[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B Proton 2021/2022, grupa: wielkopolska VII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Łomnica 24 58 18 4 2 81-24 8 2 2 43-12 10 2 0 38-12
2.  Tęcza Tuchorza 24 49 15 4 5 53-30 7 3 2 24-15 8 1 3 29-15
3.  LZS Wąsowo 24 45 13 6 5 64-42 7 3 2 30-16 6 3 3 34-26
4.  Płomień II Przyprostynia 24 37 11 4 9 56-43 5 2 5 25-20 6 2 4 31-23
5.  Jastrząb Rudniki 24 35 10 5 9 40-47 6 1 5 20-21 4 4 4 20-26 2 3 1 0 1 2-2
6.  Błędno Nądnia 24 35 11 2 11 38-45 8 1 3 25-15 3 1 8 13-30 2 3 1 0 1 2-2
7.  TS 05 Nowy Tomyśl 24 32 10 2 12 46-59 7 1 4 26-25 3 1 8 20-34 4 7 2 1 1 9-11
8.  Czantoria Gościeszyn 24 32 9 5 10 58-50 5 4 3 38-20 4 1 7 20-30 4 6 2 0 2 15-8
9.  LSSG Grodzisk Wielkopolski 24 32 9 5 10 38-47 5 3 4 19-20 4 2 6 19-27 4 4 1 1 2 7-12
10.  Sam Jastrzębsko Stare 24 29 8 5 11 48-64 6 2 4 34-30 2 3 7 14-34
11.  Borusja Boruja Kościelna 24 28 8 4 12 44-56 4 1 7 23-28 4 3 5 21-28
12.  Błyskawica Jaromierz 24 20 6 2 16 47-57 3 1 8 32-31 3 1 8 15-26
13.  Piast Jabłonna 24 12 4 0 20 26-75 3 0 9 15-32 1 0 11 11-43
Piast Jabłonna wycofał się z rozgrywek po 20. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Huragan Łomnica    1-1 2-4 1-2 1-0 4-0 3-0 8-0* 5-1 4-1 8-0 2-2 4-1 
 2 Tęcza Tuchorza2-2     1-4 0-3* 1-1 4-0 3-2 1-0 4-1 1-1 2-0 2-1 3-0* 
 3 LZS Wąsowo1-2 0-3     5-1 3-3 1-0 4-1 5-0 2-2 2-2 2-1 2-1 3-0* 
 4 Płomień II Przyprostynia0-3 0-3 0-3     1-3 5-0 4-2 1-1 2-0 8-2 1-1 0-2 3-0* 
 5 Jastrząb Rudniki0-6 3-2 0-1 2-2     2-0 3-0* 3-1 0-2 1-0 3-4 2-0 1-3 
 6 Błędno Nądnia2-3 3-1 1-1 1-0 2-0     3-0 3-1 0-1 3-2 2-6 3-0 2-0 
 7 TS 05 Nowy Tomyśl1-7 1-0 1-3 3-7 3-3 2-0     3-2 3-1 3-0 2-0 1-2 3-0* 
 8 Czantoria Gościeszyn0-1 3-4 2-2 2-3 1-1 2-2 6-1     6-2 6-0 2-2 4-0 4-2 
 9 LSSG Grodzisk Wielkopolski2-3 1-2 2-1 0-4 1-3 2-1 2-2 2-1     1-1 0-0 3-2 3-0* 
 10 Sam Jastrzębsko Stare2-2 1-3 5-5 4-3 3-4 7-2 2-1 0-3 2-1     0-2 3-2 5-2 
 11 Borusja Boruja Kościelna1-2 1-3 3-2 3-1 3-0 0-3 2-4 2-5 2-2 0-2     1-2 5-2 
 12 Błyskawica Jaromierz0-3 1-4 6-3 2-2 7-0 1-2 1-2 2-3 1-4 2-3 2-4     7-1 
 13 Piast Jabłonna1-4 0-3* 3-5 0-3* 0-2 0-3* 1-5 0-3* 0-2 3-0 4-1 3-1     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Pauza: Błędno Nądnia.
 
LZS Wąsowo 5-1 Płomień II Przyprostynia 29 sierpnia, 13:00
Tęcza Tuchorza 2-0 Borusja Boruja Kościelna 29 sierpnia, 16:00
Czantoria Gościeszyn 1-1 Jastrząb Rudniki 29 sierpnia, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 3-2 Błyskawica Jaromierz 29 sierpnia, 11:00
TS 05 Nowy Tomyśl 1-7 Huragan Łomnica 29 sierpnia, 14:00
Piast Jabłonna 3-0 Sam Jastrzębsko Stare 29 sierpnia, 13:30

Kolejka 2 - 4-5 września

Pauza: Tęcza Tuchorza.
 
Płomień II Przyprostynia 8-2 Sam Jastrzębsko Stare 5 września, 11:00
Huragan Łomnica 4-1 Piast Jabłonna 5 września, 15:00
Błyskawica Jaromierz 1-2 TS 05 Nowy Tomyśl 5 września, 15:00
Jastrząb Rudniki 0-2 LSSG Grodzisk Wielkopolski 5 września, 13:00
Borusja Boruja Kościelna 2-5 Czantoria Gościeszyn 4 września, 15:00
LZS Wąsowo 1-0 Błędno Nądnia 5 września, 13:00

Kolejka 3 - 11-12 września

Pauza: Czantoria Gościeszyn.
 
Błędno Nądnia 1-0 Płomień II Przyprostynia 11 września, 16:00
Tęcza Tuchorza 1-4 LZS Wąsowo 11 września, 16:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 0-0 Borusja Boruja Kościelna 12 września, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 3-3 Jastrząb Rudniki 12 września, 14:00
Piast Jabłonna 3-1 Błyskawica Jaromierz 12 września, 13:30
Sam Jastrzębsko Stare 2-2 Huragan Łomnica 12 września, 14:00

Kolejka 4 - 18-19 września

Pauza: LSSG Grodzisk Wielkopolski.
 
Płomień II Przyprostynia 0-3 Huragan Łomnica 18 września, 16:30
Błyskawica Jaromierz 2-3 Sam Jastrzębsko Stare 19 września, 15:00
Jastrząb Rudniki 1-3 Piast Jabłonna 19 września, 13:00
Borusja Boruja Kościelna 2-4 TS 05 Nowy Tomyśl 18 września, 16:00
LZS Wąsowo 5-0 Czantoria Gościeszyn 19 września, 13:00
Błędno Nądnia 3-1 Tęcza Tuchorza 18 września, 16:00

Kolejka 5 - 25-26 września

Pauza: TS 05 Nowy Tomyśl.
 
Tęcza Tuchorza 0-3 Płomień II Przyprostynia 26 września, 11:30
(wo)
na boisku 3-2
Czantoria Gościeszyn 2-2 Błędno Nądnia 26 września, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-1 LZS Wąsowo 26 września, 11:00
Piast Jabłonna 4-1 Borusja Boruja Kościelna 26 września, 13:25
Sam Jastrzębsko Stare 3-4 Jastrząb Rudniki 26 września, 14:00
Huragan Łomnica 2-2 Błyskawica Jaromierz 26 września, 15:00

Kolejka 6 - 2-3 października

Pauza: Piast Jabłonna.
 
Płomień II Przyprostynia 0-2 Błyskawica Jaromierz 2 października, 16:15
Jastrząb Rudniki 0-6 Huragan Łomnica 3 października, 13:00
Borusja Boruja Kościelna 0-2 Sam Jastrzębsko Stare 2 października, 15:30
LZS Wąsowo 4-1 TS 05 Nowy Tomyśl 3 października, 13:00
Błędno Nądnia 0-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 2 października, 16:00
Tęcza Tuchorza 1-0 Czantoria Gościeszyn 3 października, 14:00

Kolejka 7 - 9-10 października

Pauza: Sam Jastrzębsko Stare.
 
Czantoria Gościeszyn 2-3 Płomień II Przyprostynia 10 października, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 1-2 Tęcza Tuchorza 10 października, 11:00
TS 05 Nowy Tomyśl 2-0 Błędno Nądnia 9 października, 15:30
Piast Jabłonna 3-5 LZS Wąsowo 10 października, 13:30
Huragan Łomnica 8-0 Borusja Boruja Kościelna 10 października, 15:00
Błyskawica Jaromierz 7-0 Jastrząb Rudniki 10 października, 11:00

Kolejka 8 - 16-17 października

Pauza: Huragan Łomnica.
 
Płomień II Przyprostynia 1-3 Jastrząb Rudniki 16 października, 16:00
Borusja Boruja Kościelna 1-2 Błyskawica Jaromierz 16 października, 15:00
LZS Wąsowo 2-2 Sam Jastrzębsko Stare 17 października, 13:00
Błędno Nądnia 2-0 Piast Jabłonna 16 października, 15:00
Tęcza Tuchorza 3-2 TS 05 Nowy Tomyśl 17 października, 15:00
Czantoria Gościeszyn 6-2 LSSG Grodzisk Wielkopolski 17 października, 14:30

Kolejka 9 - 23-24 października

Pauza: Błyskawica Jaromierz.
 
LSSG Grodzisk Wielkopolski 0-4 Płomień II Przyprostynia 24 października, 11:00
TS 05 Nowy Tomyśl 3-2 Czantoria Gościeszyn 23 października, 15:30
Piast Jabłonna 0-3 Tęcza Tuchorza 28 listopada, 13:30
(wo)
w pierwotnym terminie (24 października, 13:30) odwołany / w drugim terminie gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Sam Jastrzębsko Stare 7-2 Błędno Nądnia 24 października, 14:00
Huragan Łomnica 2-4 LZS Wąsowo 24 października, 15:00
Jastrząb Rudniki 3-4 Borusja Boruja Kościelna 24 października, 13:00

Kolejka 10 - 30-31 października

Pauza: Jastrząb Rudniki.
 
Płomień II Przyprostynia 1-1 Borusja Boruja Kościelna 31 października, 11:00
LZS Wąsowo 2-1 Błyskawica Jaromierz 31 października, 13:00
Błędno Nądnia 2-3 Huragan Łomnica 30 października, 15:00
Tęcza Tuchorza 1-1 Sam Jastrzębsko Stare 31 października, 13:00
Czantoria Gościeszyn 4-2 Piast Jabłonna 31 października, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-2 TS 05 Nowy Tomyśl 30 października, 15:00

Kolejka 11 - 6 listopada

Pauza: Borusja Boruja Kościelna.
 
TS 05 Nowy Tomyśl 3-7 Płomień II Przyprostynia 6 listopada, 14:00
Piast Jabłonna 0-2 LSSG Grodzisk Wielkopolski 7 listopada, 13:30
Sam Jastrzębsko Stare 0-3 Czantoria Gościeszyn 7 listopada, 14:00
Huragan Łomnica 1-1 Tęcza Tuchorza 7 listopada, 13:00
Błyskawica Jaromierz 1-2 Błędno Nądnia 7 listopada, 14:00
Jastrząb Rudniki 0-1 LZS Wąsowo 7 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 13-14 listopada

Pauza: Płomień II Przyprostynia.
 
LZS Wąsowo 2-1 Borusja Boruja Kościelna 13 listopada, 14:00
Błędno Nądnia 2-0 Jastrząb Rudniki 13 listopada, 14:00
Tęcza Tuchorza 2-1 Błyskawica Jaromierz 14 listopada, 13:30
Czantoria Gościeszyn 0-1 Huragan Łomnica 14 listopada, 13:30
LSSG Grodzisk Wielkopolski 1-1 Sam Jastrzębsko Stare 14 listopada, 11:00
Piast Jabłonna 1-5 TS 05 Nowy Tomyśl 11 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 20-21 listopada

Pauza: LZS Wąsowo.
 
Piast Jabłonna 0-3 Płomień II Przyprostynia 21 listopada, 13:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Sam Jastrzębsko Stare 2-1 TS 05 Nowy Tomyśl 21 listopada, 13:00
Huragan Łomnica 5-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 21 listopada, 13:00
Błyskawica Jaromierz 2-3 Czantoria Gościeszyn 21 listopada, 13:00
Jastrząb Rudniki 3-2 Tęcza Tuchorza 20 listopada, 13:30
Borusja Boruja Kościelna 0-3 Błędno Nądnia 20 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 26-27 marca

Pauza: Błędno Nądnia.
 
Płomień II Przyprostynia 0-3 LZS Wąsowo 26 marca, 16:30
Borusja Boruja Kościelna 1-3 Tęcza Tuchorza 26 marca, 15:30
Jastrząb Rudniki 3-1 Czantoria Gościeszyn 27 marca, 13:00
Błyskawica Jaromierz 1-4 LSSG Grodzisk Wielkopolski 27 marca, 15:00
Huragan Łomnica 3-0 TS 05 Nowy Tomyśl 27 marca, 14:00
Sam Jastrzębsko Stare 5-2 Piast Jabłonna 27 marca, 14:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Pauza: Tęcza Tuchorza.
 
Sam Jastrzębsko Stare 4-3 Płomień II Przyprostynia 3 kwietnia, 14:00
Piast Jabłonna 1-4 Huragan Łomnica 3 kwietnia, 13:30
TS 05 Nowy Tomyśl 1-2 Błyskawica Jaromierz 2 kwietnia, 15:30
LSSG Grodzisk Wielkopolski 1-3 Jastrząb Rudniki 3 kwietnia, 11:00
Czantoria Gościeszyn 2-2 Borusja Boruja Kościelna 3 kwietnia, 15:00
Błędno Nądnia 1-1 LZS Wąsowo 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Pauza: Czantoria Gościeszyn.
 
Płomień II Przyprostynia 5-0 Błędno Nądnia 10 kwietnia, 16:15
LZS Wąsowo 0-3 Tęcza Tuchorza 10 kwietnia, 13:00
Borusja Boruja Kościelna 2-2 LSSG Grodzisk Wielkopolski 9 kwietnia, 14:00
Jastrząb Rudniki 3-0 TS 05 Nowy Tomyśl 10 kwietnia, 13:00
(wo)
nie odbył się
Błyskawica Jaromierz 7-1 Piast Jabłonna 10 kwietnia, 15:00
Huragan Łomnica 4-1 Sam Jastrzębsko Stare 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Pauza: LSSG Grodzisk Wielkopolski.
 
Huragan Łomnica 1-2 Płomień II Przyprostynia 24 kwietnia, 14:00
Sam Jastrzębsko Stare 3-2 Błyskawica Jaromierz 24 kwietnia, 14:00
Piast Jabłonna 0-2 Jastrząb Rudniki 24 kwietnia, 13:30
TS 05 Nowy Tomyśl 2-0 Borusja Boruja Kościelna 23 kwietnia, 15:30
Czantoria Gościeszyn 2-2 LZS Wąsowo 24 kwietnia, 15:00
Tęcza Tuchorza 4-0 Błędno Nądnia 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: TS 05 Nowy Tomyśl.
 
Płomień II Przyprostynia 0-3 Tęcza Tuchorza 30 kwietnia, 17:30
Błędno Nądnia 3-1 Czantoria Gościeszyn 16 kwietnia, 16:00
LZS Wąsowo 2-2 LSSG Grodzisk Wielkopolski 30 kwietnia, 15:30
Borusja Boruja Kościelna 5-2 Piast Jabłonna 30 kwietnia, 16:00
Jastrząb Rudniki 1-0 Sam Jastrzębsko Stare 1 maja, 13:00
Błyskawica Jaromierz 0-3 Huragan Łomnica 3 maja, 14:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

Pauza: Piast Jabłonna.
 
Błyskawica Jaromierz 2-2 Płomień II Przyprostynia 8 maja, 16:00
Huragan Łomnica 1-0 Jastrząb Rudniki 8 maja, 14:00
Sam Jastrzębsko Stare 0-2 Borusja Boruja Kościelna 8 maja, 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 1-3 LZS Wąsowo 7 maja, 15:30
LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-1 Błędno Nądnia 8 maja, 11:00
Czantoria Gościeszyn 3-4 Tęcza Tuchorza 8 maja, 15:00

Kolejka 20 - 14-15 maja

Pauza: Sam Jastrzębsko Stare.
 
Płomień II Przyprostynia 1-1 Czantoria Gościeszyn 3 maja, 14:00
Tęcza Tuchorza 4-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 15 maja, 16:00
Błędno Nądnia 3-0 TS 05 Nowy Tomyśl 14 maja, 16:00
LZS Wąsowo 3-0 Piast Jabłonna 15 maja, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Borusja Boruja Kościelna 1-2 Huragan Łomnica 14 maja, 16:00
Jastrząb Rudniki 2-0 Błyskawica Jaromierz 15 maja, 13:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

Pauza: Huragan Łomnica.
 
Jastrząb Rudniki 2-2 Płomień II Przyprostynia 22 maja, 14:00
Błyskawica Jaromierz 2-4 Borusja Boruja Kościelna 22 maja, 16:00
Sam Jastrzębsko Stare 5-5 LZS Wąsowo 22 maja, 14:00
Piast Jabłonna 0-3 Błędno Nądnia
(wo)
TS 05 Nowy Tomyśl 1-0 Tęcza Tuchorza 21 maja, 15:30
LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-1 Czantoria Gościeszyn 22 maja, 11:00

Kolejka 22 - 28-29 maja

Pauza: Błyskawica Jaromierz.
 
Płomień II Przyprostynia 2-0 LSSG Grodzisk Wielkopolski 29 maja, 10:00
Czantoria Gościeszyn 6-1 TS 05 Nowy Tomyśl 29 maja, 15:00
Tęcza Tuchorza 3-0 Piast Jabłonna
(wo)
Błędno Nądnia 3-2 Sam Jastrzębsko Stare 29 maja, 15:00
LZS Wąsowo 1-2 Huragan Łomnica 28 maja, 16:00
Borusja Boruja Kościelna 3-0 Jastrząb Rudniki 28 maja, 16:00

Kolejka 23 - 4-5 czerwca

Pauza: Jastrząb Rudniki.
 
Borusja Boruja Kościelna 3-1 Płomień II Przyprostynia 4 czerwca, 16:00
Błyskawica Jaromierz 6-3 LZS Wąsowo 5 czerwca, 17:00
Huragan Łomnica 4-0 Błędno Nądnia 4 czerwca, 17:00
Sam Jastrzębsko Stare 1-3 Tęcza Tuchorza 5 czerwca, 14:00
Piast Jabłonna 0-3 Czantoria Gościeszyn
(wo)
TS 05 Nowy Tomyśl 3-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 4 czerwca, 15:30

Kolejka 24 - 11-12 czerwca

Pauza: Borusja Boruja Kościelna.
 
Płomień II Przyprostynia 4-2 TS 05 Nowy Tomyśl 11 czerwca, 17:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 3-0 Piast Jabłonna
(wo)
Czantoria Gościeszyn 6-0 Sam Jastrzębsko Stare 12 czerwca, 15:00
Tęcza Tuchorza 2-2 Huragan Łomnica 12 czerwca, 16:00
Błędno Nądnia 3-0 Błyskawica Jaromierz 11 czerwca, 16:00
LZS Wąsowo 3-3 Jastrząb Rudniki 12 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 18-19 czerwca

Pauza: Płomień II Przyprostynia.
 
TS 05 Nowy Tomyśl 3-0 Piast Jabłonna
(wo)
Borusja Boruja Kościelna 3-2 LZS Wąsowo 15 czerwca, 18:15
Jastrząb Rudniki 2-0 Błędno Nądnia 19 czerwca, 13:00
Błyskawica Jaromierz 1-4 Tęcza Tuchorza 19 czerwca, 17:00
Huragan Łomnica 8-0 Czantoria Gościeszyn 18 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 8-3
Sam Jastrzębsko Stare 2-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 19 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 25-26 czerwca

Pauza: LZS Wąsowo.
 
Płomień II Przyprostynia 3-0 Piast Jabłonna
(wo)
TS 05 Nowy Tomyśl 3-0 Sam Jastrzębsko Stare 25 czerwca, 15:20
LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-3 Huragan Łomnica 25 czerwca, 16:00
Czantoria Gościeszyn 4-0 Błyskawica Jaromierz 26 czerwca, 12:00
Tęcza Tuchorza 1-1 Jastrząb Rudniki 26 czerwca, 12:00
Błędno Nądnia 2-6 Borusja Boruja Kościelna 25 czerwca, 16:00

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas