[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2021/2022, grupa: Opole V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Grudzice (Opole) 5 15 5 0 0 26-4 3 0 0 14-4 2 0 0 12-0
2.  Gazownik Wawelno 5 12 4 0 1 19-12 1 0 1 8-9 3 0 0 11-3
3.  Start II Jełowa 5 11 3 2 0 17-5 2 1 0 9-2 1 1 0 8-3
4.  LZS Komprachcice 5 10 3 1 1 14-6 1 1 0 6-2 2 0 1 8-4
5.  LKS Chmielowice 5 9 3 0 2 16-17 1 0 1 7-7 2 0 1 9-10 1 3 1 0 0 4-2
6.  LZS Luboszyce 5 9 3 0 2 14-12 2 0 1 11-6 1 0 1 3-6 1 0 0 0 1 2-4
7.  Groszmal II Opole 5 7 2 1 2 9-11 1 0 1 3-3 1 1 1 6-8
8.  Piast Opole 5 6 2 0 3 18-13 2 0 1 14-3 0 0 2 4-10
9.  LZS Kup 5 6 2 0 3 9-12 0 0 3 1-11 2 0 0 8-1
10.  LZS Świerkle 5 3 1 0 4 4-18 0 0 3 3-15 1 0 1 1-3
11.  Agra Zawada (k. Opola) 5 0 0 0 5 5-21 0 0 2 3-6 0 0 3 2-15
12.  LZS Turawa 5 0 0 0 5 2-22 0 0 2 0-6 0 0 3 2-16

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Grudzice (Opole)    6-2 5-1 3-1 
 2 Gazownik Wawelno    1-6 7-3 
 3 Start II Jełowa    1-1 3-1 5-0 
 4 LZS Komprachcice2-2     4-0 
 5 LKS Chmielowice2-5     5-2 
 6 LZS Luboszyce2-4     3-0* 6-2 
 7 Groszmal II Opole1-2 2-1     
 8 Piast Opole1-2     8-1 5-0 
 9 LZS Kup0-5 1-4 0-2     
 10 LZS Świerkle0-7 1-5 2-3     
 11 Agra Zawada (k. Opola)2-3 1-3     
 12 LZS Turawa0-5 0-1     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

LZS Grudzice (Opole) 6-2 LKS Chmielowice 29 sierpnia, 17:00
LZS Luboszyce 6-2 LZS Turawa 28 sierpnia, 17:00
LZS Świerkle 1-5 Gazownik Wawelno 28 sierpnia, 17:00
Piast Opole 8-1 Agra Zawada (k. Opola) 29 sierpnia, 17:00
LZS Kup 0-2 LZS Komprachcice 29 sierpnia, 15:00
Start II Jełowa 1-1 Groszmal II Opole 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 4-5 września

LKS Chmielowice 5-2 Groszmal II Opole 5 września, 16:30
LZS Komprachcice 2-2 Start II Jełowa 5 września, 16:30
Agra Zawada (k. Opola) 1-3 LZS Kup 5 września, 16:30
Gazownik Wawelno 7-3 Piast Opole 5 września, 16:30
LZS Turawa 0-1 LZS Świerkle 5 września, 16:30
LZS Grudzice (Opole) 5-1 LZS Luboszyce 5 września, 16:30

Kolejka 3 - 11-12 września

LZS Luboszyce 2-4 LKS Chmielowice 11 września, 16:30
LZS Świerkle 0-7 LZS Grudzice (Opole) 12 września, 16:30
Piast Opole 5-0 LZS Turawa 12 września, 16:30
LZS Kup 1-4 Gazownik Wawelno 12 września, 16:30
Start II Jełowa 3-1 Agra Zawada (k. Opola) 12 września, 16:30
Groszmal II Opole 2-1 LZS Komprachcice 12 września, 16:30

Kolejka 4 - 18-19 września

LKS Chmielowice 2-5 LZS Komprachcice 19 września, 16:00
Agra Zawada (k. Opola) 2-3 Groszmal II Opole 19 września, 16:00
Gazownik Wawelno 1-6 Start II Jełowa 19 września, 16:00
LZS Turawa 0-5 LZS Kup 19 września, 16:00
LZS Grudzice (Opole) 3-1 Piast Opole 19 września, 16:00
LZS Luboszyce 3-0 LZS Świerkle 18 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 5 - 25-26 września

LZS Świerkle 2-3 LKS Chmielowice 26 września, 16:00
Piast Opole 1-2 LZS Luboszyce 25 września, 16:00
LZS Kup 0-5 LZS Grudzice (Opole) 25 września, 16:00
Start II Jełowa 5-0 LZS Turawa 26 września, 16:00
Groszmal II Opole 1-2 Gazownik Wawelno 26 września, 16:00
LZS Komprachcice 4-0 Agra Zawada (k. Opola) 26 września, 16:00

Kolejka 6 - 2-3 października

LKS Chmielowice - Agra Zawada (k. Opola) 3 października, 15:30
Gazownik Wawelno - LZS Komprachcice 2 października, 15:30
LZS Turawa - Groszmal II Opole 3 października, 15:30
LZS Grudzice (Opole) - Start II Jełowa 3 października, 15:30
LZS Luboszyce - LZS Kup 2 października, 15:30
LZS Świerkle - Piast Opole 3 października, 15:30

Kolejka 7 - 9-10 października

Piast Opole - LKS Chmielowice
LZS Kup - LZS Świerkle
Start II Jełowa - LZS Luboszyce
Groszmal II Opole - LZS Grudzice (Opole)
LZS Komprachcice - LZS Turawa
Agra Zawada (k. Opola) - Gazownik Wawelno

Kolejka 8 - 16-17 października

LKS Chmielowice - Gazownik Wawelno
LZS Turawa - Agra Zawada (k. Opola)
LZS Grudzice (Opole) - LZS Komprachcice
LZS Luboszyce - Groszmal II Opole
LZS Świerkle - Start II Jełowa
Piast Opole - LZS Kup

Kolejka 9 - 23-24 października

LZS Kup - LKS Chmielowice
Start II Jełowa - Piast Opole
Groszmal II Opole - LZS Świerkle
LZS Komprachcice - LZS Luboszyce
Agra Zawada (k. Opola) - LZS Grudzice (Opole)
Gazownik Wawelno - LZS Turawa

Kolejka 10 - 30-31 października

LKS Chmielowice - LZS Turawa
LZS Grudzice (Opole) - Gazownik Wawelno
LZS Luboszyce - Agra Zawada (k. Opola)
LZS Świerkle - LZS Komprachcice
Piast Opole - Groszmal II Opole
LZS Kup - Start II Jełowa

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Start II Jełowa - LKS Chmielowice
Groszmal II Opole - LZS Kup
LZS Komprachcice - Piast Opole
Agra Zawada (k. Opola) - LZS Świerkle
Gazownik Wawelno - LZS Luboszyce
LZS Turawa - LZS Grudzice (Opole)

Kolejka 12

LKS Chmielowice - LZS Grudzice (Opole)
LZS Turawa - LZS Luboszyce
Gazownik Wawelno - LZS Świerkle
Agra Zawada (k. Opola) - Piast Opole
LZS Komprachcice - LZS Kup
Groszmal II Opole - Start II Jełowa

Kolejka 13

Groszmal II Opole - LKS Chmielowice
Start II Jełowa - LZS Komprachcice
LZS Kup - Agra Zawada (k. Opola)
Piast Opole - Gazownik Wawelno
LZS Świerkle - LZS Turawa
LZS Luboszyce - LZS Grudzice (Opole)

Kolejka 14

LKS Chmielowice - LZS Luboszyce
LZS Grudzice (Opole) - LZS Świerkle
LZS Turawa - Piast Opole
Gazownik Wawelno - LZS Kup
Agra Zawada (k. Opola) - Start II Jełowa
LZS Komprachcice - Groszmal II Opole

Kolejka 15

LZS Komprachcice - LKS Chmielowice
Groszmal II Opole - Agra Zawada (k. Opola)
Start II Jełowa - Gazownik Wawelno
LZS Kup - LZS Turawa
Piast Opole - LZS Grudzice (Opole)
LZS Świerkle - LZS Luboszyce

Kolejka 16

LKS Chmielowice - LZS Świerkle
LZS Luboszyce - Piast Opole
LZS Grudzice (Opole) - LZS Kup
LZS Turawa - Start II Jełowa
Gazownik Wawelno - Groszmal II Opole
Agra Zawada (k. Opola) - LZS Komprachcice

Kolejka 17

Agra Zawada (k. Opola) - LKS Chmielowice
LZS Komprachcice - Gazownik Wawelno
Groszmal II Opole - LZS Turawa
Start II Jełowa - LZS Grudzice (Opole)
LZS Kup - LZS Luboszyce
Piast Opole - LZS Świerkle

Kolejka 18

LKS Chmielowice - Piast Opole
LZS Świerkle - LZS Kup
LZS Luboszyce - Start II Jełowa
LZS Grudzice (Opole) - Groszmal II Opole
LZS Turawa - LZS Komprachcice
Gazownik Wawelno - Agra Zawada (k. Opola)

Kolejka 19

Gazownik Wawelno - LKS Chmielowice
Agra Zawada (k. Opola) - LZS Turawa
LZS Komprachcice - LZS Grudzice (Opole)
Groszmal II Opole - LZS Luboszyce
Start II Jełowa - LZS Świerkle
LZS Kup - Piast Opole

Kolejka 20

LKS Chmielowice - LZS Kup
Piast Opole - Start II Jełowa
LZS Świerkle - Groszmal II Opole
LZS Luboszyce - LZS Komprachcice
LZS Grudzice (Opole) - Agra Zawada (k. Opola)
LZS Turawa - Gazownik Wawelno

Kolejka 21

LZS Turawa - LKS Chmielowice
Gazownik Wawelno - LZS Grudzice (Opole)
Agra Zawada (k. Opola) - LZS Luboszyce
LZS Komprachcice - LZS Świerkle
Groszmal II Opole - Piast Opole
Start II Jełowa - LZS Kup

Kolejka 22

LKS Chmielowice - Start II Jełowa
LZS Kup - Groszmal II Opole
Piast Opole - LZS Komprachcice
LZS Świerkle - Agra Zawada (k. Opola)
LZS Luboszyce - Gazownik Wawelno
LZS Grudzice (Opole) - LZS Turawa

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas