[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2021/2022, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przemsza II Siewierz 6 16 5 1 0 28-5 3 0 0 20-2 2 1 0 8-3
2.  Czarni Sosnowiec 5 15 5 0 0 22-6 2 0 0 8-2 3 0 0 14-4
3.  Unia II D±browa Górnicza 5 12 4 0 1 23-8 1 0 1 8-3 3 0 0 15-5
4.  Zew Kazimierz (Sosnowiec) 6 12 4 0 2 18-12 2 0 2 10-9 2 0 0 8-3
5.  Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) 6 10 3 1 2 21-16 2 0 1 12-5 1 1 1 9-11 1 1 0 1 0 3-3
6.  UKS Sławków 6 10 3 1 2 14-11 2 1 0 11-3 1 0 2 3-8 1 1 0 1 0 3-3
7.  Górnik Jaworzno 6 9 3 0 3 24-13 3 0 1 23-6 0 0 2 1-7 2 6 2 0 0 13-0
8.  ¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 6 9 3 0 3 19-21 2 0 1 8-7 1 0 2 11-14 1 0 0 0 1 0-5
9.  Górnik II Wojkowice 6 9 3 0 3 11-19 3 0 1 11-6 0 0 2 0-13 1 0 0 0 1 0-8
10.  Warta II Zawiercie 6 7 2 1 3 8-12 0 0 2 3-6 2 1 1 5-6 1 1 0 1 0 0-0
11.  JSP Warta Zawiercie 6 7 2 1 3 10-24 1 1 1 5-10 1 0 2 5-14 1 1 0 1 0 0-0
12.  Gmina II Psary 6 3 1 0 5 10-20 0 0 2 3-8 1 0 3 7-12
13.  Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 6 1 0 1 5 6-15 0 1 2 3-5 0 0 3 3-10
14.  KS Giebło 6 0 0 0 6 7-39 0 0 3 5-19 0 0 3 2-20

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Przemsza II Siewierz    6-0 6-0 8-2 
 2 Czarni Sosnowiec    5-2 3-0 
 3 Unia II D±browa Górnicza    0-3* 8-0 
 4 Zew Kazimierz (Sosnowiec)1-4     4-0 3-1 2-4 
 5 Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza)1-3     6-2 5-0 
 6 UKS Sławków3-3     4-0 4-0 
 7 Górnik Jaworzno2-6     5-0 8-0 8-0 
 8 ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)2-5     2-0 4-2 
 9 Górnik II Wojkowice1-3 3-1     4-1 3-1 
 10 Warta II Zawiercie1-3     2-3 
 11 JSP Warta Zawiercie2-8 0-0     3-2 
 12 Gmina II Psary1-3 2-5     
 13 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)1-1 1-2 1-2     
 14 KS Giebło2-8 3-9 0-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-4 JSP Warta Zawiercie 15 sierpnia, 17:00
Górnik Jaworzno 2-6 Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) 14 sierpnia, 14:00
Górnik II Wojkowice 3-1 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 15 sierpnia, 17:00
UKS Sławków 4-0 KS Giebło 14 sierpnia, 17:00
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 2-0 Gmina II Psary 15 sierpnia, 17:00
Przemsza II Siewierz 6-0 Warta II Zawiercie 14 sierpnia, 17:00
Czarni Sosnowiec - Unia II D±browa Górnicza 15 sierpnia, 11:00
nie odbył się

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

JSP Warta Zawiercie 2-8 Unia II D±browa Górnicza 22 sierpnia, 17:00
Warta II Zawiercie 1-3 Czarni Sosnowiec 22 sierpnia, 11:00
Gmina II Psary 1-3 Przemsza II Siewierz 22 sierpnia, 17:00
KS Giebło 3-9 ¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 21 sierpnia, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-2 UKS Sławków 22 sierpnia, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) 5-0 Górnik II Wojkowice 21 sierpnia, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-1 Górnik Jaworzno 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Górnik Jaworzno 8-0 JSP Warta Zawiercie 29 sierpnia, 16:00
Górnik II Wojkowice 1-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 29 sierpnia, 17:00
UKS Sławków 3-3 Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) 28 sierpnia, 17:00
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 4-2 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 29 sierpnia, 11:00
Przemsza II Siewierz 8-2 KS Giebło 28 sierpnia, 11:00
Czarni Sosnowiec 5-2 Gmina II Psary 29 sierpnia, 11:00
Unia II D±browa Górnicza 0-3 Warta II Zawiercie 29 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 4 - 4-5 wrze¶nia

JSP Warta Zawiercie 0-0 Warta II Zawiercie 5 wrze¶nia, 17:00
Gmina II Psary 2-5 Unia II D±browa Górnicza 5 wrze¶nia, 17:00
KS Giebło 2-8 Czarni Sosnowiec 5 wrze¶nia, 17:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-1 Przemsza II Siewierz 5 wrze¶nia, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) 6-2 ¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 4 wrze¶nia, 11:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-0 UKS Sławków 5 wrze¶nia, 17:00
Górnik Jaworzno 8-0 Górnik II Wojkowice 5 wrze¶nia, 16:00

Kolejka 5 - 11-12 wrze¶nia

Górnik II Wojkowice 4-1 JSP Warta Zawiercie 12 wrze¶nia, 17:00
UKS Sławków 4-0 Górnik Jaworzno 11 wrze¶nia, 17:00
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 2-5 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 12 wrze¶nia, 11:00
Przemsza II Siewierz 6-0 Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) 12 wrze¶nia, 17:00
Czarni Sosnowiec 3-0 Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 12 wrze¶nia, 15:00
Unia II D±browa Górnicza 8-0 KS Giebło 12 wrze¶nia, 17:00
Warta II Zawiercie 2-3 Gmina II Psary 12 wrze¶nia, 17:00

Kolejka 6 - 18-19 wrze¶nia

JSP Warta Zawiercie 3-2 Gmina II Psary 19 wrze¶nia, 13:00
KS Giebło 0-2 Warta II Zawiercie 19 wrze¶nia, 16:00
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 1-2 Unia II D±browa Górnicza 19 wrze¶nia, 16:00
Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) 1-3 Czarni Sosnowiec 19 wrze¶nia, 16:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-4 Przemsza II Siewierz 19 wrze¶nia, 16:00
Górnik Jaworzno 5-0 ¬ródło II Kromołów (Zawiercie) 19 wrze¶nia, 16:00
Górnik II Wojkowice 3-1 UKS Sławków 19 wrze¶nia, 16:00

Kolejka 7 - 25-26 wrze¶nia

UKS Sławków - JSP Warta Zawiercie 25 wrze¶nia, 16:00
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) - Górnik II Wojkowice 26 wrze¶nia, 11:00
Przemsza II Siewierz - Górnik Jaworzno 26 wrze¶nia, 16:00
Czarni Sosnowiec - Zew Kazimierz (Sosnowiec) 26 wrze¶nia, 16:00
Unia II D±browa Górnicza - Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) 26 wrze¶nia, 16:00
Warta II Zawiercie - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) 26 wrze¶nia, 11:00
Gmina II Psary - KS Giebło 26 wrze¶nia, 16:00

Kolejka 8 - 2-3 paĽdziernika

JSP Warta Zawiercie - KS Giebło
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Gmina II Psary
Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) - Warta II Zawiercie
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Unia II D±browa Górnicza
Górnik Jaworzno - Czarni Sosnowiec
Górnik II Wojkowice - Przemsza II Siewierz
UKS Sławków - ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)

Kolejka 9 - 9-10 paĽdziernika

¬ródło II Kromołów (Zawiercie) - JSP Warta Zawiercie
Przemsza II Siewierz - UKS Sławków
Czarni Sosnowiec - Górnik II Wojkowice
Unia II D±browa Górnicza - Górnik Jaworzno
Warta II Zawiercie - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Gmina II Psary - Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza)
KS Giebło - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 10 - 16-17 paĽdziernika

JSP Warta Zawiercie - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) - KS Giebło
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Gmina II Psary
Górnik Jaworzno - Warta II Zawiercie
Górnik II Wojkowice - Unia II D±browa Górnicza
UKS Sławków - Czarni Sosnowiec
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) - Przemsza II Siewierz

Kolejka 11 - 23-24 paĽdziernika

Przemsza II Siewierz - JSP Warta Zawiercie
Czarni Sosnowiec - ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)
Unia II D±browa Górnicza - UKS Sławków
Warta II Zawiercie - Górnik II Wojkowice
Gmina II Psary - Górnik Jaworzno
KS Giebło - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza)

Kolejka 12 - 30-31 paĽdziernika

JSP Warta Zawiercie - Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Górnik Jaworzno - KS Giebło
Górnik II Wojkowice - Gmina II Psary
UKS Sławków - Warta II Zawiercie
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) - Unia II D±browa Górnicza
Przemsza II Siewierz - Czarni Sosnowiec

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Czarni Sosnowiec - JSP Warta Zawiercie
Unia II D±browa Górnicza - Przemsza II Siewierz
Warta II Zawiercie - ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)
Gmina II Psary - UKS Sławków
KS Giebło - Górnik II Wojkowice
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Górnik Jaworzno
Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) - Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 14

JSP Warta Zawiercie - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) - Górnik Jaworzno
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Górnik II Wojkowice
KS Giebło - UKS Sławków
Gmina II Psary - ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)
Warta II Zawiercie - Przemsza II Siewierz
Unia II D±browa Górnicza - Czarni Sosnowiec

Kolejka 15

Unia II D±browa Górnicza - JSP Warta Zawiercie
Czarni Sosnowiec - Warta II Zawiercie
Przemsza II Siewierz - Gmina II Psary
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) - KS Giebło
UKS Sławków - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Górnik II Wojkowice - Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza)
Górnik Jaworzno - Zew Kazimierz (Sosnowiec)

Kolejka 16

JSP Warta Zawiercie - Górnik Jaworzno
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Górnik II Wojkowice
Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) - UKS Sławków
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)
KS Giebło - Przemsza II Siewierz
Gmina II Psary - Czarni Sosnowiec
Warta II Zawiercie - Unia II D±browa Górnicza

Kolejka 17

Warta II Zawiercie - JSP Warta Zawiercie
Unia II D±browa Górnicza - Gmina II Psary
Czarni Sosnowiec - KS Giebło
Przemsza II Siewierz - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) - Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza)
UKS Sławków - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Górnik II Wojkowice - Górnik Jaworzno

Kolejka 18

JSP Warta Zawiercie - Górnik II Wojkowice
Górnik Jaworzno - UKS Sławków
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)
Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) - Przemsza II Siewierz
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Czarni Sosnowiec
KS Giebło - Unia II D±browa Górnicza
Gmina II Psary - Warta II Zawiercie

Kolejka 19

Gmina II Psary - JSP Warta Zawiercie
Warta II Zawiercie - KS Giebło
Unia II D±browa Górnicza - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Czarni Sosnowiec - Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza)
Przemsza II Siewierz - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) - Górnik Jaworzno
UKS Sławków - Górnik II Wojkowice

Kolejka 20

JSP Warta Zawiercie - UKS Sławków
Górnik II Wojkowice - ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)
Górnik Jaworzno - Przemsza II Siewierz
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Czarni Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) - Unia II D±browa Górnicza
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Warta II Zawiercie
KS Giebło - Gmina II Psary

Kolejka 21

KS Giebło - JSP Warta Zawiercie
Gmina II Psary - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Warta II Zawiercie - Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza)
Unia II D±browa Górnicza - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Czarni Sosnowiec - Górnik Jaworzno
Przemsza II Siewierz - Górnik II Wojkowice
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) - UKS Sławków

Kolejka 22

JSP Warta Zawiercie - ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)
UKS Sławków - Przemsza II Siewierz
Górnik II Wojkowice - Czarni Sosnowiec
Górnik Jaworzno - Unia II D±browa Górnicza
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Warta II Zawiercie
Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) - Gmina II Psary
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - KS Giebło

Kolejka 23

Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - JSP Warta Zawiercie
KS Giebło - Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza)
Gmina II Psary - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
Warta II Zawiercie - Górnik Jaworzno
Unia II D±browa Górnicza - Górnik II Wojkowice
Czarni Sosnowiec - UKS Sławków
Przemsza II Siewierz - ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)

Kolejka 24

JSP Warta Zawiercie - Przemsza II Siewierz
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) - Czarni Sosnowiec
UKS Sławków - Unia II D±browa Górnicza
Górnik II Wojkowice - Warta II Zawiercie
Górnik Jaworzno - Gmina II Psary
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - KS Giebło
Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)

Kolejka 25

Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza) - JSP Warta Zawiercie
Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia) - Zew Kazimierz (Sosnowiec)
KS Giebło - Górnik Jaworzno
Gmina II Psary - Górnik II Wojkowice
Warta II Zawiercie - UKS Sławków
Unia II D±browa Górnicza - ¬ródło II Kromołów (Zawiercie)
Czarni Sosnowiec - Przemsza II Siewierz

Kolejka 26

JSP Warta Zawiercie - Czarni Sosnowiec
Przemsza II Siewierz - Unia II D±browa Górnicza
¬ródło II Kromołów (Zawiercie) - Warta II Zawiercie
UKS Sławków - Gmina II Psary
Górnik II Wojkowice - KS Giebło
Górnik Jaworzno - Łazowianka II Łazy (k. Zawiercia)
Zew Kazimierz (Sosnowiec) - Promień Strzemieszyce Małe (D±browa Górnicza)

Klasa A 2021/2022 (Sosnowiec)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas