[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa A 2021/2022, grupa: Wadowice I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Naroże Juszczyn 11 27 9 0 2 46-14 4 0 1 21-7 5 0 1 25-7
2.  Żuraw Krzeszów 10 26 8 2 0 30-13 5 0 0 16-6 3 2 0 14-7
3.  BCS Zawoja 11 19 6 1 4 24-24 4 0 2 19-15 2 1 2 5-9 1 3 1 0 0 4-3
4.  Strzelec Budzów 10 19 6 1 3 23-15 4 0 1 11-4 2 1 2 12-11 1 0 0 0 1 3-4
5.  Huragan Skawica 10 18 5 3 2 23-20 3 2 0 13-6 2 1 2 10-14
6.  Jałowiec Stryszawa 10 16 4 4 2 14-10 2 1 2 8-6 2 3 0 6-4
7.  Halniak Maków Podhalański 10 15 5 0 5 24-19 3 0 2 11-7 2 0 3 13-12
8.  Lachy Lachowice 10 14 4 2 4 16-19 3 1 1 9-7 1 1 3 7-12 1 3 1 0 0 2-1
9.  KS Bystra (k. Wadowic) 11 14 4 2 5 21-19 2 2 2 13-10 2 0 3 8-9 1 0 0 0 1 1-2
10.  Leńczanka Leńcze 11 13 3 4 4 18-18 2 2 1 12-5 1 2 3 6-13
11.  Korona Skawinki 10 12 3 3 4 19-18 2 2 1 13-5 1 1 3 6-13
12.  Żarek Barwałd Górny 10 11 3 2 5 14-18 1 2 2 6-8 2 0 3 8-10
13.  Garbarz Zembrzyce 10 6 1 3 6 10-22 1 2 2 7-12 0 1 4 3-10 1 1 0 1 0 1-1
14.  Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 10 6 1 3 6 10-21 1 1 3 5-9 0 2 3 5-12 1 1 0 1 0 1-1
15.  Grom Grzechynia 10 0 0 0 10 4-46 0 0 5 3-22 0 0 5 1-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Naroże Juszczyn    1-2 6-1 5-1 6-3 3-0 
 2 Żuraw Krzeszów3-0     5-3 3-1 3-1 2-1 
 3 BCS Zawoja1-6     4-3 0-5 5-1 1-0 8-0 
 4 Strzelec Budzów    4-1 2-1 0-1 3-0 2-1 
 5 Huragan Skawica    1-1 1-1 4-2 3-0 4-2 
 6 Jałowiec Stryszawa1-3 0-2 4-0 1-1     2-0 
 7 Halniak Maków Podhalański1-2     0-3 4-1 4-0 2-1 
 8 Lachy Lachowice1-1 2-5     2-1 2-0 2-0 
 9 KS Bystra (k. Wadowic)2-3 1-2     4-1 2-2 2-0 2-2 
 10 Leńczanka Leńcze3-3 0-1 0-0     5-1 4-0 
 11 Korona Skawinki2-2 4-0 1-1     1-2 5-0 
 12 Żarek Barwałd Górny1-3 1-2 2-2 1-0     1-1 
 13 Garbarz Zembrzyce1-6 0-4 1-1 1-1     4-0 
 14 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska0-3 0-2 1-2 1-1     3-1 
 15 Grom Grzechynia0-7 0-3 2-5 0-3 1-4     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Pauza: Lachy Lachowice.
 
Korona Skawinki 1-1 Leńczanka Leńcze 14 sierpnia, 17:00
Żarek Barwałd Górny 1-3 Naroże Juszczyn 14 sierpnia, 17:00
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Garbarz Zembrzyce 15 sierpnia, 11:00
Grom Grzechynia 0-3 Strzelec Budzów 14 sierpnia, 17:00
Huragan Skawica 1-1 Jałowiec Stryszawa 14 sierpnia, 17:00
BCS Zawoja 0-5 Halniak Maków Podhalański 14 sierpnia, 17:00
KS Bystra (k. Wadowic) 2-3 Żuraw Krzeszów 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Pauza: Żuraw Krzeszów.
 
Halniak Maków Podhalański 0-3 KS Bystra (k. Wadowic) 21 sierpnia, 11:00
Jałowiec Stryszawa 4-0 BCS Zawoja 21 sierpnia, 15:00
Strzelec Budzów 4-1 Huragan Skawica 21 sierpnia, 17:00
Garbarz Zembrzyce 4-0 Grom Grzechynia 21 sierpnia, 17:00
Naroże Juszczyn 3-0 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 22 sierpnia, 14:00
Leńczanka Leńcze 5-1 Żarek Barwałd Górny 21 sierpnia, 16:00
Lachy Lachowice 2-0 Korona Skawinki 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Pauza: Korona Skawinki.
 
Żarek Barwałd Górny 2-2 Lachy Lachowice 25 sierpnia, 17:30
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 0-2 Leńczanka Leńcze 25 sierpnia, 17:30
Grom Grzechynia 0-7 Naroże Juszczyn 25 sierpnia, 17:30
Huragan Skawica 3-0 Garbarz Zembrzyce 25 sierpnia, 17:30
BCS Zawoja 4-3 Strzelec Budzów 25 sierpnia, 17:30
KS Bystra (k. Wadowic) 1-2 Jałowiec Stryszawa 25 sierpnia, 17:30
Żuraw Krzeszów 3-1 Halniak Maków Podhalański 25 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Pauza: Halniak Maków Podhalański.
 
Jałowiec Stryszawa 0-2 Żuraw Krzeszów 28 sierpnia, 17:00
Strzelec Budzów 0-1 KS Bystra (k. Wadowic) 28 sierpnia, 17:00
Garbarz Zembrzyce 1-1 BCS Zawoja 28 sierpnia, 17:00
Naroże Juszczyn 6-1 Huragan Skawica 28 sierpnia, 17:00
Leńczanka Leńcze 4-0 Grom Grzechynia 29 sierpnia, 17:00
Lachy Lachowice 2-0 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 29 sierpnia, 17:00
Korona Skawinki 1-2 Żarek Barwałd Górny 29 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Pauza: Żarek Barwałd Górny.
 
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 1-2 Korona Skawinki 5 września, 17:00
Grom Grzechynia 0-3 Lachy Lachowice 5 września, 17:00
Huragan Skawica 1-1 Leńczanka Leńcze 5 września, 15:00
BCS Zawoja 1-6 Naroże Juszczyn 4 września, 17:00
KS Bystra (k. Wadowic) 2-0 Garbarz Zembrzyce 5 września, 17:00
Żuraw Krzeszów 5-3 Strzelec Budzów 4 września, 17:00
Halniak Maków Podhalański 1-2 Jałowiec Stryszawa 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Pauza: Jałowiec Stryszawa.
 
Strzelec Budzów 2-1 Halniak Maków Podhalański 12 września, 16:30
Garbarz Zembrzyce 0-4 Żuraw Krzeszów 11 września, 16:30
Naroże Juszczyn 6-3 KS Bystra (k. Wadowic) 11 września, 13:00
Leńczanka Leńcze 0-1 BCS Zawoja 12 września, 16:30
Lachy Lachowice 1-1 Huragan Skawica 12 września, 16:30
Korona Skawinki 5-0 Grom Grzechynia 12 września, 14:00
Żarek Barwałd Górny 1-1 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 11 września, 14:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Pauza: Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska.
 
Grom Grzechynia 1-4 Żarek Barwałd Górny 19 września, 16:00
Huragan Skawica 4-2 Korona Skawinki 18 września, 16:00
BCS Zawoja 5-1 Lachy Lachowice 18 września, 16:00
KS Bystra (k. Wadowic) 4-1 Leńczanka Leńcze 18 września, 16:00
Żuraw Krzeszów 3-0 Naroże Juszczyn 18 września, 16:00
Halniak Maków Podhalański 2-1 Garbarz Zembrzyce 18 września, 16:00
Jałowiec Stryszawa 1-1 Strzelec Budzów 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Pauza: Strzelec Budzów.
 
Garbarz Zembrzyce 1-1 Jałowiec Stryszawa 25 września, 16:00
Naroże Juszczyn 5-1 Halniak Maków Podhalański 25 września, 16:30
Leńczanka Leńcze 3-3 Żuraw Krzeszów 26 września, 16:00
Lachy Lachowice 2-1 KS Bystra (k. Wadowic) 26 września, 16:00
Korona Skawinki 4-0 BCS Zawoja 25 września, 16:00
Żarek Barwałd Górny 1-2 Huragan Skawica 25 września, 13:00
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 3-1 Grom Grzechynia 26 września, 11:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Pauza: Grom Grzechynia.
 
Huragan Skawica 4-2 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 2 października, 15:00
BCS Zawoja 1-0 Żarek Barwałd Górny 3 października, 15:00
KS Bystra (k. Wadowic) 2-2 Korona Skawinki 2 października, 15:00
Żuraw Krzeszów 3-1 Lachy Lachowice 2 października, 15:00
Halniak Maków Podhalański 4-1 Leńczanka Leńcze 2 października, 15:00
Jałowiec Stryszawa 1-3 Naroże Juszczyn 2 października, 15:00
Strzelec Budzów 2-1 Garbarz Zembrzyce 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Pauza: Garbarz Zembrzyce.
 
Naroże Juszczyn 1-2 Strzelec Budzów 9 października, 15:00
Leńczanka Leńcze 0-0 Jałowiec Stryszawa 10 października, 15:00
Lachy Lachowice 2-5 Halniak Maków Podhalański 10 października, 15:00
Korona Skawinki 2-2 Żuraw Krzeszów 9 października, 15:00
Żarek Barwałd Górny 1-0 KS Bystra (k. Wadowic) 9 października, 13:00
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 0-3 BCS Zawoja 10 października, 15:00
Grom Grzechynia 2-5 Huragan Skawica 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Pauza: Huragan Skawica.
 
BCS Zawoja 8-0 Grom Grzechynia 16 października, 15:00
KS Bystra (k. Wadowic) 2-2 Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska 16 października, 15:00
Żuraw Krzeszów 2-1 Żarek Barwałd Górny 16 października, 15:00
Halniak Maków Podhalański 4-0 Korona Skawinki 16 października, 15:00
Jałowiec Stryszawa 2-0 Lachy Lachowice 17 października, 15:00
Strzelec Budzów 3-0 Leńczanka Leńcze 17 października, 15:00
Garbarz Zembrzyce 1-6 Naroże Juszczyn 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Pauza: Naroże Juszczyn.
 
Leńczanka Leńcze - Garbarz Zembrzyce 24 października, 15:00
Lachy Lachowice - Strzelec Budzów 24 października, 15:00
Korona Skawinki - Jałowiec Stryszawa 23 października, 15:00
Żarek Barwałd Górny - Halniak Maków Podhalański 23 października, 15:00
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska - Żuraw Krzeszów 24 października, 11:00
Grom Grzechynia - KS Bystra (k. Wadowic) 23 października, 15:00
Huragan Skawica - BCS Zawoja 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Pauza: BCS Zawoja.
 
KS Bystra (k. Wadowic) - Huragan Skawica
Żuraw Krzeszów - Grom Grzechynia
Halniak Maków Podhalański - Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
Jałowiec Stryszawa - Żarek Barwałd Górny
Strzelec Budzów - Korona Skawinki
Garbarz Zembrzyce - Lachy Lachowice
Naroże Juszczyn - Leńczanka Leńcze

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Pauza: Leńczanka Leńcze.
 
Lachy Lachowice - Naroże Juszczyn
Korona Skawinki - Garbarz Zembrzyce
Żarek Barwałd Górny - Strzelec Budzów
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska - Jałowiec Stryszawa
Grom Grzechynia - Halniak Maków Podhalański
Huragan Skawica - Żuraw Krzeszów
BCS Zawoja - KS Bystra (k. Wadowic)

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Pauza: KS Bystra (k. Wadowic).
 
Żuraw Krzeszów - BCS Zawoja
Halniak Maków Podhalański - Huragan Skawica
Jałowiec Stryszawa - Grom Grzechynia
Strzelec Budzów - Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
Garbarz Zembrzyce - Żarek Barwałd Górny
Naroże Juszczyn - Korona Skawinki
Leńczanka Leńcze - Lachy Lachowice

Kolejka 16

Pauza: Lachy Lachowice.
 
Leńczanka Leńcze - Korona Skawinki
Naroże Juszczyn - Żarek Barwałd Górny
Garbarz Zembrzyce - Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
Strzelec Budzów - Grom Grzechynia
Jałowiec Stryszawa - Huragan Skawica
Halniak Maków Podhalański - BCS Zawoja
Żuraw Krzeszów - KS Bystra (k. Wadowic)

Kolejka 17

Pauza: Żuraw Krzeszów.
 
KS Bystra (k. Wadowic) - Halniak Maków Podhalański
BCS Zawoja - Jałowiec Stryszawa
Huragan Skawica - Strzelec Budzów
Grom Grzechynia - Garbarz Zembrzyce
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska - Naroże Juszczyn
Żarek Barwałd Górny - Leńczanka Leńcze
Korona Skawinki - Lachy Lachowice

Kolejka 18

Pauza: Korona Skawinki.
 
Lachy Lachowice - Żarek Barwałd Górny
Leńczanka Leńcze - Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
Naroże Juszczyn - Grom Grzechynia
Garbarz Zembrzyce - Huragan Skawica
Strzelec Budzów - BCS Zawoja
Jałowiec Stryszawa - KS Bystra (k. Wadowic)
Halniak Maków Podhalański - Żuraw Krzeszów

Kolejka 19

Pauza: Halniak Maków Podhalański.
 
Żuraw Krzeszów - Jałowiec Stryszawa
KS Bystra (k. Wadowic) - Strzelec Budzów
BCS Zawoja - Garbarz Zembrzyce
Huragan Skawica - Naroże Juszczyn
Grom Grzechynia - Leńczanka Leńcze
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska - Lachy Lachowice
Żarek Barwałd Górny - Korona Skawinki

Kolejka 20

Pauza: Żarek Barwałd Górny.
 
Korona Skawinki - Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
Lachy Lachowice - Grom Grzechynia
Leńczanka Leńcze - Huragan Skawica
Naroże Juszczyn - BCS Zawoja
Garbarz Zembrzyce - KS Bystra (k. Wadowic)
Strzelec Budzów - Żuraw Krzeszów
Jałowiec Stryszawa - Halniak Maków Podhalański

Kolejka 21

Pauza: Jałowiec Stryszawa.
 
Halniak Maków Podhalański - Strzelec Budzów
Żuraw Krzeszów - Garbarz Zembrzyce
KS Bystra (k. Wadowic) - Naroże Juszczyn
BCS Zawoja - Leńczanka Leńcze
Huragan Skawica - Lachy Lachowice
Grom Grzechynia - Korona Skawinki
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska - Żarek Barwałd Górny

Kolejka 22

Pauza: Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska.
 
Żarek Barwałd Górny - Grom Grzechynia
Korona Skawinki - Huragan Skawica
Lachy Lachowice - BCS Zawoja
Leńczanka Leńcze - KS Bystra (k. Wadowic)
Naroże Juszczyn - Żuraw Krzeszów
Garbarz Zembrzyce - Halniak Maków Podhalański
Strzelec Budzów - Jałowiec Stryszawa

Kolejka 23

Pauza: Strzelec Budzów.
 
Jałowiec Stryszawa - Garbarz Zembrzyce
Halniak Maków Podhalański - Naroże Juszczyn
Żuraw Krzeszów - Leńczanka Leńcze
KS Bystra (k. Wadowic) - Lachy Lachowice
BCS Zawoja - Korona Skawinki
Huragan Skawica - Żarek Barwałd Górny
Grom Grzechynia - Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska

Kolejka 24

Pauza: Grom Grzechynia.
 
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska - Huragan Skawica
Żarek Barwałd Górny - BCS Zawoja
Korona Skawinki - KS Bystra (k. Wadowic)
Lachy Lachowice - Żuraw Krzeszów
Leńczanka Leńcze - Halniak Maków Podhalański
Naroże Juszczyn - Jałowiec Stryszawa
Garbarz Zembrzyce - Strzelec Budzów

Kolejka 25

Pauza: Garbarz Zembrzyce.
 
Strzelec Budzów - Naroże Juszczyn
Jałowiec Stryszawa - Leńczanka Leńcze
Halniak Maków Podhalański - Lachy Lachowice
Żuraw Krzeszów - Korona Skawinki
KS Bystra (k. Wadowic) - Żarek Barwałd Górny
BCS Zawoja - Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
Huragan Skawica - Grom Grzechynia

Kolejka 26

Pauza: Huragan Skawica.
 
Grom Grzechynia - BCS Zawoja
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska - KS Bystra (k. Wadowic)
Żarek Barwałd Górny - Żuraw Krzeszów
Korona Skawinki - Halniak Maków Podhalański
Lachy Lachowice - Jałowiec Stryszawa
Leńczanka Leńcze - Strzelec Budzów
Naroże Juszczyn - Garbarz Zembrzyce

Kolejka 27

Pauza: Naroże Juszczyn.
 
Garbarz Zembrzyce - Leńczanka Leńcze
Strzelec Budzów - Lachy Lachowice
Jałowiec Stryszawa - Korona Skawinki
Halniak Maków Podhalański - Żarek Barwałd Górny
Żuraw Krzeszów - Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
KS Bystra (k. Wadowic) - Grom Grzechynia
BCS Zawoja - Huragan Skawica

Kolejka 28

Pauza: BCS Zawoja.
 
Huragan Skawica - KS Bystra (k. Wadowic)
Grom Grzechynia - Żuraw Krzeszów
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska - Halniak Maków Podhalański
Żarek Barwałd Górny - Jałowiec Stryszawa
Korona Skawinki - Strzelec Budzów
Lachy Lachowice - Garbarz Zembrzyce
Leńczanka Leńcze - Naroże Juszczyn

Kolejka 29

Pauza: Leńczanka Leńcze.
 
Naroże Juszczyn - Lachy Lachowice
Garbarz Zembrzyce - Korona Skawinki
Strzelec Budzów - Żarek Barwałd Górny
Jałowiec Stryszawa - Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska
Halniak Maków Podhalański - Grom Grzechynia
Żuraw Krzeszów - Huragan Skawica
KS Bystra (k. Wadowic) - BCS Zawoja

Kolejka 30

Pauza: KS Bystra (k. Wadowic).
 
BCS Zawoja - Żuraw Krzeszów
Huragan Skawica - Halniak Maków Podhalański
Grom Grzechynia - Jałowiec Stryszawa
Kalwarianka II Kalwaria Zebrzydowska - Strzelec Budzów
Żarek Barwałd Górny - Garbarz Zembrzyce
Korona Skawinki - Naroże Juszczyn
Lachy Lachowice - Leńczanka Leńcze

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas