[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C Eurotech 2021/2022, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Pawłów (Zabrze) 25 60 19 3 3 80-30 10 2 1 42-13 9 1 2 38-17
2.  Pogoń Ziemięcice 25 52 16 4 5 83-43 9 1 2 48-13 7 3 3 35-30
3.  Ślązak Bycina 25 51 15 6 4 70-34 10 3 0 38-11 5 3 4 32-23
4.  Sośnica II Gliwice 25 49 15 4 6 76-31 11 1 1 54-16 4 3 5 22-15
5.  Tempo II Paniówki 25 42 12 6 7 51-35 7 3 2 32-15 5 3 5 19-20
6.  KS II Zabrze-Grzybowice 25 40 12 4 9 52-40 7 2 3 25-12 5 2 6 27-28
7.  LKS 45 Bujaków (Mikołów) 25 37 11 4 10 54-46 6 3 3 31-21 5 1 7 23-25
8.  Brasil Florian Czekanów 25 28 8 4 13 49-61 7 1 4 28-18 1 3 9 21-43
9.  Naprzód Łubie 25 27 8 3 14 45-59 5 2 6 29-30 3 1 8 16-29
10.  Kłodnica Gliwice 25 25 8 1 16 44-72 5 0 8 27-31 3 1 8 17-41
11.  Orły Bojszów 25 24 7 3 15 29-87 4 2 7 21-48 3 1 8 8-39
12.  Korona Bargłówka 25 18 5 3 17 32-71 3 1 9 20-35 2 2 8 12-36
13.  Jedność 32 II Przyszowice 13 15 5 0 8 34-35 3 0 3 14-9 2 0 5 20-26 1 3 1 0 0 7-0
14.  Naprzód II Żernica 25 15 4 3 18 24-79 4 3 5 19-23 0 0 13 5-56 1 0 0 0 1 0-7
Jedność 32 II Przyszowice została dokooptowana do rozgrywek od rundy wiosennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Piast Pawłów (Zabrze)    0-1 2-1 3-1 2-0 3-0 3-0 4-4 1-1 3-0 4-0 5-1 5-4 7-0 
 2 Pogoń Ziemięcice1-2     3-3 1-0 0-1 8-2 3-1 3-2 6-1 4-0 4-1 7-0 8-0 
 3 Ślązak Bycina1-1 4-1     0-0 5-2 1-0 2-1 6-0 3-1 4-1 5-0 2-2 3-1 2-1 
 4 Sośnica II Gliwice2-3 6-1 5-4     2-2 2-1 3-2 4-2 4-0 5-0 7-0 6-0 5-0 3-1 
 5 Tempo II Paniówki0-1 2-3 2-2 1-1     3-1 1-1 5-3 5-1 4-0 3-0* 3-1 3-1 
 6 KS II Zabrze-Grzybowice3-2 2-3 2-1 2-2 3-1     2-0 1-1 2-0 4-0 0-1 0-1 4-0 
 7 LKS 45 Bujaków (Mikołów)2-5 5-2 1-1 1-0 1-1 4-0     1-1 2-4 2-3 3-0* 5-2 4-2 
 8 Brasil Florian Czekanów2-1 2-2 2-0 2-1 0-2 2-3 1-3     1-4 5-0 6-1 2-1 3-0* 
 9 Naprzód Łubie3-6 0-0 2-4 1-5 1-3 2-2 1-2 4-1     3-2 4-0 0-3 3-2 5-0 
 10 Kłodnica Gliwice0-4 1-2 2-4 0-3 0-3* 2-7 2-0 3-4 2-1     0-1 3-1 7-1 5-0 
 11 Orły Bojszów2-6 1-10 1-6 1-5 1-1 1-1 1-3 4-2 2-1 2-5     3-0 1-8 1-0 
 12 Korona Bargłówka1-2 1-2 1-5 0-4 1-3 0-3 2-6 3-1 1-0 3-4 1-1     2-4 4-0 
 13 Jedność 32 II Przyszowice3-5 2-0 0-2 0-2 2-0     7-0 
 14 Naprzód II Żernica0-5 3-3 0-1 3-0* 2-0 0-5 4-2 3-0 0-2 2-2 2-3 0-0     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: Jedność 32 II Przyszowice, Korona Bargłówka.
 
Naprzód Łubie 4-0 Orły Bojszów 22 sierpnia, 17:00
Naprzód II Żernica 4-2 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 22 sierpnia, 15:00
Kłodnica Gliwice 0-3 Sośnica II Gliwice 22 sierpnia, 18:00
KS II Zabrze-Grzybowice 3-1 Tempo II Paniówki 22 sierpnia, 11:00
Ślązak Bycina 6-0 Brasil Florian Czekanów 21 sierpnia, 17:00
Pogoń Ziemięcice 1-2 Piast Pawłów (Zabrze) 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza: Tempo II Paniówki, Jedność 32 II Przyszowice.
 
Orły Bojszów 2-6 Piast Pawłów (Zabrze) 28 sierpnia, 17:00
Brasil Florian Czekanów 2-2 Pogoń Ziemięcice 28 sierpnia, 17:00
Korona Bargłówka 1-5 Ślązak Bycina 29 sierpnia, 12:00
Sośnica II Gliwice 2-1 KS II Zabrze-Grzybowice 29 sierpnia, 17:00
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 2-3 Kłodnica Gliwice 28 sierpnia, 17:00
Naprzód Łubie 5-0 Naprzód II Żernica 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 4-5 września

Pauza: Sośnica II Gliwice, Jedność 32 II Przyszowice.
 
Naprzód II Żernica 2-3 Orły Bojszów 5 września, 15:00
Kłodnica Gliwice 2-1 Naprzód Łubie 5 września, 11:00
KS II Zabrze-Grzybowice 2-0 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 5 września, 11:00
Ślązak Bycina 5-2 Tempo II Paniówki 5 września, 15:00
Pogoń Ziemięcice 7-0 Korona Bargłówka 5 września, 16:00
Piast Pawłów (Zabrze) 4-4 Brasil Florian Czekanów 4 września, 16:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Pauza: Jedność 32 II Przyszowice, LKS 45 Bujaków (Mikołów).
 
Orły Bojszów 4-2 Brasil Florian Czekanów 12 września, 16:00
Korona Bargłówka 1-2 Piast Pawłów (Zabrze) 12 września, 11:00
Tempo II Paniówki 2-3 Pogoń Ziemięcice 12 września, 15:00
Sośnica II Gliwice 5-4 Ślązak Bycina 12 września, 16:00
Naprzód Łubie 2-2 KS II Zabrze-Grzybowice 12 września, 16:00
Naprzód II Żernica 2-2 Kłodnica Gliwice 12 września, 15:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Pauza: Jedność 32 II Przyszowice, Naprzód Łubie.
 
Kłodnica Gliwice 0-1 Orły Bojszów 19 września, 11:00
KS II Zabrze-Grzybowice 4-0 Naprzód II Żernica 19 września, 11:00
Ślązak Bycina 2-1 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 19 września, 16:00
Pogoń Ziemięcice 1-0 Sośnica II Gliwice 19 września, 16:00
Piast Pawłów (Zabrze) 2-0 Tempo II Paniówki 19 września, 15:00
Brasil Florian Czekanów 2-1 Korona Bargłówka 18 września, 17:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Pauza: Naprzód II Żernica, Jedność 32 II Przyszowice.
 
Orły Bojszów 3-0 Korona Bargłówka 25 września, 16:00
Tempo II Paniówki 5-3 Brasil Florian Czekanów 25 września, 15:00
Sośnica II Gliwice 2-3 Piast Pawłów (Zabrze) 26 września, 16:00
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 5-2 Pogoń Ziemięcice 26 września, 16:00
Naprzód Łubie 2-4 Ślązak Bycina 26 września, 16:00
Kłodnica Gliwice 2-7 KS II Zabrze-Grzybowice 26 września, 15:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Pauza: Kłodnica Gliwice, Jedność 32 II Przyszowice.
 
KS II Zabrze-Grzybowice 0-1 Orły Bojszów 3 października, 11:00
Ślązak Bycina 2-1 Naprzód II Żernica 2 października, 15:00
Pogoń Ziemięcice 6-1 Naprzód Łubie 3 października, 15:00
Piast Pawłów (Zabrze) 3-0 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 2 października, 15:00
Brasil Florian Czekanów 2-1 Sośnica II Gliwice 2 października, 15:00
Korona Bargłówka 1-3 Tempo II Paniówki 3 października, 11:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Pauza: Jedność 32 II Przyszowice, KS II Zabrze-Grzybowice.
 
Orły Bojszów 1-1 Tempo II Paniówki 10 października, 15:00
Sośnica II Gliwice 6-0 Korona Bargłówka 10 października, 15:00
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 1-1 Brasil Florian Czekanów 10 października, 15:00
Naprzód Łubie 3-6 Piast Pawłów (Zabrze) 10 października, 15:00
Naprzód II Żernica 3-3 Pogoń Ziemięcice 10 października, 15:00
Kłodnica Gliwice 2-4 Ślązak Bycina 10 października, 13:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Pauza: Jedność 32 II Przyszowice, Orły Bojszów.
 
Ślązak Bycina 1-0 KS II Zabrze-Grzybowice 16 października, 15:00
Pogoń Ziemięcice 4-0 Kłodnica Gliwice 17 października, 15:00
Piast Pawłów (Zabrze) 7-0 Naprzód II Żernica 16 października, 15:00
Brasil Florian Czekanów 1-4 Naprzód Łubie 16 października, 15:00
Korona Bargłówka 2-6 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 17 października, 11:00
Tempo II Paniówki 1-1 Sośnica II Gliwice 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Pauza: Ślązak Bycina, Jedność 32 II Przyszowice.
 
Orły Bojszów 1-5 Sośnica II Gliwice 24 października, 15:00
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 1-1 Tempo II Paniówki 23 października, 15:00
Naprzód Łubie 0-3 Korona Bargłówka 24 października, 15:00
Naprzód II Żernica 3-0 Brasil Florian Czekanów 24 października, 15:00
Kłodnica Gliwice 0-4 Piast Pawłów (Zabrze) 24 października, 14:00
KS II Zabrze-Grzybowice 2-3 Pogoń Ziemięcice 24 października, 11:00

Kolejka 11 - 30-31 października

Pauza: Jedność 32 II Przyszowice, Pogoń Ziemięcice.
 
Ślązak Bycina 5-0 Orły Bojszów 30 października, 15:00
Piast Pawłów (Zabrze) 3-0 KS II Zabrze-Grzybowice 30 października, 15:00
Brasil Florian Czekanów 5-0 Kłodnica Gliwice 31 października, 14:00
Korona Bargłówka 4-0 Naprzód II Żernica 31 października, 11:00
Tempo II Paniówki 5-1 Naprzód Łubie 30 października, 15:00
Sośnica II Gliwice 3-2 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Pauza: Piast Pawłów (Zabrze), Jedność 32 II Przyszowice.
 
Orły Bojszów 1-3 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 7 listopada, 14:00
Naprzód Łubie 1-5 Sośnica II Gliwice 7 listopada, 14:00
Naprzód II Żernica 2-0 Tempo II Paniówki 6 listopada, 14:00
Kłodnica Gliwice 3-1 Korona Bargłówka 7 listopada, 14:00
KS II Zabrze-Grzybowice 1-1 Brasil Florian Czekanów 7 listopada, 10:00
Ślązak Bycina 4-1 Pogoń Ziemięcice 6 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Pauza: Jedność 32 II Przyszowice, Brasil Florian Czekanów.
 
Pogoń Ziemięcice 4-1 Orły Bojszów 14 listopada, 13:30
Piast Pawłów (Zabrze) 2-1 Ślązak Bycina 13 listopada, 13:30
Korona Bargłówka 0-3 KS II Zabrze-Grzybowice 14 listopada, 11:00
Tempo II Paniówki 4-0 Kłodnica Gliwice 13 listopada, 13:30
Sośnica II Gliwice 3-1 Naprzód II Żernica 14 listopada, 13:30
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 2-4 Naprzód Łubie 14 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 19-20 marca

Orły Bojszów 2-1 Naprzód Łubie 20 marca, 15:00
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 4-2 Naprzód II Żernica 20 marca, 15:00
Sośnica II Gliwice 5-0 Kłodnica Gliwice 4 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany / w drugim terminie przerwany w 30. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Tempo II Paniówki 3-1 KS II Zabrze-Grzybowice 20 marca, 11:00
Brasil Florian Czekanów 2-0 Ślązak Bycina 20 marca, 15:00
Piast Pawłów (Zabrze) 0-1 Pogoń Ziemięcice 19 marca, 15:00
Korona Bargłówka 2-4 Jedność 32 II Przyszowice 20 marca, 11:30

Kolejka 15 - 26-27 marca

Piast Pawłów (Zabrze) 4-0 Orły Bojszów 26 marca, 15:30
Pogoń Ziemięcice 3-2 Brasil Florian Czekanów 27 marca, 16:00
Ślązak Bycina 2-2 Korona Bargłówka 27 marca, 16:00
KS II Zabrze-Grzybowice 2-2 Sośnica II Gliwice 27 marca, 11:00
Kłodnica Gliwice 2-0 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 26 marca, 15:00
Naprzód II Żernica 0-2 Naprzód Łubie 27 marca, 15:00
Jedność 32 II Przyszowice 2-0 Tempo II Paniówki 27 marca, 14:00

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Orły Bojszów 1-0 Naprzód II Żernica 25 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Łubie 3-2 Kłodnica Gliwice 25 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie przerwany przy stanie 3-2 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gości / uznano wynik z boiska
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 4-0 KS II Zabrze-Grzybowice 25 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tempo II Paniówki 2-2 Ślązak Bycina 25 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Bargłówka 1-2 Pogoń Ziemięcice 25 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Brasil Florian Czekanów 2-1 Piast Pawłów (Zabrze) 25 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sośnica II Gliwice 5-0 Jedność 32 II Przyszowice 25 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Brasil Florian Czekanów 6-1 Orły Bojszów 9 kwietnia, 15:00
Piast Pawłów (Zabrze) 5-1 Korona Bargłówka 9 kwietnia, 17:00
Pogoń Ziemięcice 0-1 Tempo II Paniówki 10 kwietnia, 17:00
Ślązak Bycina 0-0 Sośnica II Gliwice 9 kwietnia, 17:00
KS II Zabrze-Grzybowice 2-0 Naprzód Łubie 10 kwietnia, 11:00
Kłodnica Gliwice 5-0 Naprzód II Żernica 9 kwietnia, 15:00
Jedność 32 II Przyszowice 0-2 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 10 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Orły Bojszów 2-5 Kłodnica Gliwice 24 kwietnia, 17:00
Naprzód II Żernica 0-5 KS II Zabrze-Grzybowice 23 kwietnia, 17:00
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 1-1 Ślązak Bycina 24 kwietnia, 17:00
Sośnica II Gliwice 6-1 Pogoń Ziemięcice 24 kwietnia, 17:00
Tempo II Paniówki 0-1 Piast Pawłów (Zabrze) 24 kwietnia, 17:00
Korona Bargłówka 3-1 Brasil Florian Czekanów 24 kwietnia, 11:30
Naprzód Łubie 3-2 Jedność 32 II Przyszowice 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Korona Bargłówka 1-1 Orły Bojszów 1 maja, 11:30
Brasil Florian Czekanów 0-2 Tempo II Paniówki 30 kwietnia, 15:00
Piast Pawłów (Zabrze) 3-1 Sośnica II Gliwice 30 kwietnia, 17:00
Pogoń Ziemięcice 3-1 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 1 maja, 17:00
Ślązak Bycina 3-1 Naprzód Łubie 30 kwietnia, 17:00
KS II Zabrze-Grzybowice 4-0 Kłodnica Gliwice 1 maja, 11:00
Jedność 32 II Przyszowice 7-0 Naprzód II Żernica 1 maja, 11:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Orły Bojszów 1-1 KS II Zabrze-Grzybowice 7 maja, 14:30
Naprzód II Żernica 0-1 Ślązak Bycina 8 maja, 15:00
Naprzód Łubie 0-0 Pogoń Ziemięcice 8 maja, 17:00
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 2-5 Piast Pawłów (Zabrze) 8 maja, 12:00
Sośnica II Gliwice 4-2 Brasil Florian Czekanów 8 maja, 17:00
Tempo II Paniówki 3-1 Korona Bargłówka 8 maja, 15:00
Kłodnica Gliwice 7-1 Jedność 32 II Przyszowice 7 maja, 15:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Tempo II Paniówki 3-0 Orły Bojszów 15 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Korona Bargłówka 0-4 Sośnica II Gliwice 15 maja, 11:30
Brasil Florian Czekanów 1-3 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 14 maja, 15:00
Piast Pawłów (Zabrze) 1-1 Naprzód Łubie 14 maja, 17:00
Pogoń Ziemięcice 8-0 Naprzód II Żernica 15 maja, 17:00
Ślązak Bycina 4-1 Kłodnica Gliwice 14 maja, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 0-2 KS II Zabrze-Grzybowice 15 maja, 17:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

KS II Zabrze-Grzybowice 2-1 Ślązak Bycina 22 maja, 11:00
Kłodnica Gliwice 1-2 Pogoń Ziemięcice 21 maja, 15:00
Naprzód II Żernica 0-5 Piast Pawłów (Zabrze) 22 maja, 15:00
Naprzód Łubie 4-1 Brasil Florian Czekanów 22 maja, 17:00
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 5-2 Korona Bargłówka 22 maja, 11:00
Sośnica II Gliwice 2-2 Tempo II Paniówki 22 maja, 17:00
Orły Bojszów 1-8 Jedność 32 II Przyszowice 22 maja, 17:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Sośnica II Gliwice 7-0 Orły Bojszów 29 maja, 17:00
Tempo II Paniówki 1-1 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 29 maja, 15:00
Korona Bargłówka 1-0 Naprzód Łubie 29 maja, 11:00
Brasil Florian Czekanów 3-0 Naprzód II Żernica 28 maja, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Piast Pawłów (Zabrze) 3-0 Kłodnica Gliwice 28 maja, 17:00
Pogoń Ziemięcice 8-2 KS II Zabrze-Grzybowice 29 maja, 17:00
Ślązak Bycina 3-1 Jedność 32 II Przyszowice 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Orły Bojszów 1-6 Ślązak Bycina 5 czerwca, 17:00
KS II Zabrze-Grzybowice 3-2 Piast Pawłów (Zabrze) 5 czerwca, 11:00
Kłodnica Gliwice 3-4 Brasil Florian Czekanów 4 czerwca, 15:00
Naprzód II Żernica 0-0 Korona Bargłówka 5 czerwca, 15:00
Naprzód Łubie 1-3 Tempo II Paniówki 5 czerwca, 17:00
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 1-0 Sośnica II Gliwice 5 czerwca, 11:00
Jedność 32 II Przyszowice 3-5 Pogoń Ziemięcice 5 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

LKS 45 Bujaków (Mikołów) 3-0 Orły Bojszów 12 czerwca, 11:00
(wo)
nie odbył się
Sośnica II Gliwice 4-0 Naprzód Łubie 12 czerwca, 17:00
Tempo II Paniówki 3-1 Naprzód II Żernica 12 czerwca, 15:00
Korona Bargłówka 3-4 Kłodnica Gliwice 12 czerwca, 11:30
Brasil Florian Czekanów 2-3 KS II Zabrze-Grzybowice 11 czerwca, 17:00
Pogoń Ziemięcice 3-3 Ślązak Bycina 12 czerwca, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 5-4 Jedność 32 II Przyszowice 11 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Orły Bojszów 1-10 Pogoń Ziemięcice 19 czerwca, 17:00
Ślązak Bycina 1-1 Piast Pawłów (Zabrze) 18 czerwca, 15:00
KS II Zabrze-Grzybowice 0-1 Korona Bargłówka 19 czerwca, 11:00
Kłodnica Gliwice 0-3 Tempo II Paniówki 18 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 0-2
Naprzód II Żernica 3-0 Sośnica II Gliwice 18 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 1-11
Naprzód Łubie 1-2 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 19 czerwca, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 2-0 Brasil Florian Czekanów 19 czerwca, 17:00

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas