[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa B 2021/2022, grupa: Zamość II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Delta Nielisz 9 27 9 0 0 33-6 4 0 0 12-5 5 0 0 21-1
2.  BKS Bodaczów 9 24 8 0 1 35-13 5 0 0 23-6 3 0 1 12-7
3.  Huragan Hrubieszów 9 21 7 0 2 53-7 5 0 0 44-2 2 0 2 9-5
4.  Igros II Krasnobród 9 15 5 0 4 24-22 3 0 1 13-6 2 0 3 11-16
5.  Sparta Wożuczyn 9 13 4 1 4 31-18 1 0 3 9-10 3 1 1 22-8
6.  Perła Deszkowice 9 10 3 1 5 12-27 2 1 2 9-10 1 0 3 3-17
7.  Szyszła Tarnoszyn 9 9 2 3 4 22-24 1 2 2 11-13 1 1 2 11-11
8.  Ruch Machnów Nowy 9 8 2 2 5 17-31 1 0 4 7-16 1 2 1 10-15
9.  Roztocze II Szczebrzeszyn 9 3 1 0 8 6-46 1 0 3 4-17 0 0 5 2-29
10.  Perła Telatyn 9 1 0 1 8 8-47 0 1 3 3-21 0 0 5 5-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Delta Nielisz    2-0 2-1 3-2 5-2 
 2 BKS Bodaczów    3-2 8-1 2-1 5-0 5-2 
 3 Huragan Hrubieszów    9-0 5-1 8-1 14-0 8-0 
 4 Igros II Krasnobród0-3*     3-2 4-0 6-1 
 5 Sparta Wożuczyn2-3 0-3 1-3     6-1 
 6 Perła Deszkowice0-4 2-0     2-2 2-4 3-0* 
 7 Szyszła Tarnoszyn0-4 2-3 2-2     3-3 4-1 
 8 Ruch Machnów Nowy1-2 1-6 2-5 1-2     2-1 
 9 Roztocze II Szczebrzeszyn0-4 0-10 0-1     4-2 
 10 Perła Telatyn0-7 0-6 1-6 2-2     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Huragan Hrubieszów 14-0 Roztocze II Szczebrzeszyn 28 sierpnia, 17:00
Ruch Machnów Nowy 1-2 Delta Nielisz 29 sierpnia, 17:00
Szyszła Tarnoszyn 2-2 Sparta Wożuczyn 29 sierpnia, 15:00
BKS Bodaczów 5-2 Perła Telatyn 29 sierpnia, 14:00
Perła Deszkowice 2-0 Igros II Krasnobród 29 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 4-5 września

Roztocze II Szczebrzeszyn 4-2 Perła Telatyn 5 września, 17:00
Sparta Wożuczyn 2-3 BKS Bodaczów 5 września, 13:00
Perła Deszkowice 2-2 Szyszła Tarnoszyn 5 września, 13:00
Delta Nielisz 3-2 Igros II Krasnobród 5 września, 17:00
Huragan Hrubieszów 8-1 Ruch Machnów Nowy 15 września, 16:00
w pierwotnym terminie (4 września, 15:00) odwołany

Kolejka 3 - 11-12 września

Ruch Machnów Nowy 2-1 Roztocze II Szczebrzeszyn 11 września, 14:00
Igros II Krasnobród 0-3 Huragan Hrubieszów 12 września, 13:00
(wo)
na boisku 1-3
Szyszła Tarnoszyn 0-4 Delta Nielisz 12 września, 14:00
BKS Bodaczów 2-1 Perła Deszkowice 11 września, 15:00
Perła Telatyn 0-6 Sparta Wożuczyn 12 września, 13:00

Kolejka 4 - 18-19 września

Roztocze II Szczebrzeszyn 0-10 Sparta Wożuczyn 18 września, 16:00
Perła Deszkowice 3-0 Perła Telatyn 18 września, 16:00
(wo)
nie odbył się
Delta Nielisz 2-0 BKS Bodaczów 19 września, 13:00
Huragan Hrubieszów 5-1 Szyszła Tarnoszyn 29 września, 16:00
w pierwotnym terminie (18 września, 11:00) odwołany
Ruch Machnów Nowy 2-5 Igros II Krasnobród 19 września, 15:00

Kolejka 5 - 25-26 września

Igros II Krasnobród 4-0 Roztocze II Szczebrzeszyn 25 września, 16:00
Szyszła Tarnoszyn 3-3 Ruch Machnów Nowy 26 września, 13:00
BKS Bodaczów 3-2 Huragan Hrubieszów 25 września, 15:00
Perła Telatyn 0-7 Delta Nielisz 26 września, 11:00
Sparta Wożuczyn 6-1 Perła Deszkowice 26 września, 13:00

Kolejka 6 - 2-3 października

Roztocze II Szczebrzeszyn 0-1 Perła Deszkowice 2 października, 16:00
Delta Nielisz 5-2 Sparta Wożuczyn 3 października, 15:30
Huragan Hrubieszów 8-0 Perła Telatyn 2 października, 16:00
przerwany po I połowie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Ruch Machnów Nowy 1-6 BKS Bodaczów 2 października, 15:30
Igros II Krasnobród 3-2 Szyszła Tarnoszyn 3 października, 13:00

Kolejka 7 - 9-10 października

Szyszła Tarnoszyn 4-1 Roztocze II Szczebrzeszyn 10 października, 13:00
BKS Bodaczów 8-1 Igros II Krasnobród 9 października, 14:00
Perła Telatyn 2-2 Ruch Machnów Nowy 10 października, 11:00
Sparta Wożuczyn 0-3 Huragan Hrubieszów 9 października, 12:00
Perła Deszkowice 0-4 Delta Nielisz 10 października, 13:00

Kolejka 8 - 16-17 października

Roztocze II Szczebrzeszyn 0-4 Delta Nielisz 17 października, 12:00
Huragan Hrubieszów 9-0 Perła Deszkowice 16 października, 15:00
Ruch Machnów Nowy 1-2 Sparta Wożuczyn 16 października, 15:00
Igros II Krasnobród 6-1 Perła Telatyn 17 października, 12:00
Szyszła Tarnoszyn 2-3 BKS Bodaczów 17 października, 12:00

Kolejka 9 - 23-24 października

BKS Bodaczów 5-0 Roztocze II Szczebrzeszyn 30 października, 14:00
w pierwotnym terminie (23 października, 14:00) odwołany
Perła Telatyn 1-6 Szyszła Tarnoszyn 24 października, 11:00
Sparta Wożuczyn 1-3 Igros II Krasnobród 24 października, 13:00
Perła Deszkowice 2-4 Ruch Machnów Nowy 23 października, 15:00
Delta Nielisz 2-1 Huragan Hrubieszów 23 października, 11:00

Kolejka 10 - 23-24 kwietnia

Igros II Krasnobród - Perła Deszkowice
Roztocze II Szczebrzeszyn - Huragan Hrubieszów
Delta Nielisz - Ruch Machnów Nowy
Sparta Wożuczyn - Szyszła Tarnoszyn
Perła Telatyn - BKS Bodaczów

Kolejka 11 - 30 kwietnia-1 maja

Perła Telatyn - Roztocze II Szczebrzeszyn
BKS Bodaczów - Sparta Wożuczyn
Szyszła Tarnoszyn - Perła Deszkowice
Igros II Krasnobród - Delta Nielisz
Ruch Machnów Nowy - Huragan Hrubieszów

Kolejka 12 - 7-8 maja

Roztocze II Szczebrzeszyn - Ruch Machnów Nowy
Huragan Hrubieszów - Igros II Krasnobród
Delta Nielisz - Szyszła Tarnoszyn
Perła Deszkowice - BKS Bodaczów
Sparta Wożuczyn - Perła Telatyn

Kolejka 13 - 14-15 maja

Sparta Wożuczyn - Roztocze II Szczebrzeszyn
Perła Telatyn - Perła Deszkowice
BKS Bodaczów - Delta Nielisz
Szyszła Tarnoszyn - Huragan Hrubieszów
Igros II Krasnobród - Ruch Machnów Nowy

Kolejka 14 - 21-22 maja

Roztocze II Szczebrzeszyn - Igros II Krasnobród
Ruch Machnów Nowy - Szyszła Tarnoszyn
Huragan Hrubieszów - BKS Bodaczów
Delta Nielisz - Perła Telatyn
Perła Deszkowice - Sparta Wożuczyn

Kolejka 15 - 28-29 maja

Perła Deszkowice - Roztocze II Szczebrzeszyn
Sparta Wożuczyn - Delta Nielisz
Perła Telatyn - Huragan Hrubieszów
BKS Bodaczów - Ruch Machnów Nowy
Szyszła Tarnoszyn - Igros II Krasnobród

Kolejka 16 - 4-5 czerwca

Roztocze II Szczebrzeszyn - Szyszła Tarnoszyn
Igros II Krasnobród - BKS Bodaczów
Ruch Machnów Nowy - Perła Telatyn
Huragan Hrubieszów - Sparta Wożuczyn
Delta Nielisz - Perła Deszkowice

Kolejka 17 - 11-12 czerwca

Delta Nielisz - Roztocze II Szczebrzeszyn
Perła Deszkowice - Huragan Hrubieszów
Sparta Wożuczyn - Ruch Machnów Nowy
Perła Telatyn - Igros II Krasnobród
BKS Bodaczów - Szyszła Tarnoszyn

Kolejka 18 - 18-19 czerwca

Roztocze II Szczebrzeszyn - BKS Bodaczów
Szyszła Tarnoszyn - Perła Telatyn
Igros II Krasnobród - Sparta Wożuczyn
Ruch Machnów Nowy - Perła Deszkowice
Huragan Hrubieszów - Delta Nielisz

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas