[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Jatta Puchar Polski 2021/2022, grupa: Śląski ZPN - Zabrze

I runda - 7-8 sierpnia

Carbo Gliwice 1-4 Jedność 32 Przyszowice 11 sierpnia, 18:00
Mateusz Pawlak 27 - Michał Fiedel 75, 80, Piotr Szołtysek 76, Kamil Przybylski 90
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) odwołany
Tęcza Wielowieś 0-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 7 sierpnia, 17:00
Marcin Kafanke 10, Mateusz Nowotarski 60, Stanisław Obermajer 63
Czarni Pyskowice 3-3 Sośnica Gliwice 5 sierpnia, 18:00
k. 4-5
Tomasz Dobrzyński 66, Mike Lis 76, Paweł Kata 80 - Daniel Warchałowski 18, Grzegorz Górka 43, Marcin Kiełpiński 62
Concordia Knurów 0-6 Gwarek Ornontowice 10 sierpnia, 18:00
Jakub Steuer 34, Mateusz Raczyński 54, 75, 85, Maciej Kowalik 63, Gogita Gogatiszwili 69
Gwarek Zabrze 2-3 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 7 sierpnia, 12:30
Dawid Salamon 5, Mikołaj Migdalski 25 - Paweł Skowiera 42, Jakub Szurma 68, Jakub Cwajna 75
Naprzód Świbie 4-2 Młodość Rudno 7 sierpnia, 17:00
Ireneusz Duda 59, 90, Anatolij Kostiw 72, Kamil Burda 80 - Mirosław Nowak 84, Kamil Brzoza 86
Zamkowiec Toszek 0-2 Przyszłość Ciochowice 8 sierpnia, 17:00
Jakub Janik 83, Łukasz Czaja 89
Zryw Radonia 0-3 Piast II Gliwice 7 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Ruch Kozłów 1-3 KS 94 Rachowice 7 sierpnia, 17:00
Łukasz Borkowski 60 - Adam Piechocki 13, 90, Mateusz Król 30
Zaborze Zabrze 2-0 Naprzód Żernica 7 sierpnia, 17:00
Przemysław Nowak 31, 76
Start Sierakowice 2-3 Gwiazda Chudów 7 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Paduch 8, Adrian Drążczak 62 - Mateusz Miczka 2 (k), Tomasz Leszczyński 45, 67
Tempo Paniówki 4-0 Gwarek II Ornontowice 8 sierpnia, 15:00
Błażej Gatner 31, Sebastian Pindur 45, Daniel Jóźwik 88, Kacper Brosz 89
Orzeł Stanica 0-22 Górnik II Zabrze 11 sierpnia, 18:00
Patryk Kazubowski 4 (s), Alan Lubaski 7, 16, 26, 35, 39, 44, Thomas Pranica 13, 33, Nikodem Zielonka 19, 25, 41, 55, 80, Cyprian Włodarczyk 44, Peter Juritka 66, 72, 81, 87, 89, Kosma Zawada 73, Jakub Szczepanik 85
Pogoń Ziemięcice 0-6 Orzeł Paczyna 15 sierpnia, 17:00
Patryk Mitkowski 36, Piotr Jończyk 39, 45, 59, Łukasz Śliwiński 67, Michał Sykała 85
Kłodnica Gliwice 6-1 Brasil Florian Czekanów 15 sierpnia, 18:00
Wojciech Słapiński 15, 38, 82, 83, Piotr Witek 40, Mirosław Wiewiórka 43 - Kamil Dudniczek 52
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 2-1 Drama Kamieniec 14 sierpnia, 17:00
Sebastian Michalski 44, Tomasz Kieś 88 - Patryk Mosakowski 90
Start Kleszczów 3-3 Victoria Pilchowice 14 sierpnia, 17:00
k. 6-5
Marek Drzyzga 14, Tomasz Treffon 84, Kamil Jamborek 90 - Marek Gola 38, Szymon Rosochacki 55, Przemysław Rostkowski 80

II runda - 18 sierpnia
(Losowanie - 12 sierpnia 2021 - siedziba Podokręgu Zabrze)
Górnik II Zabrze - wolny los

Zaborze Zabrze 3-2 Sośnica Gliwice 18 sierpnia, 18:00
Dawid Łączak 2, 34, Mateusz Burkowski 17 - Adam Kureczko 6, Dariusz Sawicki 47
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 3-2 Jedność 32 Przyszowice 18 sierpnia, 18:00
Dawid Dylong 44, Jakub Szurma 47, Jakub Cwajna 55 - Filip Paździor 29, Piotr Szołtysek 73
Tempo Paniówki 2-10 Gwarek Ornontowice 18 sierpnia, 18:00
Michał Jóźwik 57, Daniel Jóźwik 60 - Łukasz Stosiek 5, Dominik Miłek 15, Grzegorz Konopka 33 (s), Kacper Pietrowicz 36, Maciej Kowalik 40, Dawid Boczar 45, Kamil Lewandowski 56, Kevin Rocki 74, Gogita Gogatiszwili 78, Robert Majeranowski 82
Naprzód Świbie 0-8 Piast II Gliwice 18 sierpnia, 18:00
Igor Buchta 21, 30, Piotr Spende 25, 45, Dariusz Sulma 38, Konrad Stisz 51, Artur Koziołek 81 (s), Jakub Niedbała 83
Start Kleszczów 2-8 KS 94 Rachowice 18 sierpnia, 18:00
Marek Drzyzga 27, Jakub Górski 59 - Piotr Zieliński 12, Adam Piechocki 51, 65, 66, Karol Zdunek 61, Radosław Geniusz 70, 75, Przemysław Kuliński 85
Kłodnica Gliwice 1-12 Przyszłość Ciochowice 31 sierpnia, 17:30
Tadeusz Sztorc 5 - Kewin Bieniek 24, 42, Jakub Janik 34, Bartłomiej Materla 39, Kacper Węgrzyn 57, 72, Bartłomiej Drobinka 58 (s), Marian Kręgiel 61, 63, 74, Paweł Biernat 81 (s), Patryk Góra 83
Orzeł Paczyna 2-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 18 sierpnia, 18:00
Damian Rybitwa 64, 74 - Łukasz Magiera 4, Piotr Sigmundzik 12, Sławomir Kantor 41
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 0-5 Gwiazda Chudów 18 sierpnia, 18:00
Tomasz Kasprzyk 2, Patrycjusz Botor 4, Łukasz Bałuszyński 44, Tomasz Leszczyński 58, 87

III runda - 31 sierpnia
(Losowanie - 25 sierpnia 2021)
Burza Borowa Wieś, Gwarek Ornontowice, Gwiazda Chudów, zwycięzca meczu Kłodnica Gliwice - Przyszłość Ciochowice, KS 94 Rachowice, ŁTS Łabędy, Zaborze Zabrze - wolny los

Piast II Gliwice 0-1 Górnik II Zabrze 31 sierpnia, 17:00
Thomas Pranica 21

IV runda - 15 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2021)

Zaborze Zabrze 1-2 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 15 września, 16:30
Przemysław Joszko 90 - Jakub Cwajna 23, Jakub Szurma 54
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-5 Gwarek Ornontowice 15 września, 16:30
Marek Wiśniewski 57, 87 - Maciej Kowalik 1, Mateusz Wystop 32, Gogita Gogatiszwili 70, 82, Łukasz Stosiek 90
KS 94 Rachowice 1-5 Przyszłość Ciochowice 15 września, 16:30
Sebastian Marcinek 79 - Jakub Janik 13, Marian Kręgiel 27, Bartłomiej Materla 37, Łukasz Czaja 42, Marcel Materla 72
Gwiazda Chudów 0-4 Górnik II Zabrze 15 września, 16:30
Alan Lubaski 4, Mateusz Pawlak 52, Daniel Liszka 75, Thomas Pranica 89

1/2 finału - 29 września

Burza Borowa Wieś (Mikołów) 0-1 Gwarek Ornontowice 29 września, 16:00
Jakub Steuer 53
Przyszłość Ciochowice 0-6 Górnik II Zabrze 29 września, 16:00
Cyprian Włodarczyk 21, Peter Juritka 24, Nikodem Zielonka 55, Thomas Pranica 67, 83, Mikołaj Mekler 72

Finał - 19 października

Gwarek Ornontowice 0-0 Górnik II Zabrze 19 października, 15:30
k. 4-2
w Ornontowicach

Puchar Polski 2021/2022 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2021/2022 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2021/2022 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2021/2022 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Vitasport Puchar Polski 2021/2022 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2021/2022 (Śląski ZPN - Lubliniec)
Puchar Polski 2021/2022 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2021/2022 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2021/2022 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2021/2022 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2021/2022 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2021/2022 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas