanisław Szczyrek 39, Patryk Bednarczyk 73 - Jakub Zawierucha 90
na boisku Centrum Treningowego Ślęzy

Kolejka 23 - 9-10 kwietnia

Śląsk Wrocław 1-1 Górnik Zabrze 10 kwietnia, 17:00
Patryk Bednarczyk 20 - Nikodem Zielonka 44
na boisku Centrum Treningowego Ślęzy
UKS SMS Łódź 1-2 Lech Poznań 9 kwietnia, 12:00
Filip Kępisty 64 - Hubert Szulc 82, Jakub Złoch 89 (k)
Arka Gdynia 2-1 Legia Warszawa 10 kwietnia, 11:00
Patryk Soboczyński 2, Marcel Predenkiewicz 66 - Jordan Majchrzak 50
na Narodowym Stadionie Rugby
Cracovia 2-1 Jagiellonia Białystok 9 kwietnia, 12:00
Maciej Mrozik 54, Przemysław Kapek 67 - Bartosz Bernatowicz 25
w Rącznej
Pogoń Szczecin 1-2 Wisła Kraków 9 kwietnia, 12:00
Krystian Chromiński 33 - Arkadiusz Ziarko 23, Dorian Gądek 60 (k)
w Kołbaskowie
Warta Poznań 3-3 Stal Rzeszów 9 kwietnia, 12:00
Mikołaj Stangel 21, Kiewin Durueke 26, Jakub Nęcka 40 - Szymon Kądziołka 15, 45, Kacper Paśko 67
na boisku Kompleksu Sportowego Golęcin
Zagłębie Lubin 3-0 Raków Częstochowa 9 kwietnia, 15:30
Kacper Terlecki 24, Mateusz Chmarek 49, Wojciech Szafranek 52
na bocznym boisku
MKS Polonia Warszawa 2-0 Gwarek Zabrze 9 kwietnia, 14:30
Aleksander Gajgier 3, Bartosz Biedrzycki 90
na bocznym boisku

Kolejka 24 - 16 kwietnia

Górnik Zabrze 3-0 MKS Polonia Warszawa 14 kwietnia, 15:00
David Ajenjo Hyjek 27 (k), Mikołaj Mekler 43, Jakub Szczepanik 49
na stadionie Walki
Gwarek Zabrze 1-4 Zagłębie Lubin 14 kwietnia, 11:00
Michał Nadolski 90 - Paweł Kruszelnicki 15, Wojciech Szafranek 37, 80, Kacper Terlecki 51
w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 12:00) odwołany
Raków Częstochowa 1-1 Warta Poznań 14 kwietnia, 11:00
Jakub Bęben 90 - Kiewin Durueke 65 (k)
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 14:00) odwołany
Stal Rzeszów 1-2 Pogoń Szczecin 15 kwietnia, 12:00
Paweł Ofiara 61 - Olaf Korczakowski 32, 65
w Nowej Wsi
Wisła Kraków 3-0 Cracovia 14 kwietnia, 12:00
Piotr Starzyński 47, Marcin Bartoń 75 (k), Mateusz Stanek 81 (k)
w Myślenicach / w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 15:00) odwołany
Jagiellonia Białystok 3-3 Arka Gdynia 14 kwietnia, 12:00
Jakub Lutostański 5, 56 (k), Szymon Żabiuk 13 - Krzysztof Babś 7, 16, Patryk Soboczyński 60
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Legia Warszawa 4-0 UKS SMS Łódź 14 kwietnia, 13:00
Dawid Kiedrowicz 35, Jakub Jędrasik 45, 79, Marcel Krajewski 57
w Urszulinie
Lech Poznań 1-1 Śląsk Wrocław 14 kwietnia, 13:00
Bartłomiej Juszczyk 29 - Filip Kozłowski 81
we Wronkach

Kolejka 25 - 23-24 kwietnia

Lech Poznań 1-0 Górnik Zabrze 24 kwietnia, 12:00
Karol Fietz 32
we Wronkach
Śląsk Wrocław 3-0 Legia Warszawa 24 kwietnia, 12:00
Miłosz Kurowski 45, Hubert Konstanty 65 (k), Patryk Romanowski 81 (s)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
UKS SMS Łódź 1-0 Jagiellonia Białystok 23 kwietnia, 15:00
Marek Grądzki 40
Arka Gdynia 2-4 Wisła Kraków 24 kwietnia, 11:00
Mateusz Mikulski 2, Michał Galiński 45 (k) - Kacper Skrobański 41, Dorian Gądek 43 (k), Jacek Gurgul 67, Wojciech Urbański 85
na Narodowym Stadionie Rugby
Cracovia 4-1 Stal Rzeszów 23 kwietnia, 12:00
Michał Kęska 27, Wiktor Łuczyk 39, Maciej Mrozik 48, Aleksander Ciesielski 67 (k) - Nikodem Skoczylas 62
w Rącznej
Pogoń Szczecin 4-1 Raków Częstochowa 23 kwietnia, 12:00
Oliver Albiński 5, 24, Kacper Dudek 56, Krystian Chromiński 75 - Miłosz Rogula 29
w Kołbaskowie
Warta Poznań 0-2 Gwarek Zabrze 23 kwietnia, 12:00
Remigiusz Flasz 6, Mateusz Michalski 67
na boisku Kompleksu Sportowego Golęcin
Zagłębie Lubin 1-1 MKS Polonia Warszawa 24 kwietnia, 12:00
Rafał Dzidek 31 - Kacper Włoch 70
na bocznym boisku

Kolejka 26 - 30 kwietnia-1 maja

Górnik Zabrze 0-1 Zagłębie Lubin 1 maja, 13:00
Szymon Karasiński 67
na stadionie Walki
MKS Polonia Warszawa 0-2 Warta Poznań 30 kwietnia, 12:00
Aleksander Kluczyński 35, Dominik Konopacki 88
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 1-4 Pogoń Szczecin 30 kwietnia, 12:00
Remigiusz Flasz 17 - Oliver Albiński 7, Mikołaj Witkowski 13, 45 (k), Jakub Wlaźlik 65
Raków Częstochowa 0-1 Cracovia 30 kwietnia, 14:00
Oliwier Hyla 29
na bocznym boisku
Stal Rzeszów 2-5 Arka Gdynia 29 kwietnia, 12:00
Michał Opalski 11, Kacper Pieniążek 19 - Kacper Skóra 24, 34, Michał Galiński 54 (k), Kacper Kroczyński 71, Patryk Soboczyński 87
w Nowej Wsi
Wisła Kraków 1-1 UKS SMS Łódź 30 kwietnia, 15:15
Marcin Bartoń 20 - Orc Ceczojew 55
w Myślenicach / mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Jagiellonia Białystok 4-1 Śląsk Wrocław 30 kwietnia, 13:00
Oscar Mabiala 24, Jakub Lutostański 64 (k), Igor Maruszak 69 (s), Petro Susak 90 - Miłosz Kurowski 43
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Legia Warszawa 6-3 Lech Poznań 29 kwietnia, 11:00
Jordan Majchrzak 19, 32, Jakub Jędrasik 36, Maddox Sobociński 42, Dawid Niedźwiedzki 58, Maciej Bochniak 83 - Kacper Sommerfeld 38, Filip Wełniak 75, Patryk Wolski 88
w Urszulinie

Kolejka 27 - 7-8 maja

Legia Warszawa 0-2 Górnik Zabrze 8 maja, 12:00
Patryk Pytlewski 3, Iwo Świerkot 78
w Urszulinie
Lech Poznań 1-2 Jagiellonia Białystok 7 maja, 12:00
Filip Wełniak 15 - Miłosz Skowronek 16, Jakub Lutostański 50
we Wronkach
Śląsk Wrocław 3-1 Wisła Kraków 7 maja, 12:00
Dawid Matuszewski 32, Hubert Konstanty 60, 73 - Mateusz Stanek 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
UKS SMS Łódź 1-0 Stal Rzeszów 7 maja, 15:00
Jakub Wódz 25
Arka Gdynia 1-0 Raków Częstochowa 7 maja, 11:00
Kacper Skóra 43
na Narodowym Stadionie Rugby
Cracovia 4-0 Gwarek Zabrze 7 maja, 16:00
Przemysław Kapek 7, 22, Aleksander Ciesielski 33, Jan Mróz 68
w Rącznej
Pogoń Szczecin 4-1 MKS Polonia Warszawa 7 maja, 14:30
Jakub Wlaźlik 30, Igor Mencnarowski 55, Borys Freilich 66, Amin Doustali 89 - Franciszek Antkiewicz 85
na bocznym boisku
Warta Poznań 0-0 Zagłębie Lubin 7 maja, 12:00
na boisku Kompleksu Sportowego Golęcin

Kolejka 28 - 14-15 maja

Górnik Zabrze 3-3 Warta Poznań 14 maja, 13:00
David Ajenjo Hyjek 11 (k), Dariusz Stalmach 37, Mateusz Ziółkowski 41 - Albert Żerkowski 54, Oliwer Jakuć 66, Miłosz Gawecki 88
na stadionie Walki
Zagłębie Lubin 4-2 Pogoń Szczecin 15 maja, 15:00
Patryk Kusztal 13, 40, 49, 57 - Mikołaj Witkowski 53, Igor Mencnarowski 74
na bocznym boisku
MKS Polonia Warszawa 2-3 Cracovia 14 maja, 12:00
Eryk Kudokas 38, Piotr Urbański 62 - Maciej Mrozik 6, 25, Przemysław Kapek 45
na bocznym boisku
Gwarek Zabrze 1-2 Arka Gdynia 14 maja, 12:00
Robert Paryła 90 - Kacper Kroczyński 65, Adrian Łyszkiewicz-Dustet 85
Raków Częstochowa 2-1 UKS SMS Łódź 14 maja, 12:00
Jakub Bęben 55, Łukasz Makarski 90 - Oliwier Siuda 27 (s)
na bocznym boisku
Stal Rzeszów 0-3 Śląsk Wrocław 14 maja, 13:00
Patryk Bednarczyk 19, Dawid Matuszewski 45, Hubert Konstanty 51
w Nowej Wsi
Wisła Kraków 4-2 Lech Poznań 14 maja, 11:00
Arkadiusz Ziarko 25, Mateusz Stanek 36, Dorian Gądek 43 (k), Jakub Krzyżanowski 90 - Filip Wełniak 55, Damian Kołtański 90
w Myślenicach
Jagiellonia Białystok 3-6 Legia Warszawa 14 maja, 12:00
Mateusz Kowalski 5, Jakub Lutostański 15 (k), 33 (k) - Jordan Majchrzak 16, 29, Oskar Lachowicz 18, Kacper Knera 55, 65, Maksymilian Stangret 90
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii

Kolejka 29 - 21-22 maja

Jagiellonia Białystok 2-2 Górnik Zabrze 21 maja, 12:00
Petro Susak 68, Alex Protaziuk 81 (k) - David Ajenjo Hyjek 15 (k), 90 (k)
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Legia Warszawa 3-2 Wisła Kraków 21 maja, 11:00
Jordan Majchrzak 2, Jakub Jędrasik 52, Dawid Niedźwiedzki 53 - Dorian Gądek 29 (k), Arkadiusz Ziarko 51
w Urszulinie
Lech Poznań 7-0 Stal Rzeszów 21 maja, 11:00
Bartłomiej Juszczyk 15, Filip Wolski 31, Maksymilian Dziuba 39, Jakub Złoch 62 (k), Kamil Budych 69, Hubert Szulc 83, Igor Brzyski 90
we Wronkach
Śląsk Wrocław 2-1 Raków Częstochowa 21 maja, 12:00
Jakub Zawadzki 45 (k), Jerzy Zender 77 - Michał Litwa 9
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
UKS SMS Łódź 7-1 Gwarek Zabrze 21 maja, 16:00
Jakub Zawierucha 37, 78, Karol Łysiak 48, 68, 82, Filip Kępisty 50, Oskar Mazgoła 90 - Szymon Głąb 71
Arka Gdynia 3-0 MKS Polonia Warszawa 21 maja, 17:30
Patryk Soboczyński 3, Jerzy Tomal 22, Michał Galiński 35 (k)
na Narodowym Stadionie Rugby
Cracovia 0-1 Zagłębie Lubin 21 maja, 12:00
Jakub Kolan 51
w Rącznej
Pogoń Szczecin 3-2 Warta Poznań 21 maja, 11:00
Adrian Przyborek 40, Jędrzej Góral 45, Oliver Albiński 53 - Dominik Konopacki 66, Jakub Pachnik 68
na bocznym boisku nr 3

Kolejka 30 - 28-29 maja

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 28 maja, 13:00
Warta Poznań - Cracovia 28 maja, 12:00
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 28 maja, 13:00
na bocznym boisku nr 3
MKS Polonia Warszawa - UKS SMS Łódź 28 maja, 13:00
Gwarek Zabrze - Śląsk Wrocław 28 maja, 13:00
Raków Częstochowa - Lech Poznań 28 maja, 13:00
Stal Rzeszów - Legia Warszawa 28 maja, 13:00
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 28 maja, 13:00

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas