[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2021/2022, grupa: Opole I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Rudniki 13 29 9 2 2 30-16 4 1 2 15-10 5 1 0 15-6
2.  Hetman Byczyna 13 28 9 1 3 39-15 5 1 1 20-7 4 0 2 19-8 2 4 1 1 0 3-2
3.  LZS Polanowice (k. Kluczborka) 13 28 8 4 1 37-13 5 1 0 20-4 3 3 1 17-9 2 2 0 2 0 4-4
4.  LZS Ligota Oleska 13 28 9 1 3 55-25 3 1 1 20-12 6 0 2 35-13 2 1 0 1 1 6-7
5.  Piast Gorzów Śląski 13 26 8 2 3 37-28 3 1 2 13-13 5 1 1 24-15
6.  Budowlani Strojec 13 21 7 0 6 27-27 4 0 2 14-12 3 0 4 13-15
7.  Start Olesno 13 20 6 2 5 53-40 3 1 3 28-26 3 1 2 25-14
8.  Stobrawa Ligota Dolna 13 19 6 1 6 25-28 4 0 3 17-14 2 1 3 8-14
9.  LZS Ligota Wołczyńska 13 18 6 0 7 26-33 4 0 3 20-20 2 0 4 6-13
10.  MKS Wołczyn 13 13 4 1 8 27-42 2 1 4 10-17 2 0 4 17-25
11.  Polonia Domaszowice 13 12 3 3 7 21-28 1 2 4 11-17 2 1 3 10-11
12.  LZS Rożnów 13 11 3 2 8 24-42 2 0 4 9-19 1 2 4 15-23
13.  LZS Kujakowice 13 5 1 2 10 24-49 0 1 5 7-26 1 1 5 17-23
14.  LZS Chocianowice 13 4 1 1 11 17-56 1 1 5 10-31 0 0 6 7-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LZS Rudniki    2-4 3-1 1-2 4-3 1-0 0-0 4-0 
 2 Hetman Byczyna1-3     0-0 3-2 3-1 3-0 3-0 7-1 
 3 LZS Polanowice (k. Kluczborka)    5-1 1-1 4-1 4-0 3-0 3-1 
 4 LZS Ligota Oleska4-4     2-5 4-1 5-1 5-1 
 5 Piast Gorzów Śląski2-2 3-0 0-2     0-4 3-2 5-3 
 6 Budowlani Strojec    1-6 4-0 3-1 2-1 1-4 3-0 
 7 Start Olesno0-2 2-5 3-7     3-2 11-4 3-3 6-3 
 8 Stobrawa Ligota Dolna0-3 1-0 2-6 1-2     5-1 6-2 2-0 
 9 LZS Ligota Wołczyńska0-6 3-0* 1-3 2-3     5-2 5-3 4-3 
 10 MKS Wołczyn2-3 1-2 0-0 1-5 1-0     2-5 3-2 
 11 Polonia Domaszowice1-4 2-5 5-2 0-1 0-2     1-1 2-2 
 12 LZS Rożnów0-1 3-7 2-1 1-2 0-6     3-2 
 13 LZS Kujakowice1-3 0-8 1-6 3-3 1-4 1-2     
 14 LZS Chocianowice1-6 2-10 1-1 2-3 1-4 2-1 1-6     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Stobrawa Ligota Dolna 2-6 LZS Ligota Oleska 22 sierpnia, 14:00
LZS Rudniki 2-4 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 22 sierpnia, 14:00
Start Olesno 3-3 LZS Rożnów 22 sierpnia, 14:00
Hetman Byczyna 3-1 Budowlani Strojec 21 sierpnia, 13:00
LZS Ligota Wołczyńska 4-3 LZS Kujakowice 1 września, 18:00
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 14:00) odwołany
MKS Wołczyn 3-2 LZS Chocianowice 21 sierpnia, 15:30
Polonia Domaszowice 2-5 Piast Gorzów Śląski 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

LZS Ligota Oleska 2-5 Piast Gorzów Śląski 29 sierpnia, 17:00
LZS Chocianowice 1-4 Polonia Domaszowice 28 sierpnia, 16:00
LZS Kujakowice 1-2 MKS Wołczyn 28 sierpnia, 17:00
Budowlani Strojec 3-1 LZS Ligota Wołczyńska 28 sierpnia, 17:00
LZS Rożnów 3-7 Hetman Byczyna 28 sierpnia, 17:00
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 1-1 Start Olesno 29 sierpnia, 17:00
Stobrawa Ligota Dolna 0-3 LZS Rudniki 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 4-5 września

LZS Rudniki 3-1 LZS Ligota Oleska 5 września, 17:00
Start Olesno 3-2 Stobrawa Ligota Dolna 5 września, 17:00
Hetman Byczyna 0-0 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 4 września, 17:00
LZS Ligota Wołczyńska 5-3 LZS Rożnów 5 września, 17:00
MKS Wołczyn 1-0 Budowlani Strojec 4 września, 17:00
Polonia Domaszowice 2-2 LZS Kujakowice 4 września, 17:00
Piast Gorzów Śląski 5-3 LZS Chocianowice 4 września, 17:00

Kolejka 4 - 11-12 września

LZS Kujakowice 3-3 Piast Gorzów Śląski 12 września, 14:00
Budowlani Strojec 2-1 Polonia Domaszowice 11 września, 16:30
LZS Rożnów 0-6 MKS Wołczyn 11 września, 16:30
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 4-0 LZS Ligota Wołczyńska 12 września, 14:00
Stobrawa Ligota Dolna 1-0 Hetman Byczyna 11 września, 16:30
LZS Rudniki 4-3 Start Olesno 12 września, 14:00
LZS Chocianowice 1-6 LZS Ligota Oleska 11 września, 16:30

Kolejka 5 - 18-19 września

Start Olesno 2-5 LZS Ligota Oleska 19 września, 16:30
Hetman Byczyna 1-3 LZS Rudniki 18 września, 16:30
LZS Ligota Wołczyńska 2-3 Stobrawa Ligota Dolna 19 września, 16:30
MKS Wołczyn 0-0 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 18 września, 16:30
Polonia Domaszowice 1-1 LZS Rożnów 18 września, 16:30
Piast Gorzów Śląski 0-4 Budowlani Strojec 18 września, 16:30
LZS Chocianowice 1-6 LZS Kujakowice 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 25-26 września

LZS Ligota Oleska 5-1 LZS Kujakowice 26 września, 16:00
Budowlani Strojec 3-0 LZS Chocianowice 25 września, 16:00
LZS Rożnów 1-2 Piast Gorzów Śląski 25 września, 16:00
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 3-0 Polonia Domaszowice 26 września, 16:00
Stobrawa Ligota Dolna 5-1 MKS Wołczyn 25 września, 16:00
LZS Rudniki 1-0 LZS Ligota Wołczyńska 25 września, 16:00
Start Olesno 0-2 Hetman Byczyna 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Hetman Byczyna 3-2 LZS Ligota Oleska 2 października, 15:00
LZS Ligota Wołczyńska 1-3 Start Olesno 3 października, 13:00
MKS Wołczyn 2-3 LZS Rudniki 2 października, 15:30
Polonia Domaszowice 0-1 Stobrawa Ligota Dolna 2 października, 13:00
Piast Gorzów Śląski 0-2 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 2 października, 15:30
LZS Chocianowice 2-1 LZS Rożnów 2 października, 15:30
LZS Kujakowice 1-4 Budowlani Strojec 3 października, 13:00

Kolejka 8 - 9-10 października

LZS Ligota Oleska 4-1 Budowlani Strojec 10 października, 15:30
LZS Rożnów 3-2 LZS Kujakowice 9 października, 15:30
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 3-1 LZS Chocianowice 10 października, 15:30
Stobrawa Ligota Dolna 1-2 Piast Gorzów Śląski 9 października, 15:30
LZS Rudniki 0-0 Polonia Domaszowice 10 października, 15:30
Start Olesno 11-4 MKS Wołczyn 9 października, 15:30
Hetman Byczyna 3-0 LZS Ligota Wołczyńska 10 października, 15:30

Kolejka 9 - 16-17 października

LZS Ligota Wołczyńska 0-6 LZS Ligota Oleska 17 października, 15:30
MKS Wołczyn 1-2 Hetman Byczyna 16 października, 15:30
Polonia Domaszowice 5-2 Start Olesno 16 października, 15:30
Piast Gorzów Śląski 2-2 LZS Rudniki 16 października, 15:30
LZS Chocianowice 1-1 Stobrawa Ligota Dolna 16 października, 15:30
LZS Kujakowice 1-6 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 17 października, 15:30
Budowlani Strojec 1-4 LZS Rożnów 16 października, 15:30

Kolejka 10 - 23-24 października

LZS Ligota Oleska 5-1 LZS Rożnów 24 października, 14:30
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 5-1 Budowlani Strojec 24 października, 14:30
Stobrawa Ligota Dolna 2-0 LZS Kujakowice 23 października, 14:30
LZS Rudniki 4-0 LZS Chocianowice 24 października, 14:30
Start Olesno 3-7 Piast Gorzów Śląski 24 października, 14:30
Hetman Byczyna 3-0 Polonia Domaszowice 23 października, 14:30
LZS Ligota Wołczyńska 5-2 MKS Wołczyn 23 października, 14:30

Kolejka 11 - 30-31 października

MKS Wołczyn 1-5 LZS Ligota Oleska 30 października, 14:30
Polonia Domaszowice 0-2 LZS Ligota Wołczyńska 30 października, 14:00
Piast Gorzów Śląski 3-0 Hetman Byczyna 30 października, 14:00
LZS Chocianowice 2-10 Start Olesno 30 października, 14:00
LZS Kujakowice 1-3 LZS Rudniki 31 października, 14:00
Budowlani Strojec 4-0 Stobrawa Ligota Dolna 30 października, 14:00
LZS Rożnów 2-1 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 30 października, 14:30

Kolejka 12 - 6-7 listopada

LZS Ligota Oleska 4-4 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 7 listopada, 13:30
Stobrawa Ligota Dolna 6-2 LZS Rożnów 6 listopada, 13:30
LZS Rudniki 1-2 Budowlani Strojec 7 listopada, 13:30
Start Olesno 6-3 LZS Kujakowice 7 listopada, 13:30
Hetman Byczyna 7-1 LZS Chocianowice 6 listopada, 13:30
LZS Ligota Wołczyńska 3-0 Piast Gorzów Śląski 7 listopada, 13:30
(wo)
przerwany w 62. minucie przy stanie 1-3 z powodu znieważenia sędziego przez zawodnika gości
MKS Wołczyn 2-5 Polonia Domaszowice 6 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Polonia Domaszowice 1-4 LZS Ligota Oleska 13 listopada, 13:30
Piast Gorzów Śląski 3-2 MKS Wołczyn 13 listopada, 13:30
LZS Chocianowice 2-3 LZS Ligota Wołczyńska 13 listopada, 13:30
LZS Kujakowice 0-8 Hetman Byczyna 14 listopada, 13:30
Budowlani Strojec 1-6 Start Olesno 13 listopada, 13:30
LZS Rożnów 0-1 LZS Rudniki 13 listopada, 13:30
LZS Polanowice (k. Kluczborka) 4-1 Stobrawa Ligota Dolna 14 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 12-13 marca

LZS Ligota Oleska - Stobrawa Ligota Dolna
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Rudniki
LZS Rożnów - Start Olesno
Budowlani Strojec - Hetman Byczyna
LZS Kujakowice - LZS Ligota Wołczyńska
LZS Chocianowice - MKS Wołczyn
Piast Gorzów Śląski - Polonia Domaszowice

Kolejka 15 - 19-20 marca

Piast Gorzów Śląski - LZS Ligota Oleska
Polonia Domaszowice - LZS Chocianowice
MKS Wołczyn - LZS Kujakowice
LZS Ligota Wołczyńska - Budowlani Strojec
Hetman Byczyna - LZS Rożnów
Start Olesno - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
LZS Rudniki - Stobrawa Ligota Dolna

Kolejka 16 - 26-27 marca

LZS Ligota Oleska - LZS Rudniki
Stobrawa Ligota Dolna - Start Olesno
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - Hetman Byczyna
LZS Rożnów - LZS Ligota Wołczyńska
Budowlani Strojec - MKS Wołczyn
LZS Kujakowice - Polonia Domaszowice
LZS Chocianowice - Piast Gorzów Śląski

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

LZS Ligota Oleska - LZS Chocianowice
Piast Gorzów Śląski - LZS Kujakowice
Polonia Domaszowice - Budowlani Strojec
MKS Wołczyn - LZS Rożnów
LZS Ligota Wołczyńska - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
Hetman Byczyna - Stobrawa Ligota Dolna
Start Olesno - LZS Rudniki

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

LZS Ligota Oleska - Start Olesno
LZS Rudniki - Hetman Byczyna
Stobrawa Ligota Dolna - LZS Ligota Wołczyńska
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - MKS Wołczyn
LZS Rożnów - Polonia Domaszowice
Budowlani Strojec - Piast Gorzów Śląski
LZS Kujakowice - LZS Chocianowice

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

LZS Kujakowice - LZS Ligota Oleska
LZS Chocianowice - Budowlani Strojec
Piast Gorzów Śląski - LZS Rożnów
Polonia Domaszowice - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
MKS Wołczyn - Stobrawa Ligota Dolna
LZS Ligota Wołczyńska - LZS Rudniki
Hetman Byczyna - Start Olesno

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

LZS Ligota Oleska - Hetman Byczyna
Start Olesno - LZS Ligota Wołczyńska
LZS Rudniki - MKS Wołczyn
Stobrawa Ligota Dolna - Polonia Domaszowice
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - Piast Gorzów Śląski
LZS Rożnów - LZS Chocianowice
Budowlani Strojec - LZS Kujakowice

Kolejka 21 - 7-8 maja

Budowlani Strojec - LZS Ligota Oleska
LZS Kujakowice - LZS Rożnów
LZS Chocianowice - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
Piast Gorzów Śląski - Stobrawa Ligota Dolna
Polonia Domaszowice - LZS Rudniki
MKS Wołczyn - Start Olesno
LZS Ligota Wołczyńska - Hetman Byczyna

Kolejka 22 - 14-15 maja

LZS Ligota Oleska - LZS Ligota Wołczyńska
Hetman Byczyna - MKS Wołczyn
Start Olesno - Polonia Domaszowice
LZS Rudniki - Piast Gorzów Śląski
Stobrawa Ligota Dolna - LZS Chocianowice
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Kujakowice
LZS Rożnów - Budowlani Strojec

Kolejka 23 - 21-22 maja

LZS Rożnów - LZS Ligota Oleska
Budowlani Strojec - LZS Polanowice (k. Kluczborka)
LZS Kujakowice - Stobrawa Ligota Dolna
LZS Chocianowice - LZS Rudniki
Piast Gorzów Śląski - Start Olesno
Polonia Domaszowice - Hetman Byczyna
MKS Wołczyn - LZS Ligota Wołczyńska

Kolejka 24 - 28-29 maja

LZS Ligota Oleska - MKS Wołczyn
LZS Ligota Wołczyńska - Polonia Domaszowice
Hetman Byczyna - Piast Gorzów Śląski
Start Olesno - LZS Chocianowice
LZS Rudniki - LZS Kujakowice
Stobrawa Ligota Dolna - Budowlani Strojec
LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Rożnów

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

LZS Polanowice (k. Kluczborka) - LZS Ligota Oleska
LZS Rożnów - Stobrawa Ligota Dolna
Budowlani Strojec - LZS Rudniki
LZS Kujakowice - Start Olesno
LZS Chocianowice - Hetman Byczyna
Piast Gorzów Śląski - LZS Ligota Wołczyńska
Polonia Domaszowice - MKS Wołczyn

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

LZS Ligota Oleska - Polonia Domaszowice
MKS Wołczyn - Piast Gorzów Śląski
LZS Ligota Wołczyńska - LZS Chocianowice
Hetman Byczyna - LZS Kujakowice
Start Olesno - Budowlani Strojec
LZS Rudniki - LZS Rożnów
Stobrawa Ligota Dolna - LZS Polanowice (k. Kluczborka)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas