[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2021/2022, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia II Dąbrowa Górnicza 13 32 10 2 1 49-19 4 2 1 23-10 6 0 0 26-9
2.  Przemsza II Siewierz 13 30 9 3 1 51-19 7 0 0 39-6 2 3 1 12-13 1 3 1 0 0 4-1
3.  Zew Kazimierz (Sosnowiec) 13 30 10 0 3 43-27 4 0 3 21-16 6 0 0 22-11 1 0 0 0 1 1-4
4.  Czarni Sosnowiec 13 27 9 0 4 43-26 5 0 1 23-9 4 0 3 20-17
5.  Górnik Jaworzno 13 22 7 1 5 55-32 6 0 1 44-10 1 1 4 11-22
6.  Źródło II Kromołów (Zawiercie) 13 20 6 2 5 33-39 4 1 2 18-17 2 1 3 15-22
7.  Górnik II Wojkowice 13 18 6 0 7 26-33 5 0 2 20-9 1 0 5 6-24
8.  JSP Warta Zawiercie 13 17 5 2 6 23-42 3 2 1 12-15 2 0 5 11-27 2 4 1 1 0 3-2
9.  Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 13 17 5 2 6 41-35 3 0 3 25-17 2 2 3 16-18 2 2 0 2 0 4-4
10.  UKS Sławków 13 17 5 2 6 31-27 3 2 2 24-10 2 0 4 7-17 2 1 0 1 1 4-5
11.  Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 13 13 4 1 8 32-29 2 1 3 9-9 2 0 5 23-20
12.  Warta II Zawiercie 13 10 3 1 9 19-41 0 0 6 8-19 3 1 3 11-22
13.  Gmina II Psary 13 9 3 0 10 28-40 2 0 4 17-18 1 0 6 11-22
14.  KS Giebło 13 3 1 0 12 21-86 1 0 5 12-35 0 0 7 9-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Unia II Dąbrowa Górnicza    2-2 3-0 3-3 3-2 4-0 0-3* 8-0 
 2 Przemsza II Siewierz    3-0 7-2 5-1 6-0 4-1 6-0 8-2 
 3 Zew Kazimierz (Sosnowiec)2-5 1-4     3-1 2-4 4-0 4-1 5-1 
 4 Czarni Sosnowiec3-4     7-2 1-0 4-1 3-0 5-2 
 5 Górnik Jaworzno4-2     5-0 8-0 8-0 2-6 5-2 12-0 
 6 Źródło II Kromołów (Zawiercie)2-5 2-2 2-5     3-1 3-2 4-2 2-0 
 7 Górnik II Wojkowice0-1 6-0 1-3     4-1 3-1 3-1 3-2 
 8 JSP Warta Zawiercie2-8     1-1 4-3 0-0 3-2 2-1 
 9 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)2-3 1-3 6-2 5-0     3-4 8-5 
 10 UKS Sławków3-4 4-0 1-1 1-2 3-3     8-0 4-0 
 11 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)1-2 1-1 1-2 3-1 1-2     2-1 
 12 Warta II Zawiercie2-3 1-3 0-1 1-3 2-6     2-3 
 13 Gmina II Psary2-5 1-3 4-3 0-3* 1-3     9-1 
 14 KS Giebło1-4 2-8 3-9 6-2 0-10 0-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-4 JSP Warta Zawiercie 15 sierpnia, 17:00
Górnik Jaworzno 2-6 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 14 sierpnia, 14:00
Górnik II Wojkowice 3-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 15 sierpnia, 17:00
UKS Sławków 4-0 KS Giebło 14 sierpnia, 17:00
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 2-0 Gmina II Psary 15 sierpnia, 17:00
Przemsza II Siewierz 6-0 Warta II Zawiercie 14 sierpnia, 17:00
Unia II Dąbrowa Górnicza 3-0 Czarni Sosnowiec 13 października, 15:30
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 11:00) w Sosnowcu odwołany

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

JSP Warta Zawiercie 2-8 Unia II Dąbrowa Górnicza 22 sierpnia, 17:00
Warta II Zawiercie 1-3 Czarni Sosnowiec 22 sierpnia, 11:00
Gmina II Psary 1-3 Przemsza II Siewierz 22 sierpnia, 17:00
KS Giebło 3-9 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 21 sierpnia, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-2 UKS Sławków 22 sierpnia, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 5-0 Górnik II Wojkowice 21 sierpnia, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-1 Górnik Jaworzno 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Górnik Jaworzno 8-0 JSP Warta Zawiercie 29 sierpnia, 16:00
Górnik II Wojkowice 1-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 29 sierpnia, 17:00
UKS Sławków 3-3 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 28 sierpnia, 17:00
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 4-2 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 29 sierpnia, 11:00
Przemsza II Siewierz 8-2 KS Giebło 28 sierpnia, 11:00
Czarni Sosnowiec 5-2 Gmina II Psary 29 sierpnia, 11:00
Unia II Dąbrowa Górnicza 0-3 Warta II Zawiercie 29 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 4 - 4-5 września

JSP Warta Zawiercie 0-0 Warta II Zawiercie 5 września, 17:00
Gmina II Psary 2-5 Unia II Dąbrowa Górnicza 5 września, 17:00
KS Giebło 2-8 Czarni Sosnowiec 5 września, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-1 Przemsza II Siewierz 5 września, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 6-2 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 4 września, 11:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-0 UKS Sławków 5 września, 17:00
Górnik Jaworzno 8-0 Górnik II Wojkowice 5 września, 16:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Górnik II Wojkowice 4-1 JSP Warta Zawiercie 12 września, 17:00
UKS Sławków 4-0 Górnik Jaworzno 11 września, 17:00
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 2-5 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 12 września, 11:00
Przemsza II Siewierz 6-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 12 września, 17:00
Czarni Sosnowiec 3-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 12 września, 15:00
Unia II Dąbrowa Górnicza 8-0 KS Giebło 12 września, 17:00
Warta II Zawiercie 2-3 Gmina II Psary 12 września, 17:00

Kolejka 6 - 18-19 września

JSP Warta Zawiercie 3-2 Gmina II Psary 19 września, 13:00
KS Giebło 0-2 Warta II Zawiercie 19 września, 16:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-2 Unia II Dąbrowa Górnicza 19 września, 16:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Czarni Sosnowiec 19 września, 16:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-4 Przemsza II Siewierz 19 września, 16:00
Górnik Jaworzno 5-0 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 19 września, 16:00
Górnik II Wojkowice 3-1 UKS Sławków 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 25-26 września

UKS Sławków 1-2 JSP Warta Zawiercie 25 września, 16:00
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 3-1 Górnik II Wojkowice 26 września, 11:00
Przemsza II Siewierz 7-2 Górnik Jaworzno 26 września, 16:00
Czarni Sosnowiec 3-4 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 26 września, 15:00
Unia II Dąbrowa Górnicza 3-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 26 września, 16:00
Warta II Zawiercie 2-6 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 26 września, 11:00
Gmina II Psary 9-1 KS Giebło 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 2-3 października

JSP Warta Zawiercie 2-1 KS Giebło 3 października, 15:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 2-1 Gmina II Psary 3 października, 15:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3-4 Warta II Zawiercie 3 października, 15:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-5 Unia II Dąbrowa Górnicza 2 października, 15:30
Górnik Jaworzno 4-2 Czarni Sosnowiec 3 października, 15:00
Górnik II Wojkowice 6-0 Przemsza II Siewierz 3 października, 15:00
UKS Sławków 1-1 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Źródło II Kromołów (Zawiercie) 3-2 JSP Warta Zawiercie 10 października, 11:00
Przemsza II Siewierz 4-1 UKS Sławków 10 października, 15:00
Czarni Sosnowiec 1-0 Górnik II Wojkowice 10 października, 15:00
Unia II Dąbrowa Górnicza 3-3 Górnik Jaworzno 10 października, 15:00
Warta II Zawiercie 2-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 10 października, 15:00
Gmina II Psary 0-3 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 10 października, 15:00
(wo)
na boisku 4-2
KS Giebło 0-10 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 16-17 października

JSP Warta Zawiercie 4-3 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 17 października, 15:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 8-5 KS Giebło 17 października, 14:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 5-1 Gmina II Psary 17 października, 15:00
Górnik Jaworzno 5-2 Warta II Zawiercie 16 października, 13:00
Górnik II Wojkowice 0-1 Unia II Dąbrowa Górnicza 17 października, 15:00
UKS Sławków 3-4 Czarni Sosnowiec 16 października, 15:00
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 2-2 Przemsza II Siewierz 17 października, 11:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Przemsza II Siewierz 5-1 JSP Warta Zawiercie 24 października, 15:00
Czarni Sosnowiec 7-2 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 23 października, 13:00
Unia II Dąbrowa Górnicza 4-0 UKS Sławków 24 października, 15:00
Warta II Zawiercie 1-3 Górnik II Wojkowice 24 października, 11:30
Gmina II Psary 4-3 Górnik Jaworzno 24 października, 15:00
KS Giebło 1-4 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 24 października, 15:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 3-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 24 października, 11:00

Kolejka 12 - 30-31 października

JSP Warta Zawiercie 1-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 31 października, 14:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 31 października, 14:00
Górnik Jaworzno 12-0 KS Giebło 31 października, 14:00
Górnik II Wojkowice 3-2 Gmina II Psary 31 października, 14:00
UKS Sławków 8-0 Warta II Zawiercie 30 października, 14:00
Źródło II Kromołów (Zawiercie) 2-5 Unia II Dąbrowa Górnicza 31 października, 11:00
Przemsza II Siewierz 3-0 Czarni Sosnowiec 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Czarni Sosnowiec 4-1 JSP Warta Zawiercie 7 listopada, 11:00
Unia II Dąbrowa Górnicza 2-2 Przemsza II Siewierz 7 listopada, 14:00
Warta II Zawiercie 0-1 Źródło II Kromołów (Zawiercie) 7 listopada, 11:30
Gmina II Psary 1-3 UKS Sławków 7 listopada, 14:00
KS Giebło 6-2 Górnik II Wojkowice 7 listopada, 14:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-2 Górnik Jaworzno 6 listopada, 14:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 6 listopada, 11:00

Kolejka 14

Czarni Sosnowiec - Unia II Dąbrowa Górnicza
JSP Warta Zawiercie - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Górnik Jaworzno
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Górnik II Wojkowice
KS Giebło - UKS Sławków
Gmina II Psary - Źródło II Kromołów (Zawiercie)
Warta II Zawiercie - Przemsza II Siewierz

Kolejka 15

Unia II Dąbrowa Górnicza - JSP Warta Zawiercie
Czarni Sosnowiec - Warta II Zawiercie
Przemsza II Siewierz - Gmina II Psary
Źródło II Kromołów (Zawiercie) - KS Giebło
UKS Sławków - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Górnik II Wojkowice - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)
Górnik Jaworzno - Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 16

JSP Warta Zawiercie - Górnik Jaworzno
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Górnik II Wojkowice
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - UKS Sławków
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Źródło II Kromołów (Zawiercie)
KS Giebło - Przemsza II Siewierz
Gmina II Psary - Czarni Sosnowiec
Warta II Zawiercie - Unia II Dąbrowa Górnicza

Kolejka 17

Warta II Zawiercie - JSP Warta Zawiercie
Unia II Dąbrowa Górnicza - Gmina II Psary
Czarni Sosnowiec - KS Giebło
Przemsza II Siewierz - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Źródło II Kromołów (Zawiercie) - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)
UKS Sławków - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Górnik II Wojkowice - Górnik Jaworzno

Kolejka 18

JSP Warta Zawiercie - Górnik II Wojkowice
Górnik Jaworzno - UKS Sławków
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Źródło II Kromołów (Zawiercie)
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Przemsza II Siewierz
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Czarni Sosnowiec
KS Giebło - Unia II Dąbrowa Górnicza
Gmina II Psary - Warta II Zawiercie

Kolejka 19

Gmina II Psary - JSP Warta Zawiercie
Warta II Zawiercie - KS Giebło
Unia II Dąbrowa Górnicza - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Czarni Sosnowiec - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)
Przemsza II Siewierz - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Źródło II Kromołów (Zawiercie) - Górnik Jaworzno
UKS Sławków - Górnik II Wojkowice

Kolejka 20

JSP Warta Zawiercie - UKS Sławków
Górnik II Wojkowice - Źródło II Kromołów (Zawiercie)
Górnik Jaworzno - Przemsza II Siewierz
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Czarni Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Unia II Dąbrowa Górnicza
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Warta II Zawiercie
KS Giebło - Gmina II Psary

Kolejka 21

KS Giebło - JSP Warta Zawiercie
Gmina II Psary - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Warta II Zawiercie - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)
Unia II Dąbrowa Górnicza - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Czarni Sosnowiec - Górnik Jaworzno
Przemsza II Siewierz - Górnik II Wojkowice
Źródło II Kromołów (Zawiercie) - UKS Sławków

Kolejka 22

JSP Warta Zawiercie - Źródło II Kromołów (Zawiercie)
UKS Sławków - Przemsza II Siewierz
Górnik II Wojkowice - Czarni Sosnowiec
Górnik Jaworzno - Unia II Dąbrowa Górnicza
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Warta II Zawiercie
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Gmina II Psary
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - KS Giebło

Kolejka 23

Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - JSP Warta Zawiercie
KS Giebło - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)
Gmina II Psary - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Warta II Zawiercie - Górnik Jaworzno
Unia II Dąbrowa Górnicza - Górnik II Wojkowice
Czarni Sosnowiec - UKS Sławków
Przemsza II Siewierz - Źródło II Kromołów (Zawiercie)

Kolejka 24

JSP Warta Zawiercie - Przemsza II Siewierz
Źródło II Kromołów (Zawiercie) - Czarni Sosnowiec
UKS Sławków - Unia II Dąbrowa Górnicza
Górnik II Wojkowice - Warta II Zawiercie
Górnik Jaworzno - Gmina II Psary
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - KS Giebło
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 25

Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) - JSP Warta Zawiercie
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
KS Giebło - Górnik Jaworzno
Gmina II Psary - Górnik II Wojkowice
Warta II Zawiercie - UKS Sławków
Unia II Dąbrowa Górnicza - Źródło II Kromołów (Zawiercie)
Czarni Sosnowiec - Przemsza II Siewierz

Kolejka 26

JSP Warta Zawiercie - Czarni Sosnowiec
Przemsza II Siewierz - Unia II Dąbrowa Górnicza
Źródło II Kromołów (Zawiercie) - Warta II Zawiercie
UKS Sławków - Gmina II Psary
Górnik II Wojkowice - KS Giebło
Górnik Jaworzno - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)

Klasa A 2021/2022 (Sosnowiec)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas