[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2021/2022, grupa: Sieradz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Goszczanów 21 58 19 1 1 95-20 11 0 0 54-5 8 1 1 41-15
2.  TS Gruszczyce 20 40 13 1 6 50-29 6 0 4 27-15 7 1 2 23-14
3.  UKS Ustków 21 38 12 2 7 51-39 6 1 4 25-18 6 1 3 26-21
4.  Inter Woźniki (Sieradz) 20 33 10 3 7 52-51 7 1 2 31-24 3 2 5 21-27
5.  Widavia Widawa 21 32 10 2 9 56-51 6 0 4 32-21 4 2 5 24-30
6.  Jaga Lututów 20 30 9 3 8 39-39 5 2 3 19-14 4 1 5 20-25 3 6 2 0 1 9-6
7.  KS Osiek 21 30 8 6 7 51-49 3 5 3 33-25 5 1 4 18-24 4 6 2 0 2 7-11
8.  LGKS Charłupia Mała 20 30 9 3 8 56-40 4 1 5 28-21 5 2 3 28-19 3 3 1 0 2 7-6
9.  Sommer Zapole 21 28 9 1 11 56-49 5 1 4 34-24 4 0 7 22-25
10.  GLKS Biała 21 26 8 2 11 35-46 4 0 6 18-16 4 2 5 17-30
11.  LKS Kobierzycko 22 18 5 3 14 22-53 1 1 9 6-30 4 2 5 16-23
12.  LZS Pyszków 20 16 5 1 14 35-61 2 1 7 22-34 3 0 7 13-27
13.  LZS Socha 20 8 2 2 16 20-91 1 2 7 12-30 1 0 9 8-61

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 GKS Goszczanów    2-0 5-0 5-0 5-0 4-1 4-0 4-2 6-0 3-1 3-0 13-1 
 2 TS Gruszczyce    1-2 6-1 1-3 1-2 2-3 3-2 4-0 2-1 4-1 3-0* 
 3 UKS Ustków0-4 1-2     1-2 2-2 7-2 1-2 3-1 3-1 1-0 3-1 3-1 
 4 Inter Woźniki (Sieradz)5-2 1-5 4-2     5-4 3-2 2-1 2-2 5-3 1-2 3-1 
 5 Widavia Widawa0-3 4-0 2-5 3-1     6-3 0-3 5-3 5-0 5-0 2-3 
 6 Jaga Lututów1-2 1-1 1-0 3-2 3-3     4-0 3-2 2-0 1-2 0-2 
 7 KS Osiek2-2 0-1 4-4 4-4 5-0 4-2     1-4 2-2 2-2 1-2 8-2 
 8 LGKS Charłupia Mała1-6 0-2 0-1 4-3 1-2     3-1 5-1 2-2 1-2 11-1 
 9 Sommer Zapole1-5 3-5 6-1 1-2 2-1 2-3 3-3     5-2 4-2 7-0 
 10 GLKS Biała1-2 0-3* 3-1 1-2 2-3 3-0* 1-3     0-1 3-1 4-0 
 11 LKS Kobierzycko0-4 1-5 0-4 0-3 1-1 0-1 0-3 1-5 0-1     0-3 3-0 
 12 LZS Pyszków3-7 1-6 2-1 1-3 1-3 2-7 1-2 2-2 2-3     7-0 
 13 LZS Socha2-6 3-4 0-2 2-2 0-5 1-1 0-5 2-0 1-3 1-2     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: LGKS Charłupia Mała.
 
Widavia Widawa 5-0 LZS Pyszków 22 sierpnia, 17:00
Inter Woźniki (Sieradz) 3-2 Jaga Lututów 22 sierpnia, 12:00
TS Gruszczyce 3-0 LZS Socha 22 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
GLKS Biała 0-1 LKS Kobierzycko 21 sierpnia, 17:00
KS Osiek 2-2 GKS Goszczanów 21 sierpnia, 17:00
UKS Ustków 3-1 Sommer Zapole 21 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza: LZS Socha.
 
LZS Pyszków 1-2 Sommer Zapole 29 sierpnia, 17:00
GKS Goszczanów 5-0 UKS Ustków 29 sierpnia, 17:00
LKS Kobierzycko 0-1 KS Osiek 28 sierpnia, 17:00
LGKS Charłupia Mała 5-1 GLKS Biała 29 sierpnia, 16:00
Jaga Lututów 1-1 TS Gruszczyce 28 sierpnia, 17:00
Widavia Widawa 3-1 Inter Woźniki (Sieradz) 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Pauza: Jaga Lututów.
 
Inter Woźniki (Sieradz) 3-1 LZS Pyszków 5 września, 11:00
TS Gruszczyce 1-3 Widavia Widawa 5 września, 17:00
GLKS Biała 4-0 LZS Socha 4 września, 17:00
KS Osiek 1-4 LGKS Charłupia Mała 5 września, 16:00
UKS Ustków 1-0 LKS Kobierzycko 5 września, 16:00
Sommer Zapole 1-5 GKS Goszczanów 5 września, 17:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Pauza: Widavia Widawa.
 
LZS Pyszków 3-7 GKS Goszczanów 12 września, 11:00
LKS Kobierzycko 1-5 Sommer Zapole 12 września, 12:00
LGKS Charłupia Mała 0-1 UKS Ustków 12 września, 16:00
LZS Socha 1-1 KS Osiek 12 września, 11:00
Jaga Lututów 1-2 GLKS Biała 11 września, 17:00
Inter Woźniki (Sieradz) 1-5 TS Gruszczyce 12 września, 11:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Pauza: Inter Woźniki (Sieradz).
 
TS Gruszczyce 4-1 LZS Pyszków 18 września, 16:30
GLKS Biała 3-1 Widavia Widawa 18 września, 16:30
KS Osiek 4-2 Jaga Lututów 18 września, 16:00
UKS Ustków 3-1 LZS Socha 19 września, 16:00
Sommer Zapole 3-3 LGKS Charłupia Mała 19 września, 16:00
GKS Goszczanów 3-1 LKS Kobierzycko 18 września, 15:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Pauza: TS Gruszczyce.
 
LZS Pyszków 2-3 LKS Kobierzycko 26 września, 11:00
LGKS Charłupia Mała 1-6 GKS Goszczanów 26 września, 15:00
LZS Socha 2-0 Sommer Zapole 26 września, 16:00
Jaga Lututów 1-0 UKS Ustków 25 września, 16:00
Widavia Widawa 6-3 KS Osiek 26 września, 16:00
Inter Woźniki (Sieradz) 1-2 GLKS Biała 26 września, 11:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Pauza: LZS Pyszków.
 
GLKS Biała 1-2 TS Gruszczyce 2 października, 16:00
KS Osiek 4-4 Inter Woźniki (Sieradz) 3 października, 15:00
UKS Ustków 2-2 Widavia Widawa 3 października, 13:00
Sommer Zapole 2-1 Jaga Lututów 3 października, 15:00
GKS Goszczanów 13-1 LZS Socha 3 października, 13:00
LKS Kobierzycko 0-3 LGKS Charłupia Mała 3 października, 15:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Pauza: GLKS Biała.
 
LZS Pyszków 2-7 LGKS Charłupia Mała 10 października, 11:00
LZS Socha 1-2 LKS Kobierzycko 10 października, 16:00
Jaga Lututów 1-2 GKS Goszczanów 9 października, 15:00
Widavia Widawa 0-3 Sommer Zapole 10 października, 15:30
Inter Woźniki (Sieradz) 4-2 UKS Ustków 10 października, 11:00
TS Gruszczyce 2-3 KS Osiek 10 października, 16:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Pauza: KS Osiek.
 
GLKS Biała 3-1 LZS Pyszków 16 października, 15:30
UKS Ustków 1-2 TS Gruszczyce 17 października, 15:00
Sommer Zapole 6-1 Inter Woźniki (Sieradz) 17 października, 15:00
GKS Goszczanów 5-0 Widavia Widawa 17 października, 13:00
LKS Kobierzycko 1-1 Jaga Lututów 17 października, 15:00
LGKS Charłupia Mała 11-1 LZS Socha 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Pauza: UKS Ustków.
 
LZS Pyszków 7-0 LZS Socha 24 października, 11:00
Jaga Lututów 3-2 LGKS Charłupia Mała 24 października, 14:00
Widavia Widawa 5-0 LKS Kobierzycko 24 października, 15:00
Inter Woźniki (Sieradz) 5-2 GKS Goszczanów 24 października, 11:00
TS Gruszczyce 3-2 Sommer Zapole 24 października, 15:00
GLKS Biała 2-3 KS Osiek 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 30-31 października

Pauza: Sommer Zapole.
 
KS Osiek 1-2 LZS Pyszków 31 października, 14:00
UKS Ustków 3-1 GLKS Biała 31 października, 13:00
GKS Goszczanów 2-0 TS Gruszczyce 31 października, 13:00
LKS Kobierzycko 0-4 Inter Woźniki (Sieradz) 30 października, 15:00
LGKS Charłupia Mała 4-3 Widavia Widawa 31 października, 14:00
LZS Socha 0-5 Jaga Lututów 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Pauza: GKS Goszczanów.
 
LZS Pyszków 1-3 Jaga Lututów 7 listopada, 11:00
Widavia Widawa 2-3 LZS Socha 7 listopada, 13:30
Inter Woźniki (Sieradz) 2-2 LGKS Charłupia Mała 7 listopada, 11:00
TS Gruszczyce 2-1 LKS Kobierzycko 7 listopada, 13:30
GLKS Biała 1-3 Sommer Zapole 6 listopada, 13:30
KS Osiek 4-4 UKS Ustków 6 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Pauza: LKS Kobierzycko.
 
UKS Ustków 3-1 LZS Pyszków 13 listopada, 13:30
Sommer Zapole 2-3 KS Osiek 14 listopada, 13:30
GKS Goszczanów 6-0 GLKS Biała 14 listopada, 13:00
LGKS Charłupia Mała 0-2 TS Gruszczyce 14 listopada, 13:30
LZS Socha 2-2 Inter Woźniki (Sieradz) 14 listopada, 13:30
Jaga Lututów 3-3 Widavia Widawa 14 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 26-27 marca

Pauza: LGKS Charłupia Mała.
 
LZS Pyszków 1-3 Widavia Widawa 27 marca, 11:00
Jaga Lututów 3-2 Inter Woźniki (Sieradz) 27 marca, 14:00
LZS Socha 3-4 TS Gruszczyce 27 marca, 11:00
LKS Kobierzycko 0-1 GLKS Biała 27 marca, 14:00
GKS Goszczanów 4-1 KS Osiek 27 marca, 15:00
Sommer Zapole 3-5 UKS Ustków 27 marca, 15:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Pauza: LZS Socha.
 
Sommer Zapole 4-2 LZS Pyszków 3 kwietnia, 15:00
UKS Ustków 0-4 GKS Goszczanów 3 kwietnia, 15:00
KS Osiek 2-2 LKS Kobierzycko 2 kwietnia, 17:00
GLKS Biała 3-0 LGKS Charłupia Mała 3 maja, 16:00
(wo)
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie nie odbył się
TS Gruszczyce 1-2 Jaga Lututów 3 kwietnia, 15:00
Inter Woźniki (Sieradz) 5-4 Widavia Widawa 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Pauza: Jaga Lututów.
 
LZS Pyszków 2-1 Inter Woźniki (Sieradz) 10 kwietnia, 11:00
Widavia Widawa 4-0 TS Gruszczyce 10 kwietnia, 17:00
LZS Socha 1-3 GLKS Biała 10 kwietnia, 11:00
LGKS Charłupia Mała 1-2 KS Osiek 10 kwietnia, 15:00
LKS Kobierzycko 1-5 UKS Ustków 10 kwietnia, 15:00
GKS Goszczanów 4-2 Sommer Zapole 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 16 kwietnia

Pauza: Widavia Widawa.
 
GKS Goszczanów 3-0 LZS Pyszków 16 kwietnia, 11:00
Sommer Zapole 5-2 LKS Kobierzycko 16 kwietnia, 16:30
UKS Ustków 1-2 LGKS Charłupia Mała 16 kwietnia, 15:00
KS Osiek 8-2 LZS Socha 16 kwietnia, 15:00
GLKS Biała 1-2 Jaga Lututów 16 kwietnia, 15:00
TS Gruszczyce 6-1 Inter Woźniki (Sieradz) 16 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Pauza: Inter Woźniki (Sieradz).
 
LZS Pyszków 1-6 TS Gruszczyce 24 kwietnia, 11:00
Widavia Widawa 5-3 GLKS Biała 23 kwietnia, 16:00
Jaga Lututów 4-0 KS Osiek 24 kwietnia, 15:00
LZS Socha 0-2 UKS Ustków 24 kwietnia, 11:00
LGKS Charłupia Mała 3-1 Sommer Zapole 24 kwietnia, 15:00
LKS Kobierzycko 0-4 GKS Goszczanów 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: TS Gruszczyce.
 
LKS Kobierzycko 0-3 LZS Pyszków 30 kwietnia, 16:00
GKS Goszczanów 4-0 LGKS Charłupia Mała 1 maja, 15:00
Sommer Zapole 7-0 LZS Socha 1 maja, 16:00
UKS Ustków 7-2 Jaga Lututów 1 maja, 15:00
KS Osiek 5-0 Widavia Widawa 30 kwietnia, 17:00
GLKS Biała 0-3 Inter Woźniki (Sieradz) 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 20 - 7-8 maja

Pauza: LZS Pyszków.
 
TS Gruszczyce 4-0 GLKS Biała 8 maja, 16:00
Inter Woźniki (Sieradz) 2-1 KS Osiek 8 maja, 11:00
Widavia Widawa 2-5 UKS Ustków 7 maja, 16:00
Jaga Lututów 2-0 Sommer Zapole 8 maja, 16:00
LZS Socha 2-6 GKS Goszczanów 8 maja, 11:00
LGKS Charłupia Mała 2-2 LKS Kobierzycko 7 maja, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Pauza: GLKS Biała.
 
LGKS Charłupia Mała 1-2 LZS Pyszków 14 maja, 17:00
LKS Kobierzycko 3-0 LZS Socha 14 maja, 15:00
GKS Goszczanów 5-0 Jaga Lututów 15 maja, 15:00
Sommer Zapole 1-2 Widavia Widawa 15 maja, 17:00
UKS Ustków 1-2 Inter Woźniki (Sieradz) 15 maja, 15:00
KS Osiek 0-1 TS Gruszczyce 14 maja, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Pauza: KS Osiek.
 
LZS Pyszków 2-2 GLKS Biała 22 maja, 11:00
TS Gruszczyce 1-2 UKS Ustków 22 maja, 16:00
Inter Woźniki (Sieradz) 5-3 Sommer Zapole 22 maja, 11:00
Widavia Widawa 0-3 GKS Goszczanów 22 maja, 17:00
Jaga Lututów 0-2 LKS Kobierzycko 22 maja, 16:00
LZS Socha 0-5 LGKS Charłupia Mała 22 maja, 11:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Pauza: UKS Ustków.
 
LZS Socha - LZS Pyszków 29 maja, 11:00
LGKS Charłupia Mała - Jaga Lututów 29 maja, 16:00
LKS Kobierzycko 0-3 Widavia Widawa 28 maja, 16:00
GKS Goszczanów - Inter Woźniki (Sieradz) 29 maja, 15:00
Sommer Zapole - TS Gruszczyce 29 maja, 17:00
KS Osiek 2-2 GLKS Biała 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Pauza: Sommer Zapole.
 
LZS Pyszków - KS Osiek 5 czerwca, 11:00
GLKS Biała - UKS Ustków 4 czerwca, 18:00
TS Gruszczyce - GKS Goszczanów 5 czerwca, 16:00
Inter Woźniki (Sieradz) - LKS Kobierzycko 5 czerwca, 11:00
Widavia Widawa - LGKS Charłupia Mała 5 czerwca, 17:00
Jaga Lututów - LZS Socha 5 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Pauza: GKS Goszczanów.
 
Jaga Lututów - LZS Pyszków
LZS Socha - Widavia Widawa
LGKS Charłupia Mała - Inter Woźniki (Sieradz)
LKS Kobierzycko - TS Gruszczyce
Sommer Zapole - GLKS Biała
UKS Ustków - KS Osiek

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Pauza: LKS Kobierzycko.
 
LZS Pyszków - UKS Ustków
KS Osiek - Sommer Zapole
GLKS Biała - GKS Goszczanów
TS Gruszczyce - LGKS Charłupia Mała
Inter Woźniki (Sieradz) - LZS Socha
Widavia Widawa - Jaga Lututów

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas