[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa B 2021/2022, grupa: Zamość I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Babice 3 7 2 1 0 6-2 1 0 0 2-0 1 1 0 4-2
2.  Huragan Chmielek 4 7 2 1 1 5-3 1 0 0 3-0 1 1 1 2-3
3.  Relax Księżpol 2 6 2 0 0 5-0 1 0 0 4-0 1 0 0 1-0
4.  KS Wola Różaniecka/Luchów 2 4 1 1 0 5-2 1 1 0 5-2 0 0 0 0-0
5.  Aleksandria Aleksandrów 3 4 1 1 1 4-4 1 0 0 2-0 0 1 1 2-4
6.  Alwa Brody Małe 3 4 1 1 1 3-3 0 1 0 1-1 1 0 1 2-2
7.  Cosmos Józefów 4 3 1 0 3 11-8 0 0 2 1-3 1 0 1 10-5
8.  Rakovia Rakówka 3 3 1 0 2 1-5 1 0 1 1-2 0 0 1 0-3
9.  Wrzos Szyszków 4 1 0 1 3 3-16 0 1 2 3-13 0 0 1 0-3

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Piast Babice    2-0 
 2 Huragan Chmielek    3-0* 
 3 Relax Księżpol    4-0 
 4 KS Wola Różaniecka/Luchów2-2     3-0* 
 5 Aleksandria Aleksandrów2-0     
 6 Alwa Brody Małe1-1     
 7 Cosmos Józefów0-1 1-2     
 8 Rakovia Rakówka0-2 1-0     
 9 Wrzos Szyszków0-1 2-2 1-10     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Wrzos Szyszków 1-10 Cosmos Józefów 29 sierpnia, 14:30
Relax Księżpol - ---
KS Wola Różaniecka/Luchów 2-2 Piast Babice 28 sierpnia, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 2-0 Huragan Chmielek 29 sierpnia, 17:00
Rakovia Rakówka 1-0 Alwa Brody Małe 29 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 4-5 września

Cosmos Józefów 1-2 Alwa Brody Małe 5 września, 14:00
Huragan Chmielek 3-0 Rakovia Rakówka 5 września, 17:00
(wo)
przerwany w 86. minucie przy stanie 4-1 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego
Piast Babice 2-0 Aleksandria Aleksandrów 5 września, 15:00
--- - KS Wola Różaniecka/Luchów
Wrzos Szyszków 0-1 Relax Księżpol 5 września, 15:00

Kolejka 3 - 11-12 września

Relax Księżpol 4-0 Cosmos Józefów 12 września, 13:00
KS Wola Różaniecka/Luchów 3-0 Wrzos Szyszków 11 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Aleksandria Aleksandrów - ---
Rakovia Rakówka 0-2 Piast Babice 12 września, 13:00
Alwa Brody Małe 1-1 Huragan Chmielek 11 września, 17:00

Kolejka 4 - 18-19 września

Cosmos Józefów 0-1 Huragan Chmielek 18 września, 16:00
Piast Babice - Alwa Brody Małe 19 września, 13:00
w pierwotnym terminie (19 września, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
--- - Rakovia Rakówka
Wrzos Szyszków 2-2 Aleksandria Aleksandrów 19 września, 15:00
Relax Księżpol - KS Wola Różaniecka/Luchów 19 września, 16:00
w pierwotnym terminie (19 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 5 - 25-26 września

KS Wola Różaniecka/Luchów - Cosmos Józefów 25 września, 16:30
Aleksandria Aleksandrów - Relax Księżpol 26 września, 16:00
Rakovia Rakówka - Wrzos Szyszków 26 września, 13:00
Alwa Brody Małe - ---
Huragan Chmielek - Piast Babice 26 września, 15:00

Kolejka 6 - 2-3 października

Cosmos Józefów - Piast Babice
--- - Huragan Chmielek
Wrzos Szyszków - Alwa Brody Małe
Relax Księżpol - Rakovia Rakówka
KS Wola Różaniecka/Luchów - Aleksandria Aleksandrów

Kolejka 7 - 9-10 października

Aleksandria Aleksandrów - Cosmos Józefów
Rakovia Rakówka - KS Wola Różaniecka/Luchów
Alwa Brody Małe - Relax Księżpol
Huragan Chmielek - Wrzos Szyszków
Piast Babice - ---

Kolejka 8 - 16-17 października

Cosmos Józefów - ---
Wrzos Szyszków - Piast Babice
Relax Księżpol - Huragan Chmielek
KS Wola Różaniecka/Luchów - Alwa Brody Małe
Aleksandria Aleksandrów - Rakovia Rakówka

Kolejka 9 - 23-24 października

Rakovia Rakówka - Cosmos Józefów
Alwa Brody Małe - Aleksandria Aleksandrów
Huragan Chmielek - KS Wola Różaniecka/Luchów
Piast Babice - Relax Księżpol
--- - Wrzos Szyszków

Kolejka 10

Cosmos Józefów - Wrzos Szyszków
--- - Relax Księżpol
Piast Babice - KS Wola Różaniecka/Luchów
Huragan Chmielek - Aleksandria Aleksandrów
Alwa Brody Małe - Rakovia Rakówka

Kolejka 11

Alwa Brody Małe - Cosmos Józefów
Rakovia Rakówka - Huragan Chmielek
Aleksandria Aleksandrów - Piast Babice
KS Wola Różaniecka/Luchów - ---
Relax Księżpol - Wrzos Szyszków

Kolejka 12

Cosmos Józefów - Relax Księżpol
Wrzos Szyszków - KS Wola Różaniecka/Luchów
--- - Aleksandria Aleksandrów
Piast Babice - Rakovia Rakówka
Huragan Chmielek - Alwa Brody Małe

Kolejka 13

Huragan Chmielek - Cosmos Józefów
Alwa Brody Małe - Piast Babice
Rakovia Rakówka - ---
Aleksandria Aleksandrów - Wrzos Szyszków
KS Wola Różaniecka/Luchów - Relax Księżpol

Kolejka 14

Cosmos Józefów - KS Wola Różaniecka/Luchów
Relax Księżpol - Aleksandria Aleksandrów
Wrzos Szyszków - Rakovia Rakówka
--- - Alwa Brody Małe
Piast Babice - Huragan Chmielek

Kolejka 15

Piast Babice - Cosmos Józefów
Huragan Chmielek - ---
Alwa Brody Małe - Wrzos Szyszków
Rakovia Rakówka - Relax Księżpol
Aleksandria Aleksandrów - KS Wola Różaniecka/Luchów

Kolejka 16

Cosmos Józefów - Aleksandria Aleksandrów
KS Wola Różaniecka/Luchów - Rakovia Rakówka
Relax Księżpol - Alwa Brody Małe
Wrzos Szyszków - Huragan Chmielek
--- - Piast Babice

Kolejka 17

--- - Cosmos Józefów
Piast Babice - Wrzos Szyszków
Huragan Chmielek - Relax Księżpol
Alwa Brody Małe - KS Wola Różaniecka/Luchów
Rakovia Rakówka - Aleksandria Aleksandrów

Kolejka 18

Cosmos Józefów - Rakovia Rakówka
Aleksandria Aleksandrów - Alwa Brody Małe
KS Wola Różaniecka/Luchów - Huragan Chmielek
Relax Księżpol - Piast Babice
Wrzos Szyszków - ---

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas