[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2021/2022, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  BSF Bochnia 22 66 22 0 0 132-35 11 0 0 64-17 11 0 0 68-18
2.  AZS UŚ Katowice 22 43 14 1 7 91-61 6 1 4 51-35 8 0 3 40-26
3.  Sośnica Gliwice 22 39 12 3 7 99-72 7 1 3 61-38 5 2 4 38-34
4.  GKS Tychy 22 34 11 1 10 80-74 7 0 4 40-32 4 1 6 40-42
5.  AZS UEK Kraków 22 31 10 1 11 96-75 6 1 4 44-28 4 0 7 52-47 2 3 1 0 1 8-8
6.  Gwiazda Ruda Śląska 22 31 10 1 11 89-86 5 1 5 48-46 5 0 6 41-40 2 3 1 0 1 8-8
7.  Heiro Rzeszów 22 30 9 3 10 80-92 5 3 3 43-40 4 0 7 37-52
8.  FC 2016 Siemianowice Śląskie 22 27 8 3 11 65-87 4 2 5 32-40 4 1 6 33-47 2 2 0 2 0 9-9
9.  Unia Tarnów 22 27 8 3 11 84-86 5 1 5 46-41 3 2 6 38-45 2 2 0 2 0 9-9
10.  KS AZS UMCS Lublin 22 25 7 4 11 62-77 3 2 6 35-39 4 2 5 27-38
11.  Futsal Nowiny 22 16 5 1 16 59-145 5 0 6 36-60 0 1 10 23-85
12.  GSF Gliwice 22 15 4 3 15 54-101 2 0 9 30-45 2 3 6 24-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 BSF Bochnia    5-0* 2-1 4-3 6-3 2-1 10-2 3-1 9-3 5-2 13-1 5-0 
 2 AZS UŚ Katowice0-4     2-3 7-1 7-6 6-4 0-5* 8-3 0-5* 5-1 14-1 2-2 
 3 Sośnica Gliwice0-8 5-0*     7-3 5-8 5-6 3-2 7-2 3-2 2-2 13-4 11-1 
 4 GKS Tychy3-7 0-4 3-1     3-1 5-3 4-1 3-4 7-4 2-3 5-2 5-2 
 5 AZS UEK Kraków1-3 4-2 9-3 1-4     1-2 3-4 6-2 5-2 4-1 4-4 6-1 
 6 Gwiazda Ruda Śląska2-6 5-7 4-4 4-1 6-7     6-2 4-5 4-3 5-4 5-3 3-4 
 7 Heiro Rzeszów3-9 3-4 4-4 4-7 2-1 6-3     5-4 3-3 1-1 4-2 8-2 
 8 FC 2016 Siemianowice Śląskie2-3 0-7 4-3 0-10 4-3 2-3 6-2     3-3 1-2 6-0 4-4 
 9 Unia Tarnów2-5 1-7 3-4 6-3 6-5 3-2 1-2 6-6     2-3 8-2 8-2 
 10 KS AZS UMCS Lublin2-7 0-1 1-5 3-3 2-6 6-2 8-4 2-3 3-4     6-2 2-2 
 11 Futsal Nowiny0-11 2-6 0-7 5-2 3-2 1-10 8-6 2-0 3-8 10-4     2-4 
 12 GSF Gliwice3-5 1-2 2-3 1-3 3-10 3-5 3-7 1-3 5-1 1-4 7-2     

Kolejka 1 - 25-26 września

Gwiazda Ruda Śląska 5-7 AZS UŚ Katowice 26 września, 16:00
Heiro Rzeszów 1-1 KS AZS UMCS Lublin 26 września, 19:00
Unia Tarnów 6-3 GKS Tychy 26 września, 18:00
Futsal Nowiny 2-0 FC 2016 Siemianowice Śląskie 25 września, 20:00
AZS UEK Kraków 1-3 BSF Bochnia 26 września, 18:00
GSF Gliwice 2-3 Sośnica Gliwice 26 września, 18:00

Kolejka 2 - 2-3 października

AZS UŚ Katowice 2-3 Sośnica Gliwice 1 października, 20:00
BSF Bochnia 5-0 GSF Gliwice 3 października, 17:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 4-3 AZS UEK Kraków 3 października, 17:00
GKS Tychy 5-2 Futsal Nowiny 3 października, 17:00
KS AZS UMCS Lublin 3-4 Unia Tarnów 2 października, 20:00
Gwiazda Ruda Śląska 6-2 Heiro Rzeszów 3 października, 16:00

Kolejka 3 - 9-10 października

Heiro Rzeszów 3-4 AZS UŚ Katowice 10 października, 17:00
Unia Tarnów 3-2 Gwiazda Ruda Śląska 10 października, 17:00
Futsal Nowiny 10-4 KS AZS UMCS Lublin 9 października, 19:00
AZS UEK Kraków 1-4 GKS Tychy 10 października, 18:00
GSF Gliwice 1-3 FC 2016 Siemianowice Śląskie 11 grudnia, 18:00
Sośnica Gliwice 0-8 BSF Bochnia 10 października, 18:00

Kolejka 4 - 16-17 października

AZS UŚ Katowice 0-4 BSF Bochnia 16 października, 17:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 4-3 Sośnica Gliwice 17 października, 18:00
GKS Tychy 5-2 GSF Gliwice 17 października, 17:00
KS AZS UMCS Lublin 2-6 AZS UEK Kraków 17 października, 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 5-3 Futsal Nowiny 17 października, 16:00
Heiro Rzeszów 3-3 Unia Tarnów 17 października, 17:00

Kolejka 5 - 23-24 października

Unia Tarnów 1-7 AZS UŚ Katowice 24 października, 17:00
Futsal Nowiny 8-6 Heiro Rzeszów 23 października, 19:00
AZS UEK Kraków 1-2 Gwiazda Ruda Śląska 24 października, 18:00
GSF Gliwice 1-4 KS AZS UMCS Lublin 24 października, 15:30
Sośnica Gliwice 7-3 GKS Tychy 22 października, 18:30
BSF Bochnia 3-1 FC 2016 Siemianowice Śląskie 23 października, 17:30

Kolejka 6 - 30-31 października

GKS Tychy 3-7 BSF Bochnia 31 października, 17:00
KS AZS UMCS Lublin 1-5 Sośnica Gliwice 30 października, 19:00
Gwiazda Ruda Śląska 3-4 GSF Gliwice 31 października, 16:00
Heiro Rzeszów 2-1 AZS UEK Kraków 31 października, 17:00
Unia Tarnów 8-2 Futsal Nowiny 31 października, 18:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 0-7 AZS UŚ Katowice 30 października, 17:00

Kolejka 7 - 6-7 listopada

Futsal Nowiny 2-6 AZS UŚ Katowice 6 listopada, 19:00
AZS UEK Kraków 5-2 Unia Tarnów 6 listopada, 20:00
GSF Gliwice 3-7 Heiro Rzeszów 7 listopada, 18:00
Sośnica Gliwice 5-6 Gwiazda Ruda Śląska 5 listopada, 18:30
BSF Bochnia 5-2 KS AZS UMCS Lublin 7 listopada, 17:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 0-10 GKS Tychy 6 listopada, 19:00

Kolejka 8 - 13-14 listopada

KS AZS UMCS Lublin 2-3 FC 2016 Siemianowice Śląskie 14 listopada, 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 2-6 BSF Bochnia 14 listopada, 14:00
Heiro Rzeszów 4-4 Sośnica Gliwice 14 listopada, 17:00
Unia Tarnów 8-2 GSF Gliwice 14 listopada, 17:00
Futsal Nowiny 3-2 AZS UEK Kraków 13 listopada, 19:00
GKS Tychy 0-4 AZS UŚ Katowice 14 listopada, 16:00

Kolejka 9 - 20-21 listopada

AZS UEK Kraków 4-2 AZS UŚ Katowice 21 listopada, 18:00
GSF Gliwice 7-2 Futsal Nowiny 21 listopada, 18:00
Sośnica Gliwice 3-2 Unia Tarnów 21 listopada, 17:00
BSF Bochnia 10-2 Heiro Rzeszów 21 listopada, 20:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 2-3 Gwiazda Ruda Śląska 21 listopada, 17:00
GKS Tychy 2-3 KS AZS UMCS Lublin 21 listopada, 18:00

Kolejka 10 - 27-28 listopada

AZS UŚ Katowice 5-1 KS AZS UMCS Lublin 28 listopada, 16:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-1 GKS Tychy 28 listopada, 14:00
Heiro Rzeszów 5-4 FC 2016 Siemianowice Śląskie 27 listopada, 16:00
Unia Tarnów 2-5 BSF Bochnia 28 listopada, 17:00
Futsal Nowiny 0-7 Sośnica Gliwice 27 listopada, 19:00
AZS UEK Kraków 6-1 GSF Gliwice 27 listopada, 19:00

Kolejka 11 - 4-5 grudnia

GSF Gliwice 1-2 AZS UŚ Katowice 5 grudnia, 17:00
BSF Bochnia 13-1 Futsal Nowiny 5 grudnia, 18:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 3-3 Unia Tarnów 5 grudnia, 17:00
GKS Tychy 4-1 Heiro Rzeszów 5 grudnia, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 6-2 Gwiazda Ruda Śląska 4 grudnia, 20:00
AZS UEK Kraków 9-3 Sośnica Gliwice 4 grudnia, 18:00

Kolejka 12 - 15-16 stycznia

AZS UŚ Katowice 6-4 Gwiazda Ruda Śląska 15 stycznia, 16:00
KS AZS UMCS Lublin 8-4 Heiro Rzeszów 16 stycznia, 19:00
GKS Tychy 7-4 Unia Tarnów 16 stycznia, 16:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 6-0 Futsal Nowiny 15 stycznia, 18:00
BSF Bochnia 6-3 AZS UEK Kraków 15 stycznia, 18:00
Sośnica Gliwice 11-1 GSF Gliwice 16 stycznia, 17:00

Kolejka 13 - 22-23 stycznia

Sośnica Gliwice 5-0 AZS UŚ Katowice 21 stycznia, 20:00
(wo)
na boisku 2-8; w drużynie gości zbyt mała liczba młodzieżowców
GSF Gliwice 3-5 BSF Bochnia 23 stycznia, 15:30
AZS UEK Kraków 6-2 FC 2016 Siemianowice Śląskie 23 stycznia, 18:00
Futsal Nowiny 5-2 GKS Tychy 22 stycznia, 19:30
Unia Tarnów 2-3 KS AZS UMCS Lublin 23 stycznia, 17:00
Heiro Rzeszów 6-3 Gwiazda Ruda Śląska 23 stycznia, 17:00

Kolejka 14 - 29-30 stycznia

AZS UŚ Katowice 0-5 Heiro Rzeszów 29 stycznia, 19:00
(wo)
na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy zbyt mała liczba młodzieżowców
Gwiazda Ruda Śląska 4-3 Unia Tarnów 30 stycznia, 16:00
KS AZS UMCS Lublin 6-2 Futsal Nowiny 30 stycznia, 18:00
GKS Tychy 3-1 AZS UEK Kraków 30 stycznia, 19:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 4-4 GSF Gliwice 29 stycznia, 18:00
BSF Bochnia 2-1 Sośnica Gliwice 29 stycznia, 17:00

Kolejka 15 - 12-13 lutego

BSF Bochnia 5-0 AZS UŚ Katowice 12 lutego, 15:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gości zbyt mała liczba młodzieżowców
Sośnica Gliwice 7-2 FC 2016 Siemianowice Śląskie 12 lutego, 17:00
GSF Gliwice 1-3 GKS Tychy 12 lutego, 16:00
AZS UEK Kraków 4-1 KS AZS UMCS Lublin 12 lutego, 20:00
Futsal Nowiny 1-10 Gwiazda Ruda Śląska 12 lutego, 18:00
Unia Tarnów 1-2 Heiro Rzeszów 13 lutego, 17:00

Kolejka 16 - 19-20 lutego

AZS UŚ Katowice 0-5 Unia Tarnów 20 lutego, 18:00
(wo)
na boisku 10-2; w drużynie gospodarzy zbyt mała liczba młodzieżowców
Heiro Rzeszów 4-2 Futsal Nowiny 20 lutego, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 6-7 AZS UEK Kraków 20 lutego, 16:00
KS AZS UMCS Lublin 2-2 GSF Gliwice 20 lutego, 18:00
GKS Tychy 3-1 Sośnica Gliwice 20 lutego, 18:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 2-3 BSF Bochnia 19 lutego, 17:00

Kolejka 17 - 5-6 marca

AZS UŚ Katowice 8-3 FC 2016 Siemianowice Śląskie 5 marca, 16:00
BSF Bochnia 4-3 GKS Tychy 5 marca, 19:00
Sośnica Gliwice 2-2 KS AZS UMCS Lublin 6 marca, 17:30
GSF Gliwice 3-5 Gwiazda Ruda Śląska 5 marca, 16:00
AZS UEK Kraków 3-4 Heiro Rzeszów 6 marca, 18:00
Futsal Nowiny 3-8 Unia Tarnów 5 marca, 18:00

Kolejka 18 - 12-13 marca

AZS UŚ Katowice 14-1 Futsal Nowiny 13 marca, 18:00
Unia Tarnów 6-5 AZS UEK Kraków 13 marca, 17:00
Heiro Rzeszów 8-2 GSF Gliwice 13 marca, 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-4 Sośnica Gliwice 13 marca, 16:00
KS AZS UMCS Lublin 2-7 BSF Bochnia 23 marca, 20:00
GKS Tychy 3-4 FC 2016 Siemianowice Śląskie 12 marca, 18:00

Kolejka 19 - 19-20 marca

AZS UŚ Katowice 7-1 GKS Tychy 19 marca, 16:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 1-2 KS AZS UMCS Lublin 19 marca, 18:00
BSF Bochnia 2-1 Gwiazda Ruda Śląska 20 marca, 17:00
Sośnica Gliwice 3-2 Heiro Rzeszów 20 marca, 17:00
GSF Gliwice 5-1 Unia Tarnów 20 marca, 16:00
AZS UEK Kraków 4-4 Futsal Nowiny 19 marca, 14:00

Kolejka 20 - 26-27 marca

AZS UŚ Katowice 7-6 AZS UEK Kraków 26 marca, 18:00
Futsal Nowiny 2-4 GSF Gliwice 26 marca, 18:00
Unia Tarnów 3-4 Sośnica Gliwice 27 marca, 17:00
Heiro Rzeszów 3-9 BSF Bochnia 27 marca, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-5 FC 2016 Siemianowice Śląskie 27 marca, 16:00
KS AZS UMCS Lublin 3-3 GKS Tychy 27 marca, 19:00

Kolejka 21 - 2-3 kwietnia

KS AZS UMCS Lublin 0-1 AZS UŚ Katowice 3 kwietnia, 15:00
GKS Tychy 5-3 Gwiazda Ruda Śląska 2 kwietnia, 19:00
FC 2016 Siemianowice Śląskie 6-2 Heiro Rzeszów 3 kwietnia, 17:00
BSF Bochnia 9-3 Unia Tarnów 3 kwietnia, 17:00
Sośnica Gliwice 13-4 Futsal Nowiny 3 kwietnia, 12:00
GSF Gliwice 3-10 AZS UEK Kraków 2 kwietnia, 17:30

Kolejka 22 - 9-10 kwietnia

Sośnica Gliwice 5-8 AZS UEK Kraków 8 kwietnia, 20:00
AZS UŚ Katowice 2-2 GSF Gliwice 10 kwietnia, 17:00
Futsal Nowiny 0-11 BSF Bochnia 9 kwietnia, 18:00
Unia Tarnów 6-6 FC 2016 Siemianowice Śląskie 9 kwietnia, 18:00
Heiro Rzeszów 4-7 GKS Tychy 10 kwietnia, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 5-4 KS AZS UMCS Lublin 9 kwietnia, 18:00

Statscore Futsal Ekstraklasa 2021/2022

I liga futsalu 2021/2022 (północna)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas