[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2021/2022, grupa: Podkarpacki ZPN - Krosno

I runda - 7-8 sierpnia

LKS Olszanica 0-10 Wiki Sanok 8 sierpnia, 17:00
Kacper Rudy 6, Rafał Domaradzki 8, 22, 56, 72, Wołodymyr Kozłow 27, 65, 67, Dominik Pielech 34, Michał Wanielista 83
Otryt Lutowiska 1-4 Szarotka Uherce 8 sierpnia, 17:00
Robert Steciuk 51 - Gracjan Solarski 36, 47, 86, Daniel Chlebicki 72
Lotnik Ustjanowa 0-5 Ekoball Sanok 8 sierpnia, 17:00
Piotr Lorenc 13, 33, Kamil Adamiak 62, Sebastian Sobolak 65, Mateusz Błażowski 81
Zalew Myczkowce 0-7 Bieszczady Ustrzyki Dolne 6 sierpnia, 17:30
Radosław Macnar 12, 15, 29, Harrison Perea 17, Jędrzej Pilch 71, Kacper Sumara 79, 82
LKS Głębokie 3-0 Cosmos Nowotaniec 8 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Beskid Posada Górna 3-0 Wisłok Sieniawa 8 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Piastovia Miejsce Piastowe 0-4 Grabowianka Grabówka 8 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Rakoczy 14, 90, Piotr Nowak 73, 83
Sokół Domaradz 0-7 Cisy Jabłonica Polska 8 sierpnia, 17:00
Kamil Pelczar 13, Tomasz Kolasiński 32, 36, Kacper Moskal 34, Kacper Bielak 52, Wiktor Latkiewicz 53, 70
Victoria Niebocko 2-1 Przełom Besko 8 sierpnia, 17:00
pd.
Piotr Myćka 76, Patryk Chodór 107 - Kamil Kielar 52
Partyzant Targowiska 0-3 Start Rymanów 7 sierpnia, 16:00
Rafał Nikody 28, 33, Maksim Smaleuski 39
Iwełka Iwla 0-6 Nafta Jedlicze 8 sierpnia, 14:00
Jarosław Myć 2, 4, Mateusz Biernat 10, Jakub Krawczyk 25, Damian Limberger 43, 73
Przełęcz Dukla 1-5 Zamczysko Mrukowa 7 sierpnia, 17:00
Marcin Łukaczyński 90 - Daniel Warzecha 24, Daniel Bilski 27, Piotr Stachurski 30, 38, Ireneusz Brożyna 51
Zorza Łęki Dukielskie 5-3 LKS Czeluśnica 8 sierpnia, 17:00
Czarni 1910 Jasło 2-3 Tempo Nienaszów 7 sierpnia, 17:00
Mateusz Kurdziel 12, Mateusz Krajewski 90 - Gabriel Gierlasiński 15, Wojciech Kiełtyka 19, Marcin Walczyk 23
Sobniów Jasło 2-1 Ostoja Kołaczyce 8 sierpnia, 17:00
Hubert Osika 32, Adrian Lis 69 - Sławomir Sienicki 65
Jasiołka Szebnie 0-11 Karpaty Krosno 6 sierpnia, 18:00
Karol Wajs 5, 15, 35, 60, Grzegorz Gawle 9, 39, Marek Fundakowski 13, Tomasz Płonka 46, 51, Bartłomiej Wojtasik 54, Grzegorz Gierlasiński 87

II runda - 25 sierpnia

Wiki Sanok 4-0 Szarotka Uherce 25 sierpnia, 17:00
Filip Gnap 8, Dominik Pielech 58, 68, Wołodymyr Kozłow 60
Ekoball Sanok 3-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 25 sierpnia, 17:00
Kacper Słysz 54, Krystian Kalemba 78, Damian Niemczyk 90
LKS Głębokie 1-2 Beskid Posada Górna 25 sierpnia, 17:00
Krystian Stapiński 40 - Damian Szczęsny 18 (s), Tomasz Kasperkowicz 80
Grabowianka Grabówka 3-6 Cisy Jabłonica Polska 25 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Rakoczy 12, 54, nieznany 70 - Tomasz Kolasiński 2, Sebastian Meier 40, Remigiusz Pisula 50, Jakub Frączek 60, Kacper Bielak 63, Grzegorz Kwolek 88
Victoria Niebocko 1-4 Start Rymanów 25 sierpnia, 17:00
Bartosz Skiba 60 - Krzysztof Konopacki 10, Maksim Smaleuski 17, Rafał Nikody 53, Jakub Satur 82
Nafta Jedlicze 3-0 Zamczysko Mrukowa 25 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zorza Łęki Dukielskie 2-9 Karpaty Krosno 25 sierpnia, 17:00
Paweł Dziadosz 74, 78 - Jakub Pelczar 13, 70, 90, Tomasz Bober 15, Wiktor Majewski 41, Karol Wajs 43, Marek Fundakowski 44, 47, Dominik Kowalski 86
Sobniów Jasło 1-5 Tempo Nienaszów 25 sierpnia, 17:00
Krzysztof Pankiewicz 81 - Marcin Walczyk 11, 64, Wojciech Kiełtyka 34, 73, 86

1/4 finału - 22 września

Wiki Sanok 1-3 Ekoball Sanok 22 września, 16:00
Wołodymyr Kozłow 44 - Łukasz Tabisz 25, Damian Niemczyk 48, 58
Beskid Posada Górna 4-2 Cisy Jabłonica Polska 22 września, 16:00
Tomasz Kasperkowicz 12, 24, Jakub Hanus 21, Wojciech Golowski 52 - Sebastian Meier 51, Grzegorz Kwolek 66
Start Rymanów 5-1 Nafta Jedlicze 22 września, 16:00
Krzysztof Konopacki 38, 55, Maksim Smaleuski 42, Karol Sęp 65, Bartosz Dworzański 88 - Filip Gierlicki 15
Tempo Nienaszów 0-5 Karpaty Krosno 22 września, 16:00
Dawid Król 13, Tomasz Płonka 15, Wiktor Majewski 47, Mateusz Gul 60, Dominik Kowalski 65

1/2 finału - 20 kwietnia

Beskid Posada Górna 2-4 Ekoball Sanok 27 kwietnia, 17:00
Tomasz Kasperkowicz 23, 60 - Andriej Truchan 27, 34, Kamil Adamiak 49, Mateusz Błażowski 87
Start Rymanów 2-5 Karpaty Krosno 6 kwietnia, 17:00
Krzysztof Konopacki 68, 85 - Karol Wajs 34, Kamil Matofij 54, 80, Wiktor Majewski 59, Lucjan Frydrych 74

Finał - 18 maja

Ekoball Sanok 0-1 Karpaty Krosno 18 maja, 17:30
Grzegorz Gawle 60
w Sanoku

Puchar Polski 2021/2022 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2021/2022 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2021/2022 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)
Puchar Polski 2021/2022 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas