[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2021/2022, grupa: Opole V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gazownik Wawelno 22 54 17 3 2 66-31 10 0 1 36-14 7 3 1 30-17
2.  LZS Grudzice (Opole) 22 53 17 2 3 99-21 9 1 1 52-8 8 1 2 47-13
3.  Start II Jełowa 22 44 13 5 4 81-25 7 2 2 45-13 6 3 2 36-12
4.  Piast Opole 22 41 12 5 5 74-33 5 3 3 35-13 7 2 2 39-20
5.  Groszmal II Opole 22 32 10 2 10 53-38 6 0 5 35-14 4 2 5 18-24 2 3 1 0 1 6-5
6.  LKS Chmielowice 22 32 10 2 10 64-73 5 2 4 33-33 5 0 6 31-40 2 3 1 0 1 5-6
7.  LZS Komprachcice 22 30 9 3 10 58-44 5 2 4 31-14 4 1 6 27-30
8.  LZS Kup 22 29 9 2 11 45-58 4 1 6 24-32 5 1 5 21-26
9.  LZS Luboszyce 22 27 8 3 11 51-74 4 1 6 27-34 4 2 5 24-40
10.  LZS Turawa 22 15 4 3 15 31-67 1 3 7 12-31 3 0 8 19-36
11.  Agra Zawada (k. Opola) 22 12 3 3 16 23-85 0 1 10 12-48 3 2 6 11-37
12.  LZS Świerkle 22 10 3 1 18 24-120 1 1 9 17-56 2 0 9 7-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Gazownik Wawelno    4-2 1-6 7-3 3-0 3-2 3-0 2-0 3-1 4-0 3-0* 3-0 
 2 LZS Grudzice (Opole)0-1     1-1 3-1 2-0 6-2 1-0 10-1 5-1 3-0* 7-1 14-0 
 3 Start II Jełowa1-1 0-3*     1-2 1-1 8-2 5-2 3-1 11-0* 5-0 3-1 7-0 
 4 Piast Opole2-3 1-1 0-2     3-0* 7-1 2-2 1-1 1-2 5-0 8-1 5-0 
 5 Groszmal II Opole1-2 3-1 2-1 0-1     4-0 2-1 3-0 3-5 0-1 1-2 16-0 
 6 LKS Chmielowice3-3 0-5 1-5 2-2 5-2     2-5 2-4 3-2 4-3 8-0 3-2 
 7 LZS Komprachcice2-2 2-5 2-2 0-1 0-1 1-2     3-0* 8-0 4-0 4-0 5-1 
 8 LZS Kup1-4 0-5 3-0 2-8 6-2 3-0 0-2     2-6 0-4 0-0 7-1 
 9 LZS Luboszyce5-3 2-5 2-2 0-9 0-3 2-4 7-1 0-3     6-2 0-2 3-0* 
 10 LZS Turawa0-2 0-4 0-5 1-1 2-2 3-7 5-0 0-5 0-3*     1-1 0-1 
 11 Agra Zawada (k. Opola)1-4 1-9 0-4 2-4 2-3 1-8 0-3 1-3 3-3 0-5     1-2 
 12 LZS Świerkle1-5 0-7 0-8 2-7 0-4 2-3 3-11 1-3 1-1 5-4 2-3     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

LZS Grudzice (Opole) 6-2 LKS Chmielowice 29 sierpnia, 17:00
LZS Luboszyce 6-2 LZS Turawa 28 sierpnia, 17:00
LZS Świerkle 1-5 Gazownik Wawelno 28 sierpnia, 17:00
Piast Opole 8-1 Agra Zawada (k. Opola) 29 sierpnia, 17:00
LZS Kup 0-2 LZS Komprachcice 29 sierpnia, 15:00
Start II Jełowa 1-1 Groszmal II Opole 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 4-5 września

LKS Chmielowice 5-2 Groszmal II Opole 5 września, 16:30
LZS Komprachcice 2-2 Start II Jełowa 5 września, 16:30
Agra Zawada (k. Opola) 1-3 LZS Kup 5 września, 16:30
Gazownik Wawelno 7-3 Piast Opole 5 września, 16:30
LZS Turawa 0-1 LZS Świerkle 5 września, 16:30
LZS Grudzice (Opole) 5-1 LZS Luboszyce 5 września, 16:30

Kolejka 3 - 11-12 września

LZS Luboszyce 2-4 LKS Chmielowice 11 września, 16:30
LZS Świerkle 0-7 LZS Grudzice (Opole) 12 września, 16:30
Piast Opole 5-0 LZS Turawa 12 września, 16:30
LZS Kup 1-4 Gazownik Wawelno 12 września, 16:30
Start II Jełowa 3-1 Agra Zawada (k. Opola) 12 września, 16:30
Groszmal II Opole 2-1 LZS Komprachcice 12 września, 16:30

Kolejka 4 - 18-19 września

LKS Chmielowice 2-5 LZS Komprachcice 19 września, 16:00
Agra Zawada (k. Opola) 2-3 Groszmal II Opole 19 września, 16:00
Gazownik Wawelno 1-6 Start II Jełowa 19 września, 16:00
LZS Turawa 0-5 LZS Kup 19 września, 16:00
LZS Grudzice (Opole) 3-1 Piast Opole 19 września, 16:00
LZS Luboszyce 3-0 LZS Świerkle 18 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 5 - 25-26 września

LZS Świerkle 2-3 LKS Chmielowice 26 września, 16:00
Piast Opole 1-2 LZS Luboszyce 25 września, 16:00
LZS Kup 0-5 LZS Grudzice (Opole) 25 września, 16:00
Start II Jełowa 5-0 LZS Turawa 26 września, 16:00
Groszmal II Opole 1-2 Gazownik Wawelno 26 września, 16:00
LZS Komprachcice 4-0 Agra Zawada (k. Opola) 26 września, 16:00

Kolejka 6 - 2-3 października

LKS Chmielowice 8-0 Agra Zawada (k. Opola) 3 października, 15:30
Gazownik Wawelno 3-0 LZS Komprachcice 2 października, 15:30
LZS Turawa 2-2 Groszmal II Opole 3 października, 15:30
LZS Grudzice (Opole) 1-1 Start II Jełowa 3 października, 15:30
LZS Luboszyce 0-3 LZS Kup 2 października, 15:30
LZS Świerkle 2-7 Piast Opole 3 października, 15:30

Kolejka 7 - 9-10 października

Piast Opole 7-1 LKS Chmielowice 9 października, 15:00
LZS Kup 7-1 LZS Świerkle 10 października, 15:00
Start II Jełowa 11-0 LZS Luboszyce 10 października, 15:00
(wo)
przerwany w 59. minucie przy stanie 11-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Groszmal II Opole 3-1 LZS Grudzice (Opole) 10 października, 15:00
LZS Komprachcice 4-0 LZS Turawa 10 października, 15:00
Agra Zawada (k. Opola) 1-4 Gazownik Wawelno 10 października, 15:00

Kolejka 8 - 16-17 października

LKS Chmielowice 3-3 Gazownik Wawelno 17 października, 15:00
LZS Turawa 1-1 Agra Zawada (k. Opola) 17 października, 15:00
LZS Grudzice (Opole) 1-0 LZS Komprachcice 17 października, 15:00
LZS Luboszyce 0-3 Groszmal II Opole 17 października, 15:00
LZS Świerkle 0-8 Start II Jełowa 27 października, 19:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
Piast Opole 1-1 LZS Kup 17 października, 15:00

Kolejka 9 - 23-24 października

LZS Kup 3-0 LKS Chmielowice 24 października, 14:30
Start II Jełowa 1-2 Piast Opole 24 października, 14:30
Groszmal II Opole 16-0 LZS Świerkle 24 października, 14:30
LZS Komprachcice 8-0 LZS Luboszyce 24 października, 14:30
Agra Zawada (k. Opola) 1-9 LZS Grudzice (Opole) 24 października, 14:30
Gazownik Wawelno 4-0 LZS Turawa 23 października, 14:30

Kolejka 10 - 30-31 października

LZS Grudzice (Opole) 0-1 Gazownik Wawelno 31 października, 14:00
LZS Luboszyce 0-2 Agra Zawada (k. Opola) 31 października, 14:00
LZS Świerkle 3-11 LZS Komprachcice 31 października, 14:00
LZS Kup 3-0 Start II Jełowa 31 października, 14:00
LZS Turawa 3-7 LKS Chmielowice 31 października, 14:00
Groszmal II Opole 0-1 Piast Opole 31 października, 14:00

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Start II Jełowa 8-2 LKS Chmielowice 7 listopada, 13:30
Groszmal II Opole 3-0 LZS Kup 7 listopada, 13:30
LZS Komprachcice 0-1 Piast Opole 7 listopada, 13:30
Agra Zawada (k. Opola) 1-2 LZS Świerkle 6 listopada, 13:30
Gazownik Wawelno 3-1 LZS Luboszyce 6 listopada, 13:30
LZS Turawa 0-4 LZS Grudzice (Opole) 7 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 19-20 marca

LKS Chmielowice 0-5 LZS Grudzice (Opole) 20 marca, 15:00
LZS Turawa 0-3 LZS Luboszyce 20 marca, 15:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gazownik Wawelno 3-0 LZS Świerkle 19 marca, 15:00
Agra Zawada (k. Opola) 2-4 Piast Opole 20 marca, 15:00
LZS Komprachcice 3-0 LZS Kup 20 marca, 15:00
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Groszmal II Opole 2-1 Start II Jełowa 20 marca, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 marca

Groszmal II Opole 4-0 LKS Chmielowice 27 marca, 16:00
Start II Jełowa 5-2 LZS Komprachcice 27 marca, 16:00
LZS Kup 0-0 Agra Zawada (k. Opola) 27 marca, 16:00
Piast Opole 2-3 Gazownik Wawelno 27 marca, 16:00
LZS Świerkle 5-4 LZS Turawa 27 marca, 16:00
LZS Luboszyce 2-5 LZS Grudzice (Opole) 27 marca, 16:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

LKS Chmielowice 3-2 LZS Luboszyce 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Grudzice (Opole) 14-0 LZS Świerkle 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Turawa 1-1 Piast Opole 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gazownik Wawelno 2-0 LZS Kup 4 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Agra Zawada (k. Opola) 0-4 Start II Jełowa 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Komprachcice 0-1 Groszmal II Opole 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

LZS Komprachcice 1-2 LKS Chmielowice 10 kwietnia, 16:00
Groszmal II Opole 1-2 Agra Zawada (k. Opola) 10 kwietnia, 16:00
Start II Jełowa 1-1 Gazownik Wawelno 10 kwietnia, 16:00
LZS Kup 0-4 LZS Turawa 10 kwietnia, 16:00
Piast Opole 1-1 LZS Grudzice (Opole) 10 kwietnia, 16:00
LZS Świerkle 1-1 LZS Luboszyce 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 23-24 kwietnia

LKS Chmielowice 3-2 LZS Świerkle 24 kwietnia, 17:00
LZS Luboszyce 0-9 Piast Opole 24 kwietnia, 17:00
LZS Grudzice (Opole) 10-1 LZS Kup 23 kwietnia, 16:00
LZS Turawa 0-5 Start II Jełowa 24 kwietnia, 17:00
Gazownik Wawelno 3-0 Groszmal II Opole 24 kwietnia, 17:00
Agra Zawada (k. Opola) 0-3 LZS Komprachcice 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 30 kwietnia-1 maja

Agra Zawada (k. Opola) 1-8 LKS Chmielowice 1 maja, 17:00
LZS Komprachcice 2-2 Gazownik Wawelno 1 maja, 17:00
Groszmal II Opole 0-1 LZS Turawa 1 maja, 17:00
Start II Jełowa 0-3 LZS Grudzice (Opole) 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 7-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Kup 2-6 LZS Luboszyce 30 kwietnia, 16:00
Piast Opole 5-0 LZS Świerkle 1 maja, 17:00

Kolejka 18 - 7-8 maja

LKS Chmielowice 2-2 Piast Opole 8 maja, 17:00
LZS Świerkle 1-3 LZS Kup 8 maja, 17:00
LZS Luboszyce 2-2 Start II Jełowa 8 maja, 17:00
LZS Grudzice (Opole) 2-0 Groszmal II Opole 8 maja, 14:00
LZS Turawa 5-0 LZS Komprachcice 7 maja, 13:00
Gazownik Wawelno 3-0 Agra Zawada (k. Opola) 7 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 19 - 14-15 maja

Gazownik Wawelno 3-2 LKS Chmielowice 14 maja, 17:00
Agra Zawada (k. Opola) 0-5 LZS Turawa 15 maja, 17:00
LZS Komprachcice 2-5 LZS Grudzice (Opole) 15 maja, 17:00
Groszmal II Opole 3-5 LZS Luboszyce 15 maja, 17:00
Start II Jełowa 7-0 LZS Świerkle 15 maja, 17:00
LZS Kup 2-8 Piast Opole 15 maja, 17:00

Kolejka 20 - 21-22 maja

LKS Chmielowice 2-4 LZS Kup 22 maja, 17:00
Piast Opole 0-2 Start II Jełowa 22 maja, 17:00
LZS Świerkle 0-4 Groszmal II Opole 22 maja, 17:00
LZS Luboszyce 7-1 LZS Komprachcice 22 maja, 17:00
LZS Grudzice (Opole) 7-1 Agra Zawada (k. Opola) 21 maja, 16:00
LZS Turawa 0-2 Gazownik Wawelno 22 maja, 17:00

Kolejka 21 - 28-29 maja

LKS Chmielowice 4-3 LZS Turawa 29 maja, 17:00
Piast Opole 3-0 Groszmal II Opole 29 maja, 17:00
(wo)
na boisku 3-6; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gazownik Wawelno 4-2 LZS Grudzice (Opole) 28 maja, 17:00
Agra Zawada (k. Opola) 3-3 LZS Luboszyce 29 maja, 17:00
LZS Komprachcice 5-1 LZS Świerkle 29 maja, 17:00
Start II Jełowa 3-1 LZS Kup 29 maja, 17:00

Kolejka 22 - 11-12 czerwca

LKS Chmielowice 1-5 Start II Jełowa 12 czerwca, 17:00
LZS Kup 6-2 Groszmal II Opole 12 czerwca, 17:00
Piast Opole 2-2 LZS Komprachcice 12 czerwca, 17:00
LZS Świerkle 2-3 Agra Zawada (k. Opola) 12 czerwca, 17:00
LZS Luboszyce 5-3 Gazownik Wawelno 12 czerwca, 17:00
LZS Grudzice (Opole) 3-0 LZS Turawa 12 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas