[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2021/2022, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Soccer Schools Warszawa 18 45 14 3 1 68-10 7 2 0 31-2 7 1 1 37-8
2.  Fuks Pułtusk 18 44 14 2 2 48-12 8 0 1 23-5 6 2 1 25-7
3.  MKS Polonia Warszawa 15 39 13 0 2 73-17 7 0 0 33-6 6 0 2 40-11
4.  KS II Raszyn 17 29 9 2 6 39-35 5 1 2 22-18 4 1 4 17-17
5.  Świt Barcząca 18 25 8 1 9 48-41 5 0 4 24-24 3 1 5 24-17
6.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 17 24 7 3 7 30-47 4 2 3 18-22 3 1 4 12-25 2 4 1 1 0 6-4
7.  Żbik Nasielsk 17 24 7 3 7 37-34 5 1 3 22-16 2 2 4 15-18 2 1 0 1 1 4-6
8.  GOSiR Piaseczno 17 22 6 4 7 34-40 4 2 4 21-23 2 2 3 13-17
9.  Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 18 21 7 0 11 33-48 6 0 4 21-18 1 0 7 12-30
10.  KS Wilanów (Warszawa) 18 17 5 2 11 30-51 2 1 5 15-23 3 1 6 15-28
11.  Mazovia Grodzisk Mazowiecki 18 12 3 3 12 29-62 2 2 5 21-30 1 1 7 8-32
12.  KU-AZS UW II Warszawa 19 1 0 1 18 10-82 0 1 7 5-36 0 0 11 5-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Legia Soccer Schools Warszawa    0-0 3-0 3-0 8-0 5-0 2-2 4-0 3-0 3-0 
 2 Fuks Pułtusk    0-2 3-1 5-0 1-0 4-1 3-1 3-0 1-0 3-0 
 3 MKS Polonia Warszawa2-0     3-2 4-2 7-1 5-1 7-0 5-0 
 4 KS II Raszyn3-3 0-2 4-2     1-5 5-2 3-2 3-1 3-1 
 5 Świt Barcząca0-2 2-0 3-11 0-4     4-0 4-3 2-3 4-1 5-0 
 6 Ostrovia Ostrów Mazowiecka0-4 0-8 3-4 2-1     2-2 2-0 2-0 3-3 4-0 
 7 Żbik Nasielsk0-2 1-1 0-7 2-0 3-2 2-4     4-0 6-0 4-0 
 8 GOSiR Piaseczno1-2 1-4 3-4 0-4 3-1 1-1     3-2 2-2 4-1 3-2 
 9 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)1-2 0-5 2-0 3-1 3-0 2-1 0-4     3-5 3-0 4-0 
 10 KS Wilanów (Warszawa)0-5 2-5 0-2 0-4 1-1 5-3     1-2 6-1 
 11 Mazovia Grodzisk Mazowiecki2-8 1-6 3-2 3-3 2-4 1-1 2-3 1-2     6-1 
 12 KU-AZS UW II Warszawa0-11 0-4 0-6 1-1 0-6 1-2 1-3 2-3     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

KU-AZS UW II Warszawa 0-6 MKS Polonia Warszawa 29 sierpnia, 16:30
w Piastowie
Żbik Nasielsk 4-0 KS Wilanów (Warszawa) 29 sierpnia, 11:00
Legia Soccer Schools Warszawa 4-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 28 sierpnia, 18:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-3 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 31 sierpnia, 18:30
Fuks Pułtusk 3-1 Świt Barcząca 31 października, 11:00
GOSiR Piaseczno 3-4 KS II Raszyn 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 4-5 września

GOSiR Piaseczno 1-2 Fuks Pułtusk 5 września, 16:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4 września, 13:00
KS Wilanów (Warszawa) 0-5 Legia Soccer Schools Warszawa 5 września, 14:00
w Wólce Kozodawskiej
Świt Barcząca 3-11 MKS Polonia Warszawa 4 września, 13:00
KS II Raszyn 3-1 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 4 września, 12:00
Żbik Nasielsk 4-0 KU-AZS UW II Warszawa 4 września, 11:00

Kolejka 3 - 11-12 września

Żbik Nasielsk 0-7 MKS Polonia Warszawa 11 września, 11:00
Legia Soccer Schools Warszawa 3-0 KU-AZS UW II Warszawa 11 września, 18:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0 KS Wilanów (Warszawa) 12 września, 12:00
KS II Raszyn 5-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 20 października, 18:30
w pierwotnym terminie (11 września, 12:00) odwołany; w drugim terminie (22 września, 18:30) odwołany
Fuks Pułtusk 1-0 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 12 września, 13:00
Świt Barcząca 4-0 GOSiR Piaseczno 12 września, 13:00

Kolejka 4 - 18-19 września

MKS Polonia Warszawa 4-2 GOSiR Piaseczno 19 września, 14:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 3-3 Świt Barcząca 19 września, 16:30
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 0-5 Fuks Pułtusk 19 września, 11:00
KS Wilanów (Warszawa) 0-2 KS II Raszyn 19 września, 16:00
Żbik Nasielsk 0-2 Legia Soccer Schools Warszawa 30 października, 13:30
w pierwotnym terminie (19 września, 11:00) odwołany
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-0 KU-AZS UW II Warszawa 18 września, 15:00

Kolejka 5 - 25-26 września

Legia Soccer Schools Warszawa 3-0 MKS Polonia Warszawa 25 września, 16:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-2 Żbik Nasielsk 28 września, 18:30
KS II Raszyn 3-1 KU-AZS UW II Warszawa 26 września, 12:00
Fuks Pułtusk 3-0 KS Wilanów (Warszawa) 26 września, 11:00
Świt Barcząca 4-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 26 września, 11:00
GOSiR Piaseczno 4-1 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 26 września, 15:00

Kolejka 6 - 2-3 października

MKS Polonia Warszawa 7-0 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 2 października, 14:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 0-4 GOSiR Piaseczno 3 października, 14:00
KS Wilanów (Warszawa) 0-4 Świt Barcząca 2 października, 9:30
w Zakolu-Wiktorowie
KU-AZS UW II Warszawa 0-4 Fuks Pułtusk 3 października, 15:00
w Piastowie
Żbik Nasielsk 2-0 KS II Raszyn 3 października, 11:00
Legia Soccer Schools Warszawa 8-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3 października, 18:00

Kolejka 7 - 9-10 października

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-8 MKS Polonia Warszawa 9 października, 14:30
KS II Raszyn 3-3 Legia Soccer Schools Warszawa 9 października, 10:00
Fuks Pułtusk 1-0 Żbik Nasielsk 10 października, 13:30
Świt Barcząca 5-0 KU-AZS UW II Warszawa 9 października, 11:00
GOSiR Piaseczno 2-2 KS Wilanów (Warszawa) 7 października, 20:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 2-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 10 października, 16:00

Kolejka 8 - 16-17 października

MKS Polonia Warszawa 7-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 16 października, 19:00
KS Wilanów (Warszawa) 1-2 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 17 października, 13:00
KU-AZS UW II Warszawa 2-3 GOSiR Piaseczno 17 października, 15:00
w Piastowie
Żbik Nasielsk 3-2 Świt Barcząca 17 października, 12:40
Legia Soccer Schools Warszawa 0-0 Fuks Pułtusk 16 października, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-4 KS II Raszyn 16 października, 12:00

Kolejka 9 - 23-24 października

KS II Raszyn 4-2 MKS Polonia Warszawa 24 października, 13:00
Fuks Pułtusk 5-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 24 października, 11:00
Świt Barcząca 0-2 Legia Soccer Schools Warszawa 24 października, 12:00
GOSiR Piaseczno 1-1 Żbik Nasielsk 24 października, 16:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 6-1 KU-AZS UW II Warszawa 24 października, 18:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-5 KS Wilanów (Warszawa) 24 października, 19:00

Kolejka 10 - 6-7 listopada

MKS Polonia Warszawa 5-1 KS Wilanów (Warszawa) 7 listopada, 17:00
Żbik Nasielsk 6-0 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 7 listopada, 12:30
Legia Soccer Schools Warszawa 2-2 GOSiR Piaseczno 6 listopada, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 Świt Barcząca 6 listopada, 13:30
KS II Raszyn 0-2 Fuks Pułtusk 7 listopada, 11:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 4-0 KU-AZS UW II Warszawa 7 listopada, 18:00

Kolejka 11 - 13-14 listopada

Fuks Pułtusk 0-2 MKS Polonia Warszawa 14 listopada, 11:00
Świt Barcząca 0-4 KS II Raszyn 14 listopada, 12:00
GOSiR Piaseczno 3-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 14 listopada, 15:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 2-8 Legia Soccer Schools Warszawa 13 listopada, 17:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-1 Żbik Nasielsk 13 listopada, 10:00
KS Wilanów (Warszawa) 6-1 KU-AZS UW II Warszawa 14 listopada, 9:00

Kolejka 12 - 19-20 marca

KS II Raszyn - GOSiR Piaseczno 20 marca, 14:00
przerwany przy stanie 3-1 - goście zrezygnowali z dalszej gry
MKS Polonia Warszawa 5-0 KU-AZS UW II Warszawa 19 marca, 18:30
KS Wilanów (Warszawa) 5-3 Żbik Nasielsk 20 marca, 10:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-2 Legia Soccer Schools Warszawa 20 marca, 16:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 2-4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 20 marca, 18:00
Świt Barcząca 2-0 Fuks Pułtusk 20 marca, 11:00

Kolejka 13 - 26-27 marca

MKS Polonia Warszawa 3-2 Świt Barcząca 27 marca, 17:30
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 3-2 KS II Raszyn 26 marca, 16:30
KU-AZS UW II Warszawa 1-3 Żbik Nasielsk 26 marca, 20:00
Fuks Pułtusk 4-1 GOSiR Piaseczno 27 marca, 11:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 26 marca, 16:00
Legia Soccer Schools Warszawa 3-0 KS Wilanów (Warszawa) 26 marca, 19:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

MKS Polonia Warszawa - Żbik Nasielsk 1 czerwca, 20:15
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KU-AZS UW II Warszawa 0-11 Legia Soccer Schools Warszawa 30 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 20:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Wilanów (Warszawa) 1-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 29 kwietnia, 19:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-0 KS II Raszyn 27 kwietnia, 19:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 1-6 Fuks Pułtusk 30 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GOSiR Piaseczno 0-4 Świt Barcząca 29 kwietnia, 18:15
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

KU-AZS UW II Warszawa 1-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 9 kwietnia, 18:00
GOSiR Piaseczno 1-4 MKS Polonia Warszawa 10 kwietnia, 14:00
Świt Barcząca 4-1 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 9 kwietnia, 18:00
Fuks Pułtusk 3-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 10 kwietnia, 12:00
KS II Raszyn 3-2 KS Wilanów (Warszawa) 10 kwietnia, 12:00
Legia Soccer Schools Warszawa 5-0 Żbik Nasielsk 10 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 23-24 kwietnia

MKS Polonia Warszawa 2-0 Legia Soccer Schools Warszawa 23 kwietnia, 17:15
Żbik Nasielsk 2-4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 24 kwietnia, 17:00
KU-AZS UW II Warszawa 1-1 KS II Raszyn 24 kwietnia, 11:30
KS Wilanów (Warszawa) 2-5 Fuks Pułtusk 24 kwietnia, 19:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-1 Świt Barcząca 24 kwietnia, 17:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 1-1 GOSiR Piaseczno 23 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 7-8 maja

Mazovia Grodzisk Mazowiecki - MKS Polonia Warszawa 8 maja, 17:00
nie odbył się
GOSiR Piaseczno 3-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 8 maja, 15:00
Świt Barcząca 2-3 KS Wilanów (Warszawa) 7 maja, 11:00
Fuks Pułtusk 3-0 KU-AZS UW II Warszawa 8 maja, 11:00
KS II Raszyn 1-5 Żbik Nasielsk 8 maja, 12:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-4 Legia Soccer Schools Warszawa 7 maja, 11:00

Kolejka 18 - 14-15 maja

MKS Polonia Warszawa - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 9 czerwca, 19:30
Legia Soccer Schools Warszawa 3-0 KS II Raszyn 15 maja, 18:00
Żbik Nasielsk 1-1 Fuks Pułtusk 15 maja, 18:00
KU-AZS UW II Warszawa 0-6 Świt Barcząca 14 kwietnia, 11:00
KS Wilanów (Warszawa) - GOSiR Piaseczno 25 maja, 19:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-0 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 15 maja, 18:00

Kolejka 19 - 21-22 maja

Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) - MKS Polonia Warszawa 22 maja, 18:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 1-2 KS Wilanów (Warszawa) 21 maja, 16:00
GOSiR Piaseczno 3-2 KU-AZS UW II Warszawa 22 maja, 9:00
Świt Barcząca - Żbik Nasielsk 22 maja, 11:00
Fuks Pułtusk - Legia Soccer Schools Warszawa 22 maja, 11:00
KS II Raszyn - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 21 maja, 14:30

Kolejka 20 - 28-29 maja

MKS Polonia Warszawa - KS II Raszyn
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Fuks Pułtusk
Legia Soccer Schools Warszawa - Świt Barcząca
Żbik Nasielsk - GOSiR Piaseczno
KU-AZS UW II Warszawa - Mazovia Grodzisk Mazowiecki
KS Wilanów (Warszawa) - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

KU-AZS UW II Warszawa - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
KS Wilanów (Warszawa) - MKS Polonia Warszawa
Mazovia Grodzisk Mazowiecki - Żbik Nasielsk
GOSiR Piaseczno - Legia Soccer Schools Warszawa
Świt Barcząca - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Fuks Pułtusk - KS II Raszyn

Kolejka 22 - 11-12 czerwca

MKS Polonia Warszawa - Fuks Pułtusk
KS II Raszyn - Świt Barcząca
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - GOSiR Piaseczno
Legia Soccer Schools Warszawa - Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Żbik Nasielsk - Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
KU-AZS UW II Warszawa - KS Wilanów (Warszawa)

III liga kobiet 2021/2022 (I)

IV liga kobiet 2021/2022 (łódzka)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas